WYZWANIE ZDOBYWCA - ZDOBYWCA | GIERKÓWKA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
281 km
Dostępne pakiety
345/500
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
501 Anna Kiwertz Run Vegan Team 1979 Kobieta Opłacony
502 Jolanta Micor AZS UMED Łódź - Running Team 1992 Kobieta Opłacony
503 Krzysztof Zajas 1983 Mężczyzna Opłacony
504 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
505 ANNA KRZYSIAJ 1978 Kobieta Opłacony
506 Anita Okulicz 1986 Kobieta Opłacony
507 Łukasz Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
508 Magdalena Różańska 1976 Kobieta Opłacony
509 RYSZARD MARTYNIUK 1984 Mężczyzna Opłacony
510 Robert Kiełtyka 1974 Mężczyzna Opłacony
511 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
512 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
513 Justyna Łoszajć Wirusy 1978 Kobieta Opłacony
514 Radosław Michoń 1984 Mężczyzna Opłacony
515 Dariusz SAPA Bydgoskie Żółwie 1967 Mężczyzna Opłacony
516 Michał KWIATKOWSKI Kwiatula 1980 Mężczyzna Opłacony
517 Joanna Kasperczyk 1972 Kobieta Opłacony
518 Łukasz Schabek #czeladzbiega 1992 Mężczyzna Opłacony
519 Leszek Krasowski Saint Gobain SQUAD 1959 Mężczyzna Opłacony
520 Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Opłacony
521 Paweł Mikołajczyk rossmann 1984 Mężczyzna Opłacony
522 Mateusz Kopeć 1991 Mężczyzna Opłacony
523 Krzysztof Nalewajek 1981 Mężczyzna Opłacony
524 Kamil Gohla 2000 Mężczyzna Opłacony
525 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
526 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
527 Sławomir Puchowski indywidualista 1952 Mężczyzna Opłacony
528 Szymon Urbańczak DOBICONNECT 1981 Mężczyzna Opłacony
529 MARIUSZ OGONOWSKI 1981 Mężczyzna Opłacony
530 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
531 Marek Sadowski MUKS SZOK BOJANOWO 1968 Mężczyzna Opłacony
532 Marcin Zawiślak Początkujący 1978 Mężczyzna Opłacony
533 Franciszek Zieliński 1960 Mężczyzna Opłacony
534 Jakub Nalewajek 2006 Mężczyzna Opłacony
535 Monika Sawicka 1985 Kobieta Opłacony
536 Marzena Beyer-Briks 1970 Kobieta Opłacony
537 Karolina Głowacka 1983 Kobieta Opłacony
538 Anna Kukułowicz 1970 Kobieta Opłacony
539 Adam Dudziak Dobiconnect 1977 Mężczyzna Opłacony
540 Łukasz Zieleniewski 1990 Mężczyzna Opłacony
541 Piotr Czarnota Victoria Jaworzno 1982 Mężczyzna Opłacony
542 Izabela Dudziak-Przewoźna DOBICONNECT 1979 Kobieta Opłacony
543 Grzegorz Przewoźny DOBICONNECT 1977 Mężczyzna Opłacony
544 Zbigniew Kluska HDK im św Barbary KWB Konin 1956 Mężczyzna Opłacony
545 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
546 Rafał Skrzydłowski 1995 Mężczyzna Opłacony
547 Dariusz Rybka KP PSP KROTOSZYN 1969 Mężczyzna Opłacony
548 Andrzej Szklarski 1973 Mężczyzna Opłacony
549 Sylwia Stanicka 1981 Kobieta Opłacony
550 Beata Odjas 1985 Kobieta Opłacony
551 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
552 Magdalena Pluskota 1976 Kobieta Opłacony
553 Robert Błądziński 1971 Mężczyzna Opłacony
554 Maciej Kazubek 1976 Mężczyzna Opłacony
555 Piotr Pielach KGHM ZG RUN 1973 Mężczyzna Opłacony
556 Michał Kuczkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
557 Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Opłacony
558 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
559 Tomasz Urbański 1986 Mężczyzna Opłacony
560 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
561 Aneta Bajor Bajorki 1975 Kobieta Opłacony
562 Przemyslaw Jendroska Studio GTS Katowice 1981 Mężczyzna Opłacony
563 Marcin Dolata 1978 Mężczyzna Opłacony
564 Paweł Bojka 1989 Mężczyzna Opłacony
565 Mariusz RUDZKI 1973 Mężczyzna Opłacony
566 Robert Gruchała Padł Na Ryj Team 1978 Mężczyzna Opłacony
567 Artur Kijanka Tyskie Browary Książęce 1976 Mężczyzna Opłacony
568 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Kobieta Opłacony
569 Ewelina Pałubicka 1987 Kobieta Opłacony
570 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
571 Piotr KACPURA 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego 1976 Mężczyzna Opłacony
572 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
573 Piotr Leputa 1986 Mężczyzna Opłacony
574 Piotr Ryndak 1982 Mężczyzna Opłacony
575 Tobiasz Witek Studio GTS Katowice 1985 Mężczyzna Opłacony
576 Aleksandra Pasich 1996 Kobieta Opłacony
577 Bronisław Galiczek Opel Active Team 1962 Mężczyzna Opłacony
578 Seweryn Świerk 1970 Mężczyzna Opłacony
579 Ariel Pilch 1982 Mężczyzna Opłacony
580 Aleksandra Kojadyńska AZS UWM High Heels Olsztyn 1994 Kobieta Opłacony
581 Beata Szafran pump!T 1977 Kobieta Opłacony
582 Justyna Szafran pump!T 1976 Kobieta Opłacony
583 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
584 Kinga Gawlik 1980 Kobieta Opłacony
585 Edward Koszyk 1968 Mężczyzna Opłacony
586 Paweł Paprocki Somsiady 1981 Mężczyzna Opłacony
587 Dawid Kowalczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
588 Sebastian Żuchowski 1976 Mężczyzna Opłacony
589 Zuzanna Rosiak Brak 2003 Kobieta Opłacony
590 Marek Janusz 1978 Mężczyzna Opłacony
591 Alicja Szteliga 1969 Kobieta Opłacony
592 Sara Wojciechowska 1990 Kobieta Opłacony
593 Grzegorz Kamiński TKKF WODNIK WIĘCBORK 1980 Mężczyzna Opłacony
594 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
595 Patryk Pas 1997 Mężczyzna Opłacony
596 Radosław Jankiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
597 Jacek Wasylów ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL 1980 Mężczyzna Opłacony
598 Adrian Madej 1988 Mężczyzna Opłacony
599 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
600 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
601 Daniela Maksylewicz 2003 Kobieta Opłacony
602 Przemysław Putek 1993 Mężczyzna Opłacony
603 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
604 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
605 Grzegorz Kita Sport Management Polska 1971 Mężczyzna Opłacony
606 Wojciech Krzystała 1996 Mężczyzna Opłacony
607 Tomasz Wałek - 1985 Mężczyzna Opłacony
608 Jakub Tarczyński 2000 Mężczyzna Opłacony
609 Zbigniew Kuczyński Cross Straceńców 1953 Mężczyzna Opłacony
610 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
611 Aleksandra Starosta 1992 Kobieta Opłacony
612 Tomasz Filipiuk 1992 Mężczyzna Opłacony
613 Konrad Daszkowski 1983 Mężczyzna Opłacony
614 Alina Woźniak 1965 Kobieta Opłacony
615 Martyna Trzepizur 1988 Kobieta Opłacony
616 Nazarii Kocherhin 1993 Mężczyzna Opłacony
617 Marcin Wawrzacz Grupa Biegowa NDI 1985 Mężczyzna Opłacony
618 Tomasz Samburski JW 1889 / OSP Samice 1993 Mężczyzna Opłacony
619 marta piasecka 1986 Kobieta Opłacony
620 Rafal Dutkiewicz 1985 Mężczyzna Opłacony
621 MACIEJ BAJEK 1980 Mężczyzna Opłacony
622 Kamil Furtak 1994 Mężczyzna Opłacony
623 Wiktoria Salon 2000 Kobieta Opłacony
624 Michał Pawelec 1994 Mężczyzna Opłacony
625 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
626 Mateusz Panterałka 1990 Mężczyzna Opłacony
627 Krzysztof Hejman 1975 Mężczyzna Opłacony
628 Oktawia Grzywacz 1990 Kobieta Opłacony
629 Barbara Bromboszcz 1981 Kobieta Opłacony
630 Anna Bartczak 1984 Kobieta Opłacony
631 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
632 Elżbieta Wojtania 1961 Kobieta Opłacony
633 Darek Wieczorkiewicz Sadyba 1983 Mężczyzna Opłacony
634 Malwina Nowakowska 1987 Kobieta Opłacony
635 Stanisław Witek 1955 Mężczyzna Opłacony
636 Piotr Rusakowicz 1976 Mężczyzna Opłacony
637 Logan Larson 2003 Mężczyzna Opłacony
638 Jakub Budzinski 2003 Mężczyzna Opłacony
639 Paweł Gołuszko 1974 Mężczyzna Opłacony
640 Piotr Kapłon Pigal King Team 1978 Mężczyzna Opłacony
641 Tomasz Waligórski 1972 Mężczyzna Opłacony
642 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
643 Janusz Cempa 1978 Mężczyzna Opłacony
644 Barbara Wojtas 69 1981 Kobieta Opłacony
645 Justyna Miłak-Włodarczyk 1989 Kobieta Opłacony
646 Mateusz Rutkowicz 1994 Mężczyzna Opłacony
647 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
648 Dwight Dwain Wakko 1992 Mężczyzna Opłacony
649 Michał Poja 1982 Mężczyzna Opłacony
650 Agata Łabuda 1991 Kobieta Opłacony
651 Kornelia Lewandowska 1981 Kobieta Opłacony
652 Kamil Sowiński 1990 Mężczyzna Opłacony
653 Tadeusz Korzec 1951 Mężczyzna Opłacony
654 Bartosz Mróz Zimorodki 1991 Mężczyzna Opłacony
655 Jakub Tomaszewski 1986 Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Wrona Biegam, bo lubię! 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Włodzimierz Oczakowski KRA-KERS Rawa Mazowiecka 1963 Mężczyzna Nieopłacony