II Bieg Świąteczny „Rusz Rzyć od Stołu” - II Bieg Świąteczny „Rusz Rzyć od Stołu”

Data
31.12.2020
Godzina
09:32
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Eliza Stefaniuk 1979 Kobieta Opłacony
2 Aleksandra Przybylska Elite Team 1970 Kobieta Opłacony
3 Arkadiusz Gellert 1982 Mężczyzna Opłacony
4 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
5 Sylwia Kuźniak 1976 Kobieta Opłacony
6 Ewa Kluge 1967 Kobieta Opłacony
7 Ilona Janicka RRRR 1982 Kobieta Opłacony
8 Marcin Kołacz 1966 Mężczyzna Opłacony
9 Magdalena Wolwowicz 1980 Kobieta Opłacony
10 Katarzyna Formalewicz 1970 Kobieta Opłacony
11 Monika Syska 1984 Kobieta Opłacony
12 Alina Woźniak 1965 Kobieta Opłacony
13 Hanna Krawczyk 1983 Kobieta Opłacony
14 Beata Grunau 1988 Kobieta Opłacony
15 Beata Mazur 1974 Kobieta Opłacony
16 Paweł MAZUR 1970 Mężczyzna Opłacony
17 Magdalena Majdowska 1985 Kobieta Opłacony
18 Agnieszka Mrugała 1975 Kobieta Opłacony
19 Jacek Hanuszkiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
20 Ewa Glinka Dzikie Mustangi 1987 Kobieta Opłacony
21 Iwona Rózga MaszerujemyzNogamiWchmurach 1966 Kobieta Opłacony
22 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
23 Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Opłacony
24 Natalia Jenczak 1992 Kobieta Opłacony
25 Jolanta Katolik Crosstrening Racibórz 1984 Kobieta Opłacony
26 IZABELA GRZEMPKA Szalone One 1972 Kobieta Opłacony
27 PIOTR GRZEMPKA 1972 Mężczyzna Opłacony
28 MAREK KALETA 1960 Mężczyzna Opłacony
29 Marta Wiśniewska 1980 Kobieta Opłacony
30 Stefan Wiśniewski 1949 Mężczyzna Opłacony
31 Arletta Mikrut Kulik Złote Trio 1978 Kobieta Opłacony
32 Julia Podsiadła 1980 Kobieta Opłacony
33 MARIUSZ KWAŚNIEWSKI ZGZB 1971 Mężczyzna Opłacony
34 Marzena Jurkowska Brak 1983 Kobieta Opłacony
35 Monika Merklinghaus-Kober Speed Feet '16/parkrun Kościan/12WBOT 1975 Kobieta Opłacony
36 Paweł Sypuła 1982 Mężczyzna Opłacony
37 Justyna Taranda 1988 Kobieta Opłacony
38 Alicja Lempart 1985 Kobieta Opłacony
39 Katarzyna Rosińska 1980 Kobieta Opłacony
40 Katarzyna Muż 1979 Kobieta Opłacony
41 Mariola Papke-Bach 1976 Kobieta Opłacony
42 Jacek Duda 1976 Mężczyzna Opłacony
43 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
44 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
45 Kamila Dąbrowska 1972 Kobieta Opłacony
46 Milena Łopatka Biegająca mama 1982 Kobieta Opłacony
47 Hanna Marciniak 1989 Kobieta Opłacony
48 DAGMARA WIECZORKOWSKA Wychodzę z kijami 1972 Kobieta Opłacony
49 Ewa Mroczek 1986 Kobieta Opłacony
50 Justyna Napiórkowska 1988 Kobieta Opłacony
51 Monika Maciaszczyk 1993 Kobieta Opłacony
52 Grzegorz Prędki 1982 Mężczyzna Opłacony
53 Iwona Michalak 1980 Kobieta Opłacony
54 Włodzimierz Kowalski KS Judo Team Masters Gliwice 1981 Mężczyzna Opłacony
55 Lidia Potrząsaj CBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 1974 Kobieta Opłacony
56 Jolanta Rzęsiewicz 1968 Kobieta Opłacony
57 Magdalena Filipiak 1994 Kobieta Opłacony
58 Jarosław Bochno 1992 Mężczyzna Opłacony
59 Bożena Franiczek 1975 Kobieta Opłacony
60 Anna Gałązka 1981 Kobieta Opłacony
61 Natalia Abrahamczyk 1991 Kobieta Opłacony
62 Olga Kempa 2009 Kobieta Opłacony
63 Angelika Siedlecka 1987 Kobieta Opłacony
64 Daria Kempa 2001 Kobieta Opłacony
65 Agnieszka Kempa 1976 Kobieta Opłacony
66 Adam Kempa 1975 Mężczyzna Opłacony
67 Joanna Białas 1984 Kobieta Opłacony
68 Magdalena Bialas 1991 Kobieta Opłacony
69 Aleksandra Rutkowska 1981 Kobieta Opłacony
70 Urszula Lisowska 1984 Kobieta Opłacony
71 Przemysław Lisowski 1984 Mężczyzna Opłacony
72 Magdalena Sokołowicz 1978 Kobieta Opłacony
73 Katarzyna Urbańska 1976 Kobieta Opłacony
74 Magdalena Szultka 1990 Kobieta Opłacony
75 Roman Rożkowski Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
76 Magdalena Dumin 1994 Kobieta Opłacony
77 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Mężczyzna Opłacony
78 Agnieszka Wójcik 1977 Kobieta Opłacony
79 Ewa Galuhn 1983 Kobieta Opłacony
80 Monika DUDA 1984 Kobieta Opłacony
81 Iwona Kosińska 1987 Kobieta Opłacony
82 Katarzyna Rajtar 1989 Kobieta Opłacony
83 Marcin Sołtysek 1975 Mężczyzna Opłacony
84 Barbara Sołtysek just feel fit team 1978 Kobieta Opłacony
85 Patryk Paprocki 2002 Mężczyzna Opłacony
86 Roksana Grudzińska 2002 Kobieta Opłacony
87 Joanna Michalska-Ćwiek 1973 Kobieta Opłacony
88 Grzegorz Pióro GP2Z 1983 Mężczyzna Opłacony
89 Anna Białas 1974 Kobieta Opłacony
90 RYSZARD MARTYNIUK Gmina Strzelce Opolskie 1984 Mężczyzna Opłacony
91 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
92 Tomasz Koźlik Jejkowice Biegają 1979 Mężczyzna Opłacony
93 Karolina Ackermann 1986 Kobieta Opłacony
94 Sabina Koźlik 1978 Kobieta Opłacony
95 Ann6 Perska 1972 Kobieta Opłacony
96 Mirosław Perski 1965 Mężczyzna Opłacony
97 Jarosław Szymczak 1973 Mężczyzna Opłacony
98 Ewelina Dąbrowska - Kuśnierz Miraz Race Team 1978 Kobieta Opłacony
99 Przemysław Giedrojc Ekipa Kryzys 1985 Mężczyzna Opłacony
100 Karolina Kozub 1980 Kobieta Opłacony
101 Ewa Kozina 1955 Kobieta Opłacony
102 Maria Paczyna 1985 Kobieta Opłacony
103 Justyna Araszkiewicz 1974 Kobieta Opłacony
104 Aleksandra Bober MK Team Siemianowice Śląskie 1969 Kobieta Opłacony
105 Aleksandra Chylenska-Noga 1982 Kobieta Opłacony
106 Tatiana Sztukin 1967 Kobieta Opłacony
107 Sylwia Zabawa 1983 Kobieta Opłacony
108 Katarzyna Ślubowska #RutkowskaTEAM 1982 Kobieta Opłacony
109 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
110 Agnieszka Kalinowska #RutkowskaTEAM 1974 Kobieta Opłacony
111 Diana Karpjáková MARAS team 1975 Kobieta Opłacony
112 Iwona Leśniewska 1983 Kobieta Opłacony
113 Milan Dvorščák MARAS team 1969 Mężczyzna Opłacony
114 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
115 Aleksandra Wiśnicka 1979 Kobieta Opłacony
116 Barbara Kowalczyk 1983 Kobieta Opłacony
117 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
118 Agnieszka Kamińska - 1983 Kobieta Opłacony
119 Agnieszka Bratkowska #aktywnekobiety 1970 Kobieta Opłacony
120 Beata Michalska 1968 Kobieta Opłacony
121 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
122 Marzena Galińska Nie łam się 1992 Kobieta Opłacony
123 Lukasz Kurek Nie łam się 1989 Mężczyzna Opłacony
124 Małgorzata Bekisz 1974 Kobieta Opłacony
125 Beata Gorzkowska 1979 Kobieta Opłacony
126 Barbara RATAJ jejkowice biegają 1985 Kobieta Opłacony
127 Emilia Podolańczyk 1984 Kobieta Opłacony
128 Maja Witek 2010 Kobieta Opłacony
129 Katarzyna Wesołowska 1974 Kobieta Opłacony
130 Marek Dąbrowski 1984 Mężczyzna Opłacony
131 Katarzyna Rudzka Kasia i Boguś 1971 Kobieta Opłacony
132 Bogusław Pawlikowski Kasia i Boguś 1964 Mężczyzna Opłacony
133 Barbara Zaranek Kęsy Team 1971 Kobieta Opłacony
134 Hanna Garstecka 1959 Kobieta Opłacony
135 Joanna Jedziniak Złote Trio 1986 Kobieta Opłacony
136 Roksana Zygmunczyk 1991 Kobieta Opłacony
137 Anna Kamińska 1985 Kobieta Opłacony
138 Piotr Słomiński Słomki 1986 Mężczyzna Opłacony
139 Małgorzata Kosecka 1970 Kobieta Opłacony
140 Monika Strama 1974 Kobieta Opłacony
141 Ewelina Naczyńska DPT - Dobiegnę przed Tobą 1994 Kobieta Opłacony
142 Ewa Kulka 1983 Kobieta Opłacony
143 ANNA SZCZEPAŃSKA ANRA 1972 Kobieta Opłacony
144 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
145 Magdalena Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1982 Kobieta Opłacony
146 Barbara Gawlak 1962 Kobieta Opłacony
147 Mariusz Rudzewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
148 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
149 Ewa Blok 1972 Kobieta Opłacony
150 Ewa Czajkowska Szalone One 1975 Kobieta Opłacony
151 Łukasz Miranowicz 1989 Mężczyzna Opłacony
152 Marzena Kulikowska 1980 Kobieta Opłacony
153 Ola Joachimczyk 1996 Kobieta Opłacony
154 Renata Joachimczyk 1974 Kobieta Opłacony
155 Katarzyna Franiczek 1995 Kobieta Opłacony
156 Zbigniew Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
157 Milena Stachowiak 1995 Kobieta Opłacony
158 Andrzej TOMANEK 1952 Mężczyzna Opłacony
159 Patryk Haraziński 1989 Mężczyzna Opłacony
160 Katarzyna Paczkowska 1983 Kobieta Opłacony
161 Kinga Patryjas-Gniazdowska SOLO Talvi Sport Team 1974 Kobieta Opłacony
162 Alessia Gniazdowska SOLO Talvi Sport Team 1997 Kobieta Opłacony
163 Paweł Kimbort SOLO Talvi Sport Team 1973 Mężczyzna Opłacony
164 Katarzyna Kowalska-Szewczyk 1978 Kobieta Opłacony
165 ROBERT SZEWCZYK Anything Is Possible 1977 Mężczyzna Opłacony
166 Beata Kozłewska 1972 Kobieta Opłacony
167 Joanna Jereczek 1969 Kobieta Opłacony
168 Dawid Stadler 1991 Mężczyzna Opłacony
169 Przemysław Lis Transport Tri Team 1973 Mężczyzna Opłacony
170 Iwona Kubicka Iwonicz Zdrój 1987 Kobieta Opłacony
171 Robert Kalinowski #RutkowskaTEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
172 Agnieszka Mazurek 1981 Kobieta Opłacony
173 Bartłomiej Biniakowski OSP ZBĄSZYNEK 1982 Mężczyzna Opłacony
174 Monika Kruszewska KbDębiec 1989 Kobieta Opłacony
175 KRZYSZTOF HETNAR 1974 Mężczyzna Opłacony
176 Miłosława Agnieszka Duda-Dziewierz 1979 Kobieta Opłacony
177 Dorota Teodorczuk 1980 Kobieta Opłacony
178 Kamila Olszewska Pani 1994 Kobieta Opłacony
179 Magdalena Wąsala-Rygielska brak 1989 Kobieta Opłacony
180 Dorota Szmidt-Piwowarczyk brak 1967 Kobieta Opłacony
181 Karolina Szmidt- Świątek brak 1982 Kobieta Opłacony
182 Adam Świątek brak 1978 Mężczyzna Opłacony
183 Aneta Rozanska 1965 Kobieta Opłacony
184 Klaudia Siwek 1995 Kobieta Opłacony
185 Katarzyna Kowalska 1986 Kobieta Opłacony
186 Agnieszk Zawal 1979 Kobieta Opłacony
187 Beata Miros 1984 Kobieta Opłacony
188 Michał Chudziński Chudy team 1976 Mężczyzna Opłacony
189 Magdalena Szklarska 1996 Kobieta Opłacony
190 Daniel Szklarski 1986 Mężczyzna Opłacony
191 Bartłomiej wójtowicz 1991 Mężczyzna Opłacony
192 Kamila Piwowarska 1981 Kobieta Opłacony
193 Anita Cebernik 1985 Kobieta Opłacony
194 Sylwia Ciesielska 1956 Kobieta Opłacony
195 Longina Cholewińska Hernik team 1966 Kobieta Opłacony
196 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
197 Malwina Ślubowska Rutkowska TEAM 1984 Kobieta Opłacony
198 Monika Molińska 1976 Kobieta Opłacony
199 Paulina Walczyna 1991 Kobieta Opłacony
200 Kinga Zielińska 1988 Kobieta Opłacony
201 Dawid Woga Drużyna Szpiku 1991 Mężczyzna Opłacony
202 Dorota Kuźdub Team Zalesice 1978 Kobieta Opłacony
203 Kasia Kubiak Brak 1984 Kobieta Opłacony
204 Jarosław Marek Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych 1974 Mężczyzna Opłacony
205 Agata Kołodziejczak- Czubachowska 1991 Kobieta Opłacony
206 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
207 Dagmara Słodkiewicz KneippTeam 1987 Kobieta Opłacony
208 Daria Zbik Kneipp Team Lodz 1984 Kobieta Opłacony
209 julia branny Rybnicki Klub Nordic Walking 1975 Kobieta Opłacony
210 Anna Nadolska PlantoSki 1982 Kobieta Opłacony
211 Jarosław Zięciak 1958 Mężczyzna Opłacony
212 Halina Zięciak 1958 Kobieta Opłacony
213 Anna Proszowska 1989 Kobieta Opłacony
214 Joanna Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
215 BOGDAN NIEMIEC NORDICUS STRZYBNICA 1959 Mężczyzna Opłacony
216 Michał Goleń 1976 Mężczyzna Opłacony
217 Ewunia Goleń 1976 Kobieta Opłacony
218 Jan Oniszczuk Ellbit 1965 Mężczyzna Opłacony
219 Monika Barwicka 1975 Kobieta Opłacony
220 Arkadiusz Kownacki WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE / DRUŻYNA SZPIKU 1967 Mężczyzna Opłacony
221 Elżbieta Knapczyk 1977 Kobieta Opłacony
222 Mateusz Skarżyński 1991 Mężczyzna Opłacony
223 Magdalena Dyduła 1978 Kobieta Opłacony
224 Krystyna Górnicka Creative Corner 1998 Kobieta Opłacony
225 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
226 Anna Siupka 1977 Kobieta Opłacony
227 František Hric MARAS team 2001 Mężczyzna Opłacony
228 Anna Piwko Wichrowe Wzgórze 1980 Kobieta Opłacony
229 Aleksandra Babula 1997 Kobieta Opłacony
230 Ewa Mroz8k- Gliszczynska 1972 Kobieta Opłacony
231 Andrzej Mrozik -Gliszczynski 1966 Mężczyzna Opłacony
232 Piotr Leputa 1986 Mężczyzna Opłacony
233 Marta Kowal 2001 Kobieta Opłacony
234 Mirosława Hanke-Kowal 1977 Kobieta Opłacony
235 Joanna Malik Neti Team 1979 Kobieta Opłacony
236 Sebastian Bryska 1993 Mężczyzna Opłacony
237 ------------- --------------- 1974 Kobieta Opłacony
238 Tomasz Kaczyński 1976 Mężczyzna Opłacony
239 Magdalena Figoń 1985 Kobieta Opłacony
240 Anna Wolińska 1964 Kobieta Opłacony
241 Agnieszka Barnaś 1975 Kobieta Opłacony
242 Łukasz Słowik 1977 Mężczyzna Opłacony
243 Joanna Dalkowska 1977 Kobieta Opłacony
244 Paula Sidłow 1982 Kobieta Opłacony
245 Krzysztof Wiśniowski 1979 Mężczyzna Opłacony
246 Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Opłacony
247 Kamila Tomaszewska _____ 1981 Kobieta Opłacony
248 Julia Kawulok 1984 Kobieta Opłacony
249 Jola Ruszkiewicz 1969 Kobieta Opłacony
250 Natalia Szpitun 1992 Kobieta Opłacony
251 Aleksandra Alibożek 1976 Kobieta Opłacony
252 Agata Marczewska-Kuroczko 1983 Kobieta Opłacony
253 Dawid Kuroczko 1980 Mężczyzna Opłacony
254 Paweł Mreńca 1979 Mężczyzna Opłacony
255 Adam Knyps OPONY SERAFINOWSKI 1979 Mężczyzna Opłacony
256 Karolina Czarnecka Karolix Solo 1982 Kobieta Opłacony
257 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
258 Michał Szpecht 1985 Mężczyzna Opłacony
259 Artur Bożek Cidry Lotajom 1985 Mężczyzna Opłacony
260 Agnieszka Kowal-Rohde 1983 Kobieta Opłacony
261 Magda Podsiedzik 1983 Kobieta Opłacony
262 Barbara Kurcz Babeczki Koszalin 1971 Kobieta Opłacony
263 Karolina Makowska 1979 Kobieta Opłacony
264 Barbara Moszczyńska 1970 Kobieta Opłacony
265 Dorota Grudzińska 1984 Kobieta Opłacony
266 Anna Reszke + bandamka Mikuś Kajkota 1996 Kobieta Opłacony
267 Krzysztof Kurko Despasito Team/Miasteczko Śląskie 1968 Mężczyzna Opłacony
268 Marzena Pieróg 1975 Kobieta Opłacony
269 Małgorzata Kaliściak 1981 Kobieta Opłacony
270 Wojciech Kaczmarczyk amator 1963 Mężczyzna Opłacony
271 Monika Kurleda 1982 Kobieta Opłacony
272 Stanisław Piórkowski 1958 Mężczyzna Opłacony
273 Daniel Orzeł 1980 Mężczyzna Opłacony
274 Angelika Walendowska RAWA POLSKA 1982 Kobieta Opłacony
275 Iwona Walendowska 1976 Kobieta Opłacony
276 Marcin Piwko Wichrowe Wzgórze 1980 Kobieta Opłacony
277 Aleksandra Kowal bk 1976 Kobieta Opłacony
278 Mariola Winiarska 1991 Kobieta Opłacony
279 Anita Skorupska 1972 Kobieta Opłacony
280 Anna Zoglowek 1974 Kobieta Opłacony
281 Joanna Zoglowek 2002 Kobieta Opłacony
282 Wiktoria Białacka KS Tęcza-Społem Kielce 1998 Kobieta Opłacony
283 Dominika Lipińska 1992 Kobieta Opłacony
284 Katarzyna Mzyk-Bebiołka Despasito Team Miasteczko Śląskie 1993 Kobieta Opłacony
285 Danuta Dąbrowska Spartan Training Group Tarnów 1967 Kobieta Opłacony
286 Anna K 1977 Kobieta Opłacony
287 Alan Gramala OKR BIKE TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
288 Damian Sławski 1992 Mężczyzna Opłacony
289 Paweł Moskaluk 1990 Mężczyzna Opłacony
290 Krzysztof Ptaszyński 1962 Mężczyzna Opłacony
291 Wioletta Bohn 1996 Kobieta Opłacony
292 Mateusz Kudełko 1992 Mężczyzna Opłacony
293 Joanna Osiecka 1979 Kobieta Opłacony
294 ANNA WOJDACKA 1986 Kobieta Opłacony
295 Piotr Figiel 1975 Mężczyzna Opłacony
296 Karolina Mocarska 1981 Kobieta Opłacony
297 Ewa Klęczar brak 1979 Kobieta Opłacony
298 Patrycja Bień Despasito Team 1991 Kobieta Opłacony
299 Marta Wilczyńska Spartan Training Group Tarnów 1971 Kobieta Opłacony
300 Aga Zakrzewska 1970 Kobieta Opłacony
301 Iwona Dudzieniec 1982 Kobieta Opłacony
302 Kamila Kubińska Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek 1985 Kobieta Opłacony
303 Rafał Olejnik Napalone Dziki 1985 Mężczyzna Opłacony
304 Danuta Olejnik Napalone Dziki 1982 Kobieta Opłacony
305 Aleksandra Cieplak SSB 1976 Kobieta Opłacony
306 Marcin Markowski Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona 2000 Mężczyzna Opłacony
307 Magdalena Szyszko 1967 Kobieta Opłacony
308 KRZYSZTOF REUT DESPASITO 1978 Mężczyzna Opłacony
309 Klaudia Garbarczyk 1983 Kobieta Opłacony
310 ANGELIKA REUT Despasito Team 1979 Kobieta Opłacony
311 Paweł Łomża Nerdownia 1997 Mężczyzna Opłacony
312 Barbara Gipsiak Nerdownia 1998 Kobieta Opłacony
313 Karol Chojnacki Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona 2006 Mężczyzna Opłacony
314 Sara Ciba 92092500625 1992 Kobieta Opłacony
315 Magdalena Piechowiak Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona 1989 Kobieta Opłacony
316 IWONA KOSZELA Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona 1976 Kobieta Opłacony
317 Agnieszka Krajnik Klub Biegacza Providenta 1968 Kobieta Opłacony
318 Julia Piechowiak Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona 2013 Kobieta Opłacony
319 Ula Kurzawa Despasito 1969 Kobieta Opłacony
320 Dariusz Reszke Kajkota 1972 Mężczyzna Opłacony
321 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
322 Barbara Madej Fitclub24niepołomie 1977 Kobieta Opłacony
323 Anna Gibała Fitclub24niepołomice 1986 Kobieta Opłacony
324 Joanna Kuszewska Fitclub24niepolomice 1997 Kobieta Opłacony
325 Dominika Madej Fitclub24niepołomice 1997 Kobieta Opłacony
326 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
327 Anna Burczyńska 1988 Kobieta Opłacony
328 Anna Kozik RunTeamPruszcz 1969 Kobieta Opłacony
329 Bronisław Świątek Samotny wilk 1960 Mężczyzna Opłacony
330 Magdalena Wysocka 1980 Kobieta Opłacony
331 Weronika Mosz 1981 Kobieta Opłacony
332 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
333 Ewa Bojke 1974 Kobieta Opłacony
334 Aneta Wysocka 1983 Kobieta Opłacony
335 Katarzyna Zadrożna 1982 Kobieta Opłacony
336 Joanna Zboralska 1976 Kobieta Opłacony
337 Emilia Antczak - 1985 Kobieta Opłacony
338 Monika Gajzler 1977 Kobieta Opłacony
339 Iwona Gaweł POMERIDERS SŁUPSK 1965 Kobieta Opłacony
340 Anna Widomska 1978 Kobieta Opłacony
341 Ewelina Gaweł POMERIDERS SŁUPSK 1991 Kobieta Opłacony
342 Krzysztof Skrzypiec POMERIDERS SŁUPSK 1981 Mężczyzna Opłacony
343 Karolina Rulka OLDOKA 1979 Kobieta Opłacony
344 Ludmila Hasak 1981 Kobieta Opłacony
345 Anna Janic Akademia Boksu 1974 Kobieta Opłacony
346 Joanna Jankowska 1986 Kobieta Opłacony
347 Gabriela Wilczak 1958 Kobieta Opłacony
348 Angelika Dworczak Dworczak Team 1989 Kobieta Opłacony
349 Małgorzata Zwierzyńska 1977 Kobieta Opłacony
350 Monika Maj Klub Biegowy Perła 1975 Kobieta Opłacony
351 Marta Sadecka 1986 Kobieta Opłacony
352 Lucyna Borowska 1974 Kobieta Opłacony
353 Aleksandra Truskolawdka brak 1989 Kobieta Opłacony
354 Ula Baczewska 1981 Kobieta Opłacony
355 Beata Foryś RunSistersKK 1990 Kobieta Opłacony
356 Ewa Bentkowska 1993 Kobieta Opłacony
357 Piotr Półtorak 1996 Mężczyzna Opłacony
358 Monika CHARUZA 1978 Kobieta Opłacony
359 Magdalena Piórkowska 1982 Kobieta Opłacony
360 Natasza Wagner 1981 Kobieta Opłacony
361 Agata Imach 1981 Kobieta Opłacony
362 Magdalena Głażewska 1970 Kobieta Opłacony
363 Marcela Pierog 1998 Kobieta Opłacony
364 Szymon Rusznica 1990 Mężczyzna Opłacony
365 Marta Kaszkur 1985 Kobieta Opłacony
366 Katarzyna Bury 1980 Kobieta Opłacony
367 Maciej Dziudziel 1995 Mężczyzna Opłacony
368 Alicja Karpeta-Bretsznajder 1988 Kobieta Opłacony
369 Marta Uliasz 1979 Kobieta Opłacony
370 Marzena Laskowska 1992 Kobieta Opłacony
371 Klaudia Fedder 1990 Kobieta Opłacony
372 Barbara Olech 1990 Kobieta Opłacony
373 Aneta Kamińska 1973 Kobieta Opłacony
374 Jacek Kolańczyk 1964 Mężczyzna Opłacony
375 Barbara Karolkiewicz 1975 Kobieta Opłacony
376 Karolina Jasińska 2002 Kobieta Opłacony
377 Donata Ulej 1988 Kobieta Opłacony
378 Damian Szwagierczak 1974 Mężczyzna Opłacony
379 Maja Graczyk 1976 Kobieta Opłacony
380 Anna Michalak 1978 Kobieta Opłacony
381 Dominik Glinka 2000 Mężczyzna Opłacony
382 Roberto Agazzi 2000 Mężczyzna Opłacony
383 Krzysztof Kwiatkowski 1971 Mężczyzna Opłacony
384 Monika Kwiatkowska 1970 Kobieta Opłacony
385 Michal Soja 1980 Mężczyzna Opłacony
386 Marta Soja 1983 Kobieta Opłacony
387 Grażyna Kojruk 1971 Kobieta Opłacony
388 agnieszka Gwoździk 1973 Kobieta Opłacony
389 Jolanta OŚRÓDKA Nordicus Strzybnica 1967 Kobieta Opłacony
390 Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Opłacony
391 Angelika Kujawiak 1984 Kobieta Opłacony
392 Agnieszka Nochowska 1986 Kobieta Opłacony
393 Kinga Stolarczyk 1996 Kobieta Opłacony
394 Michał Ksiąszczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
395 Karolina Szafrańska 1990 Kobieta Opłacony
396 Wioleta Gabara 1985 Kobieta Opłacony
397 Dorota Kostulska 1984 Kobieta Opłacony
398 Renata Kostulska 1960 Kobieta Opłacony
399 Patrycja Kościelniak 1980 Kobieta Opłacony
400 Damian Stolzenberg 1989 Mężczyzna Opłacony
401 Paulina Płatek Siemianowice i Przyjaciele Biegają 1987 Kobieta Opłacony
402 Piotr Płatek Soemianowice i Przyjaciele Biegają 1982 Mężczyzna Opłacony
403 Marcin Pach 1999 Mężczyzna Opłacony
404 Dorota Głąbicka 1977 Kobieta Opłacony
405 Joanna Głąbicka 1984 Kobieta Opłacony
406 Piotr Ciejka igus Sp. z o.o 1991 Mężczyzna Opłacony
407 Monika Płusa igus Sp. z o.o 1982 Kobieta Opłacony
408 Mateusz Jeliński igus Sp. z o.o 1991 Mężczyzna Opłacony
409 Michał Sędrowski igus Sp. z o.o 1995 Mężczyzna Opłacony
410 Dorota Gotowicka igus Sp. z o.o 1988 Kobieta Opłacony
411 Monika Gawryś igus Sp. z o.o 1987 Kobieta Opłacony
412 Karina Gibas 1981 Kobieta Opłacony
413 Aleksandra Atroszczyk OLDOKA 1971 Kobieta Opłacony
414 Tatiana Śniegocka-Klewar 1985 Kobieta Opłacony
415 Marta Górnikowska Mercure Ursus 1981 Kobieta Opłacony
416 Agnieszka Chałczyńska W Pogoni Za Duchem 1981 Kobieta Opłacony
417 Aneta Szetela 1978 Kobieta Opłacony
418 Agata Struzik 1974 Kobieta Opłacony
419 MARTYNA RYSZKA APOLLONA 2002 Kobieta Opłacony
420 Marzena Michalska 1977 Kobieta Opłacony
421 Baśko Kowalska 1980 Kobieta Opłacony
422 Karolina Rzędzian 1979 Kobieta Opłacony
423 Magdalena Falkiewicz Freaky Fit Team 1964 Kobieta Opłacony
424 Aleksandra Urbaniak La cucaracha 1995 Kobieta Opłacony
425 Bogdan Janik 1967 Mężczyzna Opłacony
426 Paweł Olbrycht zaparzymy.pl 1987 Mężczyzna Opłacony
427 Paulina Krekora 1993 Kobieta Opłacony
428 Jan Dziedzic 1987 Mężczyzna Opłacony
429 Beata Król 1991 Kobieta Opłacony
430 Zuzanna Kaczmrek 1977 Kobieta Opłacony
431 Adrian Bień Despasito team 1984 Mężczyzna Opłacony
432 Katarzyna Świtaj 1994 Kobieta Opłacony
433 Agnieszka Hajdukiewicz 1981 Kobieta Opłacony
434 Sylwia Boboryk 1980 Kobieta Opłacony
435 Aneta Gałęziewska Klub 1975 Kobieta Opłacony
436 Ela studzinska 1974 Kobieta Opłacony
437 Agnieszka Tyczewska 1989 Kobieta Opłacony
438 Ewa Adamczak 1994 Kobieta Opłacony
439 Adam Kocot 1993 Mężczyzna Opłacony
440 Dariusz Dziaduła 1978 Mężczyzna Opłacony
441 Mariusz Nowaczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
442 Elzbieta Smolarek Wrocław Marathon Team 1984 Kobieta Opłacony
443 Justyna Jastrzębska-Machońska Brak 1975 Kobieta Opłacony
444 Aleksander Machoński brak 2006 Mężczyzna Opłacony
445 Damian Machoński brak 1973 Mężczyzna Opłacony
446 Katarzyna Kuśnierczak 1979 Kobieta Opłacony
447 Katarzyna Zawisza-Wierzbicka 1978 Kobieta Opłacony
448 Konrad Wierzbicki 1979 Mężczyzna Opłacony
449 Kasia Biedermann 1981 Kobieta Opłacony
450 Michał Gaworski Gawix Turbix 1988 Mężczyzna Opłacony
451 Monika Maciejewska 1975 Kobieta Opłacony
452 Piotr Maciejewski 1995 Mężczyzna Opłacony
453 Dominika Herman 1991 Kobieta Opłacony
454 Andrzej Bogun 1965 Mężczyzna Opłacony
455 Ireneusz Kujawa Brak samotny biegacz 1982 Mężczyzna Opłacony
456 Dawid Chołoniewski 10 Brygada Logistyczna Opole 1986 Mężczyzna Opłacony
457 Marcin Ptak 1981 Mężczyzna Opłacony
458 Marcin Rochna 1978 Mężczyzna Opłacony
459 Angelika Witkowska 1981 Kobieta Opłacony
460 MONIKA BERNAT #KneippTeamŁódź 1982 Kobieta Opłacony
461 Jolanta Skowyrska 1975 Kobieta Opłacony
462 Anna Jarosz 1964 Kobieta Opłacony
463 Remigiusz Jarosz 1964 Mężczyzna Opłacony
464 Dorota Kulczycka 1964 Kobieta Opłacony
465 Justyna Janecka 1971 Kobieta Opłacony
466 Elżbieta Jakubczak 1980 Kobieta Opłacony
467 Barbara Kasprzyk 1965 Kobieta Opłacony
468 Marta Kasprzyk-Marczyńska 1990 Kobieta Opłacony
469 Zbigniew Kasprzyk 1966 Mężczyzna Opłacony
470 Aneta Mackało 1979 Kobieta Opłacony
471 Izabela Klein 1985 Kobieta Opłacony
472 Edyta Pawłowska Fundacja Biegamy Polesie 1976 Kobieta Opłacony
473 Mariusz Białota 1990 Mężczyzna Opłacony
474 Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Opłacony
475 Anna Stępniak La cucaracha 1995 Kobieta Opłacony
476 Ewa Pędziwiatr Kijowa Drużyna 1958 Kobieta Opłacony
477 Marcin Kurowski 1993 Mężczyzna Opłacony
478 Sławomir Grajewski 1970 Mężczyzna Opłacony
479 Grześ Blautzik 1988 Mężczyzna Opłacony
480 Agnieszka Majer 1981 Kobieta Opłacony
481 Mariusz Żółtowski 1974 Mężczyzna Opłacony
482 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
483 Monika Ciesla-Bas 1975 Kobieta Opłacony
484 Adam Miltyk PerfektBody Team 1986 Mężczyzna Opłacony
485 Iwona Jodkowska 1980 Kobieta Opłacony
486 Marek Solecki 1964 Mężczyzna Opłacony
487 Dorota Filipska 1982 Kobieta Opłacony
488 Jerzy Jankowski Pozytywni biegacze 1959 Mężczyzna Opłacony
489 Marzena Białas 1977 Kobieta Opłacony
490 Magdalena Niezborała 1983 Kobieta Opłacony
491 Izabela Jodkowska 1982 Kobieta Opłacony
492 Joanna Zaprawa 1992 Kobieta Opłacony
493 Marta Nowak Pani 1984 Kobieta Opłacony
494 MARCIN RADOMSKI 1978 Mężczyzna Opłacony
495 Marcin Nosrwicz 1977 Mężczyzna Opłacony
496 Aleksandra Latowska 1982 Kobieta Opłacony
497 Anna Ciura 1989 Kobieta Opłacony
498 Janusz Mazur 1969 Mężczyzna Opłacony
499 Edyta Snopek 1987 Kobieta Opłacony
500 Marta Kędzierska 1982 Kobieta Opłacony
501 Artur Kędzierski 1982 Mężczyzna Opłacony
502 Izabela Kędzierska 1980 Kobieta Opłacony
503 Kornelia Kędzierska 2012 Kobieta Opłacony
504 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
505 MARIUSZ Jabłoński 1984 Mężczyzna Opłacony
506 Anna Sumera 1976 Kobieta Opłacony
507 MARIA BORKOWSKA 1984 Kobieta Opłacony
508 Jarek Niełacny Gatorade 1971 Mężczyzna Opłacony
509 Maja Matys 1980 Kobieta Opłacony
510 Paulina Solarz 1989 Kobieta Opłacony
511 Monika Pidsutko 1993 Kobieta Opłacony
512 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
513 Monika Iwanicka 1988 Kobieta Opłacony
514 Monika Kosiba 1977 Kobieta Opłacony
515 Jacek Skrzypczak 1966 Mężczyzna Opłacony
516 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
517 Iwona Molęda 1990 Kobieta Opłacony
518 Ewa Mitek-Dywańska Geriatrick Team 1973 Kobieta Opłacony
519 Grzegorz PRADEL Wojsko Polskie 1963 Mężczyzna Opłacony
520 Joanna Olma 1983 Kobieta Opłacony
521 Ewelina Piotrowicz 1978 Kobieta Opłacony
522 Marek Szypuła 1967 Mężczyzna Opłacony
523 Małgorzata Borowicz Klub Zdrowia 1973 Kobieta Opłacony
524 Karolina Mazur ŻEBY BYŁO MIEJSCE NA PIEROGI 1992 Kobieta Opłacony
525 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
526 Agnieszka Dominiak 1976 Kobieta Opłacony
527 Liliana Książek 1986 Kobieta Opłacony
528 Sara Sulikowska 1999 Kobieta Opłacony
529 Iwona Sobieraj 1974 Kobieta Opłacony
530 Krzysztof Sawicki 1989 Mężczyzna Opłacony
531 Ania Hnat 1989 Mężczyzna Opłacony
532 Aleksandra Kisielewska 1986 Kobieta Opłacony
533 Andrzej Hanusik 1994 Mężczyzna Opłacony
534 Marzena Kudła 1977 Kobieta Opłacony
535 Marek Pazur 1959 Mężczyzna Opłacony
536 Marcin Antas 1986 Mężczyzna Opłacony
537 Justyna Maciołek 1988 Kobieta Opłacony
538 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
539 Wojciech Gulka 1993 Mężczyzna Opłacony
540 Natalia Rzeźniczak 2002 Kobieta Opłacony
541 Paweł Ptaszyński 1969 Mężczyzna Opłacony
542 Natalia Pokorna 1992 Kobieta Opłacony
543 Izabela Mizia 1992 Kobieta Opłacony
544 Sylwia Jachimczak 1984 Kobieta Opłacony
545 Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Opłacony
546 Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Opłacony
547 Grzegorz Golec 1975 Mężczyzna Opłacony
548 Kinga Kiszka 1981 Kobieta Opłacony
549 Aurelia Dziewirz 1979 Kobieta Opłacony
550 Marlena Dziewirz 2002 Kobieta Opłacony
551 Paweł Sobolewski 1984 Mężczyzna Opłacony
552 Sylwia Kaszuba 1985 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Juraszek Agnieszka & Perro 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Juraszek Agnieszka & Perro 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kalinowska #RutkowskaTEAM 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Chylenska-Noga 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Chylenska-Noga 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Jaworska Biegacze Świnoujście 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Miller-Szlendak 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Gacek Głuszec Obidowa 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anetta Porębska 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Chodorowska Bez balastu 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dudek 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Frączyk 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Gałązka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Kotowicz 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Łukaszewska Matka Wariatka. 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Pietrzyk Rozbiegany Piastów 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Rok Zawiercie 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Rok Zawiercie 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wolińska 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wolińska 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Wolińska 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Artur Bożek Cidry Lotajom 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Kasprzyk 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Miros 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Tumidajewicz Miraz Reace Team 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elzbieta Smolarek Wrocław Marathon Team 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elzbieta Smolarek Wrocław Marathon Team 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Mitek-Dywańska Geriatrick Team 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Sobkowiak 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gabriela Wilczak 1958 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabriela Wilczak 1958 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabriela Wilczak 1958 Kobieta Nieopłacony
[brak] Honorata Rakowska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Dudzieniec 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Piniawska AKS WYBIEGANI POLKOWICE 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jerzy Jankowski Pozytywni biegacze 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Liściok 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Skowyrska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Grzesiak 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Grzesiak 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Grzesiak 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Janecka 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Janecka 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamilla Witor Easyrun 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Łaska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szafrańska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szafrańska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szafrańska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Szafrańska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Wrzesińska MaszerujemyZnogamiWchmurach 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Brzezińska 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Korus 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Kwiecień BIEGAJ Z BABKAMI 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Mańko 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Sowa 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Szymocha 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Szymocha 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kędziera NAPALONE DZIKI 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kędziera NAPALONE DZIKI 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Wiśniowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Dziudziel 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Setna 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Setna 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni poznań 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Serdyńska Iniemamocni 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Rotter Zygmuntowska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Sadłucka 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Pasternak 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Sniezek 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Filochowska 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kaszkur 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Kędzierska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Pęcak 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Uliasz 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michalina Duda 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Maciejewska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] monika michalak julia 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Trukszyn Brak 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Bujak 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Olga Świerczyńska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oliwia Rybska 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Patryk Skalski 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patryk Skalski 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paulina Solarz 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Piotr Maciejewski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Lis Transport Tri Team 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Lis Transport Tri Team 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Przemysław Lis Transport Tri Team 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Renata Kostulska 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Renata Kostulska 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sonia Ceglarska Jejkowice biegają 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia Kobyłecka Team Zabieganedni 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ula Baczewska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ula Baczewska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zuzanna Kaczmrek 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Zuzanna Kaczmrek 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Żaneta Chruścicka 1986 Kobieta Nieopłacony