BIEG FLAGI - WIRTUALNY BIEG FLAGI

Data
16.05.2021
Godzina
00:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
2 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
3 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
4 Emil Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Kobieta Opłacony
6 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
7 Beata Leśniak 1984 Kobieta Opłacony
8 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
9 Bogumił Lempkowski II LO IM ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI 1977 Mężczyzna Opłacony
10 Anna Strzeżysz 1988 Kobieta Opłacony
11 Jacek Nering Polacy biegają w UK 1971 Mężczyzna Opłacony
12 Andrzej Tomanek 1952 Mężczyzna Opłacony
13 Marek Maluchnik GARAŻ NASIELSK 1973 Mężczyzna Opłacony
14 Larysa Sugay - 1976 Kobieta Opłacony
15 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
16 Monika Gurda 1975 Kobieta Opłacony
17 Bartosz Łyskawiński 1990 Mężczyzna Opłacony
18 Aleksander Essi-Ezinh Sfora BMK 1992 Mężczyzna Opłacony
19 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
20 Anna Bębenek 1982 Kobieta Opłacony
21 Arkadiusz Łabenda 1986 Mężczyzna Opłacony
22 Łukasz Osiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
23 Agnieszka Łopińska 1982 Kobieta Opłacony
24 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
25 Tomasz Nowakowski 1975 Mężczyzna Opłacony
26 Damian Klocek - 1994 Mężczyzna Opłacony
27 Mikołaj Syroka 2003 Mężczyzna Opłacony
28 Monika Dawidziuk 1994 Kobieta Opłacony
29 Barbara Wróblewska 1949 Kobieta Opłacony
30 Kazimierz Wróblewski 1949 Mężczyzna Opłacony
31 Magdalena Stelmach 1983 Kobieta Opłacony
32 Pawel Fryc 1990 Mężczyzna Opłacony
33 Miroslaw Jaskowski 1958 Mężczyzna Opłacony
34 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
35 Tadeusz Orlikowski Biegająca Gdynia 1951 Mężczyzna Opłacony
36 Ryszard Bochynek 1965 Mężczyzna Opłacony
37 Mieczysław Cysewski 1961 Mężczyzna Opłacony
38 Robert Bartkowiak 1978 Mężczyzna Opłacony
39 Andrzej Nocen 1950 Mężczyzna Opłacony
40 HENRYK Kubik 1964 Mężczyzna Opłacony
41 Sławomir Durkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
42 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
43 Mateusz Chojnacki 1992 Mężczyzna Opłacony
44 Paweł Staśkowski PKO BP SA 1986 Mężczyzna Opłacony
45 Maciej Zborowski 1972 Mężczyzna Opłacony
46 Bogusław Kasprzak PGE Energrtic Running 1958 Mężczyzna Opłacony
47 Magdalena Drążkowiak 1975 Kobieta Opłacony
48 Michał Jaśkiewicz 1977 Mężczyzna Opłacony
49 MIROSŁAW MAJAK Lost in Sport 1957 Mężczyzna Opłacony
50 Magdalena Zawadzka 1987 Kobieta Opłacony
51 Katarzyna Baran DEBRZNO 1983 Kobieta Opłacony
52 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
53 Piotr Kępa 1973 Mężczyzna Opłacony
54 Dariusz Klosek 1965 Mężczyzna Opłacony
55 Monika Frendo FitFrendo 1981 Kobieta Opłacony
56 Ireneusz Łukwiński Radomno Biega 1974 Mężczyzna Opłacony
57 Kamil Gałka JW 3538 1989 Mężczyzna Opłacony
58 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
59 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
60 Iwona Kozłowska Fitfrendo 1981 Kobieta Opłacony
61 Dariusz Jegierski Amator 1975 Mężczyzna Opłacony
62 Anna Jegierska Amatorka 1975 Kobieta Opłacony
63 Izabela Albińska FitFrendo 1982 Kobieta Opłacony
64 Sylwester Maziejuk 1982 Mężczyzna Opłacony
65 Ewelina Szynkarek FitFrendo 1987 Kobieta Opłacony
66 Monika Mitura Fitfrendo 1980 Kobieta Opłacony
67 Beata Wićko FitFrendo 1974 Kobieta Opłacony
68 Jacek Hanuszkuewicz 1972 Mężczyzna Opłacony
69 Monika Matusiak FitFrendo 1977 Kobieta Opłacony
70 Alicja Albińska Izaczynamy 2008 Kobieta Opłacony
71 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
72 Anna Stybel 1986 Kobieta Opłacony
73 Anna Wiśniewska 1982 Kobieta Opłacony
74 Michał Sotek 1982 Mężczyzna Opłacony
75 Robert Licbarski 1973 Mężczyzna Opłacony
76 Agnieszka Szotowska Brak 1984 Kobieta Opłacony
77 Tomasz Bęczkowski Polska 1987 Mężczyzna Opłacony
78 Kamila Jędrzejczyk 1984 Kobieta Opłacony
79 Marta Oborska 1985 Kobieta Opłacony
80 Martyna Wilkowska Fitfrendo 1995 Kobieta Opłacony
81 Bart Krist Drużyna Jezusa 1987 Mężczyzna Opłacony
82 Sylwester Szczepek 5 BSP 1994 Mężczyzna Opłacony
83 Jacek Kowierski 1990 Mężczyzna Opłacony
84 Kamil Stańczak SPORTOWE ZABORZE 1989 Mężczyzna Opłacony
85 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
86 Wojciech Dąbrowa niezrzeszony 1948 Mężczyzna Opłacony
87 Ryszard Bochynek 1960 Mężczyzna Opłacony
88 Joanna Janic 1978 Kobieta Opłacony
89 Sławonir Kołosowski 1966 Mężczyzna Opłacony
90 Danuta Skica 1959 Kobieta Opłacony
91 Roman Rożkowski Śrem 1958 Mężczyzna Opłacony
92 Rafał Leśniak 1980 Mężczyzna Opłacony
93 Izabela Sobiech-Markowicz 1991 Kobieta Opłacony
94 Rafał Redzimski 1983 Mężczyzna Opłacony
95 Jarosław Szejner 1970 Mężczyzna Opłacony
96 Elżbieta Raggy 1981 Kobieta Opłacony
97 Radosław Gwóźdź Lechia Zielona Góra 1996 Mężczyzna Opłacony
98 Piotr Dąbrowski 5 1987 Mężczyzna Opłacony
99 Arkadiusz Brodziński Biegam Bo Lubię 1985 Mężczyzna Opłacony
100 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
101 Jacek Skrobek 1982 Mężczyzna Opłacony
102 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
103 Stanisław Mikoda 1978 Mężczyzna Opłacony
104 Marek Solecki 1964 Mężczyzna Opłacony
105 Andrzej Wawrzycki 1941 Mężczyzna Opłacony
106 Stanisław Anyszka 1954 Mężczyzna Opłacony
107 Łukasz Trojnar 1995 Mężczyzna Opłacony
108 Mariusz Bartman 1967 Mężczyzna Opłacony
109 PIOTR OGONOWSKI 1986 Mężczyzna Opłacony
110 Antoni Wyligała 2003 Mężczyzna Opłacony
111 Agnieszka Jadczak 1984 Kobieta Opłacony
112 Feliks Stasiła 1953 Mężczyzna Opłacony
113 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
114 Agnieszka Kucharzak 1964 Kobieta Opłacony
115 Anna Wasilewska 1982 Kobieta Opłacony
116 Łukasz Górski 1984 Mężczyzna Opłacony
117 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
118 ROBERT PANOŃKO 1976 Mężczyzna Opłacony
119 Adam Jabłonka 1963 Mężczyzna Opłacony
120 Antoni Wojciechowski 2015 Mężczyzna Opłacony
121 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY WARSZAWA 1954 Kobieta Opłacony
122 Piotr Augustynowicz 1977 Mężczyzna Opłacony
123 Daniel Łabędzki 1985 Mężczyzna Opłacony
124 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
125 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
126 Sylwia Szotrowska 1983 Kobieta Opłacony
127 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
128 Patryk Maciuk 1999 Mężczyzna Opłacony
129 Marcin Skok 1988 Mężczyzna Opłacony
130 Andrzej Kępa Family Team Kępa Sport 1951 Mężczyzna Opłacony
131 Mariola Wilkowska Fitfrendo 1970 Kobieta Opłacony
132 Edyta Chomiaczewska 1976 Kobieta Opłacony
133 Barbara Szubert 1969 Kobieta Opłacony
134 Aneta Żłobińska 1979 Kobieta Opłacony
135 Krzysztof Obara 2002 Mężczyzna Opłacony
136 Grzegorz Czerwiński 1983 Mężczyzna Opłacony
137 Mateusz Bućko 2002 Mężczyzna Opłacony
138 Wojciech Krzystała 1996 Mężczyzna Opłacony
139 Czesław Grys 1948 Mężczyzna Opłacony
140 Szymon Halusiak 1966 Mężczyzna Opłacony
141 Andrzej Pogorzelski Asfaltowe Dziki 1967 Mężczyzna Opłacony
142 Tomasz Wieczorkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
143 Agnieszka Ignaszak 1983 Kobieta Opłacony
144 Robert Kaczorek 1952 Mężczyzna Opłacony
145 Tomasz Baranowski saper team 1973 Mężczyzna Opłacony
146 Karolina Kaźmierczak Wataha 1985 Kobieta Opłacony
147 Janusz Nowak 1947 Mężczyzna Opłacony
148 Marcin Kujawa Keep Cold 1983 Mężczyzna Opłacony
149 Roman Madejski ROXKIJE Rokietnica 1952 Mężczyzna Opłacony
150 Anna Wróblewska ROXKIJE Rokietnica 1976 Kobieta Opłacony
151 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
152 Henryk Roszak Kompania Piwowarska 1968 Mężczyzna Opłacony
153 Karolina Sosulska 2003 Kobieta Opłacony
154 Łukasz Malec Dream Team 4ever 1986 Mężczyzna Opłacony
155 Elwira Kowalczyk Dream Team 4ever 1991 Kobieta Opłacony
156 Michał PISULA 1980 Mężczyzna Opłacony
157 Weronika Ludwicka 1984 Kobieta Opłacony
158 Zygmunt Jacków 1957 Mężczyzna Opłacony
159 RAFAŁ GURYNOWICZ 1989 Mężczyzna Opłacony
160 Maciej Rybak 1982 Mężczyzna Opłacony
161 Paulina Grajnert Galibier bikefun team 1981 Kobieta Opłacony
162 Kacper Gnacek 1994 Mężczyzna Opłacony
163 Tomasz Studziński 1972 Mężczyzna Opłacony
164 Sylwia Ciesielska 1956 Kobieta Opłacony
165 Mariusz MAJKRZAK MOCNI POMOCNI 1976 Mężczyzna Opłacony
166 Grzegorz Gonet 1975 Mężczyzna Opłacony
167 Radosław Gonet GONET Team 1973 Mężczyzna Opłacony
168 Aneta Więch 1977 Kobieta Opłacony
169 Johann Grabner 1970 Mężczyzna Opłacony
170 Justyna Kępa CSzWS 1984 Kobieta Opłacony
171 Izabela Ledwoń CSzWS 1973 Kobieta Opłacony
172 Karol Łukasiak 1983 Mężczyzna Opłacony
173 Kazimierz Szypulski 1957 Mężczyzna Opłacony
174 Szymon Szczepański 1994 Mężczyzna Opłacony
175 TOMASZ BZOMA 1980 Mężczyzna Opłacony
176 Adam Mis 2002 Mężczyzna Opłacony
177 Paweł Pisarek 1978 Mężczyzna Opłacony
178 Anna Pawlak 1989 Kobieta Opłacony
179 Dawid Mróz 1990 Mężczyzna Opłacony
180 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
181 Marta Kraska 2000 Kobieta Opłacony
182 Arkadiusz Kot 1969 Mężczyzna Opłacony
183 Barbara Balkiewicz 1963 Kobieta Opłacony
184 Kamil Urbanek 1983 Mężczyzna Opłacony
185 Hubert Czerwiński WilkoRun 1982 Mężczyzna Opłacony
186 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
187 Arkadiusz Rzeniecki Brak 1974 Mężczyzna Opłacony
188 Beata Pocentajło 1967 Kobieta Opłacony
189 Łucja Rugała 1995 Kobieta Opłacony
190 Daniela Maksylewicz 2003 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Dąbrowski Tarczyński Klub Biegowy 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Andrzej Wawrzycki 1941 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Bąk Litwa 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] grzegorz Radecki KRWP 1992 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Jarosław Nowakowski 1989 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Katarzyna Bielska 1990 Kobieta Nieopłacony
[brak] Laura Litwa 2009 Kobieta Nieopłacony
[brak] Oliwia Stępień 1998 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wiesław Rybicki MUKS Tandem Gąbin 1955 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Zbigniew Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Nieopłacony