Mikołajki na Biegowo - Mikołajki na Biegowo

Data
20.01.2021
Godzina
09:40
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
2 Anna Cieślak 1994 Kobieta Opłacony
3 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
4 Ania Markiewicz 1975 Kobieta Opłacony
5 Grażyna Szweda Morsy Zblewo Run Team 1985 Kobieta Opłacony
6 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
7 Klaudia Czerska 1986 Kobieta Opłacony
8 Przemek Czerski 1981 Kobieta Opłacony
9 Monika Myrta 1982 Kobieta Opłacony
10 Krzysztof Alama 1993 Mężczyzna Opłacony
11 Michał Tomana 1975 Mężczyzna Opłacony
12 Wojciech Fijałkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
13 Maria Paczyna 1985 Kobieta Opłacony
14 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
15 Dariusz Klosek 1965 Mężczyzna Opłacony
16 Kamil Zgrzendek Gródczanki-Biegają 1989 Mężczyzna Opłacony
17 Grażyna Stasiak 1983 Kobieta Opłacony
18 Dominika Mączyńska Drużyna M 1993 Kobieta Opłacony
19 Adrian Mączyński Drużyna M 1993 Mężczyzna Opłacony
20 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
21 Piotr Czecholiński LeszNO Limits Runners 1968 Mężczyzna Opłacony
22 Lidia Czecholińska TupTup 1970 Kobieta Opłacony
23 Damian Hegenbarth 1974 Mężczyzna Opłacony
24 Anna Górska 1991 Kobieta Opłacony
25 Sandra Staszewska 1991 Kobieta Opłacony
26 Katarzyna Pilarczyk Rabarbary 1989 Kobieta Opłacony
27 Katrzyna Radecka Rabarbary 1978 Kobieta Opłacony
28 Karolina Owczarek Drużyna Rabarbary 1974 Kobieta Opłacony
29 Izabela Karolczak Rabarbary 1982 Kobieta Opłacony
30 Marta Binder - 1981 Kobieta Opłacony
31 Joanna Radziszewska 3T Bialystok 1982 Kobieta Opłacony
32 Anna Gałązka 1981 Kobieta Opłacony
33 Adam Parandyk 49 Blot 1975 Mężczyzna Opłacony
34 Ewa Glinka DZIKIE MUSTANGI 1987 Kobieta Opłacony
35 Karina zorembik 1977 Kobieta Opłacony
36 SYLWIA ZIÓŁKOWSKA STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 1969 Kobieta Opłacony
37 Aneta Wojciechowska 1991 Kobieta Opłacony
38 Alicja Kraczkowska 1979 Kobieta Opłacony
39 Ewelina Owczarek 1985 Kobieta Opłacony
40 Paulina Banachowska 1986 Kobieta Opłacony
41 Inga Kuźma -- 1974 Kobieta Opłacony
42 Krystyna Mikołajczak 1988 Kobieta Opłacony
43 Małgorzata Kaliściak 1981 Kobieta Opłacony
44 Magdalena Tomaszewicz 1979 Kobieta Opłacony
45 Radosław Grzesiak Shot Blasting Team 1982 Mężczyzna Opłacony
46 Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Opłacony
47 Marcin Owczarek 1979 Mężczyzna Opłacony
48 Mateusz Maliszewski 1991 Mężczyzna Opłacony
49 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
50 Adriana Maciejewska Pszczółki 1980 Kobieta Opłacony
51 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
52 Anna Sierocinska-Rudzinska Ania 1976 Kobieta Opłacony
53 Barbara Gągorowska 1972 Kobieta Opłacony
54 Karolina Gągorowska 1993 Kobieta Opłacony
55 ALEKSANDRA KUBIK 1977 Kobieta Opłacony
56 JAKUB KUBIK 2001 Mężczyzna Opłacony
57 Karolina Urbańczyk 1983 Kobieta Opłacony
58 Natalia Kubyszyna 1981 Kobieta Opłacony
59 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
60 Katarzyna Ślubowska #RutkowskaTEAM 1982 Kobieta Opłacony
61 Agnieszka Kalinowska #RutkowskaTEAM 1974 Kobieta Opłacony
62 Natalia Fiołka 1993 Kobieta Opłacony
63 Agnieszka Sokołowska Sokoły 1983 Kobieta Opłacony
64 Szymon Hebel Sokoły 2002 Mężczyzna Opłacony
65 Wojciech Sokołowski Sokoły 1979 Mężczyzna Opłacony
66 Eliza Stefaniuk 1979 Kobieta Opłacony
67 Maria Jaros 1990 Kobieta Opłacony
68 Małgorzata Jaros 1966 Kobieta Opłacony
69 Agnieszka Bujak 1995 Kobieta Opłacony
70 Barbara Marciniak Radomno Biega 1981 Kobieta Opłacony
71 Anna Sternal 1976 Kobieta Opłacony
72 Sebastian Sternal Grodziski Klub Biegacza 1976 Mężczyzna Opłacony
73 Malwina Ślubowska Rutkowska TEAM 1984 Kobieta Opłacony
74 Anna Staciukowicz 1987 Kobieta Opłacony
75 Paula Kolbusz 1996 Kobieta Opłacony
76 Klaudia Szymczak 1998 Kobieta Opłacony
77 Ewelina Urbaniec 1977 Kobieta Opłacony
78 Marta Gwara 1981 Kobieta Opłacony
79 Arletta Mikrut Kulik Złote Trio 1978 Kobieta Opłacony
80 Katarzyna Blar 1976 Kobieta Opłacony
81 Agnieszka Olejnik 1987 Kobieta Opłacony
82 Joanna Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
83 Anna Górny 1977 Kobieta Opłacony
84 Sylwia Walczak 1993 Kobieta Opłacony
85 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
86 Natalia Honkisz Be active Leśna 1985 Kobieta Opłacony
87 Alelsandra LANDOWSKA Stargard 1989 Kobieta Opłacony
88 Mateusz Chorążewicz Rekord Bielsko - Biała 1990 Mężczyzna Opłacony
89 Kamila Twardowska 1988 Kobieta Opłacony
90 Joanna Lewandowska 1988 Kobieta Opłacony
91 Radosław Gwara 1981 Mężczyzna Opłacony
92 Piotr Bernagiewicz 1978 Mężczyzna Opłacony
93 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
94 Krzysztof Michalik 1991 Mężczyzna Opłacony
95 Ilona Janicka RRRR 1982 Kobieta Opłacony
96 Marlena Antkowiak Drużyna Szpiku 1992 Kobieta Opłacony
97 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
98 Anna Bednarek-Kwiatkowska 1981 Kobieta Opłacony
99 Justyna Jaszczak 1984 Kobieta Opłacony
100 Justyna Słowińska Barlinek 1988 Kobieta Opłacony
101 Marta Szmagaj 1985 Kobieta Opłacony
102 Patrycja Głogowska 1994 Kobieta Opłacony
103 Wojciech Cieślewicz Platinum Team 1984 Mężczyzna Opłacony
104 Marta Juncewicz 1990 Kobieta Opłacony
105 Anna Lipiecka 1983 Kobieta Opłacony
106 Hanna Kapuścińska 1996 Kobieta Opłacony
107 Szymon Hałuszko 1992 Mężczyzna Opłacony
108 Marzena Kulikowska 1980 Kobieta Opłacony
109 Dagmara Bogucka Biegnę sama 1979 Kobieta Opłacony
110 Agnieszka Wala 1996 Kobieta Opłacony
111 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
112 Jan Dziedzic 1987 Mężczyzna Opłacony
113 Magdalena Kopydłowska Pastuszyńska 1983 Kobieta Opłacony
114 Małgosia Ogorzałek 1980 Kobieta Opłacony
115 Jan Karczewski 1980 Mężczyzna Opłacony
116 Dorota Różycka 1984 Kobieta Opłacony
117 Damian Kądziela 1991 Mężczyzna Opłacony
118 Lidia Jowtuch Nie mam 1978 Kobieta Opłacony
119 Beata Mazur 1974 Kobieta Opłacony
120 Rafał Kosiński Biegnij z ProService 1983 Mężczyzna Opłacony
121 Kinga Stolarczyk 1996 Kobieta Opłacony
122 Ilona Szajda 1982 Kobieta Opłacony
123 Dorota Zaciek 1976 Kobieta Opłacony
124 Anna Jędrzejczak 1971 Kobieta Opłacony
125 Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Opłacony
126 Jarosław UmiĘcki 1977 Mężczyzna Opłacony
127 Katarzyna Umięcka 1986 Kobieta Opłacony
128 Dominika Góralska Family Diving Toruń 1997 Kobieta Opłacony
129 Tomasz Góralski Family Diving Toruń 1970 Mężczyzna Opłacony
130 Karolina Darska 1983 Kobieta Opłacony
131 Anna Siwiec-Gawrońska biegniej z proservice 1980 Kobieta Opłacony
132 Karol Siebyła Biegnij z ProService 1980 Mężczyzna Opłacony
133 Małgorzata Tomczyk-Sładek 1977 Kobieta Opłacony
134 Ania Pilarska Zmasakrowani 1982 Kobieta Opłacony
135 Patryk Skalski 1993 Mężczyzna Opłacony
136 Adrian Domański 1975 Mężczyzna Opłacony
137 Agnieszka Bekas - 1973 Kobieta Opłacony
138 Filip Małek Małki 2001 Mężczyzna Opłacony
139 Mateusz Kuśnierz 1992 Mężczyzna Opłacony
140 Małgorzata Kreft 1981 Kobieta Opłacony
141 Grażyna Misiaszek MUZA 1958 Kobieta Opłacony
142 MAGDALENA WROŃSKA Biegnij z Proservice 1984 Kobieta Opłacony
143 Elżbieta Jakubczak 1980 Kobieta Opłacony
144 Kasia Luty 1978 Kobieta Opłacony
145 Łukasz Lewandowski 2001 Mężczyzna Opłacony
146 Anna Kołodziejczyk 1980 Kobieta Opłacony
147 Lukasz Dubiel Niepokonani Jaworzno 1983 Mężczyzna Opłacony
148 Agnieszka Kiersnowska CYBER ŁANIA 1974 Kobieta Opłacony
149 Izabela Maślak 1980 Kobieta Opłacony
150 Danuta KRÓL Hanula 1988 Kobieta Opłacony
151 Aneta Kamińska 1973 Kobieta Opłacony
152 Noemi Sajko 2000 Kobieta Opłacony
153 Anita Skrzypczak Międzychód 1989 Kobieta Opłacony
154 Mateusz Skarżyński 1991 Mężczyzna Opłacony
155 Agnieszka Smutek 1987 Kobieta Opłacony
156 Renata Walas-Szumska 1983 Kobieta Opłacony
157 Dominika Herman 1991 Kobieta Opłacony
158 Michał Gaworski 1988 Mężczyzna Opłacony
159 Justyna Szabat 1983 Kobieta Opłacony
160 Katarzyna Muż 1979 Kobieta Opłacony
161 Izabela Ciułek 1972 Kobieta Opłacony
162 Agnieszka Mazurek 1981 Kobieta Opłacony
163 Alona Kurdina 1998 Kobieta Opłacony
164 Bożena Franiczek 1975 Kobieta Opłacony
165 Katarzyna Kowalska 1986 Kobieta Opłacony
166 Monika Kurlęda 1982 Kobieta Opłacony
167 Stanisław Piórkowski 1958 Mężczyzna Opłacony
168 Maria Makuch 1946 Kobieta Opłacony
169 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
170 Justyna Węgrzyn 1980 Kobieta Opłacony
171 Kamila Michalik 2000 Kobieta Opłacony
172 Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Opłacony
173 Daniel Piasecki Gryfino 1979 Mężczyzna Opłacony
174 Kamila Baranowska 1979 Kobieta Opłacony
175 Jakub Baranowski 1977 Mężczyzna Opłacony
176 Karol Koda 1996 Mężczyzna Opłacony
177 Dominika Chrzanowska 1996 Kobieta Opłacony
178 Katarzyna Formalewicz 1970 Kobieta Opłacony
179 Małgorzata Goździk 1979 Kobieta Opłacony
180 Michał Szpecht 1985 Mężczyzna Opłacony
181 Michał Rybczyński 1986 Mężczyzna Opłacony
182 Wioleta Razzka 1969 Kobieta Opłacony
183 Janusz Raszka 1966 Mężczyzna Opłacony
184 Justyna Napiórkowska 1988 Kobieta Opłacony
185 Paulina Krekora 1993 Kobieta Opłacony
186 Edyta Trawińska 1982 Kobieta Opłacony
187 Iwona Gajewska 1978 Kobieta Opłacony
188 Katarzyna Wątka 1985 Kobieta Opłacony
189 Piotr Wątka 1986 Mężczyzna Opłacony
190 Paweł Bielecki 1993 Mężczyzna Opłacony
191 Monika Waszyńska 1975 Kobieta Opłacony
192 Olga Herman 1995 Kobieta Opłacony
193 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
194 Tadeusz Delestowicz Decora runing team 1976 Mężczyzna Opłacony
195 Agnieszka Szymczukiewicz Rozbiegamy Nowy dwór 1976 Kobieta Opłacony
196 ROBERT PANOŃKO 1976 Mężczyzna Opłacony
197 -------------- -------------- 1977 Kobieta Opłacony
198 Paulina Galer 1990 Kobieta Opłacony
199 Iwona Budziłło 1981 Kobieta Opłacony
200 Karolina Gandurska-Trzeciakiewicz Muffinkowe Morsy 1975 Kobieta Opłacony
201 Małgorzata Jasek VRC 1968 Kobieta Opłacony
202 Adrian Łuczak Babol Team 1983 Mężczyzna Opłacony
203 Monika Michalczyk 1974 Kobieta Opłacony
204 Adam Michalczyk 1972 Mężczyzna Opłacony
205 Paulina Skiba 1995 Kobieta Opłacony
206 Katarzyna Rajtar 1989 Kobieta Opłacony
207 Katarzyna Sieczkowska 1986 Kobieta Opłacony
208 Piotr Kocięcki 1973 Mężczyzna Opłacony
209 Marta Grynis 1988 Kobieta Opłacony
210 Grzegorz Cyganek 1971 Mężczyzna Opłacony
211 Daniel Bernat 1987 Mężczyzna Opłacony
212 Emilia Bernat 1985 Kobieta Opłacony
213 Anna Perska 1972 Kobieta Opłacony
214 Mirosław Perski 1965 Mężczyzna Opłacony
215 Joanna Jedziniak Złote Trio 1986 Kobieta Opłacony
216 Mateusz Kaźmierczak Sulechów 1991 Mężczyzna Opłacony
217 Małgorzata Woźniak Złote Trio 1982 Kobieta Opłacony
218 Mateusz Barczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
219 Julia Podsiadła 1980 Kobieta Opłacony
220 Karolina Chojka-Bartoszko 1982 Kobieta Opłacony
221 Anna Siemek 1993 Kobieta Opłacony
222 Karolina Plińska 1980 Kobieta Opłacony
223 Paweł Zioło 1988 Mężczyzna Opłacony
224 Ewelina Dąbrowska - Kuśnierz Miraz Race Team 1978 Kobieta Opłacony
225 Katarzyna Kaczmarek 1989 Kobieta Opłacony
226 Aleksandra Rutkowska 1986 Kobieta Opłacony
227 Karolina Kozub 1980 Kobieta Opłacony
228 Agnieszka Migas 1977 Kobieta Opłacony
229 Dariusz Migas Prywatnie 1976 Mężczyzna Opłacony
230 Angelika Białecka 1994 Kobieta Opłacony
231 Aleksandra Stankiewicz 1979 Kobieta Opłacony
232 Piotr Sładek GO APTIV! 1983 Mężczyzna Opłacony
233 Kinga Żurawa Team Żurawa 1976 Kobieta Opłacony
234 Magdalena Wieczorkowska Zabiegani 1984 Kobieta Opłacony
235 Lucyna Niemiec #lucyteam 1984 Kobieta Opłacony
236 Łukasz Rogalewski 1994 Mężczyzna Opłacony
237 Józef Malerczyk ACTIVRUN 1988 Mężczyzna Opłacony
238 Weronika Podsiadła 2000 Kobieta Opłacony
239 Askaniusz Walczak 1975 Mężczyzna Opłacony
240 Katarzyna Walczak 1977 Kobieta Opłacony
241 Iwona Rola 1980 Kobieta Opłacony
242 Marcjanna Rola 2002 Kobieta Opłacony
243 Mariusz Zamożniewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
244 Paweł Hyrkiel Il Gatto Rampante 1979 Mężczyzna Opłacony
245 Milena Stachowiak 1995 Kobieta Opłacony
246 Kamila Kopko KOPIKO TEAM 1980 Kobieta Opłacony
247 Piotr Stawicki 1984 Mężczyzna Opłacony
248 Anna Adamczyk 1982 Kobieta Opłacony
249 Ewelina Wajs Brak 1999 Kobieta Opłacony
250 Paulina Wajs Brak 1997 Kobieta Opłacony
251 Anna Krawczyk Brak 1988 Kobieta Opłacony
252 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
253 Zuzanna Hajduczek 1990 Kobieta Opłacony
254 Joanna Suleja SZWLA 1960 Kobieta Opłacony
255 Sylwester Miś MISIEK 1983 Mężczyzna Opłacony
256 Marta Borys 1987 Kobieta Opłacony
257 Grzegorz Krzak 1979 Mężczyzna Opłacony
258 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
259 Agnieszka Bratkowska #aktywnekobiety 1970 Kobieta Opłacony
260 Monika Domagała 1979 Kobieta Opłacony
261 Mariola Obuchowicz 1982 Kobieta Opłacony
262 Krystyna Jańczak 1969 Kobieta Opłacony
263 Andrzej Kiciński 1986 Mężczyzna Opłacony
264 Krzysztof Wiśniowski 1979 Mężczyzna Opłacony
265 Marcin Sniezek 1979 Mężczyzna Opłacony
266 Małgorzata Bekisz 1974 Kobieta Opłacony
267 Monika Psota 1983 Kobieta Opłacony
268 Agnieszka Król Stargard 1973 Kobieta Opłacony
269 Barbara Rataj jejkowice biegają 1985 Kobieta Opłacony
270 Katarzyna Wesołowska 1974 Kobieta Opłacony
271 Monika Wesołowska RU-MOR 1978 Kobieta Opłacony
272 Paulina Makowska RU-MOR 1990 Kobieta Opłacony
273 Paweł Zieliński Brak 1985 Mężczyzna Opłacony
274 Katarzyna Strojna Sami swoi 1977 Kobieta Opłacony
275 Marzena Banaś CBL Sosnowiec 1986 Kobieta Opłacony
276 BOGUMIŁA GRZYWA BIEGACZKI ŚWIATA 1966 Kobieta Opłacony
277 BEATA SEWERYN BIEGACZKI ŚWIATA 1968 Kobieta Opłacony
278 Marzena Stelter 1978 Kobieta Opłacony
279 Marta Skłodowska-Zawisza 1984 Kobieta Opłacony
280 Konrad Bielecki 1992 Mężczyzna Opłacony
281 Błażej kołek 1995 Mężczyzna Opłacony
282 Agnieszka Gliniecka 1981 Kobieta Opłacony
283 Katarzyna Rodak Carbon Silesia Sport 1976 Kobieta Opłacony
284 Agnieszka Wit RU-MOR 1978 Kobieta Opłacony
285 Aleksandra Bednarska 1973 Kobieta Opłacony
286 Michał Majowski Carbon Silesia Sport 1984 Mężczyzna Opłacony
287 Sylwia Jędrzejczyk-Kowalska BIGTIRESRUNTEAM 1981 Kobieta Opłacony
288 Kamila Tatarynowicz RUMOR 1984 Kobieta Opłacony
289 Wioletta Osika 1982 Kobieta Opłacony
290 Ewelina Oleksy Biegczki Świata 1969 Kobieta Opłacony
291 Piotr Słomiński Słomki 1986 Mężczyzna Opłacony
292 Paulina Makuch 1990 Kobieta Opłacony
293 Magdalena Figoń 1985 Kobieta Opłacony
294 Daria Janczyk 1997 Kobieta Opłacony
295 Piotr Dryja 1989 Mężczyzna Opłacony
296 Anna Zawadzka Biegnij z ProService 1982 Kobieta Opłacony
297 Tomasz Szabłowski 1980 Mężczyzna Opłacony
298 Jacek Duda 1976 Mężczyzna Opłacony
299 Magdalena Przymęcka 1990 Kobieta Opłacony
300 Ewelina Sikora Time Out Akademia Ruchu 1987 Kobieta Opłacony
301 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
302 Magdalena Englert Freedom 1990 Kobieta Opłacony
303 AGNIESZKA JANOWIAK - 1979 Kobieta Opłacony
304 GRAŻYNA HEJWOSZ - 1981 Kobieta Opłacony
305 Artur Karwacki Biegnij z ProService 1978 Mężczyzna Opłacony
306 Jacek Wach 1983 Mężczyzna Opłacony
307 Kamila Kwiatkowska 1981 Kobieta Opłacony
308 Ewa Wawrzyniak Raf-Stol Biega 1979 Kobieta Opłacony
309 Paulina Solarz 1989 Kobieta Opłacony
310 Joanna Białkowska 1989 Kobieta Opłacony
311 Mateusz Białkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
312 Ula Białkowska 1989 Kobieta Opłacony
313 Antek Białkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
314 Anna Krupecka-Krupińska 1981 Kobieta Opłacony
315 Marika Grzesiak Freedom 1989 Kobieta Opłacony
316 Błażej Pawłowski Freedom 2000 Mężczyzna Opłacony
317 Natalia Łybacka Żalamania 1985 Kobieta Opłacony
318 Ewa Adamczak 1994 Kobieta Opłacony
319 Katarzyna Franiczek 1995 Kobieta Opłacony
320 Elżbieta Łuczak 1977 Kobieta Opłacony
321 Beata Dziubińska 1988 Kobieta Opłacony
322 Barbara Madej Fitclub24niepołomice 1977 Kobieta Opłacony
323 Joanna Kuszewska Fitclub24niepolomice 1997 Kobieta Opłacony
324 Dominika Madej Fitclub24niepołomice 1997 Kobieta Opłacony
325 Anna Gibała Fitclub24niepołomice 1986 Kobieta Opłacony
326 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
327 Dariusz Reszke Kajkota 1972 Mężczyzna Opłacony
328 Anna Reszke Kajkota 1996 Kobieta Opłacony
329 Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Opłacony
330 Jessica Ambroszkiewicz 1998 Kobieta Opłacony
331 Marcin Kurzawa 1991 Mężczyzna Opłacony
332 Agata Marczewska-Kuroczko 1983 Kobieta Opłacony
333 Gabriela Kaflik 1978 Kobieta Opłacony
334 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
335 Rafał Kowalczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
336 Ilona Wojas-Chromik 1964 Kobieta Opłacony
337 Krzysztof Jakubik UKS ÓSEMKA OŚWIĘCIM 1980 Mężczyzna Opłacony
338 Barbara Sadurska - Wierak 1982 Kobieta Opłacony
339 Monika Chylińska 1982 Kobieta Opłacony
340 Katarzyna Kowaczek 1975 Kobieta Opłacony
341 Karolina Rutkowska 1995 Kobieta Opłacony
342 Patrycja Rutkowska 1994 Kobieta Opłacony
343 Karina Lupińska 1978 Kobieta Opłacony
344 Ewelina Barwinska JPM 1985 Kobieta Opłacony
345 Mateusz Ożga 1999 Mężczyzna Opłacony
346 Patryk Haraziński 1989 Mężczyzna Opłacony
347 Celina Haraziński 1989 Kobieta Opłacony
348 Sławomir Puchowski 1952 Mężczyzna Opłacony
349 Dorota Jędrzejewska 1969 Kobieta Opłacony
350 Patryk Cieśliński STRAŻ MIEJSKA 1993 Mężczyzna Opłacony
351 Krzysztof Suszek Nie marnuj tlenu GAIT Gdańsk 1959 Mężczyzna Opłacony
352 Paweł Babiuch 1986 Mężczyzna Opłacony
353 Agnieszka Babiuch 1985 Kobieta Opłacony
354 Karina Rabczak 1977 Kobieta Opłacony
355 Agnieszka Reiman 1981 Kobieta Opłacony
356 Aleksandra Figura Gniazdo 1985 Kobieta Opłacony
357 Łukasz Figura Gniazdo 1983 Mężczyzna Opłacony
358 Aleksander Figura Gniazdo 2002 Mężczyzna Opłacony
359 Joanna Bałajda Gniazdo 1984 Kobieta Opłacony
360 Artur Bałajda Gniazdo 1986 Mężczyzna Opłacony
361 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
362 Kamil Kozłowski 1985 Mężczyzna Opłacony
363 Andrzej Kik Nie Marnuj Tlenu GAiT 1947 Mężczyzna Opłacony
364 Joanna Cepek 1996 Kobieta Opłacony
365 Miłosława Agnieszka Duda-Dziewierz 1979 Kobieta Opłacony
366 Tomasz Niewęgłowski Aktywne Borki 1982 Mężczyzna Opłacony
367 Piotr Keslinka 1978 Mężczyzna Opłacony
368 Aneta Rozanska 1965 Kobieta Opłacony
369 Marzena Michalska 1977 Kobieta Opłacony
370 Ewelina Gaweł POMERIDERS SŁUPSK 1991 Kobieta Opłacony
371 Tomasz Krzyżanowski PZU ZDROWIE 1983 Mężczyzna Opłacony
372 Robert Kowalski Nie Marnuj Tlenu GAiT 1975 Mężczyzna Opłacony
373 Piotr Zieńczuk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 Mężczyzna Opłacony
374 ARTUR Slawecki 1990 Mężczyzna Opłacony
375 Daria Wiktor 1979 Kobieta Opłacony
376 Dawid Wiktor 1983 Mężczyzna Opłacony
377 Tetiana Dranchuk 1988 Kobieta Opłacony
378 Agnieszka Gajewska 1983 Kobieta Opłacony
379 Beata Miros 1984 Kobieta Opłacony
380 Ola Wołoch 1990 Kobieta Opłacony
381 Adam Kamiński 1992 Mężczyzna Opłacony
382 Magdalena Jobda 1975 Kobieta Opłacony
383 Kinga Patryjas-Gniazdowska SOLO Talvi Sport Team 1974 Kobieta Opłacony
384 Alessia Gniazdowska SOLO Talvi Sport Team 1997 Kobieta Opłacony
385 Paweł Kimbort SOLO Talvi Sport Team 1973 Mężczyzna Opłacony
386 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
387 Agnieszka Niewiadomska 1975 Kobieta Opłacony
388 Natalia Adamczyk 1991 Kobieta Opłacony
389 Aneta Małolepsza 1974 Kobieta Opłacony
390 Agata Kaczmarek 1976 Kobieta Opłacony
391 Kasia Kaczmarek 1976 Mężczyzna Opłacony
392 Zuzia Gawlowska 1969 Kobieta Opłacony
393 Iwona Jodkowska 1980 Kobieta Opłacony
394 Kasia Błażek 1983 Kobieta Opłacony
395 Bartłomiej Wójtowicz 1991 Mężczyzna Opłacony
396 Paula Sidłow 1982 Kobieta Opłacony
397 Przemek Ciok Biegnij z ProService 1980 Mężczyzna Opłacony
398 Oktawia Markowska Biegnij z Proservice 1979 Kobieta Opłacony
399 Agnieszka Cholewa 1996 Kobieta Opłacony
400 Robert Skrzypek Biegnij z ProService 1972 Mężczyzna Opłacony
401 Jakub Augustyniak 1982 Mężczyzna Opłacony
402 Monika Szwan 1981 Kobieta Opłacony
403 Magdalena Mądro 1996 Kobieta Opłacony
404 Krystyna Felińska 1968 Kobieta Opłacony
405 Bartłomiej Gotowalski 1981 Mężczyzna Opłacony
406 Kamil Radomiński - 1998 Mężczyzna Opłacony
407 Malgorzata Cichy Gniazdo 1985 Kobieta Opłacony
408 Magdalena Kranc Brak 1982 Kobieta Opłacony
409 Monika Molińska 1976 Kobieta Opłacony
410 Adam Szpila Gniazdo 1985 Mężczyzna Opłacony
411 Kinga Zielińska 1988 Kobieta Opłacony
412 Natasza Wagner 1981 Kobieta Opłacony
413 Anna Szelest 1980 Kobieta Opłacony
414 Damian Iwaniec 1985 Mężczyzna Opłacony
415 Dorota Kuźdub Team Zalesice 1978 Kobieta Opłacony
416 Edyta i Natalka Snopek 1987 Kobieta Opłacony
417 Lukasz Snopek 1982 Mężczyzna Opłacony
418 Natalia Snopek 1987 Kobieta Opłacony
419 Monika Kolad POLKAS 1977 Kobieta Opłacony
420 Justyna Majerowicz 1978 Kobieta Opłacony
421 Tomasz Olejniczak 1980 Mężczyzna Opłacony
422 Agnieszka Maslanka 1984 Kobieta Opłacony
423 Weronika Kaczor biegające drozdki 1997 Kobieta Opłacony
424 Ewelina Lipińska 1984 Kobieta Opłacony
425 Marzena Fabianczyk 1985 Kobieta Opłacony
426 Bartłomiej Zambrzycki 1987 Mężczyzna Opłacony
427 Julita Pach Julita Pach 1983 Kobieta Opłacony
428 Marcin Gromadzki KS Metal Tarnów 1980 Mężczyzna Opłacony
429 KRZYSZTOF SAWICKI 1989 Mężczyzna Opłacony
430 Adam Tekieli 1986 Mężczyzna Opłacony
431 Paweł Łukaszewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
432 Aleksandra Alibożek 1976 Kobieta Opłacony
433 Katarzyna Kwak 1975 Kobieta Opłacony
434 Joanna Prychocka 1997 Kobieta Opłacony
435 Anita Szpila Gniazdo 1985 Kobieta Opłacony
436 Aleksandra Truskolawska indywidualnie 1989 Kobieta Opłacony
437 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
438 Jan Oniszczuk Ellbit 1965 Mężczyzna Opłacony
439 Daniel Neca 1985 Mężczyzna Opłacony
440 Filip Mucha Akademia Marynarki Wojennej 1999 Mężczyzna Opłacony
441 Piotr Zakielarz Precon Polska 1985 Mężczyzna Opłacony
442 BARTŁOMIEJ WARZOCHA WAKT 1983 Mężczyzna Opłacony
443 Grzegorz Migoń 1989 Mężczyzna Opłacony
444 Oliwier Szastak 2002 Mężczyzna Opłacony
445 Anna Dabrowska Metalik 1972 Kobieta Opłacony
446 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
447 Katarzyna Perek 1978 Kobieta Opłacony
448 Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Opłacony
449 Agata Grynasz 1997 Kobieta Opłacony
450 Elwira Wróbel 1975 Kobieta Opłacony
451 Dariusz Kikut 1965 Mężczyzna Opłacony
452 Wojciech Stach 1976 Mężczyzna Opłacony
453 Ireneusz Purczyński 1985 Mężczyzna Opłacony
454 Filip Mozolewski 2000 Mężczyzna Opłacony
455 Elżbieta Kozera Kozera Team 1983 Kobieta Opłacony
456 Łukasz Woś 1976 Mężczyzna Opłacony
457 Anna Wira 1982 Kobieta Opłacony
458 Wojciech Oczkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
459 Andrzej Oczkowski 1949 Mężczyzna Opłacony
460 Aleksander Tymchenko 1984 Mężczyzna Opłacony
461 Magdalena Dyduła 1978 Kobieta Opłacony
462 Angelika Trzeciak 1999 Kobieta Opłacony
463 Wojciech Cielecki 1982 Mężczyzna Opłacony
464 DOROTA SUCHOCKA 1973 Kobieta Opłacony
465 MAREK BODZIONY 1967 Mężczyzna Opłacony
466 Miłosz Stawiński 1988 Mężczyzna Opłacony
467 Anna KARAŚ 1975 Kobieta Opłacony
468 Dominik Wójcik 1979 Mężczyzna Opłacony
469 Dominika Wójcik 1980 Kobieta Opłacony
470 Karolina Kortytowska Karolinka i Sebek 1983 Kobieta Opłacony
471 Sebastian Zaręba Karolinka i Sebek 1986 Mężczyzna Opłacony
472 Krystyna Górnicka Creative Corner 1998 Kobieta Opłacony
473 Waldemar Słotosz Romus Team 1971 Mężczyzna Opłacony
474 KATARZYNA Pasieka 1984 Kobieta Opłacony
475 Katarzyna Robak 1984 Kobieta Opłacony
476 Monika Woźniak 1976 Kobieta Opłacony
477 Anna Piwko Wichrowe Wzgórze 1980 Kobieta Opłacony
478 Magda Skała 1982 Kobieta Opłacony
479 Marcin Piwko Wichrowe Wzgórze 1978 Mężczyzna Opłacony
480 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
481 Anna Najderek 1982 Kobieta Opłacony
482 Michał Najderek 1981 Mężczyzna Opłacony
483 Tomasz Rurka Biegamy z MiauKotem 1987 Mężczyzna Opłacony
484 Anna Saniewska Biegamy z MiauKotem 1982 Kobieta Opłacony
485 Marta Łyduch 2000 Kobieta Opłacony
486 Kamil Żółtek 1999 Mężczyzna Opłacony
487 Adam Jarosz 1982 Mężczyzna Opłacony
488 Violetta Siudak 1972 Kobieta Opłacony
489 Natalia Żygadło Żyraf Team 1986 Kobieta Opłacony
490 Izabela PABISEK 1986 Kobieta Opłacony
491 Aleksander Pogorzelski 1965 Mężczyzna Opłacony
492 Monika Pogorzelska 1967 Kobieta Opłacony
493 Renata Dutkiewicz-Gajos 1956 Kobieta Opłacony
494 Patrycja Obruśnik 2001 Kobieta Opłacony
495 Aleksandra Babula 1997 Kobieta Opłacony
496 Yuliia Prykladovska Bodyhub fit 1990 Kobieta Opłacony
497 Agnieszka Cichoń 1974 Kobieta Opłacony
498 Justyna Ptak 1979 Kobieta Opłacony
499 Bartosz Rułka Bodyhub fit 1979 Mężczyzna Opłacony
500 Karolina Orzeł 1984 Kobieta Opłacony
501 Katarzyna Wątroba Dress-Code sp. Z o.o. 1983 Kobieta Opłacony
502 Natalia Pendziałek 1998 Kobieta Opłacony
503 Katarzyna Szymańska Brak 1979 Kobieta Opłacony
504 Sylwia Wrona 1996 Kobieta Opłacony
505 Monika Czajkowska 1978 Kobieta Opłacony
506 Aleksandra Sołtysiak-Łuczak 1979 Kobieta Opłacony
507 Robert Śnieć 1973 Mężczyzna Opłacony
508 Izabela Jodkowska 1982 Kobieta Opłacony
509 Anna Trochim 1983 Kobieta Opłacony
510 Aleksandra Michlik 1980 Kobieta Opłacony
511 Mariusz Michlik 1973 Mężczyzna Opłacony
512 Elżbieta Lisek 1973 Kobieta Opłacony
513 Zuzanna Kaczmrek 1977 Kobieta Opłacony
514 Paulina Świergiel 1985 Kobieta Opłacony
515 Anna Karolina Waligóra 1980 Kobieta Opłacony
516 ROBERT BORKOWSKI 1978 Mężczyzna Opłacony
517 Kamil Samulak Akademia Marynarki Wojennej 1996 Mężczyzna Opłacony
518 Iga Siemionow Akademia Marynarki Wojennej 2000 Kobieta Opłacony
519 Roxana Dawid 1987 Kobieta Opłacony
520 Monika Spychała 1999 Kobieta Opłacony
521 Karolina Witek 1999 Kobieta Opłacony
522 Elżbieta Zych - Nowak 1976 Kobieta Opłacony
523 Agata Szymczyk 1987 Kobieta Opłacony
524 Iwona Molęda Team Molęda 1990 Kobieta Opłacony
525 Łukasz Hajdarowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
526 Agnieszka Kania 1976 Kobieta Opłacony
527 Maria Graczyk Drużyna Szpiku 1974 Kobieta Opłacony
528 Marcin Chałas FCB 1985 Mężczyzna Opłacony
529 Wojciech Mądrzak Hermes team 1973 Mężczyzna Opłacony
530 Magdalena Fronczek FCB 1985 Kobieta Opłacony
531 Aleksandra Rutkowska 1997 Kobieta Opłacony
532 Patrycja Węcławowicz 1995 Kobieta Opłacony
533 Katarzyna Tyc 1995 Kobieta Opłacony
534 Waldemar Paradowski 1969 Mężczyzna Opłacony
535 Justyna Walat 1986 Kobieta Opłacony
536 Mariam Wilczkowiak 1981 Mężczyzna Opłacony
537 Sonia Czerwińska 1984 Kobieta Opłacony
538 Jan Kalinowski Wronki 1999 Mężczyzna Opłacony
539 Grzegorz Chęć 1980 Mężczyzna Opłacony
540 Kamila Kubińska KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK 1985 Kobieta Opłacony
541 Matylda Pernal 1977 Kobieta Opłacony
542 Czesław Wiśniewski Maratończyk Szczecin 1951 Mężczyzna Opłacony
543 Weronika Makowska 2001 Kobieta Opłacony
544 KRZYSZTOF KORCZAK Wysłannik łosia 1983 Mężczyzna Opłacony
545 Przemysław Domanowski Bractwo biegowe BGK 1980 Mężczyzna Opłacony
546 Mariola Tomaszewska 1965 Kobieta Opłacony
547 ala kolasinska 1986 Kobieta Opłacony
548 Ewa Malepsza 1976 Kobieta Opłacony
549 Honorata Rakowska 1979 Kobieta Opłacony
550 GRAŻYNA HEJWOSZ - 1981 Kobieta Opłacony
[brak] Adela Kurowska Runners Team Nysa 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Adriana Woźniak 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Babiuch 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Biszczanik 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] AGNIESZKA JANOWIAK - 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kubis 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Schmidt 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Wacka 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alana Alipowa 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Bochnak 1967 Kobieta Nieopłacony
[brak] alicja reda NW CZŁAPSI TEAM 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alona Kurdina 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Ambroży Urząd Pocztowy Mikołajki na Biegowo 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Lipiecka 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Orzechowska-Winnicka 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Orzechowska-Winnicka Zakład Karny Kwidzyn 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Owczarczak 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Radzimska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Rok Zawiercie 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Arletta Karczewska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Sarosiek Alpas Artur Sarosiek 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Babiuch Babiuch 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bartosz Tabaka 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Łapa 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Miros 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bozena Kaptur 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bożena Franiczek 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daniel Woźniak 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Rajtarska 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Rajtarska 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elwira Kurkowska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Zych - Nowak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Bagińska 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Filip Mucha Akademia Marynarki Wojennej 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Filip Mucha Akademia Marynarki Wojennej 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grażyna Majdańska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Grzegorz Lubecki 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hubert Baliński 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ilona Sacałowska 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Budziłło 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Kaczmarek 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Sucharska Biegam na wszelki wypadek 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Janusz Raszka 1966 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Lewandowska 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Tabaka 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Zmysłowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Dysy 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Grzesiak 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Kiewra 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Hebda 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Bogenreiter Kaos 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Darska Leśni Olimpijczycy 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Grzesiak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Piętka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Młynarczyk 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Zbudniewek 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kokon Albekerki Kokony 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lidia Balon Skawina Biega 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Hajdarowicz 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Lewandowski 2001 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magda Tabaka 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Figoń 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Przymęcka 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kreft 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Kacprzak 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maria Mazur - 1999 Kobieta Nieopłacony
[brak] Maria Walczak Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mariola Szczepańska 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mariola Tomaszewska 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Drab Biegam bo lubię 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Drab Biegam bo lubię 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Drab Biegam bo lubię 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Drab Biegam bo lubię 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Filochowska 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Baran 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Michalska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Kurek 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Pinocy 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Ziembińska 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Natalia Zapotoczna 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Nataliia Loiko 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Nataliia Loiko 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Haraziński 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Kandulska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Wieczorek 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paulina Wiernicka Gmina Gardeja Biega 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Babiuch 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Bednarski 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Markiewicz 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Zieńczuk GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 1976 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Roxana Dawid 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Roxana Dawid 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Stela Dalewska 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia Klimczak 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Waldemar Kwaśniewski 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wioleta Mach ZABIERZÓW BIEGA 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wojciech Fijałkowski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzanna Ortyl 2002 Kobieta Nieopłacony