V Przeszkodowy Bieg Hutnika - Przeszkodowy Bieg Hutnika

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
12 km
Dostępne pakiety
262/360
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marta Tomiczak 1980 Kobieta Opłacony
2 Krzysztof Tomiczak 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Tomasz Tolak 1981 Mężczyzna Opłacony
4 Daria Ciosek Torpeda Race Team 1984 Kobieta Opłacony
5 Bartłomiej Czyżewski 1988 Mężczyzna Opłacony
6 DAWID KOZŁOWSKI 1990 Mężczyzna Opłacony
7 Marcin Lewikowski 1985 Mężczyzna Opłacony
8 Michał Luterek ble ble ble 1980 Mężczyzna Opłacony
9 Aleksandra Szylberg Team ZabieganeDni /Spartan SGX Warsaw 1981 Kobieta Opłacony
10 Piotr Szylberg Team ZabieganeDni 1982 Mężczyzna Opłacony
11 Paweł Sienkiewicz Decepticon Gym 1980 Mężczyzna Opłacony
12 Diana Parol Nie W Szczepionkę Team 1989 Kobieta Opłacony
13 Magdalena Wnorowska 1977 Kobieta Opłacony
14 Karol Gryżewski Nie W Szczepionkę Team 1992 Mężczyzna Opłacony
15 Dorota Osuch 1974 Kobieta Opłacony
16 Andrzej Januszewski Kosiarze 1984 Mężczyzna Opłacony
17 Renata Piłat Obstacle Center Team 1967 Kobieta Opłacony
18 Artur Serafin Serafin 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Andrzej Skolik ZKS Warszawa 1967 Mężczyzna Opłacony
20 PIOTR PODNAJMER DonFish 1981 Mężczyzna Opłacony
21 Jacek Mirowski Rookies 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Przemysław Baran 1988 Mężczyzna Opłacony
23 Adam Wodzyński Bieg dla Hani 1988 Mężczyzna Opłacony
24 Paula Wodzyńska Bieg dla Hani 1989 Kobieta Opłacony
25 Jacek Wodzyński Bieg dla Hani 1979 Mężczyzna Opłacony
26 Artur Strybuć Bieg dla Hani 1976 Mężczyzna Opłacony
27 Mariusz Kalwarczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
28 Artur Milczarczyk Obstacle Center Team 1973 Mężczyzna Opłacony
29 Cornelia Kozak Nie W Szczepionkę Team 1995 Kobieta Opłacony
30 Piotr Tupaczewski Nie W Szczepionkę Team 1983 Mężczyzna Opłacony
31 Edyta Burgs Crossfit Siedlce 1975 Kobieta Opłacony
32 Bartosz Czapiński TEAM CFS 1972 Mężczyzna Opłacony
33 SYLWIA STAŃSKA Team CFS 1985 Kobieta Opłacony
34 Grzegorz Zasowski Cross Milan 1977 Mężczyzna Opłacony
35 Milena Kurpios Nie W Szczepionkę Team 1987 Kobieta Opłacony
36 Izabela Roguska Hardcorowe Wychylylybymy 1990 Kobieta Opłacony
37 Bartosz Pakuła 1987 Mężczyzna Opłacony
38 Piotr Wójcik WARSZAWIAKY 1965 Mężczyzna Opłacony
39 Kamil Wójcik WARSZAWIAKY 2001 Mężczyzna Opłacony
40 Marta Holka 1977 Kobieta Opłacony
41 Maja Skowrońska Flying Runners 1989 Kobieta Opłacony
42 Paulina Tadzik 1992 Kobieta Opłacony
43 Paweł Adamczyk Somsiady 1982 Mężczyzna Opłacony
44 Lech Wieczorkiewicz Nie W Szczepionkę Team 1976 Mężczyzna Opłacony
45 Róża Wieczorkiewicz Nie W Szczepionkę Team 2001 Kobieta Opłacony
46 Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team 1979 Kobieta Opłacony
47 Tomasz Szyszka 1979 Mężczyzna Opłacony
48 Krzysztof Duwe 1989 Mężczyzna Opłacony
49 arkadiusz wojtaluk masovia 1987 Mężczyzna Opłacony
50 Justyna Rakowicz Outdoor Training 1992 Kobieta Opłacony
51 Tomasz First 1991 Mężczyzna Opłacony
52 Agnieszka Matyszkiewicz Flying Runners 1981 Kobieta Opłacony
53 Aleksandra Umińska 1988 Kobieta Opłacony
54 Aleksandra Milewska 1989 Kobieta Opłacony
55 Grzegorz Osik Obstacle Center Team 1985 Mężczyzna Opłacony
56 Magdalena SUCHAN harcuj zdrowo 1982 Kobieta Opłacony
57 Bartłomiej Ryś 1993 Mężczyzna Opłacony
58 Aleksandra Żuchowska Flying Runners 1992 Kobieta Opłacony
59 Jakub Macander 1994 Mężczyzna Opłacony
60 Paweł Ratyński 1985 Mężczyzna Opłacony
61 Piotr Kondraciuk Outdoor Training 1976 Mężczyzna Opłacony
62 Tomasz Tadzik 1992 Mężczyzna Opłacony
63 Dominik Jankowski Gladiators by RMF4RT 1980 Mężczyzna Opłacony
64 Katarzyna Nabrdalik 1990 Kobieta Opłacony
65 Mateusz Popiołek Oceanicus 1985 Mężczyzna Opłacony
66 Anna Gomola-Paradowska Somsiady 1983 Kobieta Opłacony
67 Łukasz Paradowski Somsiady 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Mateusz Łępicki Lemon Team 1990 Mężczyzna Opłacony
69 Marta Prewysz-Kwinto 1992 Kobieta Opłacony
70 Adam Rodak O nie ostatni 1991 Mężczyzna Opłacony
71 Tomasz Kulesza O nie ostatni 1991 Mężczyzna Opłacony
72 Dawid Suwart O nie ostatni 1991 Mężczyzna Opłacony
73 Izabela Syska 2000 Kobieta Opłacony
74 Kamil Wdowiarski 1996 Mężczyzna Opłacony
75 Michał Wierzbicki 1987 Mężczyzna Opłacony
76 Janusz Jabłoński 1978 Mężczyzna Opłacony
77 Piotr Lewicki Emeryci i reszta 1981 Mężczyzna Opłacony
78 Mariola Okrój-Sitterlee Metrożercy 1980 Kobieta Opłacony
79 Piotr Sitterlee Metrożercy 1977 Mężczyzna Opłacony
80 Mirosław Kołodziej 1987 Mężczyzna Opłacony
81 Tomasz Kalniuk Nie W Szczepionkę Team 1993 Mężczyzna Opłacony
82 Olga Limanowska Kosiarze 1990 Kobieta Opłacony
83 Krzysztof Kozioł 1984 Mężczyzna Opłacony
84 Marcin Piętka Hardcorowe Wychylylybymy 1983 Mężczyzna Opłacony
85 Tymoteusz Iwańczuk 1982 Mężczyzna Opłacony
86 Łukasz Grzebuła 1992 Mężczyzna Opłacony
87 Marcin Obudziński Cross Trening Mazovia Ciechanów 1979 Mężczyzna Opłacony
88 Monika Obudzińska Cross trening mazovia ciechanów 1979 Kobieta Opłacony
89 Krzysztof Zadrożny Cross Trening Mazovia Ciechanów 1986 Mężczyzna Opłacony
90 Tomasz Romańczuk OUTDOOR TRAINING 1970 Mężczyzna Opłacony
91 Karol Jóźwicki OUTDOOR TRAINING 1982 Mężczyzna Opłacony
92 Artur Matejczyk OUTDOOR TRAINING 1976 Mężczyzna Opłacony
93 Sylwia Dąbrowska Outdoor Training 1987 Kobieta Opłacony
94 Krzysztof Chmielewski Outdoor Training 1989 Mężczyzna Opłacony
95 Paweł Rudziński wkurw_team 1988 Mężczyzna Opłacony
96 Mariusz Koper 1990 Mężczyzna Opłacony
97 Tomasz Jasiński 1985 Mężczyzna Opłacony
98 Łukasz Samotik 1984 Mężczyzna Opłacony
[brak] kamil filipczak PYSIA&KAMIL 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] patrycja chodkowska PYSIA&KAMIL 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sergei Troshkin 39RUS 1966 Mężczyzna Nieopłacony