Biegowa Korona Ziemi - Elbrus 5642 m n.p.m - Biegowa Korona Ziemi

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5642 m
Dostępne pakiety
9939/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Bogusław Majda 1968 Mężczyzna Opłacony
2 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
3 Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Opłacony
4 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
5 Ewa Mitek-Dywańska Geriatrick Team 1973 Kobieta Opłacony
6 Krzysztof Lorencki 1978 Mężczyzna Opłacony
7 Joanna Strojecka #strzemieszyckiteam 1983 Kobieta Opłacony
8 Beata Kruk Strzemieszycki Team 1975 Kobieta Opłacony
9 Marta Pięt 1995 Kobieta Opłacony
10 Helena Urbańczyk 1985 Kobieta Opłacony
11 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
12 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
13 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
14 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
15 Ilona Głowacka 1982 Kobieta Opłacony
16 JOANNA MIŚ Becykl 1974 Kobieta Opłacony
17 Wojciech Figas 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Adam Kosela Dębickie Gepardy 1956 Mężczyzna Opłacony
19 Barbara Mizera-Oczadły 1982 Kobieta Opłacony
20 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
21 Sylwia Dąbek Shuto 1971 Kobieta Opłacony
22 Małgorzata Kosiba 1967 Kobieta Opłacony
23 Katarzyna Palonka 1976 Kobieta Opłacony
24 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
25 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
26 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
27 Małgorzata Waleczek Pani 1983 Kobieta Opłacony
28 Elżbieta Kościńska Wojskowy Klub Honorowych Dawców Krwi 1979 Kobieta Opłacony
29 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
30 Elżbieta Lewaniak 1976 Kobieta Opłacony
31 Jacek Przybycień Górale Niskopienni 1969 Mężczyzna Opłacony
32 Mariusz Chwasta 1978 Mężczyzna Opłacony
33 Roland Winnicki 1972 Mężczyzna Opłacony
34 Sylwia Bojanowska 1976 Kobieta Opłacony
35 Aneta Płachta Nie ma 1975 Kobieta Opłacony
36 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
37 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
38 Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Opłacony
39 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
40 Marek Pyrek TOROS DE ESPANA 1984 Mężczyzna Opłacony
41 Magdalena Bratek 1981 Kobieta Opłacony
42 Romana Jarosińska 1975 Kobieta Opłacony
43 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
44 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
45 Krzysztof Czerwonka 1983 Mężczyzna Opłacony
46 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
47 Mateusz Muskała WIRUSY 1987 Mężczyzna Opłacony
48 Danuta Łopat 1958 Kobieta Opłacony
49 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
50 Magdalena Skawińska 1991 Kobieta Opłacony
51 Katarzyna Walczyńska 1975 Kobieta Opłacony
52 Agnieszka Łopacińska 1987 Kobieta Opłacony
53 Dorota Bratkowska 1978 Kobieta Opłacony
54 WOJCIECH CZYZ 1977 Mężczyzna Opłacony
55 Grzegorz Kosek 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Arkadiusz Dąbek 1966 Mężczyzna Opłacony
57 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
58 Jacek Krawiec 1966 Mężczyzna Opłacony
59 Jolanta Jastrzębska 1990 Kobieta Opłacony
60 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
61 Agata Morawiec 1981 Kobieta Opłacony
[brak] Anna Dyląg SKKT Orkantour - sport i turystyka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Rybaczek 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maciej Kopij KS Victoria Sztum 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Rynarzewski 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] marta piasecka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Romana Jarosińska 1975 Kobieta Nieopłacony