Biegowa Korona Ziemi - Denali 6195 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
6195 m
Dostępne pakiety
9945/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
3 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
4 Joanna Agnieszka Szałtys 1980 Kobieta Opłacony
5 Marcin Tkaczyk MarcinTe 1987 Mężczyzna Opłacony
6 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
7 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
8 Sylwia Bojanowska Robercik i Sylvana 1976 Kobieta Opłacony
9 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
10 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
11 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
12 Małgorzata Waleczek 1983 Kobieta Opłacony
13 Wojciech Czyz 1977 Mężczyzna Opłacony
14 Ilona Głowacka 1982 Kobieta Opłacony
15 Joanna Strojecka #strzemieszyckiteam 1983 Kobieta Opłacony
16 Beata Kruk Strzemieszycki Team 1975 Kobieta Opłacony
17 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
19 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
20 Sylwia Pawłowska 1987 Kobieta Opłacony
21 JOANNA SULEJA SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
22 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
23 Marcin Sowa Sowa Team 1985 Mężczyzna Opłacony
24 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
25 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
26 Tomasz Uptas Fitness & Squash complex 1978 Mężczyzna Opłacony
27 Bartosz Kusiak 1998 Mężczyzna Opłacony
28 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
29 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
30 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
31 Konrad Błaszczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
32 Monika Gzyl Energymfitfun 1980 Kobieta Opłacony
33 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
34 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
35 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
36 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
37 Mirosława Chmielowska 1977 Kobieta Opłacony
38 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
39 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
40 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
41 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
42 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
43 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
44 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
45 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
46 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
47 Piotr Gołda 1979 Mężczyzna Opłacony
48 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
49 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
50 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
51 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
52 Krzysztof Golusinski 1981 Mężczyzna Opłacony
53 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
54 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
55 Katarzyna Furtak 1973 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Agnieszka Szałtys 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] marta piasecka 1986 Kobieta Nieopłacony