Wyniki
Wirtualny Bieg Noworoczny - Wirtualna Noworoczna Dycha
Data
01.01.2020
Godzina
00:01
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Filtruj:
Szukaj zawodnika
Miejsce OPEN | Imię | Nazwisko | Numer | Płeć | Klub | Czas |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karol | Żwiruk | 34 | M | Szybkie Kopyto Ultra | 00:42:27 |
2 | Karol | Żwiruk | 44 | M | Szybkie Kopyto Ultra | 00:42:27 |
3 | Małgorzata | Brzoska | 7 | K | Bank Gospodarstwa Krajowego | 00:43:23 |
4 | Radosław | Andrzejewski | 54 | M | 00:44:44 | |
5 | przemysław | sibiński | 37 | M | 00:45:27 | |
6 | Agnieszka | Szymańska | 28 | K | 00:46:49 | |
7 | Dawid | Kubik | 29 | M | 00:46:49 | |
8 | Agata | Ziembicka | 33 | K | Warszawiaky | 00:47:51 |
9 | Gosia | Stolarczyk | 48 | K | 00:47:53 | |
10 | Paweł | Kopaczel | 13 | M | Biegam U KOLESI | 00:49:13 |
11 | Michał | Rajs | 45 | M | 00:49:22 | |
12 | Mateusz | Słomka | 61 | M | JCD | 00:49:26 |
13 | Kostiantyn | Korsakov | 63 | M | NW Człapski Team | 00:50:09 |
14 | Paweł | Balawender | 43 | M | Krasnik Biega | 00:51:09 |
15 | Paweł | Stefaniak | 47 | M | 00:51:20 | |
16 | Agnieszka | Chutkowska | 60 | K | 00:51:21 | |
17 | Piotr | Sztrantowicz | 62 | M | 00:52:30 | |
18 | Angelika | Gawrońska | 6 | K | 00:52:44 | |
19 | Arkadiusz | Kalinowski | 46 | M | 00:53:39 | |
20 | Beniamin | Lniany | 31 | M | pobiega(l)niany | 00:55:10 |
21 | Paweł | Wójcicki | 2 | M | 00:55:34 | |
22 | Katarzyna | Salachna | 53 | K | 00:55:46 | |
23 | Tomasz | Wierzbowski | 49 | M | Wataha łączy nas bieganie | 00:55:47 |
24 | SYLWIA | SOWA-OKRASA | 64 | K | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | 00:57:05 |
25 | Bartłomiej | Walkiewicz | 42 | M | 00:58:37 | |
26 | Kinga | Frąckowiak | 23 | K | 00:59:06 | |
27 | Roman | Volkov | 30 | M | 01:00:18 | |
28 | Marek | Więckowski | 8 | M | 01:00:23 | |
29 | Marcin | Budzewski | 51 | M | 01:01:50 | |
30 | Natalia | Dworacka | 50 | K | 01:01:52 | |
31 | Jan | Todorski | 35 | M | LS World Run | 01:02:00 |
32 | Michał | Spoczyński | 41 | M | IESE Running Team | 01:02:04 |
33 | Sebastian | Grochala | 52 | M | LS World Run | 01:02:05 |
34 | Justyna | Zdrojewska | 14 | K | Team Ujście | 01:02:42 |
35 | Bea | Będzimierowska | 40 | K | 01:03:21 | |
36 | Edzia | Siebert | 3 | K | 01:03:52 | |
37 | Agnieszka | Stocka | 19 | K | TERMINATORun | 01:03:56 |
38 | Michał | Kuźmicki | 17 | M | 01:04:04 | |
39 | Katarzyna | Konczak | 12 | K | Team Ujście | 01:05:09 |
40 | Aleksandra | Szkup | 36 | K | 01:05:24 | |
41 | Justyna | Grzybkowska | 18 | K | 01:06:33 | |
42 | Konrad | Staszewski | 38 | M | "Aktywna Pszczyna" Runners Team | 01:06:40 |
43 | Roman | Bielski | 39 | M | 01:06:57 | |
44 | DAGMARA | ŁYSAKOWSKA-WOJTOWICZ | 15 | K | 01:06:59 | |
45 | Grażyna | Witoch | 21 | K | TEAM UJŚCIE | 01:07:27 |
46 | Robert | Jarzabek | 24 | M | SGB | 01:08:47 |
47 | Mateusz | Cybulski | 58 | M | 01:09:12 | |
48 | Monika | Rożyńska | 32 | K | 01:09:33 | |
49 | Izabela | Ponicka | 10 | K | TEAM UJŚCIE | 01:09:39 |
50 | Tomasz | Ponicki | 11 | M | TEAM UJŚCIE | 01:09:39 |
51 | Marzena | Pawlusińska | 16 | K | 01:10:47 | |
52 | Monika | Budzyńska | 9 | K | 01:14:30 | |
53 | Iwona | Góra | 26 | K | Para FiT | 01:15:28 |
54 | Grzegorz | Góra | 25 | M | Para FiT | 01:15:33 |
55 | Anna | Słotwińska | 27 | K | 01:15:50 | |
56 | Iwona | Stec | 59 | K | 01:17:00 | |
57 | Katarzyna | Kordowska-Woch | 56 | K | 01:17:09 | |
58 | Aleksandra | Świetlicka | 5 | K | 01:23:44 | |
59 | Justyna | Grzesiak | 4 | K | 01:26:05 | |
60 | Ewa | Stelmach | 57 | K | Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking | 01:43:16 |
61 | Natalia | Nowakowska | 55 | K | Czarna Mamba | 04:01:07 |