Zapisyonline.pl
ul. Kwatery Głównej 46E/27
04-294 Warszawa
NIP: 1132998728
REGON: 383447862
KRS: 0000786119

Zanim do nas napiszesz zapoznaj się z informacjami poniżej

 

1. Kontakt do Organizatora wydarzenia znajduje się na każdej stronie zapisów do danego wydarzenia:

2. Wydarzenie które jeszcze się nie odbyło lub jest w trakcie będzie znajdowało się w zakładce "Zapisy". Wydarzenie które się zakończyło będzie dostępne w zakładce "Wyniki".

3. Potwierdzenia z biegów wirtualnych należy wysyłać na wskazany przez Organizatora adres e-mail. Informacji należy szukać w regulaminie wydarzenia lub na stronie Organizatora. Wiadomości wysłane na adres serwisu ZapisyOnline nie zostaną przekazane do Organizatora.

4. Serwis ZapisyOnline nie uczestniczy w pośrednictwie płatności. Wszelkie rozliczenia następują pomiędzy uczestnikiem, a bezpośrednio Organizatorem. Serwis ZapisyOnline nie ma wglądu do kont bankowych organizatorów. W przypadku problemów z płatnościami prosimy bezpośrednio o kontakt z Organizatorem wydarzenia.

5. Faktury za pakiety startowe wystawiane są przez Organizatora danego wydarzenia.

6. Powiadomienia o braku płatności lub usunięciu uczestnika z listy startowej jest bardzo często powodem zapisania się do wydarzenia dwa lub więcej razy. Przed wysłaniem pytania o powód należy sprawdzić listę startową do danego wydarzenia. W przypadku gdy jest więcej niż jedno zgłoszenie, ale przy jednym widnieje opcja "Opłacone", powiadomienia wysyłane są z pozostałych. Jest to proces automatyczny i serwis w ten sposób czyści listę startową ze zdublowanych zgłoszeń. Jest to proces prawidłowy i zaplanowany. W przypadku wątpliwości potwierdzenia przelewu należy wysłać na adres organizatora wydarzenia.

7. Zmiana danych osobowych lub poprawa błędnie podanych danych.
W przypadku wydarzeń do których już została dokonana rejestracja, wszelkich zmian danych osobowych na listach startowych dokonuje tylko i wyłącznie organizator danego wydarzenia. Zmiana danych na koncie zawodnika nie powoduje automatycznie zmian na listach startowych.

 

Wszelkie pytania związane z danym wydarzeniem prosimy kierować bezpośrednio do Organizatora wydarzenia.


Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi w zakresie pracy i funkcjonowania serwisu.

 

   +48 505 117 050      lub        biuro@zapisyonline.pl

 

Formularz kontaktowy

Wyślij wiadomość