WIRTUALNY BIEG TRZECH KRÓLI - BIEG TRZECH KRÓLI

Data
12.01.2021
Godzina
10:12
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
3 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Agata Marczewska 1983 Kobieta Opłacony
2 Dawid Kuroczko 1980 Mężczyzna Opłacony
3 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
4 Roksana Babral 1987 Kobieta Opłacony
5 Milan Dvorščák MARAS team 1969 Mężczyzna Opłacony
6 Iwona Bąblińska 1981 Kobieta Opłacony
7 Paweł Łukaszewicz 1980 Mężczyzna Opłacony
8 Marzena Szostak 1983 Kobieta Opłacony
9 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
10 Kacper Szostak 2001 Mężczyzna Opłacony
11 Anna Urbanik 1963 Kobieta Opłacony
12 Sylwia Siwierska 1994 Kobieta Opłacony
13 Bogdan Niemiec Nordicus Strzybnica 1959 Mężczyzna Opłacony
14 Aleksandra Przybylska Elite Team 1970 Kobieta Opłacony
15 Paweł Tuzinek Zabiegany Skaryszew 1973 Mężczyzna Opłacony
16 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
17 Eva Michalová Prešov 1978 Kobieta Opłacony
18 Dorota Korneluk 1976 Kobieta Opłacony
19 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
20 Mirosław Kubiak GB Wielkopolscy Biegacze 1965 Mężczyzna Opłacony
21 Patryk Kwieciński 2020 Mężczyzna Opłacony
22 Alicja Soroka 1995 Kobieta Opłacony
23 Maciej Lewandowski Usługi szkileniowe 1961 Mężczyzna Opłacony
24 Roman Rożkowski Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
25 Ewelina Gęsich 1996 Kobieta Opłacony
26 Katarzyna Muż 1979 Kobieta Opłacony
27 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
28 Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Opłacony
29 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
31 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
32 Oliwier Szastak 2002 Mężczyzna Opłacony
33 Piotr Ożóg 1978 Mężczyzna Opłacony
34 Adrian CHUPTYŚ RUNDORFINA 1982 Mężczyzna Opłacony
35 Kacper Wożniak wataha laczy nas bieganie 2005 Mężczyzna Opłacony
36 Anita Wożniak wataha laczy nas bieganie 1983 Kobieta Opłacony
37 Agnieszka Nowakowska 1977 Kobieta Opłacony
38 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
39 Joanna Kała 1983 Kobieta Opłacony
40 Jacek Mrówka Śląsk Runers 1975 Mężczyzna Opłacony
41 Natalia Zygmunt 1992 Kobieta Opłacony
42 Sylwia Ciesielska 1956 Kobieta Opłacony
43 Jolanta Miłkowska Team deaf 1969 Kobieta Opłacony
44 Dawid Stadler 1991 Mężczyzna Opłacony
45 Michał Chudziński Chudy team 1976 Mężczyzna Opłacony
46 ALEKSANDER KWIATKOWSKI IPA KATOWICE VI , PCC 1962 Mężczyzna Opłacony
47 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
49 Joanna Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
50 Paweł Sypuła 1982 Mężczyzna Opłacony
51 Krzysztof Stępień Sunshine Sport Team 1985 Mężczyzna Opłacony
52 Izabela Pszenicka 1984 Kobieta Opłacony
53 Agnieszka Ewertowska 1973 Kobieta Opłacony
54 Agnieszka Karpinska Wieś Tańczy i Biega 1977 Kobieta Opłacony
55 Paulina Borowska Wataha Łączy Nas Bieganie 1982 Kobieta Opłacony
56 Mariola Sokół 2020 Kobieta Opłacony
57 ANNA KRUK-KRZEMIEŃ 2020 Kobieta Opłacony
58 Marcin Jurewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
59 Anna Piwko Wichrowe Wzgórze 1980 Kobieta Opłacony
60 Katarzyna Blaut 1996 Kobieta Opłacony
61 Monika Kolad POLKAS 1978 Kobieta Opłacony
62 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
63 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
64 Aleksandra Widulińska 1994 Kobieta Opłacony
65 Krzysztof Czerwonka 1983 Mężczyzna Opłacony
66 Iwona Molitorys 1979 Kobieta Opłacony
67 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
68 Justyna Węgrzyn 1980 Kobieta Opłacony
69 Marzena Michalska 1977 Kobieta Opłacony
70 Artur Rogoziński BiegamBoLubie 1976 Mężczyzna Opłacony
71 Szymon Hałuszko 1992 Mężczyzna Opłacony
72 Adam Parandyk 49 Blot 1975 Mężczyzna Opłacony
73 Żaneta Klimek 1985 Kobieta Opłacony
74 Jan Antochowski Runners Ostróda 1953 Mężczyzna Opłacony
75 Ewa Smolinska 1958 Kobieta Opłacony
76 Andrzej Dąbrowski 1957 Mężczyzna Opłacony
77 Robert Licbarski 1973 Mężczyzna Opłacony
78 Dawid Jendrzejewski Sunshine Sport Team 2000 Mężczyzna Opłacony
79 Nadia Jendrzejewska Sunshine Sport Team 2000 Kobieta Opłacony
80 Miłosz Stępień Sunshine Sport Team 2000 Mężczyzna Opłacony
81 Zdzisław Florczak www.FMC24.pl 1952 Mężczyzna Opłacony
82 Beata Topolewicz 1967 Kobieta Opłacony
83 MARIUSZ Jabłoński 1984 Mężczyzna Opłacony
84 Michał Krasowski 1985 Mężczyzna Opłacony
85 Jarosław Przeplata Strzegomska dwunastka 1991 Mężczyzna Opłacony
86 Sandra Obruśnik LKS Sieraków Śląski 1993 Kobieta Opłacony
87 Małgorzata Rogozińska BiegamBoLubie 1975 Kobieta Opłacony
88 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
89 Piotr Kowalski 1991 Mężczyzna Opłacony
90 MIROSŁAW MAJAK AKTYWNI Z PASJĄ 1957 Mężczyzna Opłacony
91 Małgorzata Olszewska 1979 Kobieta Opłacony
92 Tamara Kożuch 1957 Kobieta Opłacony
93 MAREK RUTKOWSKI Klub Biegacza 100 Jezior 1957 Mężczyzna Opłacony
94 Mateusz Michalak 1988 Mężczyzna Opłacony
95 Monika Kicun 1993 Kobieta Opłacony
96 Robert Kaczorek 1952 Mężczyzna Opłacony
97 Wojciech Stuss :) 1976 Mężczyzna Opłacony
98 Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Opłacony
99 Ewa Mrozik 1972 Kobieta Opłacony
100 Anna Kordek 1983 Kobieta Opłacony
101 Joanna REJMAK 1973 Kobieta Opłacony
102 Tomasz REJMAK 1965 Mężczyzna Opłacony
103 Anna Osumek Rightway Wrocław 1986 Kobieta Opłacony
104 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI - 1953 Mężczyzna Opłacony
105 Julia Boryszewska 2001 Kobieta Opłacony
106 Agnieszka Cyankiewicz Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
107 Zuzanna Szkutnik 1966 Kobieta Opłacony
108 Magdalena Smagacka 1986 Kobieta Opłacony
109 Jolanta Urbańska 1980 Kobieta Opłacony
110 Natalia Figiel 1985 Kobieta Opłacony
111 Mikołaj Figiel 1983 Mężczyzna Opłacony
112 Anna Florczyk 1987 Kobieta Opłacony
113 Łukasz Napieraj 1991 Mężczyzna Opłacony
114 Magdalena Dankowska 1983 Kobieta Opłacony
115 Anna Flak-Wancerz Ironsilesia 1984 Kobieta Opłacony
116 Monika Luzar 1975 Kobieta Opłacony
117 Karina Iskrowicz 1978 Kobieta Opłacony
118 Damian Iskrowicz 1973 Mężczyzna Opłacony
119 Marzena Fabianczyk 1985 Kobieta Opłacony
120 Andrzej Tudruj 1973 Mężczyzna Opłacony
121 Rafał Aleksandrzak 1984 Mężczyzna Opłacony
122 LIDIA LAMENT 1955 Kobieta Opłacony
123 Bartosz Dwojak 1993 Mężczyzna Opłacony
124 Mirosław Wilkin FUNTRI 1971 Mężczyzna Opłacony
125 Bartek Bieroń 1998 Mężczyzna Opłacony
126 Monika Skowrońska 1989 Kobieta Opłacony
127 Mieczysław Drabato 1962 Mężczyzna Opłacony
128 Anna Drabato-żak 1984 Kobieta Opłacony
129 Dorota Arbatowska 1996 Kobieta Opłacony
130 KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Opłacony
131 MONIKA MENDES MARQUES 1987 Kobieta Opłacony
132 Jolanta OŚRÓDKA Nordicus Strzybnica 1967 Kobieta Opłacony
133 Grzegorz Zajączkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
134 Paweł Kempa 1984 Mężczyzna Opłacony
135 Magdalena Chodczak 1990 Kobieta Opłacony
136 Tomasz Bojczuk Tomek 1972 Mężczyzna Opłacony
137 Zdzisław Heller herbmaratonow.pl 1956 Mężczyzna Opłacony
138 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
139 Sławomir Machnio 1990 Mężczyzna Opłacony
140 Kamila Zwęgrodzka 1992 Kobieta Opłacony
141 Arkadiusz Łukaszuk 1996 Mężczyzna Opłacony
142 Ewelina Kwapinska 1982 Kobieta Opłacony
143 Magdalena Gutkowska 1992 Kobieta Opłacony
144 Marta Gutkowska 1992 Kobieta Opłacony
145 Aneta Żłobińska 1979 Kobieta Opłacony
146 Jacek Adamczyk Agencja Pressing 1972 Mężczyzna Opłacony
147 andrzej koczołowski łask 1951 Mężczyzna Opłacony
148 Barbara Chmielowiec 1984 Kobieta Opłacony
149 Magdalena Gotartowska 1978 Kobieta Opłacony
150 Elżbieta Pilarska 1951 Kobieta Opłacony
151 Magdalena Ogórkiewicz 1983 Kobieta Opłacony
152 Krystian Dobkiewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
153 Renata Nowakowska brak 1959 Kobieta Opłacony
154 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
155 EWA KONASZEWICZ 1979 Kobieta Opłacony
156 Patrycja Lis 2009 Kobieta Opłacony
157 Tomasz Grott 2021 Mężczyzna Opłacony
158 Krystyna Felińska 1968 Kobieta Opłacony
159 Mateusz Cybulski 1991 Mężczyzna Opłacony
160 Katarzyna Grzelak 1996 Kobieta Opłacony
161 Zbigniew Stefaniak Wejherowo 1974 Mężczyzna Opłacony
162 Dominika Kuta 1995 Kobieta Opłacony
163 Natasza Wagner 1981 Kobieta Opłacony
164 Anna Białas 1974 Kobieta Opłacony
165 Karina Lupińska 1978 Kobieta Opłacony
166 Rafał Jacak MAJDAN 1983 Mężczyzna Opłacony
167 Wiesław Banasik Dyczuś Team 1961 Mężczyzna Opłacony
168 Paulina Gadowska Nie prowokuj Lochy! 1987 Kobieta Opłacony
169 Tomasz Maciejewski 1977 Mężczyzna Opłacony
170 Andrzej Kępa Family Team Kępa Sport 1951 Mężczyzna Opłacony
171 Anna Kolodziejczyk 1980 Kobieta Opłacony
172 Magdalena Milewska 1977 Kobieta Opłacony
173 Magdalena Fischer 1986 Kobieta Opłacony
174 Katarzyna Leszczyńska 1990 Kobieta Opłacony
175 Arleta Tomaszewska 1984 Kobieta Opłacony
176 Beata Korejwo 1969 Kobieta Opłacony
177 Magdalena Herud EKO-OKNA RUNNERS 1987 Kobieta Opłacony
178 Katarzyna Górska 1975 Kobieta Opłacony
179 Aneta Różańska 1965 Kobieta Opłacony
180 Krzysztof Juszczak Brak 1979 Mężczyzna Opłacony
181 Katarzyna Kowalcze 1970 Kobieta Opłacony
182 Katarzyna Woźniak-Pątkowska 1984 Kobieta Opłacony
183 Monika Pater 1998 Kobieta Opłacony
184 Anna Kowalczyk 1972 Kobieta Opłacony
185 Paulina Jałocha 1989 Kobieta Opłacony
186 URSZULA Herud 1965 Kobieta Opłacony
187 Ilona Janicka RRRR 1982 Kobieta Opłacony
188 Ewelina Oleksy BIEGACZKI ŚWIATA 1969 Kobieta Opłacony
189 Mirosław Młodożeniec Rembertów team 1980 Mężczyzna Opłacony
190 Grzegorz Golec 1975 Mężczyzna Opłacony
191 Katarzyna Grochowska 1977 Kobieta Opłacony
192 Radosław Brończyk 1981 Mężczyzna Opłacony
193 Monika Rossa Gdzie ta meta 1983 Kobieta Opłacony
194 Anna Skołuda Gdzie ta meta 1979 Kobieta Opłacony
195 Bożena Trzeciak 1972 Kobieta Opłacony
196 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
197 Zbyszek Sojka 1937 Mężczyzna Opłacony
198 Jerzy Knapik 1946 Mężczyzna Opłacony
199 Piotr Jakóbek 1991 Mężczyzna Opłacony
200 Ewelina Górowska 1984 Kobieta Opłacony
201 Iwona Grzenkowska 1989 Kobieta Opłacony
202 ZDZISŁAWA ZACHER 1974 Kobieta Opłacony
203 KRYSTYNA ZACHER 1951 Kobieta Opłacony
204 Edyta Teter EdytaTeter 1969 Kobieta Opłacony
205 Dominik Kruszyna 1997 Mężczyzna Opłacony
206 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
207 Arkadiusz Ebing 2009 Mężczyzna Opłacony
208 Amelia Ebing 2002 Kobieta Opłacony
209 Tomasz Gierwatowski Anonimowi bohaterowie 1975 Mężczyzna Opłacony
210 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
211 ANETA MARKIEWICZ 1974 Kobieta Opłacony
212 Katarzyna Machnicka 1973 Kobieta Opłacony
213 Paulina Świergiel 1985 Kobieta Opłacony
214 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
215 Pawel Machnicki 1971 Mężczyzna Opłacony
216 Kamil Lis 1994 Mężczyzna Opłacony
217 Mateusz Kuliński 1989 Mężczyzna Opłacony
218 Andrzej Lewandowski 1946 Mężczyzna Opłacony
219 Izabela Ilnicka 1972 Kobieta Opłacony
220 Agnieszka Tyczewska 1989 Kobieta Opłacony
221 Magdalena Wieczorkowska Zabiegani 1984 Kobieta Opłacony
222 Dorota Kulczycka 1964 Kobieta Opłacony
223 Mariusz Bonecki Legionowo 1980 Mężczyzna Opłacony
224 Alicja Lubańska 1968 Kobieta Opłacony
225 Janusz Pilch Piwosz 1972 Mężczyzna Opłacony
226 Agnieszka Barcik 1973 Kobieta Opłacony
227 Andrzej Woźniakowski 1980 Mężczyzna Opłacony
228 Monika Ciesla-Bas 1975 Kobieta Opłacony
229 Joanna Prychocka 1997 Kobieta Opłacony
230 Adam Jarosz 1982 Mężczyzna Opłacony
231 Katarzyna Butowska IPLK lek. stom. Katarzyna Butowska 1982 Kobieta Opłacony
232 Damian KĄDZIELA 1991 Mężczyzna Opłacony
233 Damian Grygier 1989 Mężczyzna Opłacony
234 Halina Szewczyk 1961 Kobieta Opłacony
235 Joanna Jankowska 1986 Kobieta Opłacony
236 Agnieszka Młodożeniec 1983 Kobieta Opłacony
237 Paweł Kuczyński Lublin, Górki Czechowskie 1974 Mężczyzna Opłacony
238 Marcin Malinowska MY LIFE MY WAY 1978 Mężczyzna Opłacony
239 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
240 Hubert Głodny BBKTS 1977 Mężczyzna Opłacony
241 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
242 Zbigniew Bratko 65+ 1954 Mężczyzna Opłacony
243 Łukasz Bieniak 1984 Mężczyzna Opłacony
244 Ewelina Nowak TriAmator 1987 Kobieta Opłacony
245 Sylwia Pawłowska 1987 Kobieta Opłacony
246 Bartosz Kowalski Samolej ZTS 1975 Mężczyzna Opłacony
247 Anna Kowalska Samolej ZTS 1975 Kobieta Opłacony
248 Tomek Pick Biegolas /Korona Szczecin 1970 Mężczyzna Opłacony
249 Patryk Szczepański 2012 Mężczyzna Opłacony
250 Iwona Zamożna 1980 Kobieta Opłacony
251 Angelika Nolka 1979 Kobieta Opłacony
252 Filip Mucha Akademia Marynarki Wojennej 1999 Mężczyzna Opłacony
253 Małgorzata Frankiewicz l 1973 Kobieta Opłacony
254 Marcin Frankiewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
255 Justyna Wilińska Deaf Łódź 1981 Kobieta Opłacony
256 Andrzej Nocen 1950 Mężczyzna Opłacony
257 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
258 Janusz Trzopek 1994 Mężczyzna Opłacony
259 Oleksandr Lopatin 1990 Mężczyzna Opłacony
260 Matylda Pernal 1977 Kobieta Opłacony
261 Beata Gużda-Krzyżaniak Niezrzeszona 1977 Kobieta Opłacony
262 Grzegorz Krzak 1979 Mężczyzna Opłacony
263 Remigiusz Burchard 1981 Mężczyzna Opłacony
264 Michał Pieślak 1982 Mężczyzna Opłacony
265 Barbara Samolej SAMOLEJ ZTS 1979 Kobieta Opłacony
266 Krystyna Walloch SAMOLEJ ZTS 1977 Kobieta Opłacony
267 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
268 Krzysztof Dębowski Polonia Środa Wielkopolska 1972 Mężczyzna Opłacony
269 Mariusz Zaremba 4WOG 1972 Mężczyzna Opłacony
270 Mariusz Cminski KS L.A.S. 1972 Mężczyzna Opłacony
271 Małgorzata Szrobarczyk 1963 Kobieta Opłacony
272 Feliks Pleban 1999 Mężczyzna Opłacony
273 Jacek Cetnerowski 1968 Mężczyzna Opłacony
274 Barbara Rataj jejkowice biegają 1985 Kobieta Opłacony
275 Ewa Majchrzyk-Zachara 1975 Kobieta Opłacony
276 Marcin Rybski 1987 Mężczyzna Opłacony
277 Szymon Głowacki Deaf Łódź 1981 Mężczyzna Opłacony
278 ELŻBIETA GRUSZCZYŃSKA 1983 Kobieta Opłacony
279 GABRIELA HALMAN 1963 Kobieta Opłacony
[brak] Agnieszka Ewertowska 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Kwiatowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Łechtańska GRUPA BIEGOWA SŁUPCA Kimkolwiek jesteś biegnij ze mną 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] AGNIESZKA TARAJKOWSKA 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aldona Szadach 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Kępa Family Team Kępa Sport 1951 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Kępa Family Team Kępa Sport 1951 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Orszulik 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Sznejfus 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogdan Niemiec Nordicus Strzybnica 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Sikora Top-Thimm 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dorota Kulczycka 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Kulczycka 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Raczyńska 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Janczyk 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Majchrzyk-Zachara 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Soliwida KLUB BIEGACZA JUTUND 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Mrówka Śląsk Runners 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Borkowska 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Jaszkiewicz Amator 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Miłkowska Team deaf 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Miłkowska Team deaf 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Zienkiewicz-Ebing 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Pigla 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krystian LIS 2021 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian LIS 2021 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Lis 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kuba Giera Hernik Team 2005 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kuba Giera Hernik Team 2000 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Wręczycki 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Dankowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] MAGDALENA WRÓBEL 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Wodejko 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Golicz 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marzena Szostak 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Stoltmann 1993 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mieczysław Mikołajewski Supermaraton Kalisz 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Monika Knitter 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oksana Szczepańska 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oliwier Szastak 2002 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Madejski Gang Zakręcony Mastersów 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Tuzinek Zabiegany Skaryszew 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Rafał Hendrich 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Stanisław Bujała 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] SYLWIA MIKULSKA Team ZabieganeDni 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Szymon Głowacki Deaf Łódź 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Maciejewski 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wieslaw Banasik Dyczuś Team 1961 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] ZDZISŁAWA ZACHER 1974 Kobieta Nieopłacony