Dog Run Toruń - Puppy Run Toruń

Typ zawodów
Zawody dla dzieci
Dystans
200 m
Roczniki
2012 - 2023
Dostępne pakiety
160/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Igor Korput Dogrunners 2017 Mężczyzna Opłacony
2 Maksymilian Stoliński Drużyna Dogrun 2014 Mężczyzna Opłacony
3 Wera Stolińska Drużyna Dogrun 2014 Kobieta Opłacony
4 Remigiusz Luchowski 2019 Mężczyzna Opłacony
5 Kacper Balmas 2017 Mężczyzna Opłacony
6 Milana Mamiedova Fundacja Ludzie na Ziemi 2013 Kobieta Opłacony
7 Hubert Adamiec Publiczna Szkoła Podstawowa w Wiciejowie 2012 Mężczyzna Opłacony
8 Hanna Nowicka 2013 Kobieta Opłacony
9 Jakub Nowicki 2021 Mężczyzna Opłacony
10 Zuzanna Niewiadomska 2015 Kobieta Opłacony
11 Marcelina Niewiadomska 2013 Kobieta Opłacony
12 Szymon Trepanowski Racefighter Junior 2015 Mężczyzna Opłacony
13 Lilianna Frankowska 2018 Kobieta Opłacony
14 Seweryn Frankowski 2020 Mężczyzna Opłacony
15 Alisa Sitalo Fundacja Ludzie na Ziemi 2012 Kobieta Opłacony
16 Artem Poliekha Artem Poliekha Fundacja Ludzie na Ziemi 2012 Mężczyzna Opłacony
17 Bozena Poliekha Fundacja ludzie na ziemi 2016 Kobieta Opłacony
18 Danyil Toiunda Fundacja Ludzie na Ziemi 2013 Mężczyzna Opłacony
19 Filip Buler Młody Las 2012 Mężczyzna Opłacony
20 Judyta Wierzbowska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
21 Zuzanna Buler Młody las 2012 Kobieta Opłacony
22 Wiwianna Dankowska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
23 Wiktoria Orłowska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
24 Wiktoria Kaminska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
25 Maja Orlowska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
26 Lilianna Jastrzębska Młody Las 2012 Kobieta Opłacony
27 Lena Buler Młody Las 2018 Kobieta Opłacony
28 Kamil Kurek Młody Las 2016 Mężczyzna Opłacony
29 Wiktoria Wiech EvoTriathlon 2013 Kobieta Opłacony
30 Łucja Bogdan 2019 Kobieta Opłacony
31 Nikola Drwal 2020 Kobieta Opłacony
32 Szymek Drwal 2022 Mężczyzna Opłacony
33 Krystian Pacana Wilki Jodłowa 2012 Mężczyzna Opłacony
34 Alina Małłek 2017 Kobieta Opłacony
35 Lilia Małłek 2019 Kobieta Opłacony
36 Róża Hartowicz 2019 Kobieta Opłacony
37 Dawid Łubkowski ----- 2014 Mężczyzna Opłacony
38 Lena Maciejewska 2020 Kobieta Opłacony
39 Dianna Bulannikova Fundacja ludzie na Ziemi 2014 Kobieta Opłacony
40 Kyryl Bylannikov Fundacja Ludzie na Ziemi 2012 Mężczyzna Opłacony
[brak] Krystian Pacana Wilki Jodłowa 2012 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Nikodem Cieszyński 2014 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Nikola Drwal 2020 Kobieta Nieopłacony
[brak] Samira Hussein Zabiegani Czernikowo 2017 Kobieta Nieopłacony