7 Bieg Noworoczny - edycja wirtualna

Data
01.01.2021
Godzina
23:30
Miejscowość
Warszawa
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
biuro@biegnoworoczny.pl
505117050
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Wszystko zaczyna się 1 stycznia
Zapisy zakończone
5,4 km
Zawody dla dorosłych
Wszystko zaczyna się od Nordic Walking
Zapisy zakończone
5,4 km
Zawody dla dorosłych
Lokalizacja
Al. Waszyngtona 1
00-999 Warszawa

O zawodach

Ze względu na brak możliwości przewidzenia przepisów i obostrzeń jakie będą obowiązywały 1 stycznia oraz sytuację epidemiczną w jakiej aktualnie się znajdujemy, podjęliśmy decyzję o organizacji 7 edycji Biegu Noworocznego tylko w wersji wirtualnej. Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą czekaliśmy do ostatniego możliwego momentu. Jednak na chwilę obecną widzimy to jako jedyne, rozsądne i przede wszystkim bezpieczne dla Was rozwiązanie. 

Chcemy dać Wam możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu w trochę inny sposób. Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję i dołączycie do rywalizacji wirtualnej.

Rejestracja dostępna będzie bez zmian. Do pokonania będzie dystans nie mniejszy niż 5 km. Czas na zaliczenie biegu dajemy przez 24 godziny 1 stycznia 2021 roku. Część medali z pewnością wyślemy przed świętami aby dotarły do Was jak najszybciej. Reszta zostanie wysłana już po Nowym Roku. Numery startowe będą dostępne w wersji elektronicznej. Poinformujemy Was o nich w prywatnej korespondencji na wskazany podczas rejestracji adres e-mail. Opublikujemy też informację na FB. Jako potwierdzenie z biegu przyjmujemy zdjęcie umieszczone na stronie wydarzenia

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość