Bieg 100-lecia Bitwy Nad Niemnem - Bieg 100-lecia Bitwy Nad Niemnem

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
140/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
2 Piotr Rogala Fc Wołów 1983 Mężczyzna Opłacony
3 Lidia Adamska-Miś 1980 Kobieta Opłacony
4 Iwona Zawadzka ZHP 1969 Kobieta Opłacony
5 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Kobieta Opłacony
6 Jerzy Urbanowicz 1978 Mężczyzna Opłacony
7 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
8 Tomasz Urbański Turborun 1972 Mężczyzna Opłacony
9 Bartosz Jabłonka 1984 Mężczyzna Opłacony
10 Daniel Wrzeszcz 1981 Mężczyzna Opłacony
11 Michał Matzanke 1990 Mężczyzna Opłacony
12 Agnieszka Majerska 1989 Kobieta Opłacony
13 Marek Maluchnik GARAŻ NASIELSK 1973 Mężczyzna Opłacony
14 Agnieszka Maciejewska 1972 Kobieta Opłacony
15 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY 1954 Kobieta Opłacony
16 Izabela Jakubiec-Stawicka 1981 Kobieta Opłacony
17 Gabriela Kaflik 1978 Kobieta Opłacony
18 Leszek Nowak 1974 Mężczyzna Opłacony
19 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
20 Tomasz Gierwatowski Dziki Lotnictwa 1975 Mężczyzna Opłacony
21 Marek Szymański Hell's Gym OCR Pępowo 1989 Mężczyzna Opłacony
22 Antoni Wyligała 2003 Mężczyzna Opłacony
23 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
24 Adam Nieznański Nieznański Team 1973 Mężczyzna Opłacony
25 Jacek Borkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
26 Roman Rożkowski Dendrorunners 1958 Mężczyzna Opłacony
27 Mieczysław Cysewski 1961 Mężczyzna Opłacony
28 Marcin Małkiński 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Mariusz Osetek Kraśnik Biega 1971 Mężczyzna Opłacony
30 Maciej Klaczak 1989 Mężczyzna Opłacony
31 MARIUSZ NASKRĘT 1975 Mężczyzna Opłacony
32 Artur Janaszek 1963 Mężczyzna Opłacony
33 Ludwika Rudź 1951 Kobieta Opłacony
34 Arkadiusz Jaworski 1978 Mężczyzna Opłacony
35 Serhii Maliarenko 1985 Mężczyzna Opłacony
36 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
37 Maciej Piekarski 1988 Mężczyzna Opłacony
38 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
39 Jan Kulczycki 1950 Mężczyzna Opłacony
40 Oliwier Niedoba 1994 Mężczyzna Opłacony
41 Jarosław Pawelec Potrenujemy? 1974 Mężczyzna Opłacony
42 Mariusz Pietrusiński COLąd-DKL Kraków 1973 Mężczyzna Opłacony
43 Mirosław MASKALEWICZ MKS Dąb Dębno 1967 Mężczyzna Opłacony
44 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
45 Małgorzata Szrobarczyk 1963 Kobieta Opłacony
46 Ewa Łabędź 1986 Kobieta Opłacony
47 Tomaz Grądzki 1995 Mężczyzna Opłacony
48 Arkadiusz Pacuda 1979 Mężczyzna Opłacony
49 Mariusz Trawka Miejska Górka 1975 Mężczyzna Opłacony
50 Sylwester Frątczak Froniu 1986 Mężczyzna Opłacony
51 Czesław Wiśniewski Maratończyk Szczecin 1951 Mężczyzna Opłacony
52 Adam Wota 1970 Mężczyzna Opłacony
53 ROBERT Nikolajuk N1KO 1982 Mężczyzna Opłacony
54 Ewwlina Domin Szkoła Podstawowa w Kosewie 1990 Kobieta Opłacony
55 Tomasz Fiołka 1984 Mężczyzna Opłacony
56 Kacper Mazurkiewicz 2001 Mężczyzna Opłacony
57 Dariusz Horbacz 1971 Mężczyzna Opłacony
58 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
59 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
60 Karolina Fijak 1984 Kobieta Opłacony
61 MAREK RUTKOWSKI 1957 1957 Mężczyzna Opłacony
62 Andrzej Dolecki Marynarka Wojenna 1960 Mężczyzna Opłacony
63 Karolina Brzezińska 1991 Kobieta Opłacony
64 Maciej Rybak 16brl 1982 Mężczyzna Opłacony
65 Piotr Pietrzak SST Lubcza 1971 Mężczyzna Opłacony
66 Karol Radzikowski 1986 Mężczyzna Opłacony
67 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
68 Marzena Beyer-Briks 70100704269 1970 Kobieta Opłacony
69 Mirosław Schwann Wejherowskie Łabędzie 1968 Mężczyzna Opłacony
70 Krzysztof Kołakowski 1988 Mężczyzna Opłacony
71 Krystian Plech Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 1991 Mężczyzna Opłacony
72 Tomasz Konarski 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Robert Kiełb 1978 Mężczyzna Opłacony
74 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
75 Adrian Konat 2006 Mężczyzna Opłacony
76 Agnieszka Łaznowska 1986 Kobieta Opłacony
77 Justyna Zdrojewska Team Ujście 1974 Kobieta Opłacony
78 HENRYK Kubik 1964 Mężczyzna Opłacony
79 Tomasz Łysek 1967 Mężczyzna Opłacony
80 Renata Glapska 1981 Kobieta Opłacony
81 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
82 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
83 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
84 Barbara Achtelik 1983 Kobieta Opłacony
85 Karol Nowakowski 1960 Mężczyzna Opłacony
86 Sylwester Plucinski 1972 Mężczyzna Opłacony
87 Paweł Przybylak 1963 Mężczyzna Opłacony
88 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
89 Kamil Pietrzak 9 ŁBOT 1997 Mężczyzna Opłacony
90 Agnieszka Ruta-Serewa 1980 Kobieta Opłacony
91 Marek Bartosik KGHM ZG RUN 1971 Mężczyzna Opłacony
92 Wiktor Pękul 1996 Mężczyzna Opłacony
93 Piotr Baran-Dojs 1971 Mężczyzna Opłacony
94 Krzysztof Sawarzyński Biegacze Józefa Noji 1980 Mężczyzna Opłacony
95 Weronika Ludwicka 2020 Kobieta Opłacony
96 Zygmunt Jacków 1957 Mężczyzna Opłacony
97 Konrad Małysko 1991 Mężczyzna Opłacony
98 Rafał Maciuszek GEOpyra 1974 Mężczyzna Opłacony
99 Łukasz Dybcio 1985 Mężczyzna Opłacony
100 Łukasz Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
101 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
102 Krzysztof Sobel 1990 Mężczyzna Opłacony
103 Paulina Pichlińska 1990 Kobieta Opłacony
104 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
105 Zbigniew Madzio 1968 Mężczyzna Opłacony
106 ewa owsik 1973 Kobieta Opłacony
107 Beata Pocentajło 1967 Kobieta Opłacony
108 Piotr Chałupka 2005 Mężczyzna Opłacony
109 Krzysztof Zajas 1983 Mężczyzna Opłacony
110 Marcin Pabiszczak 1992 Mężczyzna Opłacony
111 Tomasz Baranowski saper team 1973 Mężczyzna Opłacony
112 Marcin Waliczek 1980 Mężczyzna Opłacony
113 Marcin Przybyszewski 12BZ 1990 Mężczyzna Opłacony
114 Małgorzata Nosal 1983 Kobieta Opłacony
115 JERZY KULASZA 1964 Mężczyzna Opłacony
116 Bogdan Pawlak 1968 Mężczyzna Opłacony
117 Zenon Wajda 1960 Mężczyzna Opłacony
118 Dominika Sadowska 2020 Kobieta Opłacony
119 Marta Cwynar 1974 Kobieta Opłacony
120 Ilona Sarek Przewodnik Świętokrzyski 1993 Kobieta Opłacony
121 Marzena Urzędowska 1976 Kobieta Opłacony
122 Elżbieta Malanowska 1993 Kobieta Opłacony
123 Kamil Smerdka 1997 Mężczyzna Opłacony
124 Aneta Żłobińska 1979 Kobieta Opłacony
125 Barbara Szubert 1969 Kobieta Opłacony
126 Konrad Staszewski "Aktywna Pszczyna" Runners Team 1982 Mężczyzna Opłacony
127 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
128 Marta Janowska 1985 Kobieta Opłacony
129 Michał Malinowski 1995 Mężczyzna Opłacony
130 Dominika Sadowska 1986 Kobieta Opłacony
131 Piotr Kuchta KB Pionier Szczecin 1988 Mężczyzna Opłacony
132 Krystyna Styga 1962 Kobieta Opłacony
133 Jacek Kot 1960 Mężczyzna Opłacony
134 Mirosław Jaskowski 1958 Mężczyzna Opłacony
135 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
136 Dawid Kowalczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
137 Sławomir Rzepecki 1972 Mężczyzna Opłacony
138 Mieczysław Szocik HKTP,,Dreptak "" 1954 Mężczyzna Opłacony
139 Arnold Kasicki 1990 Mężczyzna Opłacony
140 ANETA MARKIEWICZ 1974 Kobieta Opłacony
141 Sylwia Obszyńsks 1993 Kobieta Opłacony
142 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
143 Aneta Marzec 1978 Kobieta Opłacony
144 Krzysztof Mężykowski 1973 Mężczyzna Opłacony
145 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
146 Patryk Flis Brak 1994 Mężczyzna Opłacony
147 Kamil Karp 1990 Mężczyzna Opłacony
148 Jakub Tarczyński 2000 Mężczyzna Opłacony
149 Justyna Jędruch 1980 Kobieta Opłacony
150 Robert Jędruch 1976 Mężczyzna Opłacony
151 Milena Wolska 1999 Kobieta Opłacony
152 BOGUMIŁ LEMPKOWSKI 1977 Mężczyzna Opłacony
153 Karol Jabłoński 1981 Mężczyzna Opłacony
154 Izabela Jakomulska 1989 Kobieta Opłacony
155 Jakub Bachanek AZS Zdechłe Sępy Piastów 1992 Mężczyzna Opłacony
156 Dorota Bachanek 1969 Kobieta Opłacony
157 Kazimierz Wróblewski niezrzeszony 1949 Mężczyzna Opłacony
158 Barbara Wróblewska niezrzeszona 1949 Kobieta Opłacony
159 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Grupa Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
160 Dariusz Młynarczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Dzikowska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Błauciak 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Kawalec DRH 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jolanta Klusek Yola Yolanda 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Siemek Gliwice 1995 Mężczyzna Nieopłacony