IV OLSZTYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - IV Olsztyński Bieg Niepodległości | 5 km.

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
0/152
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Monika Czarnecka 1985 Kobieta Opłacony
2 Mieczysław Wojewódzki 1963 Mężczyzna Opłacony
3 Sebastian Chrostowski 1993 Mężczyzna Opłacony
4 Sebastian Chrostowski 1993 Mężczyzna Opłacony
5 Katarzyna Tomaszewska 1987 Kobieta Opłacony
6 Rafał Oporski 1987 Mężczyzna Opłacony
7 Inga Rozumowicz 2004 Kobieta Opłacony
8 Renata Małyska 1972 Kobieta Opłacony
9 Pawel Gaudecki 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Wojciech Pawlak 1994 Mężczyzna Opłacony
11 Agnieszka Mikulska KG TEAM 1984 Kobieta Opłacony
12 Łukasz Kaczmarski KG TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
13 Rafał Malinowski DWDT w Olsztynie 1991 Mężczyzna Opłacony
14 Dorota Kowalska 1980 Kobieta Opłacony
15 Robert Piniewski Pszczółkowski Team 1973 Mężczyzna Opłacony
16 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
17 Mariusz Kuras 1975 Mężczyzna Opłacony
18 Dominik Macioł Pszczółkowski Team 1991 Mężczyzna Opłacony
19 Katarzyna Deruś Indywidualne 1980 Kobieta Opłacony
20 Damian Deruś Olsztyn 1979 Mężczyzna Opłacony
21 Dominika Kozłowska 1986 Kobieta Opłacony
22 Anita Kozłowska BBKTS 1986 Kobieta Opłacony
23 Piotr Gąsior Rozbiegany Susz 1984 Mężczyzna Opłacony
24 Kamil Sienkiewicz KG Team 1996 Mężczyzna Opłacony
25 Emilia Ciżman KG Team 1979 Kobieta Opłacony
26 Marek Belka 1986 Mężczyzna Opłacony
27 Paulina Peczyńska Team Kopeć 1986 Kobieta Opłacony
28 Agnieszka Bujalska Skajbiegacze 1971 Kobieta Opłacony
29 Paulina Terebus 1993 Kobieta Opłacony
30 Monika Bogusz Kuropatwa Team 1991 Kobieta Opłacony
31 Dariusz Skoneczny URWIS BIEGA 1962 Mężczyzna Opłacony
32 Elżbieta Borowicz-Skoneczna 1963 Kobieta Opłacony
33 Łukasz Ćwiek 1989 Mężczyzna Opłacony
34 Krzysztof Wejknis #OCRSPORTGRIP 1980 Mężczyzna Opłacony
35 Ilona Wójtowicz 1987 Kobieta Opłacony
36 Elwira Jankowska Allianz Running Team 1972 Kobieta Opłacony
37 Agata Sadowska BiczersRun 1989 Kobieta Opłacony
38 Andrzej Sadowski BiczersRun 1984 Mężczyzna Opłacony
39 Laura Borko BiczersRun 1989 Kobieta Opłacony
40 Dorota Onisk AKM Olsztyn / Personal Triathlon / Bemowo Biega 1985 Kobieta Opłacony
41 Jacek Czechowski 1971 Mężczyzna Opłacony
42 Ania Lendzian 1974 Kobieta Opłacony
43 Małgorzata Jagłowska 1985 Kobieta Opłacony
44 Ewa Chećko Są Wolniejsi 1978 Kobieta Opłacony
45 Jadwiga Chećko-Zaremba Olsztyńska Szkółka Triathlonu/Są Wolniejsi 2007 Kobieta Opłacony
46 Przemysław Kozak Pszczółkowski Team 1980 Mężczyzna Opłacony
47 Jakub Zaremba Są Wolniejsi 1978 Mężczyzna Opłacony
48 Rafał Lewicki 1992 Mężczyzna Opłacony
49 Jacek Lewicki 1968 Mężczyzna Opłacony
50 Małgorzata Mieczkowska Kriss coaching 1981 Kobieta Opłacony
51 Marcin Dąbrowski Nasze Nikielkowo 1977 Mężczyzna Opłacony
52 Jolanta Puchalska Babcia i Wnuki 1956 Kobieta Opłacony
53 Michał Kocisz Babcia i Wnuki 2007 Mężczyzna Opłacony
54 Zuzanna Kocisz Babcia i Wnuki 2007 Kobieta Opłacony
55 Andrzej Adamowski 1979 Mężczyzna Opłacony
56 Małgorzata Oleksiak 1986 Kobieta Opłacony
57 Mirosław Depta Biegnę sam 1980 Mężczyzna Opłacony
58 Tomas Baltushka 1989 Mężczyzna Opłacony
59 Sebastian Machnaczyk 2007 Mężczyzna Opłacony
60 Monika Bazan 1979 Kobieta Opłacony
61 Regina Sienkiewicz 1974 Kobieta Opłacony
62 Aleksandra Gołota Egger Run Bis 1981 Kobieta Opłacony
63 Paulina Sobierajska 1993 Kobieta Opłacony
64 Karolina Wełnicka 1992 Kobieta Opłacony
65 Żaneta Kaczmarek 1996 Kobieta Opłacony
66 Agnieszka Woźniak 45blp 1979 Kobieta Opłacony
67 Wiktor Garus 1972 Mężczyzna Opłacony
68 Kamil Przegaliński 2005 Mężczyzna Opłacony
69 Ewelina Tulikowska 1992 Kobieta Opłacony
70 Katarzyna Białecka 1983 Kobieta Opłacony
71 Paweł Białecki 2006 Mężczyzna Opłacony
72 Sebastian Białecki 1979 Mężczyzna Opłacony
73 Joanna Gaj PSKOEW Kruzy 1979 Kobieta Opłacony
74 Piotr Gaj PSKOEW KRUZY 1977 Mężczyzna Opłacony
75 Agnieszka Tylus PSKOEW Kruzy 1984 Kobieta Opłacony
76 Olga Łowicka Pskoew Kruzy 1989 Kobieta Opłacony
77 Dominik Zastawny Pskoew Kruzy 2000 Mężczyzna Opłacony
78 Mateusz Bloch Pskoew Kruzy 2000 Mężczyzna Opłacony
79 Wiktor Zastawny Pskoew Kruzy 2005 Mężczyzna Opłacony
80 Stanisław Dębski Pskoew Kruzy 2006 Mężczyzna Opłacony
81 Agata Banul Nidzica Biega 1977 Kobieta Opłacony
82 Tomasz Widawski 1975 Mężczyzna Opłacony
83 Katarzyna Grzegorzewska #zaliniametyteam 1986 Kobieta Opłacony
84 Mateusz Kuras 1992 Kobieta Opłacony
85 Monika Guzowska 2002 Kobieta Opłacony
86 Zdzisław Guzowski 1968 Mężczyzna Opłacony
87 Barbara Guzowska 1976 Kobieta Opłacony
88 Marta Guzowska 2006 Kobieta Opłacony
89 Anna Pączyńska Są Wolniejsi 1983 Kobieta Opłacony
90 Izabela Domżalska 1994 Kobieta Opłacony
91 Ewa Napierała Kawkowo biega 1962 Kobieta Opłacony
92 Ireneusz Ławrynowicz Przem-Gri 1976 Mężczyzna Opłacony
93 Ewelina Butkiewicz 1991 Kobieta Opłacony
94 Monika Sidorek 1990 Kobieta Opłacony
95 Marcin Morgaś Lecimy Tutej 1994 Mężczyzna Opłacony
96 Kamil Hirsz Celironman /Akademia Endurance 1975 Mężczyzna Opłacony
97 Iwona Majewska Celironman/Akademia Endurance 1977 Kobieta Opłacony
98 Jacek TKACZ Team Kopeć 1980 Mężczyzna Opłacony
99 Marcin Bujnicki Nordic Walking Pasłęk 1976 Mężczyzna Opłacony
100 Magdalena Bujnicka Nordic Walking Pasłęk 2005 Kobieta Opłacony
101 Joanna Połonczyk 1981 Kobieta Opłacony
102 Monika Olender 1992 Kobieta Opłacony
103 Bartłomiej Cioban 1985 Mężczyzna Opłacony
104 Marta Dąbrowska 2003 Kobieta Opłacony
105 Justyna Gagat 1990 Kobieta Opłacony
106 Aneta Gagat 1992 Kobieta Opłacony
107 Elwira Woelki-Piskorz PSKOEW w KRUZACH 1976 Kobieta Opłacony
108 szymon Brzuzy nowa wieś zachodnia 2007 Mężczyzna Opłacony
109 miłosz Brzuzy nowa wieś zachodnia 2007 Mężczyzna Opłacony
110 Beata Sadlak 1984 Mężczyzna Opłacony
111 Łukasz Sadlak Byle do mety! 1983 Mężczyzna Opłacony
112 Beata Sznajder Klub Morsów w Piszu 1969 Kobieta Opłacony
113 Paweł Bałdyga Klub Morsów w Piszu 1979 Mężczyzna Opłacony
114 Andrzej Kowalczyk Pszczółkowski Team 1961 Mężczyzna Opłacony
115 Justyna Sobieraj 1983 Kobieta Opłacony
116 Michał Turulski 1992 Mężczyzna Opłacony
117 Damian Błaut Run Go Team 1995 Mężczyzna Opłacony
118 Piotr Misiowiec 1968 Mężczyzna Opłacony
119 Natalia Olejniczak 1996 Kobieta Opłacony
120 Jerzy Krzysztof Borkowski Chór Collegium Baccallarum 1957 Mężczyzna Opłacony
121 Jerzy Kuc AKM Olsztyn 1983 Mężczyzna Opłacony
122 Katarzyna Kosewska Napierki 1980 Kobieta Opłacony
123 Tomasz Naworski 1976 Mężczyzna Opłacony
124 Robert Nikolajuk 1982 Mężczyzna Opłacony
125 Joanna Głowacka Napierki 1986 Kobieta Opłacony
126 Ewa Piotrkowska 1987 Kobieta Opłacony
127 Łukasz Suchodolski 1986 Mężczyzna Opłacony
128 Agata Leonowicz 1992 Kobieta Opłacony
129 Tadeusz Leonowicz 1960 Mężczyzna Opłacony
130 Justyna Barszczewska 1988 Kobieta Opłacony
131 Bartosz Szewczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
132 Olga Olszak 2000 Kobieta Opłacony
133 Adam Ośko 1978 Mężczyzna Opłacony
134 Monika Dębkowska 1984 Kobieta Opłacony
135 Łucja Lorenc 1977 Kobieta Opłacony
136 Adam Kaszuba 1991 Mężczyzna Opłacony
137 Beata Panuszewska 1987 Kobieta Opłacony
138 Marta Pyrczak 1983 Kobieta Opłacony
139 Dariusz Popielarski 1972 Mężczyzna Opłacony
140 Monika Jeglinska 1994 Kobieta Opłacony
141 Jakub Świderski Wilk Trenuje Family 1988 Mężczyzna Opłacony
142 Dariusz Dymowski Collegium Baccalarum 1968 Mężczyzna Opłacony
143 Grzegorz Siedlecki 1991 Mężczyzna Opłacony
144 Paweł Huszcza ButyAvanti 1991 Mężczyzna Opłacony
145 Damian Rutkowski KS Zamek EXPOM Kurzętnik 2004 Mężczyzna Opłacony
146 Jakub MIROTA 2007 Mężczyzna Opłacony
147 Miłosz Brakoniecki 1977 Mężczyzna Opłacony
148 Rafal Miszczak 1986 Mężczyzna Opłacony
149 Piotr Łukasiak 1986 Mężczyzna Opłacony
150 Andrzej Rudziński Jonkowo Sport 1974 Mężczyzna Opłacony
151 Grzegorz Milewski Pskoew Kruzy 1979 Mężczyzna Opłacony
152 Marta Niedzwiedz PlaySchool 1977 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Ślęzak OSP POGRODZIE 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agnieszka Bujalska Skajbiegacze 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Woźniak 45 blp 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Delikat 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Kowalczyk Pszczółkowski Team 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Pączyńska Są Wolniejsi 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wróbel 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Kawski EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Sznajder Klub Morsów w Piszu 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daria Mitręga Pszczółkowski Team 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Popielarski 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Popielarski 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Popielarski 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dorota Cabańska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Cichowska Ostróda Runners 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Gadomska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Barszczewska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Chwała Slow Jogging 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Kosyk 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Wiśniewska Są Wolniejsi 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystian Brzostek Klub Biegacza Jurund Szczytno 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Gutowski Dąbrowski TEAM 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Laura Borko BiczersRun 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maciek Tomasik 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Maliszewska Kwidzyn Biega 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Ambroziak DąbrowskiTeam 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Bekier 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Kozłowski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mirosław Wiórkowski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Konopka 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Wiórkowska Biegające Endorfiny 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Wieczorek 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Kacprzycka 4W-MBOT 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Wiernicka Gmina Gardeja Biega 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Bałdyga Klub Morsów w Piszu 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Bałdyga Klub Morsów w Piszu 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Przeradzki 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Flaga URWIS BIEGA 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Teresa Abramczyk SKAJBIEGACZE 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Teresa Kamińska Slow Jogging w Olsztynie 1958 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Widawski 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Jankowski 1991 Mężczyzna Nieopłacony