WYZWANIE CZASKAJ MORSA - WYZWANIE CZASKAJ MORSA

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1 km
Dostępne pakiety
16/105
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Krzysztof Mężykowski 1973 Mężczyzna Opłacony
2 Jan Glazik 1985 Mężczyzna Opłacony
3 Przemysław Szalla 1985 Mężczyzna Opłacony
4 Marcin Nowak 1985 Mężczyzna Opłacony
5 Tomasz Stachnio Wf Ocr Team 1990 Mężczyzna Opłacony
6 Agnieszka Stachnio 1995 Kobieta Opłacony
7 Wojciech Zabielski 1993 Mężczyzna Opłacony
8 Marzena Błaszkiewicz Chołe Kłóliki 1978 Kobieta Opłacony
9 Paula Kubiak 1992 Kobieta Opłacony
10 Adrian Madej 1988 Mężczyzna Opłacony
11 Malgorzata Wisniewska 1980 Kobieta Opłacony
12 Barbara Wrona 1981 Kobieta Opłacony
13 Alicja Noskowiak-Bajno SINGLE Z CIECHOCINKA 1979 Kobieta Opłacony
14 Tomasz Gierwatowski Anonimowi bohaterowie 1975 Mężczyzna Opłacony
15 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
16 Sylwester Maziejuk 1982 Mężczyzna Opłacony
17 Karolina Sajewska 1985 Kobieta Opłacony
18 Rafał Tomczyk MORSIKI 1980 Mężczyzna Opłacony
19 Adam Łuczak BORN TU BI LOTAĆ 1972 Mężczyzna Opłacony
20 Mateusz Sawiński Szubiński Klub Morsa 1990 Mężczyzna Opłacony
21 Radosław Jankiewicz 1992 Mężczyzna Opłacony
22 Monika Bartnicka 1984 Kobieta Opłacony
23 Paulina Bartold 1992 Kobieta Opłacony
24 Adam Tchorzewski 1994 Mężczyzna Opłacony
25 Andrzej Rzędzian 1976 Mężczyzna Opłacony
26 Mariusz Ogonowski 1981 Mężczyzna Opłacony
27 Tomasz Chrobok 1979 Mężczyzna Opłacony
28 Grzegorz kaminski Tkkf Wodnik Wiecbork 1980 Mężczyzna Opłacony
29 Dawid Hrabia Brak przynależności, grupa znajomych 1996 Mężczyzna Opłacony
30 Krzysztof Kania 1972 Mężczyzna Opłacony
31 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
32 Kamil Karp 1990 Mężczyzna Opłacony
33 Wojciech Hrabia 1970 Mężczyzna Opłacony
34 Małgorzata Wyrwas 1980 Kobieta Opłacony
35 Małgorzata Janiak-Wilczyńska MORSOWNIA 1988 Kobieta Opłacony
36 Maciej Rećko 1983 Mężczyzna Opłacony
37 Maksymilian Rećko 2008 Mężczyzna Opłacony
38 Michał Fandysz 1975 Mężczyzna Opłacony
39 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
40 Klaudiusz Amonowicz 1996 Mężczyzna Opłacony
41 Paweł Szwarcrok Morsy Kamionki Małe 1981 Mężczyzna Opłacony
42 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
43 Grzegorz Topolski Legion HDK 1973 Mężczyzna Opłacony
44 Sławomir Gęborek 1976 Mężczyzna Opłacony
45 Leszek Głowacki P.U.E. i H. Elto sp. zo.o. 1955 Mężczyzna Opłacony
46 Marek Pyrek Toros De Espana 1984 Mężczyzna Opłacony
47 Paweł Błaszczyk DzikieMorsy 1982 Mężczyzna Opłacony
48 Łukasz Osiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
49 Agnieszka Łopińska 1982 Kobieta Opłacony
50 Tomasz Malatyński Wilki Alfa 1998 Mężczyzna Opłacony
51 Anna Pniewska 1983 Kobieta Opłacony
52 Laura Kisiel BBKTS 1961 Kobieta Opłacony
53 Marzena Kulikowska 1980 Kobieta Opłacony
54 Rafał Strzelecki Wilki Alfa 1996 Mężczyzna Opłacony
55 Jarosław Moroń USB Ustka 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Aleksander Kopka 2007 Mężczyzna Opłacony
57 Małgorzata Styrcz 1969 Kobieta Opłacony
58 Jadwiga Luks 1955 Kobieta Opłacony
59 Mariusz Krzyżewicz 1976 Mężczyzna Opłacony
60 Dawid Dąbrowski 2000 Mężczyzna Opłacony
61 Sławomir Dudkiewicz Dragon10# 1982 Mężczyzna Opłacony
62 Marcin Kubiak Biegamy we Wrocławiu 1976 Mężczyzna Opłacony
63 Lukasz Wos 1976 Mężczyzna Opłacony
64 Agnieszka Grodecka 1980 Kobieta Opłacony
65 Agnieszka Błońska 1970 Kobieta Opłacony
66 Sylwia Osielska #BIEGANIENAWESOŁO 1988 Kobieta Opłacony
67 Małgorzata Grządziel-Pojedyniec Dziećkowickie Morsświry 1977 Kobieta Opłacony
68 Dariusz Horbacz Ruszamy Dąbrowę 1971 Mężczyzna Opłacony
69 Renata Łaskawska Dziećkowickie Morsświry 1962 Kobieta Opłacony
70 Beata Tomska Dziećkowickie Morsświry 1982 Kobieta Opłacony
71 Adam Artych 1973 Mężczyzna Opłacony
72 Liliana Wykurz 1975 Kobieta Opłacony
73 Radosław Chaja 1986 Mężczyzna Opłacony
74 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
75 Jarosław Żaguń Oziębli w przerebli 1968 Mężczyzna Opłacony
76 Jakub Stanek Poznań Hussars 2000 Mężczyzna Opłacony
77 Marcin Skok 1988 Mężczyzna Opłacony
78 Roman Gołębiowski GBUREK 1982 Mężczyzna Opłacony
79 Regina Truszkowska 1958 Kobieta Opłacony
80 Łukasz Siwak 1989 Mężczyzna Opłacony
81 Żaneta Kamińska 1981 Kobieta Opłacony
82 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
83 Bartosz Komoder 1990 Mężczyzna Opłacony
84 Jagna Wójcik 1991 Kobieta Opłacony
85 Marcin Józefowski 1982 Mężczyzna Opłacony
86 Mariusz Narel 1976 Mężczyzna Opłacony
87 Katarzyna Jakubowska MORSjANKI 1975 Kobieta Opłacony
88 Krzysztof Suwała Radomskie Morsy 1983 Mężczyzna Opłacony
89 Maria Dębińska Malborskie Morsy 1980 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Łuczak BORN TU BI LOTAĆ 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Osiecki Morsy Białystok 1972 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Grzegorz kaminski Tkkf Wodnik Wiecbork 1980 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Szostak 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Walczak 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Walczak 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Walczak 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Maguder 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Maguder 1987 Mężczyzna Nieopłacony