Piątka z leśnikami

Data
11.05.2024
Godzina
10:00
Miejscowość
Lublin
Oficjalna strona
Kontakt z organizatorem
pawel.kurzyna@lublin.lasy.gov.pl
81 532 70 31
Nazwa zawodów
Dystans
Typ zawodów
Piątka z leśnikami
Zapisy zakończone
5 km
Zawody dla dorosłych
Lokalizacja
Stary Gaj 120
20-510 Lublin
Dojście do biura zawodów i miejsca startu od strony ROD Stary Gaj. Dokładna lokalizacja trasy na załączonej mapie.

O zawodach

11 maja br. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie zorganizuje imprezę sportową pod nazwą „Piątka z leśnikami”. Jej uczestnicy będą mogli wesprzeć podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. 

W ramach naszego przedsięwzięcia, które odbędzie się na trasach leśnych Nadleśnictwa Świdnik położonych w Uroczysku Stary Gaj, zostanie rozegrany bieg na dystansie 5 kilometrów. Planujemy udział około 200 biegaczy. Rejestracja i udział w imprezie są bezpłatne, ponieważ ma ona wymiar charytatywny. Każdy z uczestników biegu będzie mógł wesprzeć zbiórkę koordynowaną przez współorganizatora naszego wydarzenia – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie – m.in. poprzez zakup bonów z przeznaczeniem na specjalistyczną karmę dla psów i kotów bądź dostarczenie na miejsce startu zakupionej wcześniej tego typu żywności.

11 maja najważniejszy będzie szczytny cel naszego przedsięwzięcia, nie zaś końcowy wynik, dlatego celowo zrezygnowaliśmy z prowadzenia klasyfikacji, pomiaru czasów i nagradzania najlepszych biegaczy. Zwycięzcami zostaną wszyscy, którzy pojawią się na starcie i włączą się w szczytną ideę wspierania bezdomnych zwierząt. Warto podkreślić, że wzorem poprzednich edycji biegów organizowanych przez lubelską dyrekcję LP i Nadleśnictwo Świdnik, każdy uczestnik naszej szlachetnej rywalizacji otrzyma okolicznościową koszulkę z motywem leśnym, logo LP i okolicznościowym logotypem 100-lecia Lasów Państwowych, przygotowaną specjalnie na to wydarzenie.

Kontakt z organizatorem

Wyślij wiadomość