BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO - BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO

Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Dostępne pakiety
0/195
Zapisy już trwają!

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
2 Aneta Marzec 1978 Kobieta Opłacony
3 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
4 Rafał Leśniak 1980 Mężczyzna Opłacony
5 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
6 Marzena Beyer-Briks 1970 Kobieta Opłacony
7 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
8 Ewa Linka-Panek 1973 Kobieta Opłacony
9 Antoni Wyligała 2003 Mężczyzna Opłacony
10 Tymoteusz&Piotr Taur Tymoteusz&Piotr Taur - Szkola Podstawowa im.Przyjaciół Grochowa nr 72 w Warszawie 1968 Mężczyzna Opłacony
11 Iwona Marciniak Brak 1985 Kobieta Opłacony
12 BOGUMIŁ LEMPKOWSKI 1977 Mężczyzna Opłacony
13 Maciej Wiciak 1984 Mężczyzna Opłacony
14 Katarzyna Łukasiewicz prywatnie 1994 Kobieta Opłacony
15 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
16 Emil Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Mężczyzna Opłacony
17 Agnieszka Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Kobieta Opłacony
18 Mateusz Stosik PSP im. Ks. J. Twardowskiegow Pączewie 2000 Mężczyzna Opłacony
19 Kasia Odorowicz 1970 Kobieta Opłacony
20 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
21 Piotr Piłat 1981 Mężczyzna Opłacony
22 Monika Gurda 1975 Kobieta Opłacony
23 Anna Strzeżysz 1988 Kobieta Opłacony
24 Zenon Wajda 1960 Mężczyzna Opłacony
25 Rafał Maciuszek GEOpyra 1974 Mężczyzna Opłacony
26 Marek Maluchnik GARAŻ NASIELSK 1973 Mężczyzna Opłacony
27 Justyna Rajnich Spartan team 1977 Kobieta Opłacony
28 Sylwester Maziejuk 1982 Mężczyzna Opłacony
29 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
30 Tomasz Wieczorkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
31 Edyta Specjał 1986 Kobieta Opłacony
32 Tomasz Kornobis Oś. ŚRODULA 1987 Mężczyzna Opłacony
33 Marek Solecki 1964 Mężczyzna Opłacony
34 Jarosław Przepłata Strzegomska dwunastka 1991 Mężczyzna Opłacony
35 Anna Wolska 3blog 1980 Kobieta Opłacony
36 Krzysztof Juszczak Brak 1979 Mężczyzna Opłacony
37 Bartosz Łyskawiński 1990 Mężczyzna Opłacony
38 Michał Jaśkiewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
39 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
40 Iwona Grzenkowska 1989 Kobieta Opłacony
41 MAREK RUTKOWSKI Klub Biegacza 100 Jezior 1957 Mężczyzna Opłacony
42 Dariusz Ptak Psarskie 1979 Mężczyzna Opłacony
43 Aleksander Essi-Ezinh Sfora BMK 1992 Mężczyzna Opłacony
44 Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Opłacony
45 Krzysztof Fandrych 1972 Mężczyzna Opłacony
46 Tomasz Dulewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
47 Piotr Adamski 1984 Mężczyzna Opłacony
48 Krzysztof Rzeźniczek 1989 Mężczyzna Opłacony
49 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
50 Kamila Jędrzejczyk 1984 Kobieta Opłacony
51 Marta Oborska 1985 Kobieta Opłacony
52 Przemysław Kościołek 1995 Mężczyzna Opłacony
53 Weronika Młocek 2000 Kobieta Opłacony
54 Zuzanna Jadczak 1986 Kobieta Opłacony
55 Maciej Zborowski 1972 Mężczyzna Opłacony
56 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
57 Krzysztof Dębowski Polonia Środa 1972 Mężczyzna Opłacony
58 Martyna Poncyljusz 2001 Kobieta Opłacony
59 Michał Sotek 1982 Mężczyzna Opłacony
60 Leszek Łapiński Elbląskie Włóczykije 1950 Mężczyzna Opłacony
61 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
62 Anna Wencka 1984 Kobieta Opłacony
63 Czesław Grys 1948 Mężczyzna Opłacony
64 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
65 Dagmara Bogucka Biegnę sama 1979 Kobieta Opłacony
66 Piotr Wieczorek 1985 Mężczyzna Opłacony
67 Sylwester Stachera Zdrofit 1969 Mężczyzna Opłacony
68 Mieczysław Cysewski 1961 Mężczyzna Opłacony
69 Łukasz Osiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
70 Agnieszka Łopińska 1982 Kobieta Opłacony
71 Natalia Arczewska Wolny Strzelec 1986 Kobieta Opłacony
72 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
73 Kamil Pruchyński 1988 Mężczyzna Opłacony
74 Krzysztof Jarnicki BRW 1988 Mężczyzna Opłacony
75 Łukasz Górski 1984 Mężczyzna Opłacony
76 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
77 Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Opłacony
78 Mateusz Mały Rywal Gliwice 1992 Mężczyzna Opłacony
79 Marek Pytkowski Lechici Zielonka 1956 Mężczyzna Opłacony
80 Tomasz Nowakowski 1975 Mężczyzna Opłacony
81 Maciej Radkiewicz 1989 Mężczyzna Opłacony
82 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
83 Sylwia Szulc 1985 Kobieta Opłacony
84 Ireneusz Łukwiński Radomno Biega 1974 Mężczyzna Opłacony
85 Andrzej Nocen 1950 Mężczyzna Opłacony
86 Mikołaj Syroka 2003 Mężczyzna Opłacony
87 Barbara Wróblewska 1949 Kobieta Opłacony
88 Kazimierz Wróblewski 1949 Mężczyzna Opłacony
89 Grzegorz Heland 2006 Mężczyzna Opłacony
90 Henryk Kałuża 1976 Mężczyzna Opłacony
91 Anna Durkiewicz 1993 Kobieta Opłacony
92 Piotr Padło 2014 Mężczyzna Opłacony
93 Sławomir Durkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
94 Arkadiusz Jaworski 1978 Mężczyzna Opłacony
95 Piotr Rój Biegam po wsi 1984 Mężczyzna Opłacony
96 Rafał Borowski 1977 Mężczyzna Opłacony
97 Renata Znowiec 1981 Kobieta Opłacony
98 Katarzyna Baran 1983 Kobieta Opłacony
99 Mariusz Moszczyński 1973 Mężczyzna Opłacony
100 Adrian Konat 2006 Mężczyzna Opłacony
101 Jarosław Szymczak 1973 Mężczyzna Opłacony
102 Kamil Gałka JW 3538 1989 Mężczyzna Opłacony
103 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
104 Leszek Grzegoszczyk Brak 1970 Mężczyzna Opłacony
105 Łukasz Antczak Spodenki nisko opuszczone 1983 Mężczyzna Opłacony
106 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
107 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
108 Monika Dawidziuk 1994 Kobieta Opłacony
109 Michał Gappa 1972 Mężczyzna Opłacony
110 Marrek Wróbel 1950 Mężczyzna Opłacony
111 Anna Kulon 1988 Kobieta Opłacony
112 Piotr Kulon 1983 Mężczyzna Opłacony
113 Michał Furgalski 1990 Mężczyzna Opłacony
114 Marek Mazurkiewicz 1985 Mężczyzna Opłacony
115 Emilia Mazurkiewicz 1986 Kobieta Opłacony
116 Roman Rożkowski Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
117 Agnieszka Łaznowska 1986 Kobieta Opłacony
118 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
119 Sylwia Ciesielska 1956 Kobieta Opłacony
120 Feliks Stasiła 1953 Mężczyzna Opłacony
121 Albert Nowosad 1988 Mężczyzna Opłacony
122 Adam Ludwicki 2009 Mężczyzna Opłacony
123 Stanisław Witek 1955 Mężczyzna Opłacony
124 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
125 Michał Kiraga 2004 Mężczyzna Opłacony
126 Kamil Pyczek 1992 Mężczyzna Opłacony
127 Elżbieta Bielińska 1973 Kobieta Opłacony
128 Miroslaw Jaskowski 1958 Mężczyzna Opłacony
129 Bożena Czaprańska 1960 Kobieta Opłacony
130 Tadeusz Orlikowski Biegająca Gdynia 1951 Mężczyzna Opłacony
131 Robert Podgorski 1980 Mężczyzna Opłacony
132 Bogusław Kasprzak PGE Energrtic Running 1958 Mężczyzna Opłacony
133 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
134 Paweł Miks 1964 Mężczyzna Opłacony
135 Adam Bubeła 1975 Mężczyzna Opłacony
136 Kamil Stańczak SPORTOWE ZABORZE 1989 Mężczyzna Opłacony
137 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
138 Rafał Ślusarczyk 1985 Mężczyzna Opłacony
139 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
140 Mariusz Bartman 1967 Mężczyzna Opłacony
141 Mateusz Chojnacki 1992 Mężczyzna Opłacony
142 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Kobieta Opłacony
143 Marcin Skok 1988 Mężczyzna Opłacony
144 Tomasz Dulewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
145 Mariusz MAJKRZAK MOCNI POMOCNI 1976 Mężczyzna Opłacony
146 Anna Stybel 1986 Kobieta Opłacony
147 Piotr Mańka 1970 Mężczyzna Opłacony
148 HENRYK Kubik 1964 Mężczyzna Opłacony
149 Artur Matuszak 1985 Mężczyzna Opłacony
150 Wojciech Słupski 2006 Mężczyzna Opłacony
151 Szymon Kowalik 1986 Mężczyzna Opłacony
152 Anna Wiśniewska 1982 Kobieta Opłacony
153 Magdalena Drążkowiak 1975 Kobieta Opłacony
154 weronika Ludwicka 1984 Kobieta Opłacony
155 MIROSŁAW MAJAK Lost in Sport 1957 Mężczyzna Opłacony
156 Magdalena Zawadzka 1987 Kobieta Opłacony
157 DARIUSZ KUKLIŃSKI 1967 Mężczyzna Opłacony
158 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
159 Dariusz Wilk 1967 Mężczyzna Opłacony
160 Paweł Maliczewski 1982 Mężczyzna Opłacony
161 Patryk Niedbała 1988 Mężczyzna Opłacony
162 Dariusz Klosek 1965 Mężczyzna Opłacony
163 Maciej Rybak 16brl 1982 Mężczyzna Opłacony
164 Magdalena Krawczyk 1982 Kobieta Opłacony
165 Karolina Bielak 1985 Kobieta Opłacony
166 Sebastian Kopeć 1988 Mężczyzna Opłacony
167 Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Opłacony
168 Franciszek Domagała Myszków 1955 Mężczyzna Opłacony
169 Sebastian Imański 1991 Mężczyzna Opłacony
170 Zbigniew Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
171 Małgorzata Flis 2021 Kobieta Opłacony
172 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
173 Tomasz Kmieć 1988 Mężczyzna Opłacony
174 Sylwester Szczepek 5 BSP 1994 Mężczyzna Opłacony
175 Jolanta Bednarska 1984 Kobieta Opłacony
176 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
177 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
178 Agnieszka Kucharzak 1964 Kobieta Opłacony
179 Wiesław Gwiazda 1969 Mężczyzna Opłacony
180 Danuta Skica 1959 Kobieta Opłacony
181 Mateusz Tulik 1990 Mężczyzna Opłacony
182 PIOTR OGONOWSKI 1986 Mężczyzna Opłacony
183 Anna Wasilewska 1982 Kobieta Opłacony
184 Natalia Gadomska 1997 Kobieta Opłacony
185 Jarosław Szejner 1970 Mężczyzna Opłacony
186 Marcin Kujawa Keep Cold 1983 Mężczyzna Opłacony
187 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY WARSZAWA 1954 Kobieta Opłacony
188 Barbara Szubert 1969 Kobieta Opłacony
189 Aneta Żłobińska 1979 Kobieta Opłacony
190 Szymon Szczepański 1994 Mężczyzna Opłacony
191 Jakub Pepliński 1987 Mężczyzna Opłacony
192 Wojciech Krzystała 1996 Mężczyzna Opłacony
193 Agnieszka Ignaszak 1983 Kobieta Opłacony
194 Robert Kaczorek 1952 Mężczyzna Opłacony
195 Tomasz Baranowski saper team 1973 Mężczyzna Opłacony
[brak] Anna Ewa Kapica 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Bogdan Kopeć Aktywni Rydułtowy 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Krok niezrzeszony 1963 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Krzysztof Pawlik 2krr 1978 Mężczyzna Nieopłacony