Biegowa Korona Ziemi - Mount Everest 8848 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
8848 m
Dostępne pakiety
9937/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Łukasz Mościcki Biegacze Pomagacze 1984 Mężczyzna Opłacony
3 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
4 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
5 KAMIL Kubiś 5K 1977 Mężczyzna Opłacony
6 Kasia Świder 1975 Kobieta Opłacony
7 Piotr Łojewski 1973 Mężczyzna Opłacony
8 Sylwia Bojanowska Krejzi Tim Błonie 1976 Kobieta Opłacony
9 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
10 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
11 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
12 Paweł Mikołajczyk Rossmann 1984 Mężczyzna Opłacony
13 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
14 Marcin Ślusarczyk Iron 1986 Mężczyzna Opłacony
15 Joanna Miś 1974 Kobieta Opłacony
16 Paulina Kopyra 1988 Kobieta Opłacony
17 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
18 Bozena Delekta 1970 Kobieta Opłacony
19 Magdalena Zadworna Malleo 1983 Kobieta Opłacony
20 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
21 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
22 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
23 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
24 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
25 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
26 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
27 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
28 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
29 Marcin Tkaczyk MarcinTe 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
31 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
32 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
33 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
34 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
35 Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Opłacony
36 JUSTYNA BZURA 1991 Kobieta Opłacony
37 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
38 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
39 Magdalena Bratek Jezozwierzaki 1981 Kobieta Opłacony
40 Dorota Bratkowska 1978 Kobieta Opłacony
41 Maja Graczyk 1976 Kobieta Opłacony
42 Weronika Przebinda Brak 1995 Kobieta Opłacony
43 Arkadiusz Dąbek 1966 Mężczyzna Opłacony
44 ANTONINA IWANEK Apollona 2000 Kobieta Opłacony
45 Krzysztof Golusinski 1981 Mężczyzna Opłacony
46 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
47 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
48 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
49 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
50 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
51 Beata Włosińska Beata Włosińska 1973 Kobieta Opłacony
52 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
53 Piotr Gołda 1979 Mężczyzna Opłacony
54 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
55 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
56 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
57 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
58 Dariusz Morawiec 1978 Mężczyzna Opłacony
59 WOJCIECH CZYZ 1977 Mężczyzna Opłacony
60 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
61 Danuta Łopat 1958 Kobieta Opłacony
62 Katarzyna Furtak Rajdomani SP4 Rumia 1973 Kobieta Opłacony
63 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Świder 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Świder 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Łuszcz #GrodziecRun 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] marta piasecka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Przemysław Kaczmarczyk amator 1977 Mężczyzna Nieopłacony