Biegowa Korona Ziemi - Puncak Jaya 4884 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
4884 m
Dostępne pakiety
9950/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
3 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
4 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
5 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
6 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
7 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
8 Artur Sarosiek ------------------- ------------------- 1950 Mężczyzna Opłacony
9 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
10 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
11 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
12 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
13 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
14 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
16 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
17 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
18 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
19 Ewelina Heckert 1981 Kobieta Opłacony
20 Sylwia Pawłowska 1987 Kobieta Opłacony
21 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
22 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
23 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
24 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
25 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
26 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
27 Tomasz Głodowski 1960 Mężczyzna Opłacony
28 Dorota Głodowska 1967 Kobieta Opłacony
29 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
30 Aneta Keller 1983 Kobieta Opłacony
31 WOJCIECH CZYZ 1977 Mężczyzna Opłacony
32 Sylwia Bojanowska 1976 Kobieta Opłacony
33 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
34 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
35 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
36 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
37 Paulina Majda 1996 Kobieta Opłacony
38 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
39 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
40 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
41 Kamila Stasiowska 1985 Kobieta Opłacony
42 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
43 Wacław Drwiła Snikerteam 1971 Mężczyzna Opłacony
44 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
45 Agnieszka Łopacińska 1987 Kobieta Opłacony
46 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
47 Malwina Filańska-Marcych brak 1985 Kobieta Opłacony
48 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
49 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
50 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
[brak] Aneta Keller 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Heckert 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] ŁUKASZ WASIL 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] marta piasecka 1986 Kobieta Nieopłacony