Cykl biegów wirtualnych "Poznaj swoją małą ojczyznę"

Data
31.08.2023
Godzina
23:30
Miejscowość
Piastów
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
rozbiegany.piastow@gmail.com
000000000
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Poznaj swoją małą ojczyznę
Zapisy zakończone
15 km
Zawody dla dorosłych
Lokalizacja
Al. Tysiąclecia 1
05-820 Piastów
Powiat pruszkowski i jego atrakcje

O zawodach

Rozbiegany Piastów dzięki dotacji z powiatu pruszkowskiego zaprasza na w pełni bezpłatny cykl biegów wirtualnych "Poznaj swoją małą ojczyznę", gdzie to uczestnik decyduje, które trasy i kiedy je pokona.


Jedyne warunki to:

  • Uczestnik jest mieszkańcem powiatu pruszkowskiego lub jest członkiem drużyny Rozbiegany Piastów. Niepełnoletnie osoby (od 12 roku życia) mogą brać udział tylko pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.
  • Wybierze i zakończy sześć z dziesięciu udostępnionych przez organizatora tras (trasy pojawią się bliżej czerwca i ich dystans będzie w przedziale od 5 km do 15 km). Oczywiście udokumentuje to zrzutami z każdej aktywności wraz z pokonaną trasą. Mile widziane są też zdjęcia z realizacji tras.
  • Zadanie wykona między 1 czerwca 2023 a 31 sierpnia 2023.

A zapytacie się po co to wszystko?
Bo w ramach tych aktywności chcemy Wam pokazać ciekawe miejsca z naszego powiatu.
A może sami macie takie miejsca w swojej okolicy? Wyślij nam taką informację, a może uwzględnimy ją przy układaniu ciekawych i malowniczych tras z naszej małej ojczyzny.

W razie pytań służymy informacją. Najlepiej wysyłać do Nas wiadomości na Messengerze. Postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie po przeczytaniu.

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość