HALLOWEEN RUN - HALLOWEEN RUN

Data
12.11.2020
Godzina
09:45
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
2 Michał Sztylko 1979 Mężczyzna Opłacony
3 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
4 Marcin Antas 1986 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
6 Małgorzata Nowak 1983 Kobieta Opłacony
7 Iza Karczewska 1973 Kobieta Opłacony
8 Monika Mrozowska 1986 Kobieta Opłacony
9 Jessica Ambroszkiewicz 1998 Kobieta Opłacony
10 Marcin Kurzawa 1991 Mężczyzna Opłacony
11 Piotr Zarzycki 1985 Mężczyzna Opłacony
12 Aleksandra Przybylska Elite Team 1970 Kobieta Opłacony
13 Jacek Hanuszkiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
14 Dariusz Horbacz 1971 Mężczyzna Opłacony
15 Monika Syska 1984 Kobieta Opłacony
16 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
17 KaRol Zalewski Chorzele 1982 Mężczyzna Opłacony
18 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
19 MARCIN STASIAK 1971 Mężczyzna Opłacony
20 Agnieszka Czerwińska 1977 Kobieta Opłacony
21 Ewa Przemysław Zawadzcy Zawadzcy 1974 Mężczyzna Opłacony
22 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
23 Kuba Bielec 1978 Mężczyzna Opłacony
24 Bartłomiej Bielec Drużyna Be 1981 Mężczyzna Opłacony
25 Karolina Błaszczyk 1985 Kobieta Opłacony
26 Justyna Kołodziejska 1980 Kobieta Opłacony
27 Dariusz Kołodziejski 1975 Mężczyzna Opłacony
28 Artur Janaszek 1963 Mężczyzna Opłacony
29 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
30 Piotr Cieślak 1991 Mężczyzna Opłacony
31 Tomasz Fąfara 1980 Mężczyzna Opłacony
32 Paulina Skiba 1995 Kobieta Opłacony
33 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
34 Michalina Jaźwik 1983 Kobieta Opłacony
35 Marcel Jaźwik 1982 Mężczyzna Opłacony
36 Anna Wolińska 1964 Kobieta Opłacony
37 Krzysztof Sawicki 1989 Mężczyzna Opłacony
38 Paweł Smal Niezrzeszony 1987 Mężczyzna Opłacony
39 Adam Parandyk 49 Blot 1975 Mężczyzna Opłacony
40 Joanna Kuśnier 1989 Kobieta Opłacony
41 Marcin Kołacz 1966 Mężczyzna Opłacony
42 Anna Ciszewska 1958 Kobieta Opłacony
43 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
44 Zuzanna Miszewska 2002 Kobieta Opłacony
45 Piotr Miszewski KCP Bydgoszcz 1965 Mężczyzna Opłacony
46 Roksana Krzysztofik 1980 Kobieta Opłacony
47 Rafał Błaszczyk 1988 Mężczyzna Opłacony
48 Anetta Ogińska Towarzystwo Wioślarzy Masters Poznań 1974 Kobieta Opłacony
49 Joanna Szaniawska 1976 Kobieta Opłacony
50 Izabela Kuziak 1989 Kobieta Opłacony
51 Jola McEwan 1981 Kobieta Opłacony
52 Dariusz Białas 1992 Mężczyzna Opłacony
53 Joanna Konstańczak 1983 Kobieta Opłacony
54 Ewa Piotrowska Grupa Biegowa Energy Kaczory 1980 Kobieta Opłacony
55 Patryk Bohatyrewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
56 Małgorzata Rychlik 1982 Kobieta Opłacony
57 Katarzyna Popov 1976 Kobieta Opłacony
58 Grzegorz Cyrulik ScorpEkipa 1991 Mężczyzna Opłacony
59 Anna Szczepańska ANRA 1972 Kobieta Opłacony
60 Eva Michalová 1978 Kobieta Opłacony
61 Arkadiusz Stwora 1976 Mężczyzna Opłacony
62 Mirosław Jadasz 1984 Mężczyzna Opłacony
63 Marcin Owczarek Owca 1979 Mężczyzna Opłacony
64 ewelina Janiszewska kęsy team 1982 Kobieta Opłacony
65 Wiktoria Gadula 1995 Kobieta Opłacony
66 Małgorzata Fangrat 1983 Kobieta Opłacony
67 Joanna Zapałowska 1987 Kobieta Opłacony
68 Justyna Jastrzębska 1977 Kobieta Opłacony
69 Wacław Zając 1972 Mężczyzna Opłacony
70 Alina Detko Nibylandia 1980 Kobieta Opłacony
71 Milan Dvorščák MARAS team 1969 Mężczyzna Opłacony
72 Izabela Franczak Cks 1989 Kobieta Opłacony
73 Magdalena Kłaczkiewicz Mac-Benz Szamotuły 1995 Kobieta Opłacony
74 Katarzyna Kozak 1995 Kobieta Opłacony
75 Maciek Leszczyński Dynafit EAGLES 1981 Mężczyzna Opłacony
76 Agata Żebryk 1985 Kobieta Opłacony
77 Sandra Żołnierczyk 1993 Kobieta Opłacony
78 Marta Kotynia 1991 Kobieta Opłacony
79 Marta Katzerke 1998 Kobieta Opłacony
80 Karolina Owczarzak PerfectBody 1985 Kobieta Opłacony
81 Ewa Blok 1972 Kobieta Opłacony
82 Przemek Lis 2001 Mężczyzna Opłacony
83 Marek Lis 1975 Mężczyzna Opłacony
84 Jadwiga Kozińska 1998 Kobieta Opłacony
85 Agnieszka Strzelewicz 1983 Kobieta Opłacony
86 Konrad Strzelecki WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1973 Mężczyzna Opłacony
87 Anna Strzelecka WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1974 Kobieta Opłacony
88 Mariola Szemiel-afek WSZYSTKO O BIEGANIU.PL 1974 Kobieta Opłacony
89 Kamila Wąsiewicz 1987 Kobieta Opłacony
90 Ewa Seroczyńska Parkrun Słodowo Włocławek 1984 Kobieta Opłacony
91 Monika Bińczarska 1981 Kobieta Opłacony
92 Agnieszka Hermańska 1977 Kobieta Opłacony
93 Kamil Jankowski 1985 Mężczyzna Opłacony
94 Magdalena Solarska 1976 Kobieta Opłacony
95 Justyna Węgrzyn 1980 Kobieta Opłacony
96 Tomasz Porębski ASAP Team 1989 Mężczyzna Opłacony
97 Damian Chudoba Cross 1993 Mężczyzna Opłacony
98 Regina Markanicz 1976 Kobieta Opłacony
99 Anna Pieścikowska 1980 Kobieta Opłacony
100 Paulina Filipska 1984 Kobieta Opłacony
101 Estera Rydlichowska 1990 Kobieta Opłacony
102 Jakub Hans Drużyna Kopernika 1993 Mężczyzna Opłacony
103 Ewa Korzemska 1964 Kobieta Opłacony
104 Agnieszka Deptulska Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 1971 Kobieta Opłacony
105 Tomasz Deptulski Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej 1965 Mężczyzna Opłacony
106 Aneta Ciepły 1995 Kobieta Opłacony
107 Damian Ciepły 1995 Mężczyzna Opłacony
108 Monika Stępień Pępowo 1991 Kobieta Opłacony
109 Katarzyna Grzywocz 1974 Kobieta Opłacony
110 Joanna momot 1983 Kobieta Opłacony
111 Julia Myszor 1994 Kobieta Opłacony
112 Alicja Karpowicz 1989 Kobieta Opłacony
113 Agnieszka Schmidt 1992 Kobieta Opłacony
114 Monika Woroniecka 15bz 1985 Kobieta Opłacony
115 Gabriela Orzeszek 1979 Kobieta Opłacony
116 Tomasz Pryjma funexsports 1964 Mężczyzna Opłacony
117 Katarzyna Pryjma funexsports 1976 Kobieta Opłacony
118 Adam Pokusa CrossTeam Szczecinek 1972 Mężczyzna Opłacony
119 Michał Sadowski Betlejem 1994 Mężczyzna Opłacony
120 Marcin Gwara 1992 Mężczyzna Opłacony
121 Mariusz Kempa 1978 Mężczyzna Opłacony
122 Łukasz Napieraj 1991 Mężczyzna Opłacony
123 Maciej Puścion 1981 Mężczyzna Opłacony
124 Edyta Puścion 1981 Kobieta Opłacony
125 Magdalena Kujawa 1993 Kobieta Opłacony
126 Diana Karpjáková MARAS team 1975 Kobieta Opłacony
127 Agnieszka Kacprzak 1973 Kobieta Opłacony
128 Mieczysław Gębski 1955 Mężczyzna Opłacony
129 Edyta Raczyńska Biegający Filozof Team 1985 Kobieta Opłacony
130 Krystian Zydler 1988 Mężczyzna Opłacony
131 Kristína Hricová MARAS team 2002 Kobieta Opłacony
132 Ewa Klęczar brak 1979 Kobieta Opłacony
133 Marta Wyszomierska 1981 Kobieta Opłacony
134 JAKUB KUBIK 1975 Mężczyzna Opłacony
135 ALEKSANDRA KUBIK 1977 Kobieta Opłacony
136 Pamela Czechowicz 1989 Kobieta Opłacony
137 Adrianna Lucerek 1992 Kobieta Opłacony
138 Cezary GABRYSZAK 1972 Mężczyzna Opłacony
139 Elżbieta Borysiuk 1988 Kobieta Opłacony
140 Andrzej Wakulewski Singiel 1970 Mężczyzna Opłacony
141 Martyna Bogacka 1991 Kobieta Opłacony
142 Katarzyna Hećmańczuk Rookies 1984 Kobieta Opłacony
143 Wiktoria Grotowska 2000 Kobieta Opłacony
144 Milena Lisiewska Osoba prywatna 1984 Kobieta Opłacony
145 Grzegorz Ziółkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
146 Aleksandra Marciniak 2002 Kobieta Opłacony
147 Katarzyna Smolarek 1988 Kobieta Opłacony
148 Agnieszka Sołomiewicz 1979 Kobieta Opłacony
149 Marta Razimowicz 1999 Kobieta Opłacony
150 Justyna Jaszczak 1984 Kobieta Opłacony
151 Renata Kruszewska brak 1972 Kobieta Opłacony
152 Malgorzata Bogacka 1972 Kobieta Opłacony
153 Monika Kolad POLKAS 1977 Kobieta Opłacony
154 Sabina Konicka 1990 Kobieta Opłacony
155 Anna Gałązka 1981 Kobieta Opłacony
156 Justyna Majerowicz 1978 Kobieta Opłacony
157 Tomasz Olejniczak 1980 Mężczyzna Opłacony
158 Witold Waliszewski SYGA 1958 Mężczyzna Opłacony
159 Marika Siemieniec 1990 Kobieta Opłacony
160 Sylwia Waliszewska SYGA 1979 Kobieta Opłacony
161 Marta Styranowska 1980 Kobieta Opłacony
162 Joanna Kamińska Night Runners 1954 Kobieta Opłacony
163 Anna Fikus Fundacja "A kuku" 1987 Kobieta Opłacony
164 Piotr Pepliński 1974 Mężczyzna Opłacony
165 Piotr Wielgo 1985 Mężczyzna Opłacony
166 Michał Szablewski 1993 Mężczyzna Opłacony
167 Kamil Caban mroczny wypad na wieś 1979 Mężczyzna Opłacony
168 Julia Podsiadla 1980 Kobieta Opłacony
169 Karolina Witek 1999 Kobieta Opłacony
170 Joanna Krakowiak 1984 Kobieta Opłacony
171 Dawid Cyron 1999 Mężczyzna Opłacony
172 Liliana Sosnowska Duszek 1976 Kobieta Opłacony
173 Tomasz Kubera 1987 Mężczyzna Opłacony
174 Paulina Solarz 1989 Kobieta Opłacony
175 Patrycja Majchrzak - Borowska MIND GROUP Marcin Borowski 1982 Kobieta Opłacony
176 MIND GROUP Borowski MIND GROUP Marcin Borowski 1977 Mężczyzna Opłacony
177 Łukasz Plewko 1989 Mężczyzna Opłacony
178 Katarzyna Nalewajko 1987 Kobieta Opłacony
179 Jakub Jakubowski Kubicom 1985 Mężczyzna Opłacony
180 ANNA WOJDACKA 1986 Kobieta Opłacony
181 Anna Zacny 1986 Kobieta Opłacony
182 Mariusz Gębski 1978 Mężczyzna Opłacony
183 Michalina Jażdżewska 1999 Kobieta Opłacony
184 Anna Dyczko 1979 Kobieta Opłacony
185 Aleksandra Kwapińska Drużyna Crosiki 1986 Kobieta Opłacony
186 Alicja Kaszkur MBL Team 1974 Kobieta Opłacony
187 Damian Bakun 1986 Mężczyzna Opłacony
188 Anna Rok Zawiercie 1987 Kobieta Opłacony
189 Monika Sporny Crosiki 1981 Kobieta Opłacony
190 Jakub Gil 2002 Mężczyzna Opłacony
191 Jolanta Mikłowska team deaf 1969 Kobieta Opłacony
192 Judyta Przybylska PRCI 1987 Kobieta Opłacony
193 Łukasz Kowalski 1983 Mężczyzna Opłacony
194 Katarzyna Flak 1992 Kobieta Opłacony
195 Agnieszka Sebastian Nie posiadam 1988 Kobieta Opłacony
196 Łukasz Dudkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
197 Adam Gancarczyk Wariaty 1985 Mężczyzna Opłacony
198 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
199 Monika Weiss-Kaźmierczak 1975 Kobieta Opłacony
200 Justyna Fajfer 1974 Kobieta Opłacony
201 Patrycja Kącka 1998 Kobieta Opłacony
202 Krystian Tatara 1993 Mężczyzna Opłacony
203 Aneta Kamińska 1995 Kobieta Opłacony
204 Michał Rogowski 1989 Mężczyzna Opłacony
205 Jarosław Mikołajczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
206 Magdalena SUCHARSKA 1987 Kobieta Opłacony
207 Jakub Mróz Lexus Krakow 1986 Mężczyzna Opłacony
208 Bartosz Stefański 1990 Mężczyzna Opłacony
209 Ewa Drobińska 1980 Kobieta Opłacony
210 Agata Szymczyk 1987 Kobieta Opłacony
211 Marcin Michalski 1981 Mężczyzna Opłacony
212 Emilia Załugowicz 1994 Kobieta Opłacony
213 Agnieszka Osińska 1985 Kobieta Opłacony
214 Katarzyna Tusznio 1987 Kobieta Opłacony
215 Gracjan Jankowiak 1990 Mężczyzna Opłacony
216 Paulina Ujma 1992 Kobieta Opłacony
217 Malgorzata Falkowska Tuchola 1987 Kobieta Opłacony
218 Sylwia Fidelus 1988 Kobieta Opłacony
219 Hanula Głogowska 1983 Kobieta Opłacony
220 Paweł Nalepka 1976 Mężczyzna Opłacony
221 Amelia Fidelus 2001 Kobieta Opłacony
222 Joanna Stefańska 1978 Kobieta Opłacony
223 Tomasz Sikorski 1983 Mężczyzna Opłacony
224 Piotr Pręgowski Stare Babice Biegają 1978 Mężczyzna Opłacony
225 Klaudia Czerska 1986 Kobieta Opłacony
226 Przemek Czerski 1981 Mężczyzna Opłacony
227 Alina Feret 1992 Kobieta Opłacony
228 Marzena Tobiasz 1994 Kobieta Opłacony
229 Anna Czekaj 1989 Kobieta Opłacony
230 Patryk Pas 1997 Mężczyzna Opłacony
231 Tomasz Armuła 1983 Mężczyzna Opłacony
232 Dawid Slania 1990 Mężczyzna Opłacony
233 Anna Slania 1990 Kobieta Opłacony
234 Sławomir Leśniewski parkrun Słodowo, Włocławek 1966 Mężczyzna Opłacony
235 Magdalena Morel Przysucha 1979 Kobieta Opłacony
236 Monika Potoniec 1980 Kobieta Opłacony
237 Michał Wiśniowski Octagon Tychy Runners 1991 Mężczyzna Opłacony
238 Marcin Greń 1988 Mężczyzna Opłacony
239 Krzysztof Alama 1993 Mężczyzna Opłacony
240 Michał Bessendowski Nie dam rady jadę na browara 1981 Mężczyzna Opłacony
241 Emilia Grochalska 1978 Kobieta Opłacony
242 Elżbieta Manduk 1983 Kobieta Opłacony
243 Oliwier Szastak 2002 Mężczyzna Opłacony
244 Klara Nowostawska 1987 Kobieta Opłacony
245 Konrad Szydło 1999 Mężczyzna Opłacony
246 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
247 DOMINIKA Durasiewicz 1981 Kobieta Opłacony
248 Helena Durasiewicz 1981 Kobieta Opłacony
249 Tomasz Gierwatowski Anonimowi Bohaterowie 1975 Mężczyzna Opłacony
250 Magdalena Fronczek FCB 1985 Kobieta Opłacony
251 Marcin Chałas MCH +MF 1985 Mężczyzna Opłacony
252 Rafał Pogrzeba 1992 Mężczyzna Opłacony
253 Katarzyna Perek 1978 Kobieta Opłacony
254 Mirosław Perek 1978 Mężczyzna Opłacony
255 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska BIGTIRESRUNTEAM 1981 Kobieta Opłacony
256 Danuta Idzikowska - 1981 Kobieta Opłacony
257 Monika Grabicka 1985 Kobieta Opłacony
258 Anna Kwaśna 1982 Kobieta Opłacony
259 Sebastian Kosmala Husaria Race Team 1987 Mężczyzna Opłacony
260 Magdalena Sadkowska 1983 Kobieta Opłacony
261 Katarzyna Bielecka Harpagan Beast 1992 Kobieta Opłacony
262 Ilona Kidawa-Wysocka 1981 Kobieta Opłacony
263 Dorota Szczygielska Batman 1985 Kobieta Opłacony
264 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
265 Grzegorz Chęć 1980 Mężczyzna Opłacony
266 Paulina Tomala 1987 Kobieta Opłacony
267 Malgorzata Lubbe 1980 Kobieta Opłacony
268 Mateusz Barczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
269 Marcin Dekowski 1982 Mężczyzna Opłacony
270 Marta Dekowska 1982 Kobieta Opłacony
271 Nikola Krupa 2001 Kobieta Opłacony
272 Justyna Wilińska Deaf Łódź 1981 Kobieta Opłacony
273 Konrad Jeżak Ks Libero Czarnocin 1995 Mężczyzna Opłacony
274 Sylwia Liśkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
275 Mateusz Roslan - 1989 Mężczyzna Opłacony
276 Patryk Radziszewski 1992 Mężczyzna Opłacony
[brak] ADAM KŁODZIŃSKI LemonRoom 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anastazja Masevych 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Astrid Alszer 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Miazek Virtual Runners Club 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bernadetta Jozwiakowska Domyslny 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dagmara Podgórska 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] František Hric 2001 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Iwona Jambur 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Linda 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jolanta Mikłowska team deaf 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Judyta Przybylska PRCI 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Wilińska Deaf Łódź 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Owczarzak PerfektBody 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Perek 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Purgat 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Makowka 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Leszek Mielcarek niezrzeszony 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Lesińska-Sawicka 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Załucki HaB 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patrycja Gałęcka owocek 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Gara GARA 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Wielgo 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Roman Zegar Brak 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stela Dalewska 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia Uzarska WKB Maratończyk 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Kubera 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzanna Ortyl 2002 Kobieta Nieopłacony