Biegowa Korona Ziemi - Kilamandżaro 5895 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5895 m
Dostępne pakiety
9926/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wojciech Czyz 1977 Mężczyzna Opłacony
2 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
3 Łukasz Mościcki Biegacze Pomagacze 1984 Mężczyzna Opłacony
4 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
5 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
6 Kasia Świder 1975 Kobieta Opłacony
7 ------------------ -------------------- ------------------------ 1999 Mężczyzna Opłacony
8 marta piasecka 1986 Kobieta Opłacony
9 Monika Jasłowska 1968 Kobieta Opłacony
10 Małgorzata Kosiba 1967 Kobieta Opłacony
11 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
12 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
13 Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Opłacony
14 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Małgorzata Waleczek 1983 Kobieta Opłacony
16 Jolanta Jastrzębska 1990 Kobieta Opłacony
17 renata szczupak 1983 Kobieta Opłacony
18 Jarosław Kwiatkowski Malleo 1983 Mężczyzna Opłacony
19 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
20 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
21 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
22 Ilona Głowacka 1982 Kobieta Opłacony
23 Krzysztof Stańczyk kb v-max aDAMÓW 1947 Mężczyzna Opłacony
24 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
25 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
26 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
27 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
28 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
29 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
30 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
31 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
32 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
33 Sylwia Pawłowska 1987 Kobieta Opłacony
34 Marta Pięt 1995 Kobieta Opłacony
35 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
36 Tomasz Uptas Fitness & Squash complex 1978 Mężczyzna Opłacony
37 ------------------ ----------------- ----------------------------- 1947 Mężczyzna Opłacony
38 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
39 Ludwika Rudź 1951 Kobieta Opłacony
40 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
41 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
42 Beata Włosińska Beata Włosińska 1973 Kobieta Opłacony
43 Mariusz Rudzki 1973 Mężczyzna Opłacony
44 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
45 Krzysztof Golusinski 1981 Mężczyzna Opłacony
46 Sebastian Aleksandrowicz 1982 Mężczyzna Opłacony
47 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
48 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
49 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
50 Sylwia Bojanowska 1976 Kobieta Opłacony
51 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
52 Piotr Serafin 1972 Mężczyzna Opłacony
53 Ewelina Heckert 1981 Kobieta Opłacony
54 Weronika Pyzik - 1996 Kobieta Opłacony
55 Wacław Drwiła Snikerteam 1971 Mężczyzna Opłacony
56 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
57 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
58 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
59 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
60 Karolina ZIĘCIAK Kuźnia Triathlonu 1986 Kobieta Opłacony
61 Bernadeta Rostankowska 1974 Kobieta Opłacony
62 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
63 Piotr Gołda 1979 Mężczyzna Opłacony
64 Magdalena Skawińska 1991 Kobieta Opłacony
65 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
66 Danuta Łopat 1958 Kobieta Opłacony
67 Katarzyna Furtak Rajdomani SP4 Rumia 1973 Kobieta Opłacony
68 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
69 Maja Bugla 1994 Kobieta Opłacony
70 Maria Gerycka Biegnę byle dobiec 1986 Kobieta Opłacony
71 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
72 Agnieszka Łopacińska 1987 Kobieta Opłacony
73 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
74 Paulina Majda 1996 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Betke 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Betke 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karolina Makowska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Serafin 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Weronika Przebinda Brak 1995 Kobieta Nieopłacony