Biegowa Korona Ziemi - Mont Blanc 4808 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
4808 m
Dostępne pakiety
9909/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wojciech Czyz 1977 Mężczyzna Opłacony
2 Anna Flak-Wancerz Ironsilesia 1984 Kobieta Opłacony
3 Małgorzata Kwacz 1964 Kobieta Opłacony
4 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
5 Łukasz Mościcki Biegacze Pomagacze 1984 Mężczyzna Opłacony
6 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
7 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
8 Tomasz Ryżycki 1992 Mężczyzna Opłacony
9 Tomasz Uptas Fitness & Squash complex 1978 Mężczyzna Opłacony
10 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
12 Paweł Gołąb Wkurw_team 1989 Mężczyzna Opłacony
13 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
14 Kasia Świder 1975 Kobieta Opłacony
15 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
16 Julita Pretkowska 1980 Kobieta Opłacony
17 Marek pyrek TorosDeEspana 1984 Mężczyzna Opłacony
18 MAREK RUTKOWSKI 1957 1957 Mężczyzna Opłacony
19 Marzena Michalczewska 1974 Kobieta Opłacony
20 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
21 Beata Włosińska Beata Włosińska 1973 Kobieta Opłacony
22 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
23 Joanna Suleja 1960 Kobieta Opłacony
24 Jolanta Jastrzębska 1990 Kobieta Opłacony
25 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
26 marta piasecka 1986 Kobieta Opłacony
27 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
28 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Łukasz Potempka 1996 Mężczyzna Opłacony
30 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
31 Arkadiusz Wróblewski 1976 Mężczyzna Opłacony
32 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
33 Mariusz Rudzki 1973 Mężczyzna Opłacony
34 Sylwia Bojanowska Krejzi Tim Blonie 1976 Kobieta Opłacony
35 Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Opłacony
36 Kamila Stasiowska 1985 Kobieta Opłacony
37 Izabela Bodulska 1976 Kobieta Opłacony
38 Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Opłacony
39 Michał Smuga Drużyna Złotego Pierścienia 1988 Mężczyzna Opłacony
40 Artur Gołata 1977 Mężczyzna Opłacony
41 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
42 Katarzyna Dudziak-Woźnicka Katarzyna Dudziak 1984 Kobieta Opłacony
43 Krzysztof Czerwonka 1983 Mężczyzna Opłacony
44 JOANNA KONIUSZEWSKA 1985 Kobieta Opłacony
45 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
46 Bozena Delekta 1970 Kobieta Opłacony
47 Łukasz Tworzydło 1990 Mężczyzna Opłacony
48 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
49 Lucyna Długosz DruzynaML 1964 Kobieta Opłacony
50 Dorota Mudzińska 1975 Kobieta Opłacony
51 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
52 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
53 Sylwia Fabia 1991 Kobieta Opłacony
54 Magdalena Bratek Jeżozwierzaki 1981 Kobieta Opłacony
55 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
56 Ewelina Heckert 1981 Kobieta Opłacony
57 Artur Sarosiek ------------------- ------------------- 1950 Mężczyzna Opłacony
58 Aneta Keller 1983 Kobieta Opłacony
59 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
60 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
61 Paweł Nalepka 1976 Kobieta Opłacony
62 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
63 Joanna Strojecka #strzemieszyckiteam 1983 Kobieta Opłacony
64 Beata Kruk Strzemieszycki Team 1975 Kobieta Opłacony
65 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
66 Wacław Drwiła Snikersteam 1971 Mężczyzna Opłacony
67 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
68 Sylwia Dąbek Shuto 1971 Kobieta Opłacony
69 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
70 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
71 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
72 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
73 Konrad Błaszczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
74 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
75 Paulina Majda 1996 Kobieta Opłacony
76 Dominika Ozimek 1987 Kobieta Opłacony
77 Piotr Leszkowski 1982 Mężczyzna Opłacony
78 Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Opłacony
79 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
80 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
81 Marta Stankiewicz 1989 Kobieta Opłacony
82 Malwina Filańska-Marcych brak 1985 Kobieta Opłacony
83 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
84 Bernadeta Wójcikiewicz BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1971 Kobieta Opłacony
85 Zuzanna Szkutnik 1966 Kobieta Opłacony
86 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
87 Agnieszka Łopacińska 1987 Kobieta Opłacony
88 ŁUKASZ WASIL 1982 Mężczyzna Opłacony
89 Michał Kawala 1991 Mężczyzna Opłacony
90 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
91 Małgorzata Duszyńska-Ozga 1975 Kobieta Opłacony
[brak] Agata Błaut Bez klubu 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] alicja reda NW CZŁAPSKI TEAM 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Bąk Litwa 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Jastrzębska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Musielak 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna KOWALCZYK 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna KOWALCZYK 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Martyna Rożniakowska Apollo 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MONIKA Citora 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Przemysław Kaczmarczyk amator 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwia Fabia 1991 Kobieta Nieopłacony