IV OLSZTYŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - Pamiątkowa Koszulka IV OBN - TYLKO KOSZULKA bez pakietu startowego

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 km
Dostępne pakiety
965/1000
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Jan Słowiński 1984 Mężczyzna Opłacony
2 Przemyslaw Sawicki 1983 Mężczyzna Opłacony
3 Adam Ośko 1978 Mężczyzna Opłacony
4 Paulina Terebus 1993 Kobieta Opłacony
5 Grzegorz Kowalski GregoRun 1974 Mężczyzna Opłacony
6 Justyna Niedziałek Biegiem po wino 1973 Kobieta Opłacony
7 Bartosz Korybski 1980 Mężczyzna Opłacony
8 WŁODZIMIERZ POLIŃSKI Kris Coaching 1975 Mężczyzna Opłacony
9 Piotr Wasilewski 1968 Mężczyzna Opłacony
10 Zdzisław Kalinowski AKM 1944 Mężczyzna Opłacony
11 Justyna Larysz 1981 Kobieta Opłacony
12 Andrzej Ścibor 1974 Mężczyzna Opłacony
13 Krzysztof Wejknis #OCRSPORTGRIP 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Paweł Rychta 1989 Mężczyzna Opłacony
15 Paulina Grunwald 1992 Kobieta Opłacony
16 Jerzy Ciupiński Olpak 1955 Mężczyzna Opłacony
17 Katarzyna Ostaszewska Slow Jogging w Olsztynie 1974 Kobieta Opłacony
18 Krzysztof Wieczorkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
19 Artur Przeździecki FC WCZORAJSI 1989 Mężczyzna Opłacony
20 Artur Trochimowicz AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM 1961 Mężczyzna Opłacony
21 Marcin Ratyński 1973 Mężczyzna Opłacony
22 Damian Hasiuk Heavy Metal Team 1997 Mężczyzna Opłacony
23 KAMIL SUTKOWSKI 1994 Mężczyzna Opłacony
24 Karol Gucejt 1993 Mężczyzna Opłacony
25 Karol Mieczkowski 1981 Mężczyzna Opłacony
26 Robert Żyrkowski 1970 Mężczyzna Opłacony
27 Zbigniew Królikowski 1985 Mężczyzna Opłacony
28 Monika Gajewska 1988 Kobieta Opłacony
29 Cezary Rybaczyk Nikielkowo 1973 Mężczyzna Opłacony
30 Mirosław Filipowicz Niezrzeszony 1964 Mężczyzna Opłacony
31 Marcin Madziewicz - 1976 Mężczyzna Opłacony
32 szymon Brzuzy nowa wieś zachodnia 2007 Mężczyzna Opłacony
33 miłosz Brzuzy nowa wieś zachodnia 2007 Mężczyzna Opłacony
34 Piotr Dzirba 1982 Mężczyzna Opłacony
35 Wiktor Lisowski 1995 Mężczyzna Opłacony
[brak] Damian Gruszka 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Julita Sobolewska 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wieczorkowski 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wieczorkowski 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wieczorkowski 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Wasyliszyn Dywity 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Miller Pszczółkowski Team 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Dzirba 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Kozłowski FATHER ON THE RUN 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Valery Lyshchyk 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiktor Lisowski 1995 Mężczyzna Nieopłacony