Bieg Mazurka Dąbrowskiego - Bieg główny

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1797 m
Dostępne pakiety
107/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wioletta Krupińska Szczygieł 1993 Kobieta Opłacony
2 Vitalii Potoroka Rozbiegany Piastów 1996 Mężczyzna Opłacony
3 Oskar Zdzieszyński Kondycja Piaseczno 2016 Mężczyzna Opłacony
4 Alicja Plachówna Parkrun Pruszków 1981 Kobieta Opłacony
5 Grzegorz Idzikowski Parkrun Pruszków 1964 Mężczyzna Opłacony
6 Rafał Krynicki 1987 Mężczyzna Opłacony
7 Marcel Idzikowski Parkrun Pruszków 2015 Mężczyzna Opłacony
8 Aldona Gwiaździńska 1989 Kobieta Opłacony
9 Krzysztof Zielinski HikingTours 1978 Mężczyzna Opłacony
10 Katarzyna Sikora 1987 Kobieta Opłacony
11 Paweł Sikora 1985 Mężczyzna Opłacony
12 Rafał Perzyna 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Wojtek Perzyna 2009 Mężczyzna Opłacony
14 Ewa Perzyna 1979 Kobieta Opłacony
15 Mateusz Ambroziak 1989 Mężczyzna Opłacony
16 Marcin Bodziachowski Rozbiegany Piastów 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Joanna Sprawka PCH_RUN 1991 Kobieta Opłacony
18 Gabriel Wolski Atleta 2012 Mężczyzna Opłacony
19 Adrian Ściuba KS Atleta 2014 Mężczyzna Opłacony
20 natalia jaworska piastovia 2008 Kobieta Opłacony
21 Joanna Zawacka Przedszkole w Stumilowym Lesie w Raszynie 2017 Kobieta Opłacony
22 Paweł Orłowski Nasielsk Baszta Team 1988 Mężczyzna Opłacony
23 Robert Ściuba KS Atleta 1982 Mężczyzna Opłacony
24 Filip Ściuba KS Atleta 2015 Mężczyzna Opłacony
25 Dawid Ściuba KS Atleta 2010 Mężczyzna Opłacony
26 Paweł Orłowski Nasielsk Baszta Team 1988 Mężczyzna Opłacony
27 Magdalena Ściuba KS Atleta 1984 Kobieta Opłacony
28 Karol Kalinowski Lemiesz Team 1983 Mężczyzna Opłacony
29 Paweł Orłowski Nasielsk Baszta Team 1988 Mężczyzna Opłacony
30 Oliwia Szczeć Ks Atleta 2015 Kobieta Opłacony
31 Anna Szczeć Ks Atleta 1988 Kobieta Opłacony
32 Adam Szczeć Ks Atleta 1983 Kobieta Opłacony
33 Adam Szczeć Ks Atleta 1983 Mężczyzna Opłacony
34 Łukasz Wolski Atleta 1984 Mężczyzna Opłacony
35 Monika Hryniewicka Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
36 Aleksandra Borządek 2000 Kobieta Opłacony
37 Dorota Markowska Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Opłacony
38 Maja Czernik KS Atleta 2014 Kobieta Opłacony
39 Darek Knychas PZU Sport Team 1973 Mężczyzna Opłacony
40 Agnieszka Brogowicz-Stępniewska Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Opłacony
41 Paulina Jabłońska 1990 Kobieta Opłacony
42 Dominik Ziętala Rozbiegany Piastów 2000 Mężczyzna Opłacony
43 Tomasz Pietras Nasielsk Baszta Team 1977 Mężczyzna Opłacony
44 Igor Galas 1985 Mężczyzna Opłacony
45 Szymon Suszyński KS ATLETA 2013 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Zawadzki 1990 Mężczyzna Opłacony
47 Piotr Trzcianko 1989 Mężczyzna Opłacony
48 Piotr Kleczewski 2005 Mężczyzna Opłacony
49 Marek Stokowski 1977 Mężczyzna Opłacony
50 Dominik Kiljańczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
51 Karolina Słomczyńska 1992 Kobieta Opłacony
52 Grzegorz Zawacki Raszyn 1988 Mężczyzna Opłacony
53 Anna Jaworska 1993 Kobieta Opłacony
54 Kacper Pokropek Rozbiegany Piastów 2004 Mężczyzna Opłacony
55 Jacek Piekarski kiedy zakwitne agawa ? 1966 Mężczyzna Opłacony
56 Michał Kozik 2004 Mężczyzna Opłacony
57 Anna Drapsa 1992 Kobieta Opłacony
58 Ewelina Kozłowska 1992 Kobieta Opłacony
59 Łukasz Kiszkowiak WAT 1981 Mężczyzna Opłacony
60 Mateusz Świstak Rozbiegany Piastów 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Antek Świstak Rozbiegany Piastów 2018 Mężczyzna Opłacony
62 Tadeusz Wojas Rozbiegany Piastów 1952 Mężczyzna Opłacony
63 Sylwia Kosowicz-Tarnowska Czopki Kolczaste 1990 Kobieta Opłacony
64 Piotr Tarnowski Czopki Kolczaste 1987 Mężczyzna Opłacony
65 Małgorzata Kosowicz Czopki Kolczaste 1963 Kobieta Opłacony
66 Michał Kosowicz Czopki Kolczaste 1958 Mężczyzna Opłacony
67 Bartłomiej Skarżyński 1984 Mężczyzna Opłacony
68 Emilia Rzepka KS ATLETA 2012 Kobieta Opłacony
69 Jolanta Pietras Rozbiegany Piastów 1973 Kobieta Opłacony
70 Tomasz Kowal Rozbiegany Piastów 1977 Mężczyzna Opłacony
71 Krzysztof Bitowt Piastów 1970 Mężczyzna Opłacony
72 Monika Łyp Rozbiegany Piastów 1984 Kobieta Opłacony
73 Karol Koronkiewicz Rozbiegany Piastów 1964 Mężczyzna Opłacony
74 Małgorzata Koronkiewicz Rozbiegany Piastów 1964 Kobieta Opłacony
75 Mariusz Lisowski 1994 Mężczyzna Opłacony
76 Piotr Szczygieł 1982 Mężczyzna Opłacony
77 Marek Krupiński Team ZabieganeDni/Forbet Runners 1995 Mężczyzna Opłacony
78 Arkadiusz Jaros TG SOKÓŁ BRWINÓW, VEGE RUNNERS 1961 Mężczyzna Opłacony
79 Joanna Gardyna 1999 Kobieta Opłacony
80 Piotr Sprengel WSEwS/UKS MTE 1989 Mężczyzna Opłacony
81 Filip Murawski Ks Atleta 2016 Mężczyzna Opłacony
82 Paweł Kwiatkowski Izba Administracji Skarbowej w Warszawie 1983 Mężczyzna Opłacony
83 Konrad Bochniarz 2000 Mężczyzna Opłacony
84 Jakub Skolimowski 1990 Mężczyzna Opłacony
85 Małgorzata Rędzińska Rozbiegany Piastów 1981 Kobieta Opłacony
86 Hanna Rędzińska Rozbiegany Piastów 2010 Kobieta Opłacony
87 Adam Rędziński Rozbiegany Piastów 1977 Mężczyzna Opłacony
88 Bartosz Rędziński Rozbiegany Piastów 2014 Mężczyzna Opłacony
89 Witold Rędziński Rozbiegany Piastów 2018 Mężczyzna Opłacony
90 Katarzyna Bodziachowska 1981 Kobieta Opłacony
91 Anna Gotkowicz 1978 Kobieta Opłacony
92 Hubert Frankowski Rozbiegany Piastów 1976 Mężczyzna Opłacony
93 Łukasz Krawczyk 1987 Mężczyzna Opłacony