Biegowa Korona Ziemi - Aconcagua 6961 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
6961 m
Dostępne pakiety
9946/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
3 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
4 Justyna Świątek 1984 Kobieta Opłacony
5 Eligiusz Pach 1980 Mężczyzna Opłacony
6 Sylwia Bojanowska Krejzi Tim Blonie 1976 Kobieta Opłacony
7 Paweł Mikołajczyk Rossmann 1984 Mężczyzna Opłacony
8 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
9 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
10 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
11 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
12 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
13 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
14 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
15 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
16 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
17 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
18 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
19 Ludwika Rudź 1951 Kobieta Opłacony
20 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
21 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
22 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
23 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
24 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
25 Sylwia Dąbek Shuto 1971 Kobieta Opłacony
26 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
27 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
28 Michał Frydrychowicz 1978 Mężczyzna Opłacony
29 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
30 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
31 Wacław Drwiła Snikerteam 1971 Mężczyzna Opłacony
32 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
33 Monika Gzyl Energymfitfun 1980 Kobieta Opłacony
34 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
35 Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Opłacony
36 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
37 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
38 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
39 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
40 WOJCIECH CZYZ 1977 Mężczyzna Opłacony
41 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
42 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
43 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
44 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
45 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
46 Magdalena Bratek 1981 Kobieta Opłacony
47 Danuta Łopat 1958 Kobieta Opłacony
48 Magdalena Skawińska 1991 Kobieta Opłacony
49 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
50 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
52 Bernadeta Wójcikiewicz BIEGNĘ BYLE DOBIEC 1971 Kobieta Opłacony
53 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
54 Jolanta Jastrzębska 1990 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa GĄSIOREK Amator 1957 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] marta piasecka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Romana Jarosińska 1975 Kobieta Nieopłacony