WYZWANIE ZDOBYWCA | KORONA ZIEMI - KORONA ZIEMI | AFRYKA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
58,95 km
Dostępne pakiety
4/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
301 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
302 Seweryn Świerk 1970 Mężczyzna Opłacony
303 Agnieszka Arbaszewska 1978 Kobieta Opłacony
304 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
305 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
306 ANNA KNOPISZ -------------- 1986 Kobieta Opłacony
307 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
308 Agnieszka Wajcowicz 1989 Kobieta Opłacony
309 Gabriela Skwarczyńska KZKG RP 1977 Kobieta Opłacony
310 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
311 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
312 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
313 Ewa OCHOCKA 1978 Kobieta Opłacony
314 Dominik Dzido 2003 Mężczyzna Opłacony
315 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
316 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
317 Marcin Skwarczyński 1977 Mężczyzna Opłacony
318 Patrycja Skwarczyńska KZKG RP 2001 Kobieta Opłacony
319 Robert Frączek Bydło na trawce 1972 Mężczyzna Opłacony
320 Edyta Owsianko 1984 Kobieta Opłacony
321 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
322 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
323 Marcin Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
324 Emilia Góra Bachateros & Biegeros 1985 Kobieta Opłacony
325 Adam Uszyński 1979 Mężczyzna Opłacony
326 Jacek Janiak Bachateros & Biegeros 1987 Mężczyzna Opłacony
327 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
328 Mateusz Wich 2005 Mężczyzna Opłacony
329 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
330 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
331 Łukasz Bąk 1984 Mężczyzna Opłacony
332 Krystian Pierzchalski 1981 Mężczyzna Opłacony
333 Krzysztof Ambroziak 1984 Mężczyzna Opłacony
334 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
335 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
336 Piotr Serafin 1972 Mężczyzna Opłacony
337 Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Opłacony
338 Anna Organek - 1993 Kobieta Opłacony
339 MARZENA SZWAJA 1978 Kobieta Opłacony
340 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
341 Emilia Grzywacz 1957 Kobieta Opłacony
342 Krzysztof DZWONEK 1979 Mężczyzna Opłacony
343 Robert Godziewski 1976 Mężczyzna Opłacony
344 Ryszarda Żak 1982 Kobieta Opłacony
345 Anna Szczerska 1985 Kobieta Opłacony
346 Piotr Moniczewski 1959 Mężczyzna Opłacony
347 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
348 Marcin Pieczątkiewicz Altom Gniezno 1983 Mężczyzna Opłacony
349 Jan Rapinczuk Biuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" 1974 Mężczyzna Opłacony
350 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
351 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
352 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
353 Adam Litwinowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
354 Michał Patej 1988 Mężczyzna Opłacony
355 Jerzy Polanski Fantom Kartuzy 1975 Mężczyzna Opłacony
356 Marcin Prachnio 1977 Mężczyzna Opłacony
357 Dariusz Piotrowski 1964 Mężczyzna Opłacony
358 Mateusz Figura 1998 Mężczyzna Opłacony
359 Roksana Piechoczek 1989 Kobieta Opłacony
360 Dariusz Nowak 1986 Mężczyzna Opłacony
361 Radosław Skorupinski 1978 Mężczyzna Opłacony
362 Dorota Kulik-Sypniewska 1985 Kobieta Opłacony
363 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
364 Sylwia Nowakowska 1978 Kobieta Opłacony
365 Mateusz Wisowski 1989 Mężczyzna Opłacony
366 Jakub Galik 1986 Mężczyzna Opłacony
367 Anna Cielejewska-Molenda 1991 Kobieta Opłacony
368 Grzegorz Dubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
369 Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Opłacony
370 Iwona Patoń 1982 Kobieta Opłacony
371 Aneta Bies 1976 Kobieta Opłacony
372 Michał Bényey 1988 Mężczyzna Opłacony
373 Justyna Jędruch 1980 Kobieta Opłacony
374 Robert Jędruch 1976 Mężczyzna Opłacony
375 Daria Rudnicka 1990 Kobieta Opłacony
376 Magdalena Cybulska Nowy Staw biega 1987 Kobieta Opłacony
377 Mariusz Szczygielski 1986 Mężczyzna Opłacony
378 Kinga Lisiak Liski 2006 Kobieta Opłacony
379 Marcin Stochaj 1996 Mężczyzna Opłacony
380 Laura Gościńska-Janik 1993 Kobieta Opłacony
381 Marek Rządkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
382 Julia Stasiowska 2002 Kobieta Opłacony
383 Adam Jaworski 1988 Mężczyzna Opłacony
384 Aleksandra Zakrzewska Pani 1989 Kobieta Opłacony
385 Jarosław Bartoszewski 1980 Mężczyzna Opłacony
386 Margareta Parol-Nowak 1984 Kobieta Opłacony
387 Wiesława Meller 1982 Kobieta Opłacony
388 Łukasz Nowak 1982 Mężczyzna Opłacony
389 Adrian Lenard Inowrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
390 Marta Maksara Max BARF Team 1985 Kobieta Opłacony
391 Paweł Špila 1994 Mężczyzna Opłacony
392 Agnieszka Lubnau 1972 Kobieta Opłacony
393 Michał Ners 1987 Mężczyzna Opłacony
394 Agnieszka Polańska Wrocławskie Stowarzysznie Nordic Walking 1982 Kobieta Opłacony
395 Krzysztof Fochman 1984 Mężczyzna Opłacony
396 Katarzyna Nowakowska 1985 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Margareta Parol-Nowak 1984 Kobieta Nieopłacony