LAS MASAKRAS | OCR OLSZTYN - LAS MASAKRAS | OCR OLSZTYN

Data
15.06.2021
Godzina
07:37
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
8 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Łukasz Kurek Nie łam się 1989 Mężczyzna Opłacony
2 Marzena Galińska Nie łam się 1992 Kobieta Opłacony
3 Przemysław Sawicki 1983 Mężczyzna Opłacony
4 Krystian Lesiak Ostra Korba Team 1981 Mężczyzna Opłacony
5 Mariusz Marciniak Ostra Korba Team 1985 Mężczyzna Opłacony
6 Mateusz Martul 2002 Mężczyzna Opłacony
7 Rafal Puczkowski 1975 Mężczyzna Opłacony
8 Laura Puczkowska 2004 Kobieta Opłacony
9 Andrzej Leśny Teams Work 1979 Mężczyzna Opłacony
10 Lech Wieczorkiewicz Nie W Szczepionkę Team 1976 Mężczyzna Opłacony
11 Łukasz Skałecki Teams work 1987 Mężczyzna Opłacony
12 Karol Gręda Teams work 1989 Mężczyzna Opłacony
13 Marcin Koc Teams Work 1980 Mężczyzna Opłacony
14 Jakub Nadolski CSS SZAFA 1996 Mężczyzna Opłacony
15 Bogda Kolter TAKI SE TEAM 1981 Kobieta Opłacony
16 Aneta KOŻUCH 1991 Kobieta Opłacony
17 Piotr Piątkowski TAKI SE TEAM 1981 Mężczyzna Opłacony
18 Radosław Mancewicz Taki se team 1989 Mężczyzna Opłacony
19 Magda Dąbrowska TAKI SE TEAM 1984 Kobieta Opłacony
20 Emilia Kińska Teams Work 1981 Kobieta Opłacony
21 Mateusz Popiołek OCEANICUS 1985 Mężczyzna Opłacony
22 Monika Obudzińska Cross Trening Mazovia ciechanów 1979 Kobieta Opłacony
23 Marcin Obudziński Cross Trening Mazovia Ciechanów 1979 Mężczyzna Opłacony
24 Honorata Wszeborowska CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Kobieta Opłacony
25 Marcin Wszeborowski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1976 Mężczyzna Opłacony
26 Milena Piętka Cross Trening Mazovia Ciechanów 1989 Kobieta Opłacony
27 Izabela Roman Cross trening mazovia Ciechanów 1990 Kobieta Opłacony
28 Bogumiła Szczepańska Cross trening mazovia ciechanów 1977 Kobieta Opłacony
29 Przemysław Ruszkowski Cross trening mazovia ciechanów 1987 Mężczyzna Opłacony
30 Anna Ruszkowska Cross trening mazovia ciechanów 1978 Kobieta Opłacony
31 Żaneta Kruszyńska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1988 Kobieta Opłacony
32 Nina Pawłowska CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1984 Kobieta Opłacony
33 Martyna Wyrzykowska Cross Trening Mazovia Ciechanów 1994 Kobieta Opłacony
34 Paweł Leśniewski CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1979 Mężczyzna Opłacony
35 Anna Lesniewka CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1985 Kobieta Opłacony
36 Mirosława Schweizer BigYellowFoot Adventure Team 1986 Kobieta Opłacony
37 Olga Podsiedlik Cross trening mazovia ciechanów 1999 Kobieta Opłacony
38 Daniel Ciuk Cross Trening Mazovia Ciechanów 1982 Mężczyzna Opłacony
39 Monika Dziewiątkowska Cross trening mazovia ciechanów 1981 Kobieta Opłacony
40 Anna Dobrzyńska Cross trening Mazowia Ciechanów 1984 Kobieta Opłacony
41 ADAM ZALEWSKI CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1969 Mężczyzna Opłacony
42 Ewa Długokęcka Cross trening mazovia ciechanów 1979 Kobieta Opłacony
43 Marcin Długokęcki Cross trening mazovia ciechanów 1977 Mężczyzna Opłacony
44 Jakub Gwoździk Cross Trening Mazovia Ciechanów 1979 Mężczyzna Opłacony
45 Bartosz Brusiło United Runners 1982 Mężczyzna Opłacony
46 Paweł Kołpaczynski cross trening mazovia ciechanów 1984 Mężczyzna Opłacony
47 Agnieszka Sawicka Nie W Szczepionkę Team 1979 Kobieta Opłacony
48 Dorota Kłys 1984 Kobieta Opłacony
49 Tomasz Besser Rycerze Srebrnej Piersiówki spod Monopolowego 1988 Mężczyzna Opłacony
50 Maciej Gołębiowski 1987 Mężczyzna Opłacony
51 Daniel Kilanowski DREWNIAKI 1979 Mężczyzna Opłacony
52 Jacek Kołodziej Drewniaki 1985 Mężczyzna Opłacony
53 Maciej Szypnik DREWNIAKI 1972 Mężczyzna Opłacony
54 Mariusz Królikowski Królik 1987 Mężczyzna Opłacony
55 Monika Grochalska 1981 Kobieta Opłacony
56 Mateusz Rudziński Teams Work 1996 Mężczyzna Opłacony
57 Justyna Sobiela 1989 Kobieta Opłacony
58 Mirek Cygan Taki se team 1982 Mężczyzna Opłacony
59 Katarzyna Danielewska Junior Team 1984 Kobieta Opłacony
60 Kamil Przegaliński 2005 Mężczyzna Opłacony
61 Marek Grabowski 2002 Mężczyzna Opłacony
62 Elwira Drohomirecka junior team 1983 Kobieta Opłacony
63 Robert Szwarc junior team 1996 Mężczyzna Opłacony
64 Piotr Maculewicz TAKI SE TEAM 1982 Mężczyzna Opłacony
65 Łukasz Matras CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW 1983 Mężczyzna Opłacony
66 Maciej Niedzielski 1977 Mężczyzna Opłacony
67 Marcin Cieślak Biskupiec biega 1981 Mężczyzna Opłacony
68 Magdalena Jaworowska HirołSromy 1987 Kobieta Opłacony
69 Krzysztof Dudek HirołSromy 1981 Mężczyzna Opłacony
70 Joanna Tawkin CTS AT Olsztyn 1981 Kobieta Opłacony
71 Sylwia Mierzejewska CTS AT Olsztyn 1982 Kobieta Opłacony
72 Magdalena Rosińska Wojowniczki Team 1987 Kobieta Opłacony
73 Katarzyna Salamonik CTS AT Olsztyn 1988 Kobieta Opłacony
74 Joanna Kwiatkowska Let's Go 1981 Kobieta Opłacony
75 Adam Zyser R.AMBO Druga Crew 1992 Mężczyzna Opłacony
76 ANNA BIEŃKOWSKA-IWANIK R.AMBO Druga Crew 1979 Kobieta Opłacony
77 Anna Cupiał R.AMBO Druga Crew 1979 Mężczyzna Opłacony
78 Anna Milczarek R.AMBO Druga Crew 1986 Kobieta Opłacony
79 Daniel Rudszewski R.Ambo Druga Crew 1977 Mężczyzna Opłacony
80 Marcin Dublaszewski R.AMBO Druga Crew 1978 Mężczyzna Opłacony
81 Ewa Połuszańczyk R.AMBO Druga Crew 1988 Kobieta Opłacony
82 Michał Komissarow R.AMBO DRUGA CREW 1989 Mężczyzna Opłacony
83 Ryszard Gerlich R.AMBO Druga Crew 1980 Mężczyzna Opłacony
84 Radosław Kramek R'ambo druga crew 1978 Mężczyzna Opłacony
85 Jacek Żebrowski R.Ambo Druga Crew 1984 Mężczyzna Opłacony
86 Krzysztof Dąbrowski R.Ambo Druga Crew 1984 Mężczyzna Opłacony
87 Rafał Ambo R.AMBO Druga Crew 1992 Mężczyzna Opłacony
88 Julita Richter R.Ambo Druga Crew 1972 Kobieta Opłacony
89 Arkadiusz Pułtuski R.AMBO DRUGA CREW 1992 Mężczyzna Opłacony
90 Anna Durma R,Ambo DRUGA CREW 1988 Kobieta Opłacony
91 Maciej Milczarek R.AMBO Druga Crew 1986 Mężczyzna Opłacony
92 Mateusz Mówiński R.Ambo Druga crew 1994 Mężczyzna Opłacony
93 Patryk Mówiński R.Ambo Druga Crew 1989 Mężczyzna Opłacony
94 Michał Tukalski R.Ambo Druga crew 1987 Mężczyzna Opłacony
95 Piotr Kołakowski R.AMBO DRUGA CREW 1983 Mężczyzna Opłacony
96 Michał Cupiał R.AMBO Druga Crew 1979 Mężczyzna Opłacony
97 Grzgorz Zdunek R. AMBO Druga Crew 1990 Mężczyzna Opłacony
98 EMILIA MACKIEWICZ R.AMBO druga krew 1989 Kobieta Opłacony
99 Radosław Dynak R.ambo Druga Crew 1993 Mężczyzna Opłacony
100 Łukasz Kuśmierczyk R.ambo Druga Crew 1995 Mężczyzna Opłacony
101 Michał Rytelewski R.AMBO DRUGA CREW 1990 Mężczyzna Opłacony
102 Ewa Grzegorzewska R.AMBO Druga Crew 1986 Kobieta Opłacony
103 Piotr Pabich 1988 Mężczyzna Opłacony
104 Marzanna Swieczkowska HirołSromy 1970 Kobieta Opłacony
105 Arek Sytczyk N0164 1981 Mężczyzna Opłacony
106 Bartosz Nienadowski R.AMBO Druga Crew 1986 Mężczyzna Opłacony
107 Waldek Grącki R.Ambo 1983 Mężczyzna Opłacony
108 Adriana Rozicka 1991 Kobieta Opłacony
109 Adam Mierzejewski 1974 Mężczyzna Opłacony
110 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
111 Agnieszka Maliszewska Gladiators 1970 Kobieta Opłacony
112 Hubert Matyjasik 1982 Mężczyzna Opłacony
113 Krzysztof Motyka 1980 Mężczyzna Opłacony
114 Anna Czerniakiewicz Outdoor Training 1979 Kobieta Opłacony
115 Piotr Chróścik 1965 Mężczyzna Opłacony
116 Beata Bałazy 1980 Kobieta Opłacony
117 Piotr Doliński 1983 Mężczyzna Opłacony
118 KATARZYNA MONACH 1980 Kobieta Opłacony
119 MARCIN MONACH 1980 Mężczyzna Opłacony
120 Karol Bannach 1989 Mężczyzna Opłacony
121 Olga Gerlich R.AMBO Druga Crew 2001 Kobieta Opłacony
122 Karolina Oleszkiewicz R.Ambo Druga crew 1996 Kobieta Opłacony
123 Jacek Oleszkiewicz R.Ambo Druga crew 1973 Mężczyzna Opłacony
124 Anna Oleszkiewicz R.Ambo Druga crew 1978 Kobieta Opłacony
125 Joanna Młyńska R.AMBO 1985 Kobieta Opłacony
126 Patrycja Chodkowska Pysia&Kamil 1982 Kobieta Opłacony
127 Kamil Filipczak Pysia&Kamil 1977 Mężczyzna Opłacony
128 Grzegorz Korczewski R.AMBO 1979 Mężczyzna Opłacony
129 Bogusław Tołwiński OCR ELBLĄG 1968 Mężczyzna Opłacony
130 Elżbieta Sambor OCR Elbląg 1965 Kobieta Opłacony
131 Beata Gruszka Wojowniczki Team BigYellowFoot Adventure Team 1987 Kobieta Opłacony
132 Rafał Moczulak-Ginter Wojownik Trojmiasto 1982 Mężczyzna Opłacony
133 Karolina Moczulak-Ginter Wojowniczki Team 1984 Kobieta Opłacony
134 Anna Gwozdz 1984 Kobieta Opłacony
135 Aleksandra Mroczek Białystok Biega Team 2001 Kobieta Opłacony
136 Sebastian Jaworski 1995 Mężczyzna Opłacony
137 Adrian Zaleski 1988 Mężczyzna Opłacony
138 Tomasz Krajewski 1990 Mężczyzna Opłacony
139 Michalina Powarunas 1986 Kobieta Opłacony
140 Natalia Kaska 1987 Kobieta Opłacony
141 Odetta Ostapczuk 1971 Kobieta Opłacony
142 Marcelina Kasprzyk 1992 Kobieta Opłacony
143 Igor Stańczyc The Crips 2003 Mężczyzna Opłacony
144 Michał Zwoliński 2003 Mężczyzna Opłacony
145 Tomasz Faltynowski 1974 Mężczyzna Opłacony
146 Hanna Faltynowska 2004 Kobieta Opłacony
147 Filip Faltynowski 2000 Mężczyzna Opłacony
148 Maja Miraszewska 1993 Kobieta Opłacony
149 Aneta Filipowska 1971 Kobieta Opłacony
150 Maciej Budek #teampomidor 2000 Mężczyzna Opłacony
151 Julia Gamelska #teampomidor 2000 Kobieta Opłacony
152 Natalia Gieroim 1999 Kobieta Opłacony
153 Mateusz Zubalski 1999 Mężczyzna Opłacony
154 Martyna Wacławik 1990 Kobieta Opłacony
155 Piotr Witkowski CSSG 1978 Mężczyzna Opłacony
156 Michał Kozyrski CSSG (Centrum Szkolenia Straży Granicznej) 1986 Mężczyzna Opłacony
157 Adrian Lewandowski LewandowskiTEAM 1991 Mężczyzna Opłacony
158 Patrycja Dymek LewandowskiTEAM 1995 Kobieta Opłacony
159 Żaneta Roman LewandowskiTEAM 1993 Kobieta Opłacony
160 Elżbieta Kowalczyk LewandowskiTEAM 1981 Kobieta Opłacony
161 Wiktoria Antosik Kettlabel cross team 2002 Kobieta Opłacony
162 Szymon Sikorski KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
163 Edyta Sikorska KETTLEBELL CROSS TEAM 1979 Kobieta Opłacony
164 Piotr Drozdowski Kettlabel cross team 1978 Mężczyzna Opłacony
165 Patryk Januszewicz KETTLEBELL CROSS TEAM 1987 Mężczyzna Opłacony
166 Monika Jarocka KETTLEBELL CROSS TEAM 1975 Kobieta Opłacony
167 Marlena Piotrowska KETTLEBELL CROSS TEAM 1982 Kobieta Opłacony
168 Marlena Majewska KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Kobieta Opłacony
169 Jacek Majewski KETTLEBELL CROSS TEAM 1983 Mężczyzna Opłacony
170 Agnieszka Sienkiewicz KETTLEBELL CROSS TEAM 1979 Kobieta Opłacony
171 Marek Hajduk B2 1995 Mężczyzna Opłacony
172 Przemysław Pisarski B2 1984 Mężczyzna Opłacony
173 Przemysław Chmielewski B2 1991 Mężczyzna Opłacony
174 Paweł Wołoszyn B2 1980 Mężczyzna Opłacony
175 Krzysztof Kłos B2 1978 Mężczyzna Opłacony
176 Karol Alancewicz B2 1986 Mężczyzna Opłacony
177 Michał Końpa B2 1982 Mężczyzna Opłacony
178 Michał Zglinicki B2 1988 Mężczyzna Opłacony
179 Przemysław Kozłowski Kettlabel cross team 1986 Mężczyzna Opłacony
180 GRZEGORZ MANDYWEL CSSG Keyrzyn 1973 Mężczyzna Opłacony
181 Łukasz Tatar #TeamPomidor 2000 Mężczyzna Opłacony
182 Paulina Szczepkowska 1994 Kobieta Opłacony
183 Krzysztof Pycko American 1980 Mężczyzna Opłacony
184 Kamil Wałuto American 1994 Mężczyzna Opłacony
185 Marcin Domań American 1983 Mężczyzna Opłacony
186 Michał Muszyński American 1993 Mężczyzna Opłacony
187 Miłosz Asmann American 1980 Mężczyzna Opłacony
188 Marcin Czopek 1982 Mężczyzna Opłacony
189 Marek Łajkowski 1985 Mężczyzna Opłacony
190 Marzena Karpowska Rambo 1985 Kobieta Opłacony
191 Maciek Sośnicki 2001 Mężczyzna Opłacony
192 Anna Liśkiewicz 9BBKPanc 1985 Kobieta Opłacony
193 Rafał Koziar 9BBKPanc 1984 Mężczyzna Opłacony
194 Andrzej Ziober 9BBKPanc 1983 Mężczyzna Opłacony
195 Robert Wileński 9BBKPanc 1994 Mężczyzna Opłacony
196 Łukasz Rogoziński 9BBKPanc 1980 Mężczyzna Opłacony
197 Karol Pętlicki 9BBKPanc 1988 Mężczyzna Opłacony
198 Michał Chorazewicz Drużyna 1984 Mężczyzna Opłacony
199 Piotr Baluta 1982 Mężczyzna Opłacony
200 Arek Poniatowski 1986 Mężczyzna Opłacony
201 Rafał Lech CSS SZAFA 1984 Mężczyzna Opłacony
202 Kamil Skop CSS Szafa 1991 Mężczyzna Opłacony
203 Katarzyna Młotkowska 4w-mbot 1982 Kobieta Opłacony
204 Łukasz Wasyliszyn Blreer 1983 Mężczyzna Opłacony
205 Damian Jankowski 1989 Mężczyzna Opłacony
206 Joanna Stypińska CSS Szafa 1998 Kobieta Opłacony
207 Agnieszka Nowicka CSS Szafa 1976 Kobieta Opłacony
208 Bartosz Piekarczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
209 Sebastian Lech css szafa 1984 Mężczyzna Opłacony
210 Bartosz Borczon Nidzica 1996 Mężczyzna Opłacony
211 Sylwia Wachcińska CSS Szafa 1986 Kobieta Opłacony
212 Basia Serocka CSS-Szafa 1991 Kobieta Opłacony
213 Krystian Lenda myGym 1982 Mężczyzna Opłacony
214 Monika Bartkiewicz team myGym 1986 Kobieta Opłacony
215 Ireneusz Galanciak myGym 1967 Mężczyzna Opłacony
216 Anna Dec - Kwiatkowska MyGym 1986 Kobieta Opłacony
217 Agnieszka Sawicka MyGym 1988 Kobieta Opłacony
218 Anna Baran My gym 1981 Kobieta Opłacony
219 GRZEGORZ MAKOWSKI myGym 1986 Mężczyzna Opłacony
220 Dariusz Sułkowski MyGym 1969 Mężczyzna Opłacony
221 Iwona Sułkowska MyGym 1978 Kobieta Opłacony
222 Malgorzata Kozdryk myGym 1983 Kobieta Opłacony
223 Daria Mitręga MyGym 1990 Kobieta Opłacony
224 Jerzy Wachowski 1986 Mężczyzna Opłacony
225 Katarzyna Michalak My gym 1983 Kobieta Opłacony
226 Krzysztof Wasyńczuk MyGym 1981 Mężczyzna Opłacony
227 Marcin Smentek MyGym 1985 Mężczyzna Opłacony
228 MARCIN SYMONAJC myGym 1981 Mężczyzna Opłacony
229 Marzena Łukaszewicz My gym 1985 Kobieta Opłacony
230 ALEKSANDRA ULEWSKA myGym 1995 Kobieta Opłacony
231 Piotr Uścinowicz My Gym 1986 Mężczyzna Opłacony
232 Małgorzata Uścinowicz myGYm 1986 Kobieta Opłacony
233 Jakub Niestępski My Gym 1978 Mężczyzna Opłacony
234 Iga Niestępska MyGym 1989 Kobieta Opłacony
235 PIOTR MARKOWICZ myGym 1984 Mężczyzna Opłacony
236 Monika Pietraszko 1982 Kobieta Opłacony
237 Ewa Magnes CSS Szafa 1980 Kobieta Opłacony
238 Ewelina Roćko 1980 Kobieta Opłacony
239 Dominik Kłos myGym 2000 Mężczyzna Opłacony
240 Marta Marquitan MyGym 1987 Kobieta Opłacony
241 Angelika Sadkowska MyGym 1991 Kobieta Opłacony
242 Jarosław Krassowski CSS SZAFA 1979 Mężczyzna Opłacony
243 Emilia Dzięcioł css szafa 1998 Kobieta Opłacony
244 Damian Duszkiewicz 1995 Mężczyzna Opłacony
245 ROBERT SZCZEPAŃSKI CSS SZAFA 1972 Mężczyzna Opłacony
246 Maciej Mikita 1993 Mężczyzna Opłacony
247 Karolina Pankanin CSS SZAFA 1994 Kobieta Opłacony
248 Marta Piankowska CSS SZAFA 1985 Kobieta Opłacony
249 Monika Miller 1985 Kobieta Opłacony
250 Karolina Roziecka 1985 Kobieta Opłacony
251 Dominik Bieniek 1982 Mężczyzna Opłacony
252 Malgorzata HAKUĆ 1985 Kobieta Opłacony
253 Adam Sękowski Bezimienni Iława 1993 Mężczyzna Opłacony
254 Marta Szłykowicz R.AMBO Druga Crew 1984 Kobieta Opłacony
255 Piotr Sokołowski Bezimienni Iława 1990 Mężczyzna Opłacony
256 Kamil Sienkiewicz 1996 Mężczyzna Opłacony
257 Krzysztof Jabłoński Odciski i Pęcherze 1976 Mężczyzna Opłacony
258 Piotr Kraciuk Odciski i Pęcherze 1984 Mężczyzna Opłacony
259 Przemysław Pawłowski 1990 Mężczyzna Opłacony
260 Paweł Mikielski MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ 1983 Mężczyzna Opłacony
261 Emil Makowski Bezimienni Iława 1993 Mężczyzna Opłacony
262 Michał Szoka Bezimienni Iława team 1992 Mężczyzna Opłacony
263 Monika Kretkiewicz 1979 Kobieta Opłacony
264 Arkadiusz Zoń KARLA-BUTIK.PL 1990 Mężczyzna Opłacony
265 Sandra Maculewicz 1987 Kobieta Opłacony
266 Ilona Brusiło 1984 Kobieta Opłacony
267 Łukasz Białoszewski 1993 Mężczyzna Opłacony
268 Marta Zalewska Taki se team 1988 Kobieta Opłacony
269 Kacper Kąkol ASICS FRONTRUNNER POLAND / BIEGUN OCR TEAM 1993 Mężczyzna Opłacony
270 Krystian Filochowski R.ambo 1989 Mężczyzna Opłacony
271 Dariusz Dalkiewicz Crossfit Team Susz 1973 Mężczyzna Opłacony
272 Tomasz Grabas Cross Trening Mazovia Ciechanów 1971 Mężczyzna Opłacony
273 Iga Syrewicz 1992 Kobieta Opłacony
274 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
275 Lech Dzióbek Biegun OCR Team 1982 Mężczyzna Opłacony
276 Kamil Piłat 1985 Mężczyzna Opłacony
277 Łukasz Uliszewski 1981 Mężczyzna Opłacony
278 Łukasz Kosmowski Ghetto workout 1992 Mężczyzna Opłacony
279 Michał Kwiatkowski Bracia Jaćwieży 1985 Mężczyzna Opłacony
280 Kamil Rabizo CSSG Kętrzyn 1993 Mężczyzna Opłacony
281 Kacper Wierzbicki Bracia Jaćwieży 2003 Mężczyzna Opłacony
282 Paweł Piter 1987 Mężczyzna Opłacony
283 Przemek Menziński BSB BARCZEWO BIEGA 1987 Mężczyzna Opłacony
284 Paweł Szwaracki UKS VICTORIA MORĄG 1979 Mężczyzna Opłacony
285 Sylwester Mika Augustòw 1985 Mężczyzna Opłacony
286 Szymon Małolepszy 1998 Mężczyzna Opłacony
[brak] Jakub Sykuła Cross Trening Mazovia Ciechanów 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Łukasz Karpiński R.AMBO DRUGA CREW 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Małgorzata Świder Taki Se Team 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Gerych 1996 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marta Bartoszewicz TAKI SE TEAM 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Przemysław Cichowski myGym 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Radek Bogusz 1994 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Szymon Staniaszek R.AMBO DRUGA CREW 1986 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Woliński B2 1982 Mężczyzna Nieopłacony