Castorian Extreme Race - Trial

Data
01.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Czemierniki
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
kontakt@castorian.pl
882999825
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Bieg na 4 km
Zapisy zakończone
4 km
Bieg
Lokalizacja
Czemierniki
21-306 Czemierniki

O zawodach

TRIAL to pierwsza formuła cyklu CASTORIAN EXTREME RACE, biegów OCR organizowanych w powiecie radzyńskim. Siła, szybkość i wytrzymałość to twoje atuty? SPRAWDŹ SIĘ! Czekają na Ciebie ok. 4 kilometry w trudnym, ale za to urokliwym terenie, z dwudziestoma przeszkodami na trasie. Będzie trzeba się wspinać, czołgać pod zasiekami, zejść pod ziemię, skakać, zjeżdżać, przemierzyć bagno (i nie będą to płytkie mokradła), czyli to, co lubimy najbardziej. Na mecie dostaniesz medal, koszulkę, regeneracyjny posiłek, coś na wzmocnienie ducha, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy w dobrym towarzystwie. Przy okazji dołożysz cegiełkę do czegoś dobrego i pokonując przeszkody pomożesz pokonać je innym, bo 10% kwoty zebranej w ramach wpisowego przekazujemy na rzecz dziecka obarczonego niepełnosprawnością.

Na najlepszych (I, II i III m-ce w kategoriach: drużynowa, mężczyźni, kobiety ) czekają nagrody finansowe. Startujemy w dwóch kategoriach: indywidualnej i drużynowej (wyłącznie 3 osoby w drużynie). Zawodnikom startującym w drużynach przysługuje zniżka (wpisowe 90 zł od osoby, prosimy o płatność przelewem tradycyjnym i zaznaczenie w tytule nazwy drużyny).

1 września nie wysyłaj dzieci do szkoły! To przecież sobota...;-) Zabierz je ze sobą do Czemiernik, mamy dla nich przygotowane atrakcje. Weź znajomych, będą mieli na co popatrzeć, a Tobie przyda się wsparcie.
Jest moc? SPRAWDŹ SIĘ!

Zapisy online do 29 sierpnia!

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość