WYZWANIE ZDOBYWCA | KORONA ZIEMI - KORONA ZIEMI | AUSTRALIA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
22,28 km
Dostępne pakiety
97/300
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
2 Hubert Iwiński 1988 Mężczyzna Opłacony
3 Piotr Brzostowiecki 1971 Mężczyzna Opłacony
4 Agnieszka Arbaszewska 1978 Kobieta Opłacony
5 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
6 Joanna Kała 1983 Kobieta Opłacony
7 Agnieszka Wajcowicz 1989 Kobieta Opłacony
8 Joanna Efenberger 1990 Kobieta Opłacony
9 Maja Wesołowska 1981 Kobieta Opłacony
10 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
11 Marcin Siwiak PKP Intercity Running Team 1983 Mężczyzna Opłacony
12 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
13 Urszula Matlak 1981 Kobieta Opłacony
14 Ewa Lach 1975 Kobieta Opłacony
15 Ewa Kurzawska Grrrusza 1959 Kobieta Opłacony
16 Anna Ciura 1989 Kobieta Opłacony
17 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
18 Patrycja Wojciechowska 1986 Kobieta Opłacony
19 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
20 Seweryn Świerk 1970 Mężczyzna Opłacony
21 Boguslawa Strzelczyk 1977 Kobieta Opłacony
22 Gabriela Skwarczyńska KZKG RP 1977 Kobieta Opłacony
23 Emilia Rydzy 1994 Kobieta Opłacony
24 MARZENA SZWAJA 1978 Kobieta Opłacony
25 Daniel Karpiak ZG RUN 1975 Mężczyzna Opłacony
26 Ewa OCHOCKA 1978 Kobieta Opłacony
27 Patrycja Skwarczyńska KZKG RP 2001 Kobieta Opłacony
28 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
29 Rafał Solecki Zamtar 2004 Mężczyzna Opłacony
30 Marcin Skwarczyński 1977 Mężczyzna Opłacony
31 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
32 Julia Jaros 2000 Kobieta Opłacony
33 Krzysztof Jaros 1966 Mężczyzna Opłacony
34 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
35 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
36 Łuksz Bąk 1984 Mężczyzna Opłacony
37 Adam Uszyński 1979 Mężczyzna Opłacony
38 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
39 Patryk Niedbała 1988 Mężczyzna Opłacony
40 Dominik Dzido 2003 Mężczyzna Opłacony
41 Krzysztof Ambroziak 1984 Mężczyzna Opłacony
42 Marcin Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
43 Jacek Janiak 1987 Mężczyzna Opłacony
44 Emilia Góra Bachateros & Biegeros 1985 Kobieta Opłacony
45 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
46 Barbara Majczyna 2000 Kobieta Opłacony
47 Michał Szewczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
48 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
49 Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Opłacony
50 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
51 Mateusz Wich 2005 Mężczyzna Opłacony
52 Adrian Dewódzki 1993 Mężczyzna Opłacony
53 Małgorzata SZYNWELSKA 77032302525 1977 Kobieta Opłacony
54 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
55 Agnieszka Skrzypczak 2003 Kobieta Opłacony
56 Paweł Lewandowski 1983 Mężczyzna Opłacony
57 Edyta Owsianko 1984 Kobieta Opłacony
58 Agnieszka Machowicz 1995 Kobieta Opłacony
59 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
60 Bartłomiej Radzikowski 1993 Mężczyzna Opłacony
61 Barbara Siłakowska 1996 Kobieta Opłacony
62 Kinga Boguń 1977 Kobieta Opłacony
63 Krzysztof DZWONEK 1979 Mężczyzna Opłacony
64 Maria Płatek 1986 Kobieta Opłacony
65 Bartosz Ziółkowski 1997 Mężczyzna Opłacony
66 Ryszarda Żak 1982 Kobieta Opłacony
67 Anna Nieć 1998 Kobieta Opłacony
68 Aleksandra Szuba-Kowalonek 1976 Kobieta Opłacony
69 Tomasz Wiertel 1986 Mężczyzna Opłacony
70 Robert Godziewski 1976 Mężczyzna Opłacony
71 Magdalena Wąsowicz 2001 Kobieta Opłacony
72 Laura Szymanik 1997 Kobieta Opłacony
73 Aneta Dmochowska 2002 Kobieta Opłacony
74 Maciej Czerwiński 1990 Mężczyzna Opłacony
75 Dominik Wysocki 1979 Mężczyzna Opłacony
76 Teresa Kozioł 1979 Kobieta Opłacony
77 Michał Patej 1988 Mężczyzna Opłacony
78 Anna Łaniewska LKSW TAJFUN running 1979 Kobieta Opłacony
79 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
80 Magdalena Polus ZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEW 1981 Kobieta Opłacony
81 Piotr Moniczewski 1959 Mężczyzna Opłacony
82 Natalia Podlasińska 1992 Kobieta Opłacony
83 Katarzyna Barszczak - 1991 Kobieta Opłacony
84 Robert Frączek 1972 Mężczyzna Opłacony
85 Anna Szczerska 1985 Kobieta Opłacony
86 Angelika Boszko Państwo Boszko 1997 Kobieta Opłacony
87 Anna Hepa 1989 Kobieta Opłacony
88 Anna Skrzynecka SEB-ANIA 1984 Kobieta Opłacony
89 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
90 Jakub Galant 2001 Mężczyzna Opłacony
91 Maciej Lendzion 1996 Mężczyzna Opłacony
92 Dariusz Banasiak Dariusz Banasiak 1980 Mężczyzna Opłacony
93 Paweł Szczygliński 1986 Mężczyzna Opłacony
94 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
95 Paweł Osowski Paprykarz Barceloński 1995 Mężczyzna Opłacony
96 Emilia Grzywacz 1957 Kobieta Opłacony
97 Marcin Stochaj 1996 Mężczyzna Opłacony
98 Grzegorz Banaszek 2003 Mężczyzna Opłacony
99 Marcin Pieczątkiewicz Altom Gniezno 1983 Mężczyzna Opłacony
100 Mateusz Figura 1998 Mężczyzna Opłacony
101 Michał Lis 1992 Mężczyzna Opłacony
102 Jan Rapinczuk Biuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" 1974 Mężczyzna Opłacony
103 Jarosław Bartoszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
104 Walczak Agata 1984 Kobieta Opłacony
105 Ada Krzesińska 1995 Kobieta Opłacony
106 Dariusz Piotrowski 1964 Mężczyzna Opłacony
107 Dawid Długiński 1995 Mężczyzna Opłacony
108 Julita Szembel Żarnowo 1986 Kobieta Opłacony
109 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
110 Karol Wyrwa 1994 Mężczyzna Opłacony
111 Magdalena Czyż 1992 Kobieta Opłacony
112 Piotr Słodzinka Nie wiem kotuś 1977 Mężczyzna Opłacony
113 Artur Dobrzelewski 1991 Mężczyzna Opłacony
114 Paulina Kosko 1989 Kobieta Opłacony
115 Aleksandra Bęben-Rzadkowska 1987 Kobieta Opłacony
116 Magdalena Szmidt 1990 Kobieta Opłacony
117 Filip Rzadkowski 2008 Mężczyzna Opłacony
118 Nina Kowalska 1999 Kobieta Opłacony
119 Jerzy Polanski Fantom Kartuzy 1975 Mężczyzna Opłacony
120 Magdalena Cybulska Nowy Staw biega 1987 Kobieta Opłacony
121 Marta Piasecka 1986 Kobieta Opłacony
122 Marcin Sirański 1985 Mężczyzna Opłacony
123 Arkadiusz Gach 2001 Mężczyzna Opłacony
124 Aleksandra Łaszkiewicz Zasapani Hydro Trzcianka 1989 Kobieta Opłacony
125 Sebastian Wojtas 1991 Mężczyzna Opłacony
126 Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Opłacony
127 Radosław Skorupinski 1978 Mężczyzna Opłacony
128 Mateusz Kwaśniewski 1997 Mężczyzna Opłacony
129 Grzegorz Loch 1986 Mężczyzna Opłacony
130 Kamil Pelczar 1990 Mężczyzna Opłacony
131 Patrycja Kamińska 1998 Kobieta Opłacony
132 Izabela Piś 1998 Kobieta Opłacony
133 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
134 Grzegorz Śliwowski 1987 Mężczyzna Opłacony
135 Maksymilian Antos 2003 Mężczyzna Opłacony
136 Mateusz Adomajt 1987 Mężczyzna Opłacony
137 Marcin Prachnio 1977 Mężczyzna Opłacony
138 Iwona Patoń 1982 Kobieta Opłacony
139 Robert Jędruch 1976 Mężczyzna Opłacony
140 Justyna Jedruch 1980 Kobieta Opłacony
141 Sylwia Nowakowska 1978 Kobieta Opłacony
142 Arkadiusz Czerwiński 1998 Mężczyzna Opłacony
143 Michał Bényey 1988 Mężczyzna Opłacony
144 Beata Czyżycka 1975 Kobieta Opłacony
145 Natalia Gembara 1993 Kobieta Opłacony
146 Aneta Bies 1976 Kobieta Opłacony
147 Adrian Lenard Inowrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
148 Magdalena Kopyś 1989 Kobieta Opłacony
149 Dorota Zachara 1980 Kobieta Opłacony
150 Grzegorz Dubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
151 Mariusz Szczygielski 1986 Mężczyzna Opłacony
152 Adam Jaworski 1988 Mężczyzna Opłacony
153 Monika Walewska 1984 Kobieta Opłacony
154 Irena Jamróg 2000 Kobieta Opłacony
155 Dariusz Nowak 1986 Mężczyzna Opłacony
156 Małgorzata Cieślak 1985 Kobieta Opłacony
157 Marta Maksara Max BARF Team 1985 Kobieta Opłacony
158 Piotr Wójcik 1989 Mężczyzna Opłacony
159 Marcelina Konopielko Brak 2000 Kobieta Opłacony
160 Malwina Borkowska 1985 Kobieta Opłacony
161 Magdalena Marzęda 1989 Kobieta Opłacony
162 Bartosz Hryń 1992 Mężczyzna Opłacony
163 Rafał Oboza 1991 Mężczyzna Opłacony
164 Miłosz Kania 2001 Mężczyzna Opłacony
165 Agnieszka Polańska Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking 1982 Kobieta Opłacony
166 Dorota Kulik-Sypniewska 1985 Kobieta Opłacony
167 Paweł Lambryczak LamboMagic 1994 Mężczyzna Opłacony
168 Julia Stasiowska 2002 Kobieta Opłacony
169 Mariusz Czyżycki 2002 Mężczyzna Opłacony
170 Anna Cielejewska-Molenda 1991 Kobieta Opłacony
171 Krzysztof Smoliński 1977 Mężczyzna Opłacony
172 Dawid Ciechoński 1994 Mężczyzna Opłacony
173 Marek Rządkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
174 Michał Ners 1987 Mężczyzna Opłacony
175 Laura Gościńska-Janik 1993 Kobieta Opłacony
176 Mateusz Wisowski 1989 Mężczyzna Opłacony
177 Agnieszka Skąpska 1987 Kobieta Opłacony
178 Margareta Nowak 1984 Kobieta Opłacony
179 Karolina Malinowska 1986 Kobieta Opłacony
180 Katarzyna Sobkowicz 1993 Kobieta Opłacony
181 Łukasz Liwerski 1981 Mężczyzna Opłacony
182 Wiktoria Skalik 2000 Kobieta Opłacony
183 Wiesława Meller 1982 Kobieta Opłacony
184 Monika Różańska 1979 Kobieta Opłacony
185 Krzysztof Pindel 1985 Mężczyzna Opłacony
186 Tomasz Radzioch 1988 Mężczyzna Opłacony
187 Szymon Rybczyński Graki 1993 Mężczyzna Opłacony
188 Adam Litwinowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
189 Gabriela Pecka 1988 Kobieta Opłacony
190 Beata Kropka 1997 Kobieta Opłacony
191 Agnieszka Lubnau 1972 Kobieta Opłacony
192 Sabina Łotocka 1972 Kobieta Opłacony
193 Paweł Špila 1994 Mężczyzna Opłacony
194 Magdalena Witas 2003 Kobieta Opłacony
195 Waldemar Soroka 1996 Mężczyzna Opłacony
196 Julia Kościelny 2001 Kobieta Opłacony
197 Kinga Lisiak Liski 2006 Kobieta Opłacony
198 Olaf Jankowski 1987 Mężczyzna Opłacony
199 Małgorzata Iwanicka 1988 Kobieta Opłacony
200 ŁUKASZ PORĘBA 1992 Mężczyzna Opłacony
201 Agata Łabuda 1991 Kobieta Opłacony
202 Piotr Sadowski 1997 Mężczyzna Opłacony
203 Malwina Nowakowska 1987 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Wychowaniec 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Gabriela Pecka 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jakub Banasiak Polska 2003 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Jóźwiak 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Jóźwiak 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Patrycja Dębicka 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Kopczyński 1987 Mężczyzna Nieopłacony