IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa "Naukowcy na start"

Data
21.09.2019
Godzina
11:00
Miejscowość
Sękocin Stary
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
m.ciesielski@ibles.waw.pl
227150328
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa "Naukowcy na start" - bieg główny
Zapisy zakończone
5 km
Zawody dla dorosłych
IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa "Naukowcy na start" - marsz nordic walking
Zapisy zakończone
5 km
Zawody dla dorosłych
IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa - bieg przedszkolaka
Zapisy zakończone
200 m
Zawody dla dzieci
IV Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa - bieg szkół podstawowych
Zapisy zakończone
800 m
Zawody dla dzieci
Lokalizacja
Braci Leśnej 3
05-090 Sękocin Stary
Bieg odbędzie się na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich. Trasa biegu w 99% procentach przebiega ścieżkami i drogami leśnym

O zawodach

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w czwartej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanym przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Instytutem Ochrony Środowiska, Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

   Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 21 września 2019 r. (sobota). W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

   Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych oraz studentom z kół naukowych.

   W tym roku, w dniu zawodów w Instytucie zostanie zorganizowany piknik rodzinny z okazji  Festiwalu Nauki . Ponadto po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.

 

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość