BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA - BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA

Data
16.05.2021
Godzina
00:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
5 km
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
2 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
3 Grzegorz Schilf 1982 Mężczyzna Opłacony
4 Emil Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Mężczyzna Opłacony
5 Agnieszka Szmidt S-Z-M-I-D-T 1981 Kobieta Opłacony
6 Barbara Dzik 1985 Kobieta Opłacony
7 Eugeniusz Wytrzyszczak 1964 Mężczyzna Opłacony
8 Bogumił Lempkowski II LO IM ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGI 1977 Mężczyzna Opłacony
9 Anna Strzeżysz 1988 Kobieta Opłacony
10 Marek Maluchnik GARAŻ NASIELSK 1973 Mężczyzna Opłacony
11 Dariusz Kałamajski 1977 Mężczyzna Opłacony
12 Monika Gurda 1975 Kobieta Opłacony
13 Bartosz Łyskawiński 1990 Mężczyzna Opłacony
14 Aleksander Essi-Ezinh Sfora BMK 1992 Mężczyzna Opłacony
15 Łukasz Osiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
16 Agnieszka Łopińska 1982 Kobieta Opłacony
17 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
18 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
19 Katarzyna Czaczkowska 2000 Kobieta Opłacony
20 Joanna Osuch 1981 Kobieta Opłacony
21 Tomasz Nowakowski 1975 Mężczyzna Opłacony
22 Mikołaj Syroka 2003 Mężczyzna Opłacony
23 Angelika Purschel 1994 Kobieta Opłacony
24 Monika Dawidziuk 1994 Kobieta Opłacony
25 Kazimierz Wróblewski 1949 Mężczyzna Opłacony
26 Barbara Wróblewska 1949 Kobieta Opłacony
27 Radek Mosiolek 1987 Mężczyzna Opłacony
28 Krzysztof Żuchowski Indywidualnie 1979 Mężczyzna Opłacony
29 Grzegorz Adamski 1989 Mężczyzna Opłacony
30 Dorota Bachanek 1969 Kobieta Opłacony
31 Jakub Bachanek Kasztanki Piłsudskiego 1992 Mężczyzna Opłacony
32 Robert Dolicher RODO 1972 Mężczyzna Opłacony
33 Pawel Fryc 1990 Mężczyzna Opłacony
34 Miroslaw Jaskowski 1958 Mężczyzna Opłacony
35 Justyna Ziółkowska 1976 Kobieta Opłacony
36 Tadeusz Orlikowski Biegająca Gdynia 1951 Mężczyzna Opłacony
37 Ryszard Bochynek 1965 Mężczyzna Opłacony
38 Mieczysław Cysewski 1961 Mężczyzna Opłacony
39 Andrzej Kostrzewa 1971 Mężczyzna Opłacony
40 Andrzej Nocen 1950 Mężczyzna Opłacony
41 HENRYK Kubik 1964 Mężczyzna Opłacony
42 Sławomir Durkiewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
43 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
44 Mateusz Chojnacki 1992 Mężczyzna Opłacony
45 Paweł Staśkowski PKO BP SA 1986 Mężczyzna Opłacony
46 Małgorzata Flis 1974 Kobieta Opłacony
47 Maciej Zborowski 1972 Mężczyzna Opłacony
48 Bogusław Kasprzak PGE Energrtic Running 1958 Mężczyzna Opłacony
49 Magdalena Drążkowiak 1975 Kobieta Opłacony
50 MIROSŁAW MAJAK Lost in Sport 1957 Mężczyzna Opłacony
51 Krzysztof Olszewski 1997 Mężczyzna Opłacony
52 Magdalena Zawadzka 1987 Kobieta Opłacony
53 Katarzyna Kaj 1998 Kobieta Opłacony
54 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
55 Zbigniew Mikołajczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
56 Dariusz Klosek 1965 Mężczyzna Opłacony
57 Ireneusz Łukwiński Radomno Biega 1974 Mężczyzna Opłacony
58 Kamil Gałka JW 3538 1989 Mężczyzna Opłacony
59 Mirosław Salisz 1966 Mężczyzna Opłacony
60 Elżbieta Piontek 1957 Kobieta Opłacony
61 Artur Tronkowski 1968 Mężczyzna Opłacony
62 Tomasz Rozwadowski Autoliv Run Team Oława 1971 Mężczyzna Opłacony
63 Katarzyna Karasiewicz 1971 Kobieta Opłacony
64 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
65 Paweł Łach 1990 Mężczyzna Opłacony
66 Anna Stybel 1986 Kobieta Opłacony
67 Robert Licbarski 1973 Mężczyzna Opłacony
68 Michał Sotek 1982 Mężczyzna Opłacony
69 Katarzyna Niemiec 1982 Kobieta Opłacony
70 Michał Prus 1990 Mężczyzna Opłacony
71 Sylwester Szczepek 5 BSP 1994 Mężczyzna Opłacony
72 Jacek Kowierski 1990 Mężczyzna Opłacony
73 Kamil Stańczak SPORTOWE ZABORZE 1989 Mężczyzna Opłacony
74 Dagmara Wojciechowska 1977 Kobieta Opłacony
75 Aleksandra Klonowska 1992 Kobieta Opłacony
76 Wojciech Dąbrowa niezrzeszony 1948 Mężczyzna Opłacony
77 Bogusław Soczka 1966 Mężczyzna Opłacony
78 Bart Krist Drużyna Jezusa 1987 Mężczyzna Opłacony
79 Rafał Leśniak 1980 Mężczyzna Opłacony
80 Joanna Senska 1973 Kobieta Opłacony
81 Adam NIKOŁAJÓW Oddział Zabezpieczenia 1977 Mężczyzna Opłacony
82 Izabela Imielska Oddział Zabezpieczenia GSt 1984 Kobieta Opłacony
83 Zbigniew Huzakowski Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej ,, Twierdza,, 1970 Mężczyzna Opłacony
84 Tomasz Łączyński FC Szamotuły 1983 Mężczyzna Opłacony
85 Danuta Skica 1959 Kobieta Opłacony
86 Tomasz Kozakowski 1975 Mężczyzna Opłacony
87 Łukasz Górski 1984 Mężczyzna Opłacony
88 Marek Solecki 1964 Mężczyzna Opłacony
89 Mateusz Cengiel 1992 Mężczyzna Opłacony
90 Łukasz Lizak Sportowe Zasanie 1989 Mężczyzna Opłacony
91 Mateusz Tulik 1990 Mężczyzna Opłacony
92 Jakub Hocek 1993 Mężczyzna Opłacony
93 Mariusz Bartman 1967 Mężczyzna Opłacony
94 Weronika Ludwicka 1984 Kobieta Opłacony
95 Jacek Kałwak 1967 Mężczyzna Opłacony
96 PIOTR OGONOWSKI 1986 Mężczyzna Opłacony
97 Adam Ludwicki 2009 Mężczyzna Opłacony
98 Zygmunt Jacków 1957 Mężczyzna Opłacony
99 Antoni Wyligała 2003 Mężczyzna Opłacony
100 Andrzej Wawrzycki 1941 Mężczyzna Opłacony
101 Feliks Stasiła 1953 Mężczyzna Opłacony
102 Katarzyna Baran DEBRZNO 1983 Kobieta Opłacony
103 Agnieszka Kucharzak 1964 Kobieta Opłacony
104 Anna Wasilewska 1982 Kobieta Opłacony
105 Łukasz Gerzok 1998 Mężczyzna Opłacony
106 Magdalena Borkowska 1976 Kobieta Opłacony
107 Marek Borkowski 1974 Mężczyzna Opłacony
108 Mariusz Owerko 1971 Mężczyzna Opłacony
109 Adam Jabłonka 1963 Mężczyzna Opłacony
110 Piotr Schiffer 1977 Mężczyzna Opłacony
111 Agnieszka Litwin 1976 Kobieta Opłacony
112 Iwona Godlewska-Binio 1979 Kobieta Opłacony
113 Sławomir Grębicki 1975 Mężczyzna Opłacony
114 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY WARSZAWA 1954 Kobieta Opłacony
115 Michał Muzyka 1991 Mężczyzna Opłacony
116 Barbara Szubert 1969 Kobieta Opłacony
117 Jarosław Szejner 1970 Mężczyzna Opłacony
118 Maciej Gawrylczyk 1959 Mężczyzna Opłacony
119 Sławomir Gajewski 1973 Mężczyzna Opłacony
120 MICHAŁ SZYMURA TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 1972 Mężczyzna Opłacony
121 Bartłomiej Walkiewicz 1982 Mężczyzna Opłacony
122 Grzegorz Ziołkowski 1987 Mężczyzna Opłacony
123 Marcin Skok 1988 Mężczyzna Opłacony
124 Arkadiusz Sucharski 1979 Mężczyzna Opłacony
125 Marcin Domański 1992 Mężczyzna Opłacony
126 Aneta Żłobińska 1979 Kobieta Opłacony
127 Cezary Skurnóg 1997 Mężczyzna Opłacony
128 Kamil Bujak 1990 Mężczyzna Opłacony
129 MAREK RUTKOWSKI Klub Biegacza 100 Jezior 1957 Mężczyzna Opłacony
130 Izabela Milewska 1985 Kobieta Opłacony
131 Katarzyna Graban 1991 Kobieta Opłacony
132 Wojciech Krzystała 1996 Mężczyzna Opłacony
133 Czesław Grys 1948 Mężczyzna Opłacony
134 Szymon Halusiak 1966 Mężczyzna Opłacony
135 Sławomir Sawko GEOS 1963 Mężczyzna Opłacony
136 Aneta Marzec 1978 Kobieta Opłacony
137 Tomasz Wieczorkowski 1979 Mężczyzna Opłacony
138 Bożena Jasińska 1973 Kobieta Opłacony
139 Dariusz Jasiński 1969 Mężczyzna Opłacony
140 Agnieszka Ignaszak 1983 Kobieta Opłacony
141 Paweł Kołodziejczyk EndlessPain 1984 Mężczyzna Opłacony
142 Agata Scheffner 1973 Kobieta Opłacony
143 Maksymilian Scheffner 2011 Mężczyzna Opłacony
144 Zygmunt Scheffner 1970 Mężczyzna Opłacony
145 Tomasz Wojtkowski CIECHANOWIEC TEAM 1998 Mężczyzna Opłacony
146 Tomasz Baranowski Saper team 1973 Mężczyzna Opłacony
147 Marta Litwiniuk 2000 Kobieta Opłacony
148 Przemysław Cwynar 1990 Mężczyzna Opłacony
149 Magdalena Kaczmarek 1975 Kobieta Opłacony
150 Karolina Kaźmierczak Wataha 1985 Kobieta Opłacony
151 Justyna Nawara 1992 Kobieta Opłacony
152 Przemysław Pasternak 1998 Mężczyzna Opłacony
153 Anna Kulbacka 1988 Kobieta Opłacony
154 Rafał Senger 1969 Mężczyzna Opłacony
155 Bogdan Radziszewski 1997 Mężczyzna Opłacony
156 Wojciech Pac 1986 Mężczyzna Opłacony
157 Marcin Kujawa Keep Cold 1983 Mężczyzna Opłacony
158 Arkadiusz Jaworski 1982 Mężczyzna Opłacony
159 Adam Godlewski Ciechanowiec Biega 1979 Mężczyzna Opłacony
160 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
161 Justyna Chojn6 1974 Kobieta Opłacony
162 Andrzej Pogorzelski Asfaltowe Dziki 1967 Mężczyzna Opłacony
163 RAFAŁ GURYNOWICZ 1989 Mężczyzna Opłacony
164 Barbara Mecha 1962 Kobieta Opłacony
165 Alina Iwanicka KSG KIETRZ 1980 Kobieta Opłacony
166 Adam Nowak 1994 Mężczyzna Opłacony
167 Zenon Mościcki 7 1953 Mężczyzna Opłacony
168 Karolina Sosulska 2003 Kobieta Opłacony
169 Grzegorz Pacyna KP TEAM 1965 Mężczyzna Opłacony
170 Paulina Grajnert Galibier bikefun team 1981 Kobieta Opłacony
171 Maciej Rybak 1982 Mężczyzna Opłacony
172 Tomasz Studziński 1972 Mężczyzna Opłacony
173 Sylwia Ciesielska 1956 Kobieta Opłacony
174 Aleksandra Dąbrowska Run Babys 1977 Kobieta Opłacony
175 Mariusz MAJKRZAK MOCNI POMOCNI 1976 Mężczyzna Opłacony
176 Grażyna Krauza Run Babys 1961 Kobieta Opłacony
177 Marcin Sierant 1978 Mężczyzna Opłacony
178 Marian Kwietniowski 1964 Mężczyzna Opłacony
179 Justyna Frankowicz Biegnę,żeby Bartek mógł biegać 1977 Kobieta Opłacony
180 Katarzyna Jakubowska MORSjANKI 1975 Kobieta Opłacony
181 Paweł Pisarek 1978 Mężczyzna Opłacony
182 Arkadiusz Kot 1969 Mężczyzna Opłacony
183 Grażyna Knauer-Janicka 1965 Kobieta Opłacony
184 Dominika Mączyńska 1993 Kobieta Opłacony
185 Tadeusz Zaremba Stary Hangar Fitness Klub 1954 Mężczyzna Opłacony
186 Beata Pocentajło 1967 Kobieta Opłacony
187 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
188 Aneta Słomińska Kijanki team 1978 Kobieta Opłacony
189 Anna Pawlak 1989 Kobieta Opłacony
190 Dawid MRÓZ 1990 Mężczyzna Opłacony
191 Robert, Justyna Jędruch Proszę o jeszcze jeden medal dla żony 1976 Mężczyzna Opłacony
192 Justyna Jędruch 1979 Kobieta Opłacony
193 Daniela Maksylewicz 2003 Kobieta Opłacony
[brak] Andrzej Dąbrowski Tarczyński Klub Biegowy 1957 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Aneta Dziedzic 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dariusz Jasiński 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ewa Bąk Litwa 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Ireneusz Piotrowski 1975 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Kamil Bujak 1990 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Kujawa Keep Cold 1983 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marcin Majewski 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Sylwester Wądołowski 1974 Mężczyzna Nieopłacony