WYZWANIE ZDOBYWCA | KORONA ZIEMI - KORONA ZIEMI | ANTARKTYDA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
48,92 km
Dostępne pakiety
70/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
101 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
102 Damian Mika Eko okna 1969 Mężczyzna Opłacony
103 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
104 Agnieszka Arbaszewska 1978 Kobieta Opłacony
105 Anna Ciura 1989 Kobieta Opłacony
106 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
107 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
108 Gabriela Skwarczyńska KZKG RP 1977 Kobieta Opłacony
109 Joanna Efenberger 1990 Kobieta Opłacony
110 Marcin Siwiak PKP Intercity Running Team 1983 Mężczyzna Opłacony
111 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
112 Agnieszka Wajcowicz 1989 Kobieta Opłacony
113 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
114 Patrycja Skwarczyńska KZKG RP 2001 Kobieta Opłacony
115 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
116 Ewa OCHOCKA 1978 Kobieta Opłacony
117 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
118 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
119 Marcin Skwarczyński 1977 Mężczyzna Opłacony
120 Dominik Dzido 2003 Mężczyzna Opłacony
121 Adam Uszyński 1979 Mężczyzna Opłacony
122 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
123 Krzysztof Ambroziak 1984 Mężczyzna Opłacony
124 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
125 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
126 Marcin Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
127 Emilia Góra Bachateros & Biegeros 1985 Kobieta Opłacony
128 Jacek Janiak Bachateros & Biegeros 1987 Mężczyzna Opłacony
129 Barbara Majczyna 2000 Kobieta Opłacony
130 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
131 MARZENA SZWAJA 1978 Kobieta Opłacony
132 Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Opłacony
133 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
134 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
135 Łukasz Bąk 1984 Mężczyzna Opłacony
136 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
137 Mateusz Wich 2005 Mężczyzna Opłacony
138 Krzysztof DZWONEK 1979 Mężczyzna Opłacony
139 Magdalena Wąsowicz 2001 Kobieta Opłacony
140 Ryszarda Żak 1982 Kobieta Opłacony
141 Aleksandra Szuba-Kowalonek 1976 Kobieta Opłacony
142 Magda Szaroleta-Godziewska 1990 Kobieta Opłacony
143 Anna Szczerska 1985 Kobieta Opłacony
144 Robert Frączek 1972 Mężczyzna Opłacony
145 Tomasz Wiertel 1986 Mężczyzna Opłacony
146 Michał Patej 1988 Mężczyzna Opłacony
147 Dominik Wysocki 1979 Mężczyzna Opłacony
148 Piotr Moniczewski 1959 Mężczyzna Opłacony
149 Sebastian Zwoliński SEB-ANIA 1976 Mężczyzna Opłacony
150 Emilia Grzywacz 1957 Kobieta Opłacony
151 Anna Banaszek-Wycisk 1986 Kobieta Opłacony
152 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
153 Anna Hepa 1989 Kobieta Opłacony
154 Marcin Pieczątkiewicz Altom Gniezno 1983 Mężczyzna Opłacony
155 Mateusz Figura 1998 Mężczyzna Opłacony
156 Jan Rapinczuk Biuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" 1974 Mężczyzna Opłacony
157 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
158 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
159 Dariusz Piotrowski 1964 Mężczyzna Opłacony
160 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
161 Jakub Galik 1986 Mężczyzna Opłacony
162 Jerzy Polanski Fantom Kartuzy 1975 Mężczyzna Opłacony
163 Roksana Piechoczek 1989 Kobieta Opłacony
164 Karol Wyrwa 1994 Mężczyzna Opłacony
165 Arkadiusz Gach 2001 Mężczyzna Opłacony
166 Piotr Słodzinka Nie wiem kotuś 1977 Mężczyzna Opłacony
167 Jarosław Bartoszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
168 Marcin Sirański 1985 Mężczyzna Opłacony
169 Adrian Dewódzki 1993 Mężczyzna Opłacony
170 Marcin Prachnio 1977 Mężczyzna Opłacony
171 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
172 Magdalena Cybulska Nowy Staw biega 1987 Kobieta Opłacony
173 Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Opłacony
174 Mateusz Wisowski 1989 Mężczyzna Opłacony
175 Sylwia Nowakowska 1978 Kobieta Opłacony
176 Magdalena Szmidt 1990 Kobieta Opłacony
177 Dorota Kulik-Sypniewska 1985 Kobieta Opłacony
178 Magdalena Czyż 1992 Kobieta Opłacony
179 Mateusz Adomajt 1987 Mężczyzna Opłacony
180 Dariusz Nowak 1986 Mężczyzna Opłacony
181 Iwona Patoń 1982 Kobieta Opłacony
182 Dominik Włodarczyk 2003 Mężczyzna Opłacony
183 Jędruch Robert 1976 Mężczyzna Opłacony
184 Jędruch Justyna 1980 Kobieta Opłacony
185 Michał Bényey 1988 Mężczyzna Opłacony
186 Adrian Lenard Inowrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
187 Magdalena Kaszuba 1986 Kobieta Opłacony
188 Agata Walczak Agata Walczak 1984 Kobieta Opłacony
189 Aneta Bies 1976 Kobieta Opłacony
190 Mariusz Szczygielski 1986 Mężczyzna Opłacony
191 Artur Dobrzelewski 1991 Mężczyzna Opłacony
192 Marta Maksara Max BARF Team 1985 Kobieta Opłacony
193 Anna Cielejewska-Molenda 1991 Kobieta Opłacony
194 Adam Jaworski 1988 Mężczyzna Opłacony
195 Michał Komsa 2001 Mężczyzna Opłacony
196 Monika Walewska 1984 Kobieta Opłacony
197 Kamil Pelczar 1990 Mężczyzna Opłacony
198 Magdalena Marzęda 1989 Kobieta Opłacony
199 Malwina Borkowska 1985 Kobieta Opłacony
200 Dorota Zachara - 1980 Kobieta Opłacony
201 Grzegorz Dubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
202 Bartosz Hryń 1992 Mężczyzna Opłacony
203 Marek Rządkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
204 Michał Ners 1987 Mężczyzna Opłacony
205 Krzysztof Fochman 1984 Mężczyzna Opłacony
206 Małgorzata Cieślak 1985 Kobieta Opłacony
207 Marcelina Konopielko Brak 2000 Kobieta Opłacony
208 Laura Gościńska-Janik 1993 Kobieta Opłacony
209 Adam Litwinowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
210 Marcin Pieńkowski 1997 Mężczyzna Opłacony
211 Rafał Oboza 1991 Mężczyzna Opłacony
212 Karolina Malinowska 1986 Kobieta Opłacony
213 Krzysztof Smoliński 1977 Mężczyzna Opłacony
214 Dawid Ciechoński 1994 Mężczyzna Opłacony
215 Mateusz Kwaśniewski 1997 Mężczyzna Opłacony
216 Wiesława Meller 1982 Kobieta Opłacony
217 Łukasz Nowak 1982 Mężczyzna Opłacony
218 Margareta Nowak 1984 Kobieta Opłacony
219 Gabriela Pecka 1988 Kobieta Opłacony
220 Agnieszka Skąpska 1987 Kobieta Opłacony
221 Kinga Lisiak Liski 2006 Kobieta Opłacony
222 Agnieszka Lubnau 1972 Kobieta Opłacony
223 Magdalena Witas 2003 Kobieta Opłacony
224 Julia Kościelny 2001 Kobieta Opłacony
225 Krzysztof Pindel 1985 Mężczyzna Opłacony
226 Małgorzata Iwanicka 1987 Kobieta Opłacony
227 Aleksandra Zakrzewska Pani 1989 Kobieta Opłacony
228 Agnieszka Polańska Wrocławskie Stowarzysznie Nordic Walking 1982 Kobieta Opłacony
229 Piotr Sadowski 1997 Mężczyzna Opłacony
230 Klaudia Trębacz 1997 Kobieta Opłacony
[brak] Dominik Włodarczyk 2003 Mężczyzna Nieopłacony