Biegowa Korona Ziemi - Biegowa Korona Ziemi - Wszystkie 9 szczytów w jednym pakiecie.

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
100710 m
Dostępne pakiety
9889/10000
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Agnieszka Osińska 1985 Kobieta Opłacony
2 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
3 Magdalena Hałajko Heisenber Tesm 1982 Kobieta Opłacony
4 Andrzej Mitrosz BRAT ALBERT TEAM 1956 Mężczyzna Opłacony
5 Katarzyna Tusznio 1987 Kobieta Opłacony
6 Zbigniew Babczyński 1989 Mężczyzna Opłacony
7 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
8 Jakub Augustyniak 1982 Mężczyzna Opłacony
9 Paweł Janczarski Wrotech 1965 Mężczyzna Opłacony
10 Barbara Chocianowicz 1982 Kobieta Opłacony
11 Ewelina Jedziniak UKS KROKUS PIECHOWICE 1976 Kobieta Opłacony
12 Aleksandra Kucz 1974 Kobieta Opłacony
13 Przemysław Lis Transport Tri Team 1973 Mężczyzna Opłacony
14 Katarzyna.zachwieja Zachwieja 1970 Kobieta Opłacony
15 Marcin Trzyna Styropmin 1984 Mężczyzna Opłacony
16 Małgorzata Plichcińska 1975 Kobieta Opłacony
17 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
18 Magdalena Wieczorek 1977 Kobieta Opłacony
19 Jakub Wieczorek 2002 Mężczyzna Opłacony
20 Aneta Roman Run&fun Wielbark 1988 Kobieta Opłacony
21 Diana Myszkowska WAT 1993 Kobieta Opłacony
22 Monika Mrozowska 1986 Kobieta Opłacony
23 Maciej Suder 3M Running Team Poland 1987 Mężczyzna Opłacony
24 Paweł Bors 1983 Mężczyzna Opłacony
25 Anna Matseyko 1996 Kobieta Opłacony
26 Łukasz Łagożny Brubeck Team / Pozytywnie Zabiegani Sanok 1981 Mężczyzna Opłacony
27 MAREK BODZIONY Apollona 1967 Mężczyzna Opłacony
28 ilona falkowska 1954 Kobieta Opłacony
29 DOROTA SUCHOCKA Apollona 1973 Kobieta Opłacony
30 Michał Olszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
31 Dariusz Pachut Slide Challenge 1985 Mężczyzna Opłacony
32 Joanna Stawicka 1976 Kobieta Opłacony
33 MAJA BODZIONY Apollona 2002 Kobieta Opłacony
34 PAULINA BODZIONY Apollona 2000 Kobieta Opłacony
35 Sebastian Mucha 1991 Mężczyzna Opłacony
36 Kamil Gawot 1991 Mężczyzna Opłacony
37 Klaudia Drewniok-Jagodzińska 1974 Kobieta Opłacony
38 Łukasz Petka 1988 Mężczyzna Opłacony
39 Magdalena Ciesek 1978 Kobieta Opłacony
40 Katarzyna.zachwieja Zachwieja 1970 Kobieta Opłacony
41 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
42 Agata Bardzinska 1982 Kobieta Opłacony
43 Mariusz Pietrusiński 1973 Mężczyzna Opłacony
44 Anna Mieszczak 1990 Kobieta Opłacony
45 Tomasz Stankiewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
46 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
47 Paweł Gołąb Wkurw_team 1989 Mężczyzna Opłacony
48 Barbara Zielińska-Woźnica Wróg sportu 1970 Kobieta Opłacony
49 Mariusz Lichodziejewski Strong & Fit Body 1990 Mężczyzna Opłacony
50 Grzegorz Cyganek 1971 Mężczyzna Opłacony
51 Grzegorz Sowa STG KRAKÓW 1990 Mężczyzna Opłacony
52 Agnieszka Białek 1975 Kobieta Opłacony
53 Grzegorz Wypych 1980 Mężczyzna Opłacony
54 Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
55 Marcin Chmielewski MARCOLD RUNNING 1975 Mężczyzna Opłacony
56 Szymon Posmyk 1982 Mężczyzna Opłacony
57 Joanna Foks 1984 Kobieta Opłacony
58 Barbara Piela 1985 Kobieta Opłacony
59 Miłosława Agnieszka Duda-Dziewierz 1979 Kobieta Opłacony
60 Maria Paczyna 1985 Kobieta Opłacony
61 Karolina Kołecka 1982 Kobieta Opłacony
62 Marcin Fiuk 1976 Mężczyzna Opłacony
63 Marcin Białek 1981 Mężczyzna Opłacony
64 Ewa Cybula X-TEAM 1981 Kobieta Opłacony
65 Natalia Kordas-Płatek 1973 Kobieta Opłacony
66 Jarosław Ziemba 1972 Mężczyzna Opłacony
67 Agnieszka Ziemba 1973 Kobieta Opłacony
68 Weronika Ziemba 2001 Kobieta Opłacony
69 Mikołaj Ziemba 2002 Mężczyzna Opłacony
70 Patrycja Majcherczyk-Psiuch 1985 Kobieta Opłacony
71 Jerzy Topolewicz 1965 Mężczyzna Opłacony
72 Małgorzata Kwacz 1964 Kobieta Opłacony
73 Radosław Michoń Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków 1984 Mężczyzna Opłacony
74 Dominika Madej 1997 Kobieta Opłacony
75 Tomasz Młynarczyk` 1996 Mężczyzna Opłacony
76 Łukasz Ziemba 1986 Mężczyzna Opłacony
77 Dawid Gawin 1996 Mężczyzna Opłacony
78 Filip Ziemba 2002 Mężczyzna Opłacony
79 Monika Domagała 1974 Kobieta Opłacony
80 Rafał Ferenc 1983 Mężczyzna Opłacony
81 Michał Harasimowicz 1987 Mężczyzna Opłacony
82 Karolina Wosik Augusteam 1983 Kobieta Opłacony
83 Natalia Ignaciuk-Pakmur 1986 Kobieta Opłacony
84 Aurelia Dziewirz 1979 Kobieta Opłacony
85 Marlena Dziewirz 2002 Kobieta Opłacony
86 Aleksandra Szczerek 1995 Kobieta Opłacony
87 Maciej Gołębiowski 1971 Mężczyzna Opłacony
88 Katarzyna Siudzińska Roxkije 1974 Kobieta Opłacony
89 Przemysław Durok 1985 Mężczyzna Opłacony
90 Żaneta Dawid 1985 Kobieta Opłacony
91 Marek Szypuła 1967 Mężczyzna Opłacony
92 Marek Dłubała 1983 Mężczyzna Opłacony
93 Monika Małek 1982 Kobieta Opłacony
94 Wojciech Kamiński 1982 Mężczyzna Opłacony
95 Cezary Weisbrodt Moscow Mule 1968 Mężczyzna Opłacony
96 Małgorzata Lichtańska Moscow Mule 1977 Kobieta Opłacony
97 Damian Foks RUNTEAM Pawłowice 1969 Mężczyzna Opłacony
98 Marcin Wójtowicz 100 Marathon Club Polska 1977 Mężczyzna Opłacony
99 Marek Gołębiewski RESTLESS 1968 Mężczyzna Opłacony
100 Jan Pasieczny 1967 Mężczyzna Opłacony
101 Mirosław Kubiak GB Wielkopolscy Biegacze 1965 Mężczyzna Opłacony
102 Karolina Makowska 1979 Kobieta Opłacony
103 Elżbieta Bielińska 1973 Kobieta Opłacony
104 WALDEMAR PITUŁA 1975 Mężczyzna Opłacony
105 Artur Sanocki 1976 Mężczyzna Opłacony
106 Anna Karpińska 1983 Kobieta Opłacony
107 Michał Sierant 1977 Mężczyzna Opłacony
108 Tadeusz Dzieniszewski 1951 Mężczyzna Opłacony
109 Agata Aleksandrowicz 1976 Kobieta Opłacony
110 Tschirch Jelena 1982 Kobieta Opłacony
111 Joanna Gaj-Świeżaczyńska 1987 Kobieta Opłacony
[brak] Aleksandra Lech 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Sarosiek 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Foks 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Pągowski 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Diana Myszkowska WAT 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Diana Myszkowska WAT 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Kołecka 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Grześkiewicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Grześkiewicz 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Martyna Rożniakowska Apollo 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Słomski Linguistic Academy 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Kucharczyk Run Gryf Gryfice 1970 Mężczyzna Nieopłacony