III Bieg Instytutu Badawczego Leśnictwa „Naukowcy na start” (bieg przedszkolaka ok. 200 m)

Data
22.09.2018
Godzina
10:00
Miejscowość
Sękocin Stary
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
m.ciesielski@ibles.waw.pl
227150328
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Bieg na 0 km
Zapisy zakończone
0 km
Bieg
Lokalizacja
ul. Braci Leśnej 3
05-090 Sękocin Stary

O zawodach

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w trzeciej edycji biegu „Naukowcy na start" organizowanego przez Instytut Badawczy Leśnictwa we współpracy z Nadleśnictwem Chojnów, Centrum Informacyjnym Lasów Państwowych oraz amatorską drużyną biegową „Run Forest IBL".

Bieg zostanie zorganizowany w Sękocinie Starym na terenie Instytutu Badawczego Leśnictwa oraz Lasów Sękocińskich w dniu 22 września 2018 r. W ramach wydarzenia odbędzie się bieg przeznaczony dla przedszkolaków, dzieci ze szkół podstawowych oraz bieg główny wraz z marszem nordic walking dla osób powyżej 16 roku życia na dystansie 5 km.

Celem imprezy jest promowanie kultury fizycznej i korzystanie z tej formy rekreacji w lasach. Bieg główny jest dedykowany pracownikom jednostek naukowych i instytutów badawczych oraz studentom z kół naukowych.

Biegom będą towarzyszyły również inne atrakcje, w tym: zabawy i gry edukacyjne, konkursy z nagrodami, możliwość korzystania z urządzeń interaktywnych na ścieżce edukacyjnej oraz poznania kolekcji roślin liczącej 600 gatunków i odmian. Po biegu dzieci (około godziny 10:45) dla uczestników wydarzenia organizator przewidział ognisko.


Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość