Zdobądź swoją SZISZAPANGMĘ - Biegowa Korona Himalajów i Karakorum - Zdobądź swoją SZISZAPANGMĘ - Biegowa Korona Himalajów i Karakorum

Data
01.04.2021
Godzina
09:00
Typ zawodów
Zawody dla dorosłych
Dystans
8013 m
Zapisy zakończone

Lista startowa

Filtruj:
Status
Szukaj zawodnika
Nr Imię i nazwisko Klub/Drużyna Rok urodzenia Płeć Status
1 Janina Wachowiak 1967 Kobieta Opłacony
2 Wojciech Czyz 1977 Mężczyzna Opłacony
3 Jerzy Wroblewski Parkrun Szczecinek 1956 Mężczyzna Opłacony
4 Anna Baran 1985 Kobieta Opłacony
5 Jakub Augustyniak 1982 Mężczyzna Opłacony
6 Dawid Jarosz Fizjoświrki 1986 Mężczyzna Opłacony
7 Michał Butowski MBU Pracownia Inżynierii Środowiska Michał Butowski 1973 Mężczyzna Opłacony
8 Łukasz Kowalski 1983 Mężczyzna Opłacony
9 Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Opłacony
10 Mariusz Zielas 1972 Mężczyzna Opłacony
11 Rafał Szymański 1975 Mężczyzna Opłacony
12 Daniel Ołota 1985 Mężczyzna Opłacony
13 Aleksandra Auguściak-Duma 1978 Kobieta Opłacony
14 Krzysztof Podkański 1968 Mężczyzna Opłacony
15 Joanna Żukowska Borowiacka Kuna 1983 Kobieta Opłacony
16 Jolanta Górak-Bożęcka 1986 Kobieta Opłacony
17 Bogusław Majda ZWARIOWANY BODZIO 1968 Mężczyzna Opłacony
18 Zenon Kłósek 1991 Mężczyzna Opłacony
19 Anna Kurowska 1990 Kobieta Opłacony
20 Marta Drozdek 1979 Kobieta Opłacony
21 Wojciech Hrabia 1970 Mężczyzna Opłacony
22 Agata Kryszak 1993 Kobieta Opłacony
23 Sandra Paszkiewicz Berserkers Team Szczecin 1985 Kobieta Opłacony
24 Anieszka Mazur 1987 Kobieta Opłacony
25 Małgorzata Duszyńska-Ozga 1975 Kobieta Opłacony
26 Katarzyna Kowalska 1989 Kobieta Opłacony
27 Ludmiła Wężowczyk 1970 Kobieta Opłacony
28 Łukasz Sajduda 1986 Mężczyzna Opłacony
29 Darek Kuc 1971 Mężczyzna Opłacony
30 Joanna Gębska 1985 Kobieta Opłacony
31 Dariusz SAPA 1967 Mężczyzna Opłacony
32 Kamila Sikorska-Podyma J.P.Projekt 1983 Kobieta Opłacony
33 Tomasz Kluczyński GVT 1965 Mężczyzna Opłacony
34 Bożena Tomaczkowska 1965 Kobieta Opłacony
35 Wojciech Gulka 1993 Mężczyzna Opłacony
36 Marian Majsterek Asiory Benka 1950 Mężczyzna Opłacony
37 Szymon Posmyk 1982 Mężczyzna Opłacony
38 Igor Kania 1975 Mężczyzna Opłacony
39 Maciej Nogieć KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
40 Mariusz Cichowicz 1975 Mężczyzna Opłacony
41 Rafał Mol Grupa Biegowa Energy Kaczory 1975 Mężczyzna Opłacony
42 EWA ŚWIĄTEK 1957 Kobieta Opłacony
43 Michał Chudziński Chudy team 1976 Mężczyzna Opłacony
44 Jan Kalfas Kłodzko 1958 Mężczyzna Opłacony
45 Tomasz Czerwiński Kanciak Team 1980 Mężczyzna Opłacony
46 Cezary GABRYSZAK 1972 Mężczyzna Opłacony
47 Andrzej Adamowicz 1946 Mężczyzna Opłacony
48 Michał Lewko 1986 Mężczyzna Opłacony
49 waldek tłuczek ChrobryActive 1978 Mężczyzna Opłacony
50 Paweł Wolny Kobyla Góra 1980 Mężczyzna Opłacony
51 Bożena Brzeska Pasieka Kaszuby 1957 Kobieta Opłacony
52 ANNA FIGAS 1971 Kobieta Opłacony
53 KaSiorek Świder KZKG RP 1975 Kobieta Opłacony
54 Grzegorz Cyganek 1971 Mężczyzna Opłacony
55 Anna Turalińska 1986 Kobieta Opłacony
56 Grzegorz Jankowski 1966 Mężczyzna Opłacony
57 Sebastian Skrzypczyński KZKG RP 1980 Mężczyzna Opłacony
58 Dariusz Pachut Slide Challenge 1985 Mężczyzna Opłacony
59 ADAM GRABARA 1973 Mężczyzna Opłacony
60 Grzegorz Czaiński 1984 Mężczyzna Opłacony
61 Maria Teichert ActiveSports 1964 Kobieta Opłacony
62 Małgorzata Nowak 1983 Kobieta Opłacony
63 Maciej Rejniak 1978 Mężczyzna Opłacony
64 Darek Kosiorek 1967 Mężczyzna Opłacony
65 Jacek Wasielewski 1980 Mężczyzna Opłacony
66 Tomasz Bartosiak 1974 Mężczyzna Opłacony
67 Monika Bartosiak 1978 Kobieta Opłacony
68 Aleksandra Werner 1974 Kobieta Opłacony
69 Marcin Adamiak 1980 Mężczyzna Opłacony
70 Monika Gawior-Zalewska 1975 Kobieta Opłacony
71 Paulina Cieloszyk 1991 Kobieta Opłacony
72 MONIKA PILARSKA 1978 Kobieta Opłacony
73 Marta Szafinska 1986 Kobieta Opłacony
74 renata szczupak 1983 Kobieta Opłacony
75 Anna Hulicz 1986 Kobieta Opłacony
76 maciej wiciak Wracam z urlopu 1984 Mężczyzna Opłacony
77 Łukasz Niemiec KZKG RP 1978 Mężczyzna Opłacony
78 Anna Kosińska 1959 Kobieta Opłacony
79 Agnieszka Kania 1976 Kobieta Opłacony
80 Maciej Lewandowski Usługi Szkoleniowe - Maciej Lewandowski 1961 Mężczyzna Opłacony
81 Anna Kukułowicz 1970 Kobieta Opłacony
82 Małgorzata Kwacz 1964 Kobieta Opłacony
83 Karolina Wosik Augusteam 1983 Kobieta Opłacony
84 Ryszard Kuczyński Jak nie My, to Kto? 1964 Mężczyzna Opłacony
85 Michał Krasowski 1985 Mężczyzna Opłacony
86 Krzysztof Kąkol 1976 Mężczyzna Opłacony
87 KRZYSZTOF GABOR 1976 Mężczyzna Opłacony
88 Aleksander Tymchenko 1984 Mężczyzna Opłacony
89 Radosław Gotlibowski MND-NE 1979 Mężczyzna Opłacony
90 Marta Frąckiewicz 1973 Kobieta Opłacony
91 Maciej Drewniak 1981 Mężczyzna Opłacony
92 KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Opłacony
93 MONIKA MENDES MARQUES 1987 Kobieta Opłacony
94 Monika Judzińska 1987 Kobieta Opłacony
95 Klaudia Cyranka 1995 Kobieta Opłacony
96 Tomasz Urbański 1986 Mężczyzna Opłacony
97 Michał Palowski 1975 Mężczyzna Opłacony
98 DOROTA SKIEPKO 1966 Kobieta Opłacony
99 Mariusz Nowaczyk 1982 Mężczyzna Opłacony
100 Lucyna Garncarz 1983 Kobieta Opłacony
101 Beata Dróżdż 1977 Kobieta Opłacony
102 Elżbieta Kaczorowska 1989 Kobieta Opłacony
103 Arkadiusz Kaczmarek 1967 Mężczyzna Opłacony
104 Michal Sobczyk 1986 Mężczyzna Opłacony
105 Fabian Kiełbasa 1978 Mężczyzna Opłacony
106 Patryk Michalak Dogoń Grodzisk Mazowiecki 1979 Mężczyzna Opłacony
107 Sebastian Antkowiak DB - Active 1974 Mężczyzna Opłacony
108 Małgorzata Molska OSP Kłodawa 1968 Kobieta Opłacony
109 Marcin Osiński 1975 Mężczyzna Opłacony
110 Dorota Jachowicz 1979 Kobieta Opłacony
111 Hubert Maćkowiak 1993 Mężczyzna Opłacony
112 Ryszard Kowalczyk Apostołowie TRX 1957 Mężczyzna Opłacony
113 Mikołaj Uznański 1985 Mężczyzna Opłacony
114 Maciej Warowy 1981 Mężczyzna Opłacony
115 Katarzyna Kielar Wataha Łączy Nas Bieganie 1991 Kobieta Opłacony
116 Tomasz Czajka 1990 Mężczyzna Opłacony
117 Adam Polański 1978 Mężczyzna Opłacony
118 Renata Potyrała Sudety z Plecakiem 1982 Kobieta Opłacony
119 Krzysztof Skrzypiec Pomeriders 1981 Mężczyzna Opłacony
120 Roman Madejski ROXKIJE Rokietnica 1952 Mężczyzna Opłacony
121 Paweł Rzosiński Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce 1987 Mężczyzna Opłacony
122 Iwona Koziołek 1966 Kobieta Opłacony
123 ADAM WIŚNIOWSKI MARATOŃCZYK DĘBICA 1971 Mężczyzna Opłacony
124 Anna Bogusławska 1987 Kobieta Opłacony
125 Grzegorz Juszczak 1979 Mężczyzna Opłacony
126 Monika Schreiber 1993 Kobieta Opłacony
127 Sebastian Drosdowski 1975 Mężczyzna Opłacony
128 Grzegorz Krupa DIOXYDE 1977 Mężczyzna Opłacony
129 Joanna Kuszewska Fitclub24niepolomice 1997 Kobieta Opłacony
130 Marcin Wasilewski Martensteam 1977 Mężczyzna Opłacony
131 Rafał Tomczyk 1980 Mężczyzna Opłacony
132 Tomasz Kalitka Dworczak Team 1973 Mężczyzna Opłacony
133 Barbara Madej Fitclub24niepołomice 1977 Kobieta Opłacony
134 Sylwia Frydrysiak Zabiegana ZOŁZA 1970 Kobieta Opłacony
135 Dominika Madej Fitclub24niepołomice 1997 Kobieta Opłacony
136 Anna Gibała Fitclub24niepołomice 1986 Kobieta Opłacony
137 Łukasz Lipowski 1987 Mężczyzna Opłacony
138 Piotr Kempa 1988 Mężczyzna Opłacony
139 Michał Hetmańczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
140 Wioletta Rycyk 1971 Kobieta Opłacony
141 Marzena Golicz 1977 Kobieta Opłacony
142 Michał Pieślak 1982 Mężczyzna Opłacony
143 Łukasz Duda Miraz Race Team 1984 Mężczyzna Opłacony
144 Adriana Sadowińska Nowa Huta Team 1970 Kobieta Opłacony
145 Katarzyna Wojciów Kas 1977 Kobieta Opłacony
146 Paweł Panaś 1971 Mężczyzna Opłacony
147 Grzegorz Golec 1975 Mężczyzna Opłacony
148 Andrzej Nowak niezrzeszony 1971 Mężczyzna Opłacony
149 Arkadiusz Gwóźdź 2002 Mężczyzna Opłacony
150 Magdalena Tymińska-Tomczak 1986 Kobieta Opłacony
151 Wojciech Koziński 1986 Mężczyzna Opłacony
152 Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Opłacony
153 Mateusz Pryca 1988 Mężczyzna Opłacony
154 Zbigniew Bratko 65+ 1954 Mężczyzna Opłacony
155 Piotr Marcinowski Dzik 1971 Mężczyzna Opłacony
156 Monika Błaszak 1987 Kobieta Opłacony
157 Elżbieta Ołdytowska Grupa Biegowa Czarna Białostocka 1966 Kobieta Opłacony
158 Norbert Stockfisch Dzieci Nocy 1976 Mężczyzna Opłacony
159 Urszula Lisowska 1984 Kobieta Opłacony
160 Grzegorz Chęć 1980 Mężczyzna Opłacony
161 SONIA JOPEK 1982 Kobieta Opłacony
162 Ada Novicka 4-paws drive 1977 Kobieta Opłacony
163 Sławomir Sawko GEOS 1963 Mężczyzna Opłacony
164 Dariusz Libor 1968 Mężczyzna Opłacony
165 Krzysztof Stańczyk KB V-MAX Adamów 1947 Mężczyzna Opłacony
166 Iwona Cichowicz 1978 Kobieta Opłacony
167 Krystyna Fesz-Chlebowska 1972 Kobieta Opłacony
168 JERZY CHOLEWA 1961 Mężczyzna Opłacony
169 Aleksandra Staniszewska 1988 Kobieta Opłacony
170 Mariusz Brzykcy 1979 Mężczyzna Opłacony
171 Monika Oko 1978 Kobieta Opłacony
172 Marek Krainski Elkasma 1968 Mężczyzna Opłacony
173 Magdalena Benbenek 1985 Kobieta Opłacony
174 Mirosława Chmielowska 1977 Kobieta Opłacony
175 Grażyna Marciniak 1991 Kobieta Opłacony
176 Agata Wasilewska 1994 Kobieta Opłacony
177 PRZEMYSŁAW CHAJEC 1978 Mężczyzna Opłacony
178 MAŁGORZATA CHAJEC 1982 Kobieta Opłacony
179 Paweł Jasiński KB Szamotuły 1993 Mężczyzna Opłacony
180 Jerzy Topolewicz 1965 Mężczyzna Opłacony
181 Robert Birnbach 1971 Mężczyzna Opłacony
182 Beata Birnbach 1974 Kobieta Opłacony
183 Piotr Wieczorek 1990 Mężczyzna Opłacony
184 Lidia Czecholińska Tup Tup 1970 Kobieta Opłacony
185 Weronika Czecholińska StrąkWomen 1998 Kobieta Opłacony
186 Piotr Czecholiński LeszNO Limits Runners 1968 Mężczyzna Opłacony
187 Katarzyna Maziarczyk-Kotwica 1984 Kobieta Opłacony
188 Andrzej Górewicz 1979 Mężczyzna Opłacony
189 PAWEŁ MUSIAŁ 1978 Mężczyzna Opłacony
190 Łukasz Petryka 1983 Mężczyzna Opłacony
191 Daniel Orłowski ZLG 1983 Mężczyzna Opłacony
192 Paweł Stempiński Gryfus Szczecin 1989 Mężczyzna Opłacony
193 Sandra Wawrzyniak Bydgoszcz na start 1991 Kobieta Opłacony
194 Agnieszka Rajca 1972 Kobieta Opłacony
195 Zdzisław Heller Herbmaratonow.pl 1956 Mężczyzna Opłacony
196 Wioletta Falba Rozbiegane Działdowo 1970 Kobieta Opłacony
197 Artur Zajączkowski Rozbiegane Działdowo 1978 Mężczyzna Opłacony
198 Beata Kaźmierczak 1971 Kobieta Opłacony
199 Kamila Sochacka-Pawlak 1983 Kobieta Opłacony
200 Maciej Gaik MountainRUN 1988 Mężczyzna Opłacony
201 Samuel Sen 1983 Mężczyzna Opłacony
202 Anna Wolińska 1964 Kobieta Opłacony
203 Zdzislaw Kowalczyk 1967 Mężczyzna Opłacony
204 Katarzyna Świątek Leszno 1982 Kobieta Opłacony
205 Maria Ronowska 1960 Kobieta Opłacony
206 Agata Aleksandrowicz 1976 Kobieta Opłacony
207 Konrad Błaszczyk 1977 Mężczyzna Opłacony
208 Iwona Majchrzak 1968 Kobieta Opłacony
209 DAWID WAWRZYNIAK ALFA4+ 1973 Mężczyzna Opłacony
210 Ewa Majchrzyk-Zachara 1975 Kobieta Opłacony
211 Daniel Wrzeszcz 1981 Mężczyzna Opłacony
212 Patrycja Piekarska 1998 Kobieta Opłacony
213 Natalia Augustyniak 1985 Kobieta Opłacony
214 IWONA SABINIARZ ABCzersk 1979 Kobieta Opłacony
215 Katarzyna Skowroń-Giniewska 1977 Kobieta Opłacony
216 Piotr Giniewski SeeSite 1975 Mężczyzna Opłacony
217 Mirosław Wilkin FUNTRI 1971 Mężczyzna Opłacony
218 Justyna Chronowska 1990 Kobieta Opłacony
219 Beata Morak Młodawska Aktywne Kijanki Grodziec 1975 Kobieta Opłacony
220 Arkadiusz Ptak CrazyBirds 1979 Mężczyzna Opłacony
221 Bożena Korczak Niedzwiedzik 1979 Kobieta Opłacony
222 Marcin Zbolały Niedzwiedzik 1974 Mężczyzna Opłacony
223 Jakub Jackowski 1984 Mężczyzna Opłacony
224 Jolanta Kaspryk 1978 Kobieta Opłacony
225 Anna Szembowska 1979 Kobieta Opłacony
226 Szymon Mika 1987 Mężczyzna Opłacony
227 Marzena Markowicz 1991 Kobieta Opłacony
228 Mirosław Gucwa Back on track 1979 Mężczyzna Opłacony
229 Marcin Chmielewski MARCOLD RUNNING 1975 Mężczyzna Opłacony
230 Rafał Wolf 1977 Mężczyzna Opłacony
231 GABRIELA ŁUTOWICZ 1972 Kobieta Opłacony
232 Patryk Bohatyrewicz 1991 Mężczyzna Opłacony
233 Robert Dolicher RODO 1972 Mężczyzna Opłacony
234 Karolina Mielimąka 1987 Kobieta Opłacony
235 Piotr Szymański 1999 Mężczyzna Opłacony
236 Patryk Bojarski 1994 Mężczyzna Opłacony
237 Mateusz Wronowski Brak 1991 Mężczyzna Opłacony
238 Paweł Szczekocki 1957 Mężczyzna Opłacony
239 Kamila Wawrzkowicz-Cichoń 1988 Kobieta Opłacony
240 Aneta Kamińska 1973 Kobieta Opłacony
241 Zbigniew Solarski 1976 Mężczyzna Opłacony
242 Konrad Muszyński 1991 Mężczyzna Opłacony
243 Agnieszka Szafranowska 1977 Kobieta Opłacony
244 Jerzy Leśniak 1958 Mężczyzna Opłacony
245 Jowita Rutkowska 1989 Kobieta Opłacony
246 Zbigniew Krawczak 1960 Mężczyzna Opłacony
247 Henryk Kalbarczyk 1955 Mężczyzna Opłacony
248 Arkadiusz Duda 1972 Mężczyzna Opłacony
249 Katarzyna Sikora Nie ma 1969 Kobieta Opłacony
250 Emil Fabisiak 2003 Mężczyzna Opłacony
251 Mateusz Czyszczoń 1988 Mężczyzna Opłacony
252 Karolina Cieśla Serikon Team 1980 Kobieta Opłacony
253 Barbara Cieklińska 1972 Kobieta Opłacony
254 Łukasz Tworzydło 1990 Mężczyzna Opłacony
255 Dawid Wojtal Wojtal Team Chełm 1993 Mężczyzna Opłacony
256 Łukasz Bartos 1995 Mężczyzna Opłacony
257 Radosław Jurewicz 1966 Mężczyzna Opłacony
258 Adam Serafin LifeMed 1987 Mężczyzna Opłacony
259 Janusz Trochim KZKG RP 1971 Mężczyzna Opłacony
260 Anna Wróblewska ROXKIJE Rokietnica 1976 Kobieta Opłacony
261 Joanna Sikora-Okwiek 1981 Kobieta Opłacony
262 Mariusz Grzyb 1983 Mężczyzna Opłacony
263 Honorata Łaszewska 1981 Kobieta Opłacony
264 Anna Gańczarczyk 1984 Kobieta Opłacony
265 Agnieszka Okońska 42Naki 1970 Kobieta Opłacony
266 Maciek Szumski 42Naki 1960 Mężczyzna Opłacony
267 Marta Macionczyk 1977 Kobieta Opłacony
268 Anna Wojtanowska 1976 Kobieta Opłacony
269 MAREK RUTKOWSKI 1957 1957 Mężczyzna Opłacony
270 Piotr Mrózek RONDO DISTRIBUTION 1983 Mężczyzna Opłacony
271 Mariusz Staruch 1978 Mężczyzna Opłacony
272 Barbara Kozłowska 1962 Kobieta Opłacony
273 Bartosz Dywański Geriatrick Team 1973 Mężczyzna Opłacony
274 Jacek TECŁAW 1966 Mężczyzna Opłacony
275 Tomasz Bojczuk Tomek 1972 Mężczyzna Opłacony
276 Edyta Gromadzka 1975 Kobieta Opłacony
277 Tomek Wacławek Team Tomson 1993 Mężczyzna Opłacony
278 Paweł Borek - 1991 Mężczyzna Opłacony
279 Katarzyna Weinar 1980 Kobieta Opłacony
280 Jan Duda Press-Glass Biegamy i wspieramy 1974 Mężczyzna Opłacony
281 Iwona Kawulak 1976 Kobieta Opłacony
282 Barbara Walas-Gwizdała Nie dotyczy 1953 Kobieta Opłacony
283 Izabela Małecka Żółwikersi 1982 Kobieta Opłacony
284 Ewa Bogacz Hakuna Matata 1962 Kobieta Opłacony
285 Marcin Tyczyński 1976 Mężczyzna Opłacony
286 Andrzej Jessa Biegacze Józefa NOJI 1971 Mężczyzna Opłacony
287 GRZEGORZ KUŹMIŃSKI 1985 Mężczyzna Opłacony
288 Mateusz Żuchowski 1988 Mężczyzna Opłacony
289 Andrzej Zybura ORP GROM 1985 Mężczyzna Opłacony
290 Paulina Hanysz-Worach Magic 1986 Kobieta Opłacony
291 JAcek Bernacik WS Łódź 1975 Mężczyzna Opłacony
292 Marcin Orzech 6 1985 Mężczyzna Opłacony
293 Sylwia Jankowska 1990 Kobieta Opłacony
294 Marta Wikar 1983 Kobieta Opłacony
295 Natalia Kordas-Płatek 1973 Kobieta Opłacony
296 Olga Herman 1995 Kobieta Opłacony
297 Matthias Hermann Gazele, Gucio i Gepard 1979 Mężczyzna Opłacony
298 Agnieszka Ewertowska 1973 Kobieta Opłacony
299 Łukasz Krysiak Piątkowo na Biegowo 1977 Mężczyzna Opłacony
300 Jerzy Bochenek 1954 Mężczyzna Opłacony
301 Marek Maluchnik GARAŻ Nasielsk 1973 Mężczyzna Opłacony
302 Wacław Drwiła Snikerteam 1971 Mężczyzna Opłacony
303 Marcin Przybyszewski 12BZ 1990 Mężczyzna Opłacony
304 Michał Noculak 1992 Mężczyzna Opłacony
305 Karolina Sznurowska 1999 Kobieta Opłacony
306 Bartosz Czajka 1989 Mężczyzna Opłacony
307 Joanna Osuch 1981 Kobieta Opłacony
308 Andrzej Wysocki 1956 Mężczyzna Opłacony
309 Paweł Jędrzejewski Jędrzej 1974 Mężczyzna Opłacony
310 GERARD MICHAŚ 1976 Mężczyzna Opłacony
311 Mirona Zielińska Mae Keage Kyokushin Team Wrocław 1975 Kobieta Opłacony
312 Marcin Zając Partyzant Lubatowa 1980 Mężczyzna Opłacony
313 Paweł Czerwiński 1985 Mężczyzna Opłacony
314 Robert Czerwiński 1973 Mężczyzna Opłacony
315 Wojciech Strzelecki 1975 Mężczyzna Opłacony
316 Robert Kania 1974 Mężczyzna Opłacony
317 Justyna Borysewicz 1981 Kobieta Opłacony
318 Jakub Myszczyński --- 1993 Mężczyzna Opłacony
319 Szymon Łukaszewicz 1993 Mężczyzna Opłacony
320 Marcin Konat 1977 Mężczyzna Opłacony
321 JOANNA Heidt 1985 Kobieta Opłacony
322 Mariusz Puklicki 1982 Mężczyzna Opłacony
323 Jacek Szymyślik 1977 Mężczyzna Opłacony
324 Janusz Tomaszek 1959 Mężczyzna Opłacony
325 Radosław Michoń Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków 1984 Mężczyzna Opłacony
326 Agnieszka Duda-Dziewierz 1979 Kobieta Opłacony
327 Katarzyna Janczarska-Bergel 1988 Kobieta Opłacony
328 WALDEMAR BŁAŻKÓW 1975 Mężczyzna Opłacony
329 Krystyna Sokół 1978 Kobieta Opłacony
330 Barbara Deryło 1984 Kobieta Opłacony
331 Grzegorz Nidecki Spartan 1982 Mężczyzna Opłacony
332 Liliana Leszczyńska 2000 Kobieta Opłacony
333 Anna Gawraczyńska WTŁ STEGNY 1954 Kobieta Opłacony
334 Iwona Wdowicz 1986 Kobieta Opłacony
335 Paulina Ścisło 1994 Kobieta Opłacony
336 Jacek Kuliga 1982 Mężczyzna Opłacony
337 Sławomir Walczak 1970 Mężczyzna Opłacony
338 Tomasz Pełczyński Beskida Team 1974 Mężczyzna Opłacony
339 Karola Czerniewicz 1985 Kobieta Opłacony
340 Tomasz Sołowiej KZKG RP 1986 Mężczyzna Opłacony
341 Piotr Kiedrowski 1981 Mężczyzna Opłacony
342 Katarzyna Kiedrowska 1981 Kobieta Opłacony
343 Piotr Drążkowski 1969 Mężczyzna Opłacony
344 Małgorzata Górna Acomitam 1966 Kobieta Opłacony
345 Barbara Chmieluk 1987 Kobieta Opłacony
346 Joanna Michalska Zgorzelec 1984 Kobieta Opłacony
347 Damian Fodrowski 1986 Mężczyzna Opłacony
348 Artur Śmieja 1985 Mężczyzna Opłacony
349 Patrycja Jetka 1982 Kobieta Opłacony
350 Kazimierz Wardenga Jejkowice Biegają 1968 Mężczyzna Opłacony
351 Ewa Graj KB Katorżnik 1972 Kobieta Opłacony
352 Olga Dybał 1986 Kobieta Opłacony
353 KAROLINA DOBROWOLSKA ALARCOM SP Z O.O. 1982 Kobieta Opłacony
354 Joanna Jarecka 1987 Kobieta Opłacony
355 Lech Ceran 1995 Mężczyzna Opłacony
356 Monika Syguła ALARCOM 1977 Kobieta Opłacony
357 Wiesław Adamski 1962 Mężczyzna Opłacony
358 marlena lewandowska Podgórz Toruń 1973 Kobieta Opłacony
359 Grzegorz Turecki 1982 Mężczyzna Opłacony
360 Beata Poręba-Gajda 1989 Kobieta Opłacony
361 Michał Gappa 1972 Mężczyzna Opłacony
362 Karolina Gajda 1993 Kobieta Opłacony
363 Martyna Żurawa Team Żurawa 2000 Kobieta Opłacony
364 Kinga Żurawa Team Żurawa 1976 Kobieta Opłacony
365 Piotr Skowron 1979 Mężczyzna Opłacony
366 Sebastian Mucha 1991 Mężczyzna Opłacony
367 MAREK BARYLSKI 1973 Mężczyzna Opłacony
368 Michał Matusik MPK Runners Kraków 1985 Mężczyzna Opłacony
369 Marcin Szyma 1985 Mężczyzna Opłacony
370 Marcin Kucharczyk 3:33 Team 1982 Mężczyzna Opłacony
371 Julia Nastenko 1986 Kobieta Opłacony
372 Anna Budynek 1985 Kobieta Opłacony
373 Rafał Ferenc 1983 Mężczyzna Opłacony
374 Maciej Witkowski SOF STARY KALMAR 1975 Mężczyzna Opłacony
375 Marcin Białek 1981 Mężczyzna Opłacony
376 Marcin Fiuk 1976 Mężczyzna Opłacony
377 Aleksandra Proszowska 1977 Kobieta Opłacony
378 Piotr Król 1984 Mężczyzna Opłacony
379 Karina Bester 1972 Kobieta Opłacony
380 Roman Rożkowski Dendrorunners 1958 Mężczyzna Opłacony
381 Jacek Choma 1985 Mężczyzna Opłacony
382 Tomasz Pawłowicz 1970 Mężczyzna Opłacony
383 Beata Bieda 1985 Kobieta Opłacony
384 Paweł Szulc 1987 Mężczyzna Opłacony
385 Patrycja Skwarczyńska KZKG RP 2001 Kobieta Opłacony
386 Mariusz Ogonowski 1981 Mężczyzna Opłacony
387 Rafał Dankowski 1975 Mężczyzna Opłacony
388 Ewa Pytlarz-Ozga 1984 Kobieta Opłacony
389 Anna Sipowicz 1981 Kobieta Opłacony
390 MARCIN RADOMSKI 1978 Mężczyzna Opłacony
391 ŁUKASZ ZAWIDZKI OSTROVIA BOANERGES 1989 Mężczyzna Opłacony
392 Adam Wiśniewski 1987 Mężczyzna Opłacony
393 Piotrek Stróżyk 1974 Mężczyzna Opłacony
394 Wiesław Ruchomski 1958 Mężczyzna Opłacony
395 Piotr Ochocki Osiedle Kwiatowe Poznań 1961 Mężczyzna Opłacony
396 Wioletta Rodziewicz brak 1968 Kobieta Opłacony
397 Salomea Szydełko 1979 Kobieta Opłacony
398 Agata Wojciechowska 1996 Mężczyzna Opłacony
399 Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Opłacony
400 Anna Sawicka Stowarzyszenie Przystań Szeligi Buczki 1978 Kobieta Opłacony
401 MARIKA GRZESIAK 1989 Kobieta Opłacony
402 Krzysztof Formanowski Herman 1974 Mężczyzna Opłacony
403 Aleksandra Werner 1974 Kobieta Opłacony
404 Mateusz Pychyński SKPB Katowice 1991 Mężczyzna Opłacony
405 Kamil Książczyk 1990 Mężczyzna Opłacony
406 Bożena Marcińczyk 1979 Kobieta Opłacony
407 Aleksandra Góral 1983 Kobieta Opłacony
408 Robert Kaczorek Posłańców 22 1952 Mężczyzna Opłacony
409 Mariola Ceglińska 1968 Kobieta Opłacony
410 Piotr Brzostowiecki 1971 Mężczyzna Opłacony
411 ANDRZEJ NOWICKI ZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMY 1970 Mężczyzna Opłacony
412 Katarzyna Leśniak TESS 1980 Kobieta Opłacony
413 Katarzyna Konwińska-Nowicka Zjednoczeni Zwyciężamy 1978 Kobieta Opłacony
414 Blazej Wilzynski 1977 Mężczyzna Opłacony
415 Mariusz Dzbanuszek Spartakus Szczecin 1984 Mężczyzna Opłacony
416 Adam Osiecki 1975 Mężczyzna Opłacony
417 Izabela Kownacka Wieliszew Heron Team 1979 Kobieta Opłacony
418 Grzegorz Bożek Biegowo Team 1980 Mężczyzna Opłacony
419 Anna Żelazko Furia Team 1992 Kobieta Opłacony
420 Monika Wojciechowicz 1978 Kobieta Opłacony
421 Grzegorz Mickiewicz 1983 Mężczyzna Opłacony
422 Łukasz Janiak KS M. E. T. A 1985 Mężczyzna Opłacony
423 Paulina Sadal 1995 Kobieta Opłacony
424 Agata Wasilewska 1994 Kobieta Opłacony
425 Piotrek Pawlic Góry-Szlaki 1957 Mężczyzna Opłacony
426 Joanna Dyl 1984 Kobieta Opłacony
427 Mariusz Pietrusiński COLąd-DKL Kraków 1973 Mężczyzna Opłacony
428 Danuta Szarzyńska - Kozioł 1979 Kobieta Opłacony
429 JUSTYNA Pietrzyk 1981 Kobieta Opłacony
430 Mariusz Szymkowicz 1985 Mężczyzna Opłacony
431 Iwona Wirkus-Romanowska 1974 Kobieta Opłacony
432 Aleksander Kleczewski WENGLON 1972 Mężczyzna Opłacony
433 Izabela Starosta-Kleczewska 1974 Kobieta Opłacony
434 Paweł Jaworczykowski Pablo's Running 1981 Mężczyzna Opłacony
435 Cezary Drobiazg 1979 Mężczyzna Opłacony
436 Michalina Wojtkowska 1985 Kobieta Opłacony
437 Ryszard Wika-Czarnowski 1971 Mężczyzna Opłacony
438 Joanna Agnieszka Szałtys 1980 Kobieta Opłacony
439 Kamil Weglewski 1993 Mężczyzna Opłacony
440 Katarzyna Duszeńko Ula i spóła 1992 Kobieta Opłacony
[brak] Adam Wisniewski 1987 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Adrian Buczynski 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Anna Osuch 1993 Kobieta Nieopłacony
[brak] Anna Szembowska 1979 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Dagmara Kowalczyk 1980 Kobieta Nieopłacony
[brak] Daniel Kotecki 1981 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Danuta Kraus 1963 Kobieta Nieopłacony
[brak] dariusz morawiec Niezrzeszony 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] dariusz morawiec Niezrzeszony 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Dariusz SAPA 1967 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Izabela Wojtasz 1970 Kobieta Nieopłacony
[brak] Jolanta Kaspryk 1978 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamila Marcinkiewicz - 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kamila Sochacka-Pawlak 1983 Kobieta Nieopłacony
[brak] Katarzyna Koprowska Salon Szok Look 1988 Kobieta Nieopłacony
[brak] Kinga Ploszaj 1973 Kobieta Nieopłacony
[brak] KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] KRYSTYNA SZOT 1965 Kobieta Nieopłacony
[brak] Łukasz Kucharski 1985 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Magdalena Górska Kutno biega 1977 Kobieta Nieopłacony
[brak] Małgorzata Kobielak 1964 Kobieta Nieopłacony
[brak] Marek Barylski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Barylski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Marek Barylski 1973 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Mateusz Waszak Fight Acadamy Dobra 1997 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Michał Milewski 1984 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Paweł Cieślik 1969 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Piotr Szymański 1999 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Regina Pydyn 1962 Kobieta Nieopłacony
[brak] Sabina Pajęcka 1984 Kobieta Nieopłacony
[brak] Tomasz Bartosiak 1974 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Tomasz Budka 1979 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wiola Kołacz Lafiryndy i Gamonie 1971 Kobieta Nieopłacony
[brak] Wojciech Hrabia 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Hrabia 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Wojciech Hrabia 1970 Mężczyzna Nieopłacony
[brak] Ziemowit Kutta 1978 Mężczyzna Nieopłacony