IV OLSZTYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - IV Olsztyński Bieg Niepodległości | 10 km.

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
10 km
Dostępne pakiety
0/390
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
501 Jan Słowiński 1984 Mężczyzna Opłacony
502 Paweł Drygas Sam Dla Siebie 1978 Mężczyzna Opłacony
503 Przemysław Sawicki 1983 Mężczyzna Opłacony
504 łukasz turczynski Trizarza / #niemaniemoge 1985 Mężczyzna Opłacony
505 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
506 Kamil Nalewajk 1991 Mężczyzna Opłacony
507 Jarek Kalinowski 1979 Mężczyzna Opłacony
508 Ela Kalinowska 1983 Kobieta Opłacony
509 Grzegorz Niski 4W-MBOT 1978 Mężczyzna Opłacony
510 Tomasz Tkaczuk 1989 Mężczyzna Opłacony
511 Adam Krzemieniewski 1958 Mężczyzna Opłacony
512 Bartosz Pawluk 1990 Mężczyzna Opłacony
513 Tomasz Wróblewski 1979 Mężczyzna Opłacony
514 Agnieszka Kawka Slow Jogging w Olsztynie 1980 Kobieta Opłacony
515 Piotr Dzierlatka 1991 Mężczyzna Opłacony
516 Marek Wróbel 1980 Mężczyzna Opłacony
517 Maciek Tomasik 1987 Mężczyzna Opłacony
518 Maciej Cynta 1989 Mężczyzna Opłacony
519 Agnieszka Jaszczak Aga Biega 1977 Kobieta Opłacony
520 Marcin Sierocki 1976 Mężczyzna Opłacony
521 Ryszard Jóźwiak Riczi 1997 Mężczyzna Opłacony
522 Marcin Abramczyk YTT/KK 1977 Mężczyzna Opłacony
523 Bartosz Korybski 1980 Mężczyzna Opłacony
524 Przemysław Smolaga 1975 Mężczyzna Opłacony
525 Ewa Rokicka slow jogging w olsztynie 1969 Kobieta Opłacony
526 Izabela Mańkowska-Salik 1978 Kobieta Opłacony
527 Łukasz Matyjewicz Latający Czarodziej 1984 Mężczyzna Opłacony
528 Piotr Kulas OSP KRUTYŃ 1974 Mężczyzna Opłacony
529 Szymon Chomicki Kriss Coaching 1975 Mężczyzna Opłacony
530 Andrzej Stulczewski Rozbiegane Braniewo 1967 Mężczyzna Opłacony
531 Sylwia Tytoń 1995 Kobieta Opłacony
532 Adriana Rozicka Jonkowo sport 1991 Kobieta Opłacony
533 Tomasz Jurołajć 43blp w Braniewie / Rozbiegane Braniewo 1970 Mężczyzna Opłacony
534 Piotr Wasilewski 1968 Mężczyzna Opłacony
535 Adam Drożdż 1976 Mężczyzna Opłacony
536 Paulina Terebus 1993 Kobieta Opłacony
537 Agnieszka Mogielnicka Line Architekci 1982 Kobieta Opłacony
538 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon.pl 1979 Mężczyzna Opłacony
539 Justyna Wrażeń 1988 Kobieta Opłacony
540 Marek Kotowski Kriss Coaching 1983 Mężczyzna Opłacony
541 Sylwia Kotowska 1984 Kobieta Opłacony
542 Andrzej Wielga 1972 Mężczyzna Opłacony
543 Katarzyna Wierzbowska 1973 Kobieta Opłacony
544 ANNA Gorczyca Rozbiegane Braniewo 1978 Kobieta Opłacony
545 Paulina Grunwald 1992 Kobieta Opłacony
546 Andrzej Kołakowski Slow Jogging w Olsztynie 1975 Mężczyzna Opłacony
547 Tomasz Wojewódzki Tri Negu 1990 Mężczyzna Opłacony
548 Łukasz Dryka 1985 Mężczyzna Opłacony
549 Robert Szewczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
550 Mirosław Kulas OSP KRUTYŃ 1973 Mężczyzna Opłacony
551 Joanna Kozioł 1987 Kobieta Opłacony
552 Milena Wierebiej Fitness Club Sylwetka 1993 Kobieta Opłacony
553 Mariusz Dołęga Kriss Coaching 1984 Mężczyzna Opłacony
554 Tomasz Wasiak Waniewski Coaching 1985 Mężczyzna Opłacony
555 Justyna Fenik 1998 Kobieta Opłacony
556 Bogdan Sokalski 1950 Mężczyzna Opłacony
557 Paweł Rychta 1989 Mężczyzna Opłacony
558 Piotr Duchała Kwidzyn Biega 1970 Mężczyzna Opłacony
559 Marcin Dębowski Są Wolniejsi 1976 Mężczyzna Opłacony
560 Zbigniew Bednarek 1982 Mężczyzna Opłacony
561 Damian Bakun 1986 Mężczyzna Opłacony
562 Zdzisław Kalinowski AKM 1944 Mężczyzna Opłacony
563 Monika Bednarek 1984 Kobieta Opłacony
564 Sebastian Głowacki 1981 Mężczyzna Opłacony
565 Bernard Larysz WIJHARS 1978 Mężczyzna Opłacony
566 Justyna Larysz 1981 Kobieta Opłacony
567 Radosław Zając 1982 Mężczyzna Opłacony
568 Tomasz Pruchnicki 1986 Mężczyzna Opłacony
569 Jaroslaw Kadzinski 1976 Mężczyzna Opłacony
570 Krzysztof Jabłoński Odciski i Pęcherze 1976 Mężczyzna Opłacony
571 Dorota Ruczyńska 1986 Kobieta Opłacony
572 Michał Komorkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
573 Andrzej Pilski Barefoot Runners Society 1949 Mężczyzna Opłacony
574 Jan Ambrożko AKM-Olsztyn 1938 Mężczyzna Opłacony
575 Paweł Lewandowski 🇵🇱 1991 Mężczyzna Opłacony
576 Piotr Bogusz Kuropatwa Team 1990 Mężczyzna Opłacony
577 Wiesław Rychter Buchalter 1954 Mężczyzna Opłacony
578 Anna Laskowska 1986 Kobieta Opłacony
579 Paweł Drygas Sam Dla Siebie 1978 Mężczyzna Opłacony
580 Michał Morgaś 1990 Mężczyzna Opłacony
581 Kamila Bednarczyk 1986 Kobieta Opłacony
582 Jan Połowianiuk Dzikie Życie Run Team 1964 Mężczyzna Opłacony
583 Gabriela Sławska Gmina Gardeja Biega 1978 Kobieta Opłacony
584 Przemysław Lisowski Ctmir Spaszewski 1976 Mężczyzna Opłacony
585 Paweł Rykowski 1977 Mężczyzna Opłacony
586 Marzena Rykowska 1978 Kobieta Opłacony
587 Anna Wojciechowska Slow Jogging w Olsztynie 1976 Kobieta Opłacony
588 Albert Filipowicz TEAM ALBERT 1972 Mężczyzna Opłacony
589 Adrian Horodecki 1988 Mężczyzna Opłacony
590 Marta Ćwiekowska 1988 Kobieta Opłacony
591 Krzysztof Pacholczyk Slow jogging w Olsztynie 1976 Mężczyzna Opłacony
592 Małgorzata Szymaniak 1988 Kobieta Opłacony
593 Andrzej Oszal 1977 Mężczyzna Opłacony
594 MIchał Zwonik BiczersRun 1980 Mężczyzna Opłacony
595 Joanna Hartwig BiczersRun 1984 Kobieta Opłacony
596 Kamil Karpiesiuk 1982 Mężczyzna Opłacony
597 BOŻENA MACKIEWICZ SLOW JOGGING W OLSZTYNIE 1961 Kobieta Opłacony
598 Kamil Kucki Tri Sebuś Team 1984 Mężczyzna Opłacony
599 Paulina Lipka 1985 Kobieta Opłacony
600 Katarzyna Ostaszewska Slow Jogging w Olsztynie 1974 Kobieta Opłacony
601 Agnieszka Matczuk OC Grzechotki 1976 Kobieta Opłacony
602 Robert Wrzochalski Kriss Kross Coaching 1981 Mężczyzna Opłacony
603 Bartosz Jeliński BJ SPORTS 1980 Mężczyzna Opłacony
604 Wojciech Olszewski Są Wolniejsi 1977 Mężczyzna Opłacony
605 Benedykt Kwaśniewski Biegam bo chcę a nie muszę 1955 Mężczyzna Opłacony
606 Mariusz Chrzanowski 1982 Mężczyzna Opłacony
607 Szymon Bartoszewicz Slow Jogging w Olsztynie 1978 Mężczyzna Opłacony
608 Ewelina Zdunek 1985 Kobieta Opłacony
609 Paweł Gil Szkółka 1979 Mężczyzna Opłacony
610 Marek Szpendowski Pszczółkowski Team 1978 Mężczyzna Opłacony
611 Marek Janicki 1983 Mężczyzna Opłacony
612 Aleksandra Janicka 1983 Kobieta Opłacony
613 Grzegorz Dowgiało 1975 Mężczyzna Opłacony
614 Artur Przeździecki FC WCZORAJSI 1989 Mężczyzna Opłacony
615 Karolina Daszuta BRBK- biegli w podatkach 1988 Kobieta Opłacony
616 Jarosław Jakubowski 1985 Mężczyzna Opłacony
617 Jacek Nadulski Team Kopeć 1979 Mężczyzna Opłacony
618 Adam Barczak URWIS BIEGA 1972 Mężczyzna Opłacony
619 Mirek Mikita Są Wolniejsi 1967 Mężczyzna Opłacony
620 Bogusław Kłos ZŁOTY KŁOS TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
621 Anna Bojarska 1979 Kobieta Opłacony
622 Marta Brysiacz 1982 Kobieta Opłacony
623 Piotr Mikita Areszt śledczy w Olsztynie/Mazurska Wataha 1980 Mężczyzna Opłacony
624 Krystian Brzostek Klub Biegacza Jurund Szczytno 1989 Mężczyzna Opłacony
625 Monika Dmitrzak 1988 Kobieta Opłacony
626 Michał Płoski 1995 Mężczyzna Opłacony
627 Gabriela Puchalska-Kocisz BBL GIŻYCKO 1979 Kobieta Opłacony
628 Kamil Kocisz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1977 Mężczyzna Opłacony
629 Przemysław Podbielski 1986 Mężczyzna Opłacony
630 Adam Olszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
631 Bartosz Fotschki 1987 Mężczyzna Opłacony
632 Radosław Machnaczyk 1979 Mężczyzna Opłacony
633 Andrzej Fotschki 1962 Mężczyzna Opłacony
634 Adam Sosnowski 1992 Mężczyzna Opłacony
635 Karol Januszewski 4 Warmińsko- Mazurska Brygada Obrony Terytorialnej 1983 Mężczyzna Opłacony
636 Krzysztof Gołota Zielony Śledzik Team 1979 Mężczyzna Opłacony
637 Przemek Traczyk ASFaltLove Dziki 1983 Mężczyzna Opłacony
638 Stanisław Guzowski Kriss Coaching/Są Wolniejsi 1973 Mężczyzna Opłacony
639 Paweł Wolak 1999 Mężczyzna Opłacony
640 Tomasz Płoski 1993 Mężczyzna Opłacony
641 Volha Zeliankova 1987 Kobieta Opłacony
642 Lech Boniewski 1958 Mężczyzna Opłacony
643 PIOTR POLIŃSKI KRISS COACHING 1975 Mężczyzna Opłacony
644 Krzysztof Rzepliński 1992 Mężczyzna Opłacony
645 Justyna Grau-Sandomierska 1981 Kobieta Opłacony
646 Robert Olewniczak Drużyna świ. Mikołaja 1967 Mężczyzna Opłacony
647 Aneta Głowacz 1992 Kobieta Opłacony
648 Katarzyna Smołka Slow Jogging w Olsztynie 1980 Kobieta Opłacony
649 Henryk Kowalski 1957 Mężczyzna Opłacony
650 Anna Cichocka 1964 Kobieta Opłacony
651 Irena Koralewska 1968 Kobieta Opłacony
652 Joanna Smolaga 1975 Kobieta Opłacony
653 Damian Hasiuk Heavy Metal Team 1997 Mężczyzna Opłacony
654 MIROSŁAWA ŁĄTKOWSKA 1978 Kobieta Opłacony
655 Bogdan Bodetko Heavy Metal Team 1965 Mężczyzna Opłacony
656 KAMIL SUTKOWSKI 1994 Mężczyzna Opłacony
657 Arkadiusz KASPERSKI URWIS BIEGA 1970 Mężczyzna Opłacony
658 JOANNA ZALEWSKA 1978 Kobieta Opłacony
659 Rafał Zasada 1979 Mężczyzna Opłacony
660 Bogumiła Zasada 1979 Kobieta Opłacony
661 Karol Gucejt 1993 Mężczyzna Opłacony
662 Szymon Szybczyński 1980 Mężczyzna Opłacony
663 Anna Mikołajewska 1980 Kobieta Opłacony
664 Sebastian Jutrzenka-Trzebiatowski 1975 Mężczyzna Opłacony
665 Marcin Domiński Duduś 1994 Mężczyzna Opłacony
666 Teresa Kamińska Slow Jogging w Olsztynie 1958 Kobieta Opłacony
667 Wioletta Bartkiewicz Slow Jogging w Olsztynie 1979 Kobieta Opłacony
668 Sławek Malinowski Heavy Metal Team 1976 Mężczyzna Opłacony
669 Maciej Osowicki 1974 Mężczyzna Opłacony
670 Marta Ostrowska ROSSMANN 1983 Kobieta Opłacony
671 Marcin Romanowski 1986 Mężczyzna Opłacony
672 Marcin Skolmowski Busgido 1979 Mężczyzna Opłacony
673 Aleksandra Kmiecik 1998 Kobieta Opłacony
674 Zawrotny Zawrotny 1962 Mężczyzna Opłacony
675 Daniel Mitkowski AKM Olsztyn 1975 Mężczyzna Opłacony
676 Robert Żyrkowski 1970 Mężczyzna Opłacony
677 Damian Romanowski 1991 Mężczyzna Opłacony
678 Marta Bielska 1984 Kobieta Opłacony
679 Marcel Kachnowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
680 Izabela Rudzka 1982 Kobieta Opłacony
681 Piotr TyborskI 1985 Mężczyzna Opłacony
682 Małgorzata Kuliziak Slow Jogging w Olsztynie 1976 Kobieta Opłacony
683 Zbigniew Królikowski 1985 Mężczyzna Opłacony
684 Małgorzata Ejkszto BIEGIEM PO WINO TEAM 1985 Kobieta Opłacony
685 Cezary Rybaczyk 1973 Mężczyzna Opłacony
686 Piotr Paltian Są Wolniejsi 1971 Mężczyzna Opłacony
687 Sławek Boryń Kwidzyn Biega 1975 Mężczyzna Opłacony
688 Magdalena Olszewska Kwidzyn Biega 1980 Kobieta Opłacony
689 Krzysztof Falasa Kwidzyn Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
690 Piotr Wójcik Kwidzyn Biega 1971 Mężczyzna Opłacony
691 Marta Zmorzyńska KWIDZYN BIEGA 1982 Kobieta Opłacony
692 Dariusz Stelmach KWIDZYN BIEGA 1977 Mężczyzna Opłacony
693 Magdalena Wolf Kwidzyn Biega 1981 Kobieta Opłacony
694 Krzysztof Zamyślewski Kwidzyn Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
695 Małgorzata Maliszewska KWIDZYN BIEGA 1984 Kobieta Opłacony
696 Monika Sławińska Kwidzyn Biega 1983 Kobieta Opłacony
697 Ania Łęgowska Kwidzyn Biega 1979 Kobieta Opłacony
698 Grzegorz Woźniak Kwidzyn Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
699 Kamila Brodzik Kwidzyn Biega 1982 Kobieta Opłacony
700 Jacek Hillar Kwidzyn Biega 1991 Mężczyzna Opłacony
701 Łukasz Olszewski Kwidzyn Biega 1983 Mężczyzna Opłacony
702 Bartlomiej Brzuszkiewicz Kwidzyn Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
703 Tomasz Konkolewski Kwidzyn Biega 1993 Mężczyzna Opłacony
704 Joanna Grau Kwidzyn Biega 1978 Kobieta Opłacony
705 Dariusz Kasprzyk Kwidzyn Biega 1971 Mężczyzna Opłacony
706 Dawid Przybyła Kwidzyn Biega 1994 Mężczyzna Opłacony
707 Marta Goc-Kozakiewicz Kwidzyn Biega 1975 Kobieta Opłacony
708 Ireneusz Kozakiewicz Kwidzyn Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
709 Jacek Czabaj Kwidzyn Biega 1967 Mężczyzna Opłacony
710 Cezary Rybski Kwidzyn Biega 1963 Mężczyzna Opłacony
711 Mirosława Nowosławska KWIDZYN BIEGA 1957 Kobieta Opłacony
712 Waldemar Mańkowski Kwidzyn Biega 1961 Mężczyzna Opłacony
713 Bartosz Kotowicz Kwidzyn Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
714 Krzysztof Traczyk Kwidzyn-biega 1973 Mężczyzna Opłacony
715 Cezary Poźniak Kwidzyn Biega 1972 Mężczyzna Opłacony
716 Robert Kopiński Kwidzyn Biega 1974 Mężczyzna Opłacony
717 Paweł Kardaś 1990 Mężczyzna Opłacony
718 Krzysztof Gajęcki 1972 Mężczyzna Opłacony
719 Monika Gajewska 1988 Kobieta Opłacony
720 Rafał Furgał 1971 Mężczyzna Opłacony
721 Anna Plucińska-Furgał 1971 Kobieta Opłacony
722 Oskar Butkiewicz Lecimy Tutej 1994 Mężczyzna Opłacony
723 Sylwia Kocoń 1987 Kobieta Opłacony
724 Przemysław Kulinski 1981 Mężczyzna Opłacony
725 Grzegorz Chelminski AKB SZCZYTNO 1984 Mężczyzna Opłacony
726 Sebastian Gawroński Są Wolniejsi 1976 Mężczyzna Opłacony
727 Kacper Żyjewski 2000 Mężczyzna Opłacony
728 Adam Mrozowski Kwidzyn Biega 1973 Mężczyzna Opłacony
729 Ryszard Milczarek Pszczółkowski Team 1973 Mężczyzna Opłacony
730 Agnieszka Olszewska BUT 1982 Kobieta Opłacony
731 Piotr Kołakowski CTS Active Team 1983 Mężczyzna Opłacony
732 Gracjan Tański TeamPDG 2000 Mężczyzna Opłacony
733 Matesz Jakubowski 1992 Mężczyzna Opłacony
734 Marcin Jakubowski 1993 Mężczyzna Opłacony
735 Arkadiusz Siemiątkowski 1986 Mężczyzna Opłacony
736 Zbigniew Jażdżewski LKS Zantyr Sztum 1962 Mężczyzna Opłacony
737 Sebastian Mucha KS Przaśnik 1978 Mężczyzna Opłacony
738 Monika Truś 1990 Kobieta Opłacony
739 Marcin Zarębski AKM Olsztyn 1982 Mężczyzna Opłacony
740 PIOTR BALMAS Traktor Team Gmina Kwidzyn 1986 Mężczyzna Opłacony
741 Maciej Małkowski Team Kopeć 1986 Mężczyzna Opłacony
742 Arkadiusz Pac Najmowicz Triathlon/globalservis.pl 1990 Mężczyzna Opłacony
743 Ewa Najda 1973 Kobieta Opłacony
744 Żaneta Juszczyk 1988 Kobieta Opłacony
745 Rafał Brzeziński 1980 Mężczyzna Opłacony
746 Piotr Kogut 1976 Mężczyzna Opłacony
747 Joanna Szablińska-Piernik PersonalTriathlon.pl 1989 Kobieta Opłacony
748 Mateusz Pałejko 1987 Mężczyzna Opłacony
749 Grzegorz Kowalski Orange Polska 1974 Mężczyzna Opłacony
750 Robert Głowacki Vege Runners 1974 Mężczyzna Opłacony
751 Paweł Kopaczel Biegam U KOLESI 1983 Mężczyzna Opłacony
752 Krystian Jotejko 1996 Mężczyzna Opłacony
753 Krzysztof Kujawa WIĘCKOWSKI TEAM 1974 Mężczyzna Opłacony
754 Piotr Dzirba 1982 Mężczyzna Opłacony
755 Krzysztof Berk AKM Olszty 1972 Mężczyzna Opłacony
756 JOANNA MOZOLEWSKA-RAJKIEWICZ Jonkowo sport 1987 Kobieta Opłacony
757 Piotr Jakubowski 1981 Mężczyzna Opłacony
758 Agnieszka Szymanowska-Warcholak 1975 Kobieta Opłacony
759 Krzysztof Kisa KINIO-POL POL-ANKA 1982 Mężczyzna Opłacony
760 Anna Dziubanii 1982 Kobieta Opłacony
761 Dorota Semerak BSB Barczewo Biega 1976 Kobieta Opłacony
762 Wiktor Lisowski 1995 Mężczyzna Opłacony
763 Emilia Andrzejczyk 1982 Kobieta Opłacony
764 Piotr Andrzejczyk 1992 Mężczyzna Opłacony
765 Krzysztof Czerwiński Polkrys 1996 Mężczyzna Opłacony
766 Katarzyna Lorek Slow jogging w Olsztynie 1975 Kobieta Opłacony
767 Marek Olszewski 1970 Mężczyzna Opłacony
768 Adam Wieczorek 1990 Mężczyzna Opłacony
769 Aneta Bujanecka-Panko 1994 Kobieta Opłacony
770 Marek Kleina AKM Olsztyn 1974 Mężczyzna Opłacony
771 Robert Markowicz BUT 1975 Mężczyzna Opłacony
772 Jarosław Hasiuk HEAVY METAL TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
773 Vladimir Vasiliev 1981 Mężczyzna Opłacony
774 Krzysztof Przadka Gmina GardejaBiega 1983 Mężczyzna Opłacony
775 Paweł Borzymowski 1988 Mężczyzna Opłacony
776 Arkadiusz Machaj 1984 Mężczyzna Opłacony
777 Wojciech Maluchnik 1983 Mężczyzna Opłacony
778 Michał Brzozowski Wataha Cioci Basi 1993 Mężczyzna Opłacony
779 Maciej Brzozowski Wataha Cioci Basi 1996 Mężczyzna Opłacony
780 Stanisław Brzozowski Wataha Cioci Basi 1955 Mężczyzna Opłacony
781 Wiesław Modzelewski STARGLASSTEAM OSTROŁĘKA 1964 Mężczyzna Opłacony
782 Krzysztof Modzelewski Starglass Team Ostrołęka 1966 Mężczyzna Opłacony
783 Tomasz Lipka Klub Morsów Zmarźlak 1972 Mężczyzna Opłacony
784 Wiesława Grala-Mąka Starglass Team Ostrołęka 1969 Kobieta Opłacony
785 Miroslaw Laskowski 1962 Mężczyzna Opłacony
786 Roman Godziuk 1960 Mężczyzna Opłacony
787 Szymon Krynicki 1998 Mężczyzna Opłacony
788 Bartosz Matusiewicz Klub Sportowy MAKO 1998 Mężczyzna Opłacony
789 Jarosław Matusiewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
790 Mirosław Stachacz Starglass Team Ostrołęka 1965 Mężczyzna Opłacony
791 Gosia Świder 1985 Kobieta Opłacony
792 Arek Świder 1981 Mężczyzna Opłacony
793 Michał Zalewski StarglassTeam 1975 Mężczyzna Opłacony
794 Paulina Rodziewicz Kwiatki z grupy 6 1997 Kobieta Opłacony
795 Joanna Saczuk Kwiatki z grupy 6 1997 Kobieta Opłacony
796 Aleksandra Strąk Kwiatki z grupy 6 1996 Kobieta Opłacony
797 Kamil Olszewski Nidzica Biega 1994 Mężczyzna Opłacony
798 Michał Starczewski Kwiatki z grupy 6 1997 Mężczyzna Opłacony
799 Julia Piortowicz 1979 Kobieta Opłacony
800 Małgorzata Piłat 1987 Kobieta Opłacony
801 Józef Kraszewski 1966 Mężczyzna Opłacony
802 Mariusz Kozłowski GosiaAla 1983 Mężczyzna Opłacony
803 lukasz turczynski K.S.Niemaniemoge / Trizarza 1985 Mężczyzna Opłacony
804 Ewa Jurgońska 1979 Kobieta Opłacony
805 Michał Chorazewicz Drużyna 1984 Mężczyzna Opłacony
806 Beata Wójcik Kwidzyn Biega 1971 Kobieta Opłacony
807 Szymon Tarasewicz AKM Olsztyn 1983 Mężczyzna Opłacony
808 Maciej Bogdaniuk Sparta Biskupiec 1992 Mężczyzna Opłacony
809 Slawomir Zambrowski 1977 Mężczyzna Opłacony
810 Katarzyna Swaryczewska Tri Negu 1978 Kobieta Opłacony
811 ROBERT KALWAS 1970 Mężczyzna Opłacony
812 Jacek Matyka 1968 Mężczyzna Opłacony
813 Łodziana Dorota 1981 Kobieta Opłacony
814 Jarosław Śliwczyński Elektrojar Usługi Elektryczne i Fotowoltaika 1984 Mężczyzna Opłacony
815 Adam Pstrągowski 1970 Mężczyzna Opłacony
816 Paulina Olejniczak-Suchodolska 1991 Kobieta Opłacony
817 Marcin Granica 1981 Mężczyzna Opłacony
818 anna semeniuk 1977 Kobieta Opłacony
819 Aleksandra Mateuszczak 1992 Kobieta Opłacony
820 Piotr Kowalkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
821 Urszula Lóźniewska - 1971 Kobieta Opłacony
822 Wiktor Gontarz Klub Biegacza Jurund Szczytno 1981 Mężczyzna Opłacony
823 Sławomir Łątkowski 1976 Mężczyzna Opłacony
824 Andrzej Jerszewski Są Wolniejsi 1994 Mężczyzna Opłacony
825 Paweł Wojciechowski 1988 Mężczyzna Opłacony
826 Tomasz Śliwka 1985 Mężczyzna Opłacony
827 Alina Śliwka 1985 Kobieta Opłacony
828 Adrian Sarol Heart Team Olsztyn 1989 Mężczyzna Opłacony
829 Jacek Dagiel PersonalTriathlon.pl 1984 Mężczyzna Opłacony
830 Magdalena Andrzejczak 1999 Kobieta Opłacony
831 Łukasz Zubrycki 9 Batalion dowodzenia Olsztyn 1985 Mężczyzna Opłacony
832 Sławomir Kołtun SKEB OLSZTYN 1980 Mężczyzna Opłacony
833 Rafał Górecki Asfaltlove Dziki 1985 Mężczyzna Opłacony
834 Marcin Śmieszny Najmowicz triathlon 1983 Mężczyzna Opłacony
835 Grzegorz Kosewski Napierki 1978 Mężczyzna Opłacony
836 MAGDALENA KOWALEWSKA 1975 Kobieta Opłacony
837 Marek Kwadrans 1972 Mężczyzna Opłacony
838 Aleksandra Niska Slow Jogging w Olsztynie 1987 Kobieta Opłacony
839 Paweł Rutkowski PersonalTriathlon.pl 1979 Mężczyzna Opłacony
840 Leszek Kleczkowski STARGLASS TAEM 1960 Mężczyzna Opłacony
841 Jerzy Figurowicz 1963 Mężczyzna Opłacony
842 Damian Hinz 1991 Mężczyzna Opłacony
843 Justyna Witkowska Slow Jogging w Olsztynie 1988 Kobieta Opłacony
844 Kamil Wałuto 1994 Mężczyzna Opłacony
845 Marcin Stradomski Są Wolniejsi 1978 Mężczyzna Opłacony
846 Daniel Mikielski 1990 Mężczyzna Opłacony
847 Małgorzata DUBIK Slow jogging w Olsztynie 1978 Kobieta Opłacony
848 Danuta Mikielska 1959 Kobieta Opłacony
849 Kamila Maliszewska Slow Jogging w Olsztynie 1983 Kobieta Opłacony
850 DAVID FAVEEUW 1973 Mężczyzna Opłacony
851 Joanna Meller Drużyna Wilka 1979 Kobieta Opłacony
852 Wojciech Meller Drużyna Wilka 1978 Mężczyzna Opłacony
853 Krzysztof Karolewski Team Kopeć 1982 Mężczyzna Opłacony
854 Łukasz Bogdanowicz Stomil Olsztyn 1987 Mężczyzna Opłacony
855 GRZEGORZ KOWALCZYK 1981 Mężczyzna Opłacony
856 Bartosz Prusik 1999 Mężczyzna Opłacony
857 Karol mieczkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
858 Piotr Prusik AKM Olsztyn 1968 Mężczyzna Opłacony
859 Rafał Lewandowski Cytrynówka Team 1976 Mężczyzna Opłacony
860 Marek Klimas BSB Barczewo 1960 Mężczyzna Opłacony
861 Eliza Lipka Slow Jogging w Olsztynie 1977 Kobieta Opłacony
862 Marek FABISIAK 1975 Mężczyzna Opłacony
863 Arkadiusz Malinowski 1972 Mężczyzna Opłacony
864 Izabela Solarz-Lewandowska 1988 Kobieta Opłacony
865 Mikołaj Zimnicki 1997 Mężczyzna Opłacony
866 Weronika Szwed 1997 Kobieta Opłacony
867 GRZEGORZ WASILEWSKI Dudycz Run 1966 Mężczyzna Opłacony
868 Mateusz Kołba 1993 Mężczyzna Opłacony
869 Konrad Romanczuk CMAZ 1993 Mężczyzna Opłacony
870 Marcin Bertel 1982 Mężczyzna Opłacony
871 Jakub Mondry 2002 Mężczyzna Opłacony
872 Radosław Mogielnicki 1979 Mężczyzna Opłacony
873 Janusz Kosowski AKM OLSZTYN 1952 Mężczyzna Opłacony
874 Zyta Kowalczyk Fitness Club Sylwetks 1978 Kobieta Opłacony
875 Andżelina Pomian 1997 Kobieta Opłacony
876 Mariola Baranowska Slow Jogging w Olsztynie 1960 Kobieta Opłacony
877 Krzysztof Kowalski HRmaxCrossTeam 1968 Mężczyzna Opłacony
878 Anna Sztych Slow jogging Olsztyn 1976 Kobieta Opłacony
879 Filipczak Tomasz 1979 Mężczyzna Opłacony
880 Katarzyna Napieraj 1981 Kobieta Opłacony
881 Marlena Krysiak 1985 Kobieta Opłacony
882 Andrzej Bronakowski www.czasrelaksu.olsztyn.pl 1977 Mężczyzna Opłacony
883 Bożena Szczapa 1983 Kobieta Opłacony
884 Andrzej Ścibor 1974 Mężczyzna Opłacony
885 Artur Sierzputowski AS-AB 1975 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Drożdż 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Frackowiak 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Jaszczak Aga Biega 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Perdian 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Angelika Apanowicz Ekobiegi 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arkadiusz KASPERSKI URWIS BIEGA 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Janikowski Woodrun 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Neumann AKM OLSZTYN 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Małecki Dywity 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bożena kowalska-Pasieka drużyna Szpiku 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Czesław NOWAKOWSKI Nowakowski Team 1947 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Czesław NOWAKOWSKI Nowakowski Team 1947 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Gruszka 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Balcerak 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Dalgiewicz 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Ozubko Hager 1977 Mężczyzna Opłacony
[brak] Dariusz Skoneczny AKM Olsztyn 1962 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Frejtag 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Piotrkowska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabor Sawicki 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Łabędzki AgropartS 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Szawerdak Drużyna Hager 1979 Mężczyzna Opłacony
[brak] Grzegorz Tankielun Hager 1981 Mężczyzna Opłacony
[brak] Hubert Karczewski 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Huszcza Paweł ButyAvanti 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Majdański 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Antochowski Ostróda Runners 1953 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jan Połowianiuk Dzikie Życie Run Team 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Hartwig BiczersRun 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Smolaga 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Tarpiłowska 1969 Kobieta Opłacony
[brak] Justyna Niedziałek BIEGIEM PO WINO TEAM 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamilla Podgórska Biegiem po wino 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamilla Podgórska biegiem po wino team 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Petrykowska 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Tkaczuk 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] KATARZYNA JAKUBIEC POLKRYS TEAM 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Płochocki 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Karwowski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] LECH RYTWIŃSKI 1948 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Łukaszewski 1988 Mężczyzna Opłacony
[brak] Łukasz Szwaj Team Kopeć 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Wasyliszyn Dywity 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Zubkiewicz JAĆWING PŁASKA 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Drożdż 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magda i Tango 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Ejkszto BIEGIEM PO WINO TEAM 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mariusz Brzeziński Są Wolniejsi 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Kozłowski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mariusz Kraszewski MazoviaProActiv Ciechanów 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Miller Pszczółkowski Team 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Samp Kwidzyn Biega 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Miłosława Wasiak 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Kędziora Łochowska Grupa Biegowa 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] PIOTR KRACIUK 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Legut 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Orłowski PersonalTriathlon.pl 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Flaga URWIS BIEGA 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Śmigielski 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Maczan 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sławek Malino2ski Heavy Metal Team 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Szymon Segin Sprint Zalewo 2005 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Abramczyk SKAJBIEGACZE 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Góralczyk BUT 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Hapke traktor team gm.kwidzyn 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] TOMASZ JAKUBIEC POLKRYS TEAM 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Waldemar Goczyński TKKF KUBUŚ. Sierpc 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Waldemar Lipiński 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Walery Łyszczyk 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiktor Lisowski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Kosieradzki 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Kosieradzki 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Yvonne Górska Orange Polska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zbyszek Dzięgielewski 1960 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbyszek Dzięgielewski 1960 Mężczyzna Nieopłacony