Biegowa Korona Ziemi - Góra Kościuszki 2230 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
2230 m
Dostępne pakiety
9920/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
3 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
4 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
5 Łukasz Mościcki Biegacze Pomagacze 1984 Mężczyzna Opłacony
6 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
7 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
8 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
9 Krystyna Sokół 1978 Kobieta Opłacony
10 marta piasecka 1986 Kobieta Opłacony
11 Aleksandra Hanc xxx 1995 Kobieta Opłacony
12 Sylwia Bojanowska Krejzi Tim Blonie 1976 Kobieta Opłacony
13 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
14 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
15 Magdalena Piasecka 1994 Kobieta Opłacony
16 Wacław Drwiła Snikerteam 1971 Mężczyzna Opłacony
17 Mariusz Rudzki 1973 Mężczyzna Opłacony
18 Klaudia Rybaczek 1998 Kobieta Opłacony
19 Paula Kusideł 1997 Kobieta Opłacony
20 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
21 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
22 Maciej Stankiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
23 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
24 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
25 Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Opłacony
26 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
27 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
28 Artur Sarosiek ------------------- ------------------- 1950 Mężczyzna Opłacony
29 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
30 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
31 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
32 Kamila Stasiowska 1985 Kobieta Opłacony
33 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
34 Mirka Chmielowska 1977 Kobieta Opłacony
35 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
36 Paulina Majda 1996 Kobieta Opłacony
37 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
38 Tomasz Uptas Fitness & Squash complex 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
40 Mateusz Leś 1990 Mężczyzna Opłacony
41 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
42 Ludwika Rudź 1951 Kobieta Opłacony
43 Małgorzata Kosiba 1967 Kobieta Opłacony
44 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
45 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
47 Dominika Ozimek 1987 Kobieta Opłacony
48 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
49 Anna Trochim 1983 Kobieta Opłacony
50 WOJCIECH CZYZ 1977 Mężczyzna Opłacony
51 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
52 Marta Krociak 1983 Kobieta Opłacony
53 Kacper Dąbrowski 2000 Mężczyzna Opłacony
54 Marek Partacz 1979 Mężczyzna Opłacony
55 Monika Kicun 1993 Kobieta Opłacony
56 Izabela Pszenicka 1984 Kobieta Opłacony
57 Krzysztof Stępień Sunshine Sport Team 1985 Mężczyzna Opłacony
58 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
59 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
60 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
61 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
62 Marta Stankiewicz 1989 Kobieta Opłacony
63 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
64 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
65 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
66 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
67 Zuzanna Szkutnik 1966 Kobieta Opłacony
68 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
69 Magdalena Nitczyńska-Nocula 1983 Kobieta Opłacony
70 Malwina Filańska-Marcych brak 1985 Kobieta Opłacony
71 Marta Pięt 1995 Kobieta Opłacony
72 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
73 Ewa Kurzawska Grrrusza 1959 Kobieta Opłacony
74 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
75 Agnieszka Łopacińska 1987 Kobieta Opłacony
76 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
77 MARCIN STASIAK 1971 Mężczyzna Opłacony
78 Małgorzata Duszyńska-Ozga 1975 Kobieta Opłacony
79 Katarzyna Wodczak 1991 Kobieta Opłacony
80 Danuta Łopat 1958 Kobieta Opłacony
[brak] ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Kubat 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] ŁUKASZ WASIL 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Kaczmarczyk amator 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radosław Sroka 1993 Mężczyzna Nieopłacony