LEŚNE RUN - LEŚNE RUN

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
9942/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
2 Anna Staciukowicz 1987 Kobieta Opłacony
3 Agnieszka Maciejewska 1972 Kobieta Opłacony
4 Monika Dąbrowska 1981 Kobieta Opłacony
5 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
6 Łukasz Maraj 1988 Mężczyzna Opłacony
7 Barbara Zdeb Team CCIG 1985 Kobieta Opłacony
8 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
9 Rafał Seweryn 1971 Mężczyzna Opłacony
10 Marcin Kołacz 1966 Mężczyzna Opłacony
11 Marta Klimek 1990 Kobieta Opłacony
12 Łukasz Bartos 1995 Mężczyzna Opłacony
13 Martyna Sukiennik 1997 Kobieta Opłacony
14 Mariusz Grzybowski Sosnowiec 1989 Mężczyzna Opłacony
15 Joanna Krzemińska Wawrzyny 1982 Kobieta Opłacony
16 Anna Kopydłowska 2000 Kobieta Opłacony
17 Marta Drozdek 1979 Kobieta Opłacony
18 Joanna Dobak 1986 Kobieta Opłacony
19 Sarah Feliczak 1989 Kobieta Opłacony
20 Izabela Jurgielanis 1989 Kobieta Opłacony
21 Robert Proce 1973 Mężczyzna Opłacony
22 Marcin Kędziora Veritiss Team 1989 Mężczyzna Opłacony
23 Aneta Wójcik Turystyka, Rekreacja i Rozwój Aneta Wójcik 1981 Kobieta Opłacony
24 Marzena Kamińska Sokół Nordic Walking Lubasz 1972 Kobieta Opłacony
25 Monika Kurmanowska 1988 Kobieta Opłacony
26 Anna Pawliczek 1989 Kobieta Opłacony
27 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
28 Adrian Janczak KB WYSZKÓW 1977 Mężczyzna Opłacony
29 Aleksandra Frackowiak 1993 Kobieta Opłacony
30 Radosław Michoń 1984 Mężczyzna Opłacony
31 Agnieszka Czerwińska 1977 Kobieta Opłacony
32 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
33 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
34 Michał Gozdera 1983 Mężczyzna Opłacony
35 Martyna Frankowska 1990 Kobieta Opłacony
36 Katarzyna Karpińska 1991 Kobieta Opłacony
37 Marcin Wójtowicz - 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Stela Dalewska 1995 Kobieta Opłacony
39 katarzyna nalepko 1980 Kobieta Opłacony
40 Paulina Solarz 1989 Kobieta Opłacony
41 Sławomir Puchowski indywidualista 1952 Mężczyzna Opłacony
42 Magdalena Mikuś 1980 Kobieta Opłacony
43 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
44 Joanna Konstańczak 1983 Kobieta Opłacony
45 Agnieszka Dygidaj ‐--‐‐------ 1982 Kobieta Opłacony
46 Miłosz Stojek 1999 Mężczyzna Opłacony
47 Monika Syska 1984 Kobieta Opłacony
48 Robert Maciejewski 1981 Mężczyzna Opłacony
49 Krystian Zydler 1988 Mężczyzna Opłacony
50 Anna Niewiadomska 1964 Kobieta Opłacony
51 Krystyna Twardzik TiRUN 1981 Kobieta Opłacony
52 Aleksander Stasiewicz myfki team 1988 Mężczyzna Opłacony
53 Jakub Żurawski Drużyna Szpiku 1974 Mężczyzna Opłacony
54 rafał nalepko 1982 Mężczyzna Opłacony
55 Ilona Wojas-Chromik 1964 Kobieta Opłacony
56 Edyta Raczyńska Biegający Filozof Team 1985 Kobieta Opłacony
57 Mariusz Gębski 1978 Mężczyzna Opłacony
58 Elżbieta Pilarska 1951 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Orczykowska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Lubieński 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dorota Wiśniewska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Jaworski Kręć Korbą 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Suleja 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Zgrzendek Gródczanki Biegają 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Szmydtke 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Kuźmicz 1985 Kobieta Nieopłacony