Wyniki
Bieg Weterana - Bieg główny
Data
27.05.2023
Godzina
12:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Filtruj:
KATEGORIA WIEKOWA
Szukaj zawodnika
MIEJSCE OPEN | IMIĘ | NAZWISKO | NR. STARTOWY | PŁEĆ | KLUB | KATEGORIA WIEKOWA | MIEJSCE W KATEGORII | CZAS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rafał | Czarnecki | 11 | M | M | 1 | 00:17:00 | |
2 | Jakub | Gałasiewicz | 16 | M | M | 2 | 00:17:20 | |
3 | Wijata | Wijata | 68 | M | 62blp | M | 3 | 00:17:47 |
4 | Jarosław | Puszka | 51 | M | Biegiem Radom! | M | 4 | 00:19:19 |
5 | Patryk | Ostrowski | 44 | M | M | 5 | 00:19:21 | |
6 | Michal | Plewa | 47 | M | Brak | M | 6 | 00:19:33 |
7 | Wojciech | Wątły | 67 | M | Team Zalesice | M | 7 | 00:20:33 |
8 | Dariusz | Cholewa | 8 | M | Team Zalesice | M | 8 | 00:20:33 |
9 | Marcin | Rajewski | 52 | M | EZKM.R | M | 9 | 00:20:46 |
10 | Paweł | Ratyński | 53 | M | M | 10 | 00:21:30 | |
11 | Bartłomiej | Nowak | 38 | M | Wierzbica | M | 11 | 00:21:38 |
12 | Jakub | Równicki | 55 | M | M | 12 | 00:21:43 | |
13 | Przemysław | Wójtowicz | 70 | M | M | 13 | 00:21:53 | |
14 | Jakub | Zagożdżon | 73 | M | M | 14 | 00:21:55 | |
15 | Piotr | Kaczor | 21 | M | M | 15 | 00:21:56 | |
16 | Mateusz | Fijałkowski | 15 | M | MMT | M | 16 | 00:22:48 |
17 | Andrzej | Połoński | 49 | M | 62blp | M | 17 | 00:22:55 |
18 | Adam | Plewa | 48 | M | M | 18 | 00:22:59 | |
19 | Konrad | Kawalec | 24 | M | M | 19 | 00:23:02 | |
20 | Lidia | Czarnecka | 10 | K | K | 1 | 00:23:21 | |
21 | Arkadiusz | Biegaj | 4 | M | Skarżyskie dziki | M | 20 | 00:23:23 |
22 | Anna | Sobańska | 58 | K | K | 2 | 00:23:31 | |
23 | Wojciech | Karnowski | 23 | M | M | 21 | 00:23:33 | |
24 | Aleksandra | Niziołek | 76 | K | K | 3 | 00:24:00 | |
25 | Dariusz | Bieniek | 5 | M | 6MBOT | M | 22 | 00:24:31 |
26 | Agnieszka | Kurys | 28 | K | K | 4 | 00:25:14 | |
27 | Jan | Groński | 19 | M | Biegacz Świętokrzyski | M | 23 | 00:25:36 |
28 | Paweł | Bródka | 6 | M | BIEGIEM RADOM! | M | 24 | 00:25:50 |
29 | Hubert | OGAR | 40 | M | Nadleśnictwo Radom | M | 25 | 00:26:08 |
30 | Anna | Wątła | 66 | K | Team Zalesice | K | 5 | 00:26:28 |
31 | Grzegorz | Ogorzałek | 41 | M | M | 26 | 00:26:28 | |
32 | Aleksandra | Minda | 33 | K | K | 6 | 00:26:51 | |
33 | Leszek | Lu | 77 | M | M | 27 | 00:27:17 | |
34 | Barański | Mateusz | 31 | M | Lkb Rudnik | M | 28 | 00:28:15 |
35 | Anna | Szczepaniak | 61 | K | K | 7 | 00:28:23 | |
36 | Agnieszka | Traczyk | 62 | K | K | 8 | 00:28:39 | |
37 | Jakub | Biber | 3 | M | M | 29 | 00:29:13 | |
38 | Mirosław | Strzelecki | 60 | M | UKS MDK Tytan Radom | M | 30 | 00:29:46 |
39 | Wojciech | Warso | 65 | M | Mrozoodporni Jastrząb | M | 31 | 00:31:20 |
40 | Jolanta | Sodel | 59 | K | Mrozoodporni Jastrząb | K | 9 | 00:31:27 |
41 | Amelia | Barańska | 1 | K | lkb rudnik | K | 10 | 00:32:56 |
42 | Michał | Gębski | 17 | M | M | 32 | 00:33:06 |