Bieg Truskawki - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
185/250
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Justyna Pluta 1976 Kobieta Opłacony
2 Renata Miąsko Team ZabieganeDni / 12tri.pl 1966 Kobieta Opłacony
3 Marlena Ignaczak 1980 Kobieta Opłacony
4 Ewa Affek 1982 Kobieta Opłacony
5 Artur Sawicz Arturito 1970 Mężczyzna Opłacony
6 Marcin Rzeznik 1989 Mężczyzna Opłacony
7 Kamil Kowalewski 1984 Mężczyzna Opłacony
8 Justyna Rodak-Kowalewska 1983 Kobieta Opłacony
9 Klaudia Słowiak 1985 Kobieta Opłacony
10 Anna Karłowicz Partia Wolnych Biegaczy 1953 Kobieta Opłacony
11 Joanna Stefańska Krulaczki Team 1978 Kobieta Opłacony
12 MONIKA JANIKOWSKA 1990 Kobieta Opłacony
13 Robert Sotomski Sotomy i Grusze 1977 Mężczyzna Opłacony
14 Renata Sotomska Grusze i Sotomy 1977 Kobieta Opłacony
15 Paweł Szczerbicki 1976 Mężczyzna Opłacony
16 Wioleta Pachulska 1985 Kobieta Opłacony
17 Piotr Sierzputowski 1991 Mężczyzna Opłacony
18 Iwona Kochman Vege Runners 1963 Kobieta Opłacony
19 Mariusz Kalwarczyk Izabelin na start 1986 Mężczyzna Opłacony
20 Ewa Sierzputowska Guns&Roses Run Team 1966 Kobieta Opłacony
21 Gabriela Sułkowska-Wirowska 1980 Kobieta Opłacony
22 Dorota Świderska 1987 Kobieta Opłacony
23 Katarzyna Drzewicka 1989 Kobieta Opłacony
24 Klaudia Kossakowska 1975 Kobieta Opłacony
25 Rajmund Robaszewski 12TRI.PL 1973 Mężczyzna Opłacony
26 Dorota Cabańska GUNS & ROSES RUN TEAM 1979 Kobieta Opłacony
27 Roman MAREK 1962 Mężczyzna Opłacony
28 Sława Staszczak 1975 Kobieta Opłacony
29 Sebastian Kręgiel 1980 Mężczyzna Opłacony
30 Leszek Szlendak 1978 Mężczyzna Opłacony
31 Dominika Piątkowska-Małecka 2003 Kobieta Opłacony
32 Adriana Michnowska Biegam na Tarchominie 1975 Kobieta Opłacony
33 Sebastian Michnowski Biegam Na Tarchominie 1974 Mężczyzna Opłacony
34 Joanna Tereszkiewicz 1987 Kobieta Opłacony
35 Grzegorz Prokopiuk Biegam na Tarchominie 1976 Mężczyzna Opłacony
36 Aleksandra Szafrańska 1992 Kobieta Opłacony
37 Magdalena Zdanowska 1976 Kobieta Opłacony
38 Michał Zdunek Eurosoft Team 1979 Mężczyzna Opłacony
39 Kamil Śliwiński 1986 Mężczyzna Opłacony
40 Ilona Bicka Warszawa 1979 Kobieta Opłacony
41 Monika Kaczanowska 1988 Kobieta Opłacony
42 Bartłomiej Kopacz 1998 Mężczyzna Opłacony
43 Franciszek Tereszczuk 2000 Mężczyzna Opłacony
44 Tomasz Gałan 1992 Mężczyzna Opłacony
45 Piotr Kwitowski Wilanów Running Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
46 Katarzyna Kowalewska 1974 Kobieta Opłacony
47 Przemysław Mazan 1975 Mężczyzna Opłacony
48 Maciej Kucharski KS Staszewscy 1988 Mężczyzna Opłacony
49 Krzysztof Kucharski 1960 Mężczyzna Opłacony
50 Renata Kwiatkowska KB Ożarów Mazowiecki Biega 1968 Kobieta Opłacony
51 Mariusz Malinowski 1996 Mężczyzna Opłacony
52 Rafał Marecki 1976 Mężczyzna Opłacony
53 Apolonia Marecka KS Champion 1976 Kobieta Opłacony
54 Marek Kucharski 1985 Mężczyzna Opłacony
55 Tomasz Katner 1979 Mężczyzna Opłacony
56 Katarzyna Jurczuk KB Ożarów Mazowiecki Biega 1984 Kobieta Opłacony
57 Barbara Lewicka 1983 Kobieta Opłacony
58 Waldemar Szydłowski KB Ożarów Mazowiecki Biega 1959 Mężczyzna Opłacony
59 Agnieszka Brogowicz-Stępniewska Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Opłacony
60 Andrzej Kowalski Naprzód Młociny 1981 Mężczyzna Opłacony
61 Marta Idzikowska Naprzód Młociny 1980 Kobieta Opłacony
62 Krzysztof Matyszczak KENKO 1978 Mężczyzna Opłacony
63 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
64 Karolina Kundys 1983 Kobieta Opłacony
65 Marzena Krulak krulaczki team 1976 Kobieta Opłacony
[brak] ANNA KWIATKOWSKA-REHAN 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Bogucka 2007 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Kundys #wawrzynteam 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Kundys 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maciej Zawadzki Biegamy z Ochotą 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Kaczmarski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Renata Kwiatkowska KB Ożarów Mazowiecki Biega 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Weronika Kowalska 2008 Kobieta Nieopłacony