Wirtualny Bieg Niepodległości - Wirtualny Bieg Niepodległości

Data
19.11.2020
Godzina
20:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Aleksandra Przybylska Elite Team 1970 Kobieta Opłacony
2 Jacek Hanuszkiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
3 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
4 Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Opłacony
5 Halina Pietrzak 1975 Kobieta Opłacony
6 Krzysztof Olesiński 1986 Mężczyzna Opłacony
7 Marek Maluchnik Blue Runner 1973 Mężczyzna Opłacony
8 Wiesław Łentek 1963 Mężczyzna Opłacony
9 Bożena Łentek 1962 Kobieta Opłacony
10 Jacek Drewnik 1978 Mężczyzna Opłacony
11 Andrzej Dąbrowski Józefów 1957 Mężczyzna Opłacony
12 Piotr Grącki Cobra Team 1980 Mężczyzna Opłacony
13 Tomasz Siewiera Astoria 1989 Mężczyzna Opłacony
14 Jerzy Król Ośrodek Szkolenia Poligonowego MW 1973 Mężczyzna Opłacony
15 Gabriela Kaflik 1978 Kobieta Opłacony
16 Klaudia Domańska 1997 Kobieta Opłacony
17 AGNIESZKA WITKOWSKA AW TRANSLATIONS AGNIESZKA WITKOWSKA 1984 Kobieta Opłacony
18 Kasia Moczarska 1981 Kobieta Opłacony
19 Marcin Pich Klub Gòrski "KARPATY" Przemyśl 1983 Mężczyzna Opłacony
20 Grzegorz PRADEL Wojsko Polskie 1963 Mężczyzna Opłacony
21 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
22 Dorota Bachanek 1969 Kobieta Opłacony
23 Katarzyna Piwkowska-Zacharska 1973 Kobieta Opłacony
24 MAREK RUTKOWSKI Klub Biegacza 100 Jezior 1957 Mężczyzna Opłacony
25 Marcin Sowa Sowa Team 1985 Mężczyzna Opłacony
26 Barbara Jędykiewicz 1985 Kobieta Opłacony
27 Krzysztof Jura Jurek 1988 Mężczyzna Opłacony
28 Piotr Gołdyn UAM Poznań 1973 Mężczyzna Opłacony
29 Ilona Leszko 1989 Kobieta Opłacony
30 Krzysztof Gładysz Gładzior 1975 Mężczyzna Opłacony
31 Ryszard Kowalczyk Apostołowie TRX 1957 Mężczyzna Opłacony
32 Ewa Przemysław Zawadzcy Zawadzcy 1974 Mężczyzna Opłacony
33 Renata Glapska 1981 Kobieta Opłacony
34 Anna Pelc 1993 Kobieta Opłacony
35 Katarzyna Śliwińska 1981 Kobieta Opłacony
36 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
37 Natalia Sobota 1993 Kobieta Opłacony
38 Magdalena Matusiak 1993 Kobieta Opłacony
39 Anna Maria Sitkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
40 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
41 Konrad Siwek 1990 Mężczyzna Opłacony
42 Wojciech Dąbrowa 1948 Mężczyzna Opłacony
43 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY 1954 Kobieta Opłacony
44 Dawid Duda Ślimaki z Maroko 1983 Mężczyzna Opłacony
45 Roman Rożkowski Runner's Power Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
46 Lidia Adamska-Miś 1980 Kobieta Opłacony
47 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
48 Michał Paul 1989 Mężczyzna Opłacony
49 Mateusz Niezabitowski 1995 Mężczyzna Opłacony
50 Paweł Mejer 1985 Mężczyzna Opłacony
51 Dorota Ramotowska 1982 Kobieta Opłacony
52 Łukasz Maraj 1988 Mężczyzna Opłacony
53 Piotr Miszewski KCP Bydgoszcz 1965 Mężczyzna Opłacony
54 Anna Gać 1979 Kobieta Opłacony
55 Damian Kapek 1990 Mężczyzna Opłacony
56 Marcin Kołacz 1966 Mężczyzna Opłacony
57 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
58 Dominik Dybowski PUA 1990 Mężczyzna Opłacony
59 Milena Nita 1996 Kobieta Opłacony
60 Anna Adamczyk 1982 Kobieta Opłacony
61 Wojciech Matuszyński 1981 Mężczyzna Opłacony
62 JÓZEF DZIEDZIC Zabiegany Wołomin 1968 Mężczyzna Opłacony
63 ROBERT RACZYŃSKI 1982 Mężczyzna Opłacony
64 Kamil Dudziński 1985 Mężczyzna Opłacony
65 Monika Błaszak Night Ruuners Września 1982 Kobieta Opłacony
66 Marzena Grzegorowska BBKTS 1969 Kobieta Opłacony
67 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
68 Dawid Widyński 1993 Mężczyzna Opłacony
69 Alicja Kopystyńska 1983 Kobieta Opłacony
70 Andrzej TOMANEK 1952 Mężczyzna Opłacony
71 małgorzata kukowska 1985 Kobieta Opłacony
72 Marek Lis 1975 Mężczyzna Opłacony
73 Jacek Gryz 1979 Mężczyzna Opłacony
74 Ewa Gryz 1983 Kobieta Opłacony
75 Dominika Pierzchala WKZ KOZIENICE BBL 1985 Kobieta Opłacony
76 Jacek Krawczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
77 Jarosław Łęszczak 1984 Mężczyzna Opłacony
78 Marzena Ferdek 1993 Kobieta Opłacony
79 Maciej Starus 1982 Mężczyzna Opłacony
80 Krzysztof WOJTAŚ 1987 Mężczyzna Opłacony
81 Wioleta Łukaska 1976 Kobieta Opłacony
82 Paweł Kidyba Fabryka Sportu 1984 Mężczyzna Opłacony
83 Patrycja Gacek 1988 Kobieta Opłacony
84 Anna Szczygieł-Hałucha Biegomania Lubaczów 1974 Kobieta Opłacony
85 Paweł Gębalska OSP GRS STRAŻACY WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE 1978 Mężczyzna Opłacony
86 Waldemar Kozik KS Czarnożyły 1972 Mężczyzna Opłacony
87 Łukasz Nikołajczyk BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE 1974 Mężczyzna Opłacony
88 Ewelina Lipinska 1984 Kobieta Opłacony
89 Paweł Szewczyk Jogusie 1981 Mężczyzna Opłacony
90 Justyna Szymczyk 1981 Kobieta Opłacony
91 Arkadiusz Bartos OSD Familia 1984 Mężczyzna Opłacony
92 Anna Herman Team grzybki 1978 Kobieta Opłacony
93 MATEUSZ ODLEWAŃSKI BETONY NADODRZE 1994 Mężczyzna Opłacony
94 Wiesław Koprowski Betony Nadodrze 1980 Mężczyzna Opłacony
95 ŁUKASZ Boguszewski MorsOpole 1983 Mężczyzna Opłacony
96 Wojciech Znaniecki Bydgoszcz na start 1982 Mężczyzna Opłacony
97 Aleksandra Janik Forrest Team 1996 Kobieta Opłacony
98 Adrian Mazurek Forrest Team 1996 Mężczyzna Opłacony
99 Edyta Furtak 1978 Kobieta Opłacony
100 Anna Gieniusz 1978 Kobieta Opłacony
101 Katarzyna Robak 1984 Kobieta Opłacony
102 Beata Lipiec 1991 Kobieta Opłacony
103 Łukasz Owczarek Napalone Dziki 1988 Mężczyzna Opłacony
104 Dominika Lipiec 1996 Kobieta Opłacony
105 Sebastian Bryska 1993 Mężczyzna Opłacony
106 Mariola Wieczorek 1975 Kobieta Opłacony
107 Karolina Czyż 1988 Kobieta Opłacony
108 Szymon Łaciak Nocna furia 1982 Mężczyzna Opłacony
109 Artur Gurtat 1978 Mężczyzna Opłacony
110 Adam Roszczak Luxmed 1975 Mężczyzna Opłacony
111 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
112 Aleksandra Kukuła 1990 Kobieta Opłacony
113 Piotr Lorek Betony Nadodrze 1994 Mężczyzna Opłacony
114 Anna Maria Kwiatkowska-Maciszewska 1984 Kobieta Opłacony
115 Adam Bohdanowicz 1972 Mężczyzna Opłacony
116 Maciej Łyczak 1994 Mężczyzna Opłacony
117 Monika Jakubińska 1990 Kobieta Opłacony
118 Adaś Ardelli 1997 Mężczyzna Opłacony
119 Magdalena Stawicka 1980 Kobieta Opłacony
120 Michał Kozak biegnijsercem.pl 1983 Mężczyzna Opłacony
121 Agnieszka Szutenbach 1991 Kobieta Opłacony
122 Rafał Szutenbach 1989 Mężczyzna Opłacony
123 Maria Klatka 1987 Kobieta Opłacony
124 Jan Gołąbek 1985 Mężczyzna Opłacony
125 Sylwia Staniszewska 1994 Kobieta Opłacony
126 Damian Drop 1989 Mężczyzna Opłacony
127 GRZEGORZ TRUCHANOWICZ Karpacz Team Truchanowicz 1972 Mężczyzna Opłacony
128 Magdalena Tomaszewska 1985 Kobieta Opłacony
129 Adrian Jobda 1980 Mężczyzna Opłacony
130 Sylwia Dzióbek 1979 Kobieta Opłacony
131 Damian Tryka 1986 Mężczyzna Opłacony
132 Anna Sopińska 1976 Kobieta Opłacony
133 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów 1955 Kobieta Opłacony
134 Olaf Pakmur 1982 Mężczyzna Opłacony
135 Sławomir GRĘBICKI 1975 Mężczyzna Opłacony
136 Paulina Ziąbek 1992 Kobieta Opłacony
137 Piotr Kubica 1992 Mężczyzna Opłacony
138 Konrad Bartyzel 1994 Mężczyzna Opłacony
139 Dorota Mazurkiewicz 1984 Kobieta Opłacony
140 Jola Pidek-Szczech 1975 Kobieta Opłacony
141 Przemek Kusznieruk 1987 Mężczyzna Opłacony
142 Justyna Zdrojewska Team Ujście 1974 Kobieta Opłacony
143 Piotr Pietkiewicz 1 kcz 1987 Mężczyzna Opłacony
144 Łukasz Ochrytkow 1984 Mężczyzna Opłacony
145 Amadeusz Temski 13 dTR 1991 Mężczyzna Opłacony
146 SŁAWEK Kacprzak RAZEM TRENUJEMY SPORT 1975 Mężczyzna Opłacony
147 Bartłomiej Pilarski 1983 Mężczyzna Opłacony
148 Aneta Cajc 1977 Kobieta Opłacony
149 Karolina Hinc 1981 Kobieta Opłacony
150 Bartosz Cajc 2005 Mężczyzna Opłacony
151 Marcin Antas 1986 Mężczyzna Opłacony
152 Mariusz Krajewski 1975 Mężczyzna Opłacony
153 Katarzyna ZIomek 1978 Kobieta Opłacony
154 Pablo Gierasiński KKB DYSTANS KRAKÓW 1975 Mężczyzna Opłacony
155 Michal Kotowicz Leniwy Kocuuur 1976 Mężczyzna Opłacony
156 Łukasz Biegała 1992 Mężczyzna Opłacony
157 Marcin Osiński 1975 Mężczyzna Opłacony
158 Adam Pawlak 1985 Mężczyzna Opłacony
159 Krzysztof Laskowski JW 4057 1988 Mężczyzna Opłacony
160 Michał Lewandowski 1986 Mężczyzna Opłacony
161 Waldemar Tłuczek ChrobryActive 1978 Mężczyzna Opłacony
162 Arkadiusz Wojciuch 1997 Mężczyzna Opłacony
163 Michał Poziomek 1997 Mężczyzna Opłacony
164 Dariusz Sroka 1966 Mężczyzna Opłacony
165 Artur Szymański 1973 Mężczyzna Opłacony
166 Paula Szymański 1976 Kobieta Opłacony
167 Marcin Rutkowski 7PBOT 1979 Mężczyzna Opłacony
168 Krzysztof Szaruta 1967 Mężczyzna Opłacony
169 Anna Rutkowska RUTKI 1983 Kobieta Opłacony
170 Karolina Brzezińska 1991 Kobieta Opłacony
171 Karolina Grzesiczak 1984 Kobieta Opłacony
172 Sławomir Karpiński 1976 Mężczyzna Opłacony
173 Adam Citkowicz Team Wenecja 1990 Mężczyzna Opłacony
174 Katarzyna Sworowska Aperol 1983 Kobieta Opłacony
175 Bartłomiej Zapałowski 2002 Mężczyzna Opłacony
176 Iza Karczewska 1973 Kobieta Opłacony
177 Lidia Adamska-Miś 1980 Kobieta Opłacony
178 Katarzyna Paluszkiewicz 1984 Kobieta Opłacony
179 Dariusz Wanatowski ZRYW Radziejów 1974 Mężczyzna Opłacony
180 Grzegorz Motyczynski 1972 Mężczyzna Opłacony
181 Wojciech Sałata 1989 Mężczyzna Opłacony
182 Daniel Wrzeszcz 1981 Mężczyzna Opłacony
183 Tomasz Rowiński 1976 Mężczyzna Opłacony
184 Marek Graffunder 1984 Mężczyzna Opłacony
185 Izabela Baran 1975 Kobieta Opłacony
186 Mariusz Czosnyka 1979 Mężczyzna Opłacony
187 Justyna Ławniczak 1981 Kobieta Opłacony
188 Roman Cebulski OSP BIERZGŁOWO 1976 Mężczyzna Opłacony
189 Waldemar Galant DGRSZ 1977 Mężczyzna Opłacony
190 Karolina Strzelecka 1996 Kobieta Opłacony
191 Monika Kurmanowska 1988 Kobieta Opłacony
192 Dariusz Krawiec 7 BOW 1984 Mężczyzna Opłacony
193 Anna Płochocka 1974 Kobieta Opłacony
194 Joanna Mączka 1980 Kobieta Opłacony
195 Piotr Augustynowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
196 Joanna Andrzejczak - Wojcinowicz 1977 Kobieta Opłacony
197 Arkadiusz Kot 12 BZ 1969 Mężczyzna Opłacony
198 Radosław Jurewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
199 DOROTA MILNER 1975 Kobieta Opłacony
200 KRZYSZTOF MILNER 1972 Mężczyzna Opłacony
201 Dariusz Wojczuk 1977 Mężczyzna Opłacony
202 Karolina Gągorowska 1993 Kobieta Opłacony
203 Barbara Gągorowska 1972 Kobieta Opłacony
204 Jowita Maziarz 1975 Kobieta Opłacony
205 Tomasz Małysz 1989 Mężczyzna Opłacony
206 Agnieszka Pólkowska 1978 Kobieta Opłacony
207 Wioletta Falkowska 1980 Kobieta Opłacony
208 Izabela Burkiewicz 1969 Kobieta Opłacony
209 Artur Sala Apex Predator team 1990 Mężczyzna Opłacony
210 Barbara Ościsłowska 1966 Kobieta Opłacony
211 Paweł Błaszczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
212 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
213 Sebastian Rumianowski 1972 Mężczyzna Opłacony
214 Piotr Głażewski Topspin Akademia Tenisa 1982 Mężczyzna Opłacony
215 Krzysztof Piotrowski 1980 Mężczyzna Opłacony
216 Dorota Łobejko 1980 Kobieta Opłacony
217 Natalia Honkisz BeActive Leśna 1985 Kobieta Opłacony
218 Adam Ogrodzki Citytraining 1978 Mężczyzna Opłacony
219 Elżbieta Ogrodzka Citytraining 1982 Kobieta Opłacony
220 Ewelina Szymanowska 1975 Kobieta Opłacony
221 Marcin Krzywdziński 1970 Mężczyzna Opłacony
222 Robert Błądziński 1971 Mężczyzna Opłacony
223 Damian Żarczyński Stal Gorzów 1978 Mężczyzna Opłacony
224 Daniel Harasym FUNDACJA ZASTOPUJ 1975 Mężczyzna Opłacony
225 Robert Starzyński 1991 Mężczyzna Opłacony
226 Anna Jakubowska Parkrun 1972 Kobieta Opłacony
227 Daniel Feliniak 1983 Mężczyzna Opłacony
228 Łukasz Kaczmarek Wojownicy Wódy 1995 Mężczyzna Opłacony
229 Ewa Blok 1972 Kobieta Opłacony
230 Tomasz Majcher 1977 Mężczyzna Opłacony
231 Nina Sydoruk 1972 Kobieta Opłacony
232 Sławomir Styma 1975 Mężczyzna Opłacony
233 Mariusz Mazurek AlkoNinja 1980 Mężczyzna Opłacony
234 Marzena Pyra-Kuczyńska 1976 Kobieta Opłacony
235 Janusz Drożdżewski 1970 Mężczyzna Opłacony
236 Paulina Waracka 1988 Kobieta Opłacony
237 Dominika Sadowska 1986 Kobieta Opłacony
238 Bartosz Maśliński 1995 Mężczyzna Opłacony
239 Ewa Mrozik - Gliszczynska 1972 Kobieta Opłacony
240 Andrzej Mrozik - Gliszczynski 1966 Mężczyzna Opłacony
241 Hanna Krzywdzińska 1997 Kobieta Opłacony
242 DARIA PIDEK 1986 Kobieta Opłacony
243 Magdalena Moczulska 1985 Kobieta Opłacony
244 Robert Kołdra 1975 Mężczyzna Opłacony
245 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
246 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
247 Anna Lewandowska 1982 Kobieta Opłacony
248 Tomasz Wójcik 1976 Mężczyzna Opłacony
249 Marcin Sienkiewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
250 Paulina Żabicka 1994 Kobieta Opłacony
251 Ewa Żabicka 1976 Kobieta Opłacony
252 Robert Pilarz 1984 Mężczyzna Opłacony
253 Damian Siegmiler 1988 Mężczyzna Opłacony
254 Patrycja Ziemska 1994 Kobieta Opłacony
255 Pawel Zima KKB MOSIR KROSNO 1984 Mężczyzna Opłacony
256 Dariusz Klosek 1965 Mężczyzna Opłacony
257 Józef Piąty Skała 1954 Mężczyzna Opłacony
258 Robert Leszczyński 1973 Mężczyzna Opłacony
259 Liliia Korobeinyk 1977 Kobieta Opłacony
260 Małgorzata Kwacz 1964 Kobieta Opłacony
261 Mariusz Piotrak 1980 Mężczyzna Opłacony
262 MAREK DZIEJAK 1974 Mężczyzna Opłacony
263 Szymon Jozwiakowski Stalowowolski Klub Biegacza 1978 Mężczyzna Opłacony
264 kinga malek 1977 Kobieta Opłacony
265 KLAUDIA GIESE-SZCZAP 1968 Kobieta Opłacony
266 Kinga Ornat 1979 Kobieta Opłacony
267 Rafał Ornat 1976 Mężczyzna Opłacony
268 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
269 Jacek Królikowski 1983 Mężczyzna Opłacony
270 Piotr Beń 1979 Mężczyzna Opłacony
271 Joanna Kielak-Beń 1980 Kobieta Opłacony
272 Mateusz Stokfisz 2002 Mężczyzna Opłacony
273 Anna Stokfisz 1977 Kobieta Opłacony
274 Adrian Janczak KB WYSZKÓW 1977 Mężczyzna Opłacony
275 Joanna Ralska Solo 1980 Kobieta Opłacony
276 Łukasz Banasiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
277 Paweł Wierzchowski 1986 Mężczyzna Opłacony
278 Małgorzata Zdrojewska ZSS NR2 1984 Kobieta Opłacony
279 Aneta Spich 1977 Kobieta Opłacony
280 Aneta Bielska 1984 Kobieta Opłacony
281 Agnieszka Przydatek 1983 Kobieta Opłacony
282 Maciej Łyczak 1994 Mężczyzna Opłacony
283 Joanna Słojewska - 1974 Kobieta Opłacony
284 Katarzyna Popek 1986 Kobieta Opłacony
285 Katarzyna Babiarczyk 1982 Kobieta Opłacony
286 Monika Urbanek KLUB ASzWoj 1977 Kobieta Opłacony
287 Jakub Hołownia AMW 2000 Mężczyzna Opłacony
288 Marcin Lelek 1988 Mężczyzna Opłacony
289 Mariola Nowak 1970 Kobieta Opłacony
290 Michał Szandar 1988 Mężczyzna Opłacony
291 Jacek Goździewicz Kolejarz Gdynia 1957 Mężczyzna Opłacony
292 Piotr Szulc 1962 Mężczyzna Opłacony
293 Sławomir Hodur 1972 Mężczyzna Opłacony
294 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
295 Łukasz Żeruń 1988 Mężczyzna Opłacony
296 Katarzyna Mulik 1977 Kobieta Opłacony
297 Wojciech Zatorski 1972 Mężczyzna Opłacony
298 Dorota Raczkowska Bractwo biegowe BGK 1975 Kobieta Opłacony
299 Małgorzata Bocheńska King&Queen 1986 Kobieta Opłacony
300 Tommy Żołnierczyk King&Queen 1988 Mężczyzna Opłacony
301 Michał Strauss 1988 Mężczyzna Opłacony
302 Tomasz Lasek 1981 Mężczyzna Opłacony
303 Alicja Chybicka 1951 Kobieta Opłacony
304 Aleksandra Malitka 2004 Kobieta Opłacony
305 Paweł Malitka 1980 Mężczyzna Opłacony
306 Iwona Wójcik-Pakuła 1986 Kobieta Opłacony
307 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
308 Bartosz Pakuła 1985 Mężczyzna Opłacony
309 Magdalena Dziewit 1996 Kobieta Opłacony
310 Justyna Szabat 1983 Kobieta Opłacony
311 GRZEGORZ ZDYB 1973 Mężczyzna Opłacony
312 Jakub Kubaszczyk 1995 Mężczyzna Opłacony
313 Wojciech Splitt 1979 Mężczyzna Opłacony
314 Paweł Ekes 1984 Mężczyzna Opłacony
315 Rafał Leś 1984 Mężczyzna Opłacony
316 Arkadiusz Krajewski 1980 Mężczyzna Opłacony
317 Adam Parandyk 49 Blot 1975 Mężczyzna Opłacony
318 Justyna Witek 1995 Kobieta Opłacony
319 Dariusz Strzałkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
320 Sławomir Zieliński 1988 Mężczyzna Opłacony
321 Andrzej Słobodzien GB NA ZDROWIE 1959 Mężczyzna Opłacony
322 Mariusz Grochowina Brak 1986 Mężczyzna Opłacony
323 Dawid Wojtal Wojtal Team Chełm 1993 Mężczyzna Opłacony
324 Robert Draniak 1974 Mężczyzna Opłacony
325 Oleksandr Lopatin 1990 Mężczyzna Opłacony
326 Adam Krużołek 1984 Mężczyzna Opłacony
327 Marcin Dryka 1988 Mężczyzna Opłacony
328 Magda Tylak 1999 Kobieta Opłacony
329 Witold Zawada 1989 Mężczyzna Opłacony
330 MAŁGORZATA IDCZAK 1982 Kobieta Opłacony
331 Monika Tychniewicz 1975 Kobieta Opłacony
332 Mariusz Zawadzki Mazovia ProActiv 1979 Mężczyzna Opłacony
333 Grażyna Dzięgielewska Toruń 1960 Kobieta Opłacony
334 Bogdan Pawlak 1968 Mężczyzna Opłacony
335 Jakub Czajka Lidlaki 1981 Mężczyzna Opłacony
336 Lidia Tylak brak 1972 Kobieta Opłacony
337 Czesław Witek 1971 Mężczyzna Opłacony
338 Marcin Zahorski 1977 Mężczyzna Opłacony
339 Karolina Gancarczyk 1987 Kobieta Opłacony
340 Adam Gancarczyk Wariaty 1985 Mężczyzna Opłacony
341 Rafał Prońko 1984 Mężczyzna Opłacony
342 Łukasz Kijański 2002 Mężczyzna Opłacony
343 OLGA SZCZUTOWSKA 1974 Kobieta Opłacony
344 Paweł Wilkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
345 Anna Szałaj 1979 Kobieta Opłacony
346 Dariusz Bensz 1981 Mężczyzna Opłacony
347 Agnieszka Kotlarska 1975 Kobieta Opłacony
348 Dorota Drewka Gren Tem Zielona Góra 1963 Kobieta Opłacony
349 Natalia Fiołka 1993 Kobieta Opłacony
350 Łukasz Zięba 1984 Mężczyzna Opłacony
351 Magdalena Majewska Przemyskie Morsy 1985 Kobieta Opłacony
352 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
353 Małgorzata Szczudlik Kijkowe Trzemeszno 1980 Kobieta Opłacony
354 Grzegorz Mądry Kijkowe Trzemeszno 1959 Mężczyzna Opłacony
355 Kamila Barszczewska 1989 Kobieta Opłacony
356 Marcin Sołowiow Amare Musica 1979 Mężczyzna Opłacony
357 Anna Lniak Drużyna L 1979 Kobieta Opłacony
358 Marcin Lniak Drużyna L 1979 Mężczyzna Opłacony
359 Joanna Rzeszutek 1976 Kobieta Opłacony
360 Marek Butkiewicz 1956 Mężczyzna Opłacony
361 Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Opłacony
362 Monika Kopeć 1982 Kobieta Opłacony
363 Paweł Kopeć 1980 Mężczyzna Opłacony
364 Grzegorz Mochnacz 1975 Mężczyzna Opłacony
365 Monika Mochnacz 1976 Kobieta Opłacony
366 Beata Stefaniec 1968 Kobieta Opłacony
367 Przemysław Dunowski MTB4FUN 1972 Mężczyzna Opłacony
368 Ilona Dunowska MTB4FUN 1973 Kobieta Opłacony
369 Łukasz Jopek 1984 Mężczyzna Opłacony
370 PIOTR CZYŻEWSKI PiotrTEAM 1980 Mężczyzna Opłacony
371 Marcin Orocz 1982 Mężczyzna Opłacony
372 Natalia Kurczewska Bryg i Pusz 1994 Kobieta Opłacony
373 Brygida Nowakowska Bryg i Pusz 1985 Kobieta Opłacony
374 Małgorzata Byłeń 1981 Kobieta Opłacony
375 Paweł Byłeń 1981 Mężczyzna Opłacony
376 Maciej Foerster GReeN BIKE MTB Team 1974 Mężczyzna Opłacony
377 Magdalena Ostrowska 1982 Kobieta Opłacony
378 Ewa Smolinska 1958 Kobieta Opłacony
379 Adrian Gajos 1981 Mężczyzna Opłacony
380 Robert Kempski Slow Jogging Radomsko 1976 Mężczyzna Opłacony
381 Agata Kempska Slow Jogging Radomsko 1976 Kobieta Opłacony
382 Izabela Zajer Staż Pocztowa 1982 Kobieta Opłacony
383 Jarosław Blaszka BLA - WIL 1947 Mężczyzna Opłacony
384 Michał Wieczorek 1968 Mężczyzna Opłacony
385 Kaja Zielkowska 1996 Kobieta Opłacony
386 Monika Syska 1984 Kobieta Opłacony
387 Sebastian Wątroba Bel Mare Nordic Walking Team 1973 Mężczyzna Opłacony
388 Mateusz Burdzy Biegowy Toruń 1983 Mężczyzna Opłacony
389 Artur Kozłowski 1982 Mężczyzna Opłacony
390 Justyna Mieszała 1979 Kobieta Opłacony
391 Izabela Michońska 1970 Kobieta Opłacony
392 Jacek Zabuski 1977 Mężczyzna Opłacony
393 Andrzej Michoński 1968 Mężczyzna Opłacony
394 Zuzanna Gryszanowicz 1996 Kobieta Opłacony
395 KaRol Zalewski Chorzele 1982 Mężczyzna Opłacony
396 Jolanta Czarnowska 1965 Kobieta Opłacony
397 Sebastian Kostecki Warszawa (Rembertów) 1979 Mężczyzna Opłacony
398 Marlena Kostecka Warszawa (Rembertów) 1980 Kobieta Opłacony
399 Mariusz Orzeł 1973 Mężczyzna Opłacony
400 BOGUMIŁA WILK BLA - WIL 1952 Kobieta Opłacony
401 Agnieszka Blatkiewicz Stal Gorzów 1988 Kobieta Opłacony
402 Agnieszka Oleszczuk 1981 Kobieta Opłacony
403 Norbert Sajdak 1988 Mężczyzna Opłacony
404 Marek Głuchowski 1974 Mężczyzna Opłacony
405 Krzysztof Dolicher 1995 Mężczyzna Opłacony
406 Przemysław Zwierzchowski 1986 Mężczyzna Opłacony
407 Piotr Strzelczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
408 Tadeusz Rumiński Parkrun Grudziądz 1962 Mężczyzna Opłacony
409 Rafał Nowak Rafi Team 1971 Mężczyzna Opłacony
410 Damian Rymarz 1989 Mężczyzna Opłacony
411 Pawel Bujak 1992 Mężczyzna Opłacony
412 Waldemar Szpunar 1977 Mężczyzna Opłacony
413 Edyta Tworożyńska ŁÓDŹ RUN CREW 1987 Kobieta Opłacony
414 Magdalena Domińska 1976 Kobieta Opłacony
415 Krzysztof Krysa 1972 Mężczyzna Opłacony
416 Marlena Szmit 1980 Kobieta Opłacony
417 Łukasz Rapior 1984 Mężczyzna Opłacony
418 Sylwia Karda 1986 Kobieta Opłacony
419 Krystyna Kasprzak 1958 Kobieta Opłacony
420 Michalina Stolc 1984 Kobieta Opłacony
421 Urszula Molong Night Runners Kraków 1982 Kobieta Opłacony
422 Ludwika Rudź 1951 Kobieta Opłacony
423 Piotr Ryndak 1982 Mężczyzna Opłacony
424 Janusz Jóźwiak 1954 Mężczyzna Opłacony
425 Bartłomiej Biniakowski OSP ZBĄSZYNEK 1982 Mężczyzna Opłacony
426 Rajmund Jasiński Klub Biegacza Leroy Merlin 1982 Mężczyzna Opłacony
427 Dawid Kowalik Dzikie Ślimoki 1984 Mężczyzna Opłacony
428 Arkadiusz Szczyszczaj 1982 Mężczyzna Opłacony
429 Iwona Gaweł POMERIDERS SŁUPSK 1965 Kobieta Opłacony
430 Andrzej Gawel POMERIDERS SŁUPSK 1959 Mężczyzna Opłacony
431 Marcin Żemojda 1977 Mężczyzna Opłacony
432 Andrzej Głogowski 1958 Mężczyzna Opłacony
433 Monika Waszyńska 1975 Kobieta Opłacony
434 Anna Borowicz 1983 Kobieta Opłacony
435 Jarosław Migdalczyk Stal Gorzów 1969 Mężczyzna Opłacony
436 Marcin Małyszek Hakuna Matata 1983 Mężczyzna Opłacony
437 Irmina Małyszek 1984 Kobieta Opłacony
438 Michał Rumiński . 1990 Mężczyzna Opłacony
439 Alina Plutecka 1979 Kobieta Opłacony
440 Renata Nowakowska brak 1959 Kobieta Opłacony
441 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
442 Krzysztof Tondel 1982 Mężczyzna Opłacony
443 Anna Glos 1976 Kobieta Opłacony
444 Adrian Nakonieczny 1996 Mężczyzna Opłacony
445 Natalia Nakonieczna 1991 Kobieta Opłacony
446 Marcin Teśluk 1987 Mężczyzna Opłacony
447 Kamil Kowalczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
448 Monika Myrta 1982 Kobieta Opłacony
449 Szymon Sakowski 1983 Mężczyzna Opłacony
450 Magdalena Wojewoda 1978 Kobieta Opłacony
451 Anna Mozolewska 1991 Kobieta Opłacony
452 Krzysztof Staszczak 1986 Mężczyzna Opłacony
453 Aleksander Miksza 1978 Mężczyzna Opłacony
454 Andrzej Tabaka #czeladzbiega 1977 Mężczyzna Opłacony
455 Krzysztof Kijewski Cudaczki Białogard 1984 Mężczyzna Opłacony
456 Paweł Kopacz 1993 Mężczyzna Opłacony
457 Piotr NIESZPOREK 1978 Mężczyzna Opłacony
458 Alimaa Sodnomgombo Fizjobiegacze 1962 Kobieta Opłacony
459 Tomasz Walewski 1988 Mężczyzna Opłacony
460 Lech Wrzeszcz Lzs Czarni Lipka 1975 Mężczyzna Opłacony
461 Maciej Homel Kancelaria H&M 1979 Mężczyzna Opłacony
462 Grażyna Lipińska 1967 Kobieta Opłacony
463 Piotr Tyczka Cidry Lotajom 1975 Mężczyzna Opłacony
464 Marcin Kardach 1988 Mężczyzna Opłacony
465 Roman Pawełka Gostyń 1976 Mężczyzna Opłacony
466 Dawid Tokarek 1989 Mężczyzna Opłacony
467 Michał Gawroński 1984 Mężczyzna Opłacony
468 Michał Piłowski - 1990 Mężczyzna Opłacony
469 Kamil Bajerski 1995 Mężczyzna Opłacony
470 Adam Musiał TRĄBKI WIELKIE 1971 Mężczyzna Opłacony
471 Konrad Małysko 1991 Mężczyzna Opłacony
472 Andrzej Cichocki 1969 Mężczyzna Opłacony
473 Katarzyna Cichocka 1983 Kobieta Opłacony
474 Lucyna Ryter 1974 Kobieta Opłacony
475 Robert Stasiak UKS Orzeł Katowice 1972 Mężczyzna Opłacony
476 Jarosław Zatorski Wihóra Trzciany ;-))) 1977 Mężczyzna Opłacony
477 Piotr Pietrzak SST Lubcza 1971 Mężczyzna Opłacony
478 Danuta Grzebińska MIRAZ RACE TEAM 1981 Kobieta Opłacony
479 Adam Mroziński 1981 Mężczyzna Opłacony
480 Izabela Starosta FKN 1991 Kobieta Opłacony
481 Justyna Węgrzyn 1980 Kobieta Opłacony
482 Łukasz Radomski 1990 Mężczyzna Opłacony
483 Szymon Chmielewski 1996 Mężczyzna Opłacony
484 Tomasz Nocoń 1983 Mężczyzna Opłacony
485 WALDEMAR EWIAK 1980 Mężczyzna Opłacony
486 Justyna Schweda Brak 1974 Kobieta Opłacony
487 Aleksandra Kobeszko Dynamic Strong 1987 Kobieta Opłacony
488 Andrzej Urban URBAN-GYM ANNA URBAN 1965 Mężczyzna Opłacony
489 Anna Bezdel 1974 Kobieta Opłacony
490 Bogusław Parzygnat 1974 Mężczyzna Opłacony
491 Helena Parzygnat 1979 Kobieta Opłacony
492 DAWID Malanowski 1976 Mężczyzna Opłacony
493 Aleksander Suchodolski BeautyEvent 1980 Mężczyzna Opłacony
494 Kinga Walczak 1989 Kobieta Opłacony
495 Franciszek Kloc 2004 Mężczyzna Opłacony
496 Rafał Marciniak 1975 Mężczyzna Opłacony
497 Mateusz Goc 1985 Mężczyzna Opłacony
498 Katarzyna Koc 1978 Kobieta Opłacony
499 Michał Sobczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
500 Marcin Górski 1975 Mężczyzna Opłacony
501 Robert Mazur 1968 Mężczyzna Opłacony
502 Kazimierz Okoński KTK GRONIE Tychy 1954 Mężczyzna Opłacony
503 Anna Jabłońska Imperium Siły 1992 Kobieta Opłacony
504 Adam Kocik Razem Trenujemy Sport 1973 Mężczyzna Opłacony
505 Marta Matuszczyk 1978 Kobieta Opłacony
506 Maciej Łukaszek 1984 Mężczyzna Opłacony
507 Henryk Olkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
508 Wioletta Włodarczak 1968 Kobieta Opłacony
509 Adrian Łysomirski 1987 Mężczyzna Opłacony
510 Jacek Trocewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
511 Krystian Satoła 1977 Mężczyzna Opłacony
512 Monika Satoła 1983 Kobieta Opłacony
513 Diana Trocewicz 1978 Kobieta Opłacony
514 Edyta Purczyńska Gmina Żnin 1978 Kobieta Opłacony
515 Gabriela Germańska 1999 Kobieta Opłacony
516 Anna Germańska 1972 Kobieta Opłacony
517 Mariusz Chromy 1979 Mężczyzna Opłacony
518 Adam Zielinski 1980 Mężczyzna Opłacony
519 Małgorzata Nawalaniec Chrzanów biega 1966 Kobieta Opłacony
520 Adam Zadroga 1974 Mężczyzna Opłacony
521 Norbert Hyży 1996 Mężczyzna Opłacony
522 Lukasz Szczesniak 1990 Mężczyzna Opłacony
523 Ola Kołdyka 1994 Kobieta Opłacony
524 Michał Groskop 1989 Mężczyzna Opłacony
525 Anna Prokop Ustka 1983 Kobieta Opłacony
526 Piotr Maciejewski 1976 Mężczyzna Opłacony
527 Paulina Skiba 1995 Kobieta Opłacony
528 MACIEJ ARASZKIEWICZ #runningteam83 1983 Mężczyzna Opłacony
529 KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Opłacony
530 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
531 Dariusz Stypinski Brodatyzbir 1976 Mężczyzna Opłacony
532 Michał Strzyżewski 1985 Mężczyzna Opłacony
533 Piotr Jakóbek 1991 Mężczyzna Opłacony
534 Piotr Taur Piotr Taur - Szkola Podstawowa im.Przyjaciół Grochowa nr 72 w Warszawie 1968 Mężczyzna Opłacony
535 Tymoteusz Taur Piotr Taur - Szkola Podstawowa im.Przyjaciół Grochowa nr 72 w Warszawie 2000 Mężczyzna Opłacony
536 Jan Wala Nordic Walking Lubasz 1958 Mężczyzna Opłacony
537 Tymoteusz Kowalski 1984 Mężczyzna Opłacony
538 Edyta Kowalska 1984 Kobieta Opłacony
539 Katarzyna Mańkowska 1982 Kobieta Opłacony
540 Dawid Szrek 1995 Mężczyzna Opłacony
541 Paweł Szuba Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego 1987 Mężczyzna Opłacony
542 Robert Germańska 1975 Mężczyzna Opłacony
543 Maciej Stasinski 1971 Mężczyzna Opłacony
544 Iwona Laskowska 1974 Kobieta Opłacony
545 Paweł Samocki 1980 Mężczyzna Opłacony
546 Alicja Więch 1992 Kobieta Opłacony
547 Natalia Adamczyk 1991 Kobieta Opłacony
548 Katarzyna Sowa 1990 Kobieta Opłacony
549 Katarzyna Dorozińska Wagen 20 1980 Kobieta Opłacony
550 Sławomir Kowalski 1979 Mężczyzna Opłacony
551 Małgorzata POTOCKA 1974 Kobieta Opłacony
552 Karolina Zajączkowska brak 1984 Kobieta Opłacony
553 Agata Zych 1993 Kobieta Opłacony
554 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
555 Michalina Jaźwik 1983 Kobieta Opłacony
556 Marcel Jaźwik 1982 Mężczyzna Opłacony
557 MICHAŁ GRABIŃSKI 12 BZ 1979 Mężczyzna Opłacony
558 Robert ŚLĄZAK Cancerfighter Darłowo 1988 Mężczyzna Opłacony
559 Marzena Sobkowiak Walka Gniezno 1982 Kobieta Opłacony
560 Sylwester PĘŚKO 1982 Mężczyzna Opłacony
561 Dariusz Jegierski Amator 1975 Mężczyzna Opłacony
562 MICHAŁ LICHTENBERG Rodzina Jest Najważniejsza 1982 Mężczyzna Opłacony
563 Beata Dybała 1976 Kobieta Opłacony
564 Olek Osidacz 1983 Mężczyzna Opłacony
565 Sabina Kuczyńska 1979 Kobieta Opłacony
566 Mariusz Król 1981 Mężczyzna Opłacony
567 TOMASZ SARNOWSKI W23 Architekci 1978 Mężczyzna Opłacony
568 Aneta Sarnowska W23 Architekci 1978 Kobieta Opłacony
569 Mirosław Lewandowski 1972 Mężczyzna Opłacony
570 Tomasz Nowak 1980 Mężczyzna Opłacony
571 Ewunia Goleń 1976 Kobieta Opłacony
572 Michał Goleń 1976 Mężczyzna Opłacony
573 Anna Chudek 1984 Kobieta Opłacony
574 Małgorzata Kosecka 1970 Kobieta Opłacony
575 Marcin Slowiak 1983 Mężczyzna Opłacony
576 BASIA MArkowska 1984 Kobieta Opłacony
577 Nadia Wieczorek W23 Architekci 2002 Kobieta Opłacony
578 Cezary Wołczyk 1996 Mężczyzna Opłacony
579 Magdalena Rolska 1985 Kobieta Opłacony
580 Kamil Rolski 1985 Mężczyzna Opłacony
581 Paulina Brończyk 1981 Kobieta Opłacony
582 Radosław Brończyk 1981 Mężczyzna Opłacony
583 Mariusz Kowalczyk Rodzinka 1977 Mężczyzna Opłacony
584 Paweł Bartłomiejczyyk 1968 Mężczyzna Opłacony
585 Ilona Paliwoda WOCŁAWY TEAM 1987 Kobieta Opłacony
586 ANNA Tatys-Piotrowiak 1975 Kobieta Opłacony
587 Sandra Ciurlik 1990 Kobieta Opłacony
588 Serhii Maliarenko 1985 Mężczyzna Opłacony
589 Angelika Piotrowiak 1994 Kobieta Opłacony
590 Bożena Krawczyk Brak 1970 Kobieta Opłacony
591 Magda Krawczyńska 1984 Kobieta Opłacony
592 Sara Brzozowska 1992 Kobieta Opłacony
593 Nina Bartol BARTOL TEAM 1977 Kobieta Opłacony
594 Michał Lewandowski 1987 Mężczyzna Opłacony
595 Hanna Stępniak 1985 Kobieta Opłacony
596 Michał Kubiak 1988 Mężczyzna Opłacony
597 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
598 Anna Zyskowska - 1991 Kobieta Opłacony
599 Justyna Leśniewska Aktywna Nowa Ruda 1981 Kobieta Opłacony
600 Wiesław Suchodolski Team NW Ciechanów 1958 Mężczyzna Opłacony
601 Krzysztof Wojcieszonek Wydział ŻW we Wrocławiu 1986 Mężczyzna Opłacony
602 Michal Grund Majkel team 1985 Mężczyzna Opłacony
603 Sebastian Henke 1980 Mężczyzna Opłacony
604 Rafał Wolański ŻW Wrocław 1978 Mężczyzna Opłacony
605 Wiesław Żak 1981 Mężczyzna Opłacony
606 Magdalena Żak 1982 Kobieta Opłacony
607 Mirka owczarek 1965 Kobieta Opłacony
608 Paweł Nowak Zagłębiowski Klub Oyama Karate 1968 Mężczyzna Opłacony
609 Ewelina Jezierska 1990 Kobieta Opłacony
610 Ilona Kowalczyk 1986 Kobieta Opłacony
611 Krystian Pryłowski 1982 Mężczyzna Opłacony
612 Mariusz Bartuś 1971 Mężczyzna Opłacony
613 Stefano Bernasconi TriClub Warszawa 1979 Mężczyzna Opłacony
614 Waldemar Ochab Polish Runners Club Ireland 1980 Mężczyzna Opłacony
615 Marek Bartosik KGHM ZG RUN 1971 Mężczyzna Opłacony
616 Mieczysław Wolski 1954 Mężczyzna Opłacony
617 Krzysztof Błaszkowski Pasjonaci Słupca 1979 Mężczyzna Opłacony
618 Ania Markiewicz 1975 Kobieta Opłacony
619 Marianna Weychan 1987 Kobieta Opłacony
620 Monika Wysocka 1978 Kobieta Opłacony
621 Alina KLÓJ 1966 Kobieta Opłacony
622 Krzysztof Rębacz 1973 Mężczyzna Opłacony
623 Mateudz Gajewski - 1987 Mężczyzna Opłacony
624 Paweł Hermaszczuk 1977 Mężczyzna Opłacony
625 Edyta Bartocha klub Endorfina Jędrzejów 1971 Kobieta Opłacony
626 Agnieszka Rozlucka 1979 Kobieta Opłacony
627 kamila Michalik brak 2000 Kobieta Opłacony
628 Aneta Zaborowska 1986 Kobieta Opłacony
629 Ewa Więckowska STRZAŁA 1972 Kobieta Opłacony
630 Milena Waracka 1990 Kobieta Opłacony
631 Marcin Mlicki 1974 Mężczyzna Opłacony
632 Michał Sadowski Betlejem 1994 Mężczyzna Opłacony
633 Tomasz Gaweł Atlas Running Team 1978 Mężczyzna Opłacony
634 Krzysztof Skorupski Run Team Piątnica 1982 Mężczyzna Opłacony
635 Elżbieta Stochmal-Michalska 1981 Kobieta Opłacony
636 Karol Nawrot 1984 Mężczyzna Opłacony
637 Monika Szczucka 1986 Kobieta Opłacony
638 Marcin Rembacz 1978 Mężczyzna Opłacony
639 Magdalena Jemielity 1981 Kobieta Opłacony
640 Konrad Dworzycki 1977 Mężczyzna Opłacony
641 Agnieszka Pietras 1981 Kobieta Opłacony
642 Ewa Porycka 1981 Kobieta Opłacony
643 katarzyna Czuba brak 2001 Kobieta Opłacony
644 Anna Antkowiak 1985 Kobieta Opłacony
645 Ewa Piwko-Witkowska KDN 1977 Kobieta Opłacony
646 Małgorzata Peremicka EdiTeam Zgorzelec/Izery Bogatynia 1981 Kobieta Opłacony
647 Maciej Dąbrowski 2000 Mężczyzna Opłacony
648 Damian Kopaniarz 1989 Mężczyzna Opłacony
649 Kamil Kalinowski Biegam bo lubię 1983 Mężczyzna Opłacony
650 Natalia Walentukiewicz WF Kostrzyn 1990 Kobieta Opłacony
651 Mariusz Szymański 1987 Mężczyzna Opłacony
652 Małgorzata Kałdunek Osk Kruk 1974 Kobieta Opłacony
653 Daniel Sebzda 1991 Mężczyzna Opłacony
654 Radosław Ryl TEAM RADO 1999 Mężczyzna Opłacony
655 Ewa Nowińska Drużyna Biegu Jońca 1969 Kobieta Opłacony
656 Marta Frąckiewicz FrackaGo 1973 Kobieta Opłacony
657 Piotr Kolodziej 2001 Mężczyzna Opłacony
658 Piotr Rojek 7 BOW 1985 Mężczyzna Opłacony
659 Agnieszka Tarczyńska 1979 Kobieta Opłacony
660 Bogusz Stawicki 1962 Mężczyzna Opłacony
661 Krzysztof Ratajczak 1975 Mężczyzna Opłacony
662 Joanna Pacyga-Grajewska 1979 Kobieta Opłacony
663 Jan Kalfas 1958 Mężczyzna Opłacony
664 Pavel Yashtel 1992 Mężczyzna Opłacony
665 Magdalena Matras-Wnęt 1979 Kobieta Opłacony
666 Krzysztof Skrzypiec POMERIDERS SŁUPSK 1981 Mężczyzna Opłacony
667 Anna Rulka 1976 Kobieta Opłacony
668 Mariusz Kowalik Centralny Poligon Sił Powietrznych 1973 Mężczyzna Opłacony
669 Ewa Nowacka 1979 Kobieta Opłacony
670 Jarek Leśniak 1983 Mężczyzna Opłacony
671 Patryk Żak 1984 Mężczyzna Opłacony
672 Waldemar Frąckowiak 1971 Mężczyzna Opłacony
673 Jarosław Zieliński 1973 Mężczyzna Opłacony
674 Katarzyna Busłowicz 1977 Kobieta Opłacony
675 Edyta Zając UKSS Strzał Wodzisław 1981 Kobieta Opłacony
676 Mikołaj Steblecki 1974 Mężczyzna Opłacony
677 Małgorzata Małysko Rozbiegany Piastów 1985 Kobieta Opłacony
678 Krystian Babalski 1981 Mężczyzna Opłacony
679 Renata Świątek 1981 Kobieta Opłacony
680 Agnieszka Szewczyk 1978 Kobieta Opłacony
681 Franciszek Zieliński 1960 Mężczyzna Opłacony
682 Monika Szotowicz STC STARGARD 1980 Kobieta Opłacony
683 Maciej Chmielewski STC STARGARD 1972 Mężczyzna Opłacony
684 Maciej Cisowski 1970 Mężczyzna Opłacony
685 Ewa Krawczewska 1980 Kobieta Opłacony
686 Daniel Neca 1985 Mężczyzna Opłacony
687 Alona Suchodolska BeautyEvent 1985 Kobieta Opłacony
688 Beata Pocentajło 1967 Kobieta Opłacony
689 Monika Kręcigłowa 1974 Kobieta Opłacony
690 Marzena Mitkiewicz 1978 Kobieta Opłacony
691 IGA ŚWIETLIK ŚWIETLIKI 2005 Kobieta Opłacony
692 Marcin Przybylski 1982 Mężczyzna Opłacony
693 Janusz Jóźwiak 1954 Mężczyzna Opłacony
694 Adam Kowalczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
695 ALICJA Jóźkowicz 1983 Kobieta Opłacony
696 Dorota Zielińska 1983 Kobieta Opłacony
697 Małgorzata Wolny 1977 Kobieta Opłacony
698 Andrzej Janicki 1962 Mężczyzna Opłacony
699 Kamila Wojtera- Lesiak 1982 Kobieta Opłacony
700 Joanna Gracz 1996 Kobieta Opłacony
701 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
702 Karolina Frik 2001 Kobieta Opłacony
703 Dariusz Dembicki 1980 Mężczyzna Opłacony
704 Paweł Lesiak 1981 Mężczyzna Opłacony
705 Joanna Ziara 1985 Kobieta Opłacony
706 Danuta Zwierzchowska 1967 Kobieta Opłacony
707 Dariusz Zwierzchowski 1968 Mężczyzna Opłacony
708 Anna Woźniak 1979 Kobieta Opłacony
709 Renata Ostrowska 1979 Kobieta Opłacony
710 Paweł Koński 1985 Mężczyzna Opłacony
711 Daniel Adamski 1987 Mężczyzna Opłacony
712 Paweł Głogowski 1975 Mężczyzna Opłacony
713 Joanna Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
714 Robert Muszyński 1976 Mężczyzna Opłacony
715 Maciek Janiak 1985 Mężczyzna Opłacony
716 Elżbieta Lesicka ciachai czapy 1984 Kobieta Opłacony
717 Andrzej Czapczyk Ciacha i Czapy 1960 Mężczyzna Opłacony
718 Małgorzata Janiszewska 1972 Kobieta Opłacony
719 Remigiusz Burchard 1981 Mężczyzna Opłacony
720 Iwona Kusion KSZakopane 1976 Kobieta Opłacony
721 Radosław Skup 1980 Mężczyzna Opłacony
722 Tomasz Wiśniewski 1992 Mężczyzna Opłacony
723 Mariola Kowalska 1971 Kobieta Opłacony
724 Tetyana Konarkowska 50+ 1968 Kobieta Opłacony
725 Adam Kowalczuk 1960 Mężczyzna Opłacony
726 Adrian Domański 1975 Mężczyzna Opłacony
727 Łukasz Iwan 1982 Mężczyzna Opłacony
728 Magdalena wieczorkowska zabiegani 1984 Kobieta Opłacony
729 Marek ŻYGADŁO FokaTeam 1988 Mężczyzna Opłacony
730 Paulina Zygmund 2002 Kobieta Opłacony
731 Tomek Głód 1974 Mężczyzna Opłacony
732 Leszek Jankowski 1972 Mężczyzna Opłacony
733 Ewa Zielke 1964 Kobieta Opłacony
734 Jacek Lach 1971 Mężczyzna Opłacony
735 Ewa KOZDÓJ OSWRiS 1973 Kobieta Opłacony
736 Agata Błaut Bez klubu 1970 Kobieta Opłacony
737 Dorota Markuszewska 1967 Kobieta Opłacony
738 Andrzej Sałapata WIN-PRO 1981 Mężczyzna Opłacony
739 zdzisława zacher 1974 Kobieta Opłacony
740 Izabela Kozłowska 1984 Kobieta Opłacony
741 Grzegorz Solarz 1971 Mężczyzna Opłacony
742 Tomasz Kluczyński 1965 Mężczyzna Opłacony
743 Wioleta Werkowska 1988 Kobieta Opłacony
744 Dorota Skrzypek 1974 Kobieta Opłacony
745 Tomasz Olkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
746 Adrian Chudziński Dęblin 1988 Mężczyzna Opłacony
747 Dariusz Kwapisiewicz 1961 Mężczyzna Opłacony
748 Monika Wolny 1982 Kobieta Opłacony
749 Justyna Brol 2005 Mężczyzna Opłacony
750 Jacek Mróz 1989 Mężczyzna Opłacony
751 Jacek Niedzielak 1977 Mężczyzna Opłacony
752 Jolanta Cholewka Marsz po Zdrowie Poznań 1956 Kobieta Opłacony
753 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
754 Izabela Gaweł Pomeriders 1989 Kobieta Opłacony
755 Carlos Ortiz Carlos 1970 Mężczyzna Opłacony
756 Tomasz Czechowicz 1967 Mężczyzna Opłacony
757 Agnieszka Strzelewicz 1983 Kobieta Opłacony
758 Katarzyna.zachwieja Zachwieja 1970 Kobieta Opłacony
759 Anna Siemek 1993 Kobieta Opłacony
760 Bartosz Borc Borce 1979 Mężczyzna Opłacony
761 Dorota Witon Borce 1992 Kobieta Opłacony
762 Radosław Kłósek 1986 Mężczyzna Opłacony
763 Karolina Markowska Żółwie Człuchów 1985 Kobieta Opłacony
764 Wojtek Tajkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
765 Kamil Rak 1992 Mężczyzna Opłacony
766 Krzysztof Brzózka Active Runners Płock 1972 Mężczyzna Opłacony
767 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
768 Marek Kotecki 1994 Mężczyzna Opłacony
769 Urszula Rońda-Bąk 1972 Kobieta Opłacony
770 Tomasz Tomczuk Weseli Belgowie 1970 Mężczyzna Opłacony
771 Robert Dobruch 1966 Mężczyzna Opłacony
772 Bartosz Fortuniak 1993 Mężczyzna Opłacony
773 Paweł Kozłowski 1993 Mężczyzna Opłacony
774 Aneta Miernik 1993 Kobieta Opłacony
775 Marcin Pabiszczak 1992 Mężczyzna Opłacony
776 Sławomir Dopierała KARBUD - W drodze do celu 1976 Mężczyzna Opłacony
777 Karina Dopierała KARBUD - W drodze do celu 1978 Kobieta Opłacony
778 Michał Dobrański 1975 Mężczyzna Opłacony
779 Marcin Zwoliński Stajnia Kokoszki 1973 Mężczyzna Opłacony
780 Tomasz Gomuła Stajnia Kokoszki 1973 Mężczyzna Opłacony
781 Beata Ucinek 1971 Kobieta Opłacony
782 Piotr Kosicki 1964 Mężczyzna Opłacony
783 Edyta Ogonowska Klub NW Patyczaki Grudziądz 1962 Kobieta Opłacony
784 Andrzej GOŁĘBIEWSKI Klub NW Patyczaki Grudziądz 1957 Mężczyzna Opłacony
785 Paweł Skruch 1977 Mężczyzna Opłacony
786 Magdalena Subieta 1984 Kobieta Opłacony
787 Damian Gotkowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
788 Karolina Sasim 1983 Kobieta Opłacony
789 Marcin Romanowicz 1993 Mężczyzna Opłacony
790 Stanisław Żebrowski Nadwiślanin 1961 Mężczyzna Opłacony
791 Agnieszka Pustuł 1972 Kobieta Opłacony
792 Katarzyna Skowroń-Giniewska 1977 Kobieta Opłacony
793 Piotr Giniewski SeeSite 1975 Mężczyzna Opłacony
794 Alicja Suska Klub Biegacza Orange Polska 1967 Kobieta Opłacony
795 Angelika Zachtej 1995 Kobieta Opłacony
796 Artur Stachera SPONTAN RACE 1990 Mężczyzna Opłacony
797 Agata Szczęśniak 1991 Kobieta Opłacony
798 Mariusz Galewski Kotlin 1966 Mężczyzna Opłacony
799 Paweł Piotrowski 1980 Mężczyzna Opłacony
800 Paweł Nowacki 1982 Mężczyzna Opłacony
801 Agnieszka Kacprzak 1973 Kobieta Opłacony
802 Roman Opyrchał 1981 Mężczyzna Opłacony
803 Aliaksandr Turchyn 1993 Mężczyzna Opłacony
804 Krzysztof Skibiński 1985 Mężczyzna Opłacony
805 Katarzyna Jasińska 1981 Kobieta Opłacony
806 Ilona Wojas-Chromik 1964 Kobieta Opłacony
807 Alicja Rekowska Medicus Team 1976 Kobieta Opłacony
808 Paweł Kołodziej 1971 Mężczyzna Opłacony
809 Marta Wojciechowska 1984 Kobieta Opłacony
810 Bozena Delekta 1970 Kobieta Opłacony
811 Elżbieta Grzegolec 1976 Kobieta Opłacony
812 Grzegorz Rogoziński 1997 Mężczyzna Opłacony
813 Magdalena Białek BBKTS 1984 Kobieta Opłacony
814 Ewa Bezwierzchny Ozimek 1981 Kobieta Opłacony
815 Joanna Konstańczak 1983 Kobieta Opłacony
816 Sylwia Bojanowska 1976 Kobieta Opłacony
817 Łukasz Pawlak 1983 Mężczyzna Opłacony
818 Andrzej Pogorzelski Mazovia ProActiv 1967 Mężczyzna Opłacony
819 Maciej Getke 1988 Mężczyzna Opłacony
820 Edward Mizera ANNGELLSRUN 1957 Mężczyzna Opłacony
821 Monika Leis-Zakrzewska 1989 Kobieta Opłacony
822 Izabela Zimmerman 1976 Kobieta Opłacony
823 Dariusz Leba 1975 Mężczyzna Opłacony
824 Filip Małek Małki 2001 Mężczyzna Opłacony
825 Michał Sokół 1994 Mężczyzna Opłacony
826 Monika Łagódka 1984 Kobieta Opłacony
827 Grzegorz Dzwonkowski 1997 Mężczyzna Opłacony
828 Anna Jaworska 1978 Kobieta Opłacony
829 Bartosz Warzecha 1973 Mężczyzna Opłacony
830 Agnieszka Glebocka 1979 Kobieta Opłacony
831 Monika Wącek Krysiak 1977 Kobieta Opłacony
832 Stefania Derenowska 1967 Kobieta Opłacony
833 Rafał Kowalski 1993 Mężczyzna Opłacony
834 Piotr Ochalik i-Technologies 1984 Mężczyzna Opłacony
835 Agata Kiek 1989 Kobieta Opłacony
836 Patrycja Twardzik 1992 Kobieta Opłacony
837 Grzegorz Sauerman 1985 Mężczyzna Opłacony
838 Dariusz Baniowski 1980 Mężczyzna Opłacony
839 Joanna Herczakowska 1996 Kobieta Opłacony
840 Izabela Danilewicz 1996 Kobieta Opłacony
841 Monika Ziołańska 1984 Kobieta Opłacony
842 Anna Kruza 1977 Kobieta Opłacony
843 Waldemar Matysiak Żyrafa Żyrardów 1955 Mężczyzna Opłacony
844 Izabela Waliszewska-Plewa 1976 Kobieta Opłacony
845 Hubert Bąk Bractwo Biegowe BGK 1991 Mężczyzna Opłacony
846 Paweł Białogłowski 1980 Mężczyzna Opłacony
847 Zbigniew KANIAK NW Płońsk 1952 Mężczyzna Opłacony
848 Lucyna Gajdas 1977 Kobieta Opłacony
849 Krzysztof Łamejko AKM Olsztyn 1972 Mężczyzna Opłacony
850 Daniel Męcik 1980 Mężczyzna Opłacony
851 Paulina Chotkowska 1980 Kobieta Opłacony
852 Marzenna Skóra-Drożdż 1957 Kobieta Opłacony
853 Paweł Chotkowski 2004 Mężczyzna Opłacony
854 Tomasz Chotkowski 2005 Mężczyzna Opłacony
855 Janusz Szcześniak 1980 Mężczyzna Opłacony
856 Alimaa Sodnomgombo Fizjobiegacze Szczecin 1962 Kobieta Opłacony
857 Michał Zajdel 1978 Mężczyzna Opłacony
858 Marcin Popławski Warszawa Zacisze Wilno 1987 Mężczyzna Opłacony
859 Ireneusz Wręczycki 1966 Mężczyzna Opłacony
860 Adam Kalisz 1994 Mężczyzna Opłacony
861 Izabela Babicka 1980 Kobieta Opłacony
862 URSZULA HERUD 1965 Kobieta Opłacony
863 Ilona Janicka 1982 Kobieta Opłacony
864 Marcin Dulewicz 1981 Mężczyzna Opłacony
865 Marcin Flakowski 1988 Mężczyzna Opłacony
866 Mariusz Augustyniak 1970 Mężczyzna Opłacony
867 Agata Wisławska Legia Warszawa 1992 Kobieta Opłacony
868 PAWEŁ WISŁAWSKI Legia Warszawa 1986 Mężczyzna Opłacony
869 Magdalena Jankowska 1978 Kobieta Opłacony
870 Roman Przygodzki Nowy Targ Runners 1978 Mężczyzna Opłacony
871 Piotr Kubiecz 1982 Mężczyzna Opłacony
872 Wojciech Gorzoch brak 1985 Mężczyzna Opłacony
873 Adam Stefaniak 1987 Mężczyzna Opłacony
874 Krzysztof Frączek 1979 Mężczyzna Opłacony
875 Marek Szzypkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
876 Witold Krumplewski 1972 Mężczyzna Opłacony
877 Joanna Banaszewska 1977 Kobieta Opłacony
878 Kalina Szczecińska 1981 Kobieta Opłacony
879 Marek Pakos 1973 Mężczyzna Opłacony
880 Karolina Zygner 1980 Kobieta Opłacony
881 Katarzyna Sobierajska 1980 Kobieta Opłacony
882 Anna Duda 1984 Kobieta Opłacony
883 Justyna Kudla 1987 Kobieta Opłacony
884 Katarzyna Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
885 Marcin Sidelnik 1977 Mężczyzna Opłacony
886 Marcin Dąbrowski 1977 Mężczyzna Opłacony
887 Przemysław Klimczak 1984 Mężczyzna Opłacony
888 Andrzej Bąk PARKAH TEAM 1969 Mężczyzna Opłacony
889 Dorota Dąbrowska 1978 Kobieta Opłacony
890 Piotr Gajewski 1984 Mężczyzna Opłacony
891 Marcin Sujkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
892 Jacek Klauze 1985 Mężczyzna Opłacony
893 Robert LewandowskI POMAGALSCY 1971 Mężczyzna Opłacony
894 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
895 Paulina Wieczorek 1988 Kobieta Opłacony
896 Mateusz Zawadzki 1995 Mężczyzna Opłacony
897 MAREK DZIEJAK 1974 Mężczyzna Opłacony
898 Natallia Bruyenkova 1997 Kobieta Opłacony
899 Waldemar Biskupski Waldek 1964 Mężczyzna Opłacony
900 PIOTR MIKOŁAJCZYK PKW 1980 Mężczyzna Opłacony
901 Agnieszka Tomaszewska 1981 Kobieta Opłacony
902 Joanna Gadomska 1982 Kobieta Opłacony
903 IWONA GAWEŁ 1978 Kobieta Opłacony
904 Anna Kaczorowska 1981 Kobieta Opłacony
905 Aneta Augustyniak -Hurlak 1978 Kobieta Opłacony
906 Wojciech Hurlak 1977 Mężczyzna Opłacony
907 Barbara Styzinska 1949 Kobieta Opłacony
908 Joanna Kłossowska 1979 Kobieta Opłacony
909 Wojciech Walicki 1989 Mężczyzna Opłacony
910 Zbigniew Podgajny 1972 Mężczyzna Opłacony
911 Jan Zjawiony 1958 Mężczyzna Opłacony
912 Joanna Renda 1981 Kobieta Opłacony
913 Jakub Matykiewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
914 Klaudia Matykiewicz 1979 Kobieta Opłacony
915 Daniel Waszkowiak 1990 Mężczyzna Opłacony
916 Karina Jankowska 1974 Kobieta Opłacony
917 Karolina Wawrzyn 1994 Kobieta Opłacony
918 Roman Dreger LZS Wiatrowo 1956 Mężczyzna Opłacony
919 Izabela Jędrzejczyk 1977 Kobieta Opłacony
920 Sebastian Dudek 1983 Mężczyzna Opłacony
921 Paweł Stępień 1982 Mężczyzna Opłacony
922 Tomasz Warzocha 1985 Mężczyzna Opłacony
923 Magdalena Józwik 1983 Kobieta Opłacony
924 Katarzyna Darska Gwiezdna Flota 1991 Kobieta Opłacony
925 Angelika Grzymala 1973 Kobieta Opłacony
926 Małgorzata Fangrat 1983 Kobieta Opłacony
927 Łukasz Kołodziej 1987 Mężczyzna Opłacony
928 Katarzyna Bator 1979 Kobieta Opłacony
929 Tomasz Walczak 1972 Mężczyzna Opłacony
930 Ewelina Pędrak 1993 Kobieta Opłacony
931 Marcin Orlecki 1982 Mężczyzna Opłacony
932 Łukasz Kuciński 1978 Mężczyzna Opłacony
933 Michał Sopniewski 2000 Mężczyzna Opłacony
934 Monika Bednarek 1993 Kobieta Opłacony
935 Piotr Bedanrek 1992 Mężczyzna Opłacony
936 Jagoda Kaniewska 1990 Kobieta Opłacony
937 Adriana Trocewicz 1987 Kobieta Opłacony
938 Aleksandr Bobin 1989 Mężczyzna Opłacony
939 Łukasz Rydz 1988 Mężczyzna Opłacony
940 Magdalena Szklarz 1989 Kobieta Opłacony
941 Tomasz Lewek 1976 Mężczyzna Opłacony
942 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
943 Jakub Kieraś 1992 Mężczyzna Opłacony
944 Ewelina Kieraś 1984 Kobieta Opłacony
945 Magdalena Herud EKO-OKNA RUNNERS 1987 Kobieta Opłacony
946 Jolanta Wodała Klub Biegacza RTV Euro Agd 1983 Kobieta Opłacony
947 Dominik Pytlewski-Pająk 1980 Mężczyzna Opłacony
948 Bogdan Sawczuk #ZabieganiNocą 1956 Mężczyzna Opłacony
949 Kinga Raś W przypadku nieobecności proszę zostawić pod drzwiami,ponieważ ochrona jeszcze nie przyjmuje przesył 1982 Kobieta Opłacony
950 Paweł Tomczyk OPe 1990 Mężczyzna Opłacony
951 Katarzyna Tkaczyk 1982 Kobieta Opłacony
952 Marzena Karpińska Tnp 1982 Kobieta Opłacony
953 Bartłomiej Siwka 1978 Mężczyzna Opłacony
954 Dominika Ścieszkowska 1996 Kobieta Opłacony
955 MATEUSZ ŁAWNICZAK Straszaki 1994 Mężczyzna Opłacony
956 Paulina Kuczyńska Siwka 1976 Kobieta Opłacony
957 PHU PROMEX PIOTR MOKWIŃSKI niezrzeszony 1973 Mężczyzna Opłacony
958 Wiktoria Gadula 1995 Kobieta Opłacony
959 Agnieszka Kwast 1994 Kobieta Opłacony
960 Ewa Souissi 1994 Kobieta Opłacony
961 Miłosz Kachniarz 1993 Mężczyzna Opłacony
962 Andrzej Siejak TKKF Trucht-Jarocin 1966 Mężczyzna Opłacony
963 Kacper Banaszczyk Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej 1990 Mężczyzna Opłacony
964 Krzysztof Michał Hajdasz Biegacze Jarocin 1956 Mężczyzna Opłacony
965 Jacek Kudliński Komorniki 1969 Mężczyzna Opłacony
966 Monika Sokalska 1974 Kobieta Opłacony
967 Dagmara Kozłowska - 1991 Kobieta Opłacony
968 Tomasz Szostakiewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
969 Sara Zimny 1997 Kobieta Opłacony
970 Joanna Wolniewicz 1982 Kobieta Opłacony
971 Ewa Kluge 1967 Kobieta Opłacony
972 Martyna Frankowska 1990 Kobieta Opłacony
973 Bernadeta Hajduk 1965 Kobieta Opłacony
974 Grzegorz Kępiński 1993 Mężczyzna Opłacony
975 Paweł Ciereszko 1979 Mężczyzna Opłacony
976 Magdalena Nitczyńska-Nocula 1983 Kobieta Opłacony
977 Piotr Jarocki - 1983 Mężczyzna Opłacony
978 Hanna Bydałek 1958 Kobieta Opłacony
979 Bogusław Milo 1971 Mężczyzna Opłacony
980 Piotr Pióro 1973 Mężczyzna Opłacony
981 Zuzanna Teper-Solarz Aniołki Pani T. 1981 Kobieta Opłacony
982 Magdalena Półtorak Aniolki Pani T. 1981 Kobieta Opłacony
983 Mirosław Perski 1965 Mężczyzna Opłacony
984 Wioletta Wojciechowska 1989 Kobieta Opłacony
985 Anna Kaczmarek 1982 Kobieta Opłacony
986 Kamil Cwynar 1989 Mężczyzna Opłacony
987 Vanessa Tomczuk 1972 Kobieta Opłacony
988 Piotr Słomiński Słomki 1986 Mężczyzna Opłacony
989 Izabela Grzelakowska BFF Polska 1989 Kobieta Opłacony
990 Barbara Makowska BFF Polska 1991 Kobieta Opłacony
991 Dariusz Jankowski SPEEDWAYowcy 1971 Mężczyzna Opłacony
992 Dominika Majchrzak BFF Polska 1991 Kobieta Opłacony
993 Adam Bak 1982 Mężczyzna Opłacony
994 Marta Cieślikowska BFF Polska 1986 Kobieta Opłacony
995 Damian Rikszajd BFF Polska 1989 Mężczyzna Opłacony
996 Lech Kowalski 1952 Mężczyzna Opłacony
997 Ryszard Miaśkiewicz 1962 Mężczyzna Opłacony
998 Jacek Kolańczyk 1964 Mężczyzna Opłacony
999 Jerzy Blazy 1946 Mężczyzna Opłacony
1000 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
1001 Marcin Jasiński 1984 Mężczyzna Opłacony
1002 Bronisław Szubzda Drużyna Babasia 1956 Mężczyzna Opłacony
1003 Rozalia Kostarczyk-Szkwarek 1974 Kobieta Opłacony
1004 Robert Dolicher RODO 1972 Mężczyzna Opłacony
1005 Andrzej Frania JUDO TEAM Masters Gliwice 1970 Mężczyzna Opłacony
1006 Aleksander Boruta Sasza Team 1978 Mężczyzna Opłacony
1007 Marcin Białek KissTeam 1993 Mężczyzna Opłacony
1008 Weronika Ludwicka 1984 Kobieta Opłacony
1009 Karolina Ludwicka 2000 Kobieta Opłacony
1010 Ewa Bubacz 1973 Kobieta Opłacony
1011 Andrzej Banasiak 1974 Mężczyzna Opłacony
1012 Marcin Rejzerewicz HSW Running Team 1981 Mężczyzna Opłacony
1013 Katarzyna Maciejewska 1978 Kobieta Opłacony
1014 Bartłomiej Warzocha WARSZAWSKA AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO 1983 Mężczyzna Opłacony
1015 Renata Kopczyk Medicus 1983 Kobieta Opłacony
1016 Magdalena Kaczmarek 1988 Kobieta Opłacony
1017 Dominika Skrzypczak LITPOLUKRBRIG 1984 Kobieta Opłacony
1018 Aleksandra Markowska 1980 Kobieta Opłacony
1019 Tomasz Leszczyński 1978 Mężczyzna Opłacony
1020 Bożena Tomaczkowska 1965 Kobieta Opłacony
1021 Adam STRZEPKA 1981 Mężczyzna Opłacony
1022 Radosław Zalewski 1988 Mężczyzna Opłacony
1023 Anna Gnap 1982 Kobieta Opłacony
1024 jakub kościuszkiewicz 1987 Mężczyzna Opłacony
1025 Marta Lampkowska 1983 Kobieta Opłacony
1026 Ireneusz Popowniak 1977 Mężczyzna Opłacony
1027 Katarzyna Moroz 1978 Kobieta Opłacony
1028 Paulina Okoń 1983 Kobieta Opłacony
1029 Tomasz Laskowski Parkran Grudziądz 1975 Mężczyzna Opłacony
1030 Jan Zwoliński 1984 Mężczyzna Opłacony
1031 Magdalena Józefowska 1987 Kobieta Opłacony
1032 Leszek Trąba Osp rzezawa 1982 Mężczyzna Opłacony
1033 Marta Kaczmarzyk 1980 Kobieta Opłacony
1034 Joanna Szafrańska 1980 Kobieta Opłacony
1035 Rafał Grabarczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
1036 Michał Wójcicki 1992 Mężczyzna Opłacony
1037 Kamilla Kręgiel Siła Sióstr 1979 Kobieta Opłacony
1038 Patrycja Kaszyńska 1982 Kobieta Opłacony
1039 Patrycja Ziólkowska Siła sióstr 1974 Kobieta Opłacony
1040 Rafał Kaszyński 1981 Mężczyzna Opłacony
1041 Dawid Pazdan LKS DIAMENT PSTRAGOWA 1993 Mężczyzna Opłacony
1042 Klaudia Jarosz 1996 Kobieta Opłacony
1043 Sławomir Wiciński 1982 Mężczyzna Opłacony
1044 Mirosław Hurman DIEHL CONTROLS POLSKA RUNNING TEAM 1989 Mężczyzna Opłacony
1045 Mateusz Czarnecki 1988 Mężczyzna Opłacony
1046 Anna Wojtaszek Ocr team debica 1987 Kobieta Opłacony
1047 Katarzyna Kalata 1978 Kobieta Opłacony
1048 Oleksandr Kronh 1993 Mężczyzna Opłacony
1049 Ewa Szot Biegam bo lubię jesć ciastka 1972 Kobieta Opłacony
1050 Łukasz Filo 1987 Mężczyzna Opłacony
1051 Leszek Romanowski 1973 Mężczyzna Opłacony
1052 Rafał Guzik Bałtyk Kraków 1990 Mężczyzna Opłacony
1053 Mariusz Wojciechowski 1974 Mężczyzna Opłacony
1054 Kamil Komorowski 1985 Mężczyzna Opłacony
1055 Aneta Gromulska 1983 Kobieta Opłacony
1056 Dawid Kuściński 1983 Mężczyzna Opłacony
1057 Paulina Zawitkowska 1983 Kobieta Opłacony
1058 WERONIKA BARANOWSKA LKS 2000 Kobieta Opłacony
1059 Zbigniew LAMENTOWICZ 1966 Mężczyzna Opłacony
1060 Izabela Sondej 1983 Kobieta Opłacony
1061 Marek Stańko TMMO BIKE TEAM 1968 Mężczyzna Opłacony
1062 Jarosław Szulc 1984 Mężczyzna Opłacony
1063 Seweryn Bucholc 1995 Mężczyzna Opłacony
1064 Katarzyna Daniszewska 1987 Kobieta Opłacony
1065 Grażyna Kidoń 1966 Kobieta Opłacony
1066 Weronika Kuchcińska 1995 Kobieta Opłacony
1067 Ola Komisarczuk 2002 Kobieta Opłacony
1068 Aneta Keller 1983 Kobieta Opłacony
1069 Ewa Kuczyńska 1994 Kobieta Opłacony
1070 Maciej Niedostatkiewicz 1970 Mężczyzna Opłacony
1071 Ziemowit Wroński 1977 Mężczyzna Opłacony
1072 Daniel Piwnicki Daniel Piwnicki 1975 Mężczyzna Opłacony
1073 Pawel Fryc 1990 Mężczyzna Opłacony
1074 Marzena Urzędowska 1976 Kobieta Opłacony
1075 Tomasz Dominik Hutasy 1975 Mężczyzna Opłacony
1076 Weronika Słomkowska 2000 Kobieta Opłacony
1077 Iwona Majewska-kopeć 1981 Kobieta Opłacony
1078 Grzegorz Depta 1988 Mężczyzna Opłacony
1079 Daniel Kołodziej 1997 Mężczyzna Opłacony
1080 Rajmund Siemiński 1981 Mężczyzna Opłacony
1081 Radosław Jaworski COVID-19 1985 Mężczyzna Opłacony
1082 Tomasz Kowalewicz 1981 Mężczyzna Opłacony
1083 Adriana Pasternak-kozłowska 1991 Kobieta Opłacony
1084 Magdalena Opacka 1992 Kobieta Opłacony
1085 MARIUSZ SMYCZ KOSTRZYN NAD ODRĄ 1981 Mężczyzna Opłacony
1086 Tomasz Jackowski 1979 Mężczyzna Opłacony
1087 Anna Sawicka-Róg 1993 Kobieta Opłacony
1088 Marek Rozpłoch 3 NSB Bydgoszcz 1987 Mężczyzna Opłacony
1089 Krzysztof Fatyga 1980 Mężczyzna Opłacony
1090 Małgorzata Grandicka 1983 Kobieta Opłacony
1091 Remigiusz Gucwa 1995 Mężczyzna Opłacony
1092 Sandra Sułek-Mieszczanin 1986 Kobieta Opłacony
1093 Lucjan Seget Prywatny 1972 Mężczyzna Opłacony
1094 Teresa Szumann Biegający Górnik Wapno 1967 Kobieta Opłacony
1095 Piotr Szumann Biegający Górnik Wapno 1967 Mężczyzna Opłacony
1096 Daniel Pryka 1976 Mężczyzna Opłacony
1097 Tomasz BĘKALSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
1098 Marcin Sobierajski 1977 Mężczyzna Opłacony
1099 Piotr Walczak Forest Run Team 1976 Mężczyzna Opłacony
1100 Małgorzata Podlesna 2002 Kobieta Opłacony
1101 Grzegorz Sikora Wieczorne Bieganie Opole 1970 Mężczyzna Opłacony
1102 Michał Tomana 1975 Mężczyzna Opłacony
1103 Marcin Milski 1972 Mężczyzna Opłacony
1104 Marzena Szostak 1983 Kobieta Opłacony
1105 Kacper Szostak 2001 Mężczyzna Opłacony
1106 Marcin Jaklubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
1107 Maciej Rębacz 1996 Mężczyzna Opłacony
1108 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
1109 Robert Juszczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
1110 Ewelina Piotrowska WKURW_TEAM 1992 Kobieta Opłacony
1111 Marcin Piotrowski WKURW_TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
1112 Magdalena Lesień-Dylik WKURW_TEAM 1982 Kobieta Opłacony
1113 Tomasz Uptas Fitness & Squash complex 1978 Mężczyzna Opłacony
1114 Judyta Gacek 1989 Kobieta Opłacony
1115 Mateusz Flak 1996 Mężczyzna Opłacony
1116 Artur Harłacz 1977 Mężczyzna Opłacony
1117 Maciej Kokosza Fizjo News Maciej Kokosza 1988 Mężczyzna Opłacony
1118 Ewelina Fryc 1985 Kobieta Opłacony
1119 Hubert KOSMOWSKI 1983 Mężczyzna Opłacony
1120 Jolanta Milarska 1979 Kobieta Opłacony
1121 małgorzata jarosik 1976 Kobieta Opłacony
1122 Dariusz Jarosik 1975 Mężczyzna Opłacony
1123 Patryk Podleśny małgorzata lizak-podleśna 2001 Mężczyzna Opłacony
1124 Anna Jurgielewicz-Sawicka 1977 Kobieta Opłacony
1125 Agnieszka Narowska 1975 Kobieta Opłacony
1126 Jacek Dybkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
1127 Natalia Holeczki 1998 Kobieta Opłacony
1128 Piotr Kowalski 1976 Mężczyzna Opłacony
1129 Krzysztof Jarnicki BRW 1988 Mężczyzna Opłacony
1130 Marek Głąb OSP HAŃSK 1976 Mężczyzna Opłacony
1131 Anna Loose Morsy Zblewo Run Team 1983 Kobieta Opłacony
1132 Michal Korn MTJS 1981 Mężczyzna Opłacony
1133 Adrian Stoliński HAPPYRUNERS 1992 Mężczyzna Opłacony
1134 Rafał Kostecki MTJSKOSTEK 1980 Mężczyzna Opłacony
1135 Kamil Zuber 1986 Mężczyzna Opłacony
1136 Ragnar Lothbrok MTJS 1981 Mężczyzna Opłacony
1137 Kamil Jankowski 1985 Mężczyzna Opłacony
1138 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
1139 Sylwia Konsewicz 1977 Kobieta Opłacony
1140 Przemysław Konsewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
1141 Martyna Lignowska 1993 Kobieta Opłacony
1142 Marcin Podsiadło 1977 Mężczyzna Opłacony
1143 Paulina Jańczyk 1986 Kobieta Opłacony
1144 Paweł Bors 1983 Mężczyzna Opłacony
1145 Andrzej Myszczyszyn 1996 Mężczyzna Opłacony
1146 Mateusz Kilian 1990 Mężczyzna Opłacony
1147 Dariusz Bohn Leroy Merlin Katowice Baildona 1976 Mężczyzna Opłacony
1148 Odetta Ostapczuk 1971 Kobieta Opłacony
1149 Piotr Kapała Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
1150 Angelika Hołota 1989 Kobieta Opłacony
1151 Rafał Mijas Team Kościuszki 1984 Mężczyzna Opłacony
1152 Bożena Matera 1975 Kobieta Opłacony
1153 Joanna Szpecińska 1997 Kobieta Opłacony
1154 Anna Kantor 1985 Kobieta Opłacony
1155 Dominik Czerwiński Harry team 1986 Mężczyzna Opłacony
1156 Aleksandra Laskowska 1974 Kobieta Opłacony
1157 Marian Gomulkiewicz NSAS RuniForFuni 1957 Mężczyzna Opłacony
1158 Romuald Makarewicz 1973 Mężczyzna Opłacony
1159 Mateusz Mędrek 1986 Mężczyzna Opłacony
1160 Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
1161 Marcin Polak Wicher Robakowo 1984 Mężczyzna Opłacony
1162 Sławomir Łukasiewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
1163 Małgorzata Jurołajć osoba prywatna 1973 Kobieta Opłacony
1164 Marta Mozgol 1996 Kobieta Opłacony
1165 Marek Zagórski WAT 1997 Mężczyzna Opłacony
1166 Bożena Władyka --- 1961 Kobieta Opłacony
1167 Karolina Przybysławska WAT 2000 Kobieta Opłacony
1168 Mateusz lisek klub hdk wat 1997 Mężczyzna Opłacony
1169 Gabriela Żyśko 1995 Kobieta Opłacony
1170 Anna Przybył 1989 Kobieta Opłacony
1171 Jacek Hryniewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
1172 Mateusz Michałowski 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 1992 Mężczyzna Opłacony
1173 Bartłomiej Grabowski 1993 Mężczyzna Opłacony
1174 Aneta Wicek Morsy Zblewo Run Team 1982 Kobieta Opłacony
1175 Krzystof Kratofil Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnowskich Górach 1974 Mężczyzna Opłacony
1176 Patrycja Majcherczyk-Psiuch 1985 Kobieta Opłacony
1177 Jarosław Psiuch 1978 Mężczyzna Opłacony
1178 Tomasz Komorowski Szczecin 1978 Mężczyzna Opłacony
1179 Jacek Wiśniowski Urząd Miasta Lidzbark Warmiński 1973 Mężczyzna Opłacony
1180 Katarzyna Gwiazda 1989 Kobieta Opłacony
1181 Tomasz Foryś Sii Running Team 1989 Mężczyzna Opłacony
1182 Sebastian Walkowiak 1975 Mężczyzna Opłacony
1183 WIOLETTA STEMPKOWSKA Slow Jogging 1980 Kobieta Opłacony
1184 Dorota Abraham 1986 Kobieta Opłacony
1185 Iza Lisiewicz 1979 Kobieta Opłacony
1186 Anna Willman 1977 Kobieta Opłacony
1187 Kamil Kiczka Dojo Akademia 1992 Mężczyzna Opłacony
1188 Marcin Świderski G4 1978 Mężczyzna Opłacony
1189 Marek Jankowski 1957 Mężczyzna Opłacony
1190 Gizela Jankowska 1958 Kobieta Opłacony
1191 Karolina Chałupka-Gabryś 1988 Kobieta Opłacony
1192 Agnieszka Łata 1983 Kobieta Opłacony
1193 Agnieszka Hermańska 1977 Kobieta Opłacony
1194 Wiktoria Jarząb 1999 Kobieta Opłacony
1195 Katarzyna Supernak-Rybczyńska 1979 Kobieta Opłacony
1196 Rafał Rybczyński 1978 Mężczyzna Opłacony
1197 Piotr Polanowski 1991 Mężczyzna Opłacony
1198 Katarzyna Domagała 1980 Kobieta Opłacony
1199 Natalia Matusik 1997 Kobieta Opłacony
1200 Dawid Ostasz 1984 Mężczyzna Opłacony
1201 Dominik Żuchowski Lechia Gdańsk 1990 Mężczyzna Opłacony
1202 Artur Zygoń 1987 Mężczyzna Opłacony
1203 Kamil Majchrzyk 1991 Mężczyzna Opłacony
1204 Sławomir Witkowski Orange 1971 Mężczyzna Opłacony
1205 Marek Ostrowski 1962 Mężczyzna Opłacony
1206 Marcin Iwanowicz WOT 1979 Mężczyzna Opłacony
1207 Miroslaw Wasiek AG Tri Team Rumia 1967 Mężczyzna Opłacony
1208 Ewa Wronka-Borowska 1982 Kobieta Opłacony
1209 Kamila Sitak-Krówczyńska 1984 Kobieta Opłacony
1210 Weronika Tomczuk 1997 Kobieta Opłacony
1211 Grzegorz Kmiecik 1987 Mężczyzna Opłacony
1212 Justyna Karanowska Polish Run Team Bruxelles 1980 Kobieta Opłacony
1213 Piotr Juchniewicz-Dudek 1982 Mężczyzna Opłacony
1214 ZBIGNIEW KRAWCZAK UKS OLIMPIJCZYK 1960 Mężczyzna Opłacony
1215 Zdzisław Górecki 1955 Mężczyzna Opłacony
1216 Tomasz Jaguszewski 1975 Mężczyzna Opłacony
1217 Łukasz Bartosik 1999 Mężczyzna Opłacony
1218 Rafał Burnicki DA UKSW 1979 Mężczyzna Opłacony
1219 Kazimierz Goczyński TKKFKubuś Sierpc. 1951 Mężczyzna Opłacony
1220 Małgorzata Hrynaszkiewicz Morsy Gdyńskie 1961 Kobieta Opłacony
1221 Tomasz Przewięźlikowski Wściekłe Chomiki 1980 Mężczyzna Opłacony
1222 Adam Kudla 1985 Mężczyzna Opłacony
1223 Maria Bartminska brak 1995 Kobieta Opłacony
1224 OKTAWIA NOWICKA 1989 Kobieta Opłacony
1225 Bogdan Targosz Alko-Challenge 1976 Mężczyzna Opłacony
1226 Roman Kołodziejski 1965 Mężczyzna Opłacony
1227 Karolina Kiełbas Pogórze Bachórz 2005 Kobieta Opłacony
1228 Monika Dudek Decora Running Team 1984 Kobieta Opłacony
1229 Zibgniew Padyjasek 1973 Mężczyzna Opłacony
1230 Rafał Suwak 1978 Mężczyzna Opłacony
1231 Katarzyna Suwak 1978 Kobieta Opłacony
1232 Karol Babalski 1991 Mężczyzna Opłacony
1233 Katarzyna Jabłońska AKTYWNY PUCK 1970 Kobieta Opłacony
1234 Natalia Kwaśniak 1994 Kobieta Opłacony
1235 Julia Bystra 1996 Kobieta Opłacony
1236 Bartosz Niparko 1989 Mężczyzna Opłacony
1237 Norbert Wielgus 1985 Mężczyzna Opłacony
1238 Renata Jamróz BigYellowFoot Adventure Team 1973 Kobieta Opłacony
1239 Jacek Pieprzyk 1977 Mężczyzna Opłacony
1240 Łukasz Nowak 1980 Mężczyzna Opłacony
1241 Mariusz Kordus MARBIS TEAM 1994 Mężczyzna Opłacony
1242 Mirosław Bogusz Spoko... damy radę! 1975 Mężczyzna Opłacony
1243 Adrianna Gembalska - 1984 Kobieta Opłacony
1244 Aleksandra Okruszek - 1985 Kobieta Opłacony
1245 Grzegorz Frydrych Krosno 1977 Mężczyzna Opłacony
1246 SŁAWOMIR SAMOJŁO 1961 Mężczyzna Opłacony
1247 Robert Parkitny 1968 Mężczyzna Opłacony
1248 Katarzyna Paniak 1989 Kobieta Opłacony
1249 Agata Grzyśnik Wolf Team 1979 Kobieta Opłacony
1250 Monika Mazuro Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / #zaliniametyteam 1984 Kobieta Opłacony
1251 Magdalena Kranc Brak 1982 Kobieta Opłacony
1252 Marta Włostowska 1973 Kobieta Opłacony
1253 Piotr Walczuk 1980 Mężczyzna Opłacony
1254 Agnieszka Domagala Łódź Kocha Sport 1984 Kobieta Opłacony
1255 Szymon Hałuszko 1992 Mężczyzna Opłacony
1256 Vitalii Kolomiiets 1974 Mężczyzna Opłacony
1257 Izabela Sobel 1983 Kobieta Opłacony
1258 Krystyna Molska 1959 Kobieta Opłacony
1259 Kamil Osmański 1993 Mężczyzna Opłacony
1260 Konstancja Ficoń 1993 Kobieta Opłacony
1261 Stanisław Andruszkiewicz Team Fordon 1963 Mężczyzna Opłacony
1262 Bogusia Dybowska 1973 Kobieta Opłacony
1263 Tadeusz Bieszke Morsy Gdyńskie 1957 Mężczyzna Opłacony
1264 Mariola Sokół 1972 Kobieta Opłacony
1265 Patryk Sucharski 1995 Mężczyzna Opłacony
1266 Joanna Jedlina Łódź Kocha Sport 1987 Kobieta Opłacony
1267 Jacek Wojtyllo TST Kogeneracja SA Wrocław 1968 Mężczyzna Opłacony
1268 Magdalena Sobieralska TST Kogeneracja Wrocław 1988 Kobieta Opłacony
1269 Robert Krzyżostaniak TST Kogeneracja SA Wrocław 1974 Mężczyzna Opłacony
1270 Piotr Kurpios 1983 Mężczyzna Opłacony
1271 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
1272 Jolanta Zakaszewska Rozbiegajmy Witnicę 1966 Kobieta Opłacony
1273 Marek Rodzik 1969 Mężczyzna Opłacony
1274 Agnieszka Sobierajska Dziczki 1994 Kobieta Opłacony
1275 Krzysztof Mleczek PKW Rumunia 1981 Mężczyzna Opłacony
1276 Maria Krzemińska PKW Rumunia 1982 Kobieta Opłacony
1277 Ewa Napierała-Wąchalska PKW Rumunia 1987 Kobieta Opłacony
1278 Dariusz Zięba PKW Rumunia 1988 Mężczyzna Opłacony
1279 Adam Szczygieł 1992 Mężczyzna Opłacony
1280 Anna Niedbalska 1970 Kobieta Opłacony
1281 Joanna Kuzniarek 1983 Kobieta Opłacony
1282 Patryk Stelmach 1989 Mężczyzna Opłacony
1283 Tomasz Kwaśny 1979 Mężczyzna Opłacony
1284 Roman Adrych 1967 Mężczyzna Opłacony
1285 Natalia Zuromska-Pacer 1985 Kobieta Opłacony
1286 Sandra Żołnierczyk 1993 Kobieta Opłacony
1287 Monika Stępień Pępowo 1991 Kobieta Opłacony
1288 Magdalena Dumin 1994 Kobieta Opłacony
1289 Przemysław Nowak 1979 Mężczyzna Opłacony
1290 Jakub Nowak 1984 Mężczyzna Opłacony
1291 Jolanta Czechowicz 1968 Kobieta Opłacony
1292 Izabela Ciozda 1984 Kobieta Opłacony
1293 Krzysztof kuśnierz 1981 Mężczyzna Opłacony
1294 Grzegorz Błaszczak 1983 Mężczyzna Opłacony
1295 Maria Załucka 1999 Kobieta Opłacony
1296 Justyna Załucka 2001 Kobieta Opłacony
1297 Karolina Farasiewicz LZS Łąka Prudnicka 1996 Kobieta Opłacony
1298 Robert Michalik PKW Rumunia 1969 Mężczyzna Opłacony
1299 Elżbieta Suchecka Rozbiegajmy Witnicę 1965 Kobieta Opłacony
1300 Kinga Zielińska 1988 Kobieta Opłacony
1301 Grzegorz Możejko PKW Rumuniia 1985 Mężczyzna Opłacony
1302 Kamil Zieliński 1997 Mężczyzna Opłacony
1303 Justyna Hołota 1996 Kobieta Opłacony
1304 WERONIKA RESZELSKA 1989 Kobieta Opłacony
1305 Marcin Ceglarek Cegła team 1989 Mężczyzna Opłacony
1306 Alicja Sitak 1962 Kobieta Opłacony
1307 Przemysław Kosek Wściekłe Chomiki 1984 Mężczyzna Opłacony
1308 Wioleta ŻOCHOWSKA 1987 Kobieta Opłacony
1309 Krzysztof Dyga PKW Rumunia 1975 Mężczyzna Opłacony
1310 Mateusz Brożek LZS Łąka Prudnicka 1994 Mężczyzna Opłacony
1311 Bartłomiej Ślęzak 1981 Mężczyzna Opłacony
1312 Magdalena Szewczyk 1986 Kobieta Opłacony
1313 DOMINIKA ŻYWICKA BBKTS 1980 Kobieta Opłacony
1314 Romuald Orzechowski 1979 Mężczyzna Opłacony
1315 Danuta Ożga Koło LOK DEBRZNO 1979 Kobieta Opłacony
1316 Ryszard Grzenkowicz BIG 1956 Mężczyzna Opłacony
1317 Bartosz Grzenkowicz BIG 1981 Mężczyzna Opłacony
1318 Ewa Łyczek 1971 Kobieta Opłacony
1319 Marcin Kotz 1978 Mężczyzna Opłacony
1320 Marcin Ekiert Rodzinka 1980 Mężczyzna Opłacony
1321 Michał Sołtys 1987 Mężczyzna Opłacony
1322 Urszula Kowalczuk 1972 Kobieta Opłacony
1323 Dawid Ośko Milicz 1984 Mężczyzna Opłacony
1324 Anna Felcyn 1978 Kobieta Opłacony
1325 Wioletta Kamińska Kosakowo 1985 Kobieta Opłacony
1326 Mariusz Kamiński Kosakowo 1985 Mężczyzna Opłacony
1327 Robert Kosonowski 1bdm 1972 Mężczyzna Opłacony
1328 Anna Dec 1985 Kobieta Opłacony
1329 Agnieszka Srebrny 1970 Kobieta Opłacony
1330 Katarzyna Cymbalska 1986 Kobieta Opłacony
1331 Arkadiusz Rodak Wolny biegacz 1989 Mężczyzna Opłacony
1332 Aneta Burlikowska 1993 Kobieta Opłacony
1333 Łukasz Rolbiecki 1987 Mężczyzna Opłacony
1334 Magdalena Kaczmarek 1975 Kobieta Opłacony
1335 Katarzyna Paszkowska CB163 1978 Kobieta Opłacony
1336 Marta Klimczuk Lodz Run Crew 1985 Kobieta Opłacony
1337 Daniel Chełkowski CHEŁEK TEAM 1989 Mężczyzna Opłacony
1338 Edward Józef Polska 1954 Mężczyzna Opłacony
1339 Katarzyna Gańko 1986 Kobieta Opłacony
1340 Bożena Joźwiak - 1957 Kobieta Opłacony
1341 Jacek Niedzielak 1977 Mężczyzna Opłacony
1342 Wiesław Pióro ŚGW IPA 1963 Mężczyzna Opłacony
1343 Robert Roczon 1972 Mężczyzna Opłacony
1344 Anna Sliwa 1971 Kobieta Opłacony
1345 Paweł Maliczewski 1982 Mężczyzna Opłacony
1346 Kamil Troszczyński 1999 Mężczyzna Opłacony
1347 Małgorzata Szrobarczyk 1963 Kobieta Opłacony
1348 Krystian Staniszewski 1984 Mężczyzna Opłacony
1349 Katarzyna Kocot 1986 Kobieta Opłacony
1350 Anna Kopydłowska 2000 Kobieta Opłacony
1351 Bogdan Ignarski 1985 Mężczyzna Opłacony
1352 Katarzyna Abramczuk Trójka 1981 Kobieta Opłacony
1353 Eliza Grabowska-Szweicer 1977 Kobieta Opłacony
1354 Mateusz Koczwara 1bdm 1996 Mężczyzna Opłacony
1355 Agata Ratajczak Sorrir 1990 Kobieta Opłacony
1356 Iwona Dworniczak Siemianowice i Przyjaciele Biegają 1961 Kobieta Opłacony
1357 Tomasz Kwiecień Sorrir 1984 Mężczyzna Opłacony
1358 Wojciech Gańko 1987 Mężczyzna Opłacony
1359 Tomasz Sikora Rozbiegane Mysłowice 1998 Mężczyzna Opłacony
1360 Kinga Więch 1982 Kobieta Opłacony
1361 Barbara Nowotnik 1980 Kobieta Opłacony
1362 Adrian Malisiewicz Progres Kawęczyn 1994 Mężczyzna Opłacony
1363 Andrzej Frankowski 1963 Mężczyzna Opłacony
1364 Paulina Jędrzejewska 1988 Kobieta Opłacony
1365 Krzysztof Janczukowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
1366 Daniel Kowalski 1972 Mężczyzna Opłacony
1367 Paulina Koczwara 1bdm 1996 Kobieta Opłacony
1368 Janusz Drzymala 1970 Mężczyzna Opłacony
1369 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI TRISPACE/TREK 1965 Mężczyzna Opłacony
1370 Adam Wasil 1971 Mężczyzna Opłacony
1371 Agnieszka Gumuła amator 1977 Kobieta Opłacony
1372 MONIKA KOŚCIUSZKO TEAM AKTYWNY STĘSZEW 1978 Kobieta Opłacony
1373 Wieslawa Blicharska 1973 Kobieta Opłacony
1374 Sara Ciesielska 1992 Kobieta Opłacony
1375 Anna Kozik RunTeamPruszcz 1969 Kobieta Opłacony
1376 Cezary Boryń Zawodnik indywidualny 1972 Mężczyzna Opłacony
1377 Marcelina Czaja 1982 Kobieta Opłacony
1378 Michał Maśluszczak Amelinum 1982 Mężczyzna Opłacony
1379 Ewa Adamus Amelinum 1993 Kobieta Opłacony
1380 Agnieszka Polanowska 1991 Kobieta Opłacony
1381 Maria Chloupek KS DRAGON KRZESZYCE, DĘBNO, WITNICA 1985 Kobieta Opłacony
1382 Darek Wiatr 1971 Mężczyzna Opłacony
1383 Nikola Sobczak SzymanowskiTeam 2004 Kobieta Opłacony
1384 Łukasz Klinger 1981 Mężczyzna Opłacony
1385 Marcin Dąbrowski 1980 Mężczyzna Opłacony
1386 MAREK PACIOREK 26 WOG 1957 Mężczyzna Opłacony
1387 Wojciech Bownik 1bdm 1986 Mężczyzna Opłacony
1388 Lesław Ślęzak 1966 Mężczyzna Opłacony
1389 Aleksander Cholewa -------- 1948 Mężczyzna Opłacony
1390 Eugeniusz Broniszewski 1967 Mężczyzna Opłacony
1391 Mariusz Brandyk AKS Chorzów 1988 Mężczyzna Opłacony
1392 Lucyna Brandyk AKS Chorzów 1968 Kobieta Opłacony
1393 Marian Adamkiewicz 1955 Mężczyzna Opłacony
1394 Natalia Gruba 1994 Kobieta Opłacony
1395 Ilona Dunowska MTB4FUN 1973 Kobieta Opłacony
1396 Jola Piwowarska 1981 Kobieta Opłacony
1397 Mirosław Michalek 1979 Mężczyzna Opłacony
1398 Monika Mróz-Grzelak 1987 Kobieta Opłacony
1399 Ewa Cybula X-TEAM 1981 Kobieta Opłacony
1400 Dawid Ławniczak 2001 Mężczyzna Opłacony
1401 Izabela Bownik 1bdm 1988 Kobieta Opłacony
1402 Edyta Raczyńska Biegający Filozof Team 1985 Kobieta Opłacony
1403 Krystian Zydler 1988 Mężczyzna Opłacony
1404 Aleksander Lewicki 2003 Mężczyzna Opłacony
1405 Piotr Lewicki 1973 Mężczyzna Opłacony
1406 Anna Paciorek 1990 Kobieta Opłacony
1407 Paweł Przybyła Pedzel Team 1985 Mężczyzna Opłacony
1408 Anna Ostrowska 1990 Kobieta Opłacony
1409 Arkadiusz Jemioło - 2001 Mężczyzna Opłacony
1410 Grażyna Hachoł 1957 Kobieta Opłacony
1411 Katarzyna Micek Iskry 1981 Kobieta Opłacony
1412 Beata Ziółkowska 1972 Kobieta Opłacony
1413 Kinga Kluczek 1993 Kobieta Opłacony
1414 Łukasz Kluczek 1994 Mężczyzna Opłacony
1415 KRZYSZTOF RESZELSKI FOLREC RUNNING TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
1416 Ewa Krasnopolska 1959 Kobieta Opłacony
1417 Natalia Koba 2000 Kobieta Opłacony
1418 Michał Kępiński 1977 Mężczyzna Opłacony
1419 Piotr Kępiński 1999 Mężczyzna Opłacony
1420 Justyna Fajfer 1974 Kobieta Opłacony
1421 Monika Weiss-Kaźmierczak 1975 Kobieta Opłacony
1422 Monika Wójcik MW AQUA 1988 Kobieta Opłacony
1423 Małgorzata Skwierczyńska 1990 Kobieta Opłacony
1424 Marcin Jurek 1987 Mężczyzna Opłacony
1425 Ludmiła Cholewińska 1989 Kobieta Opłacony
1426 Damian Grenadier Kama Run Czarnków 1987 Mężczyzna Opłacony
1427 Katarzyna Maslowska 1976 Kobieta Opłacony
1428 Kateryna Baikalova 1983 Kobieta Opłacony
1429 Ireneusz Marciniak 1976 Mężczyzna Opłacony
1430 Renata Dutkiewicz-Gajos 1956 Kobieta Opłacony
1431 Anna Gałązka 1981 Kobieta Opłacony
1432 Grzegorz Irzyk Biegacze # Parkrun Poznań 1956 Mężczyzna Opłacony
1433 Aneta Szetela 1978 Kobieta Opłacony
1434 Grzegorz Wilusz 1975 Kobieta Opłacony
1435 Paweł Kuczyński Lublin, Górki Czechowskie 1974 Mężczyzna Opłacony
1436 Krzysztof Michliszyn 1978 Mężczyzna Opłacony
1437 Alicja Świrska 1978 Kobieta Opłacony
1438 Patryk Śliwa 1993 Mężczyzna Opłacony
1439 Karolina Kania 1997 Kobieta Opłacony
1440 Katarzyna Jakubek 1974 Kobieta Opłacony
1441 Elżbieta Młynek W kupie siła 1984 Kobieta Opłacony
1442 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
1443 Adrianna Krzeminska 1978 Kobieta Opłacony
1444 Roman Piotrowski 1967 Mężczyzna Opłacony
1445 Dariusz Reszke Kajkota 1972 Mężczyzna Opłacony
1446 Anna Reszke Kajkota 1996 Kobieta Opłacony
1447 Barbara Krukowska-Andrzejczyk Aniołki Pani T 1981 Kobieta Opłacony
1448 Monika Przybył 1987 Kobieta Opłacony
1449 Tamas Vojak 1989 Mężczyzna Opłacony
1450 Barbara Wolniak 1982 Kobieta Opłacony
1451 Jarosław Marmur 1962 Mężczyzna Opłacony
1452 Arkadiusz WroWróblewski blewski 1976 Mężczyzna Opłacony
1453 Aneta Łuczkowska 1992 Kobieta Opłacony
1454 Aneta Trzpil 1994 Kobieta Opłacony
1455 Klaudia Wróblewska 1990 Kobieta Opłacony
1456 Monika Żółkiewska Ciepłe kluchy 1978 Kobieta Opłacony
1457 Agnieszka Szczygieł Mamamożewszystko 1980 Kobieta Opłacony
1458 Marta Sieniucz 1985 Kobieta Opłacony
1459 Katarzyna Zduniak 1994 Kobieta Opłacony
1460 Agata Naumko 1985 Kobieta Opłacony
1461 Przemysław Garbowski 1977 Mężczyzna Opłacony
1462 Tomasz Juszczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
1463 Agnieszka Gierucka HUR Team 1976 Kobieta Opłacony
1464 Łukasz Lipowski 1987 Mężczyzna Opłacony
1465 Małgorzata Wójcik-Anderko 1990 Kobieta Opłacony
1466 Jola Piekarczyk SuperBabkiTAU 1976 Kobieta Opłacony
1467 Mateusz Studziński 1995 Mężczyzna Opłacony
1468 Marta Napolska 1973 Kobieta Opłacony
1469 Iwona Kurzawińska SuperBabkiTAU 1980 Kobieta Opłacony
1470 MARLENA KRAWCZYK SuperBabkiTAU 1974 Kobieta Opłacony
1471 Aldona Szadach 1975 Kobieta Opłacony
1472 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
1473 Joanna Piotrowicz SuperBabkiTau 1975 Kobieta Opłacony
1474 NINA ŁUCZAK SuperBabkiTAU 1979 Kobieta Opłacony
1475 Nina Rupnik SuperBabkiTau 1971 Kobieta Opłacony
1476 Aneta Płaza 1977 Kobieta Opłacony
1477 Mariusz Zakarzecki 1975 Mężczyzna Opłacony
1478 Danuta Politarczyk 1962 Kobieta Opłacony
1479 Renata Suleja SuperBabkiTau 1981 Kobieta Opłacony
1480 Sebastian Smolej 1978 Mężczyzna Opłacony
1481 Zofia Piotrowska Team Piotrowskich 1983 Kobieta Opłacony
1482 Pawel Piotrowski Team Piotrowskich 1978 Mężczyzna Opłacony
1483 Elżbieta Łuczak 1977 Kobieta Opłacony
1484 Damian Andrzejewski 1981 Mężczyzna Opłacony
1485 Dorota Jędrzejewska 1969 Kobieta Opłacony
1486 Katarzyna Pieprzyk 1990 Kobieta Opłacony
1487 Andrzej Łankiewicz 1973 Mężczyzna Opłacony
1488 Kinga Makulska 1996 Kobieta Opłacony
1489 Marcin Hanus 1980 Mężczyzna Opłacony
1490 Mariola Chizari Makaroniary Bytyń 1983 Kobieta Opłacony
1491 Anna Kupczak 1977 Kobieta Opłacony
1492 Piotr Bęza Misjonarze Klaretyni 1982 Mężczyzna Opłacony
1493 Karol Jeżewski 1978 Mężczyzna Opłacony
1494 Mateusz Hinc 1996 Mężczyzna Opłacony
1495 Jolanta Dzięcielska 1968 Kobieta Opłacony
1496 Malgorzata HERNES 1986 Kobieta Opłacony
1497 Aldona Kaim Biegiem Radom 1972 Kobieta Opłacony
1498 Marek Sowała RAJSPORT ACTIVE 1972 Mężczyzna Opłacony
1499 Katarzyna Krakowiak 1985 Kobieta Opłacony
1500 Paulina Lis 1987 Kobieta Opłacony
1501 Anna Bukovska 1991 Kobieta Opłacony
1502 Paweł Janeczek 1982 Mężczyzna Opłacony
1503 Bożena Lewandowska 1980 Kobieta Opłacony
1504 Tomasz Woźniak 1975 Mężczyzna Opłacony
1505 Joanna Maciej 1979 Kobieta Opłacony
1506 Dorota Mazurkiewicz 1971 Kobieta Opłacony
1507 Elżbieta Krzysiak 1979 Kobieta Opłacony
1508 Ryszard Kupczak 1974 Mężczyzna Opłacony
1509 Piotr Kryszkiewicz 1968 Mężczyzna Opłacony
1510 leszek madej gorące morsy Jarosław 1972 Mężczyzna Opłacony
1511 LUKASZ WOS 1976 Mężczyzna Opłacony
1512 Ewa Grzeluk 1969 Kobieta Opłacony
1513 Ilona Jemielniak 1969 Kobieta Opłacony
1514 Dariusz Boniecki 1981 Mężczyzna Opłacony
1515 Mateusz Cojg 1997 Mężczyzna Opłacony
1516 Anna Szczęsna 1988 Kobieta Opłacony
1517 Karolina Fijałkowska 1986 Kobieta Opłacony
1518 Jarosław Juszkiewicz Kacwinteam 1964 Mężczyzna Opłacony
1519 Tadeusz Kośmider 1985 Mężczyzna Opłacony
1520 Sylwia Stachera 1972 Kobieta Opłacony
1521 Radek Mosiolek 1987 Mężczyzna Opłacony
1522 Paulina Lelek WP 1992 Kobieta Opłacony
1523 Feliks Kotwicki 1993 Mężczyzna Opłacony
1524 Lucyna Stec 1984 Kobieta Opłacony
1525 Julian Szuster 1983 Mężczyzna Opłacony
1526 Renata Kruszewska 1972 Kobieta Opłacony
1527 Monika Kolad POLKAS 1977 Kobieta Opłacony
1528 Anatol Kordos Młode Lwy 2004 Mężczyzna Opłacony
1529 Antoni Kordos Młode Lwy 2004 Mężczyzna Opłacony
1530 Katarzyna Kowalska 1979 Kobieta Opłacony
1531 Jacek Nowak 1968 Mężczyzna Opłacony
1532 Piotr Kossakowski 1972 Mężczyzna Opłacony
1533 Mateusz Stosik 2000 Mężczyzna Opłacony
1534 Aleksandra Wańczura 1997 Kobieta Opłacony
1535 Aneta Słomińska Kijanki team 1978 Kobieta Opłacony
1536 Natalia Cisielska 1987 Kobieta Opłacony
1537 Sylwester Wiśniewski Morsy Olsztyn 1980 Mężczyzna Opłacony
1538 Nicole Świerblewska AWL 2000 Kobieta Opłacony
1539 Ewelina Wałecka Rozbiegane Braniewo 1984 Kobieta Opłacony
1540 Sylwia Wiśniewska Crossfit Susz 1983 Kobieta Opłacony
1541 Zenon Wajda 1960 Mężczyzna Opłacony
1542 Przemysław Gudajczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
1543 edyta sulikowska sulik 1975 Kobieta Opłacony
1544 Piotr Judkiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
1545 Elżbieta Kuderska Rozbiegajmy Witnicę 1973 Kobieta Opłacony
1546 Katarzyna Kadłuczka 1986 Kobieta Opłacony
1547 Anna Michałowska Rozbiegane Braniewo 1974 Kobieta Opłacony
1548 Aleksandra Kaczmarek 1981 Kobieta Opłacony
1549 Marcin Piwowarczyk Klub Stasia i Antosia 1983 Mężczyzna Opłacony
1550 Rafał Buchta 1998 Mężczyzna Opłacony
1551 Miroslaw Mazurek 1975 Mężczyzna Opłacony
1552 Wojciech Nowosadzki 1980 Mężczyzna Opłacony
1553 Kamil Grabowski 1986 Mężczyzna Opłacony
1554 Daria Wawrzyniak 1992 Kobieta Opłacony
1555 Michał Kosztowny 1976 Mężczyzna Opłacony
1556 Ewa Tyśkiewicz 1988 Kobieta Opłacony
1557 Magdalena Kruszyńska 1978 Kobieta Opłacony
1558 Paweł Prüfer 1972 Mężczyzna Opłacony
1559 Piotr Mordarski 1973 Mężczyzna Opłacony
1560 Marta Doroszkiewicz-Kukulska 1984 Kobieta Opłacony
1561 Daniel Krystkiewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
1562 Joanna Janka 1974 Kobieta Opłacony
1563 Sylwia Woźniak 1989 Kobieta Opłacony
1564 Beata Pietrus- Rak KACWINTEAM 1976 Kobieta Opłacony
1565 DOROTA SUCHOCKA Apollona 1973 Kobieta Opłacony
1566 PAULINA BODZIONY Apollona 2003 Kobieta Opłacony
1567 MAJA BODZIONY Apollona 2002 Kobieta Opłacony
1568 Elwira Szczepińska-Gawron KS DRAGON 1983 Kobieta Opłacony
1569 Justyna Bartczak Ksf 1979 Kobieta Opłacony
1570 Łukasz Bajdor Żólwie Człuchów 1976 Mężczyzna Opłacony
1571 Agnieszka Łuczka 1984 Kobieta Opłacony
1572 Marcin Ambrozik 1979 Mężczyzna Opłacony
1573 Zbigniew Figas BS Biega 1965 Mężczyzna Opłacony
1574 Mateusz Buśko 2005 Mężczyzna Opłacony
1575 Joanna Węglorz 1997 Kobieta Opłacony
1576 Piotr Sadło 1980 Mężczyzna Opłacony
1577 Karolina Kozłowska 1982 Kobieta Opłacony
1578 Emilia Kaźmierczak 1968 Kobieta Opłacony
1579 Amelia Kot KS DRAGON 1981 Kobieta Opłacony
1580 Monika Nowak 1984 Kobieta Opłacony
1581 Kacper Kretkowski KKS Wiara Lecha 1984 Mężczyzna Opłacony
1582 Ewelina Janiak 1986 Kobieta Opłacony
1583 Maciej Lewandowski - 1961 Mężczyzna Opłacony
1584 Dawid Bratko 1993 Mężczyzna Opłacony
1585 Ryszard Nagórski 1956 Mężczyzna Opłacony
1586 Paweł Antosik 1974 Mężczyzna Opłacony
1587 Renata Kasztelan 1977 Kobieta Opłacony
1588 Radosław Kasztelan Kwidzyn 1977 Mężczyzna Opłacony
1589 Beata Górska CRiWWRE 1989 Kobieta Opłacony
1590 Asia Najdowska 1996 Kobieta Opłacony
1591 Sylwia Curkowicz 1982 Kobieta Opłacony
1592 Bogumiła Kempys 1992 Kobieta Opłacony
1593 Krzysztof Oczachowski 1992 Mężczyzna Opłacony
1594 Daniel Orzeł 1980 Mężczyzna Opłacony
1595 Monika Kudlak Ruda 1973 Kobieta Opłacony
1596 Dorota Podolak 1978 Kobieta Opłacony
1597 Damian Mehring WP 1991 Mężczyzna Opłacony
1598 Arleta Tomaszewska 1984 Kobieta Opłacony
1599 Monika Nowak W kupie siła 1980 Kobieta Opłacony
1600 Szymon Grudzień 2002 Mężczyzna Opłacony
1601 Anna Kołodziejczyk 1980 Kobieta Opłacony
1602 Radosław ŻUREK Rage Run 1980 Mężczyzna Opłacony
1603 Mateusz Korzeniewski 1992 Mężczyzna Opłacony
1604 Natalia Szpitun 1992 Kobieta Opłacony
1605 Monika Dudzińska 1979 Kobieta Opłacony
1606 Antoni Dudziński Siedemnastka 2000 Mężczyzna Opłacony
1607 Vladislav Maievskyi UKS Orzeł Katowice 1979 Mężczyzna Opłacony
1608 Anna Kowalczyk Rodzinka 1974 Kobieta Opłacony
1609 Michał Szablewski 1993 Mężczyzna Opłacony
1610 Aleksandra Krawczyk Coco Bongo Pink Team 1984 Kobieta Opłacony
1611 Monika Łabacz Centrum Zdrowia 1977 Kobieta Opłacony
1612 Anna KUCHTA 1977 Kobieta Opłacony
1613 Tomasz Biel 1971 Mężczyzna Opłacony
1614 Sylwia Stroóżyńska (PdP) running Team 1970 Kobieta Opłacony
1615 Krzysztof Janowski PKW Rumunia 1975 Mężczyzna Opłacony
1616 Anna Michalak 1978 Kobieta Opłacony
1617 Sebastian Figański 1996 Mężczyzna Opłacony
1618 JERZY Bochenek Auto-mex 1954 Mężczyzna Opłacony
1619 Kamil Sierkiewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
1620 Izabela Samorek 1985 Kobieta Opłacony
1621 Maria Mądra 1982 Kobieta Opłacony
1622 Anita Pyra 1996 Kobieta Opłacony
1623 Mateusz Panasiuk 1990 Mężczyzna Opłacony
1624 Julia Podsiadla 1980 Kobieta Opłacony
1625 Iwona Ciulińska-Rębecka Eneria 1983 Kobieta Opłacony
1626 Izabela Tomaszewska 1970 Kobieta Opłacony
1627 BARTŁOMIEJ PIETRZAK 1980 Mężczyzna Opłacony
1628 Patryk Sowinski 1978 Mężczyzna Opłacony
1629 Joanna Kawecka 1974 Kobieta Opłacony
1630 Dawid Piekarczyk Konfederacja 1991 Mężczyzna Opłacony
1631 Elżbieta Prokop BANDA Z POŁUDNIA 1965 Kobieta Opłacony
1632 Krzysztof Sośnicki Helski zefirek 1948 Mężczyzna Opłacony
1633 Dariusz Krawczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
1634 Anna Migdał A fairy of the land long ago 1980 Kobieta Opłacony
1635 Justyna Sala 1986 Kobieta Opłacony
1636 Tomasz Gliński A fairy of the land long ago 1981 Mężczyzna Opłacony
1637 Jan Dubaniewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
1638 Anna Dubaniewicz 1979 Kobieta Opłacony
1639 Mateusz Maćkowiak 1988 Mężczyzna Opłacony
1640 Patricia Różańska-Ungur 1991 Kobieta Opłacony
1641 Dariusz Mucha 1974 Mężczyzna Opłacony
1642 Daniel Kruszona 1971 Mężczyzna Opłacony
1643 Tomasz Ziomek 1986 Mężczyzna Opłacony
1644 Joanna Jenerowicz 1983 Kobieta Opłacony
1645 Klaudia Czerska 1986 Kobieta Opłacony
1646 Przemek Czerski 1981 Mężczyzna Opłacony
1647 Monika Danilewicz 1989 Kobieta Opłacony
1648 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
1649 Karol Gralak 1978 Mężczyzna Opłacony
1650 PRZEMEK OSIŃSKI Stowarzyszenie NOWE GRANICE 1978 Mężczyzna Opłacony
1651 Sylwia Broncel 1978 Kobieta Opłacony
1652 Iwona Michalak 1980 Kobieta Opłacony
1653 Kamil Gawot 1991 Mężczyzna Opłacony
1654 Karolina Szamruchiewicz 1990 Kobieta Opłacony
1655 Marcin Zagożdżon 1977 Mężczyzna Opłacony
1656 Iwona Skórska 1982 Kobieta Opłacony
1657 Remigiusz Gil FTS Triathlon Team 1977 Mężczyzna Opłacony
1658 Kamil Lichmański FTS Triathlon Team 1995 Mężczyzna Opłacony
1659 Katarzyna Frankus Kasia 1976 Kobieta Opłacony
1660 Izabela Jaciubek brak 1973 Kobieta Opłacony
1661 Robert Niwa Patriota 1986 Mężczyzna Opłacony
1662 Łukasz Rynicki 1980 Mężczyzna Opłacony
1663 Robert Mila Roger 1969 Mężczyzna Opłacony
1664 Jakub Bolanowski Głębokie 1990 Mężczyzna Opłacony
1665 Dominika Kruk 1990 Kobieta Opłacony
1666 Konrad Kruk 1986 Mężczyzna Opłacony
1667 Piotr Kozikowski POLSKA / JP II 1977 Mężczyzna Opłacony
1668 Karolina Fijak Grażynki OCR 1984 Kobieta Opłacony
1669 Adrian Lesner B3 1989 Mężczyzna Opłacony
1670 Krzysztof Długokęcki TEAM NW CIECHANÓW 1953 Mężczyzna Opłacony
1671 Radosław Myśliwiec 1979 Mężczyzna Opłacony
1672 Marek TOMASZKIEWICZ 1971 Mężczyzna Opłacony
1673 Elunia TOMASZKIEWICZ 1975 Kobieta Opłacony
1674 Przemysław Dziąg 1985 Mężczyzna Opłacony
1675 Katarzyna Chmiel 1987 Kobieta Opłacony
1676 Marcin Nowak 1998 Mężczyzna Opłacony
1677 Jarosław Kotrych 1989 Mężczyzna Opłacony
1678 Agnieszka Wandas Harpagan Beast 1992 Kobieta Opłacony
1679 Radosław Reszkiewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
1680 Rafał Grupa Toruń 1979 Mężczyzna Opłacony
1681 Marcin Domaniak 1979 Mężczyzna Opłacony
1682 Gosia Krajewska Wolny strzelec 1989 Kobieta Opłacony
1683 Mariola Pojasek 1977 Kobieta Opłacony
1684 Barbara Niedźwiedź Drużyna SMA 1970 Kobieta Opłacony
1685 Mariusz Kaźmierczak PŁOŃSK 1977 Mężczyzna Opłacony
1686 Emilka Miączyńska PŁOŃSK 1979 Kobieta Opłacony
1687 Rafał Gierszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
1688 Aneta Kijak 1980 Kobieta Opłacony
1689 Łukasz Janeczek 1980 Mężczyzna Opłacony
1690 Agata Janas-Antolak 1977 Kobieta Opłacony
1691 slawomir jawornik żule z kwiatowego 1980 Mężczyzna Opłacony
1692 Tomasz Matyjas 1980 Mężczyzna Opłacony
1693 Mieczysław Śliwka BESKIDY BIKE CLUB 1971 Mężczyzna Opłacony
1694 Marta Nowak 1997 Kobieta Opłacony
1695 Olga Buczkowska 1997 Kobieta Opłacony
1696 Gabriela Podolec 2002 Kobieta Opłacony
1697 Justyna Sykuła 1975 Kobieta Opłacony
1698 Maciej Suder 3M Running Team Poland 1987 Mężczyzna Opłacony
1699 Dorota Lizurej Zabiegana mama 1981 Kobieta Opłacony
1700 Robert Dołęgowski 1977 Mężczyzna Opłacony
1701 Jarek Niełacny Gatorade 1971 Mężczyzna Opłacony
1702 Klaudia Szymczak 1998 Kobieta Opłacony
1703 Malgorzata Lubbe 1980 Kobieta Opłacony
1704 Zenon Wietrzycki W&W 1969 Mężczyzna Opłacony
1705 Monika Krawczyk 1982 Kobieta Opłacony
1706 Anna Stawicka 1973 Kobieta Opłacony
1707 Karolina Bugdoll 1997 Kobieta Opłacony
1708 Tomasz Baran 1996 Mężczyzna Opłacony
1709 Magdalena Brzezińska 1989 Kobieta Opłacony
1710 Magdalena Nowakowska 1974 Kobieta Opłacony
1711 MAREK BODZIONY Apollona 1967 Mężczyzna Opłacony
1712 Anna stachowicz 1981 Kobieta Opłacony
1713 Pawel Lipniewicz Lipne Mumie 1982 Mężczyzna Opłacony
1714 Antoni Kaszubowski 1971 Mężczyzna Opłacony
1715 Piotr Fijałkowski 1982 Mężczyzna Opłacony
1716 MAGDALENA KUŁAK 1987 Kobieta Opłacony
1717 Agnieszka Fijalkowska 1988 Kobieta Opłacony
1718 Łukasz Lejman 1979 Mężczyzna Opłacony
1719 Julian Lutomierski 1982 Mężczyzna Opłacony
1720 Mateusz Czarnota 1992 Mężczyzna Opłacony
1721 Daniel Boros lzs Czarni Rudzienice 1978 Mężczyzna Opłacony
1722 Beata Janusz 1975 Kobieta Opłacony
1723 Bożena Kwapisiewicz 1965 Kobieta Opłacony
1724 Asia Kostro ASzWoj 1987 Kobieta Opłacony
1725 Rafał Cabała Krokus Przyszowa 1974 Mężczyzna Opłacony
1726 Janusz Waśniowski 1974 Mężczyzna Opłacony
1727 Krzysztof Janas 1972 Mężczyzna Opłacony
1728 Bogusław Ksyna OSP KAMION 1956 Mężczyzna Opłacony
1729 Jarosław Kurdziel 1976 Mężczyzna Opłacony
1730 Piotr Bartosiewicz 1970 Mężczyzna Opłacony
1731 Andrzej Jankowski Eneria CAT 1985 Mężczyzna Opłacony
1732 Michał Szpak RUN MONKEY 1987 Mężczyzna Opłacony
1733 Antonela Dziurcovschi 1985 Kobieta Opłacony
1734 Mariusz Zaremba 1972 Mężczyzna Opłacony
1735 Artur Mital Eneria 1981 Mężczyzna Opłacony
1736 Radosław Jankiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
1737 Henryka Dziewulska Rozbiegany Piastów 1965 Kobieta Opłacony
1738 Łukasz Sobczak Mogilno Team 1980 Mężczyzna Opłacony
1739 Joanna Michalska-Ćwiek 1973 Kobieta Opłacony
1740 Marcin Lubowiecki 1977 Mężczyzna Opłacony
1741 Małgorzata Wyszyńska KB Wyszków 1969 Kobieta Opłacony
1742 Karolina Lewandowska 1985 Kobieta Opłacony
1743 Karolina LUCHOWSKA FIZJOTRITERAPIA 1983 Kobieta Opłacony
1744 Rafał Luchowski FizjoTriTerapia 1983 Mężczyzna Opłacony
1745 Mieczysław Wojewódzki 1963 Mężczyzna Opłacony
1746 Mariusz Kłosiewicz 1993 Mężczyzna Opłacony
1747 Beata Majkowska Zatorze 1982 Kobieta Opłacony
1748 Katarzyna Dębska Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe 1978 Kobieta Opłacony
1749 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
1750 Marcin Grabowski Pasjonaci Słupca 1983 Mężczyzna Opłacony
1751 Monika Beauvale Sama 1979 Kobieta Opłacony
1752 Kacper Jastrzębski Grappling Rzeszów 1998 Mężczyzna Opłacony
1753 Rafał Majdan Iskra 1990 Mężczyzna Opłacony
1754 Andrzej Skonieczny Velux 1981 Mężczyzna Opłacony
1755 Teresa Stefańczyk AGB TORFY 1969 Kobieta Opłacony
1756 Karol Jańczak 1988 Mężczyzna Opłacony
1757 Tomasz Marciniak Trzask Prask Zielony Las 1975 Mężczyzna Opłacony
1758 Katarzyna Marciniak Trzask Prask Zielony Las 1975 Kobieta Opłacony
1759 Katarzyna Osicka 1982 Kobieta Opłacony
1760 Anna Lech 1990 Kobieta Opłacony
1761 Marcin Róg - 1985 Mężczyzna Opłacony
1762 Beata Gajda 1971 Kobieta Opłacony
1763 Rafał Pękala 1984 Mężczyzna Opłacony
1764 Karolina Wolak Wolak Dance Studio 1994 Kobieta Opłacony
1765 Marta Sirko 1985 Kobieta Opłacony
1766 Anita Lachman 1980 Kobieta Opłacony
1767 Karolina Dalewska 1996 Kobieta Opłacony
1768 Michał Dyluś Brak 1990 Mężczyzna Opłacony
1769 Adrianna Lorenc 1995 Kobieta Opłacony
1770 Łukasz Gabryluk 1990 Mężczyzna Opłacony
1771 Karol Tomaszewski 1976 Mężczyzna Opłacony
1772 Anna Sipowicz 1981 Kobieta Opłacony
1773 Paweł Krystek KB Szerszeń Oleśnica 2005 Mężczyzna Opłacony
1774 Wioletta Poczwardowska 1977 Kobieta Opłacony
1775 Marcin Wyrobek 1978 Mężczyzna Opłacony
1776 Łukasz MIERNIK 1983 Mężczyzna Opłacony
1777 Marta Kubiszyn Team Kłos 1975 Kobieta Opłacony
1778 Maciej Bogdan ASzWoj 1972 Mężczyzna Opłacony
1779 Kinga Sieradzka 18 WOG 1988 Kobieta Opłacony
1780 Joanna Baran 1980 Kobieta Opłacony
1781 Katarzyna Strycharczyk Run Tam Team 1985 Kobieta Opłacony
1782 Agata Aniola-Grzybczak 1977 Kobieta Opłacony
1783 ŁUKASZ BORKOWICZ 1983 Mężczyzna Opłacony
1784 Justyna Chodyna-Kubala 1978 Kobieta Opłacony
1785 Maciej Piłkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
1786 Mariusz Popielarski 1990 Mężczyzna Opłacony
1787 Aleksandra Grudzień 1991 Kobieta Opłacony
1788 Karolina Brud 1987 Kobieta Opłacony
1789 Dariusz Rózga 1975 Mężczyzna Opłacony
1790 Leszek Kornyluk 1973 Mężczyzna Opłacony
1791 Igor Jabłoński 1989 Mężczyzna Opłacony
1792 Anna Borowska 1981 Kobieta Opłacony
1793 Piotr Kocięcki 1973 Mężczyzna Opłacony
1794 Katarzyna Kornyluk 1975 Kobieta Opłacony
1795 Krzysztof Sucharski 1983 Mężczyzna Opłacony
1796 Mateusz Krotosz 1989 Mężczyzna Opłacony
1797 Ewelina Skomorowska 1983 Kobieta Opłacony
1798 Piotr Chojnacki 1995 Mężczyzna Opłacony
1799 Marek Skomorowski 1980 Mężczyzna Opłacony
1800 BERNADETA SŁONIOWSKA 1998 Kobieta Opłacony
1801 Hanna Napierała HDK 1990 Kobieta Opłacony
1802 Adam Przewrocki Witkowski to my 1973 Mężczyzna Opłacony
1803 Dawid Stefan KS.Start Mrzezino 1998 Mężczyzna Opłacony
1804 Paweł Chodorski 1970 Mężczyzna Opłacony
1805 Karolina Gandurska-Trzeciakiewicz Muffinkowe Morsy 1975 Kobieta Opłacony
1806 Cezary Lezner 1985 Mężczyzna Opłacony
1807 Paweł Breitmeier 1970 Mężczyzna Opłacony
1808 Jarosław Kosiaty 1970 Mężczyzna Opłacony
1809 Piotr Wdowicz BiegamSAM 1980 Mężczyzna Opłacony
1810 Magdalena Hryniewicz 1981 Kobieta Opłacony
1811 Zofia Rzeźniczak 1984 Kobieta Opłacony
1812 Piotr Bernagiewicz 1978 Mężczyzna Opłacony
1813 Sebastian Smoliński 1975 Mężczyzna Opłacony
1814 Marek Makul 1966 Mężczyzna Opłacony
1815 Monika Makul 1976 Kobieta Opłacony
1816 Anna Wlazło - Wnukiewicz 1983 Kobieta Opłacony
1817 Damian Nowakowski 1994 Mężczyzna Opłacony
1818 Kacper Pieczka Perszingi 2002 Mężczyzna Opłacony
1819 Kazimierz Szymura Perszingi 1960 Mężczyzna Opłacony
1820 Alan Ostromęcki 1997 Mężczyzna Opłacony
1821 Jacek Jóźwik 1951 Mężczyzna Opłacony
1822 Piotr Hańczak 1977 Mężczyzna Opłacony
1823 Lidia Kwitnewska 1979 Kobieta Opłacony
1824 Marcin Pietrzyk Świdnickie Stowarzyszenie Rajdowe 1975 Mężczyzna Opłacony
1825 Zuzanna Ortyl 2002 Kobieta Opłacony
1826 Agnieszka Górska 1982 Kobieta Opłacony
1827 Artur Kułak 1979 Mężczyzna Opłacony
1828 Agnieszka Schmidt 1992 Kobieta Opłacony
1829 Zbigniew Mokrzycki Pneumatyka Olsztyn 1973 Mężczyzna Opłacony
1830 Eryk Fischer 1974 Mężczyzna Opłacony
1831 Damian Rojek 1998 Mężczyzna Opłacony
1832 Wioletta Sołtys 1973 Kobieta Opłacony
1833 Ewelina Domagała Wołowianki 1984 Kobieta Opłacony
1834 Katarzyna Jarosiewicz 1984 Kobieta Opłacony
1835 Czesław Seraszek Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. 1959 Mężczyzna Opłacony
1836 Małgorzata Jasek Virtual Runner Club 1968 Kobieta Opłacony
1837 Rafał Sutor UKS Orły Zakopane 1976 Mężczyzna Opłacony
1838 Dorota Kuźdub Team Zalesice 1978 Kobieta Opłacony
1839 Magdalena Sławińska 1978 Kobieta Opłacony
1840 Marcin Okleciński Huragan 1993 Mężczyzna Opłacony
1841 Jarosław Dziedzic 1977 Mężczyzna Opłacony
1842 Karolina Rzeźnik 1999 Kobieta Opłacony
1843 Katarzyna Madera Wołowianki 1995 Kobieta Opłacony
1844 Remigiusz Kozak Kozak 1987 Mężczyzna Opłacony
1845 Sylwia Królik 1991 Kobieta Opłacony
1846 Jolanta Konopelska 1970 Kobieta Opłacony
1847 Lucyna Kania 1965 Kobieta Opłacony
1848 Adrian Magiera Team Kacwin 1989 Mężczyzna Opłacony
1849 Mateusz Kolbus 1987 Mężczyzna Opłacony
1850 Łukasz Mańkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
1851 Alicja Plewniak 1995 Kobieta Opłacony
1852 Aleksander Bokacki 2003 Mężczyzna Opłacony
1853 Jacek Melon 1976 Mężczyzna Opłacony
1854 Paulina Bokacka 2001 Kobieta Opłacony
1855 Piotr Wołkow 1972 Mężczyzna Opłacony
1856 Sylwia Wylazłowska Łódź Running Team 1977 Kobieta Opłacony
1857 Paweł Hołota 1985 Mężczyzna Opłacony
1858 Aneta Wojciechowska 1991 Kobieta Opłacony
1859 Tomasz KOCIAKOWSKI 1983 Mężczyzna Opłacony
1860 Wojciech Szczepanik Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
1861 Patryk Karasiewicz 1994 Mężczyzna Opłacony
1862 Michał Bielak 1992 Mężczyzna Opłacony
1863 Kasia SMAHA 1972 Kobieta Opłacony
1864 Wojciech Smaha 1984 Mężczyzna Opłacony
1865 Jacek Kułakowski Papiernia Smolec 1974 Mężczyzna Opłacony
1866 Bianka Smaha 1998 Kobieta Opłacony
1867 Maciej Wolak 1992 Mężczyzna Opłacony
1868 Anna Hojszyk 1987 Kobieta Opłacony
1869 Monika KALINOWSKA 1977 Kobieta Opłacony
1870 Waldemar Marciniak Marciniak Team 1960 Mężczyzna Opłacony
1871 Karolina Wysmułek 1986 Kobieta Opłacony
1872 Wojciech Bajowski 1989 Mężczyzna Opłacony
1873 Tomasz Janasik 1995 Mężczyzna Opłacony
1874 Paweł Sucheta 1974 Mężczyzna Opłacony
1875 Patryk Habdas 1992 Mężczyzna Opłacony
1876 Ewa Kociakowska 1984 Kobieta Opłacony
1877 Bartłomiej Maziarz żołnierz 1987 Mężczyzna Opłacony
1878 Małgorzata Kutycka 1979 Kobieta Opłacony
1879 Adam Kubica 1966 Mężczyzna Opłacony
1880 Eryk Chodorski 2000 Mężczyzna Opłacony
1881 Joanna Kubica 1969 Kobieta Opłacony
1882 Tomasz Kutycki 1977 Mężczyzna Opłacony
1883 Sławomir Dul 1980 Mężczyzna Opłacony
1884 RAFAŁ Mirosław 1986 Mężczyzna Opłacony
1885 Krzysztof Rozmarynowski 1989 Mężczyzna Opłacony
1886 Bartosz Wasilewski 1994 Mężczyzna Opłacony
1887 Wojciech Caruk 1981 Mężczyzna Opłacony
1888 Mariusz Ciszewski 1979 Mężczyzna Opłacony
1889 Bartosz Dobrowolski 1990 Mężczyzna Opłacony
1890 Paweł Zając Koko dzambo i do przodu 1990 Mężczyzna Opłacony
1891 Alicja Przepierzyńska Ramy dade 1978 Kobieta Opłacony
1892 Alicja Kraczkowska 1979 Kobieta Opłacony
1893 Tomasz Kuźniar 1983 Mężczyzna Opłacony
1894 Adam Dendek 1990 Mężczyzna Opłacony
1895 Paweł Parol Szymankowszczyzna 1976 Mężczyzna Opłacony
1896 Błażej kołek 1996 Mężczyzna Opłacony
1897 Agnieszka Wojciechowska 1982 Kobieta Opłacony
1898 Vladyslav Serheiev 1997 Mężczyzna Opłacony
1899 Jakub Godlewski House of Toastmasters 1992 Mężczyzna Opłacony
1900 Rafał Kowalski CWI_LUBLIN 1986 Mężczyzna Opłacony
1901 Karolina Markowska 1990 Kobieta Opłacony
1902 Łukasz Gigiel 1976 Mężczyzna Opłacony
1903 Marian Myszka W Kupie Siła 1968 Mężczyzna Opłacony
1904 Grzegorz Michałowski Zbucki Ruch 1979 Mężczyzna Opłacony
1905 Danuta Wolas 1986 Kobieta Opłacony
1906 Agnieszka Pokusa 1976 Kobieta Opłacony
1907 Kamil Zieliński 1992 Mężczyzna Opłacony
1908 Robert Jasiński Flex Police 1975 Mężczyzna Opłacony
1909 Marek Rosa 1979 Mężczyzna Opłacony
1910 Estera Mitoraj 1987 Kobieta Opłacony
1911 Michal Kacprzak 1985 Mężczyzna Opłacony
1912 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
1913 Mariusz Reczyński 1961 Mężczyzna Opłacony
1914 Katarzyna Kura 1995 Kobieta Opłacony
1915 Łukasz Zawadzki Garwolin 1984 Mężczyzna Opłacony
1916 Marcin Janicki Plotserwis Team 1974 Mężczyzna Opłacony
1917 Anna Prędota JTWKS KRYMY 1982 Kobieta Opłacony
1918 Mirosław Prędota JTWKS KRYMY 1981 Mężczyzna Opłacony
1919 Dariusz Żywicki 1986 Mężczyzna Opłacony
1920 Monika Żywicka 1989 Kobieta Opłacony
1921 Maciej Dmowski 1988 Mężczyzna Opłacony
1922 Janusz Gwiazda 1997 Mężczyzna Opłacony
1923 Joanna Janowska-Paszkowska 1983 Kobieta Opłacony
1924 Marek Łobacz szkoła tańca i gimnastyki ,,diament" 1974 Mężczyzna Opłacony
1925 Radosław Jackowski 1995 Mężczyzna Opłacony
1926 Agnieszka Krawiec 1990 Kobieta Opłacony
1927 Rafał Kawecki 1977 Mężczyzna Opłacony
1928 Tomasz Grott 1981 Mężczyzna Opłacony
1929 Agnieszka Zielińska 12 BZ/ das 1990 Kobieta Opłacony
1930 Damian Rosiński 1996 Mężczyzna Opłacony
1931 Beata Kozłewska 1972 Kobieta Opłacony
1932 Ewelina Szpot Sspoti 1997 Kobieta Opłacony
1933 Dawid Szpot Szpoti 1997 Mężczyzna Opłacony
1934 Dariusz Malmon 1979 Mężczyzna Opłacony
1935 Donata Kretkowska 1981 Kobieta Opłacony
1936 Rafał Nowak 1975 Mężczyzna Opłacony
1937 Leszek Musidlak 1965 Mężczyzna Opłacony
1938 Dariusz Lewandowski 1970 Mężczyzna Opłacony
1939 Krystyna Antosik 1962 Kobieta Opłacony
1940 Michał Dubaniewicz 2002 Mężczyzna Opłacony
1941 Grzegorz Szreyman Eljot 1992 Mężczyzna Opłacony
1942 Joanna Strojecka #strzemieszyckiteam 1983 Kobieta Opłacony
1943 Jan Krzywania 1996 Mężczyzna Opłacony
1944 Damian Kądziela 1991 Mężczyzna Opłacony
1945 Ewa Skowrońska 1991 Kobieta Opłacony
1946 Krzysztof Warchoł 1969 Mężczyzna Opłacony
1947 Karolina Łabędzka 2002 Kobieta Opłacony
1948 Katarzyna Warchoł 1971 Kobieta Opłacony
1949 Aneta Skindzier 1974 Kobieta Opłacony
1950 Andrzej ROMANIUK 1978 Mężczyzna Opłacony
1951 Karolina Darska 1983 Kobieta Opłacony
1952 Piotr Mikołajewski 1986 Mężczyzna Opłacony
1953 Aleksandra Mikołajewska 1988 Kobieta Opłacony
1954 Przemysław Kochański 1992 Mężczyzna Opłacony
1955 Rafał Guzior Żołnierz 1988 Mężczyzna Opłacony
1956 Izabela Franczak 1989 Kobieta Opłacony
1957 Janusz Bubacz 1970 Mężczyzna Opłacony
1958 Elżbieta Dyguś 1985 Kobieta Opłacony
1959 Józef Niewiadomski 1938 Mężczyzna Opłacony
1960 Adam Lutostański Międzyrzeckie Gazelle 1988 Mężczyzna Opłacony
1961 Krzysztof Szymczak Samotny Wilk 1973 Mężczyzna Opłacony
1962 Łukasz Nojszewski Akademia Sztuki Wojennej 1993 Mężczyzna Opłacony
1963 Ewa Giermazińska 1985 Kobieta Opłacony
1964 Izabela Cieślik 1989 Kobieta Opłacony
1965 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
1966 Krzysztof Kogut 1987 Mężczyzna Opłacony
1967 Lena Koper 1990 Kobieta Opłacony
1968 Michał Koper 1978 Mężczyzna Opłacony
1969 Bartłomiej Pszonka 1995 Mężczyzna Opłacony
1970 Rafał Kostka DZICZKI 1996 Mężczyzna Opłacony
1971 Agnieszka Buda 1979 Kobieta Opłacony
1972 Joanna Wróblewska Gymcity Wodzisław Śląski 1971 Kobieta Opłacony
1973 Wiktor Szymański 1988 Mężczyzna Opłacony
1974 Janusz Sanocki Drużyna Jasnej 1970 Mężczyzna Opłacony
1975 Dawid Malik 1995 Mężczyzna Opłacony
1976 Joanna Klimek 1989 Kobieta Opłacony
1977 Kacper Guzowski 1988 Mężczyzna Opłacony
1978 Marta Dżaman 1993 Kobieta Opłacony
1979 Izabela Gudanis Kb Wyszków 1975 Kobieta Opłacony
1980 Krzysztof Purcelewski 1959 Mężczyzna Opłacony
1981 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
1982 Sebastian Mucha 1991 Mężczyzna Opłacony
1983 Zbigniew Szczecina TOM-SPORT TEAM 1964 Mężczyzna Opłacony
1984 Filip Matysiak 2000 Mężczyzna Opłacony
1985 Anna Goryszewska 1990 Kobieta Opłacony
1986 Wojciech Rejniak 1986 Mężczyzna Opłacony
1987 Wojtek Depta 1994 Mężczyzna Opłacony
1988 Magdalena Donga Aktywni Rydułtowy 1981 Kobieta Opłacony
1989 Izabela Biel Za linią mety 1986 Kobieta Opłacony
1990 JERZY KULASZA 1964 Mężczyzna Opłacony
1991 Żaneta Kaleńska-Biniek 1992 Kobieta Opłacony
1992 Janusz Bukała OTM.b 1975 Mężczyzna Opłacony
1993 Adrian Dąbrowski 1980 Mężczyzna Opłacony
1994 Krystyna Księżopolska indywidualnie 1956 Kobieta Opłacony
1995 Adam Szymański 1968 Mężczyzna Opłacony
1996 Piotr Frankowski DŻONY ŁOKER 1989 Mężczyzna Opłacony
1997 Paweł Spławski 1975 Mężczyzna Opłacony
1998 Danuta Śrama 1981 Kobieta Opłacony
1999 Malgorzata Czapnik 1987 Kobieta Opłacony
2000 Ewa Cerisola 1987 Kobieta Opłacony
2001 Leszek Machocki 1953 Mężczyzna Opłacony
2002 Janusz Siepietowski SMS Junior Wrocław 1961 Mężczyzna Opłacony
2003 Justyna Dysy 1980 Kobieta Opłacony
2004 Mateusz Romaniuk 1992 Mężczyzna Opłacony
2005 Dorota Klimek KLIMKOR TEAM 1979 Kobieta Opłacony
2006 Beata Kruk Strzemieszyce team 1975 Kobieta Opłacony
2007 Bogusław Majcher 1978 Mężczyzna Opłacony
2008 Zbyszek Kiełkiewicz 5 MBOT 1989 Mężczyzna Opłacony
2009 Patryk Klimek 1992 Mężczyzna Opłacony
2010 Igor Gortat TKKF Promyk Ciechanow 1989 Mężczyzna Opłacony
2011 Renata Łubian Biegacze 1973 Kobieta Opłacony
2012 Robert Tywoniuk 1978 Mężczyzna Opłacony
2013 Jarek Perliński 1964 Mężczyzna Opłacony
2014 Tomasz Urbaniak Lubię się męczyć 1983 Mężczyzna Opłacony
2015 Małgorzata Sadłucka Biegam Bo Lubię 1962 Kobieta Opłacony
2016 Marcin Opiola Zbąszyń Daleko Jeszcze 1977 Mężczyzna Opłacony
2017 Tomasz Zamorski 1979 Mężczyzna Opłacony
2018 Monika Bardzińska 1985 Kobieta Opłacony
2019 Michał Tarczykowski #bieganienawesoło 1993 Mężczyzna Opłacony
2020 Klaudia Rybaczek 1998 Kobieta Opłacony
2021 Dagmara Bogucka Biegnę sama 1979 Kobieta Opłacony
2022 Mariusz Duda 1989 Mężczyzna Opłacony
2023 Mirosław Praszkowski 1957 Mężczyzna Opłacony
2024 Ryszard Kręcigłowa Wratislavia 1960 Mężczyzna Opłacony
2025 Sylwester Miś Misiek 1983 Mężczyzna Opłacony
2026 Krystyna Jańczak 1969 Kobieta Opłacony
2027 Mariola Obuchowicz 1982 Kobieta Opłacony
2028 Monika Andrzejewska 1985 Kobieta Opłacony
2029 Paulina Wojno 1985 Kobieta Opłacony
2030 Anna Bielecka 1974 Kobieta Opłacony
2031 Magdalena Krześniak 1988 Kobieta Opłacony
2032 Przemek Czerski 1981 Mężczyzna Opłacony
2033 Wiola Duda-Kalbarczyk 1984 Kobieta Opłacony
2034 Mateusz Drapczyński Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 2001 Mężczyzna Opłacony
2035 Krystyna Styga 1962 Kobieta Opłacony
2036 Daniel Krzywicki Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 2001 Mężczyzna Opłacony
2037 Paweł Chomiczewski Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 2001 Mężczyzna Opłacony
2038 Patryk Pomichter Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 2001 Mężczyzna Opłacony
2039 Sylwia Sztukowska Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 2004 Kobieta Opłacony
2040 Justyna Karbowska Zespół Placówek Młodzieżowych w Augustowie 1989 Kobieta Opłacony
2041 Kamil Wojtasiewicz 1989 Mężczyzna Opłacony
2042 Marcin Guszczyński 1978 Mężczyzna Opłacony
2043 Tetiana Dranchuk 1988 Kobieta Opłacony
2044 Paweł Tomza 1979 Mężczyzna Opłacony
2045 Paweł Pytlak 1987 Mężczyzna Opłacony
2046 Krystian Bartnik NightCity-RP 1997 Mężczyzna Opłacony
2047 Kamil Michniewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
2048 Patryk Zachaj BBL Inowrocław 1998 Mężczyzna Opłacony
2049 Katarzyna Kapustka 1979 Kobieta Opłacony
2050 Piotr Sładek GO APTIV! 1983 Mężczyzna Opłacony
2051 Monika Weiss 1993 Kobieta Opłacony
2052 Krzysztof Szandrach 1993 Mężczyzna Opłacony
2053 Błażej Kazimierski 1982 Mężczyzna Opłacony
2054 Anna Olszewska 1986 Kobieta Opłacony
2055 Monika Wójtowicz 1973 Kobieta Opłacony
2056 Rafał Jacak 1983 Mężczyzna Opłacony
2057 Wojciech Bielecki 1974 Mężczyzna Opłacony
2058 Beata Danowska - 1984 Kobieta Opłacony
2059 Bartłomiej Zieliński 1978 Mężczyzna Opłacony
2060 Joanna Jakubek Olsztynek Team 1967 Kobieta Opłacony
2061 JAN KLASA 1955 Mężczyzna Opłacony
2062 Wojciech Antosz 1986 Mężczyzna Opłacony
2063 DARIUSZ KASPERSKI Staś & Tosia 1981 Mężczyzna Opłacony
2064 Agnieszka Sołomiewicz 1979 Kobieta Opłacony
2065 ROBERT KURZAWA 1968 Mężczyzna Opłacony
2066 Zosia Lubowiecka 2000 Kobieta Opłacony
2067 Henryk Orłowski 1988 Mężczyzna Opłacony
2068 Robert Wawrzyniak 1987 Mężczyzna Opłacony
2069 Jarosław Szymczak 1973 Mężczyzna Opłacony
2070 Tomasz Ruczaj 1978 Mężczyzna Opłacony
2071 Dominik Skrzypkowski Komenda Rejonowa Policji Warszawa VII 1996 Mężczyzna Opłacony
2072 Paweł Nalepka 1976 Mężczyzna Opłacony
2073 Witold Fydrych "SŁODKA JEDYNKA" 1970 Mężczyzna Opłacony
2074 Dawid Gołąb "SŁODKA JEDYNKA" 1975 Mężczyzna Opłacony
2075 Bartłomiej Miszczak 1992 Mężczyzna Opłacony
2076 Kamil Frączek 1988 Mężczyzna Opłacony
2077 Michał Grobelny 1990 Mężczyzna Opłacony
2078 Patryk Błażejewski 1989 Mężczyzna Opłacony
2079 Beata Jaros 1987 Kobieta Opłacony
2080 Agnieszka Osińska 1985 Kobieta Opłacony
2081 KONRAD Ryngwelski TRIPAKA Przechlewo 1985 Mężczyzna Opłacony
2082 Julia Grabowska Rolki Września 1981 Kobieta Opłacony
2083 Marzena Pirańska 1975 Kobieta Opłacony
2084 Piotr Bany Biegusiem.pl 1986 Mężczyzna Opłacony
2085 Sylwester Klimowicz Amator 1972 Mężczyzna Opłacony
2086 KATARZYNA MACKIEWICZ 1964 Kobieta Opłacony
2087 Hanna Wawrzyniak HELIOS TEAM CZEMPIŃ 1974 Kobieta Opłacony
2088 Paweł Straszkiewicz 1987 Mężczyzna Opłacony
2089 Łukasz Stebach 1984 Mężczyzna Opłacony
2090 Rafał Trólka 1976 Mężczyzna Opłacony
2091 Marcin Koszuta 1980 Mężczyzna Opłacony
2092 Monika Spicker 1990 Kobieta Opłacony
2093 Mariusz WAJDA 1978 Mężczyzna Opłacony
2094 Cezary Załęski 1962 Mężczyzna Opłacony
2095 PRZEMYSŁAW SICZYŃSKI HELIOS TEAM CZEMPIŃ 1977 Mężczyzna Opłacony
2096 Maciej Świerkowski KB Miś Borek Wielkopolski 1979 Mężczyzna Opłacony
2097 Marek Godlewski UG SZCZYTNO 1978 Mężczyzna Opłacony
2098 Aneta Kamińska 1973 Kobieta Opłacony
2099 Mateusz Wywrocki Biegam z Maksem 1993 Mężczyzna Opłacony
2100 Kasia Lis 1989 Kobieta Opłacony
2101 Karolina Jaszczuk 2001 Kobieta Opłacony
2102 Przemysław Król - 1992 Mężczyzna Opłacony
2103 Filip Kordyjak MOFIK 2002 Mężczyzna Opłacony
2104 Iga Kordyjak MOFIK 1983 Kobieta Opłacony
2105 Marek Kordyjak MOFIK 1981 Mężczyzna Opłacony
2106 Oktawian Kordyjak MOFIK 2002 Mężczyzna Opłacony
2107 Ewelina Górowska 1984 Kobieta Opłacony
2108 Paweł Ficoń 1986 Mężczyzna Opłacony
2109 Izabela Czerska 1977 Kobieta Opłacony
2110 Małgorzata Oleksińska 1981 Kobieta Opłacony
2111 Natalia Bobrowska - 2000 Kobieta Opłacony
2112 Józef Malerczyk ACTIVRUN 1988 Mężczyzna Opłacony
2113 Elżbieta Hałdaś 1976 Kobieta Opłacony
2114 Krzysztof Rudaś 1992 Mężczyzna Opłacony
2115 Paweł Kręgiel 1994 Mężczyzna Opłacony
2116 Sandra Lewandowska 1997 Kobieta Opłacony
2117 MARIUSZ BIEDA UNITED KRAV MAGA KRAKÓW 1979 Mężczyzna Opłacony
2118 Daniel Woszczyna 1994 Mężczyzna Opłacony
2119 Urszula Larecka Lareccy 1958 Kobieta Opłacony
2120 BRONISŁAW ZELIK Tsunami Bytków 1955 Mężczyzna Opłacony
2121 Wiesław Larecki Lareccy 1957 Mężczyzna Opłacony
2122 Oktawiusz DEAKI 1979 Mężczyzna Opłacony
2123 Patrycja Larecka 1983 Kobieta Opłacony
2124 Jakub Grzela 1980 Mężczyzna Opłacony
2125 Mateusz Tumko 1997 Mężczyzna Opłacony
2126 Marek Bebyn 1997 Mężczyzna Opłacony
2127 Grzegorz B 1970 Mężczyzna Opłacony
2128 Aneta B 1976 Kobieta Opłacony
2129 MARIA POBŁOCKA 1956 Kobieta Opłacony
2130 Paulina Śledzińska 1997 Kobieta Opłacony
2131 Katarzyna Świątek Leszno 1982 Kobieta Opłacony
2132 Domibika Kolmaga 1993 Kobieta Opłacony
2133 Magdalena Frydrych 1983 Kobieta Opłacony
2134 Rafał Matyśkiewicz Dzika Kuna 1971 Mężczyzna Opłacony
2135 Krzysztof Frydrych 1979 Mężczyzna Opłacony
2136 Magdalena Brygider 1996 Kobieta Opłacony
2137 Iwona Wejner 1974 Kobieta Opłacony
2138 Agnieszka Obst 1980 Kobieta Opłacony
2139 Justyna Kasińska 1977 Kobieta Opłacony
2140 Klaudia Lech-Osadnik 1983 Kobieta Opłacony
2141 Paweł Żukowski 1975 Mężczyzna Opłacony
2142 Justyna Bogdan 1979 Kobieta Opłacony
2143 Karolina Niewidziala Niewidzialna 1983 Kobieta Opłacony
2144 Mirosław Malara 1976 Mężczyzna Opłacony
2145 Anuj Chetan 1983 Mężczyzna Opłacony
2146 Jan Wójcik 1997 Mężczyzna Opłacony
2147 Jan Mielech 2002 Mężczyzna Opłacony
2148 Kamil Mielech 2002 Mężczyzna Opłacony
2149 Tomasz Jodłowski 1973 Mężczyzna Opłacony
2150 Ryszard Krzemiński 1982 Mężczyzna Opłacony
2151 Marcin Pyrzakowski 1984 Mężczyzna Opłacony
2152 Łukasz Świderski BBL Żagań 1989 Mężczyzna Opłacony
2153 Przemysław Pawelec L 1972 Mężczyzna Opłacony
2154 Justyna Witkowska 1988 Kobieta Opłacony
2155 Przemek Stucki 1988 Mężczyzna Opłacony
2156 Paweł Cieplik 1981 Mężczyzna Opłacony
2157 Lucyna Niemiec #lucyteam 1984 Kobieta Opłacony
2158 Daniel Nowak 1993 Mężczyzna Opłacony
2159 Katarzyna Kończak Team Ujście 1978 Kobieta Opłacony
2160 Henryk Berczynski 1955 Mężczyzna Opłacony
2161 Arkadiusz Czuchowski 1984 Mężczyzna Opłacony
2162 Piotr Barczak Rowerowa brzoza 1966 Mężczyzna Opłacony
2163 Patrycja Peters 1995 Kobieta Opłacony
2164 BARTOSZ WALKOWIAK 1994 Mężczyzna Opłacony
2165 Adam Gręzel Türksport Fulda 1994 Mężczyzna Opłacony
2166 Aleksandra Skowrońska 1998 Kobieta Opłacony
2167 Piotr Kułakowski Papiernia Smolec 2004 Mężczyzna Opłacony
2168 Krzysztof Błaszczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
2169 Katarzyna Imielska Klub 1992 Kobieta Opłacony
2170 Piotr Rypel 1976 Mężczyzna Opłacony
2171 Agnieszka Mentel 1978 Kobieta Opłacony
2172 Marzena Wójcik 1976 Kobieta Opłacony
2173 Paulina Solarz 1989 Kobieta Opłacony
2174 Beata Miros 1984 Kobieta Opłacony
2175 Piotr Ciszkowski FitDzieci 1984 Mężczyzna Opłacony
2176 Maja Niemczyk 1979 Kobieta Opłacony
2177 Magdalena Kania 1980 Kobieta Opłacony
2178 Marcin Walaszczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
2179 DARIUSZ KUBIK SQUAD SAINT-GOBAIN 1975 Mężczyzna Opłacony
2180 ALEKSANDRA KUBIK 1977 Kobieta Opłacony
2181 JAKUB KUBIK 2001 Mężczyzna Opłacony
2182 Roksana Cieślok EPS 1984 Kobieta Opłacony
2183 Jarosław Zawodnik 1981 Mężczyzna Opłacony
2184 Marek Karbowski SSW MOS Iława 1963 Mężczyzna Opłacony
2185 Grzegorz Święch 1978 Mężczyzna Opłacony
2186 Oliwia Mojsiej 1992 Kobieta Opłacony
2187 Agnieszka Salak-Zając 1981 Kobieta Opłacony
2188 Szymon Zając 1974 Mężczyzna Opłacony
2189 Jarosław Michalski 1978 Mężczyzna Opłacony
2190 Maciej Kubicki Fanatic Szlabanieros 1976 Mężczyzna Opłacony
2191 Daria Łukasiewicz 1979 Kobieta Opłacony
2192 Danuta Kubicka Fanatic Szlabanieros 1979 Kobieta Opłacony
2193 Konrad Klewek 1989 Mężczyzna Opłacony
2194 Maciej Szymczak Aktywna Bydgoszcz 1971 Mężczyzna Opłacony
2195 Andrzej Araucz MAVERICK 1974 Mężczyzna Opłacony
2196 Barbara Litwinowicz 1989 Kobieta Opłacony
2197 Sławomir Damas Mogilno Team 1988 Mężczyzna Opłacony
2198 Jacek Grzywo-Dąbrowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2199 Piotr Staniszewski 1989 Mężczyzna Opłacony
2200 Paulina Grzywo-Dąbrowska 2001 Kobieta Opłacony
2201 Iwona Grzywo-Dąbrowska 1980 Kobieta Opłacony
2202 Bartlomiej Tomaka 1981 Mężczyzna Opłacony
2203 Szymon Sipa 1990 Mężczyzna Opłacony
2204 Joanna Dalkowska 1977 Kobieta Opłacony
2205 Mieczysław Mystkowski mystek team 1965 Mężczyzna Opłacony
2206 Elżbieta Borysiuk 1988 Kobieta Opłacony
2207 Arleta Iwańska 1972 Kobieta Opłacony
2208 Robert Skórski 1986 Mężczyzna Opłacony
2209 Paweł Olbrycht zaparzymy.pl 1987 Mężczyzna Opłacony
2210 Edward Milewski 1975 Mężczyzna Opłacony
2211 Krzysztof Wróblewski Biegacze PMI 1964 Mężczyzna Opłacony
2212 Marta Jankowska 1992 Kobieta Opłacony
2213 Adam Szadejko 1996 Mężczyzna Opłacony
2214 Paweł Jankowski 1990 Mężczyzna Opłacony
2215 Elżbieta Pilarska 1951 Kobieta Opłacony
2216 MACIEJ ALEKSANDROWICZ 2005 Mężczyzna Opłacony
2217 Rafał Bukowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2218 Kacper Olajossy Lks Polonia biała 2003 Mężczyzna Opłacony
2219 katarzyna Olajossy AP Biała 1981 Kobieta Opłacony
2220 Marek Daniec 1949 Mężczyzna Opłacony
2221 Małgorzata Opowicz 1979 Kobieta Opłacony
2222 Adam Bielecki 1971 Mężczyzna Opłacony
2223 Cezary GABRYSZAK 1972 Mężczyzna Opłacony
2224 Małgorzata Witczak 2000 Kobieta Opłacony
2225 Bartosz Zamiara 1986 Mężczyzna Opłacony
2226 Mateusz Husak mRunners 1992 Mężczyzna Opłacony
2227 Marcin Wichary 1981 Mężczyzna Opłacony
2228 Agnieszka Wichary 1985 Kobieta Opłacony
2229 Anna Wolińska 1964 Kobieta Opłacony
2230 Dawid Rośliński 1994 Mężczyzna Opłacony
2231 Ines Przybylak UKS BISKUPIANKA STARA KROBIA 2000 Kobieta Opłacony
2232 Dawid ALEKSANDROWICZ 2002 Mężczyzna Opłacony
2233 Łukasz Miłek Wolny strzelec 1989 Mężczyzna Opłacony
2234 Monika PLICHTA W KUPIE SIŁA 1981 Kobieta Opłacony
2235 Angelika Trzeciak 1999 Kobieta Opłacony
2236 Izabela Pobojewska 1977 Kobieta Opłacony
2237 Iwona Wirkus- Romanowska 1974 Kobieta Opłacony
2238 Sławomir Słomski WKZ KOZIENICE BBL 1968 Mężczyzna Opłacony
2239 Sylwia Kimbor 1982 Kobieta Opłacony
2240 Mirela Doberstein 1978 Kobieta Opłacony
2241 Magdalena Wereska ASzWoj 1995 Kobieta Opłacony
2242 Marcin Filar DMAK 1990 Mężczyzna Opłacony
2243 Dariusz Wiktor 1983 Mężczyzna Opłacony
2244 Anna Radzka 1989 Kobieta Opłacony
2245 Piotr Tuszkiewicz K.K.M KALORYFER 1969 Mężczyzna Opłacony
2246 Sylwia Blaszkowska 1972 Kobieta Opłacony
2247 Marcin Zagórski 1973 Mężczyzna Opłacony
2248 Piotr Błaszkowski Forrest gump 1968 Mężczyzna Opłacony
2249 Maciej Waliniak Konin Run 1981 Mężczyzna Opłacony
2250 Przemysław Pielech 1976 Mężczyzna Opłacony
2251 Maciej Małkiewicz 1973 Mężczyzna Opłacony
2252 Aleksandra Kucz 1974 Kobieta Opłacony
2253 Marcelina Lewandowska 1983 Kobieta Opłacony
2254 Joanna Jastrzębska 1983 Kobieta Opłacony
2255 Kamil Kozłowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2256 Wojciech Tomasiewicz 1997 Mężczyzna Opłacony
2257 Janusz Pilch Piwosz 1972 Mężczyzna Opłacony
2258 Radosław Szczepański 1974 Mężczyzna Opłacony
2259 Tadeusz Delestowicz 1976 Mężczyzna Opłacony
2260 Adrian Pomykała 1992 Mężczyzna Opłacony
2261 Michał Dyrda 1977 Mężczyzna Opłacony
2262 Grzegorz Szpikowski 1975 Mężczyzna Opłacony
2263 Bartłomiej Zemełko 1978 Mężczyzna Opłacony
2264 Łukasz Roman PSP Sztum 1983 Mężczyzna Opłacony
2265 Arkadiusz Wardacki 1979 Mężczyzna Opłacony
2266 IWONA SABINIARZ ABCzersk 1979 Kobieta Opłacony
2267 Małgorzata Frankiewicz 1973 Kobieta Opłacony
2268 Marcin Frankiewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
2269 Szymon Piechulek 1982 Mężczyzna Opłacony
2270 Magdalena Rybus 1969 Kobieta Opłacony
2271 Eliza Mieszkowicz 1987 Kobieta Opłacony
2272 Janusz Stępień 1973 Mężczyzna Opłacony
2273 Sandra Bęben 1989 Kobieta Opłacony
2274 Dariusz Szram Lecę bo chcę 1963 Mężczyzna Opłacony
2275 Marcin Grębowiec 1984 Mężczyzna Opłacony
2276 Ewa Kotala WIELUŃ BIEGA 1977 Kobieta Opłacony
2277 Bartek Matuszak 1985 Mężczyzna Opłacony
2278 Tomasz Lamch 1985 Mężczyzna Opłacony
2279 Daniel Kukuczka 1993 Mężczyzna Opłacony
2280 Magdalena Wojtacka 1992 Kobieta Opłacony
2281 Tomasz Ewert 1978 Mężczyzna Opłacony
2282 Wiesław JANIAK 1962 Mężczyzna Opłacony
2283 Olga Orczykowska Ciasteczko 1996 Kobieta Opłacony
2284 Dariusz Kalwajtys 1968 Mężczyzna Opłacony
2285 Katarzyna Domańska 1968 Kobieta Opłacony
2286 Michał Jarząbek mRunners 1988 Mężczyzna Opłacony
2287 Elżbieta Witkowska 1993 Kobieta Opłacony
2288 MAGDA HEJMAN 1983 Kobieta Opłacony
2289 Władysław Hejman 1981 Mężczyzna Opłacony
2290 Grzegorz Zychla SU 07 1986 Mężczyzna Opłacony
2291 Katarzyna Świcińska 1971 Kobieta Opłacony
2292 Marcin Zduniak 1989 Mężczyzna Opłacony
2293 Karolina Kaźmierczak 1985 Kobieta Opłacony
2294 Sebastian Polański 1981 Mężczyzna Opłacony
2295 Tomasz Pasierbski ORANGE POLSKA 1968 Mężczyzna Opłacony
2296 Witold Szczeblewski mototurystyka.com 1961 Mężczyzna Opłacony
2297 Aleksandra Powyszyńska 1974 Kobieta Opłacony
2298 Marek Liszowski 1971 Mężczyzna Opłacony
2299 Manuela Janiszewska mototurystyka.com 1972 Kobieta Opłacony
2300 Michał Powyszyński 2005 Mężczyzna Opłacony
2301 Kuba Baura 1989 Mężczyzna Opłacony
2302 Cecylia Banaś 1972 Kobieta Opłacony
2303 Radosław Adamski 1989 Mężczyzna Opłacony
2304 Witek Snopek 1962 Mężczyzna Opłacony
2305 Maciej Rybak 1982 Mężczyzna Opłacony
2306 Sylwia Fabia 1991 Kobieta Opłacony
2307 Wojciech Groch 1972 Mężczyzna Opłacony
2308 Karina Zontek 1981 Kobieta Opłacony
2309 Tomasz Zontek 1979 Mężczyzna Opłacony
2310 Patrycja Jonczyk Rudzianki Chodzą 1993 Mężczyzna Opłacony
2311 Małgorzata Szydłowska Rudzianki Chodzą 1955 Kobieta Opłacony
2312 Janina Piotrowska Rudzianki Chodzą 1951 Kobieta Opłacony
2313 Natasza Mrozek Rudzianki Chodzą 1954 Kobieta Opłacony
2314 Szymon Mizerakowski 1998 Mężczyzna Opłacony
2315 Krystyna Matuszyńska Rudzianki Chodzą 1978 Kobieta Opłacony
2316 Katarzyna Wesołowska 1974 Kobieta Opłacony
2317 Michał Jaśkiewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
2318 Wioletta Kowalska W kupie siła 1978 Kobieta Opłacony
2319 Damian Gesner Kfc runer 1992 Mężczyzna Opłacony
2320 Wioletta Zglińska -Groch 1973 Kobieta Opłacony
2321 Przemysław Mechliński 1991 Mężczyzna Opłacony
2322 Tomasz Kobrzak 1973 Mężczyzna Opłacony
2323 Artur Bednarczyk 1994 Mężczyzna Opłacony
2324 Bartek Lewandowski 2004 Mężczyzna Opłacony
2325 Miłosz Gołębowski 1989 Mężczyzna Opłacony
2326 Marcin Pszenicki 1989 Mężczyzna Opłacony
2327 Monika Rudewicz 1997 Kobieta Opłacony
2328 Maciej Przybylski Fh-KMK 1985 Mężczyzna Opłacony
2329 Przemysław Durok 1985 Mężczyzna Opłacony
2330 Patryk Haraziński 1989 Mężczyzna Opłacony
2331 Daniel Bernat 1987 Mężczyzna Opłacony
2332 Zbigniew Krzeszewski 1968 Mężczyzna Opłacony
2333 Artur Sobytkowski 2000 Mężczyzna Opłacony
2334 Katarzyna Kwak 1975 Kobieta Opłacony
2335 Beata Ews Malepsza 1975 Kobieta Opłacony
2336 Beata Koń 1962 Kobieta Opłacony
2337 Karol OLCZYK WIDZEW ŁÓDŹ 1986 Mężczyzna Opłacony
2338 Jan Koń 1962 Mężczyzna Opłacony
2339 Krzysztof Kłoczko Duszpasterstwo akademickie UKSW 1997 Mężczyzna Opłacony
2340 Dawid Giza 1999 Mężczyzna Opłacony
2341 Agnieszka Zalewska 1978 Kobieta Opłacony
2342 Mateusz Radnik 1987 Mężczyzna Opłacony
2343 Sabina Grela Szkoła Podstawowa Dziwnów 1964 Kobieta Opłacony
2344 Jan Dziedzic 1987 Mężczyzna Opłacony
2345 Marek Piórkowski Szkoła Podstawowa Dziwnów 1961 Mężczyzna Opłacony
2346 Julian Górtatowski 2000 Mężczyzna Opłacony
2347 Katarzyna Graniczna 1988 Kobieta Opłacony
2348 Lilianna Gogolok 1970 Kobieta Opłacony
2349 Monika Wojtanowicz MonikiGW 1988 Kobieta Opłacony
2350 Grzegorz Masnica 1980 Mężczyzna Opłacony
2351 Paulina Tomczak 1988 Kobieta Opłacony
2352 Grzegorz Gogolok 1970 Mężczyzna Opłacony
2353 Piotr Noworolnik Lubań Tylmanowa 1982 Mężczyzna Opłacony
2354 Monika Gaździk MonikiGW 1987 Kobieta Opłacony
2355 Agata Lutek 1996 Kobieta Opłacony
2356 Bartosz Janczar 1994 Mężczyzna Opłacony
2357 Sylwia Fidelus 1988 Kobieta Opłacony
2358 WIktor Lutek 2004 Mężczyzna Opłacony
2359 Agnieszka Mazurek 1981 Kobieta Opłacony
2360 Patryk Prochoń 2000 Mężczyzna Opłacony
2361 Amelia Fidelus 2001 Kobieta Opłacony
2362 Magdalena Rafałowicz 1971 Kobieta Opłacony
2363 Nikola Krupa 2001 Kobieta Opłacony
2364 Gracjan Augustyński Viktoria Osielsko 2002 Mężczyzna Opłacony
2365 Katarzyna Dudziak-Woźnicka Katarzyna Dudziak 1984 Kobieta Opłacony
2366 Malwina Lewandowska 1988 Kobieta Opłacony
2367 Bartłomiej Adamczyk 1995 Mężczyzna Opłacony
2368 Kasia Klimczak 1990 Kobieta Opłacony
2369 Zosia Buśko 1999 Kobieta Opłacony
2370 Ewa Palej 1989 Kobieta Opłacony
2371 Marta Skłodowska-Zawisza 1984 Kobieta Opłacony
2372 Grzegorz Sobczak 1974 Mężczyzna Opłacony
2373 Marcin Zieliński Ordoniaki 1984 Mężczyzna Opłacony
2374 Arletta Mikrut Kulik Złote Trio 1978 Kobieta Opłacony
2375 Joanna Jedziniak Złote Trio 1986 Kobieta Opłacony
2376 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
2377 Magdalena Fischer 1986 Kobieta Opłacony
2378 Elżbieta Kornacka 1964 Kobieta Opłacony
2379 Anna Mieszczak 1990 Kobieta Opłacony
2380 Tomasz Dzikołowski 1980 Mężczyzna Opłacony
2381 Małgorzata Żelazna 1988 Kobieta Opłacony
2382 Sylwia Łagoda 1979 Kobieta Opłacony
2383 Grzegorz Dworak 1987 Mężczyzna Opłacony
2384 Jolanta Krasoń 1972 Kobieta Opłacony
2385 Zbigniew Krasoń 1967 Mężczyzna Opłacony
2386 Filip Polak 2000 Mężczyzna Opłacony
2387 Agnieszka Dubel 1978 Kobieta Opłacony
2388 Agnieszka Bujak 1995 Kobieta Opłacony
2389 Maciej Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
2390 Andrzej Trebunia 1980 Mężczyzna Opłacony
2391 Sebastian Tchórz 1974 Mężczyzna Opłacony
2392 Dorota Born 1974 Kobieta Opłacony
2393 Emil Szumiński Veni Vidi Vici 1990 Mężczyzna Opłacony
2394 Dawid Kowalczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
2395 Paweł Mądro 1999 Mężczyzna Opłacony
2396 Anna Wawrzyniak 1971 Kobieta Opłacony
2397 Marian Matusewicz Piast Słupsk 1951 Mężczyzna Opłacony
2398 ARTUR MAKAŁA LESZCZYŃSKI KLUB KARATE INARI 1974 Mężczyzna Opłacony
2399 Leszek Mielcarek niezrzeszony 1955 Mężczyzna Opłacony
2400 Roman Oleksiienko 1991 Mężczyzna Opłacony
2401 Katarzyna Rajko Rajko Team 1984 Kobieta Opłacony
2402 Maciej Rajko Rajko Team Dz 2005 Mężczyzna Opłacony
2403 Anna Zacharska 1982 Kobieta Opłacony
2404 Anna Piskorz CM UJ 1973 Kobieta Opłacony
2405 Paweł Waszczuk 1986 Mężczyzna Opłacony
2406 Grzegorz Watroba 1979 Mężczyzna Opłacony
2407 Mariusz Staniak 1975 Mężczyzna Opłacony
2408 MONIKA SUDER 1973 Kobieta Opłacony
2409 Aneta Galara 1973 Kobieta Opłacony
2410 Klaus Boede 1959 Mężczyzna Opłacony
2411 Janusz Kucharski 1980 Mężczyzna Opłacony
2412 Miłosz Kucharski 2000 Mężczyzna Opłacony
2413 Ilona Sacałowska 1985 Kobieta Opłacony
2414 Mariusz Migała Głuchołazy 1971 Mężczyzna Opłacony
2415 Anna Karaś 1975 Kobieta Opłacony
2416 Iwona Kaczmarek 1984 Kobieta Opłacony
2417 Krzysztof Kisała 1996 Mężczyzna Opłacony
2418 Weronika Komorowska 2002 Kobieta Opłacony
2419 Izabela Regiec 1991 Kobieta Opłacony
2420 Przemysław Fus 1986 Mężczyzna Opłacony
2421 Dominika Posańska 1997 Kobieta Opłacony
2422 Katarzyna Zdunek 1965 Kobieta Opłacony
2423 Magdalena Mądro 1996 Kobieta Opłacony
2424 Mariola Wołos 1988 Kobieta Opłacony
2425 Grzegorz Bulanda WKZ BBL KOZIENICE 1971 Mężczyzna Opłacony
2426 Jakub Bigus 2002 Mężczyzna Opłacony
2427 Robert Skoczeń MasterchefStudents 1993 Mężczyzna Opłacony
2428 Remigiusz Hacia 1981 Mężczyzna Opłacony
2429 Roman Bielski JSST Wojtek MTB 1969 Mężczyzna Opłacony
2430 Mariusz Szewczak 1973 Mężczyzna Opłacony
2431 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
2432 Anna Abramowicz 1969 Kobieta Opłacony
2433 Damian Stachowski 1985 Mężczyzna Opłacony
2434 Karol Murlowski 1993 Mężczyzna Opłacony
2435 Natalia Arczewska Wolny Strzelec 1986 Kobieta Opłacony
2436 Roman Gruszczyński DŻONY ŁOKER 1977 Mężczyzna Opłacony
2437 Agata Snochowska Szombierki chodzą i biegają 1978 Kobieta Opłacony
2438 Miroslaw Snochowski Szombierki chodzą i biegają 1970 Mężczyzna Opłacony
2439 Rafał Bejmowicz 1971 Mężczyzna Opłacony
2440 Patryk Bejmowicz 1971 Mężczyzna Opłacony
2441 Daniel Pawlak LKS ISKRA JASZKOWA 1979 Mężczyzna Opłacony
2442 Błażej Marciniak Marciniak Team 1956 Mężczyzna Opłacony
2443 Arkadiusz Trzciński 1976 Mężczyzna Opłacony
2444 Janusz Pieprzka 1977 Mężczyzna Opłacony
2445 Ziemowit Kołodziej BakeryApp 1972 Mężczyzna Opłacony
2446 Beata Kołodziej BakeryApp 1976 Kobieta Opłacony
2447 Mateusz Kołodziej BakeryApp 2002 Mężczyzna Opłacony
2448 Julia Kołodziej BakeryApp 2001 Kobieta Opłacony
2449 Tomasz Sikorski 1983 Mężczyzna Opłacony
2450 Tomasz Machoń 1977 Mężczyzna Opłacony
2451 Przemysław Grzybowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2452 Dominika Wójcik 1976 Kobieta Opłacony
2453 Magdalena Laskowska 1977 Kobieta Opłacony
2454 Emilia Wócik 2002 Kobieta Opłacony
2455 Daria Wojciechowska 1975 Kobieta Opłacony
2456 Anna Rutkowska 1984 Kobieta Opłacony
2457 Bartłomiej Olajossy AP Biała 2004 Mężczyzna Opłacony
2458 Jarosław Olajossy AP Biała 1979 Mężczyzna Opłacony
2459 Anna Trochim 1983 Kobieta Opłacony
2460 Paweł Gandera 1976 Mężczyzna Opłacony
2461 Tytus Jurkowski-Hibner 2000 Mężczyzna Opłacony
2462 Kornelia Kędra 1986 Kobieta Opłacony
2463 Paulina Skwarzec 1992 Kobieta Opłacony
2464 Justyna Zielińska 1994 Kobieta Opłacony
2465 Karol Kęcik 1988 Mężczyzna Opłacony
2466 Joanna Groniak Sztacheta 1987 Kobieta Opłacony
2467 Sebastian Antonowicz BBL LIDZBARK Warmiński 1984 Mężczyzna Opłacony
2468 Karol Olszak TOWER POWER 1990 Mężczyzna Opłacony
2469 Anna Wesolowska WKZ Kozienice 1972 Kobieta Opłacony
2470 Urszula Kotynia-Markus SP Kalenice 1970 Kobieta Opłacony
2471 Krzysztof Wawrzyńczak 1980 Mężczyzna Opłacony
2472 Tomasz Mieluch MyNiaki4 1973 Mężczyzna Opłacony
2473 Justyna Leszczyk WKZ Kozienice 1969 Kobieta Opłacony
2474 JOANNA SOJKA RODZIC SPORTOWCA 1979 Kobieta Opłacony
2475 Kinga Borówko #lucyteam 1984 Kobieta Opłacony
2476 Agnieszka Bajdor Żółwie Człuchów 1977 Kobieta Opłacony
2477 Przemysław Teklak 1983 Mężczyzna Opłacony
2478 Kamil Krzysztoń 1984 Mężczyzna Opłacony
2479 Agnieszka Kosciej 1987 Kobieta Opłacony
2480 Karolina Głowacka 1993 Kobieta Opłacony
2481 Jakub Gromadka 1990 Mężczyzna Opłacony
2482 Justyna Kałuża 1981 Kobieta Opłacony
2483 Marcin Poturaj 1984 Mężczyzna Opłacony
2484 Jolanta Sito 1976 Kobieta Opłacony
2485 Mateusz Miszczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
2486 Agata Kornik Agata 1965 Kobieta Opłacony
2487 Jan Kaczorowski 1979 Mężczyzna Opłacony
2488 Joanna Wójcik 1983 Kobieta Opłacony
2489 Beata Kaczmarska 1960 Kobieta Opłacony
2490 Ewa Lindner 1964 Kobieta Opłacony
2491 IRENEUSZA PACUK GEDANIA 1967 Mężczyzna Opłacony
2492 Mateusz Roslan - 1989 Mężczyzna Opłacony
2493 Małgorzata Woźniak ZŁOTE TRIO 1982 Kobieta Opłacony
2494 Anna Szumska 1983 Kobieta Opłacony
2495 Krystian Widłak 1989 Mężczyzna Opłacony
2496 Katarzyna Różańska Ciasteczka 1990 Kobieta Opłacony
2497 Marek Templer 1983 Mężczyzna Opłacony
2498 Małgorzata Kuprewicz Kyokushin Węgorzewo 1982 Kobieta Opłacony
2499 Krzysztof Kuprewicz Kyokushin Węgorzewo 1982 Mężczyzna Opłacony
2500 Dariusz Wozniak Run Forest Run 1982 Mężczyzna Opłacony
2501 Joanna Soboń 1982 Kobieta Opłacony
2502 Anna Staciukowicz 1987 Kobieta Opłacony
2503 Marzena Trębacz 1971 Kobieta Opłacony
2504 Ryszard Fiega Maraton Gorlice 1958 Mężczyzna Opłacony
2505 Agata Lewandowska-Rybacka 1989 Kobieta Opłacony
2506 Beata Gołębiewska 1970 Kobieta Opłacony
2507 Małgorzata Sycin 1976 Kobieta Opłacony
2508 Maciej Chlebiński Rzeszowskie Gazele i Gepardy 1985 Mężczyzna Opłacony
2509 Radosław Małysiak 1985 Mężczyzna Opłacony
2510 Marcin Milczarek 1973 Mężczyzna Opłacony
2511 Agnieszka Reczka 1976 Kobieta Opłacony
2512 Violetta Królik Drużyna Szpiku 1982 Kobieta Opłacony
2513 Beata Gorzelak Rozbiegajmy Radomsko 1988 Kobieta Opłacony
2514 Paulina Sutton 1983 Kobieta Opłacony
2515 Marcin Tonder Run Forest Run 1979 Mężczyzna Opłacony
2516 Adrian Sławiński Brak 1994 Mężczyzna Opłacony
2517 Monika Woźniak Run Forest Run 1989 Kobieta Opłacony
2518 Cezary Duliasz 1966 Mężczyzna Opłacony
2519 Mateusz Machura 2001 Mężczyzna Opłacony
2520 Anna Ptak-Machura 1972 Kobieta Opłacony
2521 Izabela Konopka 1974 Kobieta Opłacony
2522 Paweł Dudek 1979 Mężczyzna Opłacony
2523 Natalia Czyżewska 1990 Kobieta Opłacony
2524 AGNIESZKA RATYŃSKA MAEM RUNNERS TEAM 1979 Kobieta Opłacony
2525 Daniel Jasikowski MAEM RUNNERS TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
2526 Kamil Sajek MAEM RUNNERS TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
2527 Michał Seweryn MAEM RUNNERS TEAM 1989 Mężczyzna Opłacony
2528 Tomasz Kozik MAEM RUNNERS TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
2529 Roman Gabryś MAEM RUNNERS TEAM 1990 Mężczyzna Opłacony
2530 Magdalena Graczyk 1982 Kobieta Opłacony
2531 Katarzyna Węsierska Morsy Skarszewy 1983 Kobieta Opłacony
2532 Bartosz Skrzypczak 1993 Mężczyzna Opłacony
2533 Małgorzata Dziurska Francuz Vegerunners 1977 Kobieta Opłacony
2534 Kacper Stefanko 1992 Mężczyzna Opłacony
2535 Marcin Nosewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
2536 Klaudia Palczewska 1997 Kobieta Opłacony
2537 Barbara Sadłowska 1987 Kobieta Opłacony
2538 HANNA ŚWIĄTEK 1967 Kobieta Opłacony
2539 Wojciech Zwierzchowski 1970 Mężczyzna Opłacony
2540 Monika Gałka 1976 Kobieta Opłacony
2541 Marta Pauszek 1991 Kobieta Opłacony
2542 Adam Piekarczyk Sztacheta 1995 Mężczyzna Opłacony
2543 Krzysztof Roman 1977 Mężczyzna Opłacony
2544 Kinga Dudek-Dydymska 1982 Kobieta Opłacony
2545 Urszula Korzeniowska 1979 Kobieta Opłacony
2546 piotr korzeniowski 1979 Mężczyzna Opłacony
2547 Anna Sowińska 1974 Kobieta Opłacony
2548 Katarzyna Rudzińska 1991 Kobieta Opłacony
2549 Kamil Majchrzak Rach ciach ciach lotomy wkoło chlewika 1992 Mężczyzna Opłacony
2550 Ewa Majchrzyk-Zachara 1975 Kobieta Opłacony
2551 Dariusz Polański MLUKS TRZEBIATÓW 1968 Mężczyzna Opłacony
2552 Zuzanna Horodeńska 1983 Kobieta Opłacony
2553 Ireneusz Żywiakowski 1986 Mężczyzna Opłacony
2554 Katarzyna Kolebska 1985 Kobieta Opłacony
2555 Zenon Kłósek DLA NIEJ 1991 Mężczyzna Opłacony
2556 Milena Łopatka Biegająca mama 1982 Kobieta Opłacony
2557 Jarosław GARUS 1979 Mężczyzna Opłacony
2558 Paweł Janczarski Wrotech 1965 Mężczyzna Opłacony
2559 BARBARA CYTERA 1978 Kobieta Opłacony
2560 Ewa Ochocka 1978 Kobieta Opłacony
2561 Hubert Grodomiński TRY for ME 1975 Mężczyzna Opłacony
2562 Paweł Zemło 1985 Mężczyzna Opłacony
2563 Krzysztof Krawczyk Misie Bobasy 1983 Mężczyzna Opłacony
2564 Zofia Krawczyk Misie Bobasy 1991 Kobieta Opłacony
2565 Marcin Wasiński 1981 Mężczyzna Opłacony
2566 Olga Kornacka 1991 Kobieta Opłacony
2567 Marcin Zieliński 1982 Mężczyzna Opłacony
2568 Paweł Świątek Drużyna Babasia 1981 Mężczyzna Opłacony
2569 Miroslaw Kaliszczak 1979 Mężczyzna Opłacony
2570 Kasia Świątek Drużyna Babasia 1985 Kobieta Opłacony
2571 Paweł Leszek 1989 Mężczyzna Opłacony
2572 Karol Dobrakowski 2002 Mężczyzna Opłacony
2573 AGNIESZKA PODOLAN 1988 Kobieta Opłacony
2574 BEATA GREGORCZYK - 1974 Kobieta Opłacony
2575 Aleksander Pogorzelski 1965 Mężczyzna Opłacony
2576 Monika Pogorzelska 1967 Kobieta Opłacony
2577 Jakub Karkosz 1992 Mężczyzna Opłacony
2578 MAŁGORZATA LESZKO-BĄK 1986 Kobieta Opłacony
2579 Sylwia Zagórska 1979 Kobieta Opłacony
2580 Michał Kubacki S.T.T. 1993 Mężczyzna Opłacony
2581 Ewa Galuhn 1983 Kobieta Opłacony
2582 Krzysztof Buda 1969 Mężczyzna Opłacony
2583 Agnieszka Astukiewicz 1968 Kobieta Opłacony
2584 Karol Gałajda Brak 1981 Mężczyzna Opłacony
2585 Adrian Bochenek Mściwojów Auuu 1996 Mężczyzna Opłacony
2586 Patryk Jańta Rach ciach ciach lotomy w koło chlywika 1989 Mężczyzna Opłacony
2587 Krzysztof Czerwonka 1983 Mężczyzna Opłacony
2588 Arkadiusz Sofiński Napalone Dziki 1982 Mężczyzna Opłacony
2589 Jolanta Koj 1973 Kobieta Opłacony
2590 Jarosław Wojciechowski 1981 Mężczyzna Opłacony
2591 Kamil Fiega 1998 Mężczyzna Opłacony
2592 Jarosław Petera JW 4019 1980 Mężczyzna Opłacony
2593 Marek Czukiewski 1983 Mężczyzna Opłacony
2594 Malgorzata Owdziej 1983 Kobieta Opłacony
2595 Jarosław Dzieciątkowski Opel Active Team 1977 Mężczyzna Opłacony
2596 Robert Dubel 1973 Mężczyzna Opłacony
2597 Ewa Bąk Litwa 1980 Kobieta Opłacony
2598 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
2599 Maciej Krajewski 1982 Mężczyzna Opłacony
2600 Małgorzata Modzelewska FTS Team 1994 Kobieta Opłacony
2601 Wiesława Marzec 1982 Kobieta Opłacony
2602 Mateusz Andrószowski Summit sc 1988 Mężczyzna Opłacony
2603 Ewa Stasiak 1983 Kobieta Opłacony
2604 Roman Kaczmarczyk Opel Active Team 1984 Mężczyzna Opłacony
2605 Krzysztof Sawicki 1989 Mężczyzna Opłacony
2606 Jakub Kopytek Czapury 1985 Mężczyzna Opłacony
2607 Sylwia Zych 1974 Kobieta Opłacony
2608 AGATA WOŹNA 1989 Kobieta Opłacony
2609 Dorota Zawieja BBKTS 1982 Kobieta Opłacony
2610 ALINA KOCZURA 1977 Kobieta Opłacony
2611 Mateusz Ożga 1999 Mężczyzna Opłacony
2612 TOMASZ WÓJTOWICZ 1989 Mężczyzna Opłacony
2613 Błażej Tomaszewski 1971 Mężczyzna Opłacony
2614 Szczepan Martyna 1990 Mężczyzna Opłacony
2615 AGNIESZKA MAĆKÓW 1973 Kobieta Opłacony
2616 Łukasz Niełacny 1985 Mężczyzna Opłacony
2617 Zuzanna Trybuchowicz Demiurg 1993 Kobieta Opłacony
2618 Paweł Lenart 1978 Mężczyzna Opłacony
2619 Halina Żurek 1979 Kobieta Opłacony
2620 Linda Holocher 1995 Kobieta Opłacony
2621 Edyta Kostka 1992 Kobieta Opłacony
2622 Agnieszka Wargin 1971 Kobieta Opłacony
2623 Krzysztof Lewanczyk 1991 Mężczyzna Opłacony
2624 Agnieszka Franczak 1982 Kobieta Opłacony
2625 Dawid Karczewski 1998 Mężczyzna Opłacony
2626 Karol Matuszak Newreh 1976 Mężczyzna Opłacony
2627 Marek Waga 1999 Mężczyzna Opłacony
2628 Klaudiusz Durmala 1973 Mężczyzna Opłacony
2629 Anna Firchów 1978 Kobieta Opłacony
2630 Gabriela Michalewicz 2002 Kobieta Opłacony
2631 Maksymilian Kowalski 2002 Mężczyzna Opłacony
2632 Katarzyna Gorzelak 1984 Kobieta Opłacony
2633 Mirosław Myszka 1977 Mężczyzna Opłacony
2634 TOMASZ HRECZYŃSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
2635 Justyna Czajka Dzika Banda Biegowa 1979 Kobieta Opłacony
2636 Karolina Oszmana 1995 Kobieta Opłacony
2637 Beata Gendek-Barhoumi 1972 Kobieta Opłacony
2638 Patryk Wielgoszyński 1997 Mężczyzna Opłacony
2639 Przemysław Żuk 1995 Mężczyzna Opłacony
2640 Karolina Rytter 1980 Kobieta Opłacony
2641 ANDRZEJ MAKAREWICZ YNWA 1974 Mężczyzna Opłacony
2642 Sebastian Żurek 1982 Mężczyzna Opłacony
2643 JADWIGA ZUREK 1983 Kobieta Opłacony
2644 Amelia Musioł 1995 Kobieta Opłacony
2645 Łukasz Augustyn Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
2646 Arkadiusz Piotrowski 1973 Mężczyzna Opłacony
2647 Ewa Marchewka MAEM TEAM 1994 Kobieta Opłacony
2648 Gabriel Wanat MAEM Sp. z o.o. 1986 Mężczyzna Opłacony
2649 Aleksandra Kochańska 1993 Kobieta Opłacony
2650 Bożena Szewczyk 1973 Kobieta Opłacony
2651 Marcin Dobosz 1984 Mężczyzna Opłacony
2652 Renata Dobosz 1982 Kobieta Opłacony
2653 Michal Gebus 1985 Mężczyzna Opłacony
2654 Jerzy Kamiński Maraton Gorlice 1959 Mężczyzna Opłacony
2655 Michał Florowski 1994 Mężczyzna Opłacony
2656 Dariusz Palt 1967 Mężczyzna Opłacony
2657 Wiesława Palt 1961 Kobieta Opłacony
2658 Małgorzata Kołodziej-Czajka 1981 Kobieta Opłacony
2659 Łukasz Laskowski 1992 Mężczyzna Opłacony
2660 Grzegorz Kowalski 1973 Mężczyzna Opłacony
2661 Bartosz Niestępski 1993 Mężczyzna Opłacony
2662 Mariusz Chamera Amator 1964 Mężczyzna Opłacony
2663 Mirosław PAKURA 1971 Mężczyzna Opłacony
2664 Grzegorz Pichłacz GregorGMZK Team. 1978 Mężczyzna Opłacony
2665 Mariola Witkowska - 1976 Kobieta Opłacony
2666 Kamil Wajs Sanders 1987 Mężczyzna Opłacony
2667 Marta Sobianek 1989 Kobieta Opłacony
2668 Weronika Rosa 1982 Kobieta Opłacony
2669 Anna Danilczuk 1981 Kobieta Opłacony
2670 Anna Branach 1979 Kobieta Opłacony
2671 Joanna Kapusta 1990 Kobieta Opłacony
2672 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
2673 Cezary Hejle 1997 Mężczyzna Opłacony
2674 Anna Schudy 1983 Kobieta Opłacony
2675 Anna Cybulska 1986 Kobieta Opłacony
2676 Katarzyna Włodek 1986 Kobieta Opłacony
2677 Karolina Kozub 1980 Kobieta Opłacony
2678 Ewelina Zimoch 1985 Kobieta Opłacony
2679 Bartłomiej Rajzer 1985 Mężczyzna Opłacony
2680 Andrzej Chorzelski 1959 Mężczyzna Opłacony
2681 Sylwia Kasprzak 1981 Kobieta Opłacony
2682 PAWEŁ PIOTROWSKI 1972 Mężczyzna Opłacony
2683 Piotr Wasilewski 1978 Mężczyzna Opłacony
2684 Wojciech Kachel 1986 Mężczyzna Opłacony
2685 Agnieszka Gasowska-Feedyn 1973 Kobieta Opłacony
2686 Krzysztof Michalczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
2687 Monika Wiśniewska 1992 Kobieta Opłacony
2688 Barbara Pałasz 1957 Kobieta Opłacony
2689 Danuta Chorzelska 1962 Kobieta Opłacony
2690 Paulina Skrzypczak 1982 Kobieta Opłacony
2691 Krzysztof Skrzypczak 1983 Mężczyzna Opłacony
2692 Łukasz Zygmunt 1979 Mężczyzna Opłacony
2693 Krzysztof Niedbalski 1991 Mężczyzna Opłacony
2694 Magdalena Dyduła 1978 Kobieta Opłacony
2695 Marek Tyczyński MASŁOWO BIEGA 1971 Mężczyzna Opłacony
2696 Kamil Tyczyński MASŁOWO BIEGA 2000 Mężczyzna Opłacony
2697 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
2698 Marta Zalas 1984 Kobieta Opłacony
2699 Justyna Filipczak 1983 Kobieta Opłacony
2700 Beata Korejwo 1969 Kobieta Opłacony
2701 Piotr Izienicki ________ 1969 Mężczyzna Opłacony
2702 Mariusz Ryba n/a 1989 Mężczyzna Opłacony
2703 Anna Pawliczek 1989 Kobieta Opłacony
2704 Michał Senger Pałuki Running Team 1981 Mężczyzna Opłacony
2705 Artur Gołata 1977 Mężczyzna Opłacony
2706 Marek Baumgart Baumgart Team 1970 Mężczyzna Opłacony
2707 Bartek Filar Priv 1976 Mężczyzna Opłacony
2708 Jacek Karski 1963 Mężczyzna Opłacony
2709 Bogdan szczepański 1965 Mężczyzna Opłacony
2710 michal Ruszkowski DROHICZYN 1979 Mężczyzna Opłacony
2711 Irena Pastula 1982 Kobieta Opłacony
2712 Damian Kopaniarz 1989 Mężczyzna Opłacony
2713 Arleta Kwas Ala Mors 1970 Kobieta Opłacony
2714 Aga Dennis 1977 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Czajka 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] ADAM FIJAŁKOWSKI "FEJ " Family Team 1949 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Marcinkowski Dziki 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Marcinkowski Dziki 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Żyrek 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian CHUPTYŚ RUNDORFINA 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Osiński AWK Suwałki 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Agata Całka-Pryszcz 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Kurtyka 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Astukiewicz 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Dzwonnik 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Frydrych Aga 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Karpiuk 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kicińska - Pilz 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kot 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kot 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kraszewska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Polak Malbork 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Strzelewicz 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Szostak-Zych 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Zagórska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Ziemba 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandr Bobin 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aleksandra Błaszczyk 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Bożek 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Krawczyk Coco Bongo Pink Team 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Kukuła 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Rudnik-Lipińska ANIOŁKI PANI T. 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aliaksandra Smolikava 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Piechnik 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Rekowska Medicus Team 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Rekowska Medicus Team 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Suska Klub Biegacza Orange Polska 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] Amelia Kot KS DRAGON 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Błauciak 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Błauciak 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Durek Anrent 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Gosek Kyokushin Dojo Młode Lwy 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Gosek Kyokushin Dojo Młode Lwy 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Gosek Kyokushin Dojo Młode Lwy 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Gosek Kyokushin Dojo Młode Lwy 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Górkowski Zagi team 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Grzomba 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Jałocha Sokł Grzywna 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Michoński 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Żytkowski TKKF KRZNA 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Żytkowski TKKF KRZNA 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andżelika Ludwiczak 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Gajger 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Angelika Stramowska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ania Pławińska 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anita Garbaciak 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anita Pyra 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Bezdel 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Czernik Kopytkawbiegu 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dudek Brak 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dyrgoń-Białowąs 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Fiet 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Furgała-Kujawa 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Grzelak Rossmann 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Hardel 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Jakubowska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Kosnikowska 1983 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Kuchta 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Lorenc 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Łacniak Pasibrzuch 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Marchlik 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Niedbalska 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Orczykowska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Ostrowska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pacak 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pietrucha 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pławińska 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Radzka 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Radzka 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Stybel 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Ślesińska-Nowak Gmina Chodzież 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Świstak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wierzbicka 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Antoni Kalarus 2003 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arek Kurzawa Tylko Miedź MKS 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Baran Gmina Tczów 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Błażejczyk 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Przybysz 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Wiśniewski 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Juda Cidry Lotajom 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Marczykowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Piechota Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Ujek 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Chmielewska-Gilewicz 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Cieklińska 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Kuczyńska 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Niedźwiedź Drużyna SMAA 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Pielech 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Skorek 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Styzinska 1949 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Kata Je 3730 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Pifko 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Rajzer 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Rokicki 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Adamczyk Obsesja doskonałości 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Marciniak Biegacze Jarocin 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Niegrebecki OSOm! Runners 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Beldowska Fudu&Sport.Team 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Piątek 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Ucinek 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Ucinek 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beate Ritter just crazy 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernadeta Dziedzic 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernardeta Gocal 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogdan Milaniak Biegam Bo Lubię Ząbki Team 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bogdan Sawczuk #ZabieganiNocą 1956 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Boguslaw Wacko 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bogusław Milo 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bogusław Skibiński 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary Gabryszak 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary GABRYSZAK 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Chrystian Tomczak 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Janaszek 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Janaszek 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Maciejczyk 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Zatorski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Krezlewski Żółwie człuchów 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Szadurski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Szolc 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Wiszniewski 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Danuta Chorzelska 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Danuta Wojteczek 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Darek Okupski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daria ŁUKASIEWICZ - 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Bizoń 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Dargiewicz VELUX 1964 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Gapiński Dar-Med 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Jakubowski 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Kalwajtys 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] DARIUSZ Klimas Indywidualne 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Koprianiuk 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Krystek Victory Husaria 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Pielech 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Stolpe 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid ALEKSANDROWICZ 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Ośko Milicz 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Rośliński Osoba prywatna 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Bogusławski 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominika Lipiec 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dominika Szymanowska #DemiurgTeam 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dominika Śnieżyńska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dominika Wiśniewska UG Osielsko 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Cieślik 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Laszenko 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Majewska 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Perka Zbicki Ruch 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Ramotowska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] DOROTA SKIEPKO 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Wołoszyk 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Wołoszyk 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edward Koszyk 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edward Koszyk 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edward Kozłowski Morsy Łyse 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Plewnicka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Rymowicz SP5 Chełm 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Taśmińska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ela Garbicz 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Eliza Grabowska-Szweicer 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Eliza Grabowska-Szweicer 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Eliza Grabowska-Szweicer 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elzbieta Gil 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] elzbieta KARKUT 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Carewicz UKS Feniks w Krynkach 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Combrzyńska COMBRY 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Ogrodzka Citytraining 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Ogrodzka Citytraining 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Ogrodzka Citytraining 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Emilian Bartlewski Klon Krzęcin 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Andrzejewska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Andrzejewska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Andrzejewska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Dudzik 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Koszykowska 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Kuzior Jaworznik 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Malinowska WolfTeam 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Porycka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Porycka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Sokolowska Polish Run 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Foks 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Foks 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Foks 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Foks 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Kamińska - 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Kamińska - 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Kieraś 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Koniarska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Kuśmierczuk KGW "Cyganeczki" Hopkie 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Rusiecka 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Stańczyk 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Filip Chojnacki 2004 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gabriela Sobek 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Fischer 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Sieradzki Power Training 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Sieradzki Power Training 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Szwed 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Trukawka 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gustaw Mamczura GUSTAW 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Henryk Neblik Gal- Łąk Cieszyn 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Honorata Rakowska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Hubert Boguś - 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Mojsiuszko 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Iga Świetlik Świetliki 2005 Kobieta Nieopłacony
[brak] Irek Chomka Ruch Zbucki 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Irena Klepuszewska 1974 Kobieta Nieopłacony