WYZWANIE ZDOBYWCA | KORONA ZIEMI - KORONA ZIEMI | EUROPA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
56,42 km
Dostępne pakiety
88/200
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
201 Agnieszka Wajcowicz 1989 Kobieta Opłacony
202 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
203 Ewa Ochocka 1978 Kobieta Opłacony
204 Agnieszka Arbaszewska 1978 Kobieta Opłacony
205 Gabriela Skwarczyńska KZKG RP 1977 Kobieta Opłacony
206 Dominik Dzido 2003 Mężczyzna Opłacony
207 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
208 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
209 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
210 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
211 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
212 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
213 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
214 Klaudia Jasińska 1998 Kobieta Opłacony
215 Patrycja Skwarczyńska KZKG RP 2001 Kobieta Opłacony
216 Iwona Leja 1984 Kobieta Opłacony
217 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
218 Marcin Skwarczyński 1977 Mężczyzna Opłacony
219 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
220 Robert Frączek 1972 Mężczyzna Opłacony
221 ANNA KNOPISZ -------------- 1986 Kobieta Opłacony
222 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
223 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
224 Adam Uszyński 1979 Mężczyzna Opłacony
225 Emilia Góra BACHATEROS &BIEGEROS 1985 Kobieta Opłacony
226 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
227 Marta Michalska 1984 Kobieta Opłacony
228 Marcin Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
229 Jacek Janiak Bachateros & Biegeros 1987 Mężczyzna Opłacony
230 Anna Ciura 1989 Kobieta Opłacony
231 Edyta Owsianko 1984 Kobieta Opłacony
232 Barbara Majczyna 2000 Kobieta Opłacony
233 Łukasz Bąk 1984 Mężczyzna Opłacony
234 Joanna Efenberger 1990 Kobieta Opłacony
235 Anna Szczerska 1985 Kobieta Opłacony
236 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
237 Krzysztof Ambroziak 1984 Mężczyzna Opłacony
238 Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Opłacony
239 Krystian Pierzchalski 1981 Mężczyzna Opłacony
240 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
241 Krzysztof DZWONEK 1979 Mężczyzna Opłacony
242 Ryszarda Żak 1982 Kobieta Opłacony
243 Mateusz Wich 2005 Mężczyzna Opłacony
244 MARZENA SZWAJA 1978 Kobieta Opłacony
245 Dawid Śliwiński 1982 Mężczyzna Opłacony
246 Małgorzata Chołodzińska Tyniec 1986 Kobieta Opłacony
247 Aleksandra Szuba-Kowalonek 1976 Kobieta Opłacony
248 Magda Szaroleta-Godziewska 1990 Kobieta Opłacony
249 Emilia Grzywacz 1957 Kobieta Opłacony
250 Piotr Moniczewski 1956 Mężczyzna Opłacony
251 Michał Patej 1988 Mężczyzna Opłacony
252 Michał Lis 1992 Mężczyzna Opłacony
253 Marcin Pieczątkiewicz Altom Gniezno 1983 Mężczyzna Opłacony
254 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
255 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
256 Mateusz Figura 1998 Mężczyzna Opłacony
257 Jan Rapinczuk Biuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" 1974 Mężczyzna Opłacony
258 Marek Iwanow 1987 Mężczyzna Opłacony
259 Dariusz Nowak 1986 Mężczyzna Opłacony
260 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
261 Dariusz Piotrowski 1964 Mężczyzna Opłacony
262 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
263 Jerzy Polanski Fantom Kartuzy 1975 Mężczyzna Opłacony
264 Karol Wyrwa Biała Kenia 1994 Mężczyzna Opłacony
265 Marcin Prachnio 1977 Mężczyzna Opłacony
266 Jakub Galik 1986 Mężczyzna Opłacony
267 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
268 Marta Walczykiewicz 1985 Kobieta Opłacony
269 Dorota Kulik-Sypniewska 1985 Kobieta Opłacony
270 Sylwia Nowakowska 1978 Kobieta Opłacony
271 Grzegorz Dubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
272 Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Opłacony
273 Magdalena Cybulska Nowy Staw biega 1987 Kobieta Opłacony
274 Marcin Sirański 1985 Mężczyzna Opłacony
275 Anna Cielejewska-Molenda 1991 Kobieta Opłacony
276 Jarosław Bartoszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
277 Aneta Bies 1976 Kobieta Opłacony
278 Oliwia Sztogryn 2003 Kobieta Opłacony
279 Iwona Patoń 1982 Kobieta Opłacony
280 Michał Bényey 1988 Mężczyzna Opłacony
281 Justyna Jędruch 1980 Kobieta Opłacony
282 Robert Jędruch 1976 Mężczyzna Opłacony
283 Mariusz Szczygielski 1986 Mężczyzna Opłacony
284 Julia Stasiowska 2002 Kobieta Opłacony
285 Adam Litwinowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
286 Adrian Lenard Inowrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
287 Adam Jaworski 1988 Mężczyzna Opłacony
288 Mateusz Wisowski 1989 Mężczyzna Opłacony
289 Marta Maksara Max BARF Team 1985 Kobieta Opłacony
290 Laura Gościńska-Janik 1993 Kobieta Opłacony
291 Roksana Piechoczek 1989 Kobieta Opłacony
292 Marek Rządkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
293 Michał Ners 1987 Mężczyzna Opłacony
294 Kinga Lisiak Liski 2006 Kobieta Opłacony
295 Margareta Parol-Nowak 1984 Kobieta Opłacony
296 Łukasz Nowak 1982 Mężczyzna Opłacony
297 Krzysztof Fochman 1984 Mężczyzna Opłacony
298 Wiesława Meller 1982 Kobieta Opłacony
299 Barbara Dudek 1966 Kobieta Opłacony
300 Magdalena Kolat KolatkiMD 1988 Kobieta Opłacony
301 Krzysztof Smoliński 1977 Mężczyzna Opłacony
302 Radosław Skorupinski 1978 Mężczyzna Opłacony
303 Agnieszka Polańska Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking 1982 Kobieta Opłacony
304 Agnieszka Lubnau 1972 Kobieta Opłacony
305 Gabriela Pecka 1988 Kobieta Opłacony
306 Karolina Malinowska 1986 Kobieta Opłacony
307 Marcin Stochaj 1996 Mężczyzna Opłacony
308 Rafał Oboza 1991 Mężczyzna Opłacony
309 Agata Łabuda 1991 Kobieta Opłacony
310 Dawid Ciechoński 1994 Mężczyzna Opłacony
311 Aleksandra Zakrzewska Pani 1989 Kobieta Opłacony
312 Adam Kowalczyk 1976 Mężczyzna Opłacony
[brak] Barbara Dudek 1966 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Bąk 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Nieopłacony