7.Półaraton Leśny "Na Żarcie" - 7.Półmaraton leśny "Na Żarcie"

Data
06.04.2024
Godzina
13:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
21 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Agnieszka Rutkowska Zabiegany Wołomin 1984 Kobieta Opłacony
2 Tomasz Czechoski RunFoto Team 1979 Mężczyzna Opłacony
3 Arek Lewicki 1979 Mężczyzna Opłacony
4 Michał Michalec Grupa Biegowa CHTMO 1978 Mężczyzna Opłacony
5 MARCIN WCISŁO 1974 Mężczyzna Opłacony
6 Magdalena Perchaluk RunFoto Team 1979 Kobieta Opłacony
7 Tomasz Pyzara Grupa Biegowa CHTMO 1981 Mężczyzna Opłacony
8 Anna Chmiel Zabiegany Wołomin 1989 Kobieta Opłacony
9 Grzegorz Pisarczyk Karaś TRI Team | TRI Lynx 1980 Mężczyzna Opłacony
10 Daniel Psut 1989 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł Rozwoda 1982 Mężczyzna Opłacony
12 ARTUR GAWRYŚ 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Robert Olkowski 1971 Mężczyzna Opłacony
14 Gabriela Wesołowska 1991 Kobieta Opłacony
15 Katarzyna Wardawy-Wróbel 1982 Kobieta Opłacony
16 Artur Kubiński Tri Lynx 1976 Mężczyzna Opłacony
17 Michał Olszewski I Love Przylesie 1977 Mężczyzna Opłacony
18 Anna Zalewska WIedźmy Biegowe 1984 Kobieta Opłacony
19 Katarzyna Kordal 1993 Kobieta Opłacony
20 Radosław Kłos DZIK.CC 1987 Mężczyzna Opłacony
21 Kazimierz Bujnicki Morsy Zielonka 1964 Mężczyzna Opłacony
22 Joanna Brykalska Wiedźmy Biegowe 1975 Kobieta Opłacony
23 Teresa Jagoda Wiedźmy Biegowe 1977 Kobieta Opłacony
24 Grzegorz Jagoda Grupa Biegowa CHTMO 1974 Mężczyzna Opłacony
25 Beata Klimkiewicz-Sikora Wiedźmy Biegowe 1976 Kobieta Opłacony
26 Daniel Wiernik 1984 Mężczyzna Opłacony
27 Mirosław Sujak MKB Dreptak 1965 Mężczyzna Opłacony
28 Artur Mostowski Tri Lynx 1973 Mężczyzna Opłacony
29 Maciej Dutkiewicz Markowi Biegacze 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Tomasz Albiński Running Frogs 1978 Mężczyzna Opłacony
31 Marlena Teleon-Polska HeńTeam 1988 Kobieta Opłacony
32 Agnieszka Kurczuk-Samodulska Heńteam 1984 Kobieta Opłacony
33 Joanna Szewczuk Heńteam 1970 Kobieta Opłacony
34 Małgorzata Płuciś Grupa biegowa CHTMO 1989 Kobieta Opłacony
35 Jakub Ciborski 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Bartlomiej Kawalec Heńteam 1976 Mężczyzna Opłacony
37 Paweł Orliński Dowództwo Operacyjne RSZ 1973 Mężczyzna Opłacony
38 Grzegorz Pankowski Kosi Mazaki Team 1982 Mężczyzna Opłacony
39 Honorata Magierska 1982 Kobieta Opłacony
40 Konrad Śliwa Heńteam 1976 Mężczyzna Opłacony
41 Aneta Czochara HeńTeam 1985 Kobieta Opłacony
42 Andrzej Rybiński Grupa Biegowa CHTMO 1976 Mężczyzna Opłacony
43 Łukasz Myszala Heńteam 1979 Mężczyzna Opłacony
44 Bartosz Semeniuk Bóbr Tłuszcz 1985 Mężczyzna Opłacony
45 Natalia Piasta-Serafin Wieliszew Heron Team 1979 Kobieta Opłacony
46 Henryk Kowalski Heńteam 1950 Mężczyzna Opłacony
47 Przemysław Chmiel Albatrosy 1978 Mężczyzna Opłacony
48 Krzysztof Chmiel Zabiegany Wołomin 1987 Mężczyzna Opłacony
49 Monika Wesolowska WBIEGU 1983 Kobieta Opłacony
50 Anna Lewandowska Wybiegaj Siebie 1980 Kobieta Opłacony
51 Agnieszka Matysiak 1981 Kobieta Opłacony
52 Karolina Sarnowska ProRunning Promotion 1980 Kobieta Opłacony
53 Artur Wiśniewski 1985 Mężczyzna Opłacony
54 Sławomir Reda Team ZabieganeDni 1958 Mężczyzna Opłacony
55 Kacper Turski 2004 Mężczyzna Opłacony
56 Marek Stokowski 1977 Mężczyzna Opłacony
57 Jolanta Wagner 1966 Kobieta Opłacony
58 Piotr Jaworski Dziki Bieg 1977 Mężczyzna Opłacony
59 Jacek Jeżowski Heńteam Lublin 1971 Mężczyzna Opłacony
60 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
61 Adam Wolkowycki Team ZabieganeDni 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Joanna Szymor Team ZabieganeDni 1984 Kobieta Opłacony
63 Dominik Kałuziński 1986 Mężczyzna Opłacony
64 Mateusz Siwek 1992 Mężczyzna Opłacony
65 Renata Kwiatkowska KB Ożarów Mazowiecki Biega 1968 Kobieta Opłacony
66 Sylwia Jakóbczyk Heńteam 1978 Kobieta Opłacony
67 Tomasz Wudarczyk Mazovia ProActiv Ciechanów 1961 Mężczyzna Opłacony
68 Kamila Hoppe 1997 Kobieta Opłacony
69 Karol Bujakowski 1992 Mężczyzna Opłacony
70 Jan Skakluk KB Weteran Legionowski 1951 Mężczyzna Opłacony
71 Adam Wachowiak 1989 Mężczyzna Opłacony
72 Andrzej Suwald 1961 1961 Mężczyzna Opłacony
73 Ewa Polak Tłuszcz Bóbr 1977 Kobieta Opłacony
74 Ewa Majewska 1977 Kobieta Opłacony
75 Tomasz Bełzak 1989 Mężczyzna Opłacony
76 Radek Gozdek Bieganie Po 40 1973 Mężczyzna Opłacony
77 Łukasz Zwiernik 1990 Mężczyzna Opłacony
78 Magdalena Maskiewicz Bravehearts Legionowo 1982 Kobieta Opłacony
79 Wojciech Gil Team ZabieganeDni 1971 Mężczyzna Opłacony
80 Zbigniew Bohdanowicz Tri Lynx 1978 Mężczyzna Opłacony
81 Paweł Zasłonka ASICSFrontRunner 1989 Mężczyzna Opłacony
82 Mariusz Borkowski 1988 Mężczyzna Opłacony
83 Bartosz Skowroński 1992 Mężczyzna Opłacony
84 Sławomir Salwin Wielliszew Heron Team 1966 Mężczyzna Opłacony
85 Paweł Zalewski Ropuch 1980 Mężczyzna Opłacony
86 Stanisław Osiński Nasielsk Baszta Team 1951 Mężczyzna Opłacony
87 Kamila Paluch 1994 Kobieta Opłacony
88 Anna Ewa Michowska Heńteam Lublin 1982 Kobieta Opłacony
89 Jakub "RĄCZY" Mazurkiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1984 Mężczyzna Opłacony
90 Damian Grochowski - 1996 Mężczyzna Opłacony
91 Justyna Czyż 1986 Kobieta Opłacony
92 Adam Pierański 1960 Mężczyzna Opłacony
93 Jerzy Kuczkowski Boczkiem boczkiem 1956 Mężczyzna Opłacony
94 Aleksandra "Łania" Mazurkiewicz Grupa Biegowa CHTMO 1986 Kobieta Opłacony
95 Andrzej Brzozowski WKZ 1954 Mężczyzna Opłacony
96 Łukasz Dziubek 1999 Mężczyzna Opłacony
97 Sebastian Michnowski Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
98 Stanisław Burzykowski 1959 Mężczyzna Opłacony
99 Dariusz Jaworski Niezrzeszony 1964 Mężczyzna Opłacony
100 Grzegorz Litak 1963 Mężczyzna Opłacony
101 Maciej Suchodolski 1985 Mężczyzna Opłacony
102 Małgorzata Kwiecińska Bravehearts Legionowo 1986 Kobieta Opłacony
103 MARIOLA POWROŹNIK 1979 Kobieta Opłacony
104 Barbara Jankowska 1975 Kobieta Opłacony
105 Daniel Żabczyński Biegamyrazem.pl 1977 Mężczyzna Opłacony
106 Robert Filipek 1977 Mężczyzna Opłacony
107 Artur Detko 1947 Mężczyzna Opłacony
108 Marcin Zduniak Biegam na Tarchominie 1980 Mężczyzna Opłacony
109 Iwona Świercz Byledobiec Anin 1969 Kobieta Opłacony
110 Jacek Świercz Byledobiec Anin 1969 Mężczyzna Opłacony
111 Grzegorz Szczepański Bravehearts Legionowo 1962 Mężczyzna Opłacony
112 Aleksandra Norkowska Orange Polska 1978 Kobieta Opłacony
113 Przemysław Tulik 1967 Mężczyzna Opłacony
114 Małgorzata Gasik BIEGNIJ JURAS BIEGNIJ 1980 Kobieta Opłacony
115 Szymon Kowaliński 2007 Mężczyzna Opłacony
116 Krystian Żmuda 1991 Mężczyzna Opłacony
117 Juan Antonio Antolín Pérez WIELISZEW HERON TEAM 1986 Mężczyzna Opłacony
118 Marcin Dąbrowski 1986 Mężczyzna Opłacony
119 Tulio Risueño 1984 Mężczyzna Opłacony
120 Artur Polak Thin Blue Line 1978 Mężczyzna Opłacony
121 Artur Kozak 1998 Mężczyzna Opłacony
122 Tomasz Orliński 1979 Mężczyzna Opłacony
123 Patryk Chodowski 2005 Mężczyzna Opłacony
124 Maciej Pypno New Balance Run Club 1986 Mężczyzna Opłacony
125 Marcin Krysiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
126 Daniel Sadoch Przemo TEAM 1988 Mężczyzna Opłacony
127 Katarzyna Jurczuk KB Ożarów Mazowiecki Biega 1984 Kobieta Opłacony
128 Waldemar Szydłowski KB Ożarów Mazowiecki Biega 1959 Mężczyzna Opłacony
129 Mateusz Lewandowski BKS 1999 Mężczyzna Opłacony
130 Łukasz Przychodzki Wieliszew Heron Team 1981 Mężczyzna Opłacony
131 Marcin Chotomski 1985 Mężczyzna Opłacony
132 Maciej Latek 1986 Mężczyzna Opłacony
133 Mateusz Kościelski Bravehearts Legionowo 1976 Mężczyzna Opłacony
134 Jan Klewek 1968 Mężczyzna Opłacony
135 Paweł Witkowski Wieliszew Heron Team 1979 Mężczyzna Opłacony
136 Michał Karnowski 1976 Mężczyzna Opłacony
137 Damian Suchojad 1979 Mężczyzna Opłacony
138 Bartosz Mielczarski 1984 Mężczyzna Opłacony
139 Joanna Bieniek-Ugniewska Sunfit Studio 1981 Kobieta Opłacony
140 Aleksandra Rucka 1994 Kobieta Opłacony
141 Mateusz Kubuj 2008 Mężczyzna Opłacony
142 Robert Skrzypek Biegnij z ProService 1972 Mężczyzna Opłacony
143 Monika Wójcik Adidas Runners 1977 Kobieta Opłacony
144 Dariusz Wieczorek Przegląd Sportowy 1967 Mężczyzna Opłacony
145 Katarzyna Szopiak I LOVE PRZYLESIE 1980 Kobieta Opłacony
146 Paweł Grochowski PZU SPORT TEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
147 Urszula Górczak I Love Przylesie 1976 Kobieta Opłacony
148 Justyna Grad I Love Przylesie 1966 Kobieta Opłacony
149 Zbigniew Mołodkiewicz Biegam na Tarchominie 1973 Mężczyzna Opłacony
150 Marcin Stachura 1974 Mężczyzna Opłacony
151 Bożena Waszczyszyn I love Przylesie 1978 Kobieta Opłacony
152 Paweł Duchna Synowie Brooklynu 1994 Mężczyzna Opłacony
153 Anna Lubowicka Synowie Brooklynu 1995 Kobieta Opłacony
154 Tomasz Zawadka SYNOWIE BROOKLYNU 1999 Mężczyzna Opłacony
155 Michał Chyczewski Coke runners team 1992 Mężczyzna Opłacony
156 Marcin Hildebrand Biegam na Tarchominie/Gumkowski Team 1987 Mężczyzna Opłacony
157 Piotr Działa KB Ożarów Mazowiecki Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
158 Małgorzata Szadura 1965 Kobieta Opłacony
159 Paweł Milewski 1991 Mężczyzna Opłacony
160 Jolanta Hetmańska-Wrzeszcz Puchacz Sowia Wola 1977 Kobieta Opłacony
161 Michał Dychto Żywcem Zabiegani 2.0 1975 Mężczyzna Opłacony
162 Michał Duchna Synowie Brooklynu 1998 Mężczyzna Opłacony
163 Tomasz Bruderek PRIMUM CURRERE 1978 Mężczyzna Opłacony
164 Eryk Kusz 2005 Mężczyzna Opłacony
165 Patrycja Bereznowska Wieliszew Heron Team Hoka Poland Team 1975 Kobieta Opłacony
166 Adriana Michnowska Biegam na Tarchominie 1975 Kobieta Opłacony
167 Olena Babenko StartDnipro 1960 Kobieta Opłacony
168 Nadiia Polunina 1966 Kobieta Opłacony
169 Klaudia Krajewska Bravehearts Legionowo 1993 Kobieta Opłacony
170 Grzegorz Knyt Fitness Klub Forma 1985 Mężczyzna Opłacony
171 Konrad Matczuk MDS Wołomin 1973 Mężczyzna Opłacony
172 Paweł Rojek 1974 Mężczyzna Opłacony
173 Beata Więckowska Heńteam 1970 Kobieta Opłacony
174 Anna Matusiak Grupa Biegowa CHTMO 1984 Kobieta Opłacony
175 Ryszard Mazurek Tramwaje Warszawskie 1974 Mężczyzna Opłacony
176 Rafał Domański Łomiankowska Grupa Biegowa 1979 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Wołkowycki Team ZabieganeDni 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Polski 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Żuk HeńTeam 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Piotrowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Matusiak Grupa Biegowa CHTMO 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Myszka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Dobrowolski BESTIE OCR LEGIONOWO 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Konrad Bujalski Tachimetr Warszawa 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Gałązka 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Gadomska SKARYSZEWSKIE CIACHA 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Kosk 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Piotrowski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sebastian Galiński 1987 Mężczyzna Nieopłacony