PROJEKT POLSKA PÓŁNOC - POŁUDNIE - PROJEKT POLSKA PÓŁNOC - POŁUDNIE

Data
29.03.2021
Godzina
09:53
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
726 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Marek Miketa 1973 Mężczyzna Opłacony
2 ADAM GRABARA 1973 Mężczyzna Opłacony
3 Anna BOJANOWSKA 1978 Kobieta Opłacony
4 Ewa Przemysław Zawadzcy Zawadzcy 1974 Mężczyzna Opłacony
5 Piotr Miszewski KCP Bydgoszcz 1965 Mężczyzna Opłacony
6 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
7 Paweł Bielecki 1993 Mężczyzna Opłacony
8 Aleksandra Wierkiewicz 1988 Kobieta Opłacony
9 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
10 Anna Florczyk 1987 Kobieta Opłacony
11 Małgorzata Kwiatkowska 1978 Kobieta Opłacony
12 Jakub Augustyniak 1982 Mężczyzna Opłacony
13 Damian Kośmider 1981 Mężczyzna Opłacony
14 Przemysław Pawelec L 1972 Mężczyzna Opłacony
15 Izabela Jasińska 1987 Kobieta Opłacony
16 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
17 Jacek Bernacki KRS FORMOZA 1969 Mężczyzna Opłacony
18 Agnieszka Witkowska 1986 Kobieta Opłacony
19 Anna Migus 1989 Kobieta Opłacony
20 Agata Marczewska-Kuroczko 1983 Kobieta Opłacony
21 PAWEŁ MUSIAŁ 1978 Mężczyzna Opłacony
22 Katarzyna Janczarska-Bergel 1988 Kobieta Opłacony
23 Tomasz Rybaczek 1987 Mężczyzna Opłacony
24 Marta Karpacz 1979 Kobieta Opłacony
25 Tomasz Migus 1991 Mężczyzna Opłacony
26 Honorata Jaros 1971 Kobieta Opłacony
27 Łukasza Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
28 Sylwia Królik Piętowska 1978 Kobieta Opłacony
29 Radosław Jankiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
30 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
31 Agnieszka Schmidt 1985 Kobieta Opłacony
32 Izabela Chrapicka-Gryzek 1987 Kobieta Opłacony
33 Paweł Tuzinek Zabiegany Skaryszew 1973 Mężczyzna Opłacony
34 Mateusz Jabłoński Team Jabłuszko 1996 Mężczyzna Opłacony
35 Natalia Bokła KOŚCIELNA TEAM 1988 Kobieta Opłacony
36 Piotr Bokła KOŚCIELNA TEAM 1988 Mężczyzna Opłacony
37 Artur Sarosiek Zbój Team 1984 Mężczyzna Opłacony
38 Anna Flak-Wancerz Ironsilesia 1984 Kobieta Opłacony
39 Barbara Bromboszcz 1981 Kobieta Opłacony
40 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
41 Kamila Sochacka-Pawlak 1983 Kobieta Opłacony
42 Kasia Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
43 Dawid Jarosz Fizjoświrki 1986 Mężczyzna Opłacony
44 Ewelina Adamczyk 1988 Kobieta Opłacony
45 Izabela Mrozinska 1992 Kobieta Opłacony
46 Kajetan Antkowiak 1983 Mężczyzna Opłacony
47 Natalia Antkowiak 1984 Kobieta Opłacony
48 Katarzyna Warężak Rowerowe Studio MTB 1982 Kobieta Opłacony
49 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
50 Daniel Natkaniec 1994 Mężczyzna Opłacony
51 Joanna Rychłowska 1980 Kobieta Opłacony
52 Przemysław Pikul 1988 Mężczyzna Opłacony
53 Lukasz Rychlowski 1978 Mężczyzna Opłacony
54 Monika Schreiber 1993 Kobieta Opłacony
55 Grzegorz Kos 1985 Mężczyzna Opłacony
56 Radosław Michoń Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków 1984 Mężczyzna Opłacony
57 Aneta Gąsiorek-Słyś 1983 Kobieta Opłacony
58 Patryk Kwieciński 1981 Mężczyzna Opłacony
59 Robert Trzeciński 1984 Mężczyzna Opłacony
60 Alicja Soroka 1995 Kobieta Opłacony
61 Tomasz Pełczyński Beskida Team 1974 Mężczyzna Opłacony
62 Zbigniew Bratko 65+ 1954 Mężczyzna Opłacony
63 Paulina Hanysz-Worach Magic 1986 Kobieta Opłacony
64 Jacek Bernacik WS Łódź 1975 Mężczyzna Opłacony
65 Marek Sobolewski 1969 Mężczyzna Opłacony
66 Krzysztof Majder Kościelna TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
67 Natalia Graś Sporty Walki Gostyń 2002 Kobieta Opłacony
68 Krzysiek Zacłona 1979 Mężczyzna Opłacony
69 Iwona Skórska 1982 Kobieta Opłacony
70 dariusz lorek 1980 Mężczyzna Opłacony
71 Sławomir Walczak 1970 Mężczyzna Opłacony
72 Maciej Saciuk 1989 Mężczyzna Opłacony
73 Daniel Dolińczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
74 Radek Tuszkiewicz Największa Armia Świata 1975 Mężczyzna Opłacony
75 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
76 Michał Kucharski 1983 Mężczyzna Opłacony
77 Christina Górnicka Creative Corner 1998 Kobieta Opłacony
78 Marta Glazer 1984 Kobieta Opłacony
79 Michał Woźniak 1979 Mężczyzna Opłacony
80 Julita Brodnicka KOŚCIELNA TEAM 1995 Kobieta Opłacony
81 Wojciech Krajnik Parkrun Grudziądz 1980 Mężczyzna Opłacony
82 Mirosław Kubiak GB Wielkopolscy Biegacze 1965 Mężczyzna Opłacony
83 Grzegorz Nowak 17WBZ 1983 Mężczyzna Opłacony
84 Monika Ilmer-Matuszczak 1979 Kobieta Opłacony
85 Krzysztof Turski 1996 Mężczyzna Opłacony
86 Krzysztof Markuszewski Run De Girard 1983 Mężczyzna Opłacony
87 Jerzy Wróblewski 1984 Mężczyzna Opłacony
88 Ireneusz Zwarra 1977 Mężczyzna Opłacony
89 Jarosław Jarocki 1991 Mężczyzna Opłacony
90 Łukasz Wachowski 1987 Mężczyzna Opłacony
91 Konrad Dolewski 1989 Mężczyzna Opłacony
92 Kasia Formalewicz Wychodzę z kijami 1970 Kobieta Opłacony
93 Mariusz Rudzki 1973 Mężczyzna Opłacony
94 ANETA MARKIEWICZ 1974 Kobieta Opłacony
95 Marian Zaręba 1976 Mężczyzna Opłacony
96 Rafał Urbanowicz oznakujbiuro.pl 1981 Mężczyzna Opłacony
97 Paweł Haince 1980 Mężczyzna Opłacony
98 Iwona Duda Lubelska Grupa Triathlonu 1986 Kobieta Opłacony
99 DOROTA ROSOŁOWSKA 1991 Kobieta Opłacony
100 Edyta Karpiusz 1974 Kobieta Opłacony
101 Mateusz Trzpis 1990 Mężczyzna Opłacony
102 Sebastian Muszyński 1992 Mężczyzna Opłacony
103 Dariusz Tanajewski GeoRungers 1987 Mężczyzna Opłacony
104 Marta Drozdek 1979 Kobieta Opłacony
105 Marta Augustynowicz GeoRungers 1994 Kobieta Opłacony
106 Marzena Frątczak 1980 Kobieta Opłacony
107 Tomasz Galubiński Ozd 1986 Mężczyzna Opłacony
108 Krzysztof Pawlak 1991 Mężczyzna Opłacony
109 Agnieszka Basara 1973 Kobieta Opłacony
110 Barbara Sieradzan Creative Corner 1992 Kobieta Opłacony
111 Grzegorz Olszar Darłowskie Charty 1981 Mężczyzna Opłacony
112 Michał Bryll Golina 1991 Mężczyzna Opłacony
113 Krzysztof Bednarski 1992 Mężczyzna Opłacony
114 Agnieszka Blachnik KLACHULE 1982 Kobieta Opłacony
115 Szymon Nowak 1994 Mężczyzna Opłacony
116 Aneta Kmiecik 1976 Kobieta Opłacony
117 Karolina Walczak 1993 Kobieta Opłacony
118 Piotr Bystrzycki 16 BPD Kraków 1983 Mężczyzna Opłacony
119 Michal Gierczycki 1985 Mężczyzna Opłacony
120 Joanna Rutkowska 1980 Kobieta Opłacony
121 Natalia Ehlert 1985 Kobieta Opłacony
122 Katarzyna Burda 1976 Kobieta Opłacony
123 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
124 Dorota Kozioł-Żurawska Klachule 1976 Kobieta Opłacony
125 Tomasz Traciłowski 1977 Mężczyzna Opłacony
126 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
127 Dariusz kulhawiec 1980 Mężczyzna Opłacony
128 Szymon Boryczka PoWoli do celu 1980 Mężczyzna Opłacony
129 Łukasz Lisicki Fractal Flyball Team 1995 Mężczyzna Opłacony
130 Szymon Madej 1985 Mężczyzna Opłacony
131 Paweł Bociąga 1979 Mężczyzna Opłacony
132 KRZYSZTOF PŁOSKI 1RBLog/Skład Darłowo / Darłowskie Charty 1977 Mężczyzna Opłacony
133 Robert Monik 1975 Mężczyzna Opłacony
134 Jarosław Cęcelewski 1970 Mężczyzna Opłacony
135 Jacek Zych 1977 Mężczyzna Opłacony
136 Adrian Machucki 1987 Kobieta Opłacony
137 Patryk Chudziński 1979 Mężczyzna Opłacony
138 Beata Odjas 1985 Kobieta Opłacony
139 Jarosław Jalowski 1969 Mężczyzna Opłacony
140 Mateusz Stosik 2000 Mężczyzna Opłacony
141 Sławomir Sochacki 1985 Mężczyzna Opłacony
142 Mirosław Sznajder 1977 Mężczyzna Opłacony
143 Dawid Wietrzyński 1996 Mężczyzna Opłacony
144 Sebastian Ślęzak 1979 Mężczyzna Opłacony
145 Daniel Jakubowicz SHM 1975 Mężczyzna Opłacony
146 Michał Nowacki 1976 Mężczyzna Opłacony
147 Daniel Suski Bociek Wadowice 1981 Mężczyzna Opłacony
148 Paweł Kanciruk 1996 Mężczyzna Opłacony
149 Anna Widomska 1978 Kobieta Opłacony
150 Tomasz Chudewniak Wilki Żuławskie 1990 Mężczyzna Opłacony
151 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
152 Mateusz Wielogórski 1992 Mężczyzna Opłacony
153 Magdalena Korniak Lubelska Grupa Triathlonu 1980 Kobieta Opłacony
154 Michał Solo Solarz Dream Body EMS 1976 Mężczyzna Opłacony
155 Katarzyna Chudewniak Wilki Żuławskie 1993 Kobieta Opłacony
156 Piotr Ridewald 1981 Mężczyzna Opłacony
157 Magda Widurska Lecymy Durś 1981 Kobieta Opłacony
158 Damian Kijak 1998 Mężczyzna Opłacony
159 Katarzyna Przygoda 1992 Kobieta Opłacony
160 Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Opłacony
161 Tomasz Łysikowski Zakopane 1975 Mężczyzna Opłacony
162 Marcin Sykała 1979 Mężczyzna Opłacony
163 Adam Żyrek Żywcem zabiegani 1983 Mężczyzna Opłacony
164 Edyta Ratuś 1992 Kobieta Opłacony
165 Krzysztof Oszczęda 1972 Mężczyzna Opłacony
166 Katarzyna Dakowicz 1982 Kobieta Opłacony
167 Iwona Grzenkowska 1989 Kobieta Opłacony
168 Grzegorz Wójcik 1979 Mężczyzna Opłacony
169 Sebastian Czernek 1990 Mężczyzna Opłacony
170 Małgorzata Jasek VRC 1968 Kobieta Opłacony
171 Tomasz Grodzki 1986 Mężczyzna Opłacony
172 Teresa Stefańczyk AGB TORFY 1969 Kobieta Opłacony
173 Roman Gołda 1975 Mężczyzna Opłacony
174 Michał Bodzak 1983 Mężczyzna Opłacony
175 Grzegorz Mikołajczak 1977 Mężczyzna Opłacony
176 Łukasz Gbyl 1987 Mężczyzna Opłacony
177 Lucyna Miśkiewicz Warto Biegać Zawiercie 1966 Kobieta Opłacony
178 Andrzej MIŚKIEWICZ Warto Biegać Zawiercie 1966 Mężczyzna Opłacony
179 Paweł GAWRYLCZYK 1983 Mężczyzna Opłacony
180 Marcin Kata 1988 Mężczyzna Opłacony
181 Piotr Nowak 1987 Mężczyzna Opłacony
182 Magdalena Kufieta Decathlon Rybnik i Przyjaciele 1978 Kobieta Opłacony
183 Lukasz Lempart 1988 Mężczyzna Opłacony
184 Monika Szymczak 1983 Kobieta Opłacony
185 Paweł Białogłowski 1980 Mężczyzna Opłacony
186 Tatiana Nowak Kościan Team 1977 Kobieta Opłacony
187 Jerzy Bogacz Hakuna Matata 1963 Mężczyzna Opłacony
188 Małgorzata Küchler JARBUD 1976 Kobieta Opłacony
189 Marzena Psik Hernik Team 1969 Kobieta Opłacony
190 Robert Andrzejak Vamos 1976 Mężczyzna Opłacony
191 Tomasz Samotyjak 1975 Mężczyzna Opłacony
192 Daniel Domeracki Daniel 1983 Mężczyzna Opłacony
193 Artur Łakomiak Runner's Power 1980 Mężczyzna Opłacony
194 Jolanta Urbańska 1980 Kobieta Opłacony
195 Anna Laubach RAAN 1990 Kobieta Opłacony
196 Radosław Opaluch 1981 Mężczyzna Opłacony
197 Renata Szastak 1980 Kobieta Opłacony
198 Rafał Nowaczek 1978 Mężczyzna Opłacony
199 Agnieszka Mączka 1981 Kobieta Opłacony
200 Barbara Wierzbicka 1969 Kobieta Opłacony
201 Joanna Żukowska Borowiacka Kuna 1983 Kobieta Opłacony
202 Dominika Wiktorowicz Łabiszyn Runners 1987 Kobieta Opłacony
203 Rafał Borys 1976 Mężczyzna Opłacony
204 Karolina Chmielewska-Michalik 1983 Kobieta Opłacony
205 Alina Pochylska Pani 1988 Kobieta Opłacony
206 Izabela Malcherek 1998 Kobieta Opłacony
207 Hanna Kotwica Pałuki Running Team 1996 Kobieta Opłacony
208 Michał Strojny 1985 Mężczyzna Opłacony
209 Wiesław Przednikowski 1964 Mężczyzna Opłacony
210 Janina Smaruj - Sadowska 1951 Kobieta Opłacony
211 Grzegorz Stępień 1988 Mężczyzna Opłacony
212 Jakub Lubowicki Leniwce 1978 Mężczyzna Opłacony
213 Szymon Serafin Mafia Team Lubliniec 2000 Mężczyzna Opłacony
214 Agnieszka Dziewiatowska 1972 Kobieta Opłacony
215 Karina Ogórek Leniwce 1984 Kobieta Opłacony
216 Michał Szablewski 1993 Mężczyzna Opłacony
217 Radosław Krajewski 1977 Mężczyzna Opłacony
218 Agata Fojut 1998 Kobieta Opłacony
219 Wioletta Krawiec 1979 Kobieta Opłacony
220 Maciej Rubinkowski Razem Trenujemy Sport 1979 Mężczyzna Opłacony
221 Olga Puzio 1979 Kobieta Opłacony
222 Radek Jaskulski 1975 Mężczyzna Opłacony
223 Mariusz Kuna 1995 Mężczyzna Opłacony
224 Łukasz Wrona Aktywny Wałbrzych 1981 Mężczyzna Opłacony
225 MARIUSZ Jabłoński 1984 Mężczyzna Opłacony
226 Adam Pawełczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
227 Anna Żelazko Furia Team 1992 Kobieta Opłacony
228 Mateusz Homa 1993 Mężczyzna Opłacony
229 Małgorzata Plichcińska 1975 Kobieta Opłacony
230 Mikołaj Słomiński 1982 Mężczyzna Opłacony
231 Anna Wasielewska 1977 Kobieta Opłacony
232 Michał Szychowski PS nr 8 1988 Mężczyzna Opłacony
233 Wioletta Duziak 1975 Kobieta Opłacony
234 Sylwester Barczak KLUB HDK "STRAŻAK" W MIERZECICACH 1982 Mężczyzna Opłacony
235 Rafał Stobrawa 1978 Mężczyzna Opłacony
236 Anna Podkaminer-Lewandowska - 1979 Kobieta Opłacony
237 Piotr Wojciechowski 1989 Mężczyzna Opłacony
238 MONIKA KARMONIK 1981 Kobieta Opłacony
239 Alicja Wasilewska 1986 Kobieta Opłacony
240 Adrianna Gwizdała 1978 Kobieta Opłacony
241 Matesz Sawiński Dzik Squad 1990 Mężczyzna Opłacony
242 Mateusz Niewiadomski 1997 Mężczyzna Opłacony
243 Dorota Zowczak Rawa team 1983 Kobieta Opłacony
244 Małgorzata Zembrzuska 1979 Kobieta Opłacony
245 Piotr Rębacz ***** *** 1972 Mężczyzna Opłacony
246 Paweł Wesołowski 1989 Mężczyzna Opłacony
247 Artur Mikołajczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
248 Krzysztof Nowak 1976 Mężczyzna Opłacony
249 Igor Wieczorek 1994 Mężczyzna Opłacony
250 Monika Karasek Biegnąca z Wilkami 1981 Kobieta Opłacony
251 Alicja Tarnowska 1987 Kobieta Opłacony
252 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
253 Bartłomiej Wujec 1972 Mężczyzna Opłacony
254 Piotr Gąska 1994 Mężczyzna Opłacony
255 Joanna Stefaniak 1992 Kobieta Opłacony
256 Grzegorz Mądry Kijkowe Trzemeszno 1959 Mężczyzna Opłacony
257 Krystyna Puchowska 1953 Kobieta Opłacony
258 Magdalena Stępień 1982 Kobieta Opłacony
259 Małgorzata Szczudlik Kijkowe Trzemeszno 1980 Kobieta Opłacony
260 Jacek Sanocki Drużyna Jasnej 1977 Mężczyzna Opłacony
261 Monika Koc 1989 Kobieta Opłacony
262 Kamila Bednarek Sierocka 1985 Kobieta Opłacony
263 Przemek Pietrzak 1993 Mężczyzna Opłacony
264 Mateusz Brzeziński 1992 Mężczyzna Opłacony
265 Monika Małek 1982 Kobieta Opłacony
266 Adam Rutkowski 1994 Mężczyzna Opłacony
267 Karol Maj Parkrun Włocławek 1993 Mężczyzna Opłacony
268 Łukasz Tomzik P-16 1989 Mężczyzna Opłacony
269 Urszula Tomoń 1980 Kobieta Opłacony
270 Marcin Parczewski 1990 Mężczyzna Opłacony
271 Teresa Trawińska Koliber Team 1962 Kobieta Opłacony
272 Monika Sawicka 1985 Kobieta Opłacony
273 Wojciech Kamiński 1982 Mężczyzna Opłacony
274 Przemysław Warsicki 1990 Mężczyzna Opłacony
275 Zbigniew Trzaska 1998 Mężczyzna Opłacony
276 Malgorzata Zioła-Bensz 1975 Kobieta Opłacony
277 Paulina Widelska 1982 Kobieta Opłacony
278 Grzegorz Makarewic z 1974 Kobieta Opłacony
279 Patryk Nowaczyk 1991 Mężczyzna Opłacony
280 Damian Łacinik 1979 Mężczyzna Opłacony
281 Karol Grzywacz 1986 Mężczyzna Opłacony
282 Magdalena Mania 1976 Kobieta Opłacony
283 Łukasz Wichman WICHU TEAM 1990 Mężczyzna Opłacony
284 Łukasz Radwański 1983 Mężczyzna Opłacony
285 Michał Szczepaniak 1991 Mężczyzna Opłacony
286 Adrian Tekliński Pobiegany 1990 Mężczyzna Opłacony
287 Aleksandra Kwoka 1983 Kobieta Opłacony
288 Marek Michalski 1987 Mężczyzna Opłacony
289 Grzegorz Lach Wychodne 1986 Mężczyzna Opłacony
290 Patryk Bojarski 1994 Mężczyzna Opłacony
291 Romuald Toruń 1997 Mężczyzna Opłacony
292 Cezary Tomczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
293 Kordian Kochowicz 1980 Mężczyzna Opłacony
294 Aleksandra Kosecka 1989 Kobieta Opłacony
295 Sylwia Kaczmarek 1982 Kobieta Opłacony
296 Krzysztof Ciesielski FAST WALKER 1955 Mężczyzna Opłacony
297 Jerzy Kaczyński 1957 Mężczyzna Opłacony
298 Michał Korowiec 1986 Mężczyzna Opłacony
299 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
300 Paweł Czecholiński Strefasportu.pl 1969 Mężczyzna Opłacony
301 Justyna Łukasik 1994 Kobieta Opłacony
302 Tomasz Korczyński Kulson Squaters 1990 Mężczyzna Opłacony
303 Anita Korczyńska 1990 Kobieta Opłacony
304 Malwina Kozłowska 1985 Kobieta Opłacony
305 Eliza Dąbrowska Wataha - łączy nas bieganie 1983 Kobieta Opłacony
306 Tomasz Mazella 1981 Mężczyzna Opłacony
307 Wioletta Ślusarczyk Bacian Team 1992 Kobieta Opłacony
308 Karol Sybirski 1984 Mężczyzna Opłacony
309 Dariusz Malach SFORA BMK 1974 Mężczyzna Opłacony
310 Jarosław Wójcik 1981 Mężczyzna Opłacony
311 Bożena Tomaczkowska 1965 Kobieta Opłacony
312 Agnieszka Drąg Przenosimy góry 1985 Kobieta Opłacony
313 Bogumiła Szwed 1980 Kobieta Opłacony
314 Amadeusz Nadolny Śmigielska Grupa Nordic Walking 2002 Mężczyzna Opłacony
315 Janusz Grochowski 1978 Mężczyzna Opłacony
316 Kamil Madera 1994 Mężczyzna Opłacony
317 Tomasz Pawluś 1980 Mężczyzna Opłacony
318 Marek Babiuch run log 1962 Mężczyzna Opłacony
319 Paweł Wasylkiewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
320 Robert Kochan 1971 Mężczyzna Opłacony
321 Tomasz Zieliński 1984 Mężczyzna Opłacony
322 Krzysztof Mężykowski 1973 Mężczyzna Opłacony
323 Agata Błaut Bez klubu 1970 Kobieta Opłacony
324 Marcin Celoch Uniszowice 1977 Mężczyzna Opłacony
325 Piotr Baczyński 1988 Mężczyzna Opłacony
326 Jarosław Chryczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
327 Andrzej Barucha KB Odra Opole 1980 Mężczyzna Opłacony
328 Mateusz Pryca 1988 Mężczyzna Opłacony
329 Marcin Michalski 1981 Mężczyzna Opłacony
330 Katarzyna Marcinowska 1981 Kobieta Opłacony
331 Tomasz Kędzia 13.dTR 1990 Mężczyzna Opłacony
332 Marzena Wanat 1983 Kobieta Opłacony
333 Dariusz Alichniewicz 1974 Mężczyzna Opłacony
334 Wojciech Borysewicz 1988 Mężczyzna Opłacony
335 Kamil Szwarga 1998 Mężczyzna Opłacony
336 Danuta Adamska 1975 Kobieta Opłacony
337 Edyta Oleksy 1973 Kobieta Opłacony
338 Mateusz Włodarczak 1987 Mężczyzna Opłacony
339 Adam Pasdzior A&A Team 1987 Mężczyzna Opłacony
340 Anetka Konopka A&A Team 1976 Kobieta Opłacony
341 Monika Brzezinska 1975 Kobieta Opłacony
342 Anna Rychter 2002 Kobieta Opłacony
343 Mateusz Kulpa ADA team 1986 Mężczyzna Opłacony
344 KRZYSZTOF MILNER 1972 Mężczyzna Opłacony
345 Tomek Wacławek Team Tomson 1993 Mężczyzna Opłacony
346 Maciej Baranowski 1986 Mężczyzna Opłacony
347 Marek Żeliński 1968 Mężczyzna Opłacony
348 Aleksandra Kasza 1991 Kobieta Opłacony
349 Joanna REJMAK 1973 Kobieta Opłacony
350 Kamil Kaczmarek 1991 Mężczyzna Opłacony
351 Tomasz REJMAK 1965 Mężczyzna Opłacony
352 Rafał Wierny 1986 Mężczyzna Opłacony
353 Remigiusz Szalek Kluczborska Grupa Biegowa 1987 Mężczyzna Opłacony
354 Marcin Samborski 1992 Mężczyzna Opłacony
355 Dariusz Litwiński 1977 Mężczyzna Opłacony
356 Patrycja Twardzik 1992 Kobieta Opłacony
357 Marek Jankowski 1987 Mężczyzna Opłacony
358 Bartłomiej Sacharski Wieczorne Bieganie w Szczecinie 1989 Mężczyzna Opłacony
359 Norbert Śmigielski 1978 Mężczyzna Opłacony
360 Paweł Szymczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
361 Anna Turowska 1989 Kobieta Opłacony
362 Cezary Pacek 1983 Mężczyzna Opłacony
363 Renata Fuławka 1967 Kobieta Opłacony
364 Anita Skoczylas MUAY Running Team 1973 Kobieta Opłacony
365 Iza Lisiewicz 1979 Kobieta Opłacony
366 Anna Cybulska 1986 Kobieta Opłacony
367 Seweryn Ogrocki 1990 Mężczyzna Opłacony
368 Kasia Korzeniowska Dziunie w różowych skarpetach 1979 Kobieta Opłacony
369 Adrian Fic 1991 Mężczyzna Opłacony
370 Robert Dobruch 1966 Mężczyzna Opłacony
371 Magdalena Albigowska pozytywnie_rozbiegana 1988 Kobieta Opłacony
372 Adam Albigowski 1965 Mężczyzna Opłacony
373 Katarzyna Strojna Sami swoi 1977 Kobieta Opłacony
374 Monika Pałkowska-Żur Team Tapflo 1984 Kobieta Opłacony
375 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
376 Marcin Szeląg NSG 1977 Mężczyzna Opłacony
377 Tomasz Szewczyk 1978 Mężczyzna Opłacony
378 Tomasz Bisek 1988 Mężczyzna Opłacony
379 ROBERT PAGNANI 1975 Mężczyzna Opłacony
380 Anna Raczyńska Baltic Seals/7BOW 1980 Kobieta Opłacony
381 Adam Jęcz Kościan Team 1980 Mężczyzna Opłacony
382 Iwona Gnap 1991 Kobieta Opłacony
383 Michał Haponiuk 1987 Mężczyzna Opłacony
384 Paweł Granda 21 daplot 1982 Mężczyzna Opłacony
385 Wojciech Wodyński NESSE 1977 Mężczyzna Opłacony
386 Sławomir Sulik Odranka Team 1973 Mężczyzna Opłacony
387 Paulina Grzybek 1991 Kobieta Opłacony
388 Rafał Witkowski SPWL POZNAŃ 1977 Mężczyzna Opłacony
389 Norbert Pardo ŁojWiele 1990 Mężczyzna Opłacony
390 Kinga Żurawa Team Żurawa 1976 Kobieta Opłacony
391 Monika Rogóż 1989 Kobieta Opłacony
392 Piotr Baranek 1966 Mężczyzna Opłacony
393 Mariola Kozłowska 1982 Kobieta Opłacony
394 Daniel Sadowski Wieczorne bieganie w Szczecinie 1975 Mężczyzna Opłacony
395 Anna Kordeczka 1971 Kobieta Opłacony
396 Błażej Płaczek 1987 1987 Mężczyzna Opłacony
397 Natalia Szczuko 1996 Kobieta Opłacony
398 Rafał Barczuk ZG Run 1980 Mężczyzna Opłacony
399 Paweł Rakoczy 1974 Mężczyzna Opłacony
400 Robert Śmigielski Lechici Zielonka 1974 Mężczyzna Opłacony
401 Sławomir Gęborek 1976 Mężczyzna Opłacony
402 ANNA CISZEWSKA 1958 Kobieta Opłacony
403 Łukasz Duda Miraz Race Team 1984 Mężczyzna Opłacony
404 Dawid Kuna 1989 Mężczyzna Opłacony
405 Andrzej Worotyński Grupa AW65 1965 Mężczyzna Opłacony
406 ZDZISŁAW ROSADA Biegaj z KS Sośnica 1958 Mężczyzna Opłacony
407 Sylwia Krause Radlinioki w biegu 1974 Kobieta Opłacony
408 Grzegorz Boś Ciastki Running Team 1981 Mężczyzna Opłacony
409 Dariusz Krause Radlinioki w biegu 1973 Mężczyzna Opłacony
410 Volodymyr Minenko NP - NG 1990 Mężczyzna Opłacony
411 Paweł Obrycki 1982 Mężczyzna Opłacony
412 Bartosz Piepke 1978 Mężczyzna Opłacony
413 Anna Szczypka-Kuc 1993 Kobieta Opłacony
414 Anna Belniak Brak 1980 Kobieta Opłacony
415 Marcin Milczunas 1978 Mężczyzna Opłacony
416 Bartłomiej SZCZEPANIAK 1997 Mężczyzna Opłacony
417 Tomasz Samburski JW 1889 / OSP Samice 1993 Mężczyzna Opłacony
418 Artur Rogoziński BiegamBoLubie 1976 Mężczyzna Opłacony
419 Marta Olczak-Kosińska SKL Stargard 1979 Kobieta Opłacony
420 Natasza Wagner 1981 Kobieta Opłacony
421 Daniel Stróżyński Wołów Biega 1978 Mężczyzna Opłacony
422 Bogumił Kurpisz 1976 Mężczyzna Opłacony
423 Elżbieta Grudkowska 1972 Kobieta Opłacony
424 Izabela Barsznica Błękitne Żeglce 1996 Kobieta Opłacony
425 Dorota Tyka WKURW_TEAM 1985 Kobieta Opłacony
426 Rafał Tyka WKURW_TEAM 1985 Mężczyzna Opłacony
427 Zaneta Kozon falafel 1992 Kobieta Opłacony
428 Wojciech Olszewicz STG Pila 1976 Mężczyzna Opłacony
429 Anna Kozik 1975 Kobieta Opłacony
430 Jolanta Jarnut FSD RUN DREZDENKO 1964 Kobieta Opłacony
431 Adam Lukas 1984 Mężczyzna Opłacony
432 Maria Szpak 1987 Kobieta Opłacony
433 Katarzyna Janiec 1990 Kobieta Opłacony
434 Michał Pieślak 1982 Mężczyzna Opłacony
435 Monika Pogorzelska 1967 Kobieta Opłacony
436 Joanna Sobielarska 1991 Kobieta Opłacony
437 Tomasz Matkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
438 Bartek Łoziński 1979 Mężczyzna Opłacony
439 Danuta Chudewniak Wilki Żuławskie 1967 Kobieta Opłacony
440 Dawid Akutko 1993 Mężczyzna Opłacony
441 Andrzej Lepiorz 1957 Mężczyzna Opłacony
442 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI - 1953 Mężczyzna Opłacony
443 Tomasz Filipek 1988 Mężczyzna Opłacony
444 Alicja Szklarska 1976 Kobieta Opłacony
445 Katarzyna Rajtar 1989 Kobieta Opłacony
446 Dorota Kujda 1989 Kobieta Opłacony
447 Joanna Senska 1973 Kobieta Opłacony
448 Michał Żeliński CSC Adventure Academy 1998 Mężczyzna Opłacony
449 Aleksander Pogorzelski 1965 Mężczyzna Opłacony
450 Piotr Galusek 1988 Mężczyzna Opłacony
451 Adam Horzela Huragan Ligota 1986 Mężczyzna Opłacony
452 Paulina Halec Razem Raźniej 1988 Kobieta Opłacony
453 Magdalena Nitczyńska-Nocula 1983 Kobieta Opłacony
454 DROGOSZ ANDRZEJEWSKI RunAttack 1986 Mężczyzna Opłacony
455 Łukasz Korzeniowski Korzeń biega 1979 Mężczyzna Opłacony
456 Janusz Staniszewski 1966 Mężczyzna Opłacony
457 Janusz Duk PULS TRI 1966 Mężczyzna Opłacony
458 Maciej Hajduk JW 2414 IRVIN -scouts runners 1977 Mężczyzna Opłacony
459 Adrian Ryczkowski Masovia Maszewo 1992 Mężczyzna Opłacony
460 Magdalena Mańka 1978 Kobieta Opłacony
461 Justyna Nowak 1990 Kobieta Opłacony
462 Michał Łoś Razem Trenujemy Sport 1980 Mężczyzna Opłacony
463 Katarzyna Włodek 1986 Kobieta Opłacony
464 Joanna Grzywińska 1977 Kobieta Opłacony
465 Danuta Furtak Wilki Żuławskie 1966 Kobieta Opłacony
466 Agnieszka Otapowicz 1979 Kobieta Opłacony
467 Michał Rohde 1974 Mężczyzna Opłacony
468 Jakub Staniszewski 1990 Mężczyzna Opłacony
469 Bartosz Pyssa 1983 Mężczyzna Opłacony
470 Zbigniew Bator 1956 Mężczyzna Opłacony
471 Julia Nowakowska Blikoski Team 1981 Kobieta Opłacony
472 Lucyna Staszkiewicz STASHKY TEAM 1967 Kobieta Opłacony
473 Adam Dudziak Dobiconnect 1977 Mężczyzna Opłacony
474 Milena Sokół 1979 Kobieta Opłacony
475 Tobiasz Klimaszewski 1989 Mężczyzna Opłacony
476 Anita Lipińska 1989 Kobieta Opłacony
477 Kazimierz Szumliński 1980 Mężczyzna Opłacony
478 Marcin Strzelec 1989 Mężczyzna Opłacony
479 Kornelia Kur 1998 Kobieta Opłacony
480 Kamila Imbiorkiewicz Bizon Derczewo 1975 Kobieta Opłacony
481 Aneta Bojanowska 1978 Kobieta Opłacony
482 DOROTA RAKOCZY 1977 Kobieta Opłacony
483 Paweł Kulczak 1979 Mężczyzna Opłacony
484 Ewa Kluge 1967 Kobieta Opłacony
485 Bartosz Herbaciński 1985 Mężczyzna Opłacony
486 Radosław Bajda 1999 Mężczyzna Opłacony
487 Maciej Wierzbowski 1996 Mężczyzna Opłacony
488 Katarzyna Woźniak 1982 Kobieta Opłacony
489 KASIA FANAJŁO 1986 Kobieta Opłacony
490 Przemysław Robaszkiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
491 Natalia Kuliberda 1984 Kobieta Opłacony
492 Paweł Zieliński-Stecyna 1977 Mężczyzna Opłacony
493 Alicja Gabrylewicz Bank Gospodarstwa Krajowego Bractwo Biegowe 1973 Kobieta Opłacony
494 Tomasz Gabrylewicz 1998 Mężczyzna Opłacony
495 Paweł Paprocki 1977 Mężczyzna Opłacony
496 Jędrzej Blachowicz 1991 Mężczyzna Opłacony
497 Wiesław Lacroix ZGUltra 1984 Mężczyzna Opłacony
498 Joanna Kępińska 1979 Kobieta Opłacony
499 Magdalena Benbenek 1985 Kobieta Opłacony
500 Marcin Ciesielski 1980 Mężczyzna Opłacony
501 Marek Piosik 1973 Mężczyzna Opłacony
502 Justyna Jurecka 1976 Kobieta Opłacony
503 Przemysław Miastkowski 1990 Mężczyzna Opłacony
504 Adrian Madej 1988 Mężczyzna Opłacony
505 Janusz Tomaszek 1959 Mężczyzna Opłacony
506 Michał Pilipienko 1990 Mężczyzna Opłacony
507 Paweł Bujnowski 1988 Mężczyzna Opłacony
508 Ryszard Osadnik Drużyna Jezusa 1972 Mężczyzna Opłacony
509 Piotr Dobosz 1980 Mężczyzna Opłacony
510 Mateusz Rudnicki 1988 Mężczyzna Opłacony
511 Katarzyna Gielnik 1997 Kobieta Opłacony
512 Ewelina Hołubowicz Ewelcik 1995 Kobieta Opłacony
513 Witold Kamiński STOPA SŁUPSK 1973 Mężczyzna Opłacony
514 michał Klemens Matner Running Team 1981 Mężczyzna Opłacony
515 Renata Potyrała Sudety z Plecakiem 1982 Kobieta Opłacony
516 Rafał Maniecki 1972 Mężczyzna Opłacony
517 SŁAWOMIR ŁUKASIAK 1973 Mężczyzna Opłacony
518 Paweł Akutko 1984 Mężczyzna Opłacony
519 Judyta Lisewska 1990 Kobieta Opłacony
520 Rafal Wróbel Szkoła Główna Służby Pożarniczej 1987 Mężczyzna Opłacony
521 Agnieszka Jędrzejczyk Dziunie w różowych skarpetach 1973 Kobieta Opłacony
522 Grzegorz Mika Mikołaj 1975 Mężczyzna Opłacony
523 Maciej Zasadzki 1990 Mężczyzna Opłacony
524 Agnieszka Rypińska 1985 Kobieta Opłacony
525 Łukasz Kowalczyk 1981 Mężczyzna Opłacony
526 Katarzyna Klauzner 1978 Kobieta Opłacony
527 dawid Kowalski 1994 Mężczyzna Opłacony
528 Kamila Matijuk 1995 Kobieta Opłacony
529 Bartłomiej Grott 1977 Mężczyzna Opłacony
530 Tomasz Żołnierz 1985 Mężczyzna Opłacony
531 Kamil Aleksander Styla Los Pilotos 1987 Mężczyzna Opłacony
532 Arkadiusz Zblewski 1985 Mężczyzna Opłacony
533 Klaudia Grzejka 1993 Kobieta Opłacony
534 Anna Koczwara SMOK WAWELSKI 1988 Kobieta Opłacony
535 GRZEGORZ MOSUREK SMOK WAWELSKI 1972 Mężczyzna Opłacony
536 Tomasz Gajewski 1985 Mężczyzna Opłacony
537 Andrzej Niemiec 1990 Mężczyzna Opłacony
538 Mirek Zdunek 1975 Mężczyzna Opłacony
539 Beata Palikot-Borowska niezżeszona 1975 Kobieta Opłacony
540 Bartłomiej Ordoń 1983 Mężczyzna Opłacony
541 Robert Kowalski Razem trenujemy sport 1980 Mężczyzna Opłacony
542 Jarosław Juszczak 1988 Mężczyzna Opłacony
543 Rafał Seweryn 1971 Mężczyzna Opłacony
544 Grzegorz Kozłowski 1979 Mężczyzna Opłacony
545 Sebastian Krajewski 1983 Mężczyzna Opłacony
546 Tomek Madej 1984 Mężczyzna Opłacony
547 Kinga Mazurczyk BBL Police 1975 Kobieta Opłacony
548 Małgorzata Biel 1978 Kobieta Opłacony
549 JAN OLEKSY 1996 Mężczyzna Opłacony
550 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
551 Krzysztof Podkański 1968 Mężczyzna Opłacony
552 Dariusz Dołgań brak 1973 Mężczyzna Opłacony
553 Łukasz Lal 1989 Mężczyzna Opłacony
554 ANDRZEJ KAPES OSP KSRG ŻYCHLIN 1991 Mężczyzna Opłacony
555 Dorota Baryła 1996 Kobieta Opłacony
556 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
557 Piotr Dalecki 1982 Mężczyzna Opłacony
558 Przemysław Grachel Aktywna Damnica 1984 Mężczyzna Opłacony
559 Dominika Waś WONDER WOMEN 1985 Kobieta Opłacony
560 Rafał Czyrniański IvvRaf 1975 Mężczyzna Opłacony
561 Katarzyna Leszczyńska 1990 Kobieta Opłacony
562 Mateusz Kuliński 1989 Mężczyzna Opłacony
563 JUSTYNA Rybak 1983 Kobieta Opłacony
564 Marta Kozłowsa 1982 Kobieta Opłacony
565 Kasia Zawistowska GB "Motywuje sąsiada" 1984 Kobieta Opłacony
566 Krzysztof Czajor GB "Motywuje Sąsiada" 1981 Mężczyzna Opłacony
567 Weronika Miszczuk 2002 Kobieta Opłacony
568 Małgorzata Płuciś 1989 Kobieta Opłacony
569 Paweł Tiahnybok Decathlon CAR Gliwice 1972 Mężczyzna Opłacony
570 Katarzyna Trawińska Koliber Team 1982 Kobieta Opłacony
571 KRYSTIAN MACZUGA 2000 Mężczyzna Opłacony
572 Elżbieta Bielińska 1973 Kobieta Opłacony
573 Monika Błaszak Night Ruuners Września 1982 Kobieta Opłacony
574 Wiesław Perlik TadMax 1954 Mężczyzna Opłacony
575 Ilona Rytych-Plich 1984 Kobieta Opłacony
576 Pawel Ciezkowski Mmz 1979 Mężczyzna Opłacony
577 michalina jagodzińska 1987 Kobieta Opłacony
578 Olga Herman 1995 Kobieta Opłacony
579 KAMIL Kubiś 5K 1977 Mężczyzna Opłacony
580 Piotr Daniluk 1990 Mężczyzna Opłacony
581 BARTŁOMIEJ WARZOCHA WAKT 1983 Mężczyzna Opłacony
582 Agnieszka Rowicka Międzyrzeckie Gazele 1982 Kobieta Opłacony
583 Aneta Pyzel 1981 Kobieta Opłacony
584 Michał Matusik 1985 Mężczyzna Opłacony
585 Magdalena Kaczmarek 1989 Kobieta Opłacony
586 Szczepan Thomas Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego 1961 Mężczyzna Opłacony
587 TADEUSZ MACZUGA 1978 Mężczyzna Opłacony
588 Jacek Kulwicki MDS Brodnica 1979 Mężczyzna Opłacony
589 Suna Bibro 1991 Kobieta Opłacony
590 Paweł Wiśniewski Krejzi Tim Błonie 1977 Mężczyzna Opłacony
591 Weronika Banach - Denc 1986 Kobieta Opłacony
592 Martyna Wlazło 1991 Kobieta Opłacony
593 Sebastian Jagiełka 1975 Mężczyzna Opłacony
594 lucyna Jagiełka 1978 Kobieta Opłacony
595 Artur Wierzba 1977 Mężczyzna Opłacony
596 Tatiana Młynarczyk 1984 Kobieta Opłacony
597 Monika Oko 1978 Kobieta Opłacony
598 Agnieszka Kędzierska Kijkowe Trzemeszno 1976 Kobieta Opłacony
599 Łukasz Rosiński 1978 Mężczyzna Opłacony
600 Magdalena Madejczyk 1999 Kobieta Opłacony
601 Małgorzata Kapela 1999 Kobieta Opłacony
602 Anna Ceynowa 1970 Kobieta Opłacony
603 Agnieszka Guszpit 1973 Kobieta Opłacony
604 Karol Wyganowski 1977 Mężczyzna Opłacony
605 Mirka Kudelko 1963 Kobieta Opłacony
606 Marzena Krupczak 1982 Kobieta Opłacony
607 Małgorzata Sójka 1982 Kobieta Opłacony
608 Jakub Krupiński 1985 Mężczyzna Opłacony
609 Anna Perska 1972 Kobieta Opłacony
610 Anna DRWAL-BURKIEWICZ UNIT37 1981 Kobieta Opłacony
611 Marcin Wójcik 1978 Mężczyzna Opłacony
612 Anna Kondrat 1983 Kobieta Opłacony
613 Mariusz Kaczykowski 1982 1982 Mężczyzna Opłacony
614 Dawid Olejak 1995 Mężczyzna Opłacony
615 Mariusz Laskowski Night Runners Września 1980 Mężczyzna Opłacony
616 Jarosław Malec Kuźnia Triathlonu 1960 Mężczyzna Opłacony
617 Anna Przewoska 1989 Kobieta Opłacony
618 Katarzyna Pęsik Lpp team 1992 Kobieta Opłacony
619 Marta Klimek M&M Running Team 1990 Kobieta Opłacony
620 Marta Nowak 1982 Kobieta Opłacony
621 Iwona Ostrowska-Lentas 1977 Kobieta Opłacony
622 Damian Kleczka 1977 Mężczyzna Opłacony
623 Natalia Rzepecka 1998 Kobieta Opłacony
624 Aleksandra Tuleja Gazele, Gucio i Gepard 1991 Kobieta Opłacony
625 Łukasz Kula 1991 Mężczyzna Opłacony
626 Patryk Szlaga 1995 Mężczyzna Opłacony
627 Monika Brzozowska M&M Running Team 1990 Kobieta Opłacony
628 Dariusz Budzik 1968 Mężczyzna Opłacony
629 Małgorzata Wawro 1969 Kobieta Opłacony
630 Mirosław Perski 1965 Mężczyzna Opłacony
631 Patryk Wysocki 1990 Mężczyzna Opłacony
632 Marcin Powideł AKB Lidzbark Warmiński 1976 Mężczyzna Opłacony
633 Łukasz Siwak 1989 Mężczyzna Opłacony
634 Szymon Pietraszewski Piast Kobylnica 2000 Mężczyzna Opłacony
635 Aleksandra Polewczyk Ola 1984 Kobieta Opłacony
636 Małgorzata Matysek 1981 Kobieta Opłacony
637 Marcin Białek 1989 Mężczyzna Opłacony
638 Jarek Mańka 1973 Mężczyzna Opłacony
639 Teresa Kania Dąbrowa Team 1956 Kobieta Opłacony
640 Paulina Kupisz 1987 Kobieta Opłacony
641 Kamila Kolberg Kijkowe Trzemeszno 1980 Kobieta Opłacony
642 Bartosz Prietz 1979 Mężczyzna Opłacony
643 Andrzej Haratyk 1975 Mężczyzna Opłacony
644 Anna Laskowska AnMaMiRo 1985 Kobieta Opłacony
645 Katarzyna Szymonik 1979 Kobieta Opłacony
646 Sławomir Gołębiowski OSP Śrem 1987 Mężczyzna Opłacony
647 Beata Suchomska 1976 Kobieta Opłacony
648 Paweł Sienkiewicz Decepticon Gym 1980 Mężczyzna Opłacony
649 Edyta Szczypka 1995 Kobieta Opłacony
650 Filip Kublik 1988 Mężczyzna Opłacony
651 Jakub Mikołajczyk 1991 Mężczyzna Opłacony
652 Mariusz Woźniak 1977 Mężczyzna Opłacony
653 Kasia Rainko 1984 Kobieta Opłacony
654 Marta Todek 1982 Kobieta Opłacony
655 Agnieszka Hajdukiewicz 1981 Kobieta Opłacony
656 Aneta Kruszewska 1982 Kobieta Opłacony
657 Robert Białowolski 1987 Mężczyzna Opłacony
658 Aleksandra Protasewicz 1987 Kobieta Opłacony
659 Katarzyna Ratajczyk 1983 Kobieta Opłacony
660 Monika Dziuba 1989 Kobieta Opłacony
661 Magdalena Frank 1978 Kobieta Opłacony
662 Leszek Goliszek Huragan Ligota 1979 Mężczyzna Opłacony
663 Marcin Karwacki 1993 Mężczyzna Opłacony
664 Maciej Ganc 1980 Mężczyzna Opłacony
665 Wiktoria Mańka 2002 Kobieta Opłacony
666 Dariusz Wierbiłowicz 1973 Mężczyzna Opłacony
667 Małgorzata Wierbiłowicz 1977 Kobieta Opłacony
668 Monika Zaleska - 1992 Kobieta Opłacony
669 Tomasz Gajda 1985 Mężczyzna Opłacony
670 Marta Nowak Pani 1984 Kobieta Opłacony
671 Monika Płosa 1981 Kobieta Opłacony
672 Kinga Majcherek 1995 Kobieta Opłacony
673 Dawid Kuroczko 1980 Mężczyzna Opłacony
674 Tomasz Starzyński Kraków Airport Running Team 1968 Mężczyzna Opłacony
675 Kamila Taborska 1981 Kobieta Opłacony
676 Michał Szafran 1981 Mężczyzna Opłacony
677 Łukasz Wieczorek 1992 Mężczyzna Opłacony
678 Piotr DZIEPAK 1BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE 1980 Mężczyzna Opłacony
679 Marcin Gąsowski 1996 Mężczyzna Opłacony
680 Jolanta Gąsowska 1974 Kobieta Opłacony
681 Kamil Szydłowski 1995 Mężczyzna Opłacony
682 Andrzej Kasprzak amator 1987 Mężczyzna Opłacony
683 Ela Kawalec Drużyna K 1990 Kobieta Opłacony
684 Bożena Kubica Zabiegani Nauczyciele 1969 Kobieta Opłacony
685 Inga Cyrwus 1992 Kobieta Opłacony
686 Malgorzata Waleczek 1983 Kobieta Opłacony
687 Radosław Radziejewski 1989 Mężczyzna Opłacony
688 Malgorzata Malgorzata2 1976 Kobieta Opłacony
689 Krzysztof Nowakowski #Kryzyswiekuśredniego 1981 Mężczyzna Opłacony
690 PRZEMYSŁAW JAŃCZYK SRR RADOM 1986 Mężczyzna Opłacony
691 Paweł Kołodziejczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
692 MIECZYSŁAW ZIĘBA DŻEM 1966 Mężczyzna Opłacony
693 Tomasz Gąsiorek 1982 Mężczyzna Opłacony
694 Joanna Larysz 1983 Kobieta Opłacony
695 Mateusz Walczak 1991 Mężczyzna Opłacony
696 Arkadiusz Byrczek 1985 Mężczyzna Opłacony
697 Sławomir Żdan 1989 Mężczyzna Opłacony
698 Anna Warakomska 1972 Kobieta Opłacony
699 Daria Piguła Carbon Silesia Sport 1979 Kobieta Opłacony
700 Anna Gackiewicz 1973 Kobieta Opłacony
701 Jakub Szulczyński 1984 Mężczyzna Opłacony
702 Jacek Andrzejewski 1979 Mężczyzna Opłacony
703 Anna Jankowiak 1974 Kobieta Opłacony
704 Żaneta Kaczmarek - 1999 Kobieta Opłacony
705 Marta Badowska Jeszcze tylko do drzewa 1981 Kobieta Opłacony
706 Paweł Marek Bez klubu 1998 Mężczyzna Opłacony
707 Aneta Jaworska 1978 Kobieta Opłacony
708 Andrzej Nowak Brak 1969 Mężczyzna Opłacony
709 Gabriela Kołodziejczyk 1986 Kobieta Opłacony
710 Dariusz Straciło Fysie Team 1989 Mężczyzna Opłacony
711 Grzegorz Migoń 1989 Mężczyzna Opłacony
712 Wojciech Straciło Fysie Team 1995 Mężczyzna Opłacony
713 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
714 Aleksandra Skóra 1983 Kobieta Opłacony
715 Anna Kondraciuk 1992 Kobieta Opłacony
716 Katarzyna Kawalec Drużyna K 1980 Kobieta Opłacony
717 Adrian Choromański 1983 Mężczyzna Opłacony
718 Janusz Zagaja Wesoły Borsuk Team 1955 Mężczyzna Opłacony
719 Daniel Formela 1984 Mężczyzna Opłacony
720 Dariusz Grad 1973 Mężczyzna Opłacony
721 Dominika Świrek 1984 Kobieta Opłacony
722 Julia Matuszczak 1984 Kobieta Opłacony
723 Jola Duszyńska 1985 Kobieta Opłacony
724 Kamil Kuciński 1994 Mężczyzna Opłacony
725 Karina Dulas 1966 Kobieta Opłacony
726 AGNIESZKA CHUDY Dobra Dieta 1988 Kobieta Opłacony
727 Waldemar Chamier Cieminski WKURW TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
728 Marcin Murdzia 1993 Mężczyzna Opłacony
729 Marzena Beyer-Briks 1970 Kobieta Opłacony
730 Beata Kuczera Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem 1984 Kobieta Opłacony
731 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
732 Wojciech Kraszewski 1965 Mężczyzna Opłacony
733 Grzegorz SKWIRA 1978 Mężczyzna Opłacony
734 Bogumił Zieliński Grupa Biegowa Mieroszów 1963 Mężczyzna Opłacony
735 Grzegorz Folc Grupa Biegowa Mieroszów 1973 Mężczyzna Opłacony
736 Daniel Tomczak 1992 Mężczyzna Opłacony
737 Łukasz Kuczera Decathlon & Przyjaciele 1983 Mężczyzna Opłacony
738 Magdalena Tymińska-Tomczak 1986 Kobieta Opłacony
739 Beata Bieda 1985 Kobieta Opłacony
740 Jacek Serwin 1974 Mężczyzna Opłacony
741 Aneta Balińska-Sanocka Drużyna Jasnej 1977 Kobieta Opłacony
742 Robert Kowalak 1984 Mężczyzna Opłacony
743 Agnieszka Lipiecka-Pisz 1974 Kobieta Opłacony
744 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
745 Oleksii Slipchenko NP-NG 1992 Mężczyzna Opłacony
746 Ola Morawska 1983 Kobieta Opłacony
747 Irena Buczkowska GRZĘZIENKO TEAM 1947 Kobieta Opłacony
748 Sebastian Krysiak 1979 Mężczyzna Opłacony
749 Agata Gołąb 1984 Kobieta Opłacony
750 Jalroslaw Bielski Przez sport do kalectwa 1970 Mężczyzna Opłacony
751 Przemysław Pieczączyk Długopole Dolne 2000 Mężczyzna Opłacony
752 Bartłomiej Wilk 1990 Mężczyzna Opłacony
753 Małgorzata Adamek 1992 Kobieta Opłacony
754 Dariusz Kokot 1974 Mężczyzna Opłacony
755 Marcin Bednarz 1994 Mężczyzna Opłacony
756 Marcin Cupek 1998 Mężczyzna Opłacony
757 Justyna Halasz 1990 Kobieta Opłacony
758 Jacek Koźbiał 1975 Mężczyzna Opłacony
759 Krzysztof Krotos OQS 1978 Mężczyzna Opłacony
760 Michał Pawełczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
761 Michał Piechota 1983 Mężczyzna Opłacony
762 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
763 Tomasz Szultka 1988 Mężczyzna Opłacony
764 Dariusz Odejewski 1986 Mężczyzna Opłacony
765 Sebastian Żurawski 1988 Mężczyzna Opłacony
766 Bartosz Guba Relax Ryjewo 1996 Mężczyzna Opłacony
767 Maciej Misiak Relax Ryjewo 1993 Mężczyzna Opłacony
768 Mariusz Moczydłowski 1977 Mężczyzna Opłacony
769 Mariusz Pawlak 1973 Mężczyzna Opłacony
770 Krystyna Styga 1962 Kobieta Opłacony
771 Paweł Pawlak 1977 Mężczyzna Opłacony
772 Paweł Kalkowski Thirty Sports Group 1984 Mężczyzna Opłacony
773 Michał Czerwonka 12 BZ 1986 Mężczyzna Opłacony
774 Maciej Lewandowski Usługi Szkoleniowe - Maciej Lewandowski 1961 Mężczyzna Opłacony
775 Rafał Jankowski RAFFIT 1993 Mężczyzna Opłacony
776 Bartosz Mrożewski 1985 Mężczyzna Opłacony
777 Piotr Polański Grupa Biegowa Mieroszów 1967 Mężczyzna Opłacony
778 Arkadiusz Dziuba TKKF Azory Kraków 1985 Mężczyzna Opłacony
779 Miroslaw PAJKOWSKI Salos 1965 Mężczyzna Opłacony
780 Waldemar Walenczak 1978 Mężczyzna Opłacony
781 Mariola Grabowska-Grezel 1986 Kobieta Opłacony
782 Agnieszka Widzińska 1983 Kobieta Opłacony
783 Kamil Barwiński 1986 Mężczyzna Opłacony
784 Patrycja Czechowska 1982 Kobieta Opłacony
785 Agnieszka Rodnicka-Szczepanik 1978 Kobieta Opłacony
786 Iryna Antoniuk 1992 Kobieta Opłacony
787 Marcin Domina - 1997 Mężczyzna Opłacony
788 MARIUSZ BANAŚ 1976 Mężczyzna Opłacony
789 Arkadiusz Stolorz 1985 Mężczyzna Opłacony
790 Lesław Chruściel 1969 Mężczyzna Opłacony
791 Piotr Stolarczuk Dołowi PeBeKa Lubin 1980 Mężczyzna Opłacony
792 Piotr Durka GOLD-SAD TEAM 1976 Mężczyzna Opłacony
793 Patryk Bartoszak 1984 Mężczyzna Opłacony
794 Mirosław Lechwar 1985 Mężczyzna Opłacony
795 Anna Nastały 1989 Kobieta Opłacony
796 Paweł Andruszkiewicz 1975 Mężczyzna Opłacony
797 Jarosław Wojciechowski 1986 Mężczyzna Opłacony
798 Maciej Lewandowski 1984 Mężczyzna Opłacony
799 Kamila Went 1996 Kobieta Opłacony
800 Justyna Górska 1994 Kobieta Opłacony
801 Agnieszka Kwiatowska 1978 Kobieta Opłacony
802 Grzegorz Popczyk Rebellion of free runers 1973 Mężczyzna Opłacony
803 Łukasz Lipski Biegohollica 1985 Mężczyzna Opłacony
804 Adrian Rubiński 1994 Mężczyzna Opłacony
805 Marta Sitarz 1990 Kobieta Opłacony
806 Roman Budych Wroniecki Klub Biegacza 1982 Mężczyzna Opłacony
807 Piotr Drohomirecki 1987 Mężczyzna Opłacony
808 Marta Majdan 1977 Kobieta Opłacony
809 Joanna Płaczek 1993 Kobieta Opłacony
810 Marta Bak Jaguar fit 1979 Kobieta Opłacony
811 Marcin Jankowski 1982 Mężczyzna Opłacony
812 Daniel Przybytniak Pan 1994 Mężczyzna Opłacony
813 Jerzy Ostafiński Wichura Jarosław 1979 Mężczyzna Opłacony
814 Ryś Grzesiak 1968 Mężczyzna Opłacony
815 Renata Kotomska 1976 Kobieta Opłacony
816 Zbigniew Cieslik 1964 Mężczyzna Opłacony
817 Piotr Skrzypski 1984 Mężczyzna Opłacony
818 Jadwiga Niezgoda 1964 Kobieta Opłacony
819 Romana Kantor 1979 Kobieta Opłacony
820 Joanna Wardenga Jejkowice Biegają 1971 Kobieta Opłacony
821 Witold Kozłowski 1981 Mężczyzna Opłacony
822 Daria Łazan Morsy Dąbie Lubuskie 1991 Kobieta Opłacony
823 Ala Pawelczyk Pani 1974 Kobieta Opłacony
824 Magdalena Polak 1993 Kobieta Opłacony
825 Grzegorz Stańczyk 1966 Mężczyzna Opłacony
826 Robert Gorajek 1968 Mężczyzna Opłacony
827 Andrzej Dyczkowski Husaria Szczecinek 1978 Mężczyzna Opłacony
828 Patryk Jachira 1990 Mężczyzna Opłacony
829 Paweł Pilarski 1995 Mężczyzna Opłacony
830 Marta Frankiewicz 1997 Kobieta Opłacony
831 Ilona Płaczek 1995 Kobieta Opłacony
832 Paweł Mołodecki 1978 Mężczyzna Opłacony
833 Marcin Lota Lotki 1979 Mężczyzna Opłacony
834 Mateusz Pychyński SKPB Katowice 1991 Mężczyzna Opłacony
835 Krystyna Anczyk TEAM DRACZYŃSKI 1958 Kobieta Opłacony
836 Zbigniew Pawlak 1975 Mężczyzna Opłacony
837 Katarzyna Adamska 1976 Kobieta Opłacony
838 Paweł Latos 1975 Mężczyzna Opłacony
839 Mateusz Wójciak 1995 Mężczyzna Opłacony
840 Ariel Miklas - 1995 Mężczyzna Opłacony
841 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
842 Agnieszka Piotrowska 1981 Kobieta Opłacony
843 Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Opłacony
844 Barbara Gawlak 1962 Kobieta Opłacony
845 Krzysztof Przywieczerski Castorama 1988 Mężczyzna Opłacony
846 Magdalena Fijarczyk 1977 Kobieta Opłacony
847 Agata Ścisłowska 1989 Kobieta Opłacony
848 Cesar Alcibar Martinez Biegam bo lubię 1970 Mężczyzna Opłacony
849 Klaudia Kałan 1994 Kobieta Opłacony
850 Sebastian Janda 1991 Mężczyzna Opłacony
851 Wojciech Kędzierski 1990 Mężczyzna Opłacony
852 Janusz Wierzbicki 1983 Mężczyzna Opłacony
853 Monika Rychlik #malichateam 1984 Kobieta Opłacony
854 Hubert Stacholiński 1981 Mężczyzna Opłacony
855 Łukasz Sowiński 1974 Mężczyzna Opłacony
856 Dagmara Nawrocka wybierz 1984 Kobieta Opłacony
857 Marcin Jaros OPP Katowice 1984 Mężczyzna Opłacony
858 Piotr Kida 1979 Mężczyzna Opłacony
859 Robert Gaweł 1982 Mężczyzna Opłacony
860 Arkadiusz Furtak 1967 Mężczyzna Opłacony
861 Marta Kuziel 1987 Kobieta Opłacony
862 Mariusz Pankowski 1983 Mężczyzna Opłacony
863 Malgorzata Gliniany 1970 Kobieta Opłacony
864 Robert Kowalczyk 1993 Mężczyzna Opłacony
865 Tomasz Mądrzejewski SPARTA ULTRA TEAM 1978 Mężczyzna Opłacony
866 Mariusz Ogonowski 1981 Mężczyzna Opłacony
867 Jarosław Pytel PARKRUN Chrzanów 1982 Mężczyzna Opłacony
868 Eugeniusz Michalski Brak drużyny 1982 Mężczyzna Opłacony
869 Sławomir Grajewski 1970 Mężczyzna Opłacony
870 Olga Bomirska 1979 Kobieta Opłacony
871 Michał Masztalerz Lzs Zalesie 1985 Mężczyzna Opłacony
872 Karolina Flis 1992 Kobieta Opłacony
873 SYLWIA ZIÓŁKOWSKA STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA 1969 Kobieta Opłacony
874 Mariusz Majchrzak 1979 Mężczyzna Opłacony
875 Piotr Pawłowski Vantage/Organicalc 1975 Mężczyzna Opłacony
876 Anna Dabrowska 1987 Kobieta Opłacony
877 Sylwia Bednarz Zabieganizyciem 1989 Kobieta Opłacony
878 Robert Pieprzowski MaszerujemyzNogamiWchmurach 1972 Mężczyzna Opłacony
879 Marcin Tkaczyk MarcinTe 1987 Mężczyzna Opłacony
880 Barbara Mizera-Oczadly 1982 Kobieta Opłacony
881 Jan Zawrotny 1962 Mężczyzna Opłacony
882 Mariusz Bartuś 1971 Mężczyzna Opłacony
883 Fabiusz Orlik 1983 Mężczyzna Opłacony
884 Paweł Milke 1988 Mężczyzna Opłacony
885 Magdalena Kądzielska 1976 Kobieta Opłacony
886 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
887 Bogdan wiaderny 1976 Mężczyzna Opłacony
888 Karolina Michalak 1980 Kobieta Opłacony
889 Konrad Jeżak Ks Libero Czarnocin 1995 Mężczyzna Opłacony
890 Nina Doskocz 1986 Kobieta Opłacony
891 Marek Pagacz 1992 Mężczyzna Opłacony
892 Grzegorz Szwaba 1983 Mężczyzna Opłacony
893 Ryszard Sadowski 1986 Mężczyzna Opłacony
894 Krzysztof Kaczyński 1978 Mężczyzna Opłacony
895 Tomek Grzymislawski Jutrosiński klub biegacza 1977 Mężczyzna Opłacony
896 Anna Kryszkiewicz 1978 Kobieta Opłacony
897 Krzysztof Trojnar Klub Olimpijczyka im. Ireny Szweińskiej w Kaliszu Pomorskim 1959 Mężczyzna Opłacony
898 Ania Marczak 1986 Kobieta Opłacony
899 Kamil Rawecki 1984 Mężczyzna Opłacony
900 Damian Kaźmierczak 1988 Mężczyzna Opłacony
901 Katarzyna Cimochowska Cimoszki 1973 Kobieta Opłacony
902 Dariusz Cimochowski Cimoszki 1972 Mężczyzna Opłacony
903 Mariusz Zięba Sękate Zięby 1972 Mężczyzna Opłacony
904 Kamil Seweryn 1997 Mężczyzna Opłacony
905 Katarzyna Zakrzewska-Cerk 1987 Kobieta Opłacony
906 Tomasz Buczko 1988 Mężczyzna Opłacony
907 Dariusz SAPA Bydgoskie Żółwie 1967 Mężczyzna Opłacony
908 Przemysław Pszczółkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
909 Krzysztof Kasprzak 1971 1971 Mężczyzna Opłacony
910 Małgorzata Kwacz 1964 Kobieta Opłacony
911 Michal Kowalski 1974 Mężczyzna Opłacony
912 Łukasz Czyżewski PATOBIEGANIE 1986 Mężczyzna Opłacony
913 Monika Cabaj 1982 Kobieta Opłacony
914 Marcin Wroński 1977 Mężczyzna Opłacony
915 Bogusław Majchrzak Brak 1980 Mężczyzna Opłacony
916 Dawid Wierzbicki 1985 Mężczyzna Opłacony
917 Dominik Słodownik xRunners 1994 Mężczyzna Opłacony
918 Robert Lach 1976 Mężczyzna Opłacony
919 Jarosław Kostrzewa 1992 Mężczyzna Opłacony
920 Michal Vacho 1993 Mężczyzna Opłacony
921 Katarzyna Warat Yes3 1987 Kobieta Opłacony
922 Konrad Kwilman 1998 Mężczyzna Opłacony
923 Eryk Szerment #szermentteam 1980 Mężczyzna Opłacony
924 Radosław Błaszczyk 1983 Mężczyzna Opłacony
925 Natalia Ignaciuk-Pakmur 1986 Kobieta Opłacony
926 Michał Żurawski TotalShine 1982 Mężczyzna Opłacony
927 Robert Zięba Sękate Zięby 1985 Mężczyzna Opłacony
928 Marek Kopeć 1971 Mężczyzna Opłacony
929 Anna Szulc 1972 Kobieta Opłacony
930 Jarosław Petera JW 4019 1980 Mężczyzna Opłacony
931 Magadalena Morawska 1977 Kobieta Opłacony
932 WOJCIECH ZAZAKOWNY TEAM GARAGE 1975 Mężczyzna Opłacony
933 Radosław Lewandowski 1979 Mężczyzna Opłacony
934 Gabriela Ropa 1998 Kobieta Opłacony
935 Justyna Szóstak 1985 Kobieta Opłacony
936 Sylwia ŁYSIAK Rozbiegany Rawicz 1975 Kobieta Opłacony
937 Henryka Gręźlik 1977 Kobieta Opłacony
938 Sławomir Kołosowski 1966 Mężczyzna Opłacony
939 Magdalena Szerment #szermentteam 1981 Kobieta Opłacony
940 Agata Błaszczyk 1987 Kobieta Opłacony
941 Paulina Sokół 1985 Kobieta Opłacony
942 Patryk Koziara Dzikie Mustangi 1988 Mężczyzna Opłacony
943 Andrzej Kluwa TEAM GARAGE 1964 Mężczyzna Opłacony
944 Justyna Szkirpan CF3M 1990 Kobieta Opłacony
945 Mirosław Bogdanowicz 1969 Mężczyzna Opłacony
946 Kama Nachman Garncarki 1985 Kobieta Opłacony
947 Roman Pizoń MTS Drużyna Szpiku 1968 Mężczyzna Opłacony
948 Ewa Glinka DZIKIE MUSTANGI 1987 Kobieta Opłacony
949 Agnieszka Zięba 1989 Kobieta Opłacony
950 Mariusz Surman Dzikie Mustangi 1989 Mężczyzna Opłacony
951 Magdalena Skorupa 1990 Kobieta Opłacony
952 Bogusława Antosiewicz #czeladzbiega 1958 Kobieta Opłacony
953 Monika Spórna 1989 Kobieta Opłacony
954 Bogdan Antosiewicz 1958 Mężczyzna Opłacony
955 Kinga STEUER-ERET 1979 Kobieta Opłacony
956 Michał Jeleń 1997 Mężczyzna Opłacony
957 Marcin ERET 1978 Mężczyzna Opłacony
958 Mariusz Szymanski 1983 Mężczyzna Opłacony
959 Tomasz Baran Multimedia Runners Puławy 1980 Mężczyzna Opłacony
960 Michał Cichy Charakterni 1990 Mężczyzna Opłacony
961 Przemysław Chechelski Sportowe Śpiwory 1993 Mężczyzna Opłacony
962 Artur Piskała 1992 Mężczyzna Opłacony
963 Anna Piwko Ultraski ⛰🏃‍♂️🤗 1982 Kobieta Opłacony
964 Mariusz Rzeźnik Rozbiegany Rawicz 1977 Mężczyzna Opłacony
965 Robert Ostrowski das/12BZ 1986 Mężczyzna Opłacony
966 Artur Kruczek TEAM GARAGE 1975 Mężczyzna Opłacony
967 Dominik Sęk Parkrun Chrzanów 1993 Mężczyzna Opłacony
968 Piotr Gołdyn UAM Poznań 1973 Mężczyzna Opłacony
969 Marcin Ranos 1979 Mężczyzna Opłacony
970 Mateusz Pełdiak 1989 Mężczyzna Opłacony
971 Mariusz Kaniuk 1972 Mężczyzna Opłacony
972 Dariusz Belowski 1966 Mężczyzna Opłacony
973 Aneta Frask Akademia Wojsk Lądowych 1996 Kobieta Opłacony
974 Anna Belowska 1974 Kobieta Opłacony
975 Henryka Ludwisiak 1957 Kobieta Opłacony
976 Karol Hebel JAK 1977 Mężczyzna Opłacony
977 Jan Ludwisiak 1957 Mężczyzna Opłacony
978 Agnieszka Mazurkiewicz 140minut 1975 Kobieta Opłacony
979 Karina Michniewska 1986 Kobieta Opłacony
980 Marta Gruszczyńska 1993 Kobieta Opłacony
981 Tomasz Jackowski SuperPiechurzy 1975 Mężczyzna Opłacony
982 Magdalena BRODA 1983 Kobieta Opłacony
983 Marcin Kamiński 1999 Mężczyzna Opłacony
984 Bogusław Chechelski 1970 Mężczyzna Opłacony
985 Kazimiera Chechelska 1970 Kobieta Opłacony
986 Sylwia Witek 1977 Kobieta Opłacony
987 Damian Kaczkiewicz Night Runners Gliwice 1974 Mężczyzna Opłacony
988 Katarzyna Kawka 1980 Kobieta Opłacony
989 Magdalena Kaczmarek 1988 Kobieta Opłacony
990 Artur Stróżyk 1989 Mężczyzna Opłacony
991 Patrycja Marach 1993 Kobieta Opłacony
992 Edyta Gromadzka 1975 Kobieta Opłacony
993 Anna Lubaś 1981 Kobieta Opłacony
994 Dagmara Zawadzka Team Aktywny Stęszew 1985 Kobieta Opłacony
995 Maciej Napiorkowski 1984 Mężczyzna Opłacony
996 Anna Kubecka 1993 Kobieta Opłacony
997 Michal Sobczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
998 Joanna Bajgier 1989 Kobieta Opłacony
999 MAREK PACIOREK 26 WOG 1957 Mężczyzna Opłacony
1000 DOMINIK WOJCIECHOWSKI 1980 Mężczyzna Opłacony
1001 Yevhen Tolyshev 1992 Mężczyzna Opłacony
1002 Daniel Kasperczak Private 1975 Mężczyzna Opłacony
1003 Jarek Gapski Rodzina 1981 Mężczyzna Opłacony
1004 Anna Górecka 1974 Kobieta Opłacony
1005 Łukasz Kołodziej 1987 Mężczyzna Opłacony
1006 Mateusz Żuchowski 1988 Mężczyzna Opłacony
1007 Ania Markiewicz 1975 Kobieta Opłacony
1008 SŁAWOMIR PIETRUSZKA BBL Szczecin 1965 Mężczyzna Opłacony
1009 Agnieszka Ragus-Suszczyńska 1993 Kobieta Opłacony
1010 Grzegorz kaminski Tkkf Wodnik Wiecbork 1980 Mężczyzna Opłacony
1011 Marek Piotrowski 1962 Mężczyzna Opłacony
1012 Agnieszka Domagała Łódź Kocha Sport 1984 Kobieta Opłacony
1013 Sebastian Polański 1981 Mężczyzna Opłacony
1014 Irena Czaplicka-Bednarz 1958 Kobieta Opłacony
1015 Marek Konieczny 1970 Mężczyzna Opłacony
1016 Artur Kończal 1972 Mężczyzna Opłacony
1017 Natalia Wilk-Szałkiewicz 1975 Kobieta Opłacony
1018 Anna Grabowska 1982 Kobieta Opłacony
1019 Ewelina Sawicka 1996 Kobieta Opłacony
1020 Renata Kopczyk 1983 Kobieta Opłacony
1021 Rafał Hauer 1977 Mężczyzna Opłacony
1022 Edyta Gajda Żubry Race Team 1975 Kobieta Opłacony
1023 Grzegorz Depta 1988 Mężczyzna Opłacony
1024 JOANNA Pacyga-Grajewska Misiuliny 1979 Kobieta Opłacony
1025 Anna Janin 1987 Kobieta Opłacony
1026 MARTA SADAWA 1990 Kobieta Opłacony
1027 Karol Żwiruk Szybkie Kopyto Ultra 1977 Mężczyzna Opłacony
1028 Bartek Stefański 9 1994 Mężczyzna Opłacony
1029 Magdalena Charcinska BRAK 1973 Kobieta Opłacony
1030 Andrzej Rzędzian 1976 Mężczyzna Opłacony
1031 Łukasz Jamroży 1983 Mężczyzna Opłacony
1032 Krzysztof Sawicki 1971 Mężczyzna Opłacony
1033 Waldi Wyroba 1969 Mężczyzna Opłacony
1034 Przemyslaw Ponimasz 1986 Mężczyzna Opłacony
1035 Adam Rudnik 1973 Mężczyzna Opłacony
1036 Michał Bąk 1991 Mężczyzna Opłacony
1037 JAREK ŻĄDEŁEK 1975 Mężczyzna Opłacony
1038 Grzegorz PRADEL Wojsko Polskie 1963 Mężczyzna Opłacony
1039 KATARZYNA MACKIEWICZ 1964 Kobieta Opłacony
1040 Renata Szymik-Kudłacik 1981 Kobieta Opłacony
1041 Milena Wolska 1999 Kobieta Opłacony
1042 Agnieszka PIECHNA - 1973 Kobieta Opłacony
1043 Żaneta Dawid 1985 Kobieta Opłacony
1044 Joanna Kaczmarek 1987 Kobieta Opłacony
1045 Anna Winiarska 1978 Kobieta Opłacony
1046 Adam Kozak KozakTeam 1964 Mężczyzna Opłacony
1047 Agnieszka Białek 1975 Kobieta Opłacony
1048 Paulina Wieczorkiewicz 1985 Kobieta Opłacony
1049 Julita Hoszowska 1974 Kobieta Opłacony
1050 Małgorzata Maruszak-Kobas Kobasy 1979 Kobieta Opłacony
1051 Ewa Mrozik 1972 Kobieta Opłacony
1052 Anna Wierzbicka 1985 Kobieta Opłacony
1053 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
1054 Marcin Rogóż 1990 Mężczyzna Opłacony
1055 Bogusław Milo 1971 Mężczyzna Opłacony
1056 Barbara Pacyga 1990 Kobieta Opłacony
1057 Waldemar Pietrucha 1982 Mężczyzna Opłacony
1058 Michal Korn MTJS 1981 Mężczyzna Opłacony
1059 Michał Powłoka 1983 Mężczyzna Opłacony
1060 Ewelina Napart 1980 Kobieta Opłacony
1061 Marcelina Pokora Sarabandy Team 1990 Kobieta Opłacony
1062 Kasia Madera 1980 Kobieta Opłacony
1063 Karolina Marszałek-Duda 1981 Kobieta Opłacony
1064 Angelika Tarka 1992 Kobieta Opłacony
1065 Dominik Załugowicz 1970 Mężczyzna Opłacony
1066 Łukasz Olszycki 1979 Mężczyzna Opłacony
1067 Leszek Konopiński Biegacze Świnoujście 1955 Mężczyzna Opłacony
1068 Monika Łabacz 1977 Kobieta Opłacony
1069 Zbigniew Pasternak Opel Active Team 1970 Mężczyzna Opłacony
1070 Magdalena Wieczorek 1977 Kobieta Opłacony
1071 Agnieszka Paszkowska 1977 Kobieta Opłacony
1072 Robert Paszkowski 1974 Mężczyzna Opłacony
1073 Krystyna Bojałkowska 1978 Kobieta Opłacony
1074 Leszek Bojałkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
1075 Klaudyna Wójcik 1995 Kobieta Opłacony
1076 Katarzyna Czerwinska Biegam bo lubię 1981 Kobieta Opłacony
1077 ARTUR WIĘCŁAW OLZA CIESZYN 1976 Mężczyzna Opłacony
1078 Barbara Darosz 1995 Kobieta Opłacony
1079 Rafał Majewski Brak 1984 Mężczyzna Opłacony
1080 Justyna Winiarska Dxtreem Running 1990 Kobieta Opłacony
1081 Tomasz Suchowiejko 1965 Mężczyzna Opłacony
1082 Mateusz Stanisz 1984 Mężczyzna Opłacony
1083 Michał Piros 1984 Mężczyzna Opłacony
1084 Katarzyna Zabłocka Referee girl 1984 Kobieta Opłacony
1085 Adrian Konderak 1995 Mężczyzna Opłacony
1086 Waldemar Plebanek 1971 Mężczyzna Opłacony
1087 Adriana Górak 1978 Kobieta Opłacony
1088 Sebastian Sprusiński 1976 Mężczyzna Opłacony
1089 Magdalena Wolwowicz 1980 Kobieta Opłacony
1090 Izabela Sobańska 1974 Kobieta Opłacony
1091 SŁAWOMIRA CISŁOWSKA 1976 Kobieta Opłacony
1092 Adam Kacprzak 1989 Mężczyzna Opłacony
1093 Marcin Cisłowski 1976 Mężczyzna Opłacony
1094 Mirek Koszykowski Solo 1965 Mężczyzna Opłacony
1095 Sławek Matera All4 Fit 1986 Mężczyzna Opłacony
1096 olka Królik 1980 Kobieta Opłacony
1097 Łukasz Ciarach 1990 Mężczyzna Opłacony
1098 Karol Pośnik WMT 1981 Mężczyzna Opłacony
1099 Mariusz Kurek WMT 1980 Mężczyzna Opłacony
1100 Joanna Drożdż 1986 Kobieta Opłacony
1101 Michał Czarnecki WMT 1978 Mężczyzna Opłacony
1102 Urszula Kołek 1982 Kobieta Opłacony
1103 Ania Skocka 1971 Kobieta Opłacony
1104 Weronika Lechowicz 1988 Kobieta Opłacony
1105 Jacek Chełstowski Firemedic 1979 Mężczyzna Opłacony
1106 Dariusz Kujawski 1966 Mężczyzna Opłacony
1107 Małgorzata Jaworek 1994 Kobieta Opłacony
1108 Maciej Sobala 1980 Mężczyzna Opłacony
1109 marcin ptak 1981 Mężczyzna Opłacony
1110 JUSTYNA GŁOWACKA 1991 Kobieta Opłacony
1111 Justyna Malicha #malichateam 1986 Kobieta Opłacony
1112 Agnieszka Pabian Hunters OCR Team 1971 Kobieta Opłacony
1113 Anna Imbierczak 1980 Kobieta Opłacony
1114 Robert Kleszcz Orange Polska 1974 Mężczyzna Opłacony
1115 Kamila Kluza 1983 Kobieta Opłacony
1116 Kamil Szeról WilczaFotografia.pl 1990 Mężczyzna Opłacony
1117 Paweł Gall 1977 Mężczyzna Opłacony
1118 Monika Bobińska MaszerujemyZnogamiWchmurach 1976 Kobieta Opłacony
1119 Bartłomiej Grubich 1983 Mężczyzna Opłacony
1120 Michał Burnóg 1997 Mężczyzna Opłacony
1121 Robert Kotecki 1983 Mężczyzna Opłacony
1122 Andrzeja Wybierała Rozbiegany Rawicz 1967 Mężczyzna Opłacony
1123 Ewa Kaczor 1976 Kobieta Opłacony
1124 Kamil Kaczor 2001 Mężczyzna Opłacony
1125 Dariusz KACZOR 1975 Mężczyzna Opłacony
1126 Krzysztof Malec 1983 Mężczyzna Opłacony
1127 Piotr Tuszkiewicz KKM Kaloryfer 1969 Mężczyzna Opłacony
1128 Jarosław Marek Polskie Towarzystwo Sportów Ekstremalnych 1974 Mężczyzna Opłacony
1129 Marek Pawluk 1963 Mężczyzna Opłacony
1130 Małgorzata Kuczma 1985 Kobieta Opłacony
1131 Dagmara Cichoszewska 1981 Kobieta Opłacony
1132 Emil Cichoszewski 1979 Mężczyzna Opłacony
1133 Zdzisława Kiełtyka Wichura Jarosław 1971 Kobieta Opłacony
1134 Magdalena Czank-Nowakowska 1974 Kobieta Opłacony
1135 Marcin Wiącek Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów 1979 Mężczyzna Opłacony
1136 Jan Ogórkis 1984 Mężczyzna Opłacony
1137 Paweł Banaszek 1977 Mężczyzna Opłacony
1138 Matylda Pernal 1977 Kobieta Opłacony
1139 Rafał Pałys 1990 Mężczyzna Opłacony
1140 Czesław Furmanek 1953 Mężczyzna Opłacony
1141 Anna Matuszewska 1975 Kobieta Opłacony
1142 Ewa Hajkowicz 1974 Kobieta Opłacony
1143 Magdalena Bratek 1981 Kobieta Opłacony
1144 sławomir prusik jantar parciaki 1964 Mężczyzna Opłacony
1145 Adam Majewski 1985 Mężczyzna Opłacony
1146 Beata Kilar 1996 Kobieta Opłacony
1147 Barbara Jamróz 1986 Kobieta Opłacony
1148 ANDRZEJ Podlecki Braniewo 1980 Mężczyzna Opłacony
1149 DOROTA PODLECKA Braniewo 1980 Kobieta Opłacony
1150 Mariusz Dobosz 1978 Mężczyzna Opłacony
1151 Marek Pawelczyk Pan 1971 Mężczyzna Opłacony
1152 Kamil JÓZEFCZAK 1987 Mężczyzna Opłacony
1153 Marcin czerniewski 7jeden 1985 Mężczyzna Opłacony
1154 Marcin Orzechowski 1977 Mężczyzna Opłacony
1155 Wojciech Niedźwiedź 1981 Mężczyzna Opłacony
1156 sylwia Wyszomirska 1983 Kobieta Opłacony
1157 Paweł Załugowicz 1993 Mężczyzna Opłacony
1158 Justyna Kamińska Stopa Słupsk 1975 Kobieta Opłacony
1159 Mirosław Skalny Grupa biegowa Polonia Gościęcin 1979 Mężczyzna Opłacony
1160 Katarzyna Patelska 1988 Kobieta Opłacony
1161 Piotr Maślanik Qce Sparty 1972 Mężczyzna Opłacony
1162 Karolina Szwedo 1999 Kobieta Opłacony
1163 Iwona Guła 1967 Kobieta Opłacony
1164 Alicja Zalepa 1984 Kobieta Opłacony
1165 Przemysław Wonchocki 1981 Mężczyzna Opłacony
1166 Krzysztof Zalepa 1978 Mężczyzna Opłacony
1167 Radosław Poprawski Innubio 1979 Mężczyzna Opłacony
1168 Marek Adamietz Team Ozimek 1976 Mężczyzna Opłacony
1169 Ewelina Bartyś-Rzedzicka 1985 Kobieta Opłacony
1170 Piotr Marzec 1980 Mężczyzna Opłacony
1171 Daniel Cichoszewski 1977 Mężczyzna Opłacony
1172 Krystian Dobkiewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
1173 Ewa Ambroziak 1974 Kobieta Opłacony
1174 Dominika Cichoszewska 1979 Kobieta Opłacony
1175 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
1176 Marek Bartosik KGHM ZG RUN 1971 Mężczyzna Opłacony
1177 Ola Wołoch 1990 Kobieta Opłacony
1178 Michał Gapski 5 MBOT 1975 Mężczyzna Opłacony
1179 Ewa CYBULA X-TEAM 1981 Kobieta Opłacony
1180 Paweł Grzenkowicz 1986 Mężczyzna Opłacony
1181 Anna Różycka 1991 Kobieta Opłacony
1182 Sylwester Drozdek go4 Żagań 1980 Mężczyzna Opłacony
1183 Dariusz Kowalkowski 1980 Mężczyzna Opłacony
1184 Joanna Jedlina Lodz kocha sport 1987 Kobieta Opłacony
1185 Aneta Wawrzyniak 1971 Kobieta Opłacony
1186 Lidia Steinert 1978 Kobieta Opłacony
1187 Krzysztof Kaliński 1976 Mężczyzna Opłacony
1188 Tomasz Sołek 1983 Mężczyzna Opłacony
1189 Joanna Sołek 1985 Kobieta Opłacony
1190 Aleksandra Chylenska-Noga 1982 Kobieta Opłacony
1191 Grzegorz Malec 1984 Mężczyzna Opłacony
1192 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
1193 TOMASZ WASIAK RAZEM TRENUJEMY SPORT 1982 Mężczyzna Opłacony
1194 Mirosława Zaorska-Gańczarczyk 1980 Kobieta Opłacony
1195 Karol Kaminski 1991 Mężczyzna Opłacony
1196 Anna Dudzik 1988 Kobieta Opłacony
1197 Monika Durka GOLD-SAD TEAM 1976 Kobieta Opłacony
1198 Aleksandra Adamska 1973 Kobieta Opłacony
1199 Alina Baszko 1965 Kobieta Opłacony
1200 Jarosław Wasilewski 1973 Mężczyzna Opłacony
1201 Klaudia Gabryszewska 1997 Kobieta Opłacony
1202 Marcin Rajtor 1980 Mężczyzna Opłacony
1203 Karol SKibicki 1994 Mężczyzna Opłacony
1204 Bartosz Majchrzak 1984 Mężczyzna Opłacony
1205 Marcin Konat 1977 Mężczyzna Opłacony
1206 Beata Kaczmarzyk 1963 Kobieta Opłacony
1207 Marcin Dolata 1978 Mężczyzna Opłacony
1208 Piotr Modelski 1986 Mężczyzna Opłacony
1209 Krzysztof Wójcik xxx 1974 Mężczyzna Opłacony
1210 Ewa Miłkowska Drohiczyńska Banda 1989 Kobieta Opłacony
1211 Magdalena Górska Madeleine Magdalena Górska 1978 Kobieta Opłacony
1212 Józef Miłkowski Drohiczyńska Banda 1982 Mężczyzna Opłacony
1213 Agnieszka Krysman 1976 Kobieta Opłacony
1214 Kazimierz. Zawadzki Kazik w biegu 1964 Mężczyzna Opłacony
1215 Bartosz Chorkowy MultiFit 1973 Mężczyzna Opłacony
1216 Piotr Liszka 1983 Mężczyzna Opłacony
1217 Tomasz Możdżanowski 1982 Mężczyzna Opłacony
1218 Andrzej Araucz MAVERICK Andrzej Araucz 1974 Mężczyzna Opłacony
1219 Jacek Majchrzak Pjotery 1988 Mężczyzna Opłacony
1220 Mirosława Wisiorek Pjotery 1991 Kobieta Opłacony
1221 Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Opłacony
1222 Mateusz Gregorowicz WEBCON 1993 Mężczyzna Opłacony
1223 dawid wójcik 1987 Mężczyzna Opłacony
1224 Daniel Czuchrowski OSTEOMED 1975 Mężczyzna Opłacony
1225 Luiza Chmielewska 1994 Kobieta Opłacony
1226 Leszek Borkowski NoWi Siedlce - NW Wschód 1966 Mężczyzna Opłacony
1227 Ryszard Wika-Czarnowski 1971 Mężczyzna Opłacony
1228 Grzegorz Sidor Glinik DT 1978 Mężczyzna Opłacony
1229 PAWEŁ RYSIEWICZ 1986 Mężczyzna Opłacony
1230 Kamil Kacprzak GBY 1984 Mężczyzna Opłacony
1231 Justyna Moszczyńska 1971 Kobieta Opłacony
1232 Katarzyna Pluciennik Wiejska team 1977 Kobieta Opłacony
1233 Piotr Stanisławski Wiejska team 1975 Mężczyzna Opłacony
1234 Wojciech Śmiśniewicz 1990 Mężczyzna Opłacony
1235 Małgorzata Bolek-Hulacka - 1975 Kobieta Opłacony
1236 RAFAŁ WIERCIOCH 1974 Mężczyzna Opłacony
1237 Małgorzata Bergandy-Heretyk 1977 Kobieta Opłacony
1238 Krystian Górski 1985 Mężczyzna Opłacony
1239 Marek Krzyśko 1964 Mężczyzna Opłacony
1240 AGNIESZKA Pszczółkowska 1988 Kobieta Opłacony
1241 Bartłomiej Łopatka 1984 Mężczyzna Opłacony
1242 Aneta Urbanek 1996 Kobieta Opłacony
1243 Katarzyna Rozpłoch 1983 Kobieta Opłacony
1244 Ryszard Kucik Biegaj z Kapitanem 1956 Mężczyzna Opłacony
1245 Artur Bauc 1982 Mężczyzna Opłacony
1246 Agnieszka Brzozowska 1990 Kobieta Opłacony
1247 Łukasz Brzozowski 1991 Mężczyzna Opłacony
1248 Marta Błaszyk 1985 Kobieta Opłacony
1249 DAGMARA KORKUŚ FZ Pojechani 1984 Kobieta Opłacony
1250 Malwina Basta 1992 Kobieta Opłacony
1251 Karolina Gongor 1992 Kobieta Opłacony
1252 Mateusz Czudec 1982 Mężczyzna Opłacony
1253 Anna Ogrodniczak 1984 Kobieta Opłacony
1254 Paweł Kornacki 1982 Mężczyzna Opłacony
1255 Sebastian Walerzak 1987 Mężczyzna Opłacony
1256 Tymoteusz&Piotr Taur Tymoteusz&Piotr Taur - Szkola Podstawowa im.Przyjaciół Grochowa nr 72 w Warszawie 1968 Mężczyzna Opłacony
1257 Patrycja Nowak 1986 Kobieta Opłacony
1258 Marcin Burczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
1259 Dorota Machura 1981 Kobieta Opłacony
1260 Katarzyna Herzog 1990 Kobieta Opłacony
1261 Tomasz Zwaliński 1989 Mężczyzna Opłacony
1262 Danuta Czwakiel 1964 Kobieta Opłacony
1263 Wacław Czwakiel 1962 Mężczyzna Opłacony
1264 Rafał Kukliński 1978 Mężczyzna Opłacony
1265 Grzegorz Przewoźny DOBICONNECT 1977 Mężczyzna Opłacony
1266 Izabela Dudziak-Przewoźna DOBICONNECT 1979 Kobieta Opłacony
1267 Grzegorz Irzyk Poznań 1956 Mężczyzna Opłacony
1268 Bartosz Hejka 1983 Mężczyzna Opłacony
1269 Elżbieta Osmańska 1964 Kobieta Opłacony
1270 Grzegorz Misiurek 1981 Mężczyzna Opłacony
1271 Bartosz Burda 1987 Mężczyzna Opłacony
1272 Marcin Feliksiak 1973 Mężczyzna Opłacony
1273 Bożena Zbieć DARFIK Team 1960 Kobieta Opłacony
1274 Jagoda Steinborn 1994 Kobieta Opłacony
1275 Janusz Zbieć DARFIK Team 1956 Mężczyzna Opłacony
1276 Barbara Misiurek 1984 Kobieta Opłacony
1277 Sebastian Kwiatkowski 1995 Mężczyzna Opłacony
1278 Marcin Chądzyński 1983 Mężczyzna Opłacony
1279 Anna Karpińska 1983 Kobieta Opłacony
1280 WIESŁAW CHODKIEWICZ KB CHODAK TEAM 1960 Mężczyzna Opłacony
1281 Anna Osumek RIGHTWAY WROCŁAW 1986 Kobieta Opłacony
1282 Magdalena Hryniewicz 1981 Kobieta Opłacony
1283 Mateusz Kałuża 1995 Mężczyzna Opłacony
1284 Rafał Kuszlewicz 1987 Mężczyzna Opłacony
1285 Dawid Wolny 1984 Mężczyzna Opłacony
1286 Monika Juraś 1973 Kobieta Opłacony
1287 Martyna Kwaśniak 1990 Kobieta Opłacony
1288 Małgorzata Rencz - 1974 Kobieta Opłacony
1289 Dariusz Urban 1970 Mężczyzna Opłacony
1290 Krzysztof Brozyna 1965 Mężczyzna Opłacony
1291 Szymon Kowalski 1981 Mężczyzna Opłacony
1292 Tomasz Nippold 1991 Mężczyzna Opłacony
1293 Anna Tarczałowicz Mrs&Mr Kawiak 1989 Kobieta Opłacony
1294 Cezary Budzeń 1988 Mężczyzna Opłacony
1295 Mateusz Helik 1990 Mężczyzna Opłacony
1296 Krystian Chudziński 1988 Mężczyzna Opłacony
1297 Justyna KOŃCZAL 1974 Kobieta Opłacony
1298 Tomasz Drygas 1981 Mężczyzna Opłacony
1299 Kazimierz Tomczykiewicz 1962 Mężczyzna Opłacony
1300 Adrian Chruściel 1980 Mężczyzna Opłacony
1301 Mariusz Wodniak 1983 Mężczyzna Opłacony
1302 Filip Stradomski 1992 Mężczyzna Opłacony
1303 Robert Rogozinski ManAlive 1983 Mężczyzna Opłacony
1304 Gabriela Olea Martin Kijowe Lejdis 1975 Kobieta Opłacony
1305 Anna Święch 1979 Kobieta Opłacony
1306 DOROTA GOLIŃSKA 1969 Kobieta Opłacony
1307 Antonio Olea Martin 2000 Mężczyzna Opłacony
1308 Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Opłacony
1309 Joanna Bocian 1989 Kobieta Opłacony
1310 Gabriela Sławska Gmina Gardeja Biega 1978 Kobieta Opłacony
1311 Marek Butkiewicz 1956 Mężczyzna Opłacony
1312 Marta Powierża 1977 Kobieta Opłacony
1313 Klaudia Pezda-Dziadura SportsCoaching Team 1991 Kobieta Opłacony
1314 Leszek Głowacki P.U.E. i H. Elto sp. zo.o. 1955 Mężczyzna Opłacony
1315 Anna Kułach-Strzelecka Biegowa Lezczynowa 1983 Kobieta Opłacony
1316 ANETA NARÓĆ 1973 Kobieta Opłacony
1317 Sławomir Prygiel UTB Logistic 1978 Mężczyzna Opłacony
1318 Michał Mazur 1994 Mężczyzna Opłacony
1319 Jakub Rutkowski Myśmy Szliśmy Team 1977 Mężczyzna Opłacony
1320 Ewa Balcerek Biegowa Świdnica 1974 Kobieta Opłacony
1321 Sylwia Pawlak 1977 Kobieta Opłacony
1322 Anna Paciorek 1990 Kobieta Opłacony
1323 Krzysztof Traciak 1982 Mężczyzna Opłacony
1324 Dorota Mansfeld NORDICUS STRZYBNICA 1972 Kobieta Opłacony
1325 Anastasiia Pietrowski 1994 Kobieta Opłacony
1326 Arkadiusz Sikorski PWDDWDPW 1980 Mężczyzna Opłacony
1327 Jacek Pikuła Biegnę Byle Dobiec 1981 Mężczyzna Opłacony
1328 Marek Kasałka BBL Pleszew 1976 Mężczyzna Opłacony
1329 Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Opłacony
1330 JACEK PYSZCZEK BIEGIEM RADOM ! 1965 Mężczyzna Opłacony
1331 Adrian Tokarz Dzikie Mustangi 1982 Mężczyzna Opłacony
1332 Krystian Michalski 1993 Mężczyzna Opłacony
1333 Katarzyna Węsierska Morsy Skarszewy 1983 Kobieta Opłacony
1334 Marek Urbanski 1987 Mężczyzna Opłacony
1335 Adrian Jobda 1980 Mężczyzna Opłacony
1336 Magdalena Tomaszewska 1985 Kobieta Opłacony
1337 Tomasz Prandzioch 1987 Mężczyzna Opłacony
1338 Dawid Miler Team ELWART 1997 Mężczyzna Opłacony
1339 Gracjan Krystkowiak Biegacze Jarocin 1983 Mężczyzna Opłacony
1340 Jarosław Nehring JW 1517 1 Ldplot 1971 Mężczyzna Opłacony
1341 Dariusz Górski 1979 Mężczyzna Opłacony
1342 Patrycja Odya-Szulińska 1983 Kobieta Opłacony
1343 Sebastian Grzelak ROZBIEGANY GOLENIÓW 1963 Mężczyzna Opłacony
1344 Anna Kordek 1983 Kobieta Opłacony
1345 Rafał Kordek 1984 Mężczyzna Opłacony
1346 Beata Lipiec 1991 Kobieta Opłacony
1347 Dawid Cichoszewski 2002 Mężczyzna Opłacony
1348 Małgorzata Rytwińska 1993 Kobieta Opłacony
1349 Angelika Szołczyńska 1989 Kobieta Opłacony
1350 Agnieszka Nowacka 1990 Kobieta Opłacony
1351 Aneta Bojka-Ficht 1986 Kobieta Opłacony
1352 Łukasz Ler 1990 Mężczyzna Opłacony
1353 Agata Kowolik 1977 Kobieta Opłacony
1354 Paulina Waszkiewicz 1987 Kobieta Opłacony
1355 Katarzyna Szoff 1987 Kobieta Opłacony
1356 Sebastian Walkowiak 1975 Mężczyzna Opłacony
1357 Rafał Borowski 1977 Mężczyzna Opłacony
1358 Piotr Tama 1974 Mężczyzna Opłacony
1359 Krzysztof Miłek 1996 Mężczyzna Opłacony
1360 Agnieszka Szews 2002 Kobieta Opłacony
1361 Iwona Merunowicz 1980 Kobieta Opłacony
1362 Barbara Wojtas 1981 Kobieta Opłacony
1363 Marta Wilczek RunneRB 1990 Kobieta Opłacony
1364 Natalia Czyżewska 1990 Kobieta Opłacony
1365 Claudia Moszynski 1995 Kobieta Opłacony
1366 Paweł Jędrzejewski 1974 Mężczyzna Opłacony
1367 Beata Cholewa 1968 Kobieta Opłacony
1368 Sebastian Akutko 1977 Mężczyzna Opłacony
1369 Damian Skoczeń 1988 Mężczyzna Opłacony
1370 Michał Maraszek 1982 Mężczyzna Opłacony
1371 Łukasz Konarski . 1981 Mężczyzna Opłacony
1372 Sebastian Jańczak 1982 Mężczyzna Opłacony
1373 Sara Partyka 1987 Kobieta Opłacony
1374 Czesław Grys 1948 Mężczyzna Opłacony
1375 Katarzyna Chyzińska 1980 Kobieta Opłacony
1376 TERESA WOJTECZEK Biegam Bo Lubię Bolesławiec 1970 Kobieta Opłacony
1377 Marta Juncewicz Gemini 1990 Kobieta Opłacony
1378 Łukasz Kaszubowski 1983 Mężczyzna Opłacony
1379 Adrian Machulec Mango1124 2000 Mężczyzna Opłacony
1380 Marcin Szarek Ząbkowice śl 1980 Mężczyzna Opłacony
1381 Justyna Filipczak 1983 Kobieta Opłacony
1382 adam wilk 1977 Mężczyzna Opłacony
1383 Sandra Szwiec Zabiegani Nauczyciele 1987 Kobieta Opłacony
1384 Mateusz Zasępa Grupa Biegowa Mieroszów 1984 Mężczyzna Opłacony
1385 Adam Rudyk 1973 Mężczyzna Opłacony
1386 Łukasz Petryka 1983 Mężczyzna Opłacony
1387 MAGDALENA KAWALEC 1985 Kobieta Opłacony
1388 Mariusz Augustyniak 1970 Mężczyzna Opłacony
1389 Agnieszka Gołaszewska 1981 Kobieta Opłacony
1390 Piotr Erdmann TRZY NA JEDNEGO TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
1391 Aga Jurecka 1977 Kobieta Opłacony
1392 Mateusz ZACHARIASZ 1992 Mężczyzna Opłacony
1393 Marika Klimczak 1993 Kobieta Opłacony
1394 Anita Lachman 1980 Kobieta Opłacony
1395 Paweł Wolny Kobyla Góra 1980 Mężczyzna Opłacony
1396 Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Opłacony
1397 Agnieszka Gutkowska 1980 Kobieta Opłacony
1398 Magdalena Gutkowska 1983 Kobieta Opłacony
1399 Beata SZAFRANIEC 1985 Kobieta Opłacony
1400 Marzena Gorska-Pyrz Loverun 1975 Kobieta Opłacony
1401 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
1402 Żaneta Witkowska 1978 Kobieta Opłacony
1403 Michał Deka 1979 Mężczyzna Opłacony
1404 Andrzej Dźwigoń UMKS Kęczanin 1971 Mężczyzna Opłacony
1405 Zbigniew Krzeszewski 1968 Mężczyzna Opłacony
1406 Magdalena Sosnowska Kijkowe Trzemeszno 1978 Kobieta Opłacony
1407 Jacek Ryza 1982 Mężczyzna Opłacony
1408 Leszek Sosnowski 1975 Mężczyzna Opłacony
1409 ILONA KULA Kooer Team 1974 Kobieta Opłacony
1410 Dorota Sowa 1978 Kobieta Opłacony
1411 Martyna Jurecka 2002 Kobieta Opłacony
1412 Wojciech Stuss :) 1976 Mężczyzna Opłacony
1413 Anna Karcz Kijowe Lejdis 1980 Kobieta Opłacony
1414 Magdalena Krupińska 1978 Kobieta Opłacony
1415 Michał Karcz 1963 Mężczyzna Opłacony
1416 Marta MAŁKIEWICZ 2000 Kobieta Opłacony
1417 Jarosław Szymczak 1973 Mężczyzna Opłacony
1418 Maciej Jankowski Faurecia 1966 Mężczyzna Opłacony
1419 Barbara Pecyna 1980 Kobieta Opłacony
1420 Paweł Piwowarski KB Maraton Turek 1980 Mężczyzna Opłacony
1421 Bartłomiej Lizończyk Sportowe śpiwory 1996 Mężczyzna Opłacony
1422 Katarzyna Grodzka 1979 Kobieta Opłacony
1423 Mateusz Fiolek Królewskie Pilzno 1984 Mężczyzna Opłacony
1424 Paweł Augustyn 1987 Mężczyzna Opłacony
1425 Joanna Urban 1978 Kobieta Opłacony
1426 IWONA PRZESTRZELSKA 1970 Kobieta Opłacony
1427 Monika Grabczak 1976 Kobieta Opłacony
1428 Marcin Gęsiarz 1987 Mężczyzna Opłacony
1429 Joanna Lempska 1991 Kobieta Opłacony
1430 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
1431 Ewelina Mroczkowska 1994 Kobieta Opłacony
1432 Wojciech Kryj 1978 Mężczyzna Opłacony
1433 Bartłomiej Domeradzki TEAM EXIDE 1979 Mężczyzna Opłacony
1434 Patryk Sucharski 1995 Mężczyzna Opłacony
1435 Karina Siwek 1980 Kobieta Opłacony
1436 Tomasz Rurka Biegamy z MiauKotem 1987 Mężczyzna Opłacony
1437 Jagoda Bednarczyk 1978 Kobieta Opłacony
1438 Agata Paterek 1973 Kobieta Opłacony
1439 Katarzyna Jakubiec 1988 Kobieta Opłacony
1440 Sylwester Kapanowski 1972 Mężczyzna Opłacony
1441 Izabela Ponicka TEAM UJŚCIE 1974 Kobieta Opłacony
1442 Robert Mila Roger 1969 Mężczyzna Opłacony
1443 Piotr Przygoński 1984 Mężczyzna Opłacony
1444 Karolina Słowik 1990 Kobieta Opłacony
1445 Piotr Faltyński Cena Ryzyka 1964 Mężczyzna Opłacony
1446 Barbara Nehring 1975 Kobieta Opłacony
1447 Tomasz Nehring WETERANI RP 1971 Mężczyzna Opłacony
1448 Tetiana Bestiuk 1985 Kobieta Opłacony
1449 Marzena Dobek n/a 1991 Kobieta Opłacony
1450 Danuta Kwasiborska 1984 Kobieta Opłacony
1451 Henryk Kosman Amator 1970 Mężczyzna Opłacony
1452 Paweł Bogdał 1992 Mężczyzna Opłacony
1453 Adam Rogula 1981 Mężczyzna Opłacony
1454 Aleksander Stefan NAUKA BIEGA 1967 Mężczyzna Opłacony
1455 Edyta Stefan NAUKA BIEGA 1971 Kobieta Opłacony
1456 Marta Kubaczka 1996 Kobieta Opłacony
1457 Martin Majer 1992 Mężczyzna Opłacony
1458 Paweł Kasiewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
1459 Joanna Andrzejczak 1990 Kobieta Opłacony
1460 Dariusz Grzankowski 33 drOP 1976 Mężczyzna Opłacony
1461 Martyna Żurawa Team Żurawa 2000 Kobieta Opłacony
1462 Sebastian Gawron 1986 Mężczyzna Opłacony
1463 Adam Michejda 1973 Mężczyzna Opłacony
1464 Małgorzata Dabrowska 1959 Kobieta Opłacony
1465 Aleksander Jawor Fluffy Deer 1995 Mężczyzna Opłacony
1466 Marcin Hałas 1984 Mężczyzna Opłacony
1467 Joanna Kołodziej MALINOWE GWIAZDY 1968 Kobieta Opłacony
1468 Dorota Horwat-Machno 1979 Kobieta Opłacony
1469 Rafał Machno 1978 Mężczyzna Opłacony
1470 Ewa Breguła Nordicus Strzybnica 1967 Kobieta Opłacony
1471 Krystian Maślanka 1978 Mężczyzna Opłacony
1472 Marcin Musiał 1984 Mężczyzna Opłacony
1473 Marcin Gołaszewski 1978 Mężczyzna Opłacony
1474 Tomasz Urbaniak LŚB 1972 Mężczyzna Opłacony
1475 Tomasz Wawrzyniak 1980 Mężczyzna Opłacony
1476 Michał Karkoszka 1988 Mężczyzna Opłacony
1477 Beata Napieraj 1980 Kobieta Opłacony
1478 Michael Liguz 1990 Mężczyzna Opłacony
1479 Artur Dudziński Hutnik 1973 Mężczyzna Opłacony
1480 Dariusz Gniadek 1966 Mężczyzna Opłacony
1481 Stanislaw Domaradzki 1949 Mężczyzna Opłacony
1482 Tomasz Rybak 1985 Mężczyzna Opłacony
1483 Olivier Socko Polacy biegają w UK 1978 Mężczyzna Opłacony
1484 Kinga Więch 1982 Kobieta Opłacony
1485 Małgorzata Skrzypczak Bb-biegajaca babcia 1962 Kobieta Opłacony
1486 Radosław Kasiński Hernik Team 1977 Mężczyzna Opłacony
1487 Dagmara Berlik Fluffy Deer 1999 Kobieta Opłacony
1488 Krzysztof Szafraniec Szofer 1986 Mężczyzna Opłacony
1489 Bartłomiej Wojtaszek 1994 Mężczyzna Opłacony
1490 Wojciech Domagała Bladerunner 1972 Mężczyzna Opłacony
1491 Dariusz Walkowiak 1980 Mężczyzna Opłacony
1492 Ania Borkowska Teammalicha 1985 Kobieta Opłacony
1493 Grzegorz Pożarowszczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
1494 Kamila Kotlicka 1980 Kobieta Opłacony
1495 Michał Litwiński 1989 Mężczyzna Opłacony
1496 Piotr Miszczuk 1990 Mężczyzna Opłacony
1497 Anna Kosowska 1981 Kobieta Opłacony
1498 Bartosz Luzar 1982 Mężczyzna Opłacony
1499 Aleksandra Nowak Bumblebee 1998 Kobieta Opłacony
1500 Katarzyna Konstanty Bumblebee 1988 Kobieta Opłacony
1501 Tomasz Ewert 1978 Mężczyzna Opłacony
1502 Paweł Lasoń Chrzanowski Klub Karate Kyokushin 1977 Mężczyzna Opłacony
1503 Piotr Świeżaczyński 1983 Mężczyzna Opłacony
1504 Tymoteusz Wika 2002 Mężczyzna Opłacony
1505 Michał Ćwiąkała Biegowe Widzi-Mi-Się 1982 Mężczyzna Opłacony
1506 Jakub Lasoń 2002 Mężczyzna Opłacony
1507 Przemek Pakuła 1987 Mężczyzna Opłacony
1508 Łukasz Sarnacki KB WYSZKÓW 1987 Mężczyzna Opłacony
1509 P&T_TeamSP72WA Taur P&T_TeamSP72WA 1968 Mężczyzna Opłacony
1510 Małgorzata Naworska Rozbiegany Goleniów 1973 Kobieta Opłacony
1511 Barbara Lichorad 1979 Kobieta Opłacony
1512 Teresa Richert 1979 Kobieta Opłacony
1513 Paulina Kuźma 1982 Kobieta Opłacony
1514 Maciej Janicki Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie 1988 Mężczyzna Opłacony
1515 Iwona Pałyska 1993 Kobieta Opłacony
1516 Tomasz Gajewski 1985 Mężczyzna Opłacony
1517 Klaudia Bojdo 1986 Kobieta Opłacony
1518 Bartłomiej Pancerski 1992 Mężczyzna Opłacony
1519 Krzysztof Szajda Biegacze stepowi 1975 Mężczyzna Opłacony
1520 Małgorzata Szajda Biegacze stepowi 1974 Kobieta Opłacony
1521 Łukasz Cieśla 1983 Mężczyzna Opłacony
1522 Aleksandra Staniszewska 1988 Kobieta Opłacony
1523 Jowita Drozdek 1983 Kobieta Opłacony
1524 Ewa Pędziwiatr Kijowa Drużyna 1958 Kobieta Opłacony
1525 Małgorzata Lichańska 1977 Kobieta Opłacony
1526 Mariusz Wysokiński 1972 Mężczyzna Opłacony
1527 Cezary Weisbrodt Moscow Mule 1968 Mężczyzna Opłacony
1528 Kazimiera Ćwiertnia Moscow Mule 1971 Kobieta Opłacony
1529 Grzegorz Pawlus Zbój Team 1993 Mężczyzna Opłacony
1530 ŁUKASZ GRZESIK 1981 Mężczyzna Opłacony
1531 Arkadiusz Dowejko Carbon Dante 1974 Mężczyzna Opłacony
1532 Katarzyna Karpińska 1981 Kobieta Opłacony
1533 Artur Serdeczny 1979 Mężczyzna Opłacony
1534 Joanna Czarnecka 1987 Kobieta Opłacony
1535 Martyna Bochentin 1993 Kobieta Opłacony
1536 Mariusz Nowakowski Kardio 1972 Mężczyzna Opłacony
1537 JOANNA Lichorad 1977 Kobieta Opłacony
1538 Piotr Wrotny eiselaZ 1992 Mężczyzna Opłacony
1539 Michał Lewko 1986 Mężczyzna Opłacony
1540 Katarzyna Mazur Mama 1985 Kobieta Opłacony
1541 Katarzyna Pasławska kobiety na 5 + 1978 Kobieta Opłacony
1542 Anna Serkowska Akademia Biegowa Kartuzy 1977 Kobieta Opłacony
1543 Piotr Brzostowiecki 1971 Mężczyzna Opłacony
1544 Marta Krawczyk 1970 Kobieta Opłacony
1545 BEATA RAŹNIAK Kobiety na 5+ 1970 Kobieta Opłacony
1546 Wojciech Królikowski 1972 Mężczyzna Opłacony
1547 Piotr Zuśka 1972 Mężczyzna Opłacony
1548 Mateusz Matuszewski 1995 Mężczyzna Opłacony
1549 Katarzyna Ruzik 1978 Kobieta Opłacony
1550 Aleksandra Proszowska 1977 Kobieta Opłacony
1551 Klaudia Mazur 1995 Kobieta Opłacony
1552 ilona falkowska 1954 Kobieta Opłacony
1553 Katarzyna Socko 1977 Kobieta Opłacony
1554 Barbara Szmańda 1955 Kobieta Opłacony
1555 Michal Zubik Lubelska Grupa Triathlonu 1976 Mężczyzna Opłacony
1556 Adam Tarnowski Wyczynowcy:) 1979 Mężczyzna Opłacony
1557 Barbara Dzik 1985 Kobieta Opłacony
1558 Anna Mickiewicz 1971 Kobieta Opłacony
1559 Damian Nowecki Nowecki www 1998 Mężczyzna Opłacony
1560 Daniel Pawlak LKS ISKRA JASZKOWA 1979 Mężczyzna Opłacony
1561 Marcin Zielinski Nie 1976 Mężczyzna Opłacony
1562 Michał Gatner 1986 Mężczyzna Opłacony
1563 MAREK BODZIONY Apollona 1967 Mężczyzna Opłacony
1564 Bogumiła Grzeszkowiak Nie ma 1969 Kobieta Opłacony
1565 Joanna Banaszek 1973 Kobieta Opłacony
1566 Artur Romik 1975 Mężczyzna Opłacony
1567 Jola Tarnowska 1976 Kobieta Opłacony
1568 Łukasz Pietras 1974 Mężczyzna Opłacony
1569 Agnieszka Chudoba 1981 Kobieta Opłacony
1570 Piotr Pełka 1992 Mężczyzna Opłacony
1571 Dawid Szramowski lub wybierz z listy 1980 Mężczyzna Opłacony
1572 Bartłomiej Listwan 1994 Mężczyzna Opłacony
1573 Marcin Hawryszków 1986 Mężczyzna Opłacony
1574 Ksenia Hawryszków 1988 Kobieta Opłacony
1575 Aleksandra Chrzanowska 1992 Kobieta Opłacony
1576 Edyta Puskarz Puskarz 1982 Kobieta Opłacony
1577 TADEUSZ MUŁKA R-EVOLUTION FIT TEAM 1971 Mężczyzna Opłacony
1578 Agnieszka Ewertowska 1973 Kobieta Opłacony
1579 Natalia Jędras 1990 Kobieta Opłacony
1580 Jarosław Trojnar Klub Olimpijczyka im. Ireny Szewińskiej w Kaliszu Pomorskim 1989 Mężczyzna Opłacony
1581 Bartłomiej Składowski 1988 Mężczyzna Opłacony
1582 Jarosław Adamek 33 1988 Mężczyzna Opłacony
1583 Małgorzata Konieczka Gdynia- Zielenisz 1965 Kobieta Opłacony
1584 Katarzyna Szczepaniak Wady Fizyczne 1989 Kobieta Opłacony
1585 Piotr Okrój 7PBOT 1991 Mężczyzna Opłacony
1586 Beata Korejwo 1969 Kobieta Opłacony
1587 Tomasz Kindryk 1980 Mężczyzna Opłacony
1588 Paulina Janowicz 1986 Kobieta Opłacony
1589 Patryk Lewandowski 1989 Mężczyzna Opłacony
1590 Łucja Bojda-Szuster 1986 Kobieta Opłacony
1591 Anna Blot 1982 Kobieta Opłacony
1592 Krystyna Sokół 1978 Kobieta Opłacony
1593 Żaneta Włóka 1980 Kobieta Opłacony
1594 Justyna Ławniczak JUTROSIŃSKI klub biegaczy 1978 Kobieta Opłacony
1595 Wojciech Wysocki KS Drzyj Zelówy 1984 Mężczyzna Opłacony
1596 Katarzyna Kisielowska 1979 Kobieta Opłacony
1597 Marcin Szalaty Baza44 1983 Mężczyzna Opłacony
1598 Dorota Wysocka KS Drzyj Zelówy 1984 Kobieta Opłacony
1599 Agnieszka Jaśkowiak 1987 Kobieta Opłacony
1600 Piotr Litera BikeMszana 1989 Mężczyzna Opłacony
1601 Małgorzata Pękala Czarne Gryfy 1983 Kobieta Opłacony
1602 Tomasz Banasiak RST Software Masters 1989 Mężczyzna Opłacony
1603 Magdalena Szurek Zalasewo 1977 Kobieta Opłacony
1604 KRZYSZTOF Madera AGB NYGUS CHOJNA 1984 Mężczyzna Opłacony
1605 Jacek Czerniak AKMS 1973 Mężczyzna Opłacony
1606 Aneta Mackało 1979 Kobieta Opłacony
1607 Maciej Boruszewski 1973 Mężczyzna Opłacony
1608 Marta Kaliciak 1982 Kobieta Opłacony
1609 Agnieszka Bartkowska 1982 Kobieta Opłacony
1610 Monika Kostyk 1979 Kobieta Opłacony
1611 Michał Urbańczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
1612 Konrad Michalski 1989 Mężczyzna Opłacony
1613 Irena Marcinek 1980 Kobieta Opłacony
1614 Piotr Smardzewski 8K-PBOT 1978 Mężczyzna Opłacony
1615 Anna Samołyk 1977 Kobieta Opłacony
1616 DOROTA SUCHOCKA Apollona 1973 Kobieta Opłacony
1617 Patrycja Oleśkiewicz 1989 Kobieta Opłacony
1618 Donata Zając Stefan Squad 1991 Kobieta Opłacony
1619 Jakub Gwizdała 1990 Mężczyzna Opłacony
1620 Marek Ciesiółka 1968 Mężczyzna Opłacony
1621 Barbara Olech 1990 Kobieta Opłacony
1622 Marzena Michalska 1992 Kobieta Opłacony
1623 Sabina Abrahamowicz 1978 Kobieta Opłacony
1624 Grzegorz Król 1986 Mężczyzna Opłacony
1625 Przemysław Kozłowski 1990 Mężczyzna Opłacony
1626 Zaneta Trąd 1985 Kobieta Opłacony
1627 Roman Rożkowski Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
1628 Michał Fryza KCR 1982 Mężczyzna Opłacony
1629 Agnieszka Pokorzyńska 1973 Kobieta Opłacony
1630 Katarzyna Skowron KS OPTYK 1982 Kobieta Opłacony
1631 Marcin Grobelny Krwiodawcy w Mundurach 1982 Mężczyzna Opłacony
1632 Konstanty Kolesinski KCR 1987 Mężczyzna Opłacony
1633 Maciej Horosiewicz Lech Poznań 1999 Mężczyzna Opłacony
1634 Maciej Piechota TEAM VELUX 1978 Mężczyzna Opłacony
1635 Dariusz Dargiewicz Velux 1964 Mężczyzna Opłacony
1636 Andrzej Skonieczny Velux 1981 Mężczyzna Opłacony
1637 Ewa Szyporta Velux 1977 Kobieta Opłacony
1638 Marian Kamiński VELUX 1975 Mężczyzna Opłacony
1639 Piotr Wasik Team Velux 1986 Mężczyzna Opłacony
1640 Krzysztof BORYS Velux 1993 Mężczyzna Opłacony
1641 Grzegorz Jaroszuk-Jaroszewski 1984 Mężczyzna Opłacony
1642 Mateusz Szalek Kluczborska Grupa Biegowa 1981 Mężczyzna Opłacony
1643 Łukasz Gruby Grubaski 1981 Mężczyzna Opłacony
1644 Maciej Gruby Grubaski 2000 Mężczyzna Opłacony
1645 Alicja Gruby Grubaski 1999 Kobieta Opłacony
1646 Józef Rudziński 1962 Mężczyzna Opłacony
1647 Karolina Florińska Gryf e Frelki 1986 Kobieta Opłacony
1648 Justyna Radajewska Gryfne Frelki 1981 Kobieta Opłacony
1649 Anna Gudzińska-Niemiec 1983 Kobieta Opłacony
1650 Julia Mierzejewska 2003 Kobieta Opłacony
1651 Ewa Lebiodzik KB Orły z Knurowa 1976 Kobieta Opłacony
1652 Władek Hejka Akademia Biegowa Kartuzy 1973 Mężczyzna Opłacony
1653 Martyna Mendel Kluczborska Grupa Biegowa 1984 Kobieta Opłacony
1654 Paulina Karwasz 1992 Kobieta Opłacony
1655 Kasia Borowiak 1985 Kobieta Opłacony
1656 Adam Szrejna 1988 Mężczyzna Opłacony
1657 Ewa Pękała 1995 Kobieta Opłacony
1658 Piotr Socha KLKS LIDER Sztum 1978 Mężczyzna Opłacony
1659 Damian Foks 1969 Mężczyzna Opłacony
1660 Jakub Baca 1998 Mężczyzna Opłacony
1661 Mariusz Rybski 1979 Mężczyzna Opłacony
1662 Krzysztof Pąsiek 1985 Mężczyzna Opłacony
1663 Piotr Augustynowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
1664 Marek Reich Najmowicz TRi 1981 Mężczyzna Opłacony
1665 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
1666 KLAUDIA GIESE-SZCZAP 1968 Kobieta Opłacony
1667 Arkadiusz Maćkowiak Geesteam 1980 Mężczyzna Opłacony
1668 Łukasz Muzolf 1991 Mężczyzna Opłacony
1669 Agnieszka Ostraszewska 1974 Kobieta Opłacony
1670 Sylwiusz Godyń DZIEWIĘĆSIŁ 1971 Mężczyzna Opłacony
1671 Krzysztof Szewczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
1672 Marcin Grzesiak Marian 1979 Mężczyzna Opłacony
1673 Maria Ler 1970 Kobieta Opłacony
1674 Andrzej Ler 1968 Mężczyzna Opłacony
1675 Kasia Rojczyk 1977 Kobieta Opłacony
1676 Paweł Samołyk 1976 Mężczyzna Opłacony
1677 Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Opłacony
1678 Mirosława Ler 1993 Kobieta Opłacony
1679 Dorota Mazurkiewicz Dzikie Żubry 1984 Kobieta Opłacony
1680 Konrad Bartyzel Dzikie Żubry 1994 Mężczyzna Opłacony
1681 Agnieszka Szymańska Super Go Ago Dent Family 1987 Kobieta Opłacony
1682 Wioletta Przybylska Drużyna Powiatu Kaliskiego 1981 Kobieta Opłacony
1683 Sławomir Bocek Wataha 1975 Mężczyzna Opłacony
1684 MAREK SZENDZIELORZ KEMPER TEAM 1977 Mężczyzna Opłacony
1685 Sebastian Zwoliński 1976 Mężczyzna Opłacony
1686 Przemysław Frydrych KEMPER TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
1687 Jan Glazik 1985 Mężczyzna Opłacony
1688 Anna Kucharska 1976 Kobieta Opłacony
1689 Pawel Szymaniak Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1977 Mężczyzna Opłacony
1690 Robert Golubski 1977 Mężczyzna Opłacony
1691 Kazimierz Gołębiowski KEMPER TEAM 1978 Mężczyzna Opłacony
1692 Dominik Kaczmarek 1998 Mężczyzna Opłacony
1693 Arkadiusz Kondas 1988 Mężczyzna Opłacony
1694 Paweł Buganiuk KS_OLESZNA 1981 Mężczyzna Opłacony
1695 Karolina Kicmal 1987 Kobieta Opłacony
1696 Antoni RYSIEWICZ 1959 Mężczyzna Opłacony
1697 Justyna Sykuła 1975 Kobieta Opłacony
1698 Marzena Kreczmer Clleo Zawiercie 1985 Kobieta Opłacony
1699 Aneta Polewczak 1972 Kobieta Opłacony
1700 Janusz Machnik Clleo Zawiercie 1974 Mężczyzna Opłacony
1701 Marta Lampart Dzikie Mustangi 1985 Kobieta Opłacony
1702 Mariusz Ludkowski Alpejskie MAMUTY 1974 Mężczyzna Opłacony
1703 Urszula Ludkowska Alpejskie MAMUTY 1974 Kobieta Opłacony
1704 Krzysztof Kurdej Alpejskie MAMUTY 1969 Mężczyzna Opłacony
1705 Marcin Obiegała 1998 Mężczyzna Opłacony
1706 Kamila Jędrzejczyk 1984 Kobieta Opłacony
1707 Marta OBORSKA 1985 Kobieta Opłacony
1708 Maciej Bylinka 1991 Mężczyzna Opłacony
1709 Mariusz Polewczak Clleo 1970 Mężczyzna Opłacony
1710 Krzysztof Jaskowiec 1980 Mężczyzna Opłacony
1711 Mariusz Wierciński Apacze 1977 Mężczyzna Opłacony
1712 Paweł Saj Dzikie Mustangi 1982 Mężczyzna Opłacony
1713 Krzysztof Skowron KS OPTYK 1979 Mężczyzna Opłacony
1714 Ewa Hoszowska 1973 Kobieta Opłacony
1715 Maciej Szczepanek 1979 Mężczyzna Opłacony
1716 Paweł Łaski 1985 Mężczyzna Opłacony
1717 KRZYSZTOF WOJAKOWSKI BANDA Z POŁUDNIA 1974 Mężczyzna Opłacony
1718 katarzyna wojakowska BANDA Z POŁUDNIA 1978 Kobieta Opłacony
1719 Malwina Kłysz 1999 Kobieta Opłacony
1720 Paulina Woś 1992 Mężczyzna Opłacony
1721 Patrycja Kałużna-Szahuniewicz - 1981 Kobieta Opłacony
1722 Maciej Mazur Woodward Runners 1977 Mężczyzna Opłacony
1723 Lidia Sadzak 1969 Kobieta Opłacony
1724 Paweł Piotrowski 1973 1973 Mężczyzna Opłacony
1725 Adrian Kilan CrossTeam Szczecinek 1987 Mężczyzna Opłacony
1726 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
1727 Paweł Widelski 1984 Mężczyzna Opłacony
1728 Grzegorz Polak TeamPolaki 1980 Mężczyzna Opłacony
1729 Edyta Strzemecka 1977 Kobieta Opłacony
1730 Maciej Strzemecki 1977 Mężczyzna Opłacony
1731 Monika Skowron 1977 Kobieta Opłacony
1732 Michał Napiórkowski Boat City Team 1973 Mężczyzna Opłacony
1733 Danka Blotna TeamPolaki 1973 Kobieta Opłacony
1734 Ewa Ościłowicz Tołhaj GDK 1972 Kobieta Opłacony
1735 Dariusz Kwieciszewski 1976 Mężczyzna Opłacony
1736 Wojciech Hans 1995 Mężczyzna Opłacony
1737 Marek Kostanowicz Rodzinka 1984 Mężczyzna Opłacony
1738 Patrycja Kostanowicz Rodzinka 1987 Kobieta Opłacony
1739 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Kobieta Opłacony
1740 Krystian Chwwliński 1989 Mężczyzna Opłacony
1741 Daria Waszak 1985 Kobieta Opłacony
1742 Jolanta Żurawska 1968 Kobieta Opłacony
1743 Marcin Piórkowski 1977 Mężczyzna Opłacony
1744 Damian Kroll 1973 Mężczyzna Opłacony
1745 Łukasz Kowalicki Daje rade 1990 Mężczyzna Opłacony
1746 Bartłomiej Górski 1980 Mężczyzna Opłacony
1747 Mariusz Ryndak CrossTeam Szczecinek 1961 Mężczyzna Opłacony
1748 Dawid Raźny 1989 Mężczyzna Opłacony
1749 Anna Lachor Anro SC Anna Robert Lachor 1966 Kobieta Opłacony
1750 Dorota Drożdż Kęsy Team 1973 Kobieta Opłacony
1751 Katarzyna Białas 1990 Kobieta Opłacony
1752 Agata Młynarczyk 1990 Kobieta Opłacony
1753 Krzysztof Golusinski 1981 Mężczyzna Opłacony
1754 Bogna Warzycha Take Run 1975 Kobieta Opłacony
1755 Klaudia Bielecka 2002 Kobieta Opłacony
1756 Jolanta Rzęsiewicz 1968 Kobieta Opłacony
1757 Andrzej Sikora 22. BLT 1969 Mężczyzna Opłacony
1758 Przemysław Wójcik 2002 Mężczyzna Opłacony
1759 Zuzanna Kapusta Dzikie Mustangi 1979 Kobieta Opłacony
1760 Łukasz Malgrab Aktywni Rydułtowy 1979 Mężczyzna Opłacony
1761 Łucja Kosińska 1959 Kobieta Opłacony
1762 Monika Zielinska 1991 Kobieta Opłacony
1763 Bartłomiej Balon Cała Naprzód 1979 Mężczyzna Opłacony
1764 Adam Łuczak BORN TU BI LOTAĆ 1972 Mężczyzna Opłacony
1765 Aleksandra Szuba-Kowalonek 1976 Kobieta Opłacony
1766 Jacek Wciórka 1 1978 Kobieta Opłacony
1767 Igor Nowak 1970 Mężczyzna Opłacony
1768 Emil Juchnikowski 1991 Mężczyzna Opłacony
1769 Łukasz Dmochowski PTS Lider Pruszków 1991 Mężczyzna Opłacony
1770 Karina Szczepańska 1981 Kobieta Opłacony
1771 Aneta Geitz 1975 Kobieta Opłacony
1772 Marcin Holeczek Born Tu Bi Lotać 1979 Mężczyzna Opłacony
1773 Izabela Pawliczek Klub Leniwych Biegaczy 1985 Kobieta Opłacony
1774 Vladimir Sokolenko 1981 Mężczyzna Opłacony
1775 Dorota Zawiślak 1982 Kobieta Opłacony
1776 Renata Syroka Satori 1986 Kobieta Opłacony
1777 Marta Stangret 1983 Kobieta Opłacony
1778 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
1779 Tomasz Gołda 1980 Mężczyzna Opłacony
1780 Beata Białek 1976 Kobieta Opłacony
1781 Brygida Jarzębowska 1973 Kobieta Opłacony
1782 Klaudiusz Roskosz Born Tu Bi Lotac 1976 Mężczyzna Opłacony
1783 Beata Czarnomska 1993 Kobieta Opłacony
1784 Dagmara Biały 1976 Kobieta Opłacony
1785 Bogusław Gwizdz 1982 Mężczyzna Opłacony
1786 Magdalena Lewandowska 1988 Kobieta Opłacony
1787 Paulina Supernak 1993 Kobieta Opłacony
1788 Andrzej Bąk PARKAH TEAM 1969 Mężczyzna Opłacony
1789 Anna Szymczak 1985 Kobieta Opłacony
1790 Marek Janusz 1978 Mężczyzna Opłacony
1791 Magdalena Gabrych 1976 Kobieta Opłacony
1792 Bartłomiej Dobosz 1987 Mężczyzna Opłacony
1793 Ewelina Oleksy 1969 Kobieta Opłacony
1794 Mateusz Wagner 1990 Mężczyzna Opłacony
1795 Paweł Buczyński 1973 Mężczyzna Opłacony
1796 Paulina Jędrzejewska 1988 Kobieta Opłacony
1797 Monika Szczucka 1986 Kobieta Opłacony
1798 Iwona Stasik 1989 Kobieta Opłacony
1799 Aneta Gwizdz 1982 Kobieta Opłacony
1800 Sandra Szott GB Gęsiorze Zagórów 1990 Kobieta Opłacony
1801 Magdalena Malinowska Brak 1997 Kobieta Opłacony
1802 Agnieszka Malarz 1982 Kobieta Opłacony
1803 Adriana Frelek 1985 Kobieta Opłacony
1804 Przemysław Kulik Przemysław Kulik 1995 Mężczyzna Opłacony
1805 Piotr Tukajło 1981 Mężczyzna Opłacony
1806 Marek Lebiedziński 1984 Mężczyzna Opłacony
1807 Aneta Spałek Ekipa na kijach 1977 Kobieta Opłacony
1808 Mariola Makowska Telemond Holding 2003 Kobieta Opłacony
1809 Aleksandra Jastrzębska 1989 Kobieta Opłacony
1810 Malgosia Wittke Gosia i spolka 1995 Kobieta Opłacony
1811 Krzysztof Wolfram 1967 Mężczyzna Opłacony
1812 CHRISTOS KOSTELIDIS Apollona 1968 Mężczyzna Opłacony
1813 Marcin Kaczmarek 1983 Mężczyzna Opłacony
1814 NIKOLAOS PAGKALAKIS Apollona 1967 Mężczyzna Opłacony
1815 Robert MAREK PROFES LEX 1973 Mężczyzna Opłacony
1816 Zenon Wajda 1960 Mężczyzna Opłacony
1817 Krystian Kurowski 1990 Mężczyzna Opłacony
1818 Wojciech Kazimirowicz 1975 Mężczyzna Opłacony
1819 Rafał Szefler JDB 1974 Mężczyzna Opłacony
1820 Artur Wesoły 1984 Mężczyzna Opłacony
1821 Aleksandra Perlicka 1970 Kobieta Opłacony
1822 Zbigniew Tabaka 1981 Mężczyzna Opłacony
1823 Tomasz Łuszczyk 1994 Mężczyzna Opłacony
1824 Kamil Stasik 1993 Mężczyzna Opłacony
1825 Mariusz SOŁTYS Ryba 1978 Mężczyzna Opłacony
1826 Joanna Lech 1998 Mężczyzna Opłacony
1827 Krystian Stasik 1969 Mężczyzna Opłacony
1828 Anetta Grażyńska 1978 Kobieta Opłacony
1829 Nikola Olejnik 2002 Mężczyzna Opłacony
1830 Konstancja Lissewska 1986 Kobieta Opłacony
1831 Mariusz Gębski 1978 Mężczyzna Opłacony
1832 Oleksandr Serdiuk 1984 Mężczyzna Opłacony
1833 Krzysztof Sycan Biegam Na Tarchominie 1972 Mężczyzna Opłacony
1834 Agata Stachowiak 1990 Kobieta Opłacony
1835 ADAM JUREK 1975 Mężczyzna Opłacony
1836 Monika Łoś 1993 Kobieta Opłacony
1837 Wojciech Kędziora 1998 Mężczyzna Opłacony
1838 Jaromir Świerczewski 1970 Mężczyzna Opłacony
1839 Justyna Krzemień 1973 Mężczyzna Opłacony
1840 Artur Zalewski 1991 Mężczyzna Opłacony
1841 Jowita Jaruszewska 1976 Kobieta Opłacony
1842 Krzysztof Kubik 1990 Mężczyzna Opłacony
1843 Ilona Kulińska Razem Trenujemy Sport 1981 Kobieta Opłacony
1844 Zuzanna Paszun 1991 Kobieta Opłacony
1845 Waldemar Warmuz 1985 Mężczyzna Opłacony
1846 Mariusz Zaremba 4WOG 1972 Mężczyzna Opłacony
1847 Katarzyna Sarecka 1975 Kobieta Opłacony
1848 Magdalena Szczepanek 1980 Kobieta Opłacony
1849 Michał Głowiński 1975 Mężczyzna Opłacony
1850 Marcin Kulik 1980 Mężczyzna Opłacony
1851 Przemysław Halicki 1995 Mężczyzna Opłacony
1852 Agnieszka Leśniewska-Bocianowska 1972 Kobieta Opłacony
1853 Maja Stenka Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 1993 Kobieta Opłacony
1854 Miłosz Bal Wedrowniczy.pl 1991 Mężczyzna Opłacony
1855 Katarzyna Kosecka 1989 Kobieta Opłacony
1856 Piotr Jurczyński 1984 Mężczyzna Opłacony
1857 Anna Dudkiewicz NORDICUS Strzybnica 1974 Kobieta Opłacony
1858 Wojciech Kaczmarek 1988 Mężczyzna Opłacony
1859 JACEK WALAC DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki 1983 Mężczyzna Opłacony
1860 Dorota Sabiło Cola i torba 1996 Kobieta Opłacony
1861 DOROTA ZYGO BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ 1966 Kobieta Opłacony
1862 Tomasz Glos 1976 Mężczyzna Opłacony
1863 Patrycja Gabryś 1992 Kobieta Opłacony
1864 Damian Czaja 1980 Mężczyzna Opłacony
1865 Konrad Dyko 1991 Mężczyzna Opłacony
1866 Marcin Kusio Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1976 Mężczyzna Opłacony
1867 Sylwia Krzyzińska Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1979 Kobieta Opłacony
1868 Michał Bartosik 1989 Mężczyzna Opłacony
1869 Krzysztof Legieżyński 1983 Mężczyzna Opłacony
1870 Przemysław Kaczmarczyk amator 1977 Mężczyzna Opłacony
1871 Helena Magocsy 1981 Kobieta Opłacony
1872 Andrzej Dylik 1965 Mężczyzna Opłacony
1873 Paweł Tanaś das/12BZ 1985 Mężczyzna Opłacony
1874 Włodzimierz Kowalski BP Running Team Gliwice 1981 Mężczyzna Opłacony
1875 Michał Szymański 1987 Mężczyzna Opłacony
1876 Mariusz Jędrzejczyk 1995 Mężczyzna Opłacony
1877 Robert Mamczys 1979 Mężczyzna Opłacony
1878 Kamil Nadrowski 1985 Mężczyzna Opłacony
1879 Anna Malczewska Malczusia Team 1978 Kobieta Opłacony
1880 Miłosz Romiński Brak 1990 Mężczyzna Opłacony
1881 Anna Sobierajska-Horaczek 1972 Kobieta Opłacony
1882 Tomasz Grzesik EOD 1979 Mężczyzna Opłacony
1883 Łukasz Jureczka Socios Silesia 1990 Mężczyzna Opłacony
1884 Piotr Jasiński 1991 Mężczyzna Opłacony
1885 Jacek Czura Ekipw Jacka 1984 Mężczyzna Opłacony
1886 Wiktoria Drzewiecka 2002 Kobieta Opłacony
1887 Marcin Polczynski 1988 Mężczyzna Opłacony
1888 Michał Bielka 2000 Mężczyzna Opłacony
1889 Marcin Grocki 1992 Mężczyzna Opłacony
1890 Pawel Spychala 1981 Mężczyzna Opłacony
1891 Karolina Zaręba 1987 Kobieta Opłacony
1892 Mariusz Kapczynski 1991 Mężczyzna Opłacony
1893 Justyna Bielka 1993 Kobieta Opłacony
1894 Andrzej Gwóźdź Wichura Jarosław 1960 Mężczyzna Opłacony
1895 Urszula Gwóźdź Wichura Jarosław 1960 Kobieta Opłacony
1896 Beata Frankowska 1996 Kobieta Opłacony
1897 Andrzej Szczepaniak 1985 Mężczyzna Opłacony
1898 Joanna Pielasa Nordic walking Anna Maciaszek 1975 Kobieta Opłacony
1899 Rafał Hajduga Gliwice 1974 Mężczyzna Opłacony
1900 Artur Sztorc 1974 Mężczyzna Opłacony
1901 Arkadiusz Kula 1991 Mężczyzna Opłacony
1902 Karol Stenzel AR Studios 1991 Mężczyzna Opłacony
1903 Robert Bodzioch ParkRun 1977 Mężczyzna Opłacony
1904 MAREK PAWSKI JW 3936 1979 Mężczyzna Opłacony
1905 Anna Obłoza 1971 Kobieta Opłacony
1906 Grzegorz Rycombel 1974 Mężczyzna Opłacony
1907 Zbigniew Krawczak 1960 Mężczyzna Opłacony
1908 Mariola Pocheć 1972 Kobieta Opłacony
1909 Piotr Pacyna Biegiem Radom 1981 Mężczyzna Opłacony
1910 Agnieszka Łuczka 1984 Kobieta Opłacony
1911 Błażej Marciszewski 2000 Mężczyzna Opłacony
1912 Sylwia Wiśniewska EDUWIS TEAM 1979 Kobieta Opłacony
1913 Renata Wójcik 1991 Kobieta Opłacony
1914 Konrad Suchodolski 1986 Mężczyzna Opłacony
1915 Monika Byrdak 1988 Kobieta Opłacony
1916 DANIEL JAKUBCZYK 1982 Mężczyzna Opłacony
1917 Paweł Kluk 1988 Mężczyzna Opłacony
1918 Justyna Kluk 1989 Kobieta Opłacony
1919 Szymon Januszewicz 2000 Mężczyzna Opłacony
1920 Andrzej Sławik 1976 Mężczyzna Opłacony
1921 Kazimierz Maliński 1967 Mężczyzna Opłacony
1922 RAFAŁ TOMCZYK 1971 Mężczyzna Opłacony
1923 Łukasz Kukla 1983 Mężczyzna Opłacony
1924 Marek Wiliński SPRINT ŚWIDWIN 1961 Mężczyzna Opłacony
1925 Mateusz Frąszczak MAT-BUD PRINTWIZARDS TEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
1926 Adam Maniura 1970 Mężczyzna Opłacony
1927 Andrzej Buchała 1968 Mężczyzna Opłacony
1928 Monika Szymczak 1980 Kobieta Opłacony
1929 MALWINA KRASZEWSKA 11 1985 Kobieta Opłacony
1930 Karol Łukasiak 1983 Mężczyzna Opłacony
1931 zdzisław wrona 1966 Mężczyzna Opłacony
1932 Tomasz Kopeć 1974 Mężczyzna Opłacony
1933 Rafał Dunajewski Dzimi 1989 Mężczyzna Opłacony
1934 Iwona Wirkus-Romanowska 1974 Kobieta Opłacony
1935 Zbigniew Chyb 1957 Mężczyzna Opłacony
1936 Wiktor Janczak 1993 Mężczyzna Opłacony
1937 Beata Nowak 1988 Kobieta Opłacony
1938 Tomasz Gołąb Tago BHP 1990 Mężczyzna Opłacony
1939 Wojciech Grajnert 1981 Mężczyzna Opłacony
1940 Anna Włosińska 1958 Kobieta Opłacony
1941 Marzena Swierzko 1985 Kobieta Opłacony
1942 Tomasz Swierzko 1982 Mężczyzna Opłacony
1943 Artur STRUŚ BRYZA POSTOMINO 1964 Mężczyzna Opłacony
1944 Michał Marciniak Przytulaska Team 1990 Mężczyzna Opłacony
1945 Daria Baran 1990 Kobieta Opłacony
1946 Joanna Bereza 1980 Kobieta Opłacony
1947 Piotr Kempa 1988 Mężczyzna Opłacony
1948 Marcin Olek 1979 Mężczyzna Opłacony
1949 Piotr GORGOL JW 1223 1986 Mężczyzna Opłacony
1950 Maciej Maniecki 1984 Mężczyzna Opłacony
1951 Przemysław Pasiak ANGIO-REH / Łęczna Biega 1987 Mężczyzna Opłacony
1952 Andrzej Klimas ZIMA2002 1981 Mężczyzna Opłacony
1953 Robert Cywiński 1973 Mężczyzna Opłacony
1954 Magda Marciniszyn 1975 Kobieta Opłacony
1955 Piotr Sowiński 1980 Mężczyzna Opłacony
1956 Mariusz Setera PulsBike Team 1980 Mężczyzna Opłacony
1957 Tomasz Sałatka ZKS Drzonków 1975 Mężczyzna Opłacony
1958 Klaudia Kaczor 1997 Kobieta Opłacony
1959 Monika Hurna 1984 Mężczyzna Opłacony
1960 Radosław Motylewski 1978 Mężczyzna Opłacony
1961 Marcin Cybulski 1994 Mężczyzna Opłacony
1962 Wioletta Kozdrój Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1975 Kobieta Opłacony
1963 michal ruszkowski Drohiczyn 1979 Mężczyzna Opłacony
1964 Anna Temel 1999 Kobieta Opłacony
1965 Cezary Pacholec 1967 Mężczyzna Opłacony
1966 Mariusz Sielewoniak Drohiczyn 1979 Mężczyzna Opłacony
1967 Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Opłacony
1968 Kamila Pacholec 1995 Kobieta Opłacony
1969 Kasia Marciniak Przytulaska Team 1991 Kobieta Opłacony
1970 MAŁGORZATA BAŃKA-KASPEREK Kijowa drużyna 1978 Kobieta Opłacony
1971 Arkadiusz Cieśla Biegamy z sercem.pl 1978 Mężczyzna Opłacony
1972 Magdalena Gemborys 1982 Kobieta Opłacony
1973 Barbara Kałańdziak 1962 Kobieta Opłacony
1974 Arkadiusz Potera 1981 Mężczyzna Opłacony
1975 Dariusz Haręża Brak 1980 Mężczyzna Opłacony
1976 Marcin Górski 1981 Mężczyzna Opłacony
1977 Klaudia Wojcieszak 1979 Kobieta Opłacony
1978 Elżbieta Ołdytowska Grupa Biegowa Czarna Białostocka 1966 Kobieta Opłacony
1979 Artur Banaszkiewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
1980 Sergii Makarenkov Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1984 Mężczyzna Opłacony
1981 Wojciech Franaszek 1982 Mężczyzna Opłacony
1982 --------------- --------------- 1979 Kobieta Opłacony
1983 Zofia Miechowicz 1983 Kobieta Opłacony
1984 Małgorzata Gawron 1983 Kobieta Opłacony
1985 Bartosz Jackiewicz 1993 Mężczyzna Opłacony
1986 Krzysztof Dukała 1988 Mężczyzna Opłacony
1987 Marcin Kępara ADVA Optical Networking 1985 Mężczyzna Opłacony
1988 Kazimierz Okoński KTK GRONIE o/PTTK TYCHY 1954 Mężczyzna Opłacony
1989 Sandra Cieślak 1989 Kobieta Opłacony
1990 Rafał WILK SEKCJA PIASKI 1976 Mężczyzna Opłacony
1991 Radosław Wilgocki 1980 Mężczyzna Opłacony
1992 ŁUKASZ HOANG TIROSS 1976 Mężczyzna Opłacony
1993 Rafał Świerczyński SEKCJA PIASKI 1984 Mężczyzna Opłacony
1994 Damian Jamroziwicz Tiross 1983 Mężczyzna Opłacony
1995 Henryk Stachecki Grupa biegowa Mieroszów 1968 Mężczyzna Opłacony
1996 Radosław Wodziński 1990 Mężczyzna Opłacony
1997 Damian Kulas 1990 Mężczyzna Opłacony
1998 Łukasz Marciniak 1982 Mężczyzna Opłacony
1999 Adam Mrozowski 1973 Mężczyzna Opłacony
2000 SONIA KAMECKA 1979 Kobieta Opłacony
2001 Kamila Sachanowska-Święch 1980 Kobieta Opłacony
2002 Magdalena Mikinka 1984 Kobieta Opłacony
2003 Dariusz Ojer 1976 Mężczyzna Opłacony
2004 Alina Szykut-Debska 1980 Kobieta Opłacony
2005 Michał Zalewski CrossFit Białystok 1985 Mężczyzna Opłacony
2006 Arkadiusz Gwóźdź 2002 Mężczyzna Opłacony
2007 Dagmara Kościelniak Czerwonackie Kijanki 1977 Kobieta Opłacony
2008 Mariusz Brzykcy 1979 Mężczyzna Opłacony
2009 Maria Grzegorczyk 1991 Kobieta Opłacony
2010 Mariola Mazur Dzikie Mustangi 1987 Kobieta Opłacony
2011 Dorota Lampart Dzikie Mustangi 1987 Kobieta Opłacony
2012 Patryk Turkowski 1982 Mężczyzna Opłacony
2013 Jerzy Jankowski Pozytywni biegacze 1959 Mężczyzna Opłacony
2014 Katarzyna Kordowska-Woch 1982 Kobieta Opłacony
2015 Iwona Stec 1985 Kobieta Opłacony
2016 Arkadiusz Turczyn 1979 Mężczyzna Opłacony
2017 Jan Dubaniewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
2018 Katarzyna Butowska IPLK lek. stom. Katarzyna Butowska 1982 Kobieta Opłacony
2019 Anna Franik 1976 Kobieta Opłacony
2020 Julia Franik 2000 Kobieta Opłacony
2021 Krystian Zalewski 1986 Mężczyzna Opłacony
2022 PIOTR PANEK Dzikie Mustangi 1971 Mężczyzna Opłacony
2023 SYLWIA MIKULSKA Team ZabieganeDni 1980 Kobieta Opłacony
2024 Przemyslaw Waszkiewicz 1986 Mężczyzna Opłacony
2025 Arkadiusz Hrabia MOSiR Sosnowiec 1974 Mężczyzna Opłacony
2026 Małgorzata Wiśniewska 1985 Kobieta Opłacony
2027 Justyna Kaliszewska 1987 Kobieta Opłacony
2028 Janusz Gujda 1972 Mężczyzna Opłacony
2029 Anna Bosianek 1983 Kobieta Opłacony
2030 Ewa Nowak 1982 Kobieta Opłacony
2031 Agnieszka Czarny PriceWaterhouseCoopers Service Delivery Centre Sp. z o.o. 1989 Kobieta Opłacony
2032 Tomasz Banyś ZSO nr 5 1975 Mężczyzna Opłacony
2033 Marzena Stankowska Kijkowe Trzemeszno 1975 Kobieta Opłacony
2034 Marta Bojczuk 1978 Kobieta Opłacony
2035 Agnieszka Czaja Jeżyki z Reduty :) 1981 Kobieta Opłacony
2036 Anna Domańska Mamy-Biegamy 1984 Kobieta Opłacony
2037 Magdalena Franaszek 1980 Kobieta Opłacony
2038 Michał Szymczak 1982 Mężczyzna Opłacony
2039 Anna Drzycimska 1985 Kobieta Opłacony
2040 Łukasz Zychla SU 07 1984 Mężczyzna Opłacony
2041 Ryszard Wiliński 1975 Mężczyzna Opłacony
2042 Wojciech Urbaniec 1966 Mężczyzna Opłacony
2043 Andrzej Myśliwiec 1949 Mężczyzna Opłacony
2044 Natalia Laskowska - 1998 Kobieta Opłacony
2045 Wiktoria Anczykowska - 1998 Kobieta Opłacony
2046 Maciej Czechlewski 1987 Mężczyzna Opłacony
2047 Kinga Grajek Mamy-Biegamy 1976 Kobieta Opłacony
2048 Maciej Szczęsny 1987 Mężczyzna Opłacony
2049 Monika Nowicka 1986 Kobieta Opłacony
2050 Artur Busz Grupa Biegowa Mieroszów 1982 Mężczyzna Opłacony
2051 Barbara Woźniak 1988 Kobieta Opłacony
2052 Arkadiusz Bednarek 1968 Mężczyzna Opłacony
2053 Ilona Wagner 1983 Kobieta Opłacony
2054 Karolina Ostrowska 1982 Kobieta Opłacony
2055 Rafał Hełmecki Żubry Bochnia 1976 Mężczyzna Opłacony
2056 Joanna Walot Z kijami przez 8 1984 Kobieta Opłacony
2057 Monika Szeraszewicz 1981 Kobieta Opłacony
2058 Adrianna Koniarska 1996 Kobieta Opłacony
2059 Joanna Tyczyńska Mamy-Biegamy 1980 Kobieta Opłacony
2060 Rafał Brodziak Aktywna Wreczyca 1973 Mężczyzna Opłacony
2061 Piotr Nowak Czarne Biega 1981 Mężczyzna Opłacony
2062 Mateusz Król 1996 Mężczyzna Opłacony
2063 Maja Łowicka Mamy Biegamy 1993 Kobieta Opłacony
2064 Paulina Czajka 1996 Kobieta Opłacony
2065 Marta Lebioda Morena Czołowa 1991 Kobieta Opłacony
2066 Grzegorz Pióro GP2Z 1983 Mężczyzna Opłacony
2067 Grzegorz Arent 1977 Mężczyzna Opłacony
2068 Paweł Bieniek Żubry Bochnia 1974 Mężczyzna Opłacony
2069 Karolina Sobolewska 1989 Kobieta Opłacony
2070 Adrian Łukasiak 1992 Mężczyzna Opłacony
2071 Anna Mańka 1977 Kobieta Opłacony
2072 Julita Płoszczuk 1971 Kobieta Opłacony
2073 Krzysztof Pietrzak 1975 Mężczyzna Opłacony
2074 Paweł Sarnowski 1986 Mężczyzna Opłacony
2075 Wanda Przybylak Rozbiegany Piastów 1955 Kobieta Opłacony
2076 Przemysław Grzybowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2077 Kamil Żarłok 1983 Mężczyzna Opłacony
2078 Artur Sarak 1988 Mężczyzna Opłacony
2079 Ewelina Okońska 1990 Kobieta Opłacony
2080 Andrzej Moroz Indywidualnie 1968 Mężczyzna Opłacony
2081 Marcin Smętek 1986 Mężczyzna Opłacony
2082 Damian Kluge Real Madryt 1983 Mężczyzna Opłacony
2083 Mariola Wittke Gosia i spólka 1961 Kobieta Opłacony
2084 Michał Bielski 1982 Mężczyzna Opłacony
2085 Arkadiusz Ptak Spartans for Kids / CrazyBirds 1979 Mężczyzna Opłacony
2086 Paweł Narejko 1992 Mężczyzna Opłacony
2087 Ewelina Olszowska 1978 Kobieta Opłacony
2088 Damian Olszowski 1982 Mężczyzna Opłacony
2089 Kinga Konatkowska-Walczak 1978 Kobieta Opłacony
2090 Piotr Machul 1983 Mężczyzna Opłacony
2091 Magdalena Gajek 1992 Kobieta Opłacony
2092 Ireneusz Zimny 1976 Mężczyzna Opłacony
2093 Ewa Margas Goniąc swój ogon 1988 Kobieta Opłacony
2094 Miłosz Nowak Goniąc swój ogon 1988 Mężczyzna Opłacony
2095 Piotr Pyciak 1999 Mężczyzna Opłacony
2096 Krzysztof Rzeźniczek 1989 Mężczyzna Opłacony
2097 Pawel Stachowicz 1984 Mężczyzna Opłacony
2098 Maciej Malinowski Malinn Team 1976 Mężczyzna Opłacony
2099 Małgorzata Koralewska Korale 1972 Kobieta Opłacony
2100 Daria Klemm 1998 Kobieta Opłacony
2101 Łukasz Krajdocha 1983 Mężczyzna Opłacony
2102 Marek Matusek 1982 Mężczyzna Opłacony
2103 Wiesław Okoński 1964 Mężczyzna Opłacony
2104 Natalia Mazanek 1988 Kobieta Opłacony
2105 Irena Wróblewucz 1981 Kobieta Opłacony
2106 Piotr Burtowy ADVA Optical Networking 1988 Mężczyzna Opłacony
2107 Szymon Strużyński ADVA 1981 Mężczyzna Opłacony
2108 Tomasz Strużyński ADVA 1983 Mężczyzna Opłacony
2109 Maciej Samborski 1992 Mężczyzna Opłacony
2110 Anna Tyrchan 1989 Kobieta Opłacony
2111 Monika Cywińska-Małota 1989 Kobieta Opłacony
2112 Mateusz Radzikowski 1995 Mężczyzna Opłacony
2113 MAREK NOWAKOWSKI 1975 Mężczyzna Opłacony
2114 Małgorzata Zielaskiewicz 1990 Kobieta Opłacony
2115 Monika Bagińska 1990 Kobieta Opłacony
2116 Dawid Kawik FelTank 1980 Mężczyzna Opłacony
2117 Magdalena Milewicz-Sukiennik 1981 Kobieta Opłacony
2118 Remigiusz Burchard 1981 Mężczyzna Opłacony
2119 Elżbieta Pawłowska VICTORIA DOBIESZYN 1981 Kobieta Opłacony
2120 Mateusz Waszak Fight Acadamy Dobra 1997 Mężczyzna Opłacony
2121 Barbara Jóźwik 1966 Kobieta Opłacony
2122 Kamil Jędraszyk 1996 Mężczyzna Opłacony
2123 Mateusz Knyć 1985 Mężczyzna Opłacony
2124 Sebastian Madejski BORN TU BI LOTAĆ 1975 Mężczyzna Opłacony
2125 Sylwia Bogusz 1992 Kobieta Opłacony
2126 Janusz Zieliński 1974 Mężczyzna Opłacony
2127 Dorota Błaszczyk 1970 Kobieta Opłacony
2128 Wioletta Warszewska 1977 Kobieta Opłacony
2129 Waldemar Tokarz Jak Mustangi... 1983 Mężczyzna Opłacony
2130 Agnieszka Dylik 1995 Kobieta Opłacony
2131 Anna Stawska 1979 Kobieta Opłacony
2132 Krystian Królikowski 1984 Mężczyzna Opłacony
2133 Maciej Seweryn " Gorczański Misiek " 1980 Mężczyzna Opłacony
2134 Barbara Klaudia Kasselmann 1970 Kobieta Opłacony
2135 Wojciech Hajnus 1965 Mężczyzna Opłacony
2136 Natalia Dzika 15 GBZ 1983 Kobieta Opłacony
2137 Marcin Durmaj 15 GBZ 1979 Mężczyzna Opłacony
2138 Marcin Maślak 1976 Mężczyzna Opłacony
2139 Piotr Szymański 1999 Mężczyzna Opłacony
2140 Agnieszka Giemza Drużyna ML 1981 Kobieta Opłacony
2141 Monika Strama 1974 Kobieta Opłacony
2142 Małgorzata Bęben 1978 Kobieta Opłacony
2143 Agnieszka Kwiatkowska Fit Wisienki 1973 Kobieta Opłacony
2144 Magdalena Bazylak Fit Wisienki 1984 Kobieta Opłacony
2145 Sebastian Korus 1996 Mężczyzna Opłacony
2146 Janusz Cetera 1959 Mężczyzna Opłacony
2147 Bogdan Markowski biegam jak mi się chce 1964 Mężczyzna Opłacony
2148 Kerstin Vandrey-Hellwig Nordberliner Wasserläufer 1964 Kobieta Opłacony
2149 Joachim Hellwig Nordberliner Wasserläufer 1965 Mężczyzna Opłacony
2150 Iwonka K Piepke Biegam by ...ć więcej ciastków 1986 Kobieta Opłacony
2151 DOMINIK TOKARZ ENERGY OŚWIĘCIM 1978 Mężczyzna Opłacony
2152 Maksymilian Lis 1986 Mężczyzna Opłacony
2153 Emil Wudziński 1976 Mężczyzna Opłacony
2154 Paweł Błaszczyk DzikieMorsy 1982 Mężczyzna Opłacony
2155 Tomasz Klos 1984 Mężczyzna Opłacony
2156 Aneta Wójcik 1979 Kobieta Opłacony
2157 Mikołaj Matysiak 1993 Mężczyzna Opłacony
2158 Maciej Słomka Stowarzyszenie Nasza Świerczyna 1970 Mężczyzna Opłacony
2159 Katarzyna Stankiewicz Czerwonackie Kijanki 1975 Kobieta Opłacony
2160 Marcin Biernat 1969 Mężczyzna Opłacony
2161 Dorota Skiba 1979 Kobieta Opłacony
2162 Jacek SCHMIDT ŻW Szczecin 1968 Mężczyzna Opłacony
2163 Dariusz Uchorczak 1966 Mężczyzna Opłacony
2164 Jakub Uchorczak 2002 Mężczyzna Opłacony
2165 Arkadiusz Łabenda 1986 Mężczyzna Opłacony
2166 Beata Nowak Step by step Trójmiasto 1970 Kobieta Opłacony
2167 Justyna Mikołajczyk 1978 Kobieta Opłacony
2168 Agnieszka Kozłowska Mamy biegamy 1983 Kobieta Opłacony
2169 Karolina Kumińska Nadleśnictwo Zaporowo 1994 Kobieta Opłacony
2170 Joanna Chociej-Kisło 1984 Kobieta Opłacony
2171 Aleksander Kisło 1980 Mężczyzna Opłacony
2172 MARTA SAROSIEK 1973 Mężczyzna Opłacony
2173 Marcin Tarchalski 1978 Mężczyzna Opłacony
2174 Cyryl Wieczorek 1960 Mężczyzna Opłacony
2175 Michał Michna 1980 Mężczyzna Opłacony
2176 Kacper Kawik FELTANK 2000 Mężczyzna Opłacony
2177 Małgorzata Jankowska Drużyna ML 1983 Kobieta Opłacony
2178 Marta Wolińska Nie ma 1974 Kobieta Opłacony
2179 Sylwia Adamowicz TORPEDY 1976 Kobieta Opłacony
2180 Paweł Bagiński 1990 Mężczyzna Opłacony
2181 Malwina Janik 1988 Kobieta Opłacony
2182 Piotr Mrózek RONDO DISTRIBUTION 1983 Mężczyzna Opłacony
2183 Rafał Łydka Lębork Team 1984 Mężczyzna Opłacony
2184 Milosz Niemczyk Osada Stara Rzeka 1983 Mężczyzna Opłacony
2185 Ewa Otlewska Osada Stara Rzeka 1987 Kobieta Opłacony
2186 Agnieszka Górniaczyk Grupa Biegowa Mieroszów 1983 Kobieta Opłacony
2187 Krzysztof Tondel 1982 Mężczyzna Opłacony
2188 Anna Gawart 1982 Kobieta Opłacony
2189 Łukasz Furgalski 1981 Mężczyzna Opłacony
2190 Sylwia Sowa ZAWADZKIE BIEGNIE 1973 Kobieta Opłacony
2191 Piotr Roguski 1975 Mężczyzna Opłacony
2192 Sylwia Głusek 1994 Kobieta Opłacony
2193 Maria Marszalek Marszały 1980 Kobieta Opłacony
2194 Sławomir Grzegorzewski Henio Team 1987 Mężczyzna Opłacony
2195 Robert Zarzycki Henio Team 1966 Mężczyzna Opłacony
2196 Michal Marszalek Marszały 1980 Mężczyzna Opłacony
2197 Agnieszka Witczak 1976 Kobieta Opłacony
2198 Magdalena Englert Słońce Żaba 1990 Kobieta Opłacony
2199 Marika Grzesiak Żaba Słońce 1989 Kobieta Opłacony
2200 Dorota Borsuk DB EKSPERT mgr inż. Dorota Borsuk 1971 Kobieta Opłacony
2201 Tomasz Fajgier 1969 Mężczyzna Opłacony
2202 MARIUSZ TUSZKIEWICZ Tchnienie Życia 1971 Mężczyzna Opłacony
2203 William Harris KCR 2000 Mężczyzna Opłacony
2204 Viacheslav Yanchenko KCR 2000 Mężczyzna Opłacony
2205 Marta Jusińska KCR 2000 Kobieta Opłacony
2206 Stella Chroscicka KCR 2000 Kobieta Opłacony
2207 Grzegorz Nikonowicz Lipowo Runners Team 1980 Mężczyzna Opłacony
2208 Ewa Nikonowicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1980 Kobieta Opłacony
2209 Lucyna KnioŁa 1968 Kobieta Opłacony
2210 Tomasz Bieda 1983 Mężczyzna Opłacony
2211 monika stugient 1981 Kobieta Opłacony
2212 Dariusz Wiktorek 1970 Mężczyzna Opłacony
2213 Lukasz Olszewski Rozbiegane Działdowo 1977 Mężczyzna Opłacony
2214 Karolina Kędzierska 1985 Kobieta Opłacony
2215 Tomasz KACZMAREK 1978 Mężczyzna Opłacony
2216 Malwina Ganowska 1989 Kobieta Opłacony
2217 Olimpia Seklecka 1986 Kobieta Opłacony
2218 Marcin Tyczyński 1976 Mężczyzna Opłacony
2219 Ada Dębowska Pasat Końskie 1991 Kobieta Opłacony
2220 Wojciech Pasek PASAT Końskie 1959 Mężczyzna Opłacony
2221 Przemysław Wanat 1997 Mężczyzna Opłacony
2222 Kinga Bieniek Żubry Bochnia 1976 Kobieta Opłacony
2223 Barbara Dzieża Żubry Bochnia 1979 Kobieta Opłacony
2224 Małgorzata Stelmach 1985 Kobieta Opłacony
2225 Marcin Koszałka KW Kraków 1970 Mężczyzna Opłacony
2226 Beata Grajczynska 1974 Kobieta Opłacony
2227 Monika Magdalena Edwardsdottir Zabiegani Reykjavík 1977 Kobieta Opłacony
2228 Beata Korzeniecka Kurpie na Luzie 1969 Kobieta Opłacony
2229 Paulina Jelito 1999 Kobieta Opłacony
2230 Marek Gołąbek 1982 Mężczyzna Opłacony
2231 Manuela Chmielewska 1995 Kobieta Opłacony
2232 Mieczysław Gębski 1955 Mężczyzna Opłacony
2233 Piotr Kasprowicz JW 1515 1982 Mężczyzna Opłacony
2234 Magdalena Gołatta BKTR GRYF 1980 Kobieta Opłacony
2235 Tomasz Gołatta Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" 1975 Mężczyzna Opłacony
2236 Sebastian Skrzypczyński KZKG RP 1980 Mężczyzna Opłacony
2237 Renata Dziobała .eR 1986 Kobieta Opłacony
2238 Ilona Wieczorek 1988 Kobieta Opłacony
2239 Iwona Jambur 1980 Kobieta Opłacony
2240 Anna Olbrych 1982 Kobieta Opłacony
2241 Julia Nikołajuk 1993 Kobieta Opłacony
2242 Krzysztof Kaczmarczyk Żubry Bochnia 1973 Mężczyzna Opłacony
2243 Jacek Posiewka 1984 Mężczyzna Opłacony
2244 Agnieszka Zablocka 1986 Kobieta Opłacony
2245 Ewa Oleńska 1984 Kobieta Opłacony
2246 Sylwia Jażdżewska 1976 Kobieta Opłacony
2247 Tomasz Mirek CSWiS Leżajsk 1973 Mężczyzna Opłacony
2248 Monika Mirek CSWiS Leżajsk 1974 Kobieta Opłacony
2249 Katarzyna Świątek Leszno 1982 Kobieta Opłacony
2250 Robert Borkowski 1978 Mężczyzna Opłacony
2251 Dorota Tabin-Dziki CSWiS Leżajsk 1975 Kobieta Opłacony
2252 Jolanta Lipert CSWiS Leżajsk 1975 Kobieta Opłacony
2253 Ewa Czyrnek Smaki biegania 1974 Kobieta Opłacony
2254 Łukasz Kadys LKS ISKRA JASZKOWA 1982 Mężczyzna Opłacony
2255 Wioletta Sobieraj 1989 Kobieta Opłacony
2256 Agnieszka Kryńska-Pliszka Mama w biegu 1981 Kobieta Opłacony
2257 Aneta Żurek-Chmiel 1983 Kobieta Opłacony
2258 Jarosław Krysiak 1974 Mężczyzna Opłacony
2259 Mariola Dyl 1984 Kobieta Opłacony
2260 Beata Lenio 1970 Kobieta Opłacony
2261 Izabela Mazur Polish Run Team 1977 Kobieta Opłacony
2262 Elżbieta Piątek 1981 Kobieta Opłacony
2263 Natalia Cichocka Night Runners Pyskowice 1987 Kobieta Opłacony
2264 Emina Berbic KCR 2000 Kobieta Opłacony
2265 Magda Jasińska KCR 2000 Kobieta Opłacony
2266 Szymon Gawlak 1990 Mężczyzna Opłacony
2267 Agata Jabłońska-Trypuć 1979 Kobieta Opłacony
2268 IWONA DMITROWSKA CSWiS Leżajsk 1976 Kobieta Opłacony
2269 Ewelina Polańska 1978 Kobieta Opłacony
2270 Roman Polański 1973 Mężczyzna Opłacony
2271 Halina Olejniczak Strefa Tlenu 1960 Kobieta Opłacony
2272 Tomasz Dębski 1968 Mężczyzna Opłacony
2273 Paweł Kobielski 1994 Mężczyzna Opłacony
2274 Grażyna Kobielska 1965 Kobieta Opłacony
2275 Ryszard Kobielski 1963 Mężczyzna Opłacony
2276 Andrzej Wysocki 1956 Mężczyzna Opłacony
2277 Monika Piecha 1986 Kobieta Opłacony
2278 Agnieszka Bogus 1969 Kobieta Opłacony
2279 Aleksandra Kopyto 1991 Kobieta Opłacony
2280 Jarosław Boch EHH 1980 Mężczyzna Opłacony
2281 Natalia Nartowicz 1987 Kobieta Opłacony
2282 Agnieszka Jaśnikowska 1982 Kobieta Opłacony
2283 Albin Ciecierski KarlinoBiegaj 1987 Mężczyzna Opłacony
2284 Marta Stala 1995 Kobieta Opłacony
2285 Alicja Strzelecka 1976 Kobieta Opłacony
2286 Wojciech Strzelecki 1975 Mężczyzna Opłacony
2287 Janusz Rekowski 1966 Mężczyzna Opłacony
2288 Gaba Prokop 1979 Kobieta Opłacony
2289 Jakub Witkowski 2002 Mężczyzna Opłacony
2290 Krystian Ozdoba 2000 Mężczyzna Opłacony
2291 Anna Izabela Matysko Zabiegani Reykjavík 1974 Kobieta Opłacony
2292 Maciej Szymczak Amator 1986 Mężczyzna Opłacony
2293 Dariusz Kuzara 1982 Mężczyzna Opłacony
2294 Mirosław Kijewski Dogonić Zdrowie 1964 Mężczyzna Opłacony
2295 Mateusz Kobielski 1992 Mężczyzna Opłacony
2296 Mateusz Kawala 1992 Mężczyzna Opłacony
2297 Dominika Rudowska ESJA TEAM 1974 Kobieta Opłacony
2298 Adam Komorowski Zabiegani Reykjavik 1977 Mężczyzna Opłacony
2299 Magda Tyłodziecka 1983 Kobieta Opłacony
2300 Elżbieta Zymróz-Bodziany 1960 Kobieta Opłacony
2301 Agnieszka Duda-Dziewierz 1979 Kobieta Opłacony
2302 Przemysław Okoń Przemysław Okoń 1984 Mężczyzna Opłacony
2303 Radosław Pietrzyk KEDAR IT Radosław Pietrzyk 1983 Mężczyzna Opłacony
2304 Piotr Romejko Ostrów Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
2305 Anna Dudek Nie 1973 Kobieta Opłacony
2306 Klara Heller 2000 Kobieta Opłacony
2307 Beata Jankowska ZABIEGANI REYKJAVÍK 1977 Kobieta Opłacony
2308 Valentyna Borsukevych KCR 1990 Kobieta Opłacony
2309 Małgorzata Żaczek Zabiegani Reykjavík 1992 Kobieta Opłacony
2310 Tomasz Borsuk 19 Lubelska Brygada Zmechanizowana 1987 Mężczyzna Opłacony
2311 Klaudiusz Henschel SKS OBORNIKI / Termo Organika 1975 Mężczyzna Opłacony
2312 Joanna Wilk 1986 Kobieta Opłacony
2313 BERNADETA RATAJCZAK 1981 Kobieta Opłacony
2314 Natalia Młocek Xtreme Fitness Gyms 1997 Kobieta Opłacony
2315 Ryszard Niesłony MALINOWE GWIAZDY 1960 Mężczyzna Opłacony
2316 Ewa Boć Zabiegani Reykjavík 1977 Kobieta Opłacony
2317 Monika Drąg 1992 Kobieta Opłacony
2318 Mirosław Lupa LupusTeam 1968 Mężczyzna Opłacony
2319 Kornelia Czempik MALINOWE GWIAZDY 1966 Kobieta Opłacony
2320 Joanna Zielińska Fitlarwy 1984 Kobieta Opłacony
2321 Krzysztof Smodis 1964 Mężczyzna Opłacony
2322 Piotr Wiśniewski 1962 Mężczyzna Opłacony
2323 Bożena Orlof - 1981 Kobieta Opłacony
2324 Adrian Mierzwa 1983 Mężczyzna Opłacony
2325 Iwona Woszuk Be 1981 Kobieta Opłacony
2326 Sandra Dudek Lecymy Durś 1996 Kobieta Opłacony
2327 Emilia Grochowska 1986 Kobieta Opłacony
2328 Katarzyna PIONTEK STANKAM 1975 Kobieta Opłacony
2329 ADAM PIONTEK STANKAM 1973 Mężczyzna Opłacony
2330 Magdalena Piontek STANKAM 1982 Kobieta Opłacony
2331 Piotr Piontek STANKAM 1984 Mężczyzna Opłacony
2332 Agnieszka Pilc STANKAM 1976 Kobieta Opłacony
2333 ZBIGNIEW PILC STANKAM 1973 Mężczyzna Opłacony
2334 Joanna Brzezicka Świta Błękitnego Szermierza 1974 Kobieta Opłacony
2335 Tomasz Osiej 1982 Mężczyzna Opłacony
2336 Konrad Ziębakowski 1983 Mężczyzna Opłacony
2337 Mariusz Kaszyński 1977 Mężczyzna Opłacony
2338 Robert Gałka GRTeam 1974 Mężczyzna Opłacony
2339 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
2340 Łukasz Sarnowski MVP DrinkTEAM 1981 Mężczyzna Opłacony
2341 Krzysztof Szczęśniak 1985 Mężczyzna Opłacony
2342 Robert Drabczyk ForzaRunners 1974 Mężczyzna Opłacony
2343 Robert Peciak ForzaRunners 1976 Mężczyzna Opłacony
2344 Joanna Glos 1980 Kobieta Opłacony
2345 Wojciech Grześkowiak 1984 Mężczyzna Opłacony
2346 Aleksandra Bonczyk MALINOWE GWIAZDY 1972 Kobieta Opłacony
2347 ROBERT GRZELAK gmina gardeja biega 1969 Mężczyzna Opłacony
2348 Michał Walęcki 1983 Mężczyzna Opłacony
2349 Karolina Walęcka 1986 Kobieta Opłacony
2350 Filip Kieres 1994 Mężczyzna Opłacony
2351 Aneta Wróbel 1980 Kobieta Opłacony
2352 Marta Grabarczyk ROOKIES FABRYKA DZIKA 1980 Kobieta Opłacony
2353 Żanetta Arciuch 1976 Kobieta Opłacony
2354 Zbigniew Sojka 1986 Mężczyzna Opłacony
2355 Renata Chybowska Kompas Team 1978 Kobieta Opłacony
2356 Anna Gładzik Kompas Team 1982 Kobieta Opłacony
2357 Małgorzata Piela Grodziska Grupa Biegowa Szalona Żółwie 1962 Kobieta Opłacony
2358 Joanna Knutelska 1979 Kobieta Opłacony
2359 Wojciech Olszewski 1991 Mężczyzna Opłacony
2360 Małgorzata Plichta 1995 Kobieta Opłacony
2361 Marzena Turecka 1986 Kobieta Opłacony
2362 Anna Palmerska 1996 Kobieta Opłacony
2363 Małgorzata Armatyńska Motywatornia Team 1974 Kobieta Opłacony
2364 Maciej Majchrzycki 1984 Mężczyzna Opłacony
2365 Cezary Rybski Kwidzyn Biega 1963 Mężczyzna Opłacony
2366 Ania Łęgowska Kwidzyn Biega 1979 Kobieta Opłacony
2367 Aldona Bocek - Telka Grupa Biegowa Szalone Żółwie 1963 Kobieta Opłacony
2368 Tomasz Łapawa 1976 Mężczyzna Opłacony
2369 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
2370 Paulina Kaczor Zabiegani Reykjavík 1980 Kobieta Opłacony
2371 agata skierka 7PBOT 1982 Kobieta Opłacony
2372 Sylwia Kasprzak 1981 Kobieta Opłacony
2373 Katarzyna Dziubińska Kawka & dziuba challange 1983 Kobieta Opłacony
2374 Arkadiusz Skulski 1988 Mężczyzna Opłacony
2375 Błażej Urbaniak Bystra woda TEAM 1984 Mężczyzna Opłacony
2376 Anna Górska Bystra woda TEAM 1984 Kobieta Opłacony
2377 Przemysław Różycki 1972 Mężczyzna Opłacony
2378 Jarosław Walczak 1978 Mężczyzna Opłacony
2379 Kamila Gapska Walczak 1988 Kobieta Opłacony
2380 JAN BYSTRZŃSKI 1977 Mężczyzna Opłacony
2381 Sabina Kuczera MALINOWE GWIAZDY 1953 Kobieta Opłacony
2382 Dariusz Antoniewski DarianTeam 1992 Mężczyzna Opłacony
2383 Sławek Bilski 1981 Mężczyzna Opłacony
2384 Maciej Mrozik 1977 Mężczyzna Opłacony
2385 Ewelina Prokop 1981 Kobieta Opłacony
2386 Patrycja Śmiałek 1997 Kobieta Opłacony
2387 Katarzyna Safin 1986 Kobieta Opłacony
2388 Magdalena Kosmalska SKS Husaria 1978 Kobieta Opłacony
2389 Wiesław Ludwinek Biegacz Świętokrzyski 1957 Mężczyzna Opłacony
2390 Wioleta Ledwoch Siemianowice i przyjaciele biegają 1986 Kobieta Opłacony
2391 Dorota Jachowicz 1979 Kobieta Opłacony
2392 Zuzanna Juraszczyk 1995 Kobieta Opłacony
2393 Krzysztof Klój 1962 Mężczyzna Opłacony
2394 Alina Klój 1966 Kobieta Opłacony
2395 Klaudia Nowak Rozbiegany Goleniów 1983 Kobieta Opłacony
2396 Jacek Szymczak 1970 Mężczyzna Opłacony
2397 EMILIA BYSTRZYŃSKA 1979 Kobieta Opłacony
2398 Jakub Błażejczyk ninpo 1984 Mężczyzna Opłacony
2399 Mateusz Downar PIROFOLIE 1992 Mężczyzna Opłacony
2400 Barbara Potoczna Rozbbiegane Komorowice 1963 Kobieta Opłacony
2401 Krzysztof Pałamar 1967 Mężczyzna Opłacony
2402 ANNA BILAWSKA GMINA OSIELSKO 1980 Kobieta Opłacony
2403 Marika Jaskulska 1993 Kobieta Opłacony
2404 Natalia Wojciechowska 1993 Kobieta Opłacony
2405 Małgorzata Freter 1982 Kobieta Opłacony
2406 Piotr Karulski 1969 Mężczyzna Opłacony
2407 Mirosław Gralak 1984 Mężczyzna Opłacony
2408 Barbara Szymczak 1973 Kobieta Opłacony
2409 Piotr Dyjach 1990 Mężczyzna Opłacony
2410 Bartosz Kuc SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ 1989 Mężczyzna Opłacony
2411 Alicja Lubańska 1968 Kobieta Opłacony
2412 Jarosław Wojczyński 1978 Mężczyzna Opłacony
2413 Andrzej Szałas 1969 Mężczyzna Opłacony
2414 Małgorzata Sierpińska Mamy-Biegamy 1973 Kobieta Opłacony
2415 Judyta Synowiec Jasielskie Pioruny 1986 Kobieta Opłacony
2416 Anita Leszczyńska 1989 Kobieta Opłacony
2417 Łukasz Juszczak Ścinawa Team 1989 Mężczyzna Opłacony
2418 Kamil Troszczyński 1999 Mężczyzna Opłacony
2419 Elżbieta Wierzbicka- Piątek 1951 Kobieta Opłacony
2420 Piotr Radzki WesołaBiega 1985 Mężczyzna Opłacony
2421 Katarzyna Samborska 1986 Kobieta Opłacony
2422 Agnieszka Redkiewicz KS Team Zabiegane Dni 1983 Kobieta Opłacony
2423 Pawel Fryc 1990 Mężczyzna Opłacony
2424 Łukasz Podsiedlik 1982 Mężczyzna Opłacony
2425 Katarzyna Wnuk KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE 1977 Kobieta Opłacony
2426 GRZEGORZ WNUK KŁODZKO przyTWIERDZA BIEGANIE 1973 Mężczyzna Opłacony
2427 Agnieszka Krawczyk 1982 Kobieta Opłacony
2428 Magdalena Żurek 1988 Kobieta Opłacony
2429 Katarzyna Pawlikiewicz Kompas Team 1976 Kobieta Opłacony
2430 Michał Soska 1982 Mężczyzna Opłacony
2431 Jan Gemborys 1960 Mężczyzna Opłacony
2432 Kamil Koziński NG 1984 Mężczyzna Opłacony
2433 Katarzyna Mijacz Kasia 1987 Kobieta Opłacony
2434 Jakub Grzeszczyk Biegacze Jarocin 1988 Mężczyzna Opłacony
2435 Rafal Kuzdak Kuzdak team 1987 Mężczyzna Opłacony
2436 Magdalena Wąsala-Rygielska - 1989 Kobieta Opłacony
2437 Karolina Szmidt -Świątek 1982 Kobieta Opłacony
2438 Dorota Szmidt-Piwowarczyk - 1967 Kobieta Opłacony
2439 Izabela Jaśkiewicz 1977 Kobieta Opłacony
2440 PAULINA KOWALCZYK Mama i Syn 1984 Kobieta Opłacony
2441 Ryszard Wotkowski 1991 Mężczyzna Opłacony
2442 Emilia Wawryniuk 1997 Kobieta Opłacony
2443 Radosław Hejduk KGHM ZG RUN 1983 Mężczyzna Opłacony
2444 Marcin Plesiński 1987 Mężczyzna Opłacony
2445 Marek Falkowski st4.pl 1978 Mężczyzna Opłacony
2446 Rafal Sokolowski 1980 Mężczyzna Opłacony
2447 Kasia Odorowicz 1970 Kobieta Opłacony
2448 Jacek Szymyślik 1977 Mężczyzna Opłacony
2449 Emilia ŻEBERKIEWICZ 1978 Kobieta Opłacony
2450 Hubert Urbaniak Rozbiegany Rawicz 1982 Mężczyzna Opłacony
2451 Agnieszka Olszańska OPEN 1982 Kobieta Opłacony
2452 Małgorzata Korczak 1990 Kobieta Opłacony
2453 Andrzej Piela Grodziska Grupa Biegowa 1997 Kobieta Opłacony
2454 Grażyna Ciupak 1964 Kobieta Opłacony
2455 Wojciech Derlaga Milówka Tam 1981 Mężczyzna Opłacony
2456 Palwina Bugańska Grupa OPEN 1987 Kobieta Opłacony
2457 Tomasz Zaborowski 1988 Mężczyzna Opłacony
2458 Maciej Prostak 1972 Mężczyzna Opłacony
2459 Joanna Dominikowska-Obst 1975 Kobieta Opłacony
2460 JOANNA BOROWSKA DZIUBEK & LISEK TEAM 1990 Kobieta Opłacony
2461 Krystian Byer 1987 Mężczyzna Opłacony
2462 Rafał Romiński 1988 Mężczyzna Opłacony
2463 Agnieszka Kmieć 1984 Kobieta Opłacony
2464 Anna Aniszewska 1986 Kobieta Opłacony
2465 Łukasz Krogulec 1984 Mężczyzna Opłacony
2466 Agnieszka Nakończy 1995 Kobieta Opłacony
2467 Patrycja Krogulec 1983 Kobieta Opłacony
2468 Anna Skonieczna 1990 Kobieta Opłacony
2469 Katarzyna Rucińska 1993 Kobieta Opłacony
2470 Krystian Młot 2000 Mężczyzna Opłacony
2471 Mariusz Kosiński Niezrzeszony 1981 Mężczyzna Opłacony
2472 Łukasz Biazik 1982 Mężczyzna Opłacony
2473 Barbara Kilar 1977 Kobieta Opłacony
2474 Aneta Michalska Kompas Team 1977 Kobieta Opłacony
2475 Maciej Moś 1976 Mężczyzna Opłacony
2476 Anita Kostrzewa 1992 Kobieta Opłacony
2477 Katarzyna Dzika 1989 Kobieta Opłacony
2478 Jolanta wąchała 1975 Kobieta Opłacony
2479 Michał Cieślak 1988 Mężczyzna Opłacony
2480 Marzena Kądrowska-Grochal 1974 Kobieta Opłacony
2481 Adam Koziński NG KRAKÓW 1984 Mężczyzna Opłacony
2482 Radosław Przyłucki 1998 Mężczyzna Opłacony
2483 Agnieszka Pasanik Włóczykije Ostrówek 1977 Kobieta Opłacony
2484 Dominika Urbańska 1974 Kobieta Opłacony
2485 Adam Radomski 1973 Mężczyzna Opłacony
2486 Łukasz Kłos 1982 Mężczyzna Opłacony
2487 Dawid Bobrowski 1990 Mężczyzna Opłacony
2488 Sławomir Jałocha 1969 Mężczyzna Opłacony
2489 Sławomir Hołówka Lacho Team 1973 Mężczyzna Opłacony
2490 Sławomir Durkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
2491 Michał Furgalski 1990 Mężczyzna Opłacony
2492 Marek Marcinkowski HQ MNC 1978 Mężczyzna Opłacony
2493 Sławomir Maguda 1986 Mężczyzna Opłacony
2494 Agnieszka Sobierajska 1994 Kobieta Opłacony
2495 Adam Wiśniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
2496 Piotr Rybakowicz HQ MNC 1973 Mężczyzna Opłacony
2497 Anna Durkiewicz 1993 Kobieta Opłacony
2498 Patryk Dudek 1996 Mężczyzna Opłacony
2499 Agata Komasińska 2000 Kobieta Opłacony
2500 Iwona Furtek 1982 Kobieta Opłacony
2501 Sylwester Maziejuk 1982 Mężczyzna Opłacony
2502 Anna Mosińska 1990 Kobieta Opłacony
2503 Katarzyna Kaminska Rebellion of free runners 1978 Kobieta Opłacony
2504 Janusz Więckowski Zawsze W Formie Sierpc 1970 Mężczyzna Opłacony
2505 JOANNA GLEGOCIŃSKA ZAWSZE W FORMIE DIERPC 1971 Kobieta Opłacony
2506 Kamil Zieliński 1990 Mężczyzna Opłacony
2507 Mateusz Szewczyk Pater Matthaeus TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
2508 Katarzyna Sętkowska 1994 Kobieta Opłacony
2509 Paweł Rafalski 1975 Mężczyzna Opłacony
2510 Krzysztof Rygiel 1995 Mężczyzna Opłacony
2511 Jan Matusiak 1968 Mężczyzna Opłacony
2512 Jacek Branny The Branny Team 1965 Mężczyzna Opłacony
2513 Grażyna Ruszkowska Indywidualna 1985 Kobieta Opłacony
2514 Michał Branny The Branny Team 1993 Mężczyzna Opłacony
2515 Magdalena Nowak 1989 Kobieta Opłacony
2516 Tadeusz Kubica 1960 Mężczyzna Opłacony
2517 Katarzyna Strzałkowska 1981 Kobieta Opłacony
2518 Arkadiusz Kaczmarzyk 1983 Mężczyzna Opłacony
2519 Katarzyna Maguda 1992 Kobieta Opłacony
2520 Michał Harasimowicz 1987 Mężczyzna Opłacony
2521 Piotr Pierzgalski Castorama Team 1984 Mężczyzna Opłacony
2522 Paweł Brzozowski WSKSiM 1997 Mężczyzna Opłacony
2523 Beata Dżumaga 1998 Kobieta Opłacony
2524 Żaneta Rząsa 1993 Kobieta Opłacony
2525 Łukasz Kosiorek Outdoor Training 1978 Mężczyzna Opłacony
2526 Zofia Potoczna 2001 Kobieta Opłacony
2527 Anna Kodym 1983 Kobieta Opłacony
2528 Dominik Nowak 2002 Mężczyzna Opłacony
2529 Romek Pietrzak SKS Oborniki 1963 Mężczyzna Opłacony
2530 Artur Bogumiło 1976 Mężczyzna Opłacony
2531 Agnieszka Szafranowska 1977 Kobieta Opłacony
2532 Liliana Leszczyńska 2000 Kobieta Opłacony
2533 Bartek Filar 1976 Mężczyzna Opłacony
2534 Agata Dwojacka 1986 Kobieta Opłacony
2535 Artur Rogolski PZU SPORT TEAM 1975 Mężczyzna Opłacony
2536 Marcin Zaworski 1985 Mężczyzna Opłacony
2537 Artur Szyszkowski 1989 Mężczyzna Opłacony
2538 Agnieszka Narkiewicz-Czurylo Zabiegani Reykjavik 1976 Kobieta Opłacony
2539 Andrzej Kołotusza Dziki w Biegu. 1973 Mężczyzna Opłacony
2540 Paulina Perkowska 1990 Kobieta Opłacony
2541 Krzysztof Wąsowski Wąski Team 1966 Mężczyzna Opłacony
2542 Grażyna Sokołowska 1981 Kobieta Opłacony
2543 Joanna Kuśmierczyk 1989 Kobieta Opłacony
2544 Bartosz Kozicki 1976 Mężczyzna Opłacony
2545 Norbert Bowtrukiewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
2546 Barbara Sieczkoś 1978 Kobieta Opłacony
2547 Karolina Zagrobelska-Duda 1994 Kobieta Opłacony
2548 Łukasz Szymczak 1983 Mężczyzna Opłacony
2549 Jarosław Kowalczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
2550 Leszek Grzegoszczyk Brak 1970 Mężczyzna Opłacony
2551 Patrycja Łuniewska 1990 Kobieta Opłacony
2552 Szymon Wojtkiewicz Nadmorski wiatr spienione goni fale. 1996 Mężczyzna Opłacony
2553 Artur Wawrzyńczak 1982 Mężczyzna Opłacony
2554 Łukasz Szymczak SSW Team Krośnice 1985 Mężczyzna Opłacony
2555 Łukasz Zwierz 1985 Mężczyzna Opłacony
2556 Jacek Zabłotniak Albo grubo albo wcale 1990 Mężczyzna Opłacony
2557 Milena Zabłotniak Albo grubo albo wcale 1991 Kobieta Opłacony
2558 Agata Blazejewska 1980 Kobieta Opłacony
2559 Marta Zierkiewicz 1985 Kobieta Opłacony
2560 Michał Hildebrand 1991 Mężczyzna Opłacony
2561 Jose Huaman 1981 Mężczyzna Opłacony
2562 Natalia Jungiewicz 1987 Kobieta Opłacony
2563 Ewa Herrmann Bojano Biega 1984 Kobieta Opłacony
2564 Łukasz Rybczyński Barcin 1991 Mężczyzna Opłacony
2565 Grzegorz Lewandowski 1962 Mężczyzna Opłacony
2566 Alicja Kaniewska 1967 Kobieta Opłacony
2567 Robert Kłosek 1986 Mężczyzna Opłacony
2568 Krystyna Znamirowska 1993 Kobieta Opłacony
2569 Anita Ratomska 1975 Kobieta Opłacony
2570 Diana Jasińska 1981 Kobieta Opłacony
2571 Katarzyna Kończak Team Ujście 1978 Kobieta Opłacony
2572 Aleksander Grzeskowiak 1978 Mężczyzna Opłacony
2573 Monika Mazuro Klub Biegacza Lidzbark Warmiński 1984 Kobieta Opłacony
2574 Kinga Barańska 1995 Kobieta Opłacony
2575 Joanna Trojanowska-Szczyrbak Suska Grupa Biegowa 1981 Kobieta Opłacony
2576 Marzena Olbryś 1984 Kobieta Opłacony
2577 Paweł Makowski 1991 Mężczyzna Opłacony
2578 Lidia Czecholińska TupTup 1970 Kobieta Opłacony
2579 Marcin Smorawiński Squashteam 1972 Mężczyzna Opłacony
2580 Hubert Czmil Squashteam Konin 1988 Mężczyzna Opłacony
2581 Waldek Nawrot J U V E R U N 1973 Mężczyzna Opłacony
2582 Magdalena Nawrot J U V E R U N 1980 Mężczyzna Opłacony
2583 Dawid Klahs ORWLąd 1990 Mężczyzna Opłacony
2584 Wiesław Łentek 1963 Mężczyzna Opłacony
2585 Sebastian Pawlak 1994 Mężczyzna Opłacony
2586 Bożena Łentek 1962 Kobieta Opłacony
2587 Kacper Kuśmierczyk 2000 Mężczyzna Opłacony
2588 Kostiantyn Korsakov 1972 Mężczyzna Opłacony
2589 Krzysztof Szałapski 1995 Mężczyzna Opłacony
2590 Sławowir Węglarz 1981 Mężczyzna Opłacony
2591 Mariusz Matyja 1976 Mężczyzna Opłacony
2592 Bartosz Korbela mBank 1986 Mężczyzna Opłacony
2593 Przemysław Pielech 1976 Mężczyzna Opłacony
2594 Grzegorz Werszał 1980 Mężczyzna Opłacony
2595 Ola Wagstyl 1985 Kobieta Opłacony
2596 Anna Dubiel 1981 Kobieta Opłacony
2597 Maria Pitoń 1964 Kobieta Opłacony
2598 Łukasz Stelmach 1980 Mężczyzna Opłacony
2599 Colin Sweetman firstaccounts.ie 1988 Mężczyzna Opłacony
2600 Tomasz Nastarowicz Rajsport 1991 Mężczyzna Opłacony
2601 Michał Cyl 1985 Mężczyzna Opłacony
2602 Oliwia Cygal 1993 Kobieta Opłacony
2603 Beata Kopaczyńska CrossFit Zielona Góra 1971 Kobieta Opłacony
2604 Pietro Lomagistro A.S.D. Gruppo Podistico San Pio X 1981 Mężczyzna Opłacony
2605 Radek Klewin Drużyna Szpiku 1982 Mężczyzna Opłacony
2606 Michał NAWROCKI 12 BZ Szczecin 1983 Mężczyzna Opłacony
2607 Anna Kuta 1989 Kobieta Opłacony
2608 Jolanta Dumin 1970 Kobieta Opłacony
2609 Dariusz Młynarczyk 1974 Mężczyzna Opłacony
2610 Karolina Stefańska 1981 Kobieta Opłacony
2611 Oskar Wieczorek Slow Jogging Oleśnica 1975 Mężczyzna Opłacony
2612 Alicja Czaja Limanowa 1977 Kobieta Opłacony
2613 Stanisław Witek 1955 Mężczyzna Opłacony
2614 Agnieszka Królikowska 1966 Kobieta Opłacony
2615 Aleksandra Łomińska Slow Jogging Oleśnica 1962 Kobieta Opłacony
2616 Paweł Nowak 1985 Mężczyzna Opłacony
2617 Anna Soboń Sobi Team 1982 Kobieta Opłacony
2618 Justyna Słomiańska 1975 Kobieta Opłacony
2619 Agnieszka Siciarz-Daroch 1976 Kobieta Opłacony
2620 Damian Łomiński Slow jogging Olesnica 1988 Mężczyzna Opłacony
2621 Dagmara Wojciechowska 1977 Kobieta Opłacony
2622 Edyta Franczak 1980 Kobieta Opłacony
2623 Tomasz Owczarzak 1989 Mężczyzna Opłacony
2624 Krzysztof Osada 1995 Mężczyzna Opłacony
2625 Bartłomiej Lala 1976 Mężczyzna Opłacony
2626 Paweł Berg Brenderup 1980 Mężczyzna Opłacony
2627 Katarzyna Jankowska 1965 Kobieta Opłacony
2628 Fabian Machniak 1991 Mężczyzna Opłacony
2629 Roksana Cieślok 1984 Kobieta Opłacony
2630 Kinga Koschińska 1996 Kobieta Opłacony
2631 Małgorzata Laśkiewicz 1987 Kobieta Opłacony
2632 Agnieszka Osińska 1985 Kobieta Opłacony
2633 MARTA SZEWCZYK 1985 Kobieta Opłacony
2634 MAGDALENA GÓRSKA 1980 Kobieta Opłacony
2635 Mateusz Barański 1988 Mężczyzna Opłacony
2636 WOJCIECH ZIEMIECKI 1981 Mężczyzna Opłacony
2637 Ewa Kucharek 1993 Kobieta Opłacony
2638 Łukasz Toczydłowski rozBiegana Ligota 1980 Mężczyzna Opłacony
2639 Katarzyna Skoneczna 1974 Kobieta Opłacony
2640 Maciej Kazimierski Kutno Biega 1976 Mężczyzna Opłacony
2641 Przemysław Janusz 1983 Mężczyzna Opłacony
2642 Majka Gregorczyk Kęckie Harpagany 1971 Kobieta Opłacony
2643 Liliana Bury Zmotywowani 1981 Kobieta Opłacony
2644 Pamela Nowakowska Brenderup 1996 Kobieta Opłacony
2645 Grzegorz Andrzejewski 1978 Mężczyzna Opłacony
2646 Malgorzata Nosewicz 1978 Kobieta Opłacony
2647 Celina Waszak 1988 Kobieta Opłacony
2648 Anna Borowy Rozbiegana Ligota 1979 Kobieta Opłacony
2649 Zofia Chabierska Slow Jogging Oleśnica 1969 Kobieta Opłacony
2650 Elżbieta Kuświk Slow Jogging Oleśnica 1960 Kobieta Opłacony
2651 Konrad Dampc 1992 Mężczyzna Opłacony
2652 Weronika Graban 1993 Kobieta Opłacony
2653 BARTOSZ BIAŁAS DEAF RUNNER 1985 Mężczyzna Opłacony
2654 Adam Sałek Ledwo 10-m 1990 Mężczyzna Opłacony
2655 Anita Radzimińska 1985 Kobieta Opłacony
2656 Małgorzata Górka 1975 Kobieta Opłacony
2657 Klaudyna Królak 1993 Kobieta Opłacony
2658 Małgorzata Tajak-Skrok Słów jogging Oleśnica 1970 Kobieta Opłacony
2659 Katarzyna Mróz 1984 Kobieta Opłacony
2660 ALICJA BORKOWSKA 1971 Kobieta Opłacony
2661 Kamil Nowakowski 1985 Mężczyzna Opłacony
2662 Marta Skarlak 1977 Kobieta Opłacony
2663 Natalia Kwaśniak 1994 Kobieta Opłacony
2664 Martyna Ślęzak 1986 Kobieta Opłacony
2665 Anna Bielawska Street Run Radom 1979 Kobieta Opłacony
2666 Beata PRZYBYLSKA 1984 Kobieta Opłacony
2667 Olga Bujak 1987 Kobieta Opłacony
2668 MARTA NOWACKA FABRYKA NAWYKOW (FABRYKANAWYKOW.PL) 1990 Kobieta Opłacony
2669 Mariusz Sowiński Gniechowice 1975 Mężczyzna Opłacony
2670 Michał Płachta 1991 Mężczyzna Opłacony
2671 Edmund Belzyt Zabiegani Częstochowa 1956 Mężczyzna Opłacony
2672 Ewa Falkiewicz 1989 Kobieta Opłacony
2673 Dorota Bułkowska 1998 Kobieta Opłacony
2674 Adrian Sitkowski 1992 Mężczyzna Opłacony
2675 Kamila Kępińska-Szencel 1985 Kobieta Opłacony
2676 Piotr KACPURA 4. Skrzydło Lotnictwa Szkolnego 1976 Mężczyzna Opłacony
2677 Anna Łapko 1986 Kobieta Opłacony
2678 Damian Kicmach -:) 1972 Mężczyzna Opłacony
2679 Agnieszka Jarmuło 1981 Kobieta Opłacony
2680 Dorota SZYSZKA 1977 Kobieta Opłacony
2681 Katarzyna Majza Cidry Lotajom 1968 Kobieta Opłacony
2682 Magdalena Jarosińska - Kuik 1970 Kobieta Opłacony
2683 Tomasz Kuźbiński 1977 Mężczyzna Opłacony
2684 Zuzanna Bastek 1985 Kobieta Opłacony
2685 Grzegorz Jędrek Nowosarzynska Grupa Biegowa 1985 Mężczyzna Opłacony
[brak] Adam Skałka Biegam Bo Lubię 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adam Sułkowski 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adek Dyba KOPEĆ TEAM 1959 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrianna Gwizdała Ciastkożercy z psychiatryka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Adrianna Gwizdała 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aga Zakrzewska 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Błaszczyk 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Gołąb 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agata Młynarczyk 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Czerwińska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Górska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Jarmuło 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Mączka 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Ochman Wataha Team 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Ochman WATAHA TEAM 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Polaszewska 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Rogalińska Lece bo chcę :) 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Szynkiewicz 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Zablocka 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aleksandra Skóra 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Alicja Sulima 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Andrzej Listowski 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Offman 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ania Markiewicz 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ania Markiewicz 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anita Ratomska 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Dabrowska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Drwal-Burkiewicz Unit37 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Garbowska 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Kozik 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Laubach RAAN 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Mokwińska OBI CZELADŹ 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Osuch 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Ratajczak 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Antoni Maciejko CBL Ostrowiec Świętokrzyski 1960 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Kiełbasa SHOW YOU 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Arkadiusz Lubecki LUBECKIFAMILY 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Głębicki Kazoku Team 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Orzechowski Klub Leniwych Biegaczy 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Barbara Bromboszcz 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Gawlak 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Kuczyńska 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] barbara Misiurek 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Mizera-Oczadly 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Mizera-Oczadły 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Mizera-Oczadły 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Stojek 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Szymczak 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Wojtyra 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bartłomiej Jaworski Rajsport Active 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Batosz Wieczorek 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Beata Man 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogusław Majchrzak Brak 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Bogusław Majchrzak Brak 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary Dębski 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary Tomczyk 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Cezary Weisbrodt Moscow Mule 1968 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] DAGMARA KORKUŚ FZ Pojechani 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Damian Kruczyk PSM 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Damian Piechota 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Daniel Machacki 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Danuta Prysak 3RunPL 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daria Baran 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daria Łubińska 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Jędrzejczak Grudziądz 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] dariusz morawiec Niezrzeszony 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] dariusz morawiec Niezrzeszony 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] dariusz morawiec Niezrzeszony 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz Nastróżny 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Bochenek HarpaganBeast 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Dydak Deaf Team Running 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Koj JRG Strzelce Opolskie 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] dawid Kowalski 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dawid Miler Team ELWART 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dominik Słodownik xRunners 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dorota Kurpiewska Klub Morsów w Piszu 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] DOROTA RAKOCZY 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] DOROTA RAKOCZY 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] DOROTA RAKOCZY 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dorota Szarafinska-Juszczak Vege Runners 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dymitr Zwolski 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Edyta Gromadzka 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Matuszewska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Matuszewska 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Sobczak 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Strzemecka 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Gierszal 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Wrona 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Elżbieta Zymróz-Bodziany 1960 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa CYBULA X-TEAM 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Mirakowska Biegiem Radom 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Ościłowicz Tołhaj GDK 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Ościłowicz Tołhaj GDK 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Patyk 1997 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewelina Swaczyna Drużyna Jasnej 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Franciszek Gogol 1958 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Grajek 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Jędrek Nowosarzynska Grupa Biegowa 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kozłowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kozłowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kozłowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Kozłowski 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Poprawa KS MARATON OSTRÓW WLKP 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Rogalski Gmina Gardeja Biega 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz Wójcik 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Henryk Bielecki 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Hiulmira Stelmak Bez klubu 1996 Kobieta Nieopłacony
[brak] Holger Kohn Hawk Lake Runners Falkensee 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Holger Kohn Hawk Lake Runners Falkensee 1971 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Honorata Jaros 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ireneusz Andrzejewski Barbell squad 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Iryna Antoniuk 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Nowak #Jowiś 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Strojek 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Zająkała 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jacek Koźbiał 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Pańka 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Piątkowski Brak 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jacek Rutkowski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jakub Szarota Rkathletics 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Janusz Wierzbicki 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Cęcelewski 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Krysiak 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Niemirowicz Be Active Trucker 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jerzy Wypijewski WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Kołodziej STADION ŚLĄSKI 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Kołodziej STADION ŚLĄSKI 1968 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Wilk 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Bednarska 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Lisek 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Franik 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Franik 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julia Mierzejewska 2003 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julienne Waga Wilczyńskie Lwice 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julita Hoszowska 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julita Hoszowska 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Julita Hoszowska 1974 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Krauze Psia Frajda Justyna Krauze 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Justyna Lączak Asseco Active Team 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Hendrich 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Kuciński 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Szydłowski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Szydłowski 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karina Gibas 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Gongor 1992 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Karolina Grzybowska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Zabka Zabiegani Reykjavik 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia Zawistowska GB "Motywuje sąsiada" 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Butowska IPLK lek. stom. Katarzyna Butowska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Rozpłoch 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Rozpłoch 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Tabaka Sieradzbiega.pl 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Wróbel 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kazimierz Kawulak 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kinga Barańska 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Barańska 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Więch 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Grzejka 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Klaudia Kocyk 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Konrad Pawlicki 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystian Ciesielski 1991 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krystyna Styga 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Krzysztof Czerwonka 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Dumka DUMA 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kowalczyk 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kubik 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Kubis Zabiegani 3 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Mirek 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Pietrzak 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Pietrzak 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Pietrzak 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Rzeźniczek 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Leszek Bojałkowski 1978 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukasz Nowicki SUNMAKE 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Lukasz Swiatek 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Kuczera 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Kuczera Decathlon & Przyjaciele 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Makara 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Olszycki 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Posyłajka Azs Szczecin 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Szafranowski 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Janicki Wyższa Szkoła Policji 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Janicki Wyższa Szkoła Policji 1988 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Strzemecki 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Strzemecki 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Maciej Wicherek ITMBW 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Borodziuk 1975 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Gutkowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Gutkowska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kowalczyk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Kuciński 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Maciejko CBL Ostrowiec Świętokrzyski 1960 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Nawrot 1994 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Glownia 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malgorzata Sawicka Ustka CSMW 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Malwina Wójcik 1989 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Biel 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Biel 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Duks KamaRun Czarnków 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Mazur Kobiety na 5 + 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Szczudlik Kijkowe Trzemeszno 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Ungehojer 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Chlebowicz dobry-trener.pl 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Chrobok 1977 Mężczyzna Nieopłacony