WYZWANIE ZDOBYWCA - ZDOBYWCA | PIELGRZYM

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
381 km
Dostępne pakiety
361/500
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
2 Jolanta Micor AZS UMED Łódź - Running Team 1992 Kobieta Opłacony
3 Krzysztof Zajas 1983 Mężczyzna Opłacony
4 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
5 Sylwia Starosta-Romańczuk MostBeautifulTeamMalbork 1978 Kobieta Opłacony
6 Anita Okulicz 1986 Kobieta Opłacony
7 Łukasz Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
8 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
9 Grzegorz Boba 1983 Mężczyzna Opłacony
10 RYSZARD MARTYNIUK 1984 Mężczyzna Opłacony
11 Robert Kiełtyka 1974 Mężczyzna Opłacony
12 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
13 Karolina Głowacka 1993 Kobieta Opłacony
14 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
15 Justyna Łoszajć Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
16 Radosław Michoń 1984 Mężczyzna Opłacony
17 Dawid Chyła 1984 Mężczyzna Opłacony
18 Dariusz SAPA Bydgoskie Żółwie 1967 Mężczyzna Opłacony
19 Michał KWIATKOWSKI Kwiatula 1980 Mężczyzna Opłacony
20 Anna Szubert 1993 Kobieta Opłacony
21 Tomasz Urbański 1986 Mężczyzna Opłacony
22 Magdalena Bednarkiewicz 1985 Kobieta Opłacony
23 PAWEŁ MUSIAŁ adidas Runners Warsaw 1978 Mężczyzna Opłacony
24 Joanna Kasperczyk 1972 Kobieta Opłacony
25 Paweł Kotusiewicz Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
26 Maciej Piekarski 1988 Mężczyzna Opłacony
27 Hubert Szczepaniak 1986 Mężczyzna Opłacony
28 Leszek Krasowski Saint Gobain SQUAD 1959 Mężczyzna Opłacony
29 Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Opłacony
30 Mariusz Woźniak 1977 Mężczyzna Opłacony
31 Jacek Patora 1971 Mężczyzna Opłacony
32 Jakub Krzysiak 1982 Mężczyzna Opłacony
33 Mateusz Kopec 1991 Mężczyzna Opłacony
34 Dariusz Mróz Modlitwa Biegania Gryfino 1975 Mężczyzna Opłacony
35 Krzysztof Nalewajek 1981 Mężczyzna Opłacony
36 Radosław Łodej 1991 Mężczyzna Opłacony
37 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
38 Ferdynand Tomczyk Modlitwa Biegania Gryfino 1963 Mężczyzna Opłacony
39 Anita Skoczylas MUAY Running Team 1973 Kobieta Opłacony
40 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
41 MARIUSZ BERNACKI MODLITWA BIEGANIA GRYFINO 1976 Mężczyzna Opłacony
42 Krzysztof Waligórski Markowi Biegacze 1964 Mężczyzna Opłacony
43 Agnieszka Adamczuk Markowi Biegacze 1974 Kobieta Opłacony
44 Artur Chomiczewski 1980 Mężczyzna Opłacony
45 Krzysztof Kaczmarek 1968 1968 Mężczyzna Opłacony
46 Hubert Obłąkowski Run de Girard 1978 Mężczyzna Opłacony
47 Sławomir Puchowski indywidualista 1952 Mężczyzna Opłacony
48 Jerzy Papazisis Pojechany 1980 Mężczyzna Opłacony
49 Adrian Smoleń 2004 Mężczyzna Opłacony
50 Wojciech Kasprzycki Pojechani 1976 Mężczyzna Opłacony
51 Beata Kuczyńska 1980 Kobieta Opłacony
52 Ewa Szyszko Markowi Biegacze 1980 Kobieta Opłacony
53 Krzysztof Ratajczak Kuba i Dominika 1974 Mężczyzna Opłacony
54 Beata Odjas 1985 Kobieta Opłacony
55 Kazimierz Złotowski 1973 Mężczyzna Opłacony
56 Paweł Pyrzak 1985 Mężczyzna Opłacony
57 MARIUSZ OGONOWSKI 1981 Mężczyzna Opłacony
58 Marcin Dworzański Biegam bo lubię 1977 Mężczyzna Opłacony
59 Daria Sembrat LEGNICKIE MORSY 1983 Kobieta Opłacony
60 ANDRZEJ STRZAŁKOWSKI LEGNICKIE MORSY 1975 Mężczyzna Opłacony
61 RENATA STRZAŁKOWSKA LEGNICKIE MORSY 1976 Kobieta Opłacony
62 Justyna Szafran pump!T 1976 Kobieta Opłacony
63 Beata Szafran Pump!T 1977 Kobieta Opłacony
64 Marcin Petrycki pump!T 1977 Mężczyzna Opłacony
65 Franciszek Zieliński 1960 Mężczyzna Opłacony
66 Jacek Rzepliński Rzepki 1969 Mężczyzna Opłacony
67 Marzena Beyer-Briks 1970 Kobieta Opłacony
68 Izabela Klimek 1980 Kobieta Opłacony
69 Piotr Marszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
70 Andrzej Ćwirlej Brzozowski Klub Biegacza 1975 Mężczyzna Opłacony
71 Jowita Rutkowska 1989 Kobieta Opłacony
72 Feliks Mikulski 1968 Mężczyzna Opłacony
73 Jakub Nalewajek 2006 Mężczyzna Opłacony
74 Marcin Zawiślak Początkujący 1978 Mężczyzna Opłacony
75 Ilona Wasilewska 1986 Kobieta Opłacony
76 Marek Sadowski MUKS SZOK BOJANOWO 1968 Mężczyzna Opłacony
77 Dorota Baryła 1996 Kobieta Opłacony
78 Waldemar Pietrucha 1982 Mężczyzna Opłacony
79 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
80 Szymon Urbańcak BlueBull 1981 Mężczyzna Opłacony
81 Zbigniew Kluska HDK im św Barbary KWB Konin 1956 Mężczyzna Opłacony
82 Piotr KACPURA 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego 1976 Mężczyzna Opłacony
83 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
84 Krzysztof Długokęcki TEAM NW CIECHANÓW 1953 Mężczyzna Opłacony
85 Kornel Antos 1995 Mężczyzna Opłacony
86 Mirosława Belniak 1959 Kobieta Opłacony
87 Mateusz Kużdżał 1994 Mężczyzna Opłacony
88 Monika Kwater 1994 Kobieta Opłacony
89 Robert Błądziński 1971 Mężczyzna Opłacony
90 Mateusz Żurek 1999 Mężczyzna Opłacony
91 Ewa Łabędź 1986 Kobieta Opłacony
92 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
93 Adam Dudziak Dobiconnect 1977 Mężczyzna Opłacony
94 Marcin Olejarski Pruchnicka Grupa Biegowa 1989 Mężczyzna Opłacony
95 Paweł Bojka 1989 Mężczyzna Opłacony
96 Kacper Mazurkiewicz 2001 Mężczyzna Opłacony
97 Andrzej Szklarski 1973 Mężczyzna Opłacony
98 Przemysław Andrzejewski Pie(L)grzym 1985 Mężczyzna Opłacony
99 Aneta Żłobińska Szybkie Żółwie Opatów 1979 Kobieta Opłacony
100 Marek Około-Kułak 1985 Mężczyzna Opłacony
101 Paweł Pająk 1972 Mężczyzna Opłacony
102 Grzegorz Przewoźny DOBICONNECT 1977 Mężczyzna Opłacony
103 Izabela Dudziak-Przewoźna DOBICONNECT 1979 Kobieta Opłacony
104 Rafał Tyczyński Loko 1973 Mężczyzna Opłacony
105 Julia Grabowska Rolki Września 1981 Kobieta Opłacony
106 Seweryn Świerk 1970 Mężczyzna Opłacony
107 Magdalena Pluskota 1976 Kobieta Opłacony
108 WERONIKA cygora 1999 Kobieta Opłacony
109 Maciej Kazubek 1976 Mężczyzna Opłacony
110 Bogusława Seremet 1958 Kobieta Opłacony
111 Michał Kuczkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
112 Karol Grzywacz Grzywacz Lolo Team 1986 Mężczyzna Opłacony
113 Basrara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
114 Mariusz Zamożniewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
115 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
116 Jan Kaczorowski 1979 Mężczyzna Opłacony
117 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
118 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
119 Monika Mika-Woźnicka Krajna Sępólno 1992 Kobieta Opłacony
120 Piotr Leputa 1986 Mężczyzna Opłacony
121 Grzegorz Kamiński 1980 Mężczyzna Opłacony
122 Miłosz Bal Warto Przez Polskę 1991 Mężczyzna Opłacony
123 Tomasz Bentkowski Pobiedziska Running Team 1973 Mężczyzna Opłacony
124 Michał Maguza Cotik 1962 Mężczyzna Opłacony
125 Grzegorz Piędel 1999 Mężczyzna Opłacony
126 Piotr Pielach KGHM ZG RUN 1973 Mężczyzna Opłacony
127 Grzegorz Mirek 1973 Mężczyzna Opłacony
128 Elżbieta Ponczocha 1956 Kobieta Opłacony
129 Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Opłacony
130 Zenon Jachimowicz 1951 Mężczyzna Opłacony
131 Szymon Kowalik 1986 Mężczyzna Opłacony
132 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
133 Jacek Wasylów ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL 1980 Mężczyzna Opłacony
134 Tomasz Mądrzejewski SPARTA ULTRA TEAM 1978 Mężczyzna Opłacony
135 Robert Trzeciński 1984 Mężczyzna Opłacony
136 Małgorzata Karlikowska-Antosiak 1979 Kobieta Opłacony
137 Ariel Pilch Brak 1982 Mężczyzna Opłacony
138 Marek Nowakowski Turza Mała 1959 Mężczyzna Opłacony
139 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Wrona Biegam, bo lubię! 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Robert Reichel 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Bednarkiewicz 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Nieopłacony