Zdobądź Swój Everest - Bieg Wirtualny

Data
01.09.2022
Godzina
10:17
Miejscowość
Cała Polska
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
biegowewyzwanie@gmail.com
531759074
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Zdobądź Swój Everest - Bieg Wirtualny
Zapisy zakończone
8848 m
Zawody dla dorosłych
Lokalizacja
Ul.Zwierzyniecka 38/3
43-382 Cała Polska
Pokonaj dystans 8848 metrów (bieg, chód, nordic walking, bieżnia) w czasie jednego treningu w dniach 15- 17 luty. Podejmij wyzwanie!

O zawodach

Pokonaj dystans 8848 metrów  (bieg, chód, nordic walking, bieżnia) w czasie jednego treningu w dniach  15- 17 luty , by uczcić pierwsze zimowe wejście na Mont Everest Leszka Cichego oraz Krzysztofa Wielickiego. 

„Gdyby to nie był Everest, tobyśmy chyba nie weszli“ – to słynne zdanie wypowiedział Leszek Cichy 17 lutego 1980 roku. Tego dnia wraz z Krzysztofem Wielickim dokonał czegoś, co wydawało się niemożliwe. Jako pierwsi ludzie stanęli zimą na szczycie ośmiotysięcznika. I to od razu najwyższego!

 

Jak do tego doszło? Dlaczego polscy himalaiści zdecydowali się oblegać szczyt Góry Gór zimą? Przecież było powszechne przekonanie, że Mount Everestu o tej porze roku zdobyć się nie da. Grupa śmiałków dowodzona przez Andrzeja Zawadę podjęła wyzwanie.

Zdjęcie lub print screen pokonanego dystansu prześlij na adres biegowewyzwanie@gmail.com

Wydawnictwo literackie również ufundowało dla uczestników  5 książek wraz z dedykacją autora  " Gdyby to nie był Everest..." Leszek Cichy Piotr Trybalski . Książki będą do wygrania w konkursie ,który zostanie ogłoszony dla uczestników biegu dnia 17 lutego na stronie Facebook  - Biegowe Wyzwanie.

Link do książki https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/5199/Gdyby-to-nie-byl-Everest---Leszek-Cichy

Podejmij wyzwanie i ZDOBĄDŹ SWÓJ EVEREST

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość