BIEGOWE LOVE - Bieg Walentynkowy - BIEGOWE LOVE - Bieg Walentynkowy

Data
22.02.2021
Godzina
14:54
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
1,4 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Wojciech Gulka 1993 Mężczyzna Opłacony
2 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
3 Paulina Skiba 1995 Kobieta Opłacony
4 Agata Marczewska 1983 Kobieta Opłacony
5 Olga Herman 1995 Kobieta Opłacony
6 Monika Charuza 1978 Kobieta Opłacony
7 Katarzyna Muż 1979 Kobieta Opłacony
8 Renata Burda Aktywni rydułtowy 1974 Kobieta Opłacony
9 Anna Siwek 1977 Kobieta Opłacony
10 Monika Sturlis 1980 Kobieta Opłacony
11 Aleksandra Salwa 1990 Kobieta Opłacony
12 Marcin Malinowski MY LIFE MY WAY 1978 Mężczyzna Opłacony
13 Anna Gać 1979 Kobieta Opłacony
14 Dawid Kuroczko 1980 Mężczyzna Opłacony
15 Agnieszka Drabkowska CUDAK ❤️ 1978 Kobieta Opłacony
16 Edyta Teter EdytaTeter 1969 Kobieta Opłacony
17 Weronika-Maria Rogowska 1993 Kobieta Opłacony
18 MONIKA BRAUN 1978 Kobieta Opłacony
19 Agnieszka Kuśnierek 1978 Kobieta Opłacony
20 Tomasz Kuśnierek 1975 Mężczyzna Opłacony
21 Kinga Danel 1978 Kobieta Opłacony
22 Magdalena Targalska 1987 Kobieta Opłacony
23 Agata Munia 1975 Kobieta Opłacony
24 Barbara Dobosz 1975 Kobieta Opłacony
25 Iwona Piecuch 1965 Kobieta Opłacony
26 Agnieszka Piecuch 1992 Kobieta Opłacony
27 Joanna REJMAK 1973 Kobieta Opłacony
28 Magdalena Babik 1989 Kobieta Opłacony
29 Agnieszka Grabska 1976 Kobieta Opłacony
30 Elżbieta Tomaszkiewicz Rtveuragd 1975 Kobieta Opłacony
31 Marek TOMASZKIEWICZ 1971 Mężczyzna Opłacony
32 Mariusz Rudzewicz 1984 Mężczyzna Opłacony
33 Katarzyna Warężak Rowerowe Studio MTB 1982 Kobieta Opłacony
34 Rafał Zawadzki 1980 Mężczyzna Opłacony
35 Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Opłacony
36 Janusz Tomaszek 1959 Mężczyzna Opłacony
37 Ewa Kozień Pysiek 1961 Kobieta Opłacony
38 Paulina Zawitkowska 1983 Kobieta Opłacony
39 Iwona Jodkowska 1980 Kobieta Opłacony
40 Izabela Jodkowska 1982 Kobieta Opłacony
41 Kaja Iwan 1990 Kobieta Opłacony
42 Żaneta Kaleńska-Biniek 1992 Kobieta Opłacony
43 Paulina Marek Zarzecki 1994 Kobieta Opłacony
44 Monika Maciaszczyk 1993 Kobieta Opłacony
45 Beata Tomaszewska 1986 Kobieta Opłacony
46 Sylwia Kuźniak 1976 Kobieta Opłacony
47 LIDIA LAMENT 1955 Kobieta Opłacony
48 Beata Dąbrowska 1976 Kobieta Opłacony
49 Małgorzata Jastrzębska 1993 Kobieta Opłacony
50 Kinga Rozmuszyńska 1989 Kobieta Opłacony
51 Anna Pietruszewska 1986 Kobieta Opłacony
52 Anna Młynarz 1984 Kobieta Opłacony
53 Edyta Pinkowicz 1970 Kobieta Opłacony
54 Magdalena Dyduła 1978 Kobieta Opłacony
55 Kinga Matusiak 1978 Kobieta Opłacony
56 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
57 Bożena Janas RunGryf Gryfice 1967 Kobieta Opłacony
58 Asia Kuban 1985 Kobieta Opłacony
59 Jarosław Reszka 1983 Mężczyzna Opłacony
60 Izabela Sobiech-Markowicz 1991 Kobieta Opłacony
61 Małgorzata Rogozińska BiegamBoLubię 1975 Kobieta Opłacony
62 Krzysztof Kowalski 1979 Mężczyzna Opłacony
63 Agnieszka Kowalska 1980 Kobieta Opłacony
64 Mariola Balicka 1989 Kobieta Opłacony
65 Ewa Klotowska-Lesiak 1980 Kobieta Opłacony
66 Kamil Ferszowicz 1987 Mężczyzna Opłacony
67 Dorota Abramik Bielawska Akademia Biegania 1984 Kobieta Opłacony
68 Sylwia Zych 1979 Kobieta Opłacony
69 Rafal Ciepiela 1993 Mężczyzna Opłacony
70 Paweł Szulc 1987 Mężczyzna Opłacony
71 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
72 Joanna Mróz 1982 Kobieta Opłacony
73 Tomasz REJMAK 1965 Mężczyzna Opłacony
74 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
75 Justyna Kotowska 1995 Kobieta Opłacony
76 Monika Gurda 1975 Kobieta Opłacony
77 Angelika Szołczyńska 1989 Kobieta Opłacony
78 Iwona Zamożna 1980 Kobieta Opłacony
79 Barbara Rataj Jejkowice biegają 1985 Kobieta Opłacony
80 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
81 Grzegorz PRADEL Wojsko Polskie 1963 Mężczyzna Opłacony
82 Iwona Bąblińska 1981 Kobieta Opłacony
83 Sylwia Tęcza 1995 Kobieta Opłacony
84 Emilia Więckowska 1982 Kobieta Opłacony
85 Ewelina Jakóbowska 1989 Kobieta Opłacony
86 Jolanta Urbańska 1980 Kobieta Opłacony
87 Angelika Wołosz 1997 Kobieta Opłacony
88 Tomasz Błazejczak 1986 Mężczyzna Opłacony
89 Marta Kubaczka 1996 Kobieta Opłacony
90 Sonia Ceglarska Jejkowice Biegajom 1980 Kobieta Opłacony
91 Adrian Ceglarski Jejkowice Biegajom 1984 Mężczyzna Opłacony
92 Agnieszka Kucharczyk 1985 Kobieta Opłacony
93 anna zentara 1976 Kobieta Opłacony
94 Beata Krasoń 1993 Kobieta Opłacony
95 ANETA NARÓĆ 1973 Kobieta Opłacony
96 Zuzanna Szkutnik 1966 Kobieta Opłacony
97 Ilona Koszarek 1976 Kobieta Opłacony
98 Jacek Duda 1976 Mężczyzna Opłacony
99 Małgorzata Kochanowska 1992 Kobieta Opłacony
100 Dominika Barszcz 1988 Kobieta Opłacony
101 Jakub Bogusławski 1984 Mężczyzna Opłacony
102 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
103 Joanna Banachowicz 1973 Kobieta Opłacony
104 Iwona Łukawska 1968 Kobieta Opłacony
105 Krystyna Spyra Kijowa Drużyna 1963 Kobieta Opłacony
106 Justyna Leśniak 1990 Kobieta Opłacony
107 Katarzyna Golubiewska 1967 Kobieta Opłacony
108 ala kolasinska - 1986 Kobieta Opłacony
109 Aneczka Krzysiak 1978 Kobieta Opłacony
110 Joanna Kamińska 1983 Kobieta Opłacony
111 Teresa Prasek TEAM BIAŁOBREGI 1972 Kobieta Opłacony
112 Angelika Nolka 1979 Kobieta Opłacony
113 Ewa Drobkiewicz OSP Ługi 1982 Kobieta Opłacony
114 Marta Belt 1999 Kobieta Opłacony
115 Ewa Sikorska 1975 Kobieta Opłacony
116 Karolina Dutka 1994 Kobieta Opłacony
117 Monika Barbusińska PKB KMP KALISZ 1987 Kobieta Opłacony
118 Magdalena Wieczorkowska Zabiegani 1984 Kobieta Opłacony
119 Beata Topolewicz 1967 Kobieta Opłacony
120 Izabela Ciułek 1972 Kobieta Opłacony
121 Małgorzata Mospinek 1961 Kobieta Opłacony
122 Renata Majewska 1979 Kobieta Opłacony
123 Izabela Ilnicka 1972 Kobieta Opłacony
124 Patrycja Szwarc 1987 Kobieta Opłacony
125 Monika Molińska 1976 Kobieta Opłacony
126 Ewelina Oleksy BIEGACZKI ŚWIATA 1969 Kobieta Opłacony
127 Arkadiusz Szkutnik 1967 Mężczyzna Opłacony
128 Beata Grunau 1988 Kobieta Opłacony
129 Magdalena Gąsecka 1996 Kobieta Opłacony
130 Izabela Koszewar 1976 Kobieta Opłacony
131 Katarzyna Andrzejczak Team Mors Lebork 1975 Kobieta Opłacony
132 Paulina Makuchowska 1977 Kobieta Opłacony
133 Agnieszka Ciesielka 1978 Kobieta Opłacony
134 Anna Serkowska Akademia Biegowa Kartuzy 1977 Kobieta Opłacony
135 Małgorzata Gałecka 1978 Kobieta Opłacony
136 Kamil Antonyk #70Team 1995 Mężczyzna Opłacony
137 Anna GŁUSZYK #70Team 1995 Kobieta Opłacony
138 Renata Nowakowska brak 1959 Kobieta Opłacony
139 Aleksandra Stellmacher Ekipa śnieżne misie 1998 Kobieta Opłacony
140 Paweł Zawidowski 1985 Mężczyzna Opłacony
141 Karolina Solarz 1986 Kobieta Opłacony
142 Agnieszka Chodak 1968 Kobieta Opłacony
143 Paweł Chodak 1970 Mężczyzna Opłacony
144 Gosza Sosińska 1987 Kobieta Opłacony
145 Jolanta Geisler 1975 Kobieta Opłacony
146 Joanna Michalak 1985 Kobieta Opłacony
147 Zuzanna Ortyl 2002 Kobieta Opłacony
148 Aleksandra Rachuta 1990 Kobieta Opłacony
149 Katarzyna Woźniak 1982 Kobieta Opłacony
150 Natalia Honkisz 1985 Kobieta Opłacony
151 Monika Knapp 1987 Kobieta Opłacony
152 Michał Kozak 1973 Mężczyzna Opłacony
153 Marzena Rycerska K. S Artemis Wrocław 1975 Kobieta Opłacony
154 Patrycja Kamer 1993 Kobieta Opłacony
155 Brygida Buniek 1987 Kobieta Opłacony
156 Snizhana Boiko 1988 Kobieta Opłacony
157 Anna Serkowska Akademia Biegowa Kartuzy 1977 Kobieta Opłacony
158 Marta Knysak 1994 Kobieta Opłacony
159 Anna Chałupka 1987 Kobieta Opłacony
160 Marek Chałupka 1987 Mężczyzna Opłacony
161 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
162 Wiktoria Kącka 1970 Kobieta Opłacony
163 Agnieszka Górka 1982 Kobieta Opłacony
164 Karolina Dąbrowska 1996 Kobieta Opłacony
165 Elżbieta Pilarska 1951 Kobieta Opłacony
166 Mariusz Suwała 1987 Mężczyzna Opłacony
167 Katarzyna Cichcocka 1989 Kobieta Opłacony
168 Katarzyna Zakrzewska 1971 Kobieta Opłacony
169 Marzena Mastalska Opel Active Team 1984 Kobieta Opłacony
170 MAŁGORZATA Czerwińska 1973 Kobieta Opłacony
171 Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Opłacony
172 Szymon Rojek 1989 Mężczyzna Opłacony
173 Ilona Buchała 1975 Kobieta Opłacony
174 Marcin Szyma 1985 Mężczyzna Opłacony
175 Aldona Wiśniewska Studio modelowania sylwetki vacu activ 1990 Kobieta Opłacony
176 Anna Skołuda Gdzie ta meta 1979 Kobieta Opłacony
177 Natasza Wagner 1981 Kobieta Opłacony
178 Dorota Holc Połczyn Biega ❤ 1988 Kobieta Opłacony
179 Viktoriia Moskalenko 1989 Kobieta Opłacony
180 Ewelina Ogorzały 1980 Kobieta Opłacony
181 Mariusz Jaworski Nidzica Biega 1990 Mężczyzna Opłacony
182 Katarzyna Świsłocka 1994 Kobieta Opłacony
183 Łukasz Belczyk 1987 Mężczyzna Opłacony
184 Jolanta Jarnut FSD RUN DREZDENKO 1964 Kobieta Opłacony
185 Nicol Oulamaalem 1990 Kobieta Opłacony
186 Barbara Lichorad 1979 Kobieta Opłacony
187 Emilia ŻEBERKIEWICZ 1978 Kobieta Opłacony
188 Angelika Jabłońska 1979 Kobieta Opłacony
189 Jolanta Borkowska Amatorka 1978 Kobieta Opłacony
190 Monika Grzegorczyk Night Runners Zabrze 1980 Kobieta Opłacony
191 Ilona Lasota 1975 Kobieta Opłacony
192 Anna Przybylska 1980 Kobieta Opłacony
193 Sylwia Antonowicz 1984 Kobieta Opłacony
194 Anna Stybel 1986 Kobieta Opłacony
195 Beata Gużda-Krzyżaniak Niezrzeszona 1977 Kobieta Opłacony
196 Lucyna Niemiec #lucyteam 1984 Kobieta Opłacony
197 Agnieszka Banasiak Wojowniczki Gorzow 1976 Kobieta Opłacony
198 Angelika Jabłońska Endzior 1992 Kobieta Opłacony
199 Łukasz Siła #lucyteam 1984 Mężczyzna Opłacony
200 Krystyna Fesz-Chlebowska 1972 Kobieta Opłacony
201 Gabriela Sitarz 1977 Kobieta Opłacony
202 Monika Szymczak 1980 Kobieta Opłacony
203 Dorota Adam 1979 Kobieta Opłacony
204 Anna Wiśniewska 1982 Kobieta Opłacony
205 Patrycja Piekarska ROZMYSŁY 1998 Kobieta Opłacony
206 Patryk Rozmysł ROZMYSŁY 1992 Mężczyzna Opłacony
207 Kinga Buchholc 1982 Kobieta Opłacony
208 Karolina Ostrowska 1982 Kobieta Opłacony
209 Łukasz Idczak 1983 Mężczyzna Opłacony
210 Agnieszka Bartnik 1980 Kobieta Opłacony
211 Grzegorz Krerowicz BIEGAM BO LUBIĘ 1971 Mężczyzna Opłacony
212 Beata Purzycka 1978 Kobieta Opłacony
213 Monika Piecha Pani 1996 Kobieta Opłacony
214 Paweł Borowski Dream team 1978 Mężczyzna Opłacony
215 Olga Kowalkowska Dream team 1981 Kobieta Opłacony
216 Edyta Specjał 1986 Kobieta Opłacony
217 MARTA WIŚNIEWSKA WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE 1976 Kobieta Opłacony
218 Joanna Baumgart 1983 Kobieta Opłacony
219 Justyna Lewandowska LewandowscyTeam 1988 Kobieta Opłacony
220 Paweł Lewandowski LewandowscyTeam 1987 Kobieta Opłacony
221 Beata Nowak Sailing Team Ferajna 1969 Kobieta Opłacony
222 Bartłomiej Nowak Sailing Team Ferajna 1974 Mężczyzna Opłacony
223 Grażyna Mierzejewska Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo Rowerowe 1982 Kobieta Opłacony
224 ALEKSANDRA KUBIK 1977 Kobieta Opłacony
225 Kasia NOWICKA Hat Trick 1991 Kobieta Opłacony
226 Beata Korzeniecka Kurpie na Luzie 1969 Kobieta Opłacony
227 Dominika Garczyńska 1984 Kobieta Opłacony
228 Ewa Majchrzyk-Zachara 1975 Kobieta Opłacony
229 agnieszka wawrzyniak Mama i syn ×2 1983 Kobieta Opłacony
230 Grzegorz Ziółkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
231 Karolina Pieczywek 1989 Kobieta Opłacony
232 Katarzyna Skowroń-Giniewska 1977 Kobieta Opłacony
233 Piotr Giniewski SeeSite 1975 Mężczyzna Opłacony
234 Gabriela Jurasińska 1991 Kobieta Opłacony
235 Irena Rybicka Bo jesteś wyjątkowa 1974 Kobieta Opłacony
236 Katarzyna Poraj 1981 Kobieta Opłacony
237 Paweł Mikuła 1992 Mężczyzna Opłacony
238 Agnieszka Lachowska-Drobny 1969 Kobieta Opłacony
239 Piotr Machul 1983 Mężczyzna Opłacony
240 KATARZYNA BŁASZCZYK KIJANKI POZNAŃ 1970 Kobieta Opłacony
241 danuta Łukasiewicz 1975 Kobieta Opłacony
242 Katarzyna Miklińska JaworzeTeam 1977 Kobieta Opłacony
243 Alfreda Jakimowska 1963 Kobieta Opłacony
244 Edyta Rejman 1978 Kobieta Opłacony
245 Małgorzata Duszyńska-Ozga 1975 Kobieta Opłacony
246 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
247 Ewelina Górowska 1984 Kobieta Opłacony
248 Anna Sulikowska 1974 Kobieta Opłacony
249 izabela lotka Team Berotu 1983 Kobieta Opłacony
250 jakub lotka Team Berotu 1983 Mężczyzna Opłacony
251 Bożena Owczarek/ Kwiaciarnia Gardenia 1970 Kobieta Opłacony
252 Aleksandra Giza 1979 Kobieta Opłacony
253 Paulina Kozłowska 1988 Kobieta Opłacony
254 Michał Dyluś Brak 1990 Mężczyzna Opłacony
255 Katarzyna Borecka Brak 1988 Kobieta Opłacony
256 Anna Łapińska Jumping Stars 1980 Kobieta Opłacony
257 Łukasz Osiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
258 Agnieszka Łopińska 1982 Kobieta Opłacony
259 Aneta Żubrowska Urbud team 1978 Kobieta Opłacony
260 Bartosz Piskurewicz 1989 Mężczyzna Opłacony
261 Dawid Wilk LKS Wilki Tadar Gana 2000 Mężczyzna Opłacony
262 Marta Laskowska 1983 Kobieta Opłacony
263 Dominika Baś LKS Wilki Tadar Gana 2000 Kobieta Opłacony
264 Róża Gąsiorowska 1974 Kobieta Opłacony
265 Joanna Osuch 1981 Kobieta Opłacony
266 Sandra Iciek 1992 Kobieta Opłacony
267 Anna Zięba 1989 Kobieta Opłacony
268 Renata Kruszewska brak 1972 Kobieta Opłacony
269 Małgorzata Sadłucka BBL 1962 Kobieta Opłacony
270 Agnieszka Koczaj 1977 Kobieta Opłacony
271 Angelika Majerska 1992 Kobieta Opłacony
272 Monika Cieślar 1981 Kobieta Opłacony
273 Irmina Główka 1979 Kobieta Opłacony
274 Aleksander Florek 1980 Mężczyzna Opłacony
275 Gabriel Florek 1980 Mężczyzna Opłacony
276 Katarzyna Bukowska 1988 Kobieta Opłacony
277 Wojciech Barcik 1988 Mężczyzna Opłacony
278 Jakub Kamiński 1985 Mężczyzna Opłacony
279 Monika Lonc 1988 Kobieta Opłacony
280 Klaudia Sowula 1989 Kobieta Opłacony
281 Łukasz Kłos 1982 Mężczyzna Opłacony
282 Anna Kłos 1983 Mężczyzna Opłacony
283 Renata Burghardt 1971 Kobieta Opłacony
284 Ewelinka&Michał Ogrodzcy NO EXCUSES 1997 Kobieta Opłacony
285 Anna Ciura 1989 Kobieta Opłacony
286 Oktawia Kowaluk 1993 Kobieta Opłacony
287 Wioleta Orchowska 1981 Kobieta Opłacony
288 Monika Mateuszak 1972 Kobieta Opłacony
289 Halina Kułakowska Drużyna SMA 1976 Kobieta Opłacony
290 piotr wierzbicki 1986 Mężczyzna Opłacony
291 Alfreda Wojtala 1962 Kobieta Opłacony
292 Agnieszka Szafranowska 1977 Kobieta Opłacony
293 Małgorzata Szrobarczyk 1963 Kobieta Opłacony
294 Monika Gawior-Zalewska 1975 Kobieta Opłacony
295 Tatiana Graczew 1981 Kobieta Opłacony
296 Marzena Barabach 1991 Kobieta Opłacony
297 Ula Boniewska 1987 Kobieta Opłacony
298 Robert Jatczak 1982 Mężczyzna Opłacony
299 Agnieszka Szczapa Nidzica biega 1978 Kobieta Opłacony
300 GEMMA ARANDA PinoysInPoland 1982 Kobieta Opłacony
301 Liliana Leszczyńska 2000 Kobieta Opłacony
[brak] Agata Kwiatek 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka SZLAZKO 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Agnieszka Windysz 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Orszulik 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Aneta Zgiep 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Szendel 1995 Kobieta Nieopłacony
[brak] Barbara Adamczak Strazak na Szlaku 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Korzeniecka Kurpie na Luzie 1969 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bożena Borkowska 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edyta Gwóźdź Dla siebie 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Edzia Drozdek 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ewa Drobkiewicz OSP Ługi 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gabriela Stec Gorlicka Grupa Biegowa 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Gosia Beta Amator 1981 Kobieta Nieopłacony
[brak] Iwona Zająkała 1986 Kobieta Nieopłacony
[brak] Izabela Jodkowska 1982 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jan Kowalski 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Joanna Badurska 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Joanna Kasperzec Jejkowice biegają 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Tadajewska Morsy z Grudziądza 1959 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kasia NOWICKA Muks Hat Trick 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Muż 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] KATARZYNA ROSIŃSKA 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Milewska Love 1985 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Targalska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Targalska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Magdalena Targalska 1987 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Gałecka 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marcin Szyma 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Szyma 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] MARZENA BARABACH 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Mateusz Paprocki 1995 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michal Wachowiak 1982 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Pawlak KS Wysoka 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Milena Lewy 2000 Kobieta Nieopłacony
[brak] Monika Stawiarska 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Paweł Słomski Linguistic Academy 1998 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sabina Gabryś 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sabina Gabryś 1976 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sandra Słomnicka 1991 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia Broncel 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sylwia Furman 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Teresa Prasek TEAM BIAŁOBREGI 1972 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Zietak Love 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wladek Hejka Akademia Biegowa Kartuzy 1977 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Barcik 1988 Mężczyzna Nieopłacony