WYZWANIE ZDOBYWCA | KORONA ZIEMI - KORONA ZIEMI | AMERYKA PÓŁNOCNA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
61,9 km
Dostępne pakiety
21/100
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
401 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
402 Agnieszka Arbaszewska 1978 Kobieta Opłacony
403 Natalia Kordus 1992 Kobieta Opłacony
404 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
405 Jacek Skotnicki Legion HDK 1985 Mężczyzna Opłacony
406 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
407 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
408 Gabriela Skwarczyńska KZKG RP 1977 Kobieta Opłacony
409 Krzysztof Ambroziak 1984 Mężczyzna Opłacony
410 ANNA KNOPISZ -------------- 1986 Kobieta Opłacony
411 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
412 Agnieszka Wajcowicz 1989 Kobieta Opłacony
413 Dominik Dzido 2003 Mężczyzna Opłacony
414 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
415 Robert Frączek 1972 Mężczyzna Opłacony
416 Marcin Skwarczyński 1977 Mężczyzna Opłacony
417 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
418 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
419 Emilia Góra Bachateros & Biegeros 1985 Kobieta Opłacony
420 Marcin Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
421 Jacek Janiak Bachateros & Biegeros 1987 Mężczyzna Opłacony
422 Adam Uszyński 1979 Mężczyzna Opłacony
423 Edyta Owsianko 1984 Kobieta Opłacony
424 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
425 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
426 Łukasz Bąk 1984 Mężczyzna Opłacony
427 Anna Organek - 1993 Kobieta Opłacony
428 Marian Leoniak 1970 Mężczyzna Opłacony
429 Emilia Grzywacz 1957 Kobieta Opłacony
430 Magda Szaroleta-Godziewska 1990 Kobieta Opłacony
431 Andrzej Pawlik 1995 Mężczyzna Opłacony
432 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
433 Adam Litwinowicz 1988 Mężczyzna Opłacony
434 Ryszarda Żak 1982 Kobieta Opłacony
435 Marek Iwanow 1987 Mężczyzna Opłacony
436 Krzysztof DZWONEK 1979 Mężczyzna Opłacony
437 Justyna Nowak 1983 Kobieta Opłacony
438 Mateusz Wich 2005 Mężczyzna Opłacony
439 Magdalena Andrzejczak 1999 Kobieta Opłacony
440 Piotr Moniczewski 1959 Mężczyzna Opłacony
441 Marcin Prachnio 1977 Mężczyzna Opłacony
442 Paweł Poks 1993 Mężczyzna Opłacony
443 Marcin Pieczątkiewicz Altom Gniezno 1983 Mężczyzna Opłacony
444 Natalia Gembara 1993 Kobieta Opłacony
445 Alexis Tala Jezus Chrystus Jedyną Nadzieją Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
446 Adrian Klimas 1980 Mężczyzna Opłacony
447 Mateusz Wisowski 1989 Mężczyzna Opłacony
448 Bożena Wisowska Ekipa na kijach 1970 Kobieta Opłacony
449 Dariusz Nowak 1986 Mężczyzna Opłacony
450 Daria Rudnicka 1990 Kobieta Opłacony
451 Jerzy Polański Fantom Kartuzy 1975 Mężczyzna Opłacony
452 Dariusz Piotrowski 1964 Mężczyzna Opłacony
453 Mateusz Figura 1998 Mężczyzna Opłacony
454 Grzegorz Dubowski 1986 Mężczyzna Opłacony
455 Jan Rapinczuk Biuro do spraw Programu "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" 1974 Mężczyzna Opłacony
456 Dorota Kulik-Sypniewska 1985 Kobieta Opłacony
457 Sylwia Nowakowska 1978 Kobieta Opłacony
458 Anna Cielejewska-Molenda 1991 Kobieta Opłacony
459 Marcin Stochaj 1996 Mężczyzna Opłacony
460 Katarzyna Nikołajuk 1987 Kobieta Opłacony
461 Tomasz Urbaniak Team LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
462 Kinga Lisiak Liski 2006 Kobieta Opłacony
463 Tomasz Baron 1977 Mężczyzna Opłacony
464 Agnieszka Polańska Wrocławskie Stowarzyszenie Nordic Walking 1982 Kobieta Opłacony
465 Marek Rządkowski 1973 Mężczyzna Opłacony
466 Iwona Patoń 1982 Kobieta Opłacony
467 Mariusz Szczygielski 1986 Mężczyzna Opłacony
468 Michał Bényey 1988 Mężczyzna Opłacony
469 Dobrosław Kolat KolatkiMD 1987 Mężczyzna Opłacony
470 Laura Gościńska-Janik 1993 Kobieta Opłacony
471 Justyna Jędruch 1980 Kobieta Opłacony
472 Robert Jędruch 1976 Mężczyzna Opłacony
473 Michał Komsa 2001 Mężczyzna Opłacony
474 Margareta Parol-Nowak 1984 Kobieta Opłacony
475 Anna Herczuk 1985 Kobieta Opłacony
476 Wiesława Meller 1982 Kobieta Opłacony
477 Aleksandra Zakrzewska Pani 1989 Kobieta Opłacony
478 Adrian Lenard Inowrocław 1986 Mężczyzna Opłacony
479 Adam Jaworski 1988 Mężczyzna Opłacony