WIRTUALNY BIEG SYLWESTROWY 2020 - Wirtualny Bieg Sylwestrowy 2020

Data
10.01.2021
Godzina
22:30
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Radosław Sadowski 1986 Mężczyzna Opłacony
2 Justyna Kałuża 1981 Kobieta Opłacony
3 Karolina Dalbiak 1985 Kobieta Opłacony
4 Edwin Cupriak 1975 Mężczyzna Opłacony
5 Malgorzata Lubbe 1980 Kobieta Opłacony
6 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
7 Krzysztof Juszczak Brak 1979 Mężczyzna Opłacony
8 Joanna Krajka 1986 Kobieta Opłacony
9 ANETA MARKIEWICZ 1974 Kobieta Opłacony
10 Piotr Mitrenga 1967 Mężczyzna Opłacony
11 Sylwia Obszyńsks 1993 Kobieta Opłacony
12 Adrianna Jaroszuk 1994 Kobieta Opłacony
13 Mariusz Rudzewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
14 Anna Betke 1983 Kobieta Opłacony
15 Agnieszka Jóźwiak 1979 Kobieta Opłacony
16 Justy Zdrojewska Team Ujście 1974 Kobieta Opłacony
17 Zbigniew Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
18 Jakub Myszczyński 1993 Mężczyzna Opłacony
19 Emilia Załugowicz 1994 Kobieta Opłacony
20 Monika Mrozowska 1986 Kobieta Opłacony
21 Paweł Sypuła 1982 Mężczyzna Opłacony
22 Gabriela Kaflik 1978 Kobieta Opłacony
23 Sylwia Bernat 1979 Kobieta Opłacony
24 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
25 Marek Głab OSP Hańsk 1976 Mężczyzna Opłacony
26 Marcin Chałas FCB 1985 Mężczyzna Opłacony
27 Magdalena Fronczek FCB 1985 Kobieta Opłacony
28 AGNIESZKA JANOWIAK - 1979 Kobieta Opłacony
29 Bartosz Hoffmann 1969 Mężczyzna Opłacony
30 Sylwia Owsianik 1974 Kobieta Opłacony
31 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
32 Katarzyna Furtak Rajdomani SP4 Rumia 1973 Kobieta Opłacony
33 Magdalena Karkut 1994 Kobieta Opłacony
34 MAREK RUTKOWSKI Klub Biegacza 100 Jezior 1957 Mężczyzna Opłacony
35 Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Opłacony
36 Magdalena Dumin 1994 Kobieta Opłacony
37 Paweł Puścizna Saint-Gobain SQUAD 1968 Mężczyzna Opłacony
38 Małgorzata Konieczka Gdynia- Zielenisz 1965 Kobieta Opłacony
39 Jakub Banasiak Krośniewice City biegają 2003 Mężczyzna Opłacony
40 Katarzyna Wernik Bestfitclub Rybnik 1970 Kobieta Opłacony
41 Magda Pilska 1977 Kobieta Opłacony
42 Jacek Skrobek 1982 Mężczyzna Opłacony
43 Ewelina Nadolna 1979 Kobieta Opłacony
44 Ryszard Bochynek 1965 Mężczyzna Opłacony
45 Adrian Kosubek OKR BIKE TEAM 1995 Mężczyzna Opłacony
46 Edyta Bartocha Sklep Edyta Edyta Bartocha 1971 Kobieta Opłacony
47 Sebastian Polak 1976 Mężczyzna Opłacony
48 Natalia Kielak Team ZabieganeDni 1988 Kobieta Opłacony
49 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
50 Hanna Harmata 1986 Kobieta Opłacony
51 Aleksandra Gajek 2003 Kobieta Opłacony
52 Tomasz Goc TOMASZ 1974 Mężczyzna Opłacony
53 Julia Banaszak Polonia Środa 1985 Kobieta Opłacony
54 Michał Binek Cyberwarriors 1979 Mężczyzna Opłacony
55 Justyna Żerdka 1988 Kobieta Opłacony
56 Mariusz Topór Barabaka Team 1967 Mężczyzna Opłacony
57 Patryk Zajączkowski Charlie 1993 Mężczyzna Opłacony
58 Mateusz Ściepłek 1986 Mężczyzna Opłacony
59 Robert Kaczmarczyk 1975 Mężczyzna Opłacony
60 Dorota Różycka Nowy Styl Group Running Team 1984 Kobieta Opłacony
61 Rafał Czyrniański 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Maja Matys 1980 Kobieta Opłacony
63 Robert Łabędź Polplast biega 1971 Mężczyzna Opłacony
64 Justyna Kyc 1995 Kobieta Opłacony
65 Iwona Zientara 1970 Kobieta Opłacony
66 Katarzyna Darska Leśni Olimpijczycy 1991 Kobieta Opłacony
67 Łukasz Szymański Samouk amator 1983 Mężczyzna Opłacony
68 Angelika Kujawiak 1984 Kobieta Opłacony
69 Anna Kołacz 1980 Kobieta Opłacony
70 Jowita Dalke ZABIEGANE DWIE 1983 Kobieta Opłacony
71 Krzysztof Grono V.Max Adamów 1975 Mężczyzna Opłacony
72 Grażyna Witoch TEAM UJŚCIE 1969 Kobieta Opłacony
73 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
74 Małgorzata Gwara 1989 Kobieta Opłacony
75 Martyna Brodzik 1987 Kobieta Opłacony
76 Krzysztof Roman 1977 Mężczyzna Opłacony
77 Piotr Barczykowski Piotr Barczykowski DOMOWA REHABILITACJA 1992 Mężczyzna Opłacony
78 Aleksandra Hutkowska 1985 Kobieta Opłacony
79 Ewa Ochocka 1978 Kobieta Opłacony
80 Paulina Herich 1984 Kobieta Opłacony
81 Arkadiusz Mańkowski Mańkowscy biegają 1976 Mężczyzna Opłacony
82 Michał Rybak Zenon 1973 Mężczyzna Opłacony
83 Ivo Dreimanis 1980 Mężczyzna Opłacony
84 Kinga Franczyk Kings house 1982 Kobieta Opłacony
85 Aneta Czechowska 1988 Kobieta Opłacony
86 Wiola Mieszczak 1988 Kobieta Opłacony
87 Daniela Maksylewicz 2003 Kobieta Opłacony
88 Czesław Wiśniewski Maratończyk Szczecin 1951 Mężczyzna Opłacony
89 Iwona Zamożna 1980 Kobieta Opłacony
90 Grzegorz Jaworek 1981 Mężczyzna Opłacony
91 Adrianna Żukowska 2001 Kobieta Opłacony
92 Renata Szostak 1965 Kobieta Opłacony
93 Katarzyna Woźniak-Pątkowska 1984 Kobieta Opłacony
94 Marta Kowalik 1981 Kobieta Opłacony
95 Artur Kornacki Brak 1982 Mężczyzna Opłacony
[brak] Agnieszka Kozłowska Mamy biegamy 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Offman 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Angelika Kujawiak 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Leńczuk Niepolomice Buegają 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Podlecka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Trojan BeFit24Team 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Trojan BeFit24Team 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dagmara Czuchan 2002 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dawid Helak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Helak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Helak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Helak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Helak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Bartocha Sklep Edyta Edyta Bartocha 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Bartocha Sklep Edyta Edyta Bartocha 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elzbieta Kurek 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elzbieta Kurek 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Emilia Załugowicz 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Gruszka Goździelin Biega 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Łukasik 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabriela Kondraciuk-Tomczyk 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Expedyt Domański WKB META Lubliniec 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Julia Banaszak Polonia Środa 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Lech-Osadnik 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Mendera 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Stajer Silesia Die Roten Fans 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Piernicka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Piernicka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Piernicka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marta Piernicka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Michał Giejko 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Winczura ORANGE Polska 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Czyrniański 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Czyrniański 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Robert Lewandowski 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ryszard Bochynek 1965 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiola Mieszczak 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wojciech Kasprzak 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zuzanna Pieniak 2004 Kobieta Nieopłacony